hitori master - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Hitori
pa: ਹੀਟੋਰੀ

note: Translators: the brief summary of the application as it appears in a software center.
en: Play the Hitori puzzle game
pa: ਹੀਟੋਰੀ ਬੁਝਾਰਤ ਖੇਡ ਖੇਡੋ

en: Board _Size
pa: ਬੋਰਡ ਸਾਈਜ਼(_S)

en: _Help
pa: ਮੱਦਦ(_H)

en: Hitori Website
pa: ਹੀਟੋਰੀ ਵੈਬਸਾਈਟ

en: Enable debug mode
pa: ਡੀਬੱਗ ਮੋਡ ਚਾਲੂ

en: Seed the board generation
pa: ਬੋਰਡ ਜਨਰੇਸ਼ਨ ਤਿਆਰ ਕਰੋ

en: - Play a game of Hitori
pa: - ਹੀਟੋਰੀ ਦੀ ਖੇਡ ਖੇਡੋ

en: Do you want to stop the current game?
pa: ਕੀ ਤੁਸੀਂ ਮੌਜੂਦਾ ਖੇਡ ਰੋਕਣੀ ਚਾਹੁੰਦੇ ਹੋ?
