HexChat - en to lt translation catalogue (1075 entries)

en: IRC Client
lt: IRC klientas

en: HexChat is an easy to use yet extensible IRC Client. It allows you to securely join multiple networks and talk to users privately or in channels using a customizable interface. You can even transfer files.
lt: HexChat yra paprastas naudoti IRC klientas, leidžiantis jums saugiai prisijungti prie kelių tinklų, privačiai kalbėtis su atskirais naudotojais arba kanaluose, naudojant tinkinamą sąsają. Jūs netgi galite persiųsti failus.

en: HexChat supports features such as: DCC, SASL, proxies, spellcheck, alerts, logging, custom themes, and Python/Perl scripts.
lt: HexChat palaiko tokias galimybes kaip: DCC, SASL, įgaliotuosius serverius, rašybos tikrinimą, signalizavimą, registravimą, tinkintas temas bei Phyton/Perl scenarijus.

en: Main Chat Window
lt: Pagrindinis pokalbių langas

en: Chat with other people online
lt: Kalbėkite su kitais žmonėmis internete

en: IM;Chat;
lt: IM;Pokalbiai;

en: Open Safe Mode
lt: Atvira saugi veiksena

en: HexChat Theme Manager
lt: HexChat temų tvarkytuvė

note: 0 means unlimited STRINGS
en: I'm busy
lt: Užsiėmęs

en: Leaving
lt: Išeinu

en: OFF
lt: Išjungtas

en: ON
lt: Įjungtas

en: {unset}
lt: {nenustatyta}

en: Network
lt: Tinklas

en: <none>
lt: <joks>

en: Channel
lt: Kanalas

en: Waiting
lt: Laukiu

note: black
en: Active
lt: Aktyvus

note: cyan
en: Failed
lt: Nepavyko

note: red
en: Done
lt: Baigtas

note: green
en: Connect
lt: Susijungti

note: black
en: Aborted
lt: Nutrauktas

en: Cannot access %s
lt: Nepavyksta pasiekti %s

note: ! if (osvi.dwMajorVersion >= 5) fallback to error number
en: Error
lt: Klaida

en: %s is offering "%s". Do you want to accept?
lt: %s siūlo „%s“. Ar norite priimti?

en: No active DCCs
lt: Nėra aktyvių DCC sesijų

en: _Open Dialog Window
lt: _Atverti dialogo langą

en: _Send a File
lt: _Išsiųsti failą

en: _User Info (WhoIs)
lt: Na_udotojo informacija („WhoIs“)

en: _Add to Friends List
lt: _Pridėti į draugų sąrašą

en: _Ignore
lt: _Ignoruoti

en: O_perator Actions
lt: V_aldytojo veiksmai

en: Give Ops
lt: Suteikti operatoriaus statusą

en: Take Ops
lt: Pašalinti operatoriaus statusą

en: Give Voice
lt: Suteikti balsą

en: Take Voice
lt: Pašalinti balsą

en: Kick/Ban
lt: Išmesti/Blokuoti

en: Kick
lt: Išmesti

en: Ban
lt: Blokuoti

en: KickBan
lt: Išmesti ir blokuoti

en: Leave Channel
lt: Palikti kanalą

en: Join Channel...
lt: Prisijungti prie kanalo...

en: Enter Channel to Join:
lt: Įveskite kanalą prisijungti:

en: Server Links
lt: Serverio ryšiai

en: Ping Server
lt: „Ping“ serveris

en: Hide Version
lt: Paslėpti versiją

en: Op
lt: Skirti operatoriu

en: DeOp
lt: Pašalinti operatorių

en: bye
lt: viso gero

en: Enter reason to kick %s:
lt: Įveskite %s išmetimo priežastį:

en: Send File
lt: Siųsti failą

en: Dialog
lt: Dialogas

en: WhoIs
lt: „WhoIs“

en: Send
lt: Siųsti

en: Chat
lt: Kalbėti

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Ping
lt: „Ping“

en: You do not have write access to %s. Nothing from this session can be saved.
lt: Jus neturite rašymo teisės į %s. Nieko iš šios sesijos negalima išsaugoti.

en: * Running IRC as root is stupid! You should
      create a User Account and use that to login.
lt: Neprotinga vykdyti IRC „root“ teisėmis! Susikurkite naudotojo paskyrą ir jungiantis naudokitės ja.

en: YES
lt: TAIP

en: NO
lt: NE

en: You are being CTCP flooded from %s, ignoring %s
lt: %s us užpilė CTCP pranešimais, %s ignoruojamas

en: You are being MSG flooded from %s, setting gui_autoopen_dialog OFF.
lt: %s us užpildė MSG pranešimais, gui_autoopen_dialog OFF.

en: Resolved to %s
lt: Įtvirtinta į %s

en: Not found
lt: Nerasta

en: Resolved to:
lt: Įtvirtinta į:

en: Looking up %s...
lt: Ieškoma %s...

en:   %-20s online
lt:   %-20s yra prisijungęs

en:   %-20s offline
lt:   %-20s yra atsijungęs

en: No channel joined. Try /join #<channel>
lt: Neesate prisijungę jokiame kanale. Badykite /join #<kanalas>

en: Not connected. Try /server <host> [<port>]
lt: Esate nesusijungę. Bandykite /server <hostas> [<prievadas>]

en: Server %s already exists on network %s.
lt: Serveris %s jau yra tinkle %s.

en: Added server %s to network %s.
lt: Serveris %s pridėtas prie tinko %s.

en: Already marked away: %s
lt: Jau pažymėtas kaip pasišalinęs: %s

en: Already marked back.
lt: Jau pažymėtas kaip sugrįžes.

en: I need /bin/sh to run!
lt: Man reikia /bin/sh, kad galėčiau vykdyti!

en: Commands Available:
lt: Galimos komandos:

en: User defined commands:
lt: Vartotojo apibrėžtos komandos:

en: Plugin defined commands:
lt: Įskiepio apibrėžtos komandos:

en: Type /HELP <command> for more information, or /HELP -l
lt: Surinkite /HELP <komanda> norėdami gauti daugiau informacijos arba /HELP -l

en: Unknown arg '%s' ignored.
lt: Nežinomas parametras '%s' ignoruojamas.

en: Quiet is not supported by this server.
lt: Šis serveris nepalaiko tyliojo režimo.

note: error
en: No such plugin found.
lt: Toks įskiepis nerastas.

en: That plugin is refusing to unload.
lt: Šis įskiepis atsisako būti iškraunamas.

en: ADDBUTTON <name> <action>, adds a button under the user-list
lt: ADDBUTTON <vardas> <veiksmas> - prideda mygtuką po vartotojų sąrašu

en: ADDSERVER <NewNetwork> <newserver/6667>, adds a new network with a new server to the network list
lt: ADDSERVER <NaujasTinklas><naujasserveris/6667>, prideda naują tinklą su nauju serveriu į tinklų sąrašą

en: ALLCHAN <cmd>, sends a command to all channels you're in
lt: ALLCHAN <komanda> - siunčia komandą į visus kanalus, kuriuose jus prisijungę

en: ALLCHANL <cmd>, sends a command to all channels on the current server
lt: ALLCHAN <komanda> - siunčia komandą į visus kanalus aktyviame serveryje

en: ALLSERV <cmd>, sends a command to all servers you're in
lt: ALLSERV <komanda> - nusiunčia komandą visiems serveriams, prie kurių tu esi prisijungęs

en: AWAY [<reason>], sets you away (use /BACK to unset)
lt: AWAY [<priežastis>], pažymi jus kaip NĖRA (naudokite /BACK grįžimui)

en: BACK, sets you back (not away)
lt: BACK, nustato statūsą sugrižęs (ne pasišalinęs)

en: BAN <mask> [<bantype>], bans everyone matching the mask from the current channel. If they are already on the channel this doesn't kick them (needs chanop)
lt: BAN <kaukė> [<bloko tipas>] - užblokuoja visus esančius aktyviame kanale, kurie atitnka užduotą kaukę. Jei jie jau yra kanale, ši komanda neišmeta jų (reikia kanalo operatoriaus teisių)

en: CHANOPT [-quiet] <variable> [<value>]
lt: CHANOPT [-quiet] <kintamasis>[<reikšmė>]

en: CHARSET [<encoding>], get or set the encoding used for the current connection
lt: CHARSET[<kodavimas>], gauti arba nustatyti kodavimą naudojamą aktyviam susijungimui

en: CLEAR [ALL|HISTORY|[-]<amount>], Clears the current text window or command history
lt: CLEAR [ALL|HISTORY|[-]<kiekis>], išvalo aktyvų tekstinį langą arba komandų istoriją

en: CLOSE [-m], Closes the current tab, closing the window if this is the only open tab, or with the "-m" flag, closes all queries.
lt: CLOSE [-m], Uždaro aktyvią kortelę, uždaro langą jei tai vienintelė kortelė, arba naudojant "-m" žymą, uždaro visus žinučių langus.

en: COUNTRY [-s] <code|wildcard>, finds a country code, eg: au = australia
lt: COUNTRY [-s] <kodas|pakaita>, randa šalies kodą, pvz.: au = australija

en: CTCP <nick> <message>, send the CTCP message to nick, common messages are VERSION and USERINFO
lt: CTCP <slapyvardis> <žinutė> - siųsti CTCP žinutę vartotojui, dažniausios žinutės yra VERSION ir USERINFO

en: CYCLE [<channel>], parts the current or given channel and immediately rejoins
lt: CYCLE [<kanalas>], padaliną aktyvų arba nurodytą kanalą ir tuojpat persijungia

en: 
    DCC GET <nick>                      - accept an offered file
    DCC SEND [-maxcps=#] <nick> [file]  - send a file to someone
    DCC PSEND [-maxcps=#] <nick> [file] - send a file using passive mode
    DCC LIST                            - show DCC list
    DCC CHAT <nick>                     - offer DCC CHAT to someone
    DCC PCHAT <nick>                    - offer DCC CHAT using passive mode
    DCC CLOSE <type> <nick> <file>         example:
             /dcc close send johnsmith file.tar.gz
lt: 
    DCC GET <slapyvardis> - priimti siūlomą failą
    
    DCC SEND [-maxcps=#] <slapyvardis> [failas] - nusiųsti kažkam failą
    
    DCC PSEND [-maxcps=#] <slapyvardis> [failas] - siųsti failą, naudojant pasyvią veikseną
    
    DCC LIST - parodyti „DCC“ sąrašą
    
    DCC CHAT <slapyvardis> - pasiūlyti  kažkam „DCC CHAT“
    
    DCC PCHAT <slapyvardis> - pasiūlyti „DCC CHAT“, naudojant pasyvią veikseną
    
    DCC CLOSE <tipas> <slapyvardis> <failas> pavyzdys:
    
    /dcc close send jonassmitas failas.tar.gz

en: DEHOP <nick>, removes chanhalf-op status from the nick on the current channel (needs chanop)
lt: DEHOP <slapyvardis> - panaikina kanalo pusiau-operatoriaus teises vartotojui aktyviame kanale (reikia kanalo operatoriaus teisių)

en: DELBUTTON <name>, deletes a button from under the user-list
lt: DELBUTTON <vardas> - ištrina mygtuką iš po vartotojo sąrašu

en: DEOP <nick>, removes chanop status from the nick on the current channel (needs chanop)
lt: DEOP <slapyvardis> - panaikina kanalo operatoriaus teises vartotojui aktyviame kanale (reikia kanalo operatoriaus teisių)

en: DEVOICE <nick>, removes voice status from the nick on the current channel (needs chanop)
lt: DEVOICE <slapyvardis> - panaikina balso teisę vartotojui aktyviame kanale (reikia kanalo operatoriaus teisių)

en: DISCON, Disconnects from server
lt: DISCON - atsijungia nuo serverio

en: DNS <nick|host|ip>, Resolves an IP or hostname
lt: DNS <slapyvardis|hostas|ip>, nustato IP ir hosto vardą

en: ECHO <text>, Prints text locally
lt: ECHO <tekstas> - lokaliai atspausdina tekstą

en: EXEC [-o] <command>, runs the command. If -o flag is used then output is sent to current channel, else is printed to current text box
lt: EXEC [-o] <komanda> - įvykdo komandą. Jei nurodoma -o žymė, komandos grąžinamas tekstas bus nusiųstas į aktyvų kanalą, kitu atveju jis atvaziduojamas aktyviame teksto lauke

en: EXECCONT, sends the process SIGCONT
lt: EXECCONT - nusiunčia procesui SIGCONT signalą

en: EXECKILL [-9], kills a running exec in the current session. If -9 is given the process is SIGKILL'ed
lt: EXECKILL [-9] - nutraukia aktyvioje sesijoje vykdomą komandą. Jei nurodomas parametras -9, procesui bus nusiųstas SIGKILL signalas

en: EXECSTOP, sends the process SIGSTOP
lt: EXECSTOP - nusiunčia procesui SIGSTOP signalą

en: EXECWRITE, sends data to the processes stdin
lt: EXECWRITE - nusiunčia duomenis proceso stdin įrenginiui

en: EXPORTCONF, exports HexChat settings
lt: EXPORTCONF, eksportuoja HexChat nustatymus

en: FLUSHQ, flushes the current server's send queue
lt: FLUSHHQ - panaikina aktyvaus serverio siuntimo eilę

en: GATE <host> [<port>], proxies through a host, port defaults to 23
lt: GATE <hostas> [<prievadas>] - jungiasi per proxy serverį. Nutylimas portas - 23

en: GHOST <nick> [password], Kills a ghosted nickname
lt: GHOST <slapyvardis> [slaptažodis], pašalina sudvejintą psiaudonimą

en: HOP <nick>, gives chanhalf-op status to the nick (needs chanop)
lt: HOP <slapyvardis> - suteikia vartotojui kanalo pusiau-operatoriaus teises (reikia kanalo operatoriaus teisių)

en: ID <password>, identifies yourself to nickserv
lt: ID <slaptažodis> - identifikuoja jus vardų serveriui

en: IGNORE <mask> <types..> <options..>
        mask - host mask to ignore, eg: *!*@*.aol.com
        types - types of data to ignore, one or all of:
                PRIV, CHAN, NOTI, CTCP, DCC, INVI, ALL
        options - NOSAVE, QUIET
lt: IGNORE <kaukė><tipai...><pasirinkimai...>
    kaukė - ignoruojamų hostų kaukė, pvz.: *!*@*.aol.com
    tipai - ignoruojamų duomenų tipai, vienas arba visi iš:
    PRIV, CHAN, NOTI, CTCP, DCC, INVI, ALL
    pasirinkimai - NOSAVE, QUIET

en: INVITE <nick> [<channel>], invites someone to a channel, by default the current channel (needs chanop)
lt: INVITE <slapyvardis> [<kanalas>] - pakviečia varotoją į kanalą, pagal nutilėjimą į aktyvųjį kanalą (reikia kanalo operatoriaus teisių)

en: JOIN <channel>, joins the channel
lt: JOIN <kanalas> - prisijungia prie kanalo

en: KICK <nick> [reason], kicks the nick from the current channel (needs chanop)
lt: KICK <slapyvardis> [priežastis], išmeta vartotoją iš aktyvaus kanalo (reikia kanalo operatoriaus teisių)

en: KICKBAN <nick> [reason], bans then kicks the nick from the current channel (needs chanop)
lt: KICKBAN <slapyvardis> [priežastis], užblokuoja ir išmeta vartotoją iš aktyvaus kanalo (reikia kanalo operatoriaus teisių)

en: LAGCHECK, forces a new lag check
lt: LAGCHECK - iššaukia naują užlaikymo patikrinimą

en: LASTLOG [-h] [-m] [-r] [--] <string>, searches for a string in the buffer
        Use -h to highlight the found string(s)
        Use -m to match case
        Use -r when string is a Regular Expression
        Use -- (double hyphen) to end options when searching for, say, the string '-r'
lt: LASTLOG [-h] [-m] [-r] [--] <string>, searches for a string in the buffer
    
    -h naudojamas paryškinti rastas eilute(s)
    
    -m naudojamas registro tapatinimui
    
    -r kai eilutė yra paieškos formato išraiška
    
    -- (dvygubas brukšnys) naudojamas pasirinkimų pabaigai indikuoti, kpavyzdžiui, kai ieškoma eilutės '-r'

en: LOAD [-e] <file>, loads a plugin or script
lt: LOAD [-e] <byla>, pakrauna įskiepį arba skriptą

en: MDEHOP, Mass deop's all chanhalf-ops in the current channel (needs chanop)
lt: MDEHOP - atima kanalo pusiau-operatoriaus teises iš visų aktyviame kanale jas turinčių (reikia kanalo operatoriaus teisių)

en: MDEOP, Mass deop's all chanops in the current channel (needs chanop)
lt: MDEOP - atima kanalo operatoriaus teises iš visų aktyviame kanale jas turinčių (reikia kanalo operatoriaus teisių)

en: ME <action>, sends the action to the current channel (actions are written in the 3rd person, like /me jumps)
lt: ME <veiksmas> - siunčia veiksmą į aktyvų kanalą (veiksmai rašomi 3-ju asmeniu, pvz.: /me pašoka)

en: MKICK, Mass kicks everyone except you in the current channel (needs chanop)
lt: MKICK - išmeta iš aktyvaus kanalo visus išskyrus jus (reikia kanalo operatoriaus teisių)

en: MOP, Mass op's all users in the current channel (needs chanop)
lt: MDEOP - atima kanalo operatoriaus teises iš visų aktyviame kanale jas turinčių (reikia kanalo operatoriaus teisių)

en: MSG <nick> <message>, sends a private message, message "." to send to last nick or prefix with "=" for dcc chat
lt: MSG <slapyvardis> <žinutė>, siunčia privačią žinutę, išsiųskite "." norėdami persiųsti paskutiniam vartotojui arba pridėkite "=" pražioje DCC pokalbiui

en: NAMES [channel], Lists the nicks on the channel
lt: NAMES [kanalas], parodo kanalo vartotojų sąrašą

en: NCTCP <nick> <message>, Sends a CTCP notice
lt: NCTCP <slapyvardis> <žinutė> - nusiunčia vartotojui CTCP įspėjimą

en: NEWSERVER [-noconnect] <hostname> [<port>]
lt: NEWSERVER [-noconnect] <hostovardas> [<prievadas>]

en: NICK <nickname>, sets your nick
lt: NICK <slapyvardis> - nustato jūsų psiaudonimą

en: NOTICE <nick/channel> <message>, sends a notice
lt: NOTICE <slapyvardis/kanalas> <žinutė>, siunčia įspėjimą

en: NOTIFY [-n network1[,network2,...]] [<nick>], displays your notify list or adds someone to it
lt: NOTIFY [-n tinklas1[,tinklas2,...]] [<slapyvardis>], parodo jūsų informuojamųjų sąrašą arba pridedą kažką į jį

en: OP <nick>, gives chanop status to the nick (needs chanop)
lt: OP <slapyvardis> - suteikia vartotojui kanalo operatoriaus teises (reikia kanalo operatoriaus teisių)

en: PART [<channel>] [<reason>], leaves the channel, by default the current one
lt: PART [<kanalas>] [<priežastis>] - palieka kanalą, pagal nutylėjimą - aktyvųjį

en: PING <nick | channel>, CTCP pings nick or channel
lt: PING <slapyvardis | kanalas> - siunčia CTCP „ping“ vartotojui arba kanalui

en: QUERY [-nofocus] <nick> [message], opens up a new privmsg window to someone and optionally sends a message
lt: QUERY [-nofocus] <slapyvardis> [žinutė], atveria naują privačios žinutės langą kažkam ir pasirintktinai išsiunčia žinutę

en: QUIET <mask> [<quiettype>], quiet everyone matching the mask in the current channel if supported by the server.
lt: QUIET <kaukė> [<tilumotipas>], nutildo kiekvieną atitinkantį kaukę aktyviame kanale jei serveris palaiko.

en: QUIT [<reason>], disconnects from the current server
lt: QUIT [<priežastis>] - atsijungia nuo aktyvaus serverio

en: QUOTE <text>, sends the text in raw form to the server
lt: QUOTE <tekstas> - nusiunčia neformatuotą tekstą serveriui

en: RECONNECT [-ssl] [<host>] [<port>] [<password>], Can be called just as /RECONNECT to reconnect to the current server or with /RECONNECT ALL to reconnect to all the open servers
lt: RECONNECT [-ssl] [<hostas>] [<prievadas>] [<slaptažodis>], gali būti naudojamas kaip /RECONNECT persijungimui prie aktyvaus serverio arba kaip /RECONNECT ALL persijungimui prie visų atvirų serverių

en: RECONNECT [<host>] [<port>] [<password>], Can be called just as /RECONNECT to reconnect to the current server or with /RECONNECT ALL to reconnect to all the open servers
lt: RECONNECT [<hostas>] [<prievadas>] [<slaptažodis>], gali būti naudojamas kaip /RECONNECT persijungimui prie aktyvaus serverio arba kaip /RECONNECT ALL persijungimui prie visų atvirų serverių

en: RECV <text>, send raw data to HexChat, as if it was received from the IRC server
lt: RECV <tekstas>, siunčia neformatuotus duomenis į HexChat, tarsi jie būtų gauti iš IRC serverio

en: RELOAD <name>, reloads a plugin or script
lt: RELOAD <pavadinimas>, pakrauna išnaujp įskiepį arba skriptą

en: SAY <text>, sends the text to the object in the current window
lt: SAY <tekstas> - nusiunčia tekstą objektui aktyviame lange

en: SEND <nick> [<file>]
lt: SEND <slapyvardis> [<byla>]

en: SERVCHAN [-ssl] <host> <port> <channel>, connects and joins a channel
lt: SERVCHAN [-ssl] <hostas> <prievadas> <kanalas> - susijungia ir prisijungia prie kanalo

en: SERVCHAN <host> <port> <channel>, connects and joins a channel
lt: SERVCHAN <hostas> <prievadas> <kanalas> - susijungia ir prisijungia prie kanalo

en: SERVER [-ssl] <host> [<port>] [<password>], connects to a server, the default port is 6667 for normal connections, and 6697 for ssl connections
lt: SERVER [-ssl] <hostas> [<prievadas>] [<slaptažodis>],susijungia su serveriu, pagal nutylėjimą įprastiems sujungimams naudojamas portas 6667, o ssl sujungimams 6697

en: SERVER <host> [<port>] [<password>], connects to a server, the default port is 6667
lt: SERVER <serveris> [<prievadas>] [<slaptažodis>] - susijungia su serveriu, pagal nutylėjimą naudojamas portas 6667

en: SET [-e] [-off|-on] [-quiet] <variable> [<value>]
lt: SET [-e] [-off|-on] [-quiet] <kintamasis> [<reikšmė>]

en: SETCURSOR [-|+]<position>, reposition the cursor in the inputbox
lt: SETCURSOR [-|+]<pozicija>, pakeičia kursoriaus pozicija įveties lauke

en: SETTAB <new name>, change a tab's name, tab_trunc limit still applies
lt: SETTAB <naujas pavadinimas>, keičia kortelės pavadinima, galioja kortelės pavadinimo ilgio ryba tab_trunc

en: SETTEXT <new text>, replace the text in the input box
lt: SETTEXT <naujas tekstas>, pakeičia tekstą įvesties lauke

en: TOPIC [<topic>], sets the topic if one is given, else shows the current topic
lt: TOPIC [<tema>], nustato kanalo temą, jei ji duota, arba parodo aktyvią temą

en: 
    TRAY -f <timeout> <file1> [<file2>] Blink tray between two icons.
    TRAY -f <filename>                  Set tray to a fixed icon.
    TRAY -i <number>                    Blink tray with an internal icon.
    TRAY -t <text>                      Set the tray tooltip.
    TRAY -b <title> <text>              Set the tray balloon.
lt: 
    TRAY -f <periodas> <byla1> [<byla2>] keičia užduočių juostos piktogramą tarp dviejų paveikslėlių nustatytu periodu.
    
    TRAY -f <filename> nustato fiksuotą užduočių juostos piktogramą.
    
    TRAY -i <number> keičia užduočių juostos piktogramą vidiniu paveikslėliu.
    
    TRAY -t <text> nustato užduočių juostos patarimą.
    
    TRAY -b <title> <text> nustato užduočių juostos pranešimo baliono tekstą.

en: UNBAN <mask> [<mask>...], unbans the specified masks.
lt: UNBAN <kaukė> [<kaukė>...], nuima bloką vartotojams atitinkantiems nurodytą kaukę arba kaukęs.

en: UNIGNORE <mask> [QUIET]
lt: UNIGNORE <kaukė> [QUIET]

en: UNLOAD <name>, unloads a plugin or script
lt: UNLOAD <pavadinimas> - iškrauna įskiepį ar skriptą

en: UNQUIET <mask> [<mask>...], unquiets the specified masks if supported by the server.
lt: UNQUIET <kaukė> [<kaukė>...], nuima nutyldyma vartotojams atitinkantiems nurodytas kaukes, jei serveris palaiko.

en: URL <url>, opens a URL in your browser
lt: URL <adresas> - atveria adresą naršyklėje

en: USELECT [-a] [-s] <nick1> <nick2> etc, highlights nick(s) in channel userlist
lt: USELECT [-a] [-s] <slapyvardis1> <slapyvardis2> ir t.t. - paryškina vartotojo(-ų) slapyvardžius kanalo vartotojų sąraše

en: VOICE <nick>, gives voice status to someone (needs chanop)
lt: VOICE <slapyvardis> - suteikia vartotojui balso teisę (reikia kanalo operatoriaus teisių)

en: WALLCHAN <message>, writes the message to all channels
lt: WALLCHAN <žinutė> - nusiunčia žinutę į visus kanalus

en: WALLCHOP <message>, sends the message to all chanops on the current channel
lt: WALLCHOP <žinutė> - siunčia žinutę visiems aktyvaus kanalo operatoriams

en: User Command for: %s
lt: Vartotojo komanda skirta: %s

en: Usage: %s
lt: Naudojimas: %s

en: 
    No help available on that command.
lt: 
    Šiai komandai nėra pagalbos įrašo.

en: No such command.
lt: Nėra tokios komandos.

en: Bad arguments for user command.
lt: Netinki parametrai vartotojo komandai.

en: Too many recursive usercommands, aborting.
lt: Per daug rekursinių vartotojo komandų, vykdymas nutraukiamas.

en: Unknown Command %s. Try /help
lt: Nežinoma komanda %s. Bandykite /help

en: No hexchat_plugin_init symbol; is this really a HexChat plugin?
lt: Nėra hexchat_plugin_init simbolio; ar tai tikrai HexChat įskiepis?

en: *	Servicing ident request from %s as %s
lt: *⇥Teikiamo ident užklausa nuo %s kaip %s

en: *	Error starting identd server: %s
lt: *	Klaida, paleidžiant identd serverį: %s

en: IDENTD <port> <username>
lt: IDENTD <portas> <vartotojas>

en: Timer %d deleted.
lt: Laikmatis %d ištrintas.

en: No such ref number found.
lt: Toks įrašo numeris nerastas.

en: No timers installed.
lt: Įdiegtų laikmačių nėra.

note: 00000 00000000 0000000 abc
en:  Ref#  Seconds  Repeat  Command 
lt: Ref# Sekundžių Kartojimo Komanda

en: %5d %8.1f %7d  %s
lt: %5d %8.1f %7d %s

en: Are you sure this is a SSL capable server and port?
lt: Ar jus įsitikinę, kad tai SSL šifravimą palaikantis serveris ir prievadas?

en: Cannot resolve hostname %s
    Check your IP Settings!
lt: Nepavyksta nustatyti hosto vardą: %s
    Patikrinkite jūsų IP nustatymus!

en: Proxy traversal failed.
lt: Proxy jungimasis nepavyko.

en: Cycling to next server in %s...
lt: Bandomas kitas serveris esantis „%s“...

en: Warning: "%s" character set is unknown. No conversion will be applied for network %s.
lt: Dėmesio: „%s“ koduotė nežinoma. Konvertavimas tinkle „%s“ nebus vykdomas.

en: %C18*%O$t%C18$1%O added to notify list.
lt: %C18*%O$t%C18$1%O pridėtas į informuojamųjų sąrašą.

en: %C22*%O$t%C22$1%O: %C18$2%O on %C24$4%O by %C26$3%O
lt: %C22*%O$t%C22$1%O: %C18$2%O esantis %C24$4%O per %C26$3%O

en: %C22*%O$tCannot join %C22$1 %O(%C20You are banned%O).
lt: %C22*%O$tNegaliu prisijungti %C22$1 %O(%C20Jus esate užblokuotas%O).

en: %C29*%O$tCapabilities acknowledged: %C29$2%O
lt: %C29*%O$tPripažintos galimybės: %C29$2%O

en: %C29*%O$tCapabilities removed: %C29$2%O
lt: %C29*%O$tGalimybės pašalintos: %C29$2%O

en: %C23*%O$tCapabilities supported: %C29$2%O
lt: %C23*%O$tPalaikomos galimybės: %C29$2%O

en: %C23*%O$tCapabilities requested: %C29$1%O
lt: %C23*%O$tUžklaustos galimybės: %C29$1%O

en: %C24*%O$t%C28$1%O is now known as %C18$2%O
lt: %C24*%O$t%C28$1%O dabar žinomos kaip %C18$2%O

en: %C22*%O$t%C26$1%O sets ban on %C18$2%O
lt: %C22*%O$t%C26$1%O blokuoja %C18$2%O

en: %C22*%O$tChannel %C22$1%O created on %C24$2%O
lt: %C22*%O$tKanalas %C22$1%O sukurtas %C24$2%O

en: %C22*%O$t%C26$1%O removes channel half-operator status from %C18$2%O
lt: %C22*%O$t%C26$1%O atima kanalo pusiau-operatoriaus statusą iš %C18$2%O

en: %C22*%O$t%C26$1%O removes channel operator status from %C18$2%O
lt: %C22*%O$t%C26$1%O atima kanalo operatoriaus statusą iš %C18$2%O

en: %C22*%O$t%C26$1%O removes voice from %C18$2%O
lt: %C22*%O$t%C26$1%O atima balsą iš %C18$2%O

en: %C22*%O$t%C26$1%C sets exempt on %C18$2%O
lt: %C22*%O$t%C26$1%C nustato išimtį draudimui %C18$2%O

en: %C22*%O$t%C26$1%O gives channel half-operator status to %C18$2%O
lt: %C22*%O$t%C26$1%O suteikia kanalo pusiau-operatoriaus statusą %C18$2%O

en: %C22*%O$t%C26$1%C sets invite exempt on %C18$2%O
lt: %C22*%O$t%C26$1%C nustato išimti kvietimo draudimui %C18$2%O

en: %UChannel          Users   Topic
lt: %UKanalo vartotojų tema

en: %C22*%O$t%C26$1%O sets mode %C24$2$3%O on %C22$4%O
lt: %C22*%O$t%C26$1%O nustato veikseną %C24$2$3%O %C22$4%O

en: %C22*%O$tChannel %C22$1%O modes: %C24$2
lt: %C22*%O$tKanalas %C22$1%O veiksenos: %C24$2

en: %C22*%O$t%C26$1%O gives channel operator status to %C18$2%O
lt: %C22*%O$t%C26$1%O suteikia kanalo operatoriaus statusą %C18$2%O

en: %C22*%O$t%C26$1%O sets quiet on %C18$2%O
lt: %C22*%O$t%C26$1%O nustato nutildymą %C18$2%O

en: %C22*%O$t%C26$1%O removes exempt on %C18$2%O
lt: %C22*%O$t%C26$1%C pašalina išimti draudimui %C18$2%O

en: %C22*%O$t%C26$1%O removes invite exempt on %C18$2%O
lt: %C22*%O$t%C26$1%C pašalina išimtį pakvietimo draudimui  %C18$2%O

en: %C22*%O$t%C26$1%O removes channel keyword
lt: %C22*%O$t%C26$1%O pašalina kanalo raktažodį

en: %C22*%O$t%C26$1%O removes user limit
lt: %C22*%O$t%C26$1%O pašalina vartotojų ribą

en: %C22*%O$t%C26$1%O sets channel keyword to %C24$2%O
lt: %C22*%O$t%C26$1%O nustato kanalo raktažodį į %C24$2%O

en: %C22*%O$t%C26$1%O sets channel limit to %C24$2%O
lt: %C22*%O$t%C26$1%O nustato kanalo ribą į %C24$2%O

en: %C22*%O$t%C26$1%O removes ban on %C18$2%O
lt: %C22*%O$t%C26$1%O pašalina bloką %C18$2%O

en: %C22*%O$t%C26$1%O removes quiet on %C18$2%O
lt: %C22*%O$t%C26$1%O pašalina nutildymą %C18$2%O

en: %C22*%O$tChannel %C22$1%O url: %C24$2
lt: %C22*%O$tKanalo %C22$1%O url: %C24$2

en: %C22*%O$t%C26$1%O gives voice to %C18$2%O
lt: %C22*%O$t%C26$1%O suteikia balsą %C18$2%O

en: %C23*%O$tConnected. Now logging in.
lt: %C23*%O$tSusijungta. Dabar registruojamasi.

en: %C23*%O$tConnecting to %C29$1%C (%C23$2:$3%O)
lt: %C23*%O$tSusijungiama su %C29$1%C (%C23$2:$3%O)

en: %C20*%O$tConnection failed (%C20$1%O)
lt: %C20*%O$tSusijungimas nepavyko (%C20$1%O)

en: %C24*%O$tReceived a CTCP %C24$1%C from %C18$2%O
lt: %C24*%O$tGautas CTCP %C24$1%C nuo %C18$2%O

en: %C24*%C$tReceived a CTCP %C24$1%C from %C18$2%C (to %C22$3%C)%O
lt: %C24*%C$tCTCP Užklausa %C24$1%C nuo %C18$2%C (kam %C22$3%C)%O

en: %C24*%O$tReceived a CTCP Sound %C24$1%C from %C18$2%O
lt: %C24*%O$tGautas CTCP Garsas %C24$1%C nuo %C18$2%O

en: %C24*%O$tReceived a CTCP Sound %C24$1%C from %C18$2%C (to %C22$3%O)
lt: %C24*%O$tCTCP Garso Siuntimas %C24$1%C nuo %C18$2%C (kam %C22$3%O)

en: %C23*%O$tDCC CHAT to %C18$1%O aborted.
lt: %C23*%O$tDCC POKALBIS su %C18$1%O nutrauktas.

en: %C24*%O$tDCC CHAT connection established to %C18$1%C %C30[%C24$2%C30]%O
lt: %C24*%O$tSėkminga DCC POKALBIO jungtis su %C18$1%C %C30[%C24$2%C30]%O

en: %C20*%O$tDCC CHAT to %C18$1%O lost (%C20$4%O)
lt: %C20*%O$tDCC POKALBIS su %C18$1%O prarastas (%C20$4%O)

en: %C24*%O$tReceived a DCC CHAT offer from %C18$1%O
lt: %C24*%O$tGautas DCC POKALBIO pasiūlymas nuo %C18$1%O

en: %C24*%O$tOffering DCC CHAT to %C18$1%O
lt: %C24*%O$tSiūlomas DCC POKALBIS su %C18$1%O

en: %C24*%O$tAlready offering CHAT to %C18$1%O
lt: %C24*%O$tJau siūlote POKALBĮ su %C18$1%O

en: %C20*%O$tDCC $1 connect attempt to %C18$2%O failed (%C20$3%O)
lt: %C20*%O$tDCC $1 jungtis su %C18$2%O nepavyko (%C20$3%O)

en: %C23*%O$tReceived '%C23$1%C' from %C18$2%O
lt: %C23*%O$tGauta '%C23$1%C' nuo %C18$2%O

en: %C20*%O$tReceived a malformed DCC request from %C18$1%O.$a010%C23*%O$tContents of packet: %C23$2%O
lt: %C20*%O$tGauta netaisyklinga DCC užklausa nuo %C18$1%O.$a010%C23*%O$tPaketo turinys: %C23$2%O

en: %C24*%O$tOffering '%C24$1%O' to %C18$2%O
lt: %C24*%O$tSiūloma '%C24$1%O' į %C18$2%O

en: %C23*%O$tNo such DCC offer.
lt: C23*%O$tTokios DCC užklausos nėra.

en: %C23*%O$tDCC RECV '%C23$2%O' to %C18$1%O aborted.
lt: %C23*%O$tDCC RECV '%C23$2%O' į %C18$1%O nutraukta.

en: %C24*%O$tDCC RECV '%C23$1%O' from %C18$3%O complete %C30[%C24$4%O cps%C30]%O
lt: %C24*%O$tDCC RECV '%C23$1%O' nuo %C18$3%O užbaigta %C30[%C24$4%O cps%C30]%O

en: %C24*%O$tDCC RECV connection established to %C18$1 %C30[%O%C24$2%C30]%O
lt: %C24*%O$tSėkminga DCC RECV jungtis su %C18$1 %C30[%O%C24$2%C30]%O

en: %C20*%O$tDCC RECV '%C23$1%O' from %C18$3%O failed (%C20$4%O)
lt: %C20*%O$tDCC RECV '%C23$1%O' nuo %C18$3%O nepavyko (%C20$4%O)

en: %C20*%O$tDCC RECV: Cannot open '%C23$1%C' for writing (%C20$2%O)
lt: %C20*%O$tDCC RECV: Atidaryti '%C23$1%C' rašymui nepavyko (%C20$2%O)

en: %C23*%O$tThe file '%C24$1%C' already exists, saving it as '%C23$2%O' instead.
lt: %C23*%O$tFailas '%C24$1%C' jau yra, išsaugoma kaip '%C23$2%O'.

en: %C24*%O$t%C18$1%C has requested to resume '%C23$2%C' from %C24$3%O.
lt: %C24*%O$t%C18$1%C užklausė tęsimo '%C23$2%C' nuo %C24$3%O.

en: %C23*%O$tDCC SEND '%C23$2%C' to %C18$1%O aborted.
lt: %C23*%O$tDCC SEND '%C23$2%C' į %C18$1%O nutraukta.

en: %C24*%O$tDCC SEND '%C23$1%C' to %C18$2%C complete %C30[%C24$3%C cps%C30]%O
lt: %C24*%O$tDCC SEND '%C23$1%C' į %C18$2%C užbaigta %C30[%C24$3%C cps%C30]%O

en: %C24*%O$tDCC SEND connection established to %C18$1 %C30[%O%C24$2%C30]%O
lt: %C24*%O$tSėkminga DCC SEND jungtis su %C18$1 %C30[%O%C24$2%C30]%O

en: %C20*%O$tDCC SEND '%C23$1%C' to %C18$2%C failed (%C20$3%O)
lt: %C20*%O$tDCC SEND '%C23$1%C' į %C18$2%C nepavyko (%C20$3%O)

en: %C24*%O$t%C18$1%C has offered '%C23$2%C' (%C24$3%O bytes)
lt: %C24*%O$t%C18$1%C siūlo '%C23$2%C' (%C24$3%O baitai)

en: %C20*%O$tDCC $1 '%C23$2%C' to %C18$3%O stalled, aborting.
lt: %C20*%O$tDCC $1 '%C23$2%C' į %C18$3%O užvilkinta, nutraukiama.

en: %C20*%O$tDCC $1 '%C23$2%C' to %C18$3%O timed out, aborting.
lt: %C20*%O$tDCC $1 '%C23$2%C' į %C18$3%O užklausos laikas baigėsi, nutraukiama.

en: %C24*%O$t%C18$1%O deleted from notify list.
lt: %C24*%O$t%C18$1%O ištrinta iš pranešimų sąrašo.

en: %C20*%O$tDisconnected (%C20$1%O)
lt: %C20*%O$tAtsijungta (%C20$1%O)

en: %C24*%O$tFound your IP: %C30[%C24$1%C30]%O
lt: %C24*%O$tRadome Jūsų IP: %C30[%C24$1%C30]%O

en: %O%C18$1%O added to ignore list.
lt: %O%C18$1%O prideta į ignoruojamųjų sąrašą.

en: %OIgnore on %C18$1%O changed.
lt: %O%C18$1 Ignoravimas%O pakeistas.

en: %O%C18$1%O removed from ignore list.
lt: Pašalinote %O%C18$1%O iš ignoravimo sąrašo.

en: %OIgnore list is empty.
lt: %OIgnoravimo sąrašas yra tuščias.

en: %C20*%O$tCannot join %C22$1%C (%C20Channel is invite only%O)
lt: %C20*%O$tNegalite įeiti į %C22$1%C (%C20Kanalas tik su pakvietimais%O)

en: %C24*%O$tYou have been invited to %C22$1%O by %C18$2%O (%C29$3%O)
lt: %C24*%O$tJus pakvietė į %C22$1%O - %C18$2%O (%C29$3%O)

en: %C23*$t$1 ($3%C23) has joined
lt: %C23*$t$1 ($3%C23) atėjo

en: %C20*%O$tCannot join %C22$1%C (%C20Requires keyword%O)
lt: %C20*%O$tNegalite įeiti %C22$1%C (%C20Reikia raktažodžio%O)

en: %C22*%O$t%C26$1%C has kicked %C18$2%C from %C22$3%C (%C24$4%O)
lt: %C22*%O$t%C26$1%C išspyrė %C18$2%C iš %C22$3%C (%C24$4%O)

en: %C19*%O$t%C19You have been killed by %C26$1%C (%C20$2%O)
lt: %C19*%O$t%C19Buvote atjungti - %C26$1%C (%C20$2%O)

en: %C29*%O$t%C29MOTD Skipped%O
lt: %C29*%O$t%C29MOTD Praleistas%O

en: %C23*%O$t%C28$1%C is already in use. Retrying with %C18$2%O...
lt: %C23*%O$t%C28$1%C jau naudojamas. Bandome %C18$2%O...

en: %C23*%O$t%C28$1%C is erroneous. Retrying with %C18$2%O...
lt: %C23*%O$t%C28$1%C yra netinkamas ar klaidingas. Bandome %C18$2%O...

en: %C20*%O$tNickname is erroneous or already in use. Use /NICK to try another.
lt: %C20*%O$tSlapyvardis yra klaidingas arba jau naudojamas. Bandykite kitą slapyvardį naudodami /NICK.

en: %C20*%O$tNo such DCC.
lt: %C20*%O$tTokio DCC nėra.

en: %C23*%O$tNo process is currently running
lt: %C23*%O$tŠiuo metu jokių procesų nevykdome

en: %C23*%O$tNotify: %C18$1%C is away (%C24$2%O)
lt: %C23*%O$tPranešimas: %C18$1%C yra AWAY (%C24$2%O)

en: %C23*%O$tNotify: %C18$1%C is back
lt: %C23*%O$tPranešimas: %C18$1%C grįžo

en: $tNotify list is empty.
lt: $tPranešimų sąrašas yra tuščias

en: %C23*%O$t%C23$1%O users in notify list.
lt: %C23*%O$t%C23$1%O vartotojų pranešimų sąraše

en: %C23*%O$tNotify: %C18$1%C is offline (%C29$3%O)
lt: %C23*%O$tPranešimas: %C18$1%C yra atsijungę (%C29$3%O)

en: %C23*%O$tNotify: %C18$1%C is online (%C29$3%O)
lt: %C23*%O$tPranešimas: %C18$1%C prisijungė (%C29$3%O)

en: %C24*$t$1 ($2%C24) has left
lt: %C24*$t$1 ($2%C24) išėjo

en: %C24*$t$1 ($2%C24) has left ($4)
lt: %C24*$t$1 ($2%C24) išėjo ($4)

en: %C24*%O$tPing reply from %C18$1%C: %C24$2%O second(s)
lt: %C24*%O$tPing atsakymas nuo %C18$1%C: %C24$2%O sekundė(s)

en: %C20*%O$tNo ping reply for %C24$1%O seconds, disconnecting.
lt: %C20*%O$tNėra PING atsakymo jau %C24$1%O sekundžių, atsijungiama.

en: %C24*%O$tA process is already running
lt: %C24*%O$tA procesas jau veiksnus

en: %C24*$t$1 has quit ($2)
lt: %C24*$t$1 atsijungė ($2)

en: %C24*%O$t%C26$1%C sets modes %C30[%C24$2%C30]%O
lt: %C24*%O$t%C26$1%C nustato %C30[%C24$2%C30]%O

en: %C24*%O$tLooking up IP number for %C18$1%O...
lt: %C24*%O$tPeržiūrime Jūsų IP - %C18$1%O...

en: %C23*%O$tAuthenticating via SASL as %C18$1%O (%C24$2%O)
lt: %C23*%O$tAutorizuojama per SASL kaip %C18$1%O (%C24$2%O)

en: %C29*%O$tConnected.
lt: %C29*%O$tPrisijungėte.

en: %C29*%O$tLooking up %C29$1%O
lt: %C29*%O$tPeržiūrima %C29$1%O

en: %C23*%O$tStopped previous connection attempt (%C24$1%O)
lt: %C23*%O$tPirminė jungties užklausa sustabdyta (%C24$1%O)

en: %C22*%O$tTopic for %C22$1%C is: $2%O
lt: %C22*%O$tTema %C22$1%C yra: $2%O

en: %C22*%O$t%C26$1%C has changed the topic to: $2%O
lt: %C22*%O$t%C26$1%C pakeitė temą į: $2%O

en: %C22*%O$tTopic for %C22$1%C set by %C26$2%C (%C24$3%O)
lt: %C22*%O$tTemą %C22$1%C nustatė %C26$2%C (%C24$3%O)

en: %C20*%O$tUnknown host. Maybe you misspelled it?
lt: %C20*%O$tNežinomas tinklas. Patikrinkite ar nėra klaidos įvestyje.

en: %C20*%O$tCannot join %C22$1%C (%C20User limit reached%O)
lt: %C20*%O$tĮeiti negalite į %C22$1%C (%C20Pasiektas lankytojų limitas%O)

en: %C22*%O$tUsers on %C22$1%C: %C24$2%O
lt: %C22*%O$tLankytojų kanale %C22$1%C: %C24$2%O

en: %C23*%O$t%C28[%C18$1%C28]%C is away %C30(%C23$2%O%C30)%O
lt: %C23*%O$t%C28[%C18$1%C28]%C pasišalino %C30(%C23$2%O%C30)%O

en: %C23*%O$t%C28[%C18$1%C28] %OEnd of WHOIS list.
lt: %C23*%O$t%C28[%C18$1%C28] %OWHOIS sąrašo pabaiga.

en: %C23*%O$t%C28[%C18$1%C28]%O idle %C23$2%O
lt: %C23*%O$t%C28[%C18$1%C28]%O neutralus %C23$2%O

en: %C23*%O$t%C28[%C18$1%C28]%O idle %C23$2%O, signon: %C23$3%O
lt: %C23*%O$t%C28[%C18$1%C28]%O neutralus %C23$2%O, prisijungta: %C23$3%O

en: %C23*%O$t%C28[%C18$1%C28]%O Real Host: %C23$2%O, Real IP: %C30[%C23$3%C30]%O
lt: %C23*%O$t%C28[%C18$1%C28]%O tikras Tinklas: %C23$2%O, Tikras IP: %C30[%C23$3%C30]%O

en: %C19*%O$tNow talking on %C22$2%O
lt: %C19*%O$tDabar kalba %C22$2%O

en: %C19*%O$tYou have been kicked from %C22$2%C by %C26$3%O (%C20$4%O)
lt: %C19*%O$tBuvote išspirti iš %C22$2%C - %C26$3%O (%C20$4%O)

en: %C19*%O$tYou have left channel %C22$3%O
lt: %C19*%O$tIšėjote iš kanalo %C22$3%O

en: %C19*%O$tYou have left channel %C22$3%C (%C24$4%O)
lt: %C19*%O$tIšėjote iš kanalo %C22$3%C (%C24$4%O)

en: %C20*%O$tYou've invited %C18$1%O to %C22$2%O (%C24$3%O)
lt: %C20*%O$tPakvietėte %C18$1%O į %C22$2%O (%C24$3%O)

en: %C20*%O$tYou are now known as %C18$2%O
lt: %C20*%O$tJūs dabar esate žinomi kaip %C18$2%O

en: Loaded log from
lt: Įkelti įrašai iš

en: **** ENDING LOGGING AT %s
lt: **** REGISTRAVIMAS UŽBAIGIAMAS %s

en: **** BEGIN LOGGING AT %s
lt: **** REGISTRAVIMAS PRADEDAMAS %s

en: * Can't open log file(s) for writing. Check the
    permissions on %s
lt: * Negalime atidaryti įrašų failų. patikrinkite
    prieigą %s

en: Left message
lt: Kairioji žinutė

en: Right message
lt: Dešinioji žinutė

en: IP address
lt: IP adresas

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: The nick of the joining person
lt: Prisijungiančio vartotojo slapyvardis

en: The channel being joined
lt: Kanalas, prie kurio jungiamasi

en: The host of the person
lt: Vartotojo kompiuteris

en: The account of the person
lt: Vartotojo paskyra

en: Nickname
lt: Slapyvardis

en: The action
lt: Veiksmas

en: Mode char
lt: Veiksenos simbolis

en: Identified text
lt: Identifikuotas tekstas

en: The text
lt: Tekstas

en: The message
lt: Žinutė

en: Server Name
lt: Serverio vardas

en: Acknowledged Capabilities
lt: Pripažintos galimybės

en: Removed Capabilities
lt: Pašalintos Galimybės

en: Server Capabilities
lt: Serverio galimybės

en: Requested Capabilities
lt: Užklaustos galimybės

en: Old nickname
lt: Senas slapyvardis

en: New nickname
lt: Naujas slapyvardis

en: Nick of person who changed the topic
lt: Vartotojo, pakeitusio temą, slapyvardis

en: Topic
lt: Tema

en: The nickname of the kicker
lt: Išmetusio vartotojo slapyvardis

en: The person being kicked
lt: Išmestas vartotojas

en: The channel
lt: Kanalas

en: The reason
lt: Priežastis

en: The nick of the person leaving
lt: Paliekančiojo kanalą vartotojo slapyvardis

en: The time
lt: Laikas

en: The creator
lt: Kūrėjas

en: Nick
lt: Slapyvardis

en: Reason
lt: Priežastis

en: Host
lt: Adresas

en: Who it's from
lt: Nuo ko

en: The time in x.x format (see below)
lt: Laikas x.x formatu (žr. žemiau)

en: The Channel it's going to
lt: Kanalas eina į

en: The sound
lt: Garsas

en: The nick of the person
lt: Asmens slapyvardis

en: The CTCP event
lt: CTCP įvykis

en: The nick of the person who set the key
lt: Nustačiusio raktą asmens slapyvardis

en: The key
lt: Raktas

en: The nick of the person who set the limit
lt: Nustačiusio riba asmens slapyvardis

en: The limit
lt: Riba

en: The nick of the person who did the op'ing
lt: Suteikusio oeratoriaus statusą asmens slapyvardis

en: The nick of the person who has been op'ed
lt: Gavusiojo operatoriaus statuso asmens psiaudonimas

en: The nick of the person who has been halfop'ed
lt: Gavusiojo pusiau-operatoriaus asmens slapyvardis

en: The nick of the person who did the halfop'ing
lt: Suteikusio pusiau operatoriaus statusą asmens slapyvardis

en: The nick of the person who did the voice'ing
lt: Suteikusio balsą asmens slapyvardis

en: The nick of the person who has been voice'ed
lt: Gavusiojo balsą asmens slapyvardis

en: The nick of the person who did the banning
lt: Užblokavusio asmens slapyvardis

en: The ban mask
lt: Blokavimo kaukė

en: The nick of the person who did the quieting
lt: Nutildžiusio asmens slapyvardis

en: The quiet mask
lt: Nutildymo kaukė

en: The nick who removed the key
lt: Pašalinusio raktą asmens slapyvardis

en: The nick who removed the limit
lt: Pašalinusio ribą asmens slapyvardis

en: The nick of the person who did the deop'ing
lt: Asmens, kuris panaudojo DEOP, slapyvardis

en: The nick of the person who has been deop'ed
lt: Netekusio operatoriaus statuso asmens slapyvardis

en: The nick of the person who did the dehalfop'ing
lt: Asmens, kuris panaudojo DEHALFOP, slapyvardis

en: The nick of the person who has been dehalfop'ed
lt: Netekusio pusiau-operatoriaus statuso asmens slapyvardis

en: The nick of the person who did the devoice'ing
lt: Asmens, kuris panaudojo DEVOICE, slapyvardis

en: The nick of the person who has been devoice'ed
lt: Netekusiojo balso asmens slapyvardis

en: The nick of the person who did the unban'ing
lt: Asmens, kuris nuėmė ban'ą, slapyvardis

en: The nick of the person who did the unquiet'ing
lt: Asmens, kuris nuėmė tylos režimą, slapyvardis

en: The nick of the person who did the exempt
lt: Padariusiojo išimtį draudimui asmens slapyvardis

en: The exempt mask
lt: Išimties draudimui kaukė

en: The nick of the person removed the exempt
lt: Pašalinusiojo išimtį draudimui asmens slapyvardis

en: The nick of the person who did the invite
lt: Pakvietusiojo slapyvardis

en: The invite mask
lt: Kvietimo formatas

en: The nick of the person removed the invite
lt: Atšaukusiojo kvietimą slapyvardis

en: The nick of the person setting the mode
lt: Nustačiusiojo veikseną slapyvardis

en: The mode's sign (+/-)
lt: Veiksenos ženklas (+/-)

en: The mode letter
lt: Veiksenos raidė

en: The channel it's being set on
lt: Kanalas, kuriame jis nustatomas

en: Full name
lt: Tikrasis vardas

en: Channel Membership/"is an IRC operator"
lt: Kanalo narys/IRC operatorius

en: Server Information
lt: Serverio informacija

en: Idle time
lt: Neveiklumo laikas

en: Signon time
lt: Prisijungimo laikas

en: Away reason
lt: Pasišalinimo priežastis

en: Message
lt: Žinutė

en: Account
lt: Paskyra...

en: Real user@host
lt: Realus vartotojas@hostas

en: Real IP
lt: Tikras IP

en: Channel Name
lt: Kanalo pavadinimas

en: Mechanism
lt: Mechanizmas

en: Raw Numeric or Identifier
lt: Pradinis numeris arba identifikatorius

en: Text
lt: Tekstas

en: Nick of person who invited you
lt: Pakvietusio Jus slapyvardis

en: Users
lt: Naudotojai

en: Nickname in use
lt: Slapyvardis užimtas

en: Nick being tried
lt: Bandomas slapyvardis

en: Port
lt: Prievadas

en: Modes string
lt: Veiksenų eilutė

en: DCC Type
lt: DCC tipas

en: Filename
lt: Failo vardas

en: Destination filename
lt: Paskirties failo pavad.

en: CPS
lt: greitis

en: Pathname
lt: Kelias

en: Position
lt: Pozicija

en: Size
lt: Dydis

en: DCC String
lt: DCC eilutė

en: Away Reason
lt: Pasišalinimo priežastis

en: Number of notify items
lt: Stebimųjų skaičius

en: Old Filename
lt: Ankstesnysis failo pavad.

en: New Filename
lt: Naujasis failo pavad.

en: Receiver
lt: Gavėjas

en: Hostmask
lt: Adreso formatas

en: Hostname
lt: Adresas

en: The Packet
lt: Paketas

en: Seconds
lt: sekundžių

en: Nick of person who have been invited
lt: Pakviestojo slapyvardis

en: Banmask
lt: Draudimo formatas

en: Who set the ban
lt: Uždraudusysis

en: Ban time
lt: Draudimo laikas

en: Cannot read sound file:
    %s
lt: Nepavyko perskaityti garso failo:
    %s

en: Remote host closed socket
lt: Serveris nutraukė ryšį

en: Connection refused
lt: Jungimasis atmestas

en: No route to host
lt: Maršrutas nerastas

en: Connection timed out
lt: Susijungimo laikas išseko

en: Cannot assign that address
lt: Nepavyko priskirti šio adreso

en: Connection reset by peer
lt: Jungimasis nutrūko

en: Ascension Island
lt: Dangun žengimo sala

en: Andorra
lt: Andora

en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

en: Aviation-Related Fields
lt: Su aviacija susijusios sritys

en: Afghanistan
lt: Afganistanas

en: Antigua and Barbuda
lt: Antigva ir Barbuda

en: Anguilla
lt: Angilija

en: Albania
lt: Albanija

en: Armenia
lt: Armėnija

en: Netherlands Antilles
lt: Olandijos Antilai

en: Antarctica
lt: Antraktida

en: Reverse DNS
lt: Atvirkštinis DNS

en: American Samoa
lt: Rytų Samoa

en: Asia-Pacific Region
lt: Azijos-Ramiojo vandenyno regionas

en: Austria
lt: Autrija

en: Australia
lt: Australija

en: Aland Islands
lt: Alando salos

en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

en: Bosnia and Herzegovina
lt: Bosnija ir Hercegovina

en: Barbados
lt: Barbadosas

en: Bangladesh
lt: Bangladešas

en: Belgium
lt: Belgija

en: Burkina Faso
lt: Burkina Fasas

en: Bulgaria
lt: Bulgarija

en: Bahrain
lt: Bahreinas

en: Burundi
lt: Burundis

en: Businesses
lt: Verslo

en: Benin
lt: Beninas

en: Bermuda
lt: Bermudos

en: Brunei Darussalam
lt: Brunėjus

en: Bolivia
lt: Bolivija

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Bahamas
lt: Bahamos

en: Bhutan
lt: Butanas

en: Bouvet Island
lt: Buvė sala

en: Botswana
lt: Botsvana

en: Belarus
lt: Gudija

en: Belize
lt: Belizas

en: Canada
lt: Kanada

en: Catalan
lt: Katalonų

en: Cocos Islands
lt: Kokosų salos

en: Democratic Republic of Congo
lt: Demokratinė Kongo respublika

en: Central African Republic
lt: Centrinės Afrikos respublika

en: Congo
lt: Kongas

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: Cote d'Ivoire
lt: Dramblio Kaulo Krantas

en: Cook Islands
lt: Kuko salos

en: Chile
lt: Čilė

en: Cameroon
lt: Kamerūnas

en: China
lt: Kinija

en: Colombia
lt: Kolumbija

en: Internic Commercial
lt: Komercinė įstaiga

en: Cooperatives
lt: Kooperatyvai

en: Costa Rica
lt: Kosta Rika

en: Serbia and Montenegro
lt: Serbija ir Juodkalnija

en: Cuba
lt: Kuba

en: Cape Verde
lt: Å½aliojo Kyšulio salos

en: Christmas Island
lt: Kalėdų sala

en: Cyprus
lt: Kipras

en: Czech Republic
lt: Čekija

en: East Germany
lt: Rytų Vokietija

en: Germany
lt: Vokietija

en: Djibouti
lt: Džibutis

en: Denmark
lt: Danija

en: Dominica
lt: Dominika

en: Dominican Republic
lt: Dominikana

en: Algeria
lt: Alžyras

en: Ecuador
lt: Ekvadoras

en: Educational Institution
lt: Švietimo įstaiga

en: Estonia
lt: Estija

en: Egypt
lt: Egiptas

en: Western Sahara
lt: Vakarų Sachara

en: Eritrea
lt: Eritrėja

en: Spain
lt: Ispanija

en: Ethiopia
lt: Etiopija

en: European Union
lt: Europos Sąjunga

en: Finland
lt: Suomija

en: Fiji
lt: Fidžis

en: Falkland Islands
lt: Folklando salos

en: Micronesia
lt: Mikronezija

en: Faroe Islands
lt: Farerų salos

en: France
lt: Prancūzija

en: Gabon
lt: Gabonas

en: Great Britain
lt: Didžioji Britanija

en: Georgia
lt: Gruzija

en: French Guiana
lt: Prancūzijos Gviana

en: British Channel Isles
lt: Normanų salos

en: Ghana
lt: Gana

en: Gibraltar
lt: Gibraltaras

en: Greenland
lt: Grenlandija

en: Gambia
lt: Gambija

en: Guinea
lt: Gvinėja

en: Government
lt: Vyriausybinė institucija

en: Guadeloupe
lt: Gvadelupė

en: Equatorial Guinea
lt: Pusiaujo Gvinėja

en: Greece
lt: Graikija

en: S. Georgia and S. Sandwich Isles
lt: Pietų Georgijos ir Pietų Sandvičo salos

en: Guatemala
lt: Gvatemala

en: Guam
lt: Guamas

en: Guinea-Bissau
lt: Bisau Gvinėja

en: Guyana
lt: Gajana

en: Hong Kong
lt: Honkongas

en: Heard and McDonald Islands
lt: Herdo ir Makdonaldo salos

en: Honduras
lt: Hondūras

en: Croatia
lt: Kroatija

en: Haiti
lt: Haitis

en: Hungary
lt: Vengrija

en: Indonesia
lt: Indonezija

en: Ireland
lt: Airija

en: Israel
lt: Izraelis

en: Isle of Man
lt: Meno sala

en: India
lt: Indija

en: Informational
lt: Informacinis

en: International
lt: Tarptautinis

en: British Indian Ocean Territory
lt: Britų teritorija Indijos vandenyne

en: Iraq
lt: Irakas

en: Iran
lt: Iranas

en: Iceland
lt: Islandija

en: Italy
lt: Italija

en: Jersey
lt: Džersis

en: Jamaica
lt: Jamaika

en: Jordan
lt: Jordanija

en: Company Jobs
lt: Kompanijos darbai

en: Japan
lt: Japonija

en: Kenya
lt: Kenija

en: Kyrgyzstan
lt: Kirgizija

en: Cambodia
lt: Kambodža

en: Kiribati
lt: Kiribatis

en: Comoros
lt: Kanarų salos

en: St. Kitts and Nevis
lt: Sent Kitsas ir Nevis

en: North Korea
lt: Šiaurės Korėja

en: South Korea
lt: Pietų Korėja

en: Kuwait
lt: Kuveitas

en: Cayman Islands
lt: Kaimanų salos

en: Kazakhstan
lt: Kazachstanas

en: Laos
lt: Laosas

en: Lebanon
lt: Libanas

en: Saint Lucia
lt: Sent Lusija

en: Liechtenstein
lt: Lichtenšteinas

en: Sri Lanka
lt: Šri Lanka

en: Liberia
lt: Liberija

en: Lesotho
lt: Lesotas

en: Lithuania
lt: Lietuva

en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

en: Latvia
lt: Latvija

en: Libya
lt: Libija

en: Morocco
lt: Morokas

en: Monaco
lt: Monakas

en: Moldova
lt: Moldavija

en: Montenegro
lt: Juodkalnija

en: United States Medical
lt: JAV medicinos įstaiga

en: Madagascar
lt: Madagaskaras

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Military
lt: Karinė institucija

en: Macedonia
lt: Makedonija

en: Mali
lt: Malis

en: Myanmar
lt: Birma

en: Mongolia
lt: Mongolija

en: Macau
lt: Makau

en: Mobile Devices
lt: Mobilieji prietaisai

en: Northern Mariana Islands
lt: Šiaurinės Marianų salos

en: Martinique
lt: Martinika

en: Mauritania
lt: Mauritanija

en: Montserrat
lt: Monseratas

en: Mauritius
lt: Mauricijus

en: Museums
lt: Muziejai

en: Maldives
lt: Maldyvai

en: Malawi
lt: Malavis

en: Mexico
lt: Meksika

en: Malaysia
lt: Malaizija

en: Mozambique
lt: Mozambikas

en: Namibia
lt: Namibija

en: Individual's Names
lt: Individų vardai

en: New Caledonia
lt: Naujoji Kaledonija

en: Niger
lt: Nigeris

en: Internic Network
lt: Tinklo įstaiga

en: Norfolk Island
lt: Norfolko sala

en: Nigeria
lt: Nigerija

en: Nicaragua
lt: Nikaragva

en: Netherlands
lt: Olandija

en: Norway
lt: Norvegija

en: Nepal
lt: Nepalas

en: Niue
lt: Niujė

en: New Zealand
lt: Naujoji Zelandija

en: Oman
lt: Omanas

en: Internic Non-Profit Organization
lt: Ne pelno įstaiga

en: French Polynesia
lt: Prancūzijos Polinezija

en: Papua New Guinea
lt: Papua Naujoji Gvinėja

en: Philippines
lt: Filipinai

en: Pakistan
lt: Pakistanas

en: Poland
lt: Lenkija

en: St. Pierre and Miquelon
lt: Sent Pjeras ir Mikelonai

en: Pitcairn
lt: Pitkerno salos

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: Professions
lt: Profesijos

en: Palestinian Territory
lt: Palestinos teritorija

en: Portugal
lt: Portugalija

en: Paraguay
lt: Paragvajus

en: Qatar
lt: Kataras

en: Reunion
lt: Rejunjonas

en: Romania
lt: Rumunija

en: Old School ARPAnet
lt: Senosios mokyklos ARPAnetas

en: Serbia
lt: Serbija

en: Russian Federation
lt: Rusijos federacija

en: Rwanda
lt: Ruanda

en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

en: Solomon Islands
lt: Saliamono salos

en: Seychelles
lt: Seišeliai

en: Sudan
lt: Sudanas

en: Sweden
lt: Švedija

en: Singapore
lt: Singapūras

en: St. Helena
lt: Šv. Elenos kolonija

en: Slovenia
lt: Slovėnija

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
lt: Svalbardo ir Jano Majaus salos

en: Slovak Republic
lt: Slovakija

en: Sierra Leone
lt: Siera Leonė

en: San Marino
lt: San Marinas

en: Senegal
lt: Senegalas

en: Somalia
lt: Somalis

en: Suriname
lt: Surinamas

en: South Sudan
lt: Pietų Sudanas

en: Sao Tome and Principe
lt: San Tomė ir Prinsipė

en: Former USSR
lt: Buvusi SSRS

en: El Salvador
lt: Salvadoras

en: Syria
lt: Sirija

en: Swaziland
lt: Svazilandas

en: Turks and Caicos Islands
lt: Turkso ir Kaikoso salos

en: Chad
lt: Čadas

en: Internet Communication Services
lt: Interneto Komunikacijų Paslaugos

en: French Southern Territories
lt: Indijos vandenyno pietų teritorijos

en: Togo
lt: Togas

en: Thailand
lt: Tailandas

en: Tajikistan
lt: Tadžikija

en: East Timor
lt: Rytų Timoras

en: Turkmenistan
lt: Turkmėnija

en: Tunisia
lt: Tunisas

en: Turkey
lt: Turkija

en: Travel and Tourism
lt: Kelionės ir turizmas

en: Trinidad and Tobago
lt: Trinidadas ir Tobagas

en: Taiwan
lt: Taivanas

en: Tanzania
lt: Tanzanija

en: Ukraine
lt: Ukraina

en: United Kingdom
lt: Jungtinė Karalystė

en: United States of America
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: Uruguay
lt: Urugvajus

en: Uzbekistan
lt: Uzbekistanas

en: Vatican City State
lt: Vatikanas

en: St. Vincent and the Grenadines
lt: Sent Vinsentas ir Grenadinos

en: Venezuela
lt: Venesuela

en: British Virgin Islands
lt: Mergelės salos (D. Brit.)

en: US Virgin Islands
lt: Mergelės salos (JAV)

en: Vietnam
lt: Vietnamas

en: Wallis and Futuna Islands
lt: Valiso ir Futunos salos

en: Adult Entertainment
lt: Suaugusiųjų pramogos

en: Yemen
lt: Jemenas

en: Mayotte
lt: Majota

en: Yugoslavia
lt: Jugoslavija

en: South Africa
lt: Pietų Afrika

en: Zambia
lt: Zambija

en: Zimbabwe
lt: Zimbabvė

en: Couldn't connect to session bus
lt: Nepavyko prisijungti prie sesijos magistralės

en: Failed to complete NameHasOwner
lt: Nepavyko pabaigti NameHasOwner

en: Failed to complete Command
lt: Nepavyko pabaigti Command

en: remote access
lt: Nuotolė prieiga

en: plugin for remote access using DBUS
lt: įskiepis nuotoliniam priėjimui per DBUS

en: Couldn't connect to session bus: %s
lt: Nepavyko prisijungti prie sesijos magistralės: %s

en: Failed to acquire %s: %s
lt: Nepavyko gauti %s: %s

en: Character Chart
lt: Simbolių lentelė

en: Bans
lt: Blokai

en: Exempts
lt: Išimtys draudimams

en: Exempt
lt: Išimtis draudimui

en: Invites
lt: Pakvietimai

en: Invite
lt: Pakvietimas

en: Quiets
lt: Nutildymai

en: Quiet
lt: Nutildymas

note: poor way to get which is selected but it works
en: Copy mask
lt: Kopijuoti kaukę

en: %s on %s by %s
lt: %s ant %s per %s

en: Copy entry
lt: Kopijuoti įvestį

en: Not connected.
lt: Neprisijungęs

en: You must select some bans.
lt: Jus turite išrinkti kelis blokus

en: Are you sure you want to remove all listed items in %s?
lt: Ar tikrai norite pašalinti išvardintus punktus esančius %s?

en: Type
lt: Tipas

en: Mask
lt: Šablonas

en: From
lt: Nuo

en: Date
lt: Data

en: You can only open the Ban List window while in a channel tab.
lt: Jus galite tik atidaryti Blokų sąrašo langą kol esate kanalo kortelėje

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Crop
lt: Apkirpti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Displaying %d/%d users on %d/%d channels.
lt: Rodoma %d/%d naudotojų, esančių %d/%d kanaluose.

en: Select an output filename
lt: Pasirinkite išvesties failą

en: _Join Channel
lt: Prisi_jungti prie kanalo

en: _Copy Channel Name
lt: _Kopijuoti kanalo pavadinimą

en: Copy _Topic Text
lt: Kopijuoti _temos tekstą

en: _Search
lt: I_eškoti

en: _Download List
lt: _Atsisiųsti sąrašą

en: Save _List...
lt: _Išsaugoti sąrašą...

note: =============================================================
en: Show only:
lt: Rodyti tik:

en: channels with
lt: kanalus su

en: to
lt: iki

en: users.
lt: naudotojų.

note: =============================================================
en: Look in:
lt: Kur ieškoti:

en: Channel name
lt: Kanalo pavadinimas

note: =============================================================
en: Search type:
lt: Paieškos tipas:

en: Simple Search
lt: Paprasta paieška

en: Pattern Match (Wildcards)
lt: Šablono atitikmuo (pakaitos simboliai)

en: Regular Expression
lt: Reguliarusis reiškinys

note: =============================================================
en: Find:
lt: Rasti:

en: Send file to %s
lt: Siųsti %s failą

note: unknown error
en: That file is not resumable.
lt: Failas yra netęstinas

en: Cannot access file: %s
    %s.
    Resuming not possible.
lt: Failo prieiga negalima: %s
    %s.
    Tęsti neįmanoma.

en: File in download directory is larger than file offered. Resuming not possible.
lt: Failas parsisiuntimo kataloge yra didesnis nei siūlomas failas. Tęsti neįmanoma.

en: Cannot resume the same file from two people.
lt: Negalite tęsti to paties failo iš kelių skirtingų žmonių.

en: Status
lt: Būsena

en: File
lt: Failas

en: Both
lt: Abu

en: Uploads
lt: Išsiuntimai

en: Downloads
lt: Parsisiuntimai

en: Details
lt: Išsamiau

en: File:
lt: Byla:

en: Address:
lt: Adresas:

en: Abort
lt: Nutraukti

en: Accept
lt: Priimti

en: Resume
lt: Pratęsti

en: Open Folder...
lt: Atverti aplanką...

en: Recv
lt: Gauti

en: Sent
lt: Siųsti

en: Start Time
lt: Pradžios laikas

en: Add
lt: Pridėti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Don't auto connect to servers
lt: Nesijungti prie serverių automatiškai

en: Use a different config directory
lt: Naudoti kitą konfiguracijos katalogą

en: Don't auto load any plugins
lt: Nekrauti automatiškai įskiepių

en: Show plugin/script auto-load directory
lt: Parodyti įskiepių automatinio pakrovimo katalogą

en: Show user config directory
lt: Parodyti vartotojo konfiguracijos katalogą

en: Open an irc://server:port/channel?key URL
lt: Atidaryti irc://serveris:prievadas/kanalas?raktas adresą

en: Execute command:
lt: Įvykdyti komandą:

en: Open URL or execute command in an existing HexChat
lt: Atidaryti adresą arba įvykdyti komandą egzistuojančiame HexChat

en: Begin minimized. Level 0=Normal 1=Iconified 2=Tray
lt: Pradėti minimizuojant langą. Lygis 0=normalus 1=piktograma 2=užduočių juosta

en: level
lt: lygis

en: Show version information
lt: Rodyti versijos informaciją

en: Failed to open font:
    
    %s
lt: Nepavyko atidaryti šriftą:
    
    %s

en: Search buffer is empty.
lt: Paieškos buferis yra tuščias.

en: %d bytes
lt: %d baitų

en: Network send queue: %d bytes
lt: Tinklo išsiuntimo eilė: %d baitų

en: Cannot write to that file.
lt: Nepavyksta įrašyti į tą failą.

en: Cannot read that file.
lt: Nepavyksta perskaityti to failo.

en: Private
lt: Privatus

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Unignore
lt: Nebeignoruoti

en: Are you sure you want to remove all ignores?
lt: Ar jus užtikrinti, kad norite pašalinti visus ignoravimus?

en: Enter mask to ignore:
lt: Įveskite ignoravimo kaukę:

en: Ignore Stats:
lt: Ignoravimo statistika:

en: Channel:
lt: Kanalas:

en: Private:
lt: Privatus:

en: Notice:
lt: Įspėjimas:

en: Invite:
lt: Pakvietimas:

en: Add...
lt: Pridėti...

en: Channel name too short, try again.
lt: kanalo pavadinimas per trumpas, bandykite dar kartą.

en: Connection Complete - %s
lt: Ryšys užbaigtas - %s

en: Connection to %s complete.
lt: Prisijungimas prie %s užbaigtas.

en: What would you like to do next?
lt: Ką norėtumėte daryti toliau?

en: _Nothing, I'll join a channel later.
lt: _Nieko, aš prisijungsiu prie kanalo vėliau.

en: _Join this channel:
lt: Prisi_jungti prie šio kanalo:

en: If you know the name of the channel you want to join, enter it here.
lt: Jeigu žinote kanalo, prie kurio norėtumėte jungtis, pavadinimą, įrašykite jį čia.

en: O_pen the channel list.
lt: A_tverti kanalų sąrašą.

en: Retrieving the channel list may take a minute or two.
lt: Kanalų sąrašo gavimas gali užimti vieną ar dvi minutes.

en: _Always show this dialog after connecting.
lt: V_isada po prisijungimo rodyti šį dialogą.

en: Topic for %s is: %s
lt: %s tema yra: %s

en: No topic is set
lt: Tema nenustatyta

en: Quit HexChat?
lt: Baigti HexChat darbą?

en: Don't ask next time.
lt: Kitą kartą neklausti.

en: You are connected to %i IRC networks.
lt: Esate prisijungę prie %i IRC tinklų.

en: Are you sure you want to quit?
lt: Ar tikrai norite išeiti?

en: Some file transfers are still active.
lt: Yra aktyvių failų siuntimų.

en: _Minimize to Tray
lt: _Sumažinti į dėklą

en: Insert Attribute or Color Code
lt: Įterpti atributą arba spalvos kodą

en: <b>Bold</b>
lt: <b>Pastorintas</b>

en: <u>Underline</u>
lt: <u>Pabrauktas</u>

en: <i>Italic</i>
lt: <i>Pasvyręs</i>

en: Normal
lt: Normalus

en: Colors 0-7
lt: Spalvos 0-7

en: Colors 8-15
lt: Spalvos 8-15

en: _Settings
lt: _Nustatymai

en: _Log to Disk
lt: _Registruoti į diską

en: _Extra Alerts
lt: Pap_ildomi signalai

en: _Detach
lt: _Atskirti

en: _Close
lt: _Užverti

en: Filter Colors
lt: Filtruoti spalvas

en: Ban List
lt: Blokų sąrašas

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Enter new nickname:
lt: Įveskite naują slapyvardį:

en: No results found.
lt: Rezultatų nerasta.

en: Search hit end or not found.
lt: Paieška priėjo pabaigą arba nieko nerasta.

en: _Highlight all
lt: _Paryškinti visus

en: Highlight all occurrences, and underline the current occurrence.
lt: Paryškinti visus atitikmenis ir pabraukti dabartinį.

en: Mat_ch case
lt: Ski_rti raidžių dydį

en: Perform a case-sensitive search.
lt: Atlikti paiešką skiriant raidžių dydį.

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Real Name:
lt: Tikras vardas:

en: User:
lt: Naudotojas:

en: Account:
lt: Paskyra:

en: Country:
lt: Šalis:

en: Server:
lt: Serveris:

en: %u minutes ago
lt: prieš %u minučių

en: The Menubar is now hidden. You can show it again by pressing Control+F9 or right-clicking in a blank part of the main text area.
lt: Dabar, meniu juosta yra paslėpta. Jūs galite parodyti ją vėl, nuspausdami Control+F9 (Vald+F9) arba spusteldami dešiniu pelės mygtuku tuščioje pagrindinio teksto srities dalyje.

en: Open Link in Browser
lt: Atidaryti nuorodą naršyklėje

en: Copy Selected Link
lt: Kopijuoti pasirinktą nuorodą

en: Replace with
lt: Kuo pakeisti

en: _New
lt: _Nauja

en: Server Window
lt: Serverio langas

en: Channel Window
lt: Kanalo langas

en: _Quit
lt: _Baigti

note: 15
en: _View
lt: _Rodinys

en: _Menu Bar
lt: _Meniu juosta

en: _Topic Bar
lt: _Temos juosta

en: _User List
lt: Na_udotojų sąrašas

en: M_ode Buttons
lt: Veiksen_os mygtukai

en: _Channel Switcher
lt: _Kanalų perjungiklis

en: _Tabs
lt: Kor_telės

en: T_ree
lt: M_edis

en: _Network Meters
lt: Ti_nklo matuokliai

en: Off
lt: Išjungta

en: Graph
lt: Grafikas

en: _Fullscreen
lt: _Visas ekranas

en: _Server
lt: _Serveris

en: _Disconnect
lt: _Atsijungti

en: _Reconnect
lt: P_risijungti iš naujo

note: 40
en: S_ettings
lt: Nus_tatymai

en: _Preferences
lt: _Nuostatos

note: 52
en: _Window
lt: Lan_gas

en: _Copy Selection
lt: _Kopijuoti žymėjimą

en: C_lear Text
lt: Išva_lyti tekstą

en: _Help
lt: _Pagalba

note: 74
en: _Contents
lt: _Turinys

en: _About
lt: _Apie

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Last Seen
lt: Paskutinį kartą matytas

en: Never
lt: Niekada

en: %d minutes ago
lt: prieš %d minučių

en: An hour ago
lt: Prieš valandą

en: %d hours ago
lt: prieš %d valandų

en: Open Dialog
lt: Atidaryti dialogą

en: Private message from: %s (%s)
lt: Privati žinutė nuo: %s (%s)

en: _Restore Window
lt: Atku_rti langą

en: _Hide Window
lt: _Slėpti langą

en: Channel Message
lt: Kanalo žinutė

en: Private Message
lt: Privati žinutė

en: Highlighted Message
lt: Paryškinta žinutė

en: Version
lt: Versija

en: Description
lt: Aprašas

en: Select a Plugin or Script to load
lt: Pasirinkite norimą įkelti įskiepį ar scenarijų

en: _Load...
lt: Į_kelti

en: Save As...
lt: Išsaugoti kaip...

en: Clear Raw Log
lt: Išvalyti neapdorotą žurnalą

en: New Network
lt: Naujas tinklas

en: Really remove network "%s" and all its servers?
lt: Ar tikrai pašalinti "%s" tinklą ir visus jo serverius?

en: The way you identify yourself to the server. For custom login methods use connect commands.
lt: Būdas kaip prisistatote serveriui. Tinkintiems prisijungimo metodams naudokite susijungimo komandas.

en: Servers
lt: Serveriai

en: Autojoin channels
lt: Autosusijungimo kanalai

en: Connect commands
lt: Susijungimo komandos

en: %n=Nick name
    %p=Password
    %r=Real name
    %u=User name
lt: %n=Slapyvardis
    %p=Slaptažodis
    %r=Tikras vardas
    %u=Naudotojo vardas

en: Key (Password)
lt: Raktas (Slaptažodis)

en: _Edit
lt: R_edaguoti

en: Connect to selected server only
lt: Jungtis tik prie pasirinkto serverio

en: Connect to this network automatically
lt: Automatiškai jungtis prie šio tinklo

en: Use global user information
lt: Naudoti visuotinę naudotojo informaciją

en: _Nick name:
lt: _Slapyvardis:

en: Second choice:
lt: Antras pasirinkimas:

en: Rea_l name:
lt: Tikras _vardas:

en: _User name:
lt: Na_udotojo vardas:

en: Login method:
lt: Prisijungimo metodas:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Password used for login. If in doubt, leave blank.
lt: Prisijungimui naudojamas slaptažodis. Jei abejojate, palikite tuščią.

en: Character set:
lt: Simbolių rinkinys:

en: User Information
lt: Naudotojo Informacija

en: Third choice:
lt: Trečias pasirinkimas:

en: Networks
lt: Tinklai

en: Skip network list on startup
lt: Paleidus, praleisti tinklų sąrašą

en: Show favorites only
lt: Rodyti tik mėgstamus

en: _Edit...
lt: R_edaguoti...

en: _Sort
lt: _Rikiuoti

en: _Favor
lt: _Mėgstamas

en: Mark or unmark this network as a favorite.
lt: Pažymėti ar nežymėti šio tinklo kaip mėgstamo.

en: Afrikaans
lt: Afriekiečių

en: Albanian
lt: Albanų

en: Azerbaijani
lt: Azerbaidžanų

en: Basque
lt: Baskų

en: Belarusian
lt: Gudų

en: Bulgarian
lt: Bulgarija

en: Chinese (Simplified)
lt: Kinų (Supaprastinta)

en: Chinese (Traditional)
lt: Kinų (Tradicinė)

en: Czech
lt: Čekų

en: Danish
lt: Danų

en: Dutch
lt: Olandų

en: English (British)
lt: Anglų (Britų)

en: English
lt: Anglų

en: Estonian
lt: Estų

en: Finnish
lt: Suomių

en: French
lt: Prancuzų

en: German
lt: Vokiečių

en: Greek
lt: Graikų

en: Hindi
lt: Indija

en: Hungarian
lt: Vengrų

en: Indonesian
lt: Indoneziečių

en: Italian
lt: Italų

en: Japanese
lt: Japonų

en: Korean
lt: Korėjiečių

en: Latvian
lt: Latvių

en: Lithuanian
lt: Lietuvių

en: Macedonian
lt: Makedonų

en: Malay
lt: Malajų

en: Norwegian (Bokmal)
lt: Norvegų (Bokmal)

en: Norwegian (Nynorsk)
lt: Norvegų (Nynorsk)

en: Polish
lt: Lenkų

en: Portuguese
lt: Portugalų

en: Portuguese (Brazilian)
lt: Protugalų (Brazilų)

en: Punjabi
lt: Pudžabų

en: Russian
lt: Rusų

en: Serbian
lt: Serbų

en: Slovak
lt: Slovakų

en: Slovenian
lt: Slovėnų

en: Spanish
lt: Ispanų

en: Swedish
lt: Švedų

en: Thai
lt: Tailandiečių

en: Turkish
lt: Turkų

en: Ukrainian
lt: Ukrainiečių

en: Vietnamese
lt: Vietnamiečių

en: Walloon
lt: Valonų

en: General
lt: Pagrindinė

en: Language:
lt: Kalba:

en: Main font:
lt: Pagrindinis šriftas:

en: Font:
lt: Šriftas:

en: Text Box
lt: Teksto langas

en: Colored nick names
lt: Spalvoti slapyvardžiai

en: Give each person on IRC a different color
lt: Suteikti kiekvienam asmeniui IRC skirtingą spalvą

en: Background image:
lt: Fono paveikslas:

en: Transparency Settings
lt: Permatomumo nustatymai

en: Timestamps
lt: Laiko žymos

en: Enable timestamps
lt: Įjungti laiko žymas

en: Timestamp format:
lt: Laiko žymų formatas:

en: Title Bar
lt: Antraštės juosta

en: Show channel modes
lt: Rodyti kanalo veiksenas

en: Show number of users
lt: Rodyti naudotojų skaičių

en: Spell checking
lt: Rašybos tikrinimas

en: Unsorted
lt: Nerikiuotas

en: Top
lt: Aukščiausia

en: Bottom
lt: Žemiausia

en: Hidden
lt: Paslėpta

en: User List
lt: Vartotojų sąrašas

en: Color nicknames in userlist
lt: Spalvinti slapyvardžius naudotojų sąraše

en: Windows
lt: Langai

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Always
lt: Visada

en: In an extra tab
lt: Papildomoje kortelėje

en: In the front tab
lt: Priekinėje kortelėje

en: Open an extra tab for server messages
lt: Atidaryti papildomą kortelę serverio žinutėms

en: Open a new tab when you receive a private message
lt: Atidaryti naują kortelę, kai gaunate privačią žinutę

en: Sort tabs in alphabetical order
lt: Rikiuoti korteles abėcėlės tvarka

en: Show icons in the channel tree
lt: Rodyti piktogramas kanalo medyje

en: Smaller text
lt: Mažesnis tekstas

en: Tabs or Windows
lt: Kortelės ar langai

en: Messages
lt: Žinutės

en: Ask for confirmation
lt: Klausti patvirtinimo

en: Files and Directories
lt: Failai ir katalogai

en: Download files to:
lt: Atsiųsti failus į:

en: Move completed files to:
lt: Perkelti užbaigtus failus į:

en: Alerts
lt: Signalai

en: Tray Behavior
lt: Dėklo elgsena

en: Enable system tray icon
lt: Įjungti sistemos dėklą

en: Minimize to tray
lt: Sumažinti į dėklą

en: Close to tray
lt: Uždaryti į dėklą

en: Automatically change status when hiding to tray.
lt: Automatiškai keisti būseną, kai slepiama į dėklą.

en: Away
lt: Nėra

en: Show away once
lt: Rodyti „nėra“ vieną kartą

en: Automatically include color information
lt: Automatiškai įtraukti spalvų informaciją

en: Real name:
lt: Tikras vardas:

en: Alternative fonts:
lt: Alternatyvūs šriftai:

en: Automatically reconnect to servers on disconnect
lt: Atsijungus, automatiškai iš naujo prisijungti prie serverių

en: Auto reconnect delay:
lt: Automatinio prisijungimo iš naujo delsa:

en: Logging
lt: Loginimas

en: Enable logging of conversations to disk
lt: Įjungti pokalbių registravimą į diską

en: %s=Server %c=Channel %n=Network.
lt: %s=Serveris %c=Kanalas %n=Tinklas.

en: URLs
lt: URL

en: Enable logging of URLs to disk
lt: Įjungti URL registravimą į diską

en: (Disabled)
lt: (Uždraustas)

en: DCC only
lt: Tik DCC

en: Your Address
lt: Jūsų adresas

en: File Transfers
lt: Failų persiuntimai

en: DCC IP address:
lt: DCC IP adresas:

en: Port:
lt: Prievadas:

en: Type:
lt: Tipas:

en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Select font
lt: Pasirinkti šriftą

en: Browse...
lt: Naršyti...

en: Open Data Folder
lt: Atidaryti duomenų aplanką

en: Select color
lt: Pasirinkti spalvą

en: Text Colors
lt: Teksto spalvos

en: mIRC colors:
lt: mIRC spalvos:

en: Foreground:
lt: Priekinis planas:

en: Background:
lt: Fonas:

en: Interface Colors
lt: Sąsajos spalvos

en: New message:
lt: Nauja žinutė:

en: Event
lt: Įvykis

en: Select a sound file
lt: Pasirinkti garso failą

en: Sound file:
lt: Garso failas:

en: _Browse...
lt: _Naršyti...

en: _Play
lt: _Groti

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Input box
lt: Įvesties laukas

en: User list
lt: Vartotojų sąrašas

en: Channel switcher
lt: Kanalų perjungiklis

en: Colors
lt: Spalvos

en: Chatting
lt: Kalbėjimas

en: Sounds
lt: Garsai

en: Advanced
lt: Pažangus

en: Network setup
lt: Tinklo nustatymas

en: File transfers
lt: Failų persiuntimai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Preferences - %s
lt: Nuostatos - %s

en: <i>(no suggestions)</i>
lt: <i>(nėra užuominų)</i>

en: More...
lt: Daugiau...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
lt: Įtraukti "%s" į žodyną

note: - Ignore All
en: Ignore All
lt: Ignoruoti visus

en: Spelling Suggestions
lt: Rašybos užuominos

en: Print Texts File
lt: Spausdinti tekstinę bylą

en: $ Number
lt: $ Skaičius

en: Edit Events
lt: Redaguoti įvykius

en: Load From...
lt: Pakrauti iš...

en: Test All
lt: Patikrinti visus

en: OK
lt: Gerai

en: Clear list
lt: Išvalyti sąrašą

en: Copy selected URL
lt: Kopijuoti pasirinktą adresą

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Save list to a file
lt: Išsaugoti sąrašą į bylą

en: %d ops, %d total
lt: %d operatorių, %d iš viso

en: %s plugin loaded
lt: %s įskiepis įkeltas

en: %s plugin unloaded
lt: %s įskiepis iškeltas
