hitori master - en to kk translation catalogue (45 entries)

en: Hitori
kk: Хитори

note: Translators: the brief summary of the application as it appears in a software center.
en: Play the Hitori puzzle game
kk: Хитори жұмбақ ойынын ойнату

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localise the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: puzzle;game;logic;grid;
kk: puzzle;game;logic;grid;жұмбақ;ойын;логика;тор;

note: Translators: the name of the application as it appears in a software center
en: GNOME Hitori
kk: GNOME Хитори ойыны

note: Translators: These are the application description paragraphs in the AppData file.
en: Hitori is a logic game similar to the popular game of Sudoku.
kk: Хитори — әйгілі Судоку ойынына ұқсас логикалық ойыны.

en: You play the game against the clock, aiming to eliminate all the duplicate numbers in each row and column in the fastest time. Multiple sizes of game board are supported, and you can place markers on cells to help work out the solution. If you get stuck, the game can give you a hint.
kk: Ойынды сағатқа қарсы ойнайсыз, ең аз уақытта әр жол мен бағандағы барлық қайталанатын сандарды жою керек. Ойынның тақтаның бірнеше өлшеміне қолдауы бар және шешімді пысықтауға көмектесу үшін ұяшықтарға маркерлерді орналастыруға болады. Егер тұрып қалсаңыз, ойын тұспалды бере алады.

en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

[ctx: shortcut window]
en: Start a new game
kk: Жаңа ойынды бастау

[ctx: shortcut window]
en: Tag a cell
kk: Ұяшықты белгілеу

[ctx: shortcut window]
en: Undo your last move
kk: Соңғы әрекетті болдырмау

[ctx: shortcut window]
en: Redo a move
kk: Жылжытуды қайталау

[ctx: shortcut window]
en: Get a hint for your next move
kk: Келесі жылжыту үшін тұспал алу

[ctx: shortcut window]
en: Show Help
kk: Көмекті көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Show Keyboard Shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтарын көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Quit
kk: Шығу

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Menu
kk: Мәзірді көрсету/жасыру

en: _New Game
kk: Ж_аңа ойын

en: Board _Size
kk: Тақта ө_лшемі

en: _Keyboard Shortcuts
kk: П_ернетақта жарлықтары

en: _Help
kk: _Көмек

en: _About Hitori
kk: Хитори т_уралы

en: Undo your last move
kk: Соңғы әрекетті болдырмау

en: Redo a move
kk: Жылжытуды қайталау

en: Get a hint for your next move
kk: Келесі жылжыту үшін тұспал алу

en: Board size
kk: Тақта өлшемі

en: The size of the board, in cells.
kk: Тақта өлшемі, ұяшық есебімен.

en: Window maximized state
kk: Терезе максималды күйі

en: Whether the window is maximized.
kk: Терезе жазық етілген бе.

en: Window position
kk: Терезе орны

en: Window position (x and y).
kk: Терезе орны (x және y).

en: Window size
kk: Терезе өлшемі

en: Window size (width and height).
kk: Терезе өлшемі (ені мен биіктігі).

[ctx: Board cell]
en: 7
kk: 6

en: The help contents could not be displayed
kk: Көмек мазмұның көрсету мүмкін емес

en: A logic puzzle originally designed by Nikoli
kk: Бастапқыда Николи жасаған логикалық жұмбақтар ойыны

en: Hitori Website
kk: Хитори веб-сайты

en: Enable debug mode
kk: Жөндеу режімін іске қосу

note: Translators: This means to choose a number as the "seed" for random number generation used when creating a board
en: Seed the board generation
kk: Тақтаны генерациялау үшін бастапқы мәні

note: Options
en: - Play a game of Hitori
kk: - Хитори ойынын ойнау

note: Print an error
en: Command line options could not be parsed: %s
kk: Команда жол параметрлерін талдау мүмкін емес: %s

en: Do you want to stop the current game?
kk: Ағымдағы ойынды тоқтатқыңыз келе ме?

en: Keep _Playing
kk: О_йнауды жалғастыру

note: Translators: The first parameter is the number of minutes which have elapsed since the start of the game; the second parameter is * the number of seconds.
en: You’ve won in a time of %02u:%02u!
kk: Сіз %02u:%02u уақытпен жеңдіңіз!

en: _Quit
kk: _Шығу

en: _Play Again
kk: Қайта о_йнау
