homebank - en to lv translation catalogue (222 entries)

en: No transaction changed
lv: Neviena transakcija nav mainīta

en: _Add...
lv: _Pievienot...

en: _Inherit...
lv: _Mantot...

en: _Edit...
lv: R_ediģēt...

en: _Reconciled
lv: Saskaņots

en: Create template...
lv: Izveidot šablonu...

en: Export CSV...
lv: Eksportēt CSV...

en: _Close
lv: _Aizvērt

note: #1818052 wish: copy/paste one/multiple transaction(s)
en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: Transacti_on
lv: Tran_sakcija

en: _Tools
lv: _Rīki

en: _Filter...
lv: _Filtrs...

en: Add
lv: Pievienot

en: Add a new transaction
lv: Pievienot jaunu transakciju

en: Inherit
lv: Mantot

en: Inherit from the active transaction
lv: Mantot no aktīvās transakcijas

note: widget = gtk_button_new_with_mnemonic(_("_Edit"));
en: Edit
lv: Rediģēt

en: Edit the active transaction
lv: Rediģēt aktīvo transakciju

en: _Range:
lv: Perio_ds

en: _Type:
lv: _Veids:

en: Open the list filter
lv: Atvērt filtru sarakstu

en: Refresh results
lv: Atsvaidzināt rezultātus

en: Today:
lv: Šodien:

en: Future:
lv: Nākotnē:

en: Welcome to HomeBank
lv: Laipni lūdzam HomeBank

en: Open the _example file
lv: Atvērt pi_emēra failu

en: Unable to open '%s', the file does not exist.
lv: Nevar atvērt "%s", fails neeksistē.

en: File error
lv: Faila kļūda

en: _File
lv: _Fails

en: _New
lv: Jau_ns

en: _Open...
lv: _Atvērt...

en: _Save
lv: _Saglabāt

en: Revert
lv: Atgriezties

en: _Quit
lv: _Iziet

en: Preferences...
lv: Iestatījumi...

en: _View
lv: _Skats

en: _Toolbar
lv: _Rīkjosla

en: _Manage
lv: _Pārvaldīt

en: Acc_ounts...
lv: _Konti...

en: _Payees...
lv: _Darījumu partneri...

en: Categories...
lv: Kategorijas...

en: Budget...
lv: Budžets...

en: Assignments...
lv: Uzdevumi...

en: _Transactions
lv: _Transakcijas

en: Add...
lv: Pievienot...

en: Show...
lv: Rādīt...

en: _Reports
lv: _Atskaites

en: _Statistics...
lv: _Statistika...

en: _Trend Time...
lv: _Tendences...

en: B_udget...
lv: B_udžets...

en: Show welcome dialog...
lv: Rādīt sveiciena dialogu...

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Contents
lv: _Saturs

en: Report a Problem...
lv: Ziņot par problēmu...

en: Translate this Application...
lv: Tulkot šo lietotni...

en: _About
lv: P_ar

en: Open a file
lv: Atvērt failu

en: Open a recently used file
lv: Atvērt nesen lietotu failu

note: g_string_append (node, "account" ); 5.2 Account is always created but not visible for BOOK column : Account gtk_assistant_set_page_title (GTK_ASSISTANT (data->assistant), page, _("Transaction")); gtk_assistant_set_page_title (GTK_ASSISTANT (data->assistant), page, genacc->name); header
en: Account
lv: Konti

note: g_string_append (node, "payee" ); column: Payee column : Payee payee header { REPORT_SRC_SUBCATEGORY,	N_("Subcategory") },
en: Payee
lv: Partneri

note: g_string_append (node, "category" ); column: Category column : Category category header = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
en: Category
lv: Kategorijas

note: column: Income
en: Budget
lv: Budžets

en: Shows selected account transactions
lv: Rāda atlasītā konta transakcijas

en: Open the Statistics report
lv: Atvērt statistikas atskaiti

en: Open the Trend Time report
lv: Atvērt tendenču atskaiti

note: g_string_append (node, "balance" ); column: Balance
en: Balance
lv: Bilance

en: Open the Balance report
lv: Atvērt bilances atskaiti

en: Open the Budget report
lv: Atvērt budžeta atskati

note: Future
en: Future
lv: Nākotnē

en: Output version information and exit
lv: Izvadīt versijas informāciju un iziet

en: [FILE]
lv: [FAILS]

en: Could not display the URL '%s'
lv: Neizdevās attēlot URL "%s"

en: HomeBank options
lv: HomeBank opcijas

note: column: Total
en: Total
lv: Kopā

note: Today
en: Today
lv: Šodien

note: g_string_append (node, "date" ); header
en: Date
lv: Datums

note: g_string_append (node, "info" );
en: Info
lv: Informācija

note: g_string_append (node, "amount" ); column: Amount amount header 5.7.1
en: Amount
lv: Summa

note: g_string_append (node, "tags" );
en: Tags
lv: Birkas

note: column: Expense
en: Expense
lv: Izdevumi

note: column: Income
en: Income
lv: Ienākumi

note: column: Result
en: Result
lv: Rezultāts

note: //TRANSLATORS: count of transaction in overdrawn / count of total transaction under overdrawn amount threshold
en: %d/%d under %s
lv: %d/%d zem %s

en: List
lv: Saraksts

en: View results as list
lv: Skatīt rezultātus kā sarakstu

en: Line
lv: Līnija

en: View results as lines
lv: Skatīt rezultātus kā līnijas

en: Detail
lv: Detaļas

en: Toggle detail
lv: Pārslēgt detaļas

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Balance report
lv: Bilances atskaite

en: _Zoom X:
lv: _Mērogs:

en: _From:
lv: _No:

en: _To:
lv: _Līdz:

en: All
lv: Viss

en: None
lv: Nekas

en: Invert
lv: Invertēt

note: column: Expense
en: Spent
lv: Tērētais

en: Month
lv: mēneši

en: Budget report
lv: Budžeta atskaite

en: Budget:
lv: Budžets:

en: Spent:
lv: Tērēts:

en: Toggle legend
lv: Pārslēgt leģendu

en: Toggle rate
lv: Pārslēgt procentus

en: Statistics Report
lv: Statistikas atskaite

en: _View by:
lv: _Skats:

en: Income:
lv: Ienākumi:

en: Expense:
lv: Izdevumi:

en: Trend Time Report
lv: Tendenču atskaite

en: _Cumulate
lv: _Kumulāta

en: Time slice
lv: Laika posms

note: LST_CAR_DATE, LST_CAR_MEMO, LST_CAR_METER, LST_CAR_FUEL, LST_CAR_PRICE, LST_CAR_AMOUNT, LST_CAR_DIST, LST_CAR_100KM column: Memo column = gtk_tree_view_column_new(); gtk_tree_view_column_set_title(column, _("Memo")); gtk_tree_view_append_column (GTK_TREE_VIEW(view), column); renderer = gtk_cell_rend
en: Meter
lv: Nobraukums

note: column: Fuel load
en: Fuel
lv: Degviela

note: column: Price by unit
en: Price
lv: Cena

note: column: Distance done
en: Dist.
lv: Attālums

en: Export as CSV
lv: Eksportēt kā CSV

en: Vehicle cost report
lv: Auto izmaksu atskaite

note: label = make_label_widget(_("Vehi_cle:")); #2001566 make label consistent with properties dialog
en: _Category:
lv: _Kategorija:

en: Meter:
lv: Nobraukums:

en: Consumption:
lv: Patēriņš:

en: Fuel cost:
lv: Degvielas cena:

en: Other cost:
lv: Citi izdevumi:

en: Total cost:
lv: Kopējie izdevumi:

note: setting wrap causes O(n^2) performance regression because after every insert the drop-down list size is re-computed. gtk_combo_box_set_wrap_width(GTK_COMBO_BOX(data->CY_template), 0); populate template
en: (none)
lv: (nekas)

en: Visible
lv: Redzams

en: Error
lv: Kļūda

en: Cannot rename this Account,
    from '%s' to '%s',
    this name already exists.
lv: Nevar pārsaukt šo kontu
    no "%s" uz "%s",
    jo šis nosaukums jau eksistē.

en: Manage Accounts
lv: Pārvaldīt kontus

en: General
lv: Vispārēji

en: N_umber:
lv: N_umurs:

en: Ever_y:
lv: Ar per_iodu:

en: _Payee:
lv: D_arījuma partneris:

en: Pay_ment:
lv: _Maksājums:

en: Manage Assignments
lv: Pārvaldīt uzdevumus

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Preset file:
lv: Iestatījumu fails:

en: _Name:
lv: _Nosaukums:

en: QIF files
lv: QIF fails

en: OFX/QFX files
lv: OFX/QFX faili

en: CSV files
lv: CSV fails

en: All files
lv: Visi faili

note: TRANSLATORS: there is a spinner on the left of this label, and so you have 0....x days of date tolerance TRANSLATORS: there is a spinner on the left of this label, and so you have 0....x days in advance the current date
en: days
lv: dienas

en: The match is done in order: by account, amount and date.
    A date tolerance of 0 day means an exact match
lv: Sakritību meklē secībā: konts, summa, datums.
    Datuma tolerance "0 dienas" nozīmē precīzu sakritību

en: Confirmation
lv: Apstiprinājums

en: File format error
lv: Faila formatēšanas kļūda

note: create window
en: Manage Budget
lv: Pārvaldīt budžetu

en: Balance:
lv: Bilance:

note: Force monitoring
en: _Force monitoring this category
lv: _Monitorēt šo kategoriju

en: May
lv: Maijs

en: Jun
lv: Jūn

en: Jul
lv: Jūl

en: Oct
lv: Okt

en: _Income
lv: _Ienākumi

en: Cannot rename this Category,
    from '%s' to '%s',
    this name already exists.
lv: Nevar pārsaukt kategoriju
    no "%s" uz "%s",
    jo šis nosaukums jau eksistē.

en: Manage Categories
lv: Pārvaldīt kategorijas

en: _Frac digits:
lv: Cipari _aiz komata:

note: header
en: Tag
lv: Birka

en: Export as QIF
lv: Eksportēt kā QIF

en: Import from CSV
lv: Importēt no CSV

en: HomeBank files
lv: HomeBank faili

en: _Info:
lv: _Informācija:

en: Case _sensitive
lv: Reģistrjūtīg_s

en: Transfer
lv: Pārskaitījums

en: Cannot rename this Payee,
    from '%s' to '%s',
    this name already exists.
lv: Nevar pārsaukt šo darījumu partneri
    no "%s" uz "%s",
    jo tāds nosaukums jau eksistē.

en: Manage Payees
lv: Pārvaldīt darījumu partnerus

en: Interface
lv: Saskarne

en: System defaults
lv: Sistēmas noklusētie

en: Icons only
lv: Tikai ikonas

en: Text only
lv: Tikai teksts

en: Text under icons
lv: Teksts zem ikonām

en: Text beside icons
lv: Teksts blakus ikonām

en: Tango light
lv: Tango gaišs

en: Tango medium
lv: Tango vidējs

en: Tango dark
lv: Tango tumšs

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Show by _amount
lv: Kārtot pēc _summas

en: Show _rate column
lv: Rādīt p_rocentu kolonnu

en: Show _details
lv: Rādīt _detaļas

en: _Enable
lv: I_eslēgt

note: row++;
en: _Preset:
lv: _Komplekts:

en: _Toolbar:
lv: _Rīkjosla:

en: Uses custom colors
lv: Izmanto savas krāsas

en: _Expense:
lv: Izd_evumi:

en: _Income:
lv: _Ienākumi:

en: _Warning:
lv: _Brīdinājums:

en: _Import:
lv: _Importēt:

en: _Export:
lv: _Eksportēt:

en: Load last opened file
lv: Ielādēt pēdējo atvērto failu

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: A_ccount:
lv: _Konts:

en: Add transaction
lv: Pievienot transakciju

en: Inherit transaction
lv: Mantot transakciju

en: _Date:
lv: _Datums:

en: Year
lv: gadi

en: Day
lv: dienas

en: Week
lv: nedēļas

en: Quarter
lv: Ceturksnis

en: Include
lv: Iekļaut

en: Exclude
lv: Izslēgt

en: Bank
lv: Bankā

en: Cash
lv: Skaidra nauda

en: Asset
lv: Aktīvi

en: Credit card
lv: Kredītkarte

en: Liability
lv: Pasīvi

en: Exp. & Inc.
lv: Izdevumi un ienākumi

en: January
lv: Janvāris

en: February
lv: Februāris

en: March
lv: Marts

en: April
lv: Aprīlis

en: June
lv: Jūnijs

en: July
lv: Jūlijs

en: August
lv: Augusts

en: September
lv: Septembris

en: October
lv: Oktobris

en: November
lv: Novembris

en: December
lv: Decembris

en: Check
lv: Čeks

en: Debit card
lv: Debetkarte

en: Standing order
lv: Regulārais maksājums

en: Electronic payment
lv: Elektroniskais maksājums

en: Deposit
lv: Depozīts

note: TRANSLATORS: Financial institution fee
en: FI fee
lv: Komisijas maksa
