hitori master - en to vi translation catalogue (10 entries)

note: Translators: the brief summary of the application as it appears in a software center.
en: Play the Hitori puzzle game
vi: Chơi trò chơi giải đố Hitori

en: Board _Size
vi: _Cỡ bàn cờ

en: _Help
vi: Trợ _giúp

en: The help contents could not be displayed
vi: Không thể hiện nội dung trợ giúp

en: Copyright © 2007–2010 Philip Withnall
vi: Bản quyền © 2007–2010 Philip Withnall

en: Hitori Website
vi: Trang web của Hitori

en: Enable debug mode
vi: Bật chế độ gỡ lỗi

en: Seed the board generation
vi: Mầm phát sinh bàn cờ

en: - Play a game of Hitori
vi: - Chơi một trò trong Hitory

en: Do you want to stop the current game?
vi: Bạn có muốn dừng trò chơi?
