homebank - en to lt translation catalogue (494 entries)

en: HomeBank
lt: HomeBank apskaita

en: Personal finance
lt: Namų buhalterija

en: Free, easy, personal accounting for everyone
lt: Laisva ir paprasta asmeninių finansų apskaita kiekvienam

en: finance;accounting;budget;personal;money;
lt: finansai;apskaita;biudžetas;asmeninė;pinigai;namai;šeimos;bankas;

en: HomeBank is a free software (as in "free speech" and also as in "free beer") that will assist you to manage your personal accounting.
lt: „HomeBank“ – tai laisvai ir nemokamai platinama programa, padėsianti jums tvarkyti ir stebėti savo asmeninius bei šeimos (namų) finansus.

en: It is designed to easy to use and be able to analyse your personal finance in detail using powerful filtering tools and beautiful graphs.
lt: Sukurta nesudėtingai namų ūkio finansų apskaitai ir analizuoti jūsų asmeninius finansus, suteikdama galingus filtrus ir vaizdžias diagramas.

en: If you are looking for a completely free and easy way to manage your personal accounting then HomeBank should be the software of choice.
lt: Jei ieškote visiškai laisvo ir patogaus būdo tvarkyti savo asmeniniams finansams, išbandykite „HomeBank“ – ji jūsų nenuvils.

en: No inconsistency found !
lt: Neatitikimų nerasta!

en: Every transaction amount will be divided by %.6f.
lt: Visų operacijų sumos bus padalintos iš %.6f.

en: _Convert
lt: _Konvertuoti

en: No transaction changed
lt: Nepakeista nė viena operacija

en: transaction changed: %d
lt: Pakeista operacijų: %d

en: Automatic assignment result
lt: Automatinių priskyrimų rezultatas

en: _Create
lt: _Sukurti

en: _Delete
lt: _Šalinti

en: Are you sure you want to change the status to None?
lt: Ar tikrai norite išvalyti operacijų būseną?

en: Some transaction in your selection are already Reconciled.
lt: Kai kurios pasirinktos operacijos jau yra patvirtintos.

en: _Change
lt: _Valyti

en: Are you sure you want to toggle the status Reconciled?
lt: Ar norite perjungti operacijų būseną „Patvirtinta“?

en: _Toggle
lt: _Perjungti

en: _Add...
lt: _Pridėti…

en: _Inherit...
lt: _Klonuoti…

en: _Edit...
lt: _Taisyti…

en: _Multiple Edit...
lt: _Daugybinis taisymas…

en: _Status
lt: _Būsena

en: _None
lt: _Jokia

en: _Cleared
lt: Į_vykdyta

en: _Reconciled
lt: Pa_tvirtinta

en: Create template...
lt: Kurti šablonus…

en: _Delete...
lt: _Šalinti…

en: A_ccount
lt: _Sąskaita

en: Export QIF...
lt: Eksportuoti QIF…

en: Export CSV...
lt: Eksportuoti CSV…

en: _Close
lt: _Užverti

note: #1818052 wish: copy/paste one/multiple transaction(s)
en: _Edit
lt: _Taisa

en: Transacti_on
lt: _Operacija

en: _Tools
lt: _Priemonės

en: Auto. assignments
lt: Automatiniai priskyrimai

en: _Filter...
lt: _Filtras…

en: Convert to Euro...
lt: Konvertuoti į Eurus…

en: Add
lt: Pridėti

en: Add a new transaction
lt: Pridėti naują operaciją

en: Inherit
lt: Klonuoti

en: Inherit from the active transaction
lt: Pridėti naują operaciją, naudojant parinktos operacijos duomenis

note: widget = gtk_button_new_with_mnemonic(_("_Edit"));
en: Edit
lt: Taisyti

en: Edit the active transaction
lt: Keisti parinktą operaciją

note: Cleared
en: Cleared
lt: Įvykdytos

en: Toggle cleared for selected transaction(s)
lt: Perjungti pasirinktų operacijų būseną „Įvykdyta“

note: Reconciled
en: Reconciled
lt: Patvirtintos

en: Toggle reconciled for selected transaction(s)
lt: Perjungti pasirinktų operacijų būseną „Patvirtinta“

en: Edit multiple transaction
lt: Taisyti kelias operacijas

en: Create template
lt: Kurti šablonus pagal pasirinktas operacijas

en: Delete selected transaction(s)
lt: Šalinti pasirinktas operacijas

note: info bar for duplicate
en: _Refresh
lt: At_naujinti

en: _Range:
lt: _Laikotarpis:

en: _Type:
lt: _Tipas:

en: _Status:
lt: _Būsena:

en: Open the list filter
lt: Atverti sąrašo filtrą

en: Refresh results
lt: Atnaujinti rezultatus

note: widget = gtk_button_new_with_mnemonic (_("Reset _filters"));
en: _Reset
lt: _Atstatyti

note: TRANSLATORS: this is for Euro specific users, a toggle to display in 'Minor' currency
en: Euro _minor
lt: _Antrinė valiuta

en: Today:
lt: Šiandien:

en: Future:
lt: Ateitis:

en: Revert unsaved changes to file '%s'?
lt: Ar atmesti neįrašytus failo „%s“ pakeitimus?

en: - Changes made to the file will be permanently lost
    - File will be reloaded from the last save (.xhb~)
lt: – Atlikti šio failo pakeitimai bus negrįžtamai prarasti
    – Failas bus naujai įkeltas, panaudojant atsarginę jo kopiją (.xhb~ failą)

en: _Revert
lt: _Atkurti

en: Are you sure you want to anonymize the file?
lt: Ar tikrai norite maskuoti šio failo įrašus?

en: Proceeding will anonymize any text, 
    like 'account x', 'payee y', 'memo z', ...
lt: Jeigu tęsite, visi įrašai bus nuasmeninti, pvz.:
    „paskyra x“, „mokėtojas y“, „pastaba z“ ir pan.

en: _Anonymize
lt: _Maskuoti

en: Welcome to HomeBank
lt: Sveiki, tai – „HomeBank“

en: Create a _new file
lt: Kurti _naują el. piniginės failą

en: _Open an existing file
lt: _Atverti anksčiau sukurtą failą

en: Open the _example file
lt: Atverti _pavyzdinį failą

en: Read HomeBank _Manual
lt: _Skaityti „HomeBank“ programos žinyną

en: Unable to open '%s', the file does not exist.
lt: Nepavyko atverti „%s“, toks failas neegzistuoja.

en: I/O error for file '%s'.
lt: Skaitymo arba rašymo klaida, kreipiantis į failą „%s“.

en: The file '%s' is not a valid HomeBank file.
lt: Failas „%s“ nėra tinkamas „HomeBank“ failas.

en: The file '%s' was saved with a higher version of HomeBank
    and cannot be loaded by the current version.
lt: Failas „%s“ buvo įrašytas aukštesne „HomeBank“ versija
    ir negali būti atvertas esama programos versija.

en: File error
lt: Failo klaida

en: _File
lt: _Failas

en: _New
lt: _Naujas

en: _Open...
lt: _Atverti…

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: Save _As...
lt: Įrašyti kaip…

en: Revert
lt: Atkurti

en: Properties...
lt: Savybės…

en: _Quit
lt: _Baigti darbą

en: Preferences...
lt: _Nustatymai…

en: _View
lt: _Rodymas

en: _Toolbar
lt: _Priemonių juosta

en: Euro minor
lt: Antrinė valiuta

en: _Manage
lt: _Valdymas

en: Acc_ounts...
lt: _Sąskaitos…

en: _Payees...
lt: _Gavėjai…

en: Categories...
lt: _Kategorijos…

en: Scheduled/Template...
lt: _Planinės operacijos ir šablonai…

en: Budget...
lt: _Biudžetas…

en: Assignments...
lt: Priskyrimai…

en: Currencies...
lt: Valiutos…

en: _Transactions
lt: _Operacijos

en: Add...
lt: Pridėti…

en: Show...
lt: Rodyti…

en: Set scheduler...
lt: Tvarkaraščio parinktys…

en: Post scheduled
lt: Pridėti planines

en: _Reports
lt: _Ataskaitos

en: _Statistics...
lt: _Statistika…

en: _Trend Time...
lt: _Tendencijos…

en: B_udget...
lt: _Biudžetas…

en: _Vehicle cost...
lt: _Autotransporto išlaidos…

en: Show welcome dialog...
lt: Rodyti pasveikinimo vediklio langą…

en: File statistics...
lt: Failo statistika…

en: Anonymize...
lt: Maskuoti…

en: _Help
lt: _Pagalba

en: _Contents
lt: _Žinynas

en: Report a Problem...
lt: Pranešti apie problemą…

en: Translate this Application...
lt: Versti šią programą…

en: _About
lt: _Apie

en: Create a new file
lt: Kurti naują piniginės failą

en: Open a file
lt: Atverti failą

en: Open a recently used file
lt: Atverti neseniai naudotą failą

en: Save the current file
lt: Įrašyti esamąjį failą

note: g_string_append (node, "account" ); 5.2 Account is always created but not visible for BOOK column : Account gtk_assistant_set_page_title (GTK_ASSISTANT (data->assistant), page, _("Transaction")); gtk_assistant_set_page_title (GTK_ASSISTANT (data->assistant), page, genacc->name); header
en: Account
lt: Sąskaitos

note: g_string_append (node, "payee" ); column: Payee column : Payee payee header { REPORT_SRC_SUBCATEGORY,	N_("Subcategory") },
en: Payee
lt: Gavėjai

note: g_string_append (node, "category" ); column: Category column : Category category header = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
en: Category
lt: Kategorija

note: column: Income
en: Budget
lt: Biudžetas

en: Assignment
lt: Priskyrimai

en: Shows selected account transactions
lt: Rodyti pasirinktos sąskaitos operacijas

en: Add transactions
lt: Pridėti operacijas

en: Open the Statistics report
lt: Atverti statistinę ataskaitą

en: Open the Trend Time report
lt: Atverti tendencijų ataskaitą

note: g_string_append (node, "balance" ); column: Balance
en: Balance
lt: Balansas

en: Open the Balance report
lt: Atverti balanso ataskaitą

en: Open the Budget report
lt: Atverti biudžeto ataskaitą

en: Vehicle cost
lt: Transporto išlaidos

en: Open the Vehicle cost report
lt: Atverti išlaidų transporto priemonėms ataskaitą

en: Scheduled
lt: Planinės operacijos

note: Future
en: Future
lt: Ateitis

en: Remind
lt: Priminti

en: (no category)
lt: (be kategorijos)

en: invalid CSV format
lt: netinkamas CSV formatas

en: Unknown
lt: Nežinoma

note: TRANSLATORS: format a liter number with l/L as abbreviation
en: %.2f l
lt: %.2f L

note: TRANSLATORS: kilometer per liter
en: km/l
lt: km/L

note: TRANSLATORS: miles per liter
en: mi./l
lt: myl./L

en: (no payee)
lt: (gavėjas nenurodytas)

en: Output version information and exit
lt: Parodyti versijos informaciją ir baigti darbą

en: [FILE]
lt: [FAILAS]

en: Browser error.
lt: Naršyklės klaida.

en: Could not display the URL '%s'
lt: Nepavyko atverti adreso „%s“

en: HomeBank options
lt: „HomeBank“ nustatymai

en: Your accounts
lt: Jūsų sąskaitos

en: Expand all
lt: Išskleisti viską

en: Collapse all
lt: Suskleisti viską

en: No transaction to add
lt: Nėra pridėtinų operacijų

en: transaction added: %d
lt: pridėta operacijų: %d

en: Check scheduled transactions result
lt: Planinių operacijų pridėjimo rezultatas

en: maximum post date
lt: automatiškai pridedamos ne vėlesnės kaip

note: column: Total
en: Total
lt: Iš viso

note: TRANSLATORS: Posting a scheduled transaction is the action to materialize it into its target account. TRANSLATORS: Before that action the automated transaction occurrence is pending and not yet really existing.
en: _Post
lt: _Pridėti

en: Other
lt: Kita

en: Grand total
lt: Iš viso

en: Accounts
lt: Sąskaitos

note: Today
en: Today
lt: Šiandien

en: - split -
lt: - išskaidyta -

note: g_string_append (node, "date" ); header
en: Date
lt: Data

note: g_string_append (node, "info" );
en: Info
lt: Informacija

note: g_string_append (node, "memo" ); column: Memo memo
en: Memo
lt: Pastabos

note: g_string_append (node, "amount" ); column: Amount amount header 5.7.1
en: Amount
lt: Suma

note: g_string_append (node, "tags" );
en: Tags
lt: Žymės

note: header
en: Status
lt: Būsena

note: column: Expense
en: Expense
lt: Išlaidos

note: column: Income
en: Income
lt: Pajamos

note: column: Result
en: Result
lt: Būsena

note: TRANSLATORS: title of list column to inform the scheduled transaction is Late
en: Late
lt: Pavėluota

en: Next date
lt: Kita data

note: //TRANSLATORS: count of transaction in overdrawn / count of total transaction under overdrawn amount threshold
en: %d/%d under %s
lt: %d iš %d žemiau %s ribos

en: List
lt: Sąrašas

en: View results as list
lt: Rodyti sąrašą

en: Line
lt: Linija

en: View results as lines
lt: Rodyti linijinę diagramą

en: Detail
lt: Išsamiai

en: Toggle detail
lt: Rodyti išsamios informacijos polangį

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Balance report
lt: Balanso ataskaita

en: Display
lt: Rodymas

en: _Zoom X:
lt: _X mastelis:

en: Date filter
lt: Datos filtras

en: _From:
lt: _Nuo:

en: _To:
lt: _Iki:

en: All
lt: Viskas

en: None
lt: Nieko

en: Invert
lt: Invertuoti

note: column: Expense
en: Spent
lt: Išleista

en: Month
lt: Mėnuo

en:  over
lt:  viršyta

en:  left
lt:  liko

en:  under
lt:  nepanaudota

en: View results as stack bars
lt: Rodyti histogramą

en: No account is defined to be part of the budget.
lt: Jokia sąskaita nėra įtraukta į biudžetą.

en: You should include some accounts from the account dialog.
lt: Norimas sąskaitas galite įtraukti sąskaitų lange.

en: Budget report
lt: Biudžeto ataskaita

en: Result:
lt: Rezultatas:

en: Budget:
lt: Biudžetas:

en: Spent:
lt: Išleista:

note: TRANSLATORS: example 'Expense by Category' TRANSLATORS: example 'Category by Month'
en: %s by %s
lt: %s pagal %s

en: View results as column
lt: Rodyti stulpelinę diagramą

en: View results as donut
lt: Rodyti žiedinę diagramą

en: Toggle legend
lt: Rodyti legendą

en: Toggle rate
lt: Rodyti santykį

en: Statistics Report
lt: Statistinė ataskaita

en: _View by:
lt: _Detalumas:

en: Income:
lt: Pajamos:

en: Expense:
lt: Išlaidos:

en: Average: %s
lt: Vidurkis: %s

en: Trend Time Report
lt: Tendencijų laike ataskaita

en: _Cumulate
lt: S_umuoti

en: Time slice
lt: Laiko intervalas

note: LST_CAR_DATE, LST_CAR_MEMO, LST_CAR_METER, LST_CAR_FUEL, LST_CAR_PRICE, LST_CAR_AMOUNT, LST_CAR_DIST, LST_CAR_100KM column: Memo column = gtk_tree_view_column_new(); gtk_tree_view_column_set_title(column, _("Memo")); gtk_tree_view_append_column (GTK_TREE_VIEW(view), column); renderer = gtk_cell_rend
en: Meter
lt: Rida

note: column: Fuel load
en: Fuel
lt: Degalų kiekis

note: column: Price by unit
en: Price
lt: Kaina

note: column: Distance done
en: Dist.
lt: Atstumas

en: Export as CSV
lt: Eksportuoti CSV formatu

en: Vehicle cost report
lt: Išlaidų transporto priemonėms ataskaita

note: label = make_label_widget(_("Vehi_cle:")); #2001566 make label consistent with properties dialog
en: _Category:
lt: _Kategorija:

en: Meter:
lt: Nuvažiuota:

en: Consumption:
lt: Suvartota:

en: Fuel cost:
lt: Išlaidos degalams:

en: Other cost:
lt: Kitos išlaidos:

en: Total cost:
lt: Iš viso išlaidų:

note: setting wrap causes O(n^2) performance regression because after every insert the drop-down list size is re-computed. gtk_combo_box_set_wrap_width(GTK_COMBO_BOX(data->CY_template), 0); populate template
en: (none)
lt: (nėra)

en: Visible
lt: Matomas

en: Account name
lt: Sąskaitos pavadinimas

en: Error
lt: Klaida

en: Cannot add an account '%s',
    this name already exists.
lt: Naujai pridedama sąskaita negali vadintis „%s“ – toks pavadinimas jau naudojamas.

en: Cannot delete account '%s'
lt: Negalima pašalinti sąskaitos „%s“

en: Are you sure you want to permanently delete '%s'?
lt: Ar tikrai norite negrįžtamai pašalinti „%s“?

en: If you delete an account, it will be permanently lost.
lt: Sąskaitos pašalinimas yra negrąžinamas veiksmas.

en: Cannot rename this Account,
    from '%s' to '%s',
    this name already exists.
lt: Negalima šios sąskaitos pervadinti iš „%s“ į „%s“ – toks pavadinimas jau naudojamas.

en: Manage Accounts
lt: Sąskaitų tvarkymas

en: General
lt: Pagrindai

en: N_umber:
lt: _Numeris:

en: Start _balance:
lt: Pradinis _balansas:

en: _Currency:
lt: _Valiuta:

en: this account was _closed
lt: ši sąskaita už_daryta

en: Notes:
lt: Pastabos:

en: Report exclusion
lt: Nepaisymas ataskaitose

en: exclude from account _summary
lt: neįtraukti į sąskaitų _suvestinę

en: exclude from the _budget
lt: neįtraukti į _biudžetą

en: exclude from any _reports
lt: neįtraukti į jokias _ataskaitas

en: Current check number
lt: Einamojo čekio numeris

en: Checkbook _1:
lt: _1-ojoje čekių knygelėje:

en: Checkbook _2:
lt: _2-ojoje čekių knygelėje:

en: Balance limits
lt: Balanso ribos

en: _Overdraft at:
lt: Per_viršis ties:

en: If you delete a scheduled/template, it will be permanently lost.
lt: Planinės operacijos ar šablono pašalinimas yra negrįžtamas veiksmas.

en: Next _date:
lt: Kita _data:

en: Ever_y:
lt: _Vykdyti kas

en: Week end:
lt: Savaitgaliais:

en: _Stop after:
lt: _Nutraukti po:

en: posts
lt: kartų

en: Manage scheduled/template transactions
lt: Planinių operacijų ir šablonų tvarkymas

en: Template
lt: Šablonai

en: Disabled
lt: Nepriskirti

en: If empty
lt: Jei nenurodytas (-a)

en: Overwrite
lt: Perrašyti

note: GTK_FILE_CHOOSER_ACTION_OPEN,
en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _OK
lt: _Gerai

en: Condition
lt: Sąlyga

en: _Payee:
lt: _Gavėjas (mokėtojas):

en: Pay_ment:
lt: _Mokėjimo būdas:

en: If you delete an assignment, it will be permanently lost.
lt: Priskyrimo pašalinimas yra negrįžtamas veiksmas.

en: Manage Assignments
lt: Priskyrimų tvarkymas

en: _Add
lt: _Pridėti

en: Not found
lt: Nežinomas

en: Preset file:
lt: Pradinių nustatymų failas:

en: _Name:
lt: _Pavadinimas:

en: Name
lt: Pavadinimas

en: _Open
lt: At_verti

en: Known files
lt: Žinomų tipų failai

en: QIF files
lt: QIF failai

en: OFX/QFX files
lt: OFX/QFX failai

en: CSV files
lt: CSV failai

en: All files
lt: Visi failai

en: Date order:
lt: Datos formatas:

note: TRANSLATORS: there is a spinner on the left of this label, and so you have 0....x days of date tolerance TRANSLATORS: there is a spinner on the left of this label, and so you have 0....x days in advance the current date
en: days
lt: d.

en: The match is done in order: by account, amount and date.
    A date tolerance of 0 day means an exact match
lt: Sutapimai aptinkami remiantis sąskaita, suma ir data.
    Pasirinkus 0 dienų datos paklaidą, bus aptinkami tik tikslūs sutapimai.

en: Welcome
lt: Sveiki!

note: gtk_assistant_set_page_type (GTK_ASSISTANT (assistant), page, GTK_ASSISTANT_PAGE_PROGRESS);
en: Import
lt: Importuoti

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: File format error
lt: Failo formato klaida

en: The CSV file must contains the exact numbers of column,
    separated by a semi-colon, please see the help for more details.
lt: CSV faile turi būti tiksliai apibrėžtas skaičius stulpelių,
    atskirtų kabliataškiu. Išsamesnės informacijos ieškokite žinyne.

en: Are you sure you want to clear input?
lt: Ar tikrai norite valyti laukų reikšmes?

en: If you proceed, every amount will be set to 0.
lt: Jei tęsite, visos sumos bus pakeistos nuliais.

en: _Clear
lt: _Valyti

en: Budget for %s
lt: Biudžetas: %s

note: create window
en: Manage Budget
lt: Biudžeto planavimas

en: _Import CSV
lt: _Importuoti iš CSV failo

en: E_xport CSV
lt: _Eksportuoti į CSV failą

en: Balance:
lt: Balansas:

en: _Clear input
lt: _Valyti laukus

en: Options
lt: Kita

note: Force monitoring
en: _Force monitoring this category
lt: _Priverstinai stebėti šią kategoriją

en: Jan
lt: Sau

en: Feb
lt: Vas

en: Mar
lt: Kov

en: Apr
lt: Bal

en: May
lt: Gegužė

en: Jun
lt: Bir

en: Jul
lt: Lie

en: Aug
lt: Rgp

en: Oct
lt: Spa

en: Nov
lt: Lap

en: Dec
lt: Grd

en: This category is used.
    Any transaction using that category will be set to (no category)
lt: Ši kategorija naudojama.
    Visos jai priklausančios operacijos liks be kategorijos.

en: _Delete the category '%s'
lt: _Pašalinti kategoriją „%s“

en: Merge
lt: Sujungti

en: Delete unused categories
lt: Nenaudojamų kategorijų šalinimas

en: Are you sure you want to permanently
    delete unused categories?
lt: Ar tikrai norite negrįžtamai pašalinti
    nenaudojamas kategorijas?

en: _Income
lt: _Pajamos

en: Cannot rename this Category,
    from '%s' to '%s',
    this name already exists.
lt: Negalima šios kategorijos pervadinti iš „%s“ į „%s“ – toks pavadinimas jau naudojamas.

en: Merge category '%s'
lt: Kategorijos „%s“ sujungimas

en: Transactions assigned to this category,
    will be moved to the category selected below.
lt: Šiai kategorijai priklausančios operacijos
    bus perkeltos į žemiau parinktą kategoriją.

en: Manage Categories
lt: Kategorijų tvarkymas

en: _Delete unused
lt: _Šalinti nenaudojamas

en: new category
lt: Nauja kategorija

en: new subcategory
lt: nauja subkategorija

en: Base currency
lt: Bazinė valiuta

en: Symbol
lt: Ženklas

en: Exchange rate
lt: Keitimo kursas

en: Edit currency
lt: Valiutos taisymas

en: Currency
lt: Valiuta

en: Format
lt: Formatas

en: _Customize
lt: _Tinkinti

en: _Symbol:
lt: Ž_enklas:

en: Is pre_fix
lt: _Prieš skaičių

en: _Decimal char:
lt: Trupmenos _skirtukas:

en: _Frac digits:
lt: Skaitmenys po _kablelio:

en: _Grouping char:
lt: _Grupavimo ženklas:

en: Select base currency
lt: Bazinės valiutos pasirinkimas

en: Select currency
lt: Pasirinkti valiutą

en: ISO Code
lt: ISO kodas

en: Update online error
lt: Atnaujinimo internetu klaida

en: If you delete a currency, it will be permanently lost.
lt: Jei pašalinsite valiutą, ji bus negrįžtamai prarasta.

en: Change the base currency
lt: Ar pakeisti bazinę valiutą?

en: If you proceed, rates of other currencies
    will be set to 0, don't forget to update it
lt: Jei patvirtinsite šį veiksmą, visų kitų valiutų kursai
    bus pakeisti į 0 – nepamirškite jų atnaujinti.

en: Currencies
lt: Valiutos

en: Update online
lt: Atnaujinti internetu

en: Set as base
lt: Skirti bazine

en: File statistics
lt: Failo statistika

en: Transaction
lt: Operacija

note: header
en: Tag
lt: Žymė

en: Upgrade
lt: Naujovinimas

en: Select a base currency
lt: Pasirinkite bazinę valiutą

en: Starting v5.1, HomeBank can manage several currencies
    if the currency below is not correct, please change it:
lt: Pradedant 5.1 versija, „HomeBank“ programa gali dirbti iškart su keliomis
    valiutomis. Jei žemiau nurodyta valiuta yra neteisinga, pakeiskite ją:

en: Currency:
lt: Valiuta:

en: Export as QIF
lt: Eksportuoti QIF formatu

en: Import from CSV
lt: Importuoti iš CSV

en: Open HomeBank file
lt: „HomeBank“ failo atvėrimas

en: Save HomeBank file as
lt: „HomeBank“ failo įrašymas

en: HomeBank files
lt: „HomeBank“ failai

en: Save changes to the file before closing?
lt: Įrašyti pakeitimus į failą prieš jį užveriant?

en: If you don't save, changes will be permanently lost.
    Number of changes: %d.
lt: Neįrašius pakeitimų, jie bus negrįžtamai prarasti.
    Pakeitimų kiekis: %d.

en: Close _without saving
lt: Užverti _neįrašant

en: HomeBank has found some transaction that may be the associated transaction for the internal transfer.
lt: „HomeBank“ aptiko kelias operacijas, kurios gali būti susijusios vidinio pavedimo operacijos.

en: _Memo:
lt: _Pastaba:

en: _Info:
lt: _Informacija:

en: Case _sensitive
lt: Skirti _didžiąsias ir mažąsias raides

en: Transfer
lt: Pavedimas

en: File properties
lt: Failo savybės

en: Scheduled transactions
lt: Planinės operacijos

en: Delete unused payee
lt: Nenaudojamų gavėjų šalinimas

en: Are you sure you want to
    permanently delete unused payee?
lt: Ar tikrai norite negrįžtamai pašalinti
    nenaudojamus gavėjus (mokėtojus)?

en: Pa_yment:
lt: _Mokėjimo būdas:

en: Cannot rename this Payee,
    from '%s' to '%s',
    this name already exists.
lt: Negalima šio gavėjo pervadinti
    iš „%s“ į „%s“ –
    toks pavadinimas jau naudojamas.

en: Merge payee '%s'
lt: Gavėjo „%s“ sujungimas

en: Transactions assigned to this payee,
    will be moved to the payee selected below.
lt: Šiam gavėjui (mokėtojui) priklausančios operacijos
    bus priskirtos žemiau parinktam mokėtojui.

en: _Delete the payee '%s'
lt: _Pašalinti gavėją (mokėtoją) „%s“

en: This payee is used.
    Any transaction using that payee will be set to (no payee)
lt: Šis gavėjas (mokėtojas) naudojamas.
    Visos jam priklausančios operacijos liks be gavėjo (mokėtojo).

en: Manage Payees
lt: Gavėjų (mokėtojų) tvarkymas

en: new payee
lt: naujas gavėjas (mokėtojas)

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Transactions
lt: Operacijos

en: Import/Export
lt: Importas / eksportas

en: Report
lt: Ataskaitos

en: System defaults
lt: Sistemos nustatymai

en: Icons only
lt: Tik piktogramos

en: Text only
lt: Tik tekstas

en: Text under icons
lt: Tekstas po piktogramomis

en: Text beside icons
lt: Tekstas šalia piktogramų

en: Horizontal
lt: Horizontalios

en: Vertical
lt: Vertikalios

en: Both
lt: Abejos

en: Tango light
lt: „Tango“ šviesios

en: Tango medium
lt: „Tango“ vidutinės

en: Tango dark
lt: „Tango“ tamsios

en: m-d-y
lt: mėnuo-diena-metai

en: d-m-y
lt: diena-mėnuo-metai

en: y-m-d
lt: metai-mėnuo-diena

en: Ignore
lt: Nepaisyti

en: Append to Info
lt: Pridėti prie Informacijos

en: Append to Memo
lt: Pridėti prie Pastabos

en: System Language
lt: Sistemos kalba

en: Choose a default HomeBank files folder
lt: Pasirinkite numatytąjį „HomeBank“ failų aplanką

en: Choose a default import folder
lt: Pasirinkite numatytąjį importo aplanką

en: Choose a default export folder
lt: Pasirinkite numatytąjį eksporto aplanką

en: OFX/QFX options
lt: OFX/QFX failai

en: Initial filter
lt: Pirminis filtras

en: Charts options
lt: Grafikai

en: Color scheme:
lt: Spalvų paletė:

en: Statistics options
lt: Statistika

en: Show by _amount
lt: Rodyti pagal _sumą

en: Show _rate column
lt: _Rodyti santykio stulpelį

en: Show _details
lt: Rodyti _išsamios informacijos polangį

en: Budget options
lt: Biudžetas

en: _Enable
lt: Įj_ungti

note: row++;
en: _Preset:
lt: _Ruošinys:

en: _Language:
lt: _Kalba:

en: _Format:
lt: _Formatas:

en: Fiscal year
lt: Finansiniai metai

note: TRANSLATORS: (fiscal year) starts on
en: Starts _on:
lt: _Prasideda:

en: Measurement units
lt: Matavimo vienetai

en: Use _miles for meter
lt: Atstumus matuoti _myliomis

en: Use _gallon for fuel
lt: Kuro kiekius matuoti _galonais

en: _Toolbar:
lt: Prie_monių juosta:

note: widget = gtk_check_button_new_with_mnemonic (_("Enable rows in alternating colors")); data->CM_ruleshint = widget;
en: _Grid line:
lt: _Tinklelio linijos:

en: Amount colors
lt: Sumų spalvos

en: Uses custom colors
lt: Naudoti pasirinktas spalvas

en: _Expense:
lt: _Išlaidos:

en: _Income:
lt: _Pajamos:

en: _Warning:
lt: Į_spėjimai:

en: _Import:
lt: _Importuoti:

en: _Export:
lt: _Eksportuoti:

en: Program start
lt: Programos paleidimas

en: Show splash screen
lt: Rodyti užsklandą

en: Load last opened file
lt: Įkelti paskiausiai naudotą failą

en: Post pending scheduled transactions
lt: Pridėti nepridėtas planines operacijas

en: Update currencies online
lt: Naujinti valiutas internetu

en: Main window reports
lt: Pagrindinio lango ataskaitos

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: You will have to restart HomeBank
    for the language change to take effect.
lt: Kalbos pakeitimai įsigalios
    iš naujo paleidus „HomeBank“.

en: Transaction splits
lt: Skaidyti operaciją

en: Transaction amount:
lt: Operacijos suma:

en: Unassigned:
lt: Nepriskirta:

en: Sum of splits:
lt: Komponentų suma:

en: A_ccount:
lt: _Sąskaita:

en: Show _scheduled
lt: Rodyti _planines

en: Add transaction
lt: Pridėti naują operaciją

en: Inherit transaction
lt: Klonuoti operaciją

en: _Date:
lt: _Data:

en: M_emo:
lt: _Pastabos:

en: Warning: amount and category sign don't match
lt: Dėmesio: kiekis neatitinka kategorijos ženklo

en: Multiple edit transactions
lt: Daugybinis operacijų taisymas

en: Year
lt: Metai

en: Day
lt: Diena

en: Week
lt: Savaitė

en: Quarter
lt: Ketvirtis

en: Include
lt: Įtraukti

en: Exclude
lt: Neįtraukti

en: (no type)
lt: (nenurodytas)

en: Bank
lt: Bankas

en: Cash
lt: Grynieji

en: Asset
lt: Turtas

en: Credit card
lt: Kreditinė kortelė

en: Liability
lt: Įsipareigojimai

en: This month
lt: Šis mėnuo

en: Possible
lt: leidžiama

en: Before
lt: prieš

en: After
lt: po

en: Exp. & Inc.
lt: Išlaidos ir pajamos

en: Any Type
lt: Visi tipai

en: Any Status
lt: Visos būsenos

en: Uncleared
lt: Neįvykdytos

en: Unreconciled
lt: Nepatvirtintos

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Sep
lt: Rgs

en: Search...
lt: Ieškoti…

en: Check
lt: Čekis

en: Debit card
lt: Debetinė kortelė

en: Standing order
lt: Periodinis mokėjimas

en: Electronic payment
lt: Elektroninis mokėjimas

en: Deposit
lt: Depozitas

note: TRANSLATORS: Financial institution fee
en: FI fee
lt: Finansinis mokestis

en: Direct Debit
lt: Tiesioginis debetas
