HexChat - en to no translation catalogue (121 entries)

note: 0 means unlimited STRINGS
en: I'm busy
no: Jeg er opptatt

en: Network
no: Nettverk

en: Channel
no: Kanal

en: Waiting
no: Venter

note: black
en: Active
no: Aktiv

note: cyan
en: Failed
no: Feilet

note: red
en: Done
no: Ferdig

note: green
en: Connect
no: Koble til

note: black
en: Aborted
no: Avbrutt

en: Cannot access %s
no: Kan ikke aksessere %s

note: ! if (osvi.dwMajorVersion >= 5) fallback to error number
en: Error
no: Feil

en: No active DCCs
no: Ingen aktive DCC

en: Kick
no: Spark

en: Join Channel...
no: Bli med i kanal...

en: Server Links
no: Lenker til tjenere

en: Ping Server
no: Ping tjener

en: Hide Version
no: Skjul versjon

en: bye
no: hadet

en: Clear
no: Tøm

en: YES
no: JA

en: NO
no: NEI

en: IP address
no: IP-adresse

en: The host of the person
no: Vert

en: Nickname
no: Kallenavn

en: The action
no: Handlingen

en: The text
no: Teksten

en: The message
no: Meldingen

en: Server Name
no: Navn på tjener

en: Old nickname
no: Gammelt kallenavn

en: New nickname
no: Nytt kallenavn

en: Topic
no: Emne

en: The channel
no: Kanalen

en: The reason
no: Årsaken

en: The time
no: Tiden

en: Nick
no: Kallenavn

en: Reason
no: Årsak

en: Host
no: Vert

en: Who it's from
no: Hvem er det fra

en: The sound
no: Lyden

en: Away reason
no: Borteårsak

en: Message
no: Melding

en: Channel Name
no: Navn på kanal

en: Text
no: Tekst

en: Users
no: Brukere

en: Filename
no: Filnavn

en: Pathname
no: Stinavn

en: Position
no: Posisjon

en: Size
no: Størrelse

en: Old Filename
no: Gammelt filnavn

en: New Filename
no: Nytt filnavn

en: Receiver
no: Mottaker

en: Hostmask
no: Vertsmaske

en: Hostname
no: Vertsnavn

en: The Packet
no: Pakken

en: Seconds
no: Sekunder

en: Connection timed out
no: Tidsavbrudd for tilkobling

en: France
no: Frankrike

en: Greenland
no: Grønland

en: Greece
no: Hellas

en: Character Chart
no: Tegnkart

en: Invite
no: Inviter

en: Mask
no: Maske

en: Remove
no: Fjern

en: Channel name
no: Navn på kanal

note: =============================================================
en: Find:
no: Finn:

en: Both
no: Begge

en: Cancel
no: Avbryt

en: Search buffer is empty.
no: Søk i buffer er tomt.

en: Channel:
no: Kanal:

en: Private:
no: Privat:

en: Invite:
no: Inviter:

en: User Limit
no: Brukergrense

en: Enter new nickname:
no: Oppgi nytt kallenavn:

en: Host unknown
no: Ukjent vert

en: Real Name:
no: Virkelig navn:

en: Off
no: Frakoblet

en: _Server
no: _Tjener

note: 40
en: S_ettings
no: _Innstillinger

note: 52
en: _Window
no: _Vindu

en: _Help
no: _Hjelp

en: Last Seen
no: Sist sett

en: Offline
no: Frakoblet

en: Never
no: Aldri

en: Online
no: Tilkoblet

en: Version
no: Versjon

en: Description
no: Beskrivelse

en: _Load...
no: _Last...

en: New Network
no: Nytt nettverk

en: General
no: Generelt

en: Font:
no: Skrifttype:

en: Background image:
no: Bakgrunnsbilde:

en: A-Z
no: A-Å

en: Z-A
no: Å-A

en: Unsorted
no: Usortert

en: Top
no: Topp

en: Bottom
no: Bunn

en: Hidden
no: Skjult

en: User List
no: Brukerliste

en: Windows
no: Vinduer

en: Tabs
no: Faner

en: letters.
no: bokstaver.

en: Open dialogs in:
no: Åpne dialoger i:

en: Show away once
no: Vis borte én gang

en: (Disabled)
no: (Slått av)

en: Select font
no: Velg skrift

en: Browse...
no: Bla gjennom...

en: Select color
no: Velg farge

en: mIRC colors:
no: mIRC-farger:

en: Foreground:
no: Forgrunn:

en: Background:
no: Bakgrunn:

en: Highlight:
no: Uthev:

en: Interface
no: Grensesnitt

en: Input box
no: Inndataboks

en: User list
no: Brukerliste

en: Colors
no: Farger

en: Chatting
no: Prating

en: Network setup
no: Nettverksoppsett

en: File transfers
no: Filoverføringer

en: Categories
no: Kategorier

en: Edit Events
no: Rediger hendelser

en: Test All
no: Test alle
