hivex 1.3.21 - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: hivexsh: cd: subkey '%s' not found
ka: hivexsh: cd: ქვეგასაღები '%s' ვერ ვიპოვე

en: %s: %s: key not found
ka: %s: %s: გასაღები ვერ ვიპოვე

en: %s: %s: integer out of range
ka: %s: %s: მთელი მნიშვნელობა დიაპაზონს გარეთაა

en: hivexsh: setval: unexpected end of input
ka: hivexsh: setval: შეყვანის მოულოდნელი დასასრული

en: %s: failed to write XML document
ka: %s: XML დოკუმენტის ჩაწერის შეცდომა

en: hivexml: missing name of input file
ka: hivexml: შეყვანის ფაილის სახელის გარეშე
