homebank - en to uz translation catalogue (12 entries)

note: g_string_append (node, "category" ); column: Category column : Category category header = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
en: Category
uz: Turkum

en: _From:
uz: _Dan

en: _To:
uz: _Ga:

en: All
uz: Hammasi

en: Month
uz: Oy

en: General
uz: Umumiy

en: Ever_y:
uz: Har_

en: Pay_ment:
uz: To'l_ov

en: A_ccount:
uz: _Xisob Raqam

en: Year
uz: Yil

en: Day
uz: Kun

en: Week
uz: Hafta
