HexChat - en to af translation catalogue (89 entries)

note: 0 means unlimited STRINGS
en: I'm busy
af: Ek is besig

en: Leaving
af: Verlaat...

en: Waiting
af: Besig om te wag

note: black
en: Active
af: Aktief

note: cyan
en: Failed
af: Gefaal

note: red
en: Done
af: Klaar

note: green
en: Connect
af: Konnekteer

note: black
en: Aborted
af: Gekanselleer

en: Cannot access %s
af: Kan nie toegang verkry na %s nie

en: No active DCCs
af: Geen aktiewe DCCs

en: * Running IRC as root is stupid! You should
      create a User Account and use that to login.
af: * Om IRC as root te loop is onnosel!  Jy moet
       'n gebruiker-ID skep en dit gebruik om aan te teken.

en: YES
af: JA

en: NO
af: NEE

note: error
en: No such plugin found.
af: Hierdie inprop kon nie gevind word nie.

en: IP address
af: IP-adres

en: The text
af: Teks

en: Text
af: Teks

en: Users
af: Gebruikers

en: Port
af: Poort

en: Greece
af: Griekeland

en: Ireland
af: Ierland

en: India
af: Indië

en: International
af: Internasionaal

en: Iraq
af: Irak

en: Iceland
af: Ysland

en: Italy
af: Italië

en: Kenya
af: Kenia

en: Lebanon
af: Libanon

en: Saint Lucia
af: St. Lucia

en: Liberia
af: Liberië

en: Libya
af: Libië

en: Mongolia
af: Mongolië

en: Mozambique
af: Mosambiek

en: Namibia
af: Namibië

en: Nigeria
af: Nigerië

en: Norway
af: Noorweë

en: Poland
af: Pole

en: Romania
af: Romenië

en: Sweden
af: Swede

en: Singapore
af: Singapoer

en: Slovenia
af: Slovenië

en: Somalia
af: Somalië

en: Syria
af: Sirië

en: Tunisia
af: Tunisië

en: Ukraine
af: Ukraďne

en: United Kingdom
af: Vereenigde Koninkryk

en: Vietnam
af: Viëtnam

en: South Africa
af: Suid-Afrika

en: Zambia
af: Zambië

en: Both
af: Beide

en: Cancel
af: Peru

en: Off
af: Af

en: Graph
af: Grafiek

en: Password:
af: Wagwoord:

en: Hindi
af: Indië

en: Vietnamese
af: Viëtnam

en: General
af: Algemeen

en: Top
af: Bo

en: Bottom
af: Onder

en: Hidden
af: Weggesteek

en: Windows
af: Vensters

en: URLs
af: URL

en: Hostname:
af: Masjiennaam:

en: Port:
af: Poort:

en: Type:
af: Tipe:

en: Username:
af: Gebruikerskode:

en: Select an Image File
af: Kies 'n beeldlęer

en: Select font
af: Kies font

en: Browse...
af: Blaai...

en: Select color
af: Kies kleur

en: mIRC colors:
af: mIRC kleure:

en: Foreground:
af: Voorgrond:

en: Background:
af: Agtergrond:

en: Highlight:
af: Verlig:

en: Event
af: Gebeurtenis

en: Interface
af: Koppelvlak

en: User list
af: Gebruikerslys

en: Colors
af: Kleure

en: Network setup
af: Netwerkopstelling

en: File transfers
af: Lęeroordragte

en: Categories
af: Katagorieë

en: There was an error parsing the string
af: Daar was 'n fout met die ontleding van die string

en: $ Number
af: $ Nommer

en: Edit Events
af: Redigeer gebeurtenisse

en: Test All
af: Toets almal

en: Clear list
af: Maak lys skoon

en: Copy selected URL
af: Kopieer geselkteerde URL

en: Copy
af: Kopieer

en: Save list to a file
af: Stoor lys in 'n lęer
