homebank - en to et translation catalogue (931 entries)

en: Personal finance
et: Isiklik rahandus

en: Free, easy, personal accounting for everyone
et: Tasuta, lihtne, isiklik arvepidamine igaühele

en: finance;accounting;budget;personal;money;
et: rahandus;arvepidamine;eelarve;isiklik;raha

en: HomeBank is a free software (as in "free speech" and also as in "free beer") that will assist you to manage your personal accounting.
et: HomeBank on tasuta tarkvara (tasuta nagu "sõnavabadus" ja samuti nagu "tasuta õlu"), mis aitab sul hallata isiklikku arvepidamist.

en: It is designed to easy to use and be able to analyse your personal finance in detail using powerful filtering tools and beautiful graphs.
et: See on disainitud lihtsalt kasutatavaks ja võimaldab detailselt analüüsida isiklikku rahandust kasutades võimsaid filtreid ja kaunist graafikat.

en: If you are looking for a completely free and easy way to manage your personal accounting then HomeBank should be the software of choice.
et: Kui otsid täiesti tasuta ja lihtsat viisi oma arvepidamise haldamiseks peaks HomeBank olema sinu esimene tarkvara valik.

en: %d transactions
et: %d tehingud

en: %d transactions, %d selected, avg: %s, sum: %s (%s - %s)
et: %d tehingud, %d valitud, avg: %s, sum: %s (%s - %s)

en: Locked. Click to unlock
et: Lukustatud. Avamiseks klõpsa.

en: Unlocked. Click to lock
et: Avatud. Klõpsa lukustamiseks.

en: Life Energy
et: Eluenergia

en: Are you sure you want to delete the %d selected transaction?
et: Kas oled kindel, et tahad valitud tehingu %d kustutada?

en: If you delete a transaction, it will be permanently lost.
et: Kui sa kustutad tehingu on see jäädavalt kadunud.

en: _Delete
et: _Kustuta

en: Are you sure you want to change the status to None?
et: Kas oled kindel, et tahad muuta olekuks Puudub?

en: Some transaction in your selection are already Reconciled.
et: Osa sinu valitud tehingud on juba Kontrollitud.

en: _Change
et: _Muuda

en: Are you sure you want to toggle the status Reconciled?
et: Kas oled kindel, et soovid muuta oleku Kontrollituks?

en: _Toggle
et: _Lülita

en: Are you sure you want to create template from the %d selected transaction?
et: Kas oled kindel, et tahad luua valitud tehingust %d malli ?

en: _Create
et: _Loo

en: Create Template
et: Loo mall

en: %d created with a prefilled icon
et: %d loodud eeltäidetud ikooniga

en: Are you sure you want to create assignment from the %d selected transaction?
et: Kas oled kindel, et tahad luua valitud tehingust %d ülesande ?

en: Create Assignment
et: Loo ülesanne

en: All transactions
et: Kõik tehingud

en: There is %d group of similar transactions
et: Sarnaste tehingute grupp on juba olemas %d

en: No similar transaction were found !
et: Sarnaseid tehinguid ei leitud !

en: Check internal transfer result
et: Kontrolli sisemiste ülekannete tulemust

en: No inconsistency found !
et: Ebakõlasid ei leitud !

en: Inconsistency were found: %d
    do you want to review and fix?
et: Leiti ebakõla: %d
    kas tahad üle vaadata ja parandada?

en: Every transaction amount will be divided by %.6f.
et: Iga tehingu summa jagatakse %.6f.

en: Are you sure you want to convert this account to Euro as Major currency?
et: Kas oled kindel, et soovid teisendada selle konto peamiseks valuutaks Euro?

en: _Convert
et: _Teisenda

en: No transaction changed
et: Ühtegi tehingut ei muudetud

en: transaction changed: %d
et: tehing muudetud: %d

en: Automatic assignment result
et: Automaatse ülesande tulemus

en: _Add...
et: _Lisa...

en: _Inherit...
et: _Kasuta...

en: _Edit...
et: _Muuda...

en: _None
et: _Puudub

en: _Cleared
et: _Vabastatud

en: _Reconciled
et: _Kontrollitud

en: _Status
et: _Olek

en: None
et: Puudub

note: { GRPFLAG_NONE,			"hb-gf-none",		N_("(none)") },
en: Red
et: punane

en: Orange
et: oranž

en: Yellow
et: kollane

en: Green
et: roheline

en: Blue
et: sinine

en: Purple
et: lilla

en: _Flag
et: _Märgi lipuga

en: _Multiple Edit...
et: _Mitme muutmine...

en: View _Split
et: Vaata _Jagunemist

en: Copy raw amount
et: Kopeeri algne summa

en: Create template...
et: Loo mall...

en: Create assignment...
et: Loo ülesanne...

en: _Delete...
et: _Kustuta...

en: _Up
et: _Üles

en: _Down
et: _Alla

en: Export QIF...
et: Ekspordi QIF...

en: Export CSV...
et: Ekspordi CSV...

en: Print...
et: Trüki...

en: Browse Website
et: Sirvige veebilehte

en: Close
et: Sulge

note: ...
en: A_ccount
et: _Konto

en: Copy
et: Kopeeri

en: Paste
et: Kleebi

en: Paste (today)
et: Kleebi (täna)

en: Copy clipboard
et: Kopeeri lõikelauale

en: Find
et: Otsi

note: ...
en: _Edit
et: _Muuda

en: Mark duplicate...
et: Märgi duplikaat...

en: Check internal transfer
et: Kontrolli sisemisi ülekandeid

en: Auto. assignments
et: Automaatsed üleasanded

en: Convert to Euro...
et: Teisenda Eurodeks...

note: ...
en: _Tools
et: _Tööriistad

en: Move transaction up
et: Liiguta tehing üles

en: Move transaction down
et: Liiguta tehing alla

en: Add a new transaction
et: Lisa uus tehing

en: Add
et: Lisa

en: Inherit from the active transaction
et: Kasuta valitud tehingust

en: Inherit
et: Kasuta

en: Edit the active transaction
et: Muuda valitud tehingut

note: widget = gtk_button_new_with_mnemonic(_("_Edit"));
en: Edit
et: Muuda

en: Toggle cleared for selected transaction(s)
et: Muuda valitud tehing(ud) vabastatuks

en: Toggle reconciled for selected transaction(s)
et: Muuda valitud tehing(ud) kontrollituks

en: Edit multiple transaction
et: Muuda mitut tehingut

en: Delete selected transaction(s)
et: Kustuta valitud tehing(ud)

en: Reconciled changes is
et: Kontrollitud muudatused on

en: (closed)
et: (suletud)

en: Show
et: Näita

note: 3 - info bar for duplicate
en: _Refresh
et: _Värskenda

note: 5.8.6
en: Date _gap:
et: Kuupäeva _vahe

note: #2008521 set more accurate tooltip
en: Toggle show %d days ahead
et: Näita %d päeva tulevikku

note: window title
en: Edit filter
et: Muuda filtrit

note: widget = gtk_button_new_with_mnemonic (_("Reset _filters")); widget = gtk_button_new_with_mnemonic (_("_Reset"));
en: Clear filter
et: Puhasta filter

en: Refresh results
et: Värskenda tulemusi

note: TRANSLATORS: this is for Euro specific users, a toggle to display in 'Minor' currency
en: Euro _minor
et: _Teisene Euro

en: Reconciled:
et: Kontrollitud:

en: Cleared:
et: Vabastatud:

en: Today:
et: Täna:

en: Future:
et: Tulevik:

en: Revert unsaved changes to file '%s'?
et: Taasta salvestamata muudatused faili '%s'?

en: - Changes made to the file will be permanently lost
    - File will be reloaded from the last save (.xhb~)
et: - Faili tehtud muudatused kaovad jäädavalt
    - Fail taasavatakse viimati salvestatust (.xhb~)

en: _Revert
et: _Taasta

en: Are you sure you want to anonymize the file?
et: Kas oled kindel, et tahad faili anonüümseks muuta?

en: Proceeding will anonymize any text, 
    like 'account x', 'payee y', 'memo z', ...
et: Jätkamine muudab iga teksti anonüümseks, 
    näiteks 'konto x', 'maksesaaja y', 'märge z', ...

en: _Anonymize
et: _Muuda anonüümseks

en: Welcome to HomeBank
et: Tere tulemast HomeBank'i

en: _Close
et: _Sulge

note: label = make_label (_("What do you want to do:"), 0, 0); gimp_label_set_attributes(GTK_LABEL(label), PANGO_ATTR_WEIGHT, PANGO_WEIGHT_BOLD, -1); gtk_box_prepend (GTK_BOX (mainvbox), label);
en: Open _last opened file
et: Ava _viimati avatud fail

en: Create a _new file
et: Loo _uus fail

en: _Open an existing file
et: _Ava olemasolev fail

en: Open the _example file
et: Ava _näidisfail

en: Read HomeBank _Manual
et: Loe HomeBank'i _juhendit

en: Configure _preferences
et: Seadista _eelistused

en: Show this window next time
et: Järgmine kord näita seda akent

en: You are about to open the backup file '%s'.
    
    Are you sure you want to do this?
et: Oled avamas '%s' varukoopia faili.
    
    Kas oled kindel, et tahad seda teha?

en: Open the backup file?
et: Ava varukoopia fail?

en: _Open backup
et: _Ava varukoopia

en: Unable to open '%s', the file does not exist.
et: Faili '%s' pole võimalik avada, seda pole olemas.

en: Unknown error
et: Tundmatu tõrge

en: I/O error for file '%s'.
et: I/O tõrge '%s' failis.

en: The file '%s' is not a valid HomeBank file.
et: Fail '%s' ei ole sobilik HomeBank'i fail.

en: The file '%s' was saved with a higher version of HomeBank
    and cannot be loaded by the current version.
et: Fail '%s' salvestati HomeBank'i uuema versiooniga
    ja seda ei saa praeguse versiooniga laadida.

en: File error
et: Faili tõrge

en: The file has been modified since reading it.
et: Seda faili on pärast viimast lugemist muudetud.

en: If you save it, all the external changes could be lost. Save it anyway?
et: Kui sa selle salvestad, siis lähevad kõik välised muudatused kaotsi. Kas ikkagi salvestada?

en: S_ave Anyway
et: _Salvesta ikkagi

en: Clear
et: Tühjenda

en: _File
et: _Fail

en: _New
et: _Uus

en: _Open...
et: _Ava...

en: Open _Recent
et: Ava _viimane

en: _Save
et: _Salvesta

en: Save _As...
et: Salvesta _kui...

en: Import...
et: Impordi...

en: Export as QIF...
et: Ekspordi QIF'ina...

en: Revert
et: Taasta

en: Restore backup
et: Taasta varukoopia

en: Properties...
et: Omadused...

en: _Quit
et: _Välju

en: Preferences...
et: Eelistused...

en: _View
et: _Vaade

en: _Toolbar
et: _Tööriistariba

en: T_otal Chart
et: Kokku diagramm

en: T_ime Chart
et: _Aja diagramm

en: _Bottom Lists
et: _Alumised loetelud

en: Euro minor
et: Teisene Euro

en: _Manage
et: _Halda

en: Wallet...
et: Rahakott...

en: Acc_ounts...
et: _Kontod...

en: _Payees...
et: _Maksesaajad...

en: Categories...
et: Kategooriad...

en: Tags...
et: Sildid...

en: Scheduled/Template...
et: Ajastatud/Mall...

en: Assignments...
et: Ülesanded...

en: Currencies...
et: Valuutad...

en: Budget...
et: Eelarve...

en: Budget (table view)...
et: Eelarve (tabeli vaade)...

en: _Transactions
et: _Tehingud

en: Add...
et: Lisa...

en: Show...
et: Näita...

en: Show All...
et: Kuva kõik ...

en: Set scheduler...
et: Määra ajastamine...

en: Post scheduled
et: Postita ajastatud

en: _Reports
et: _Aruanded

en: _Statistics...
et: _Statistika...

en: _Trend Time...
et: _Aja trend...

en: _Balance...
et: _Saldo...

en: B_udget...
et: _Eelarve...

en: _Vehicle cost...
et: _Sõiduki kulud...

en: Show welcome dialog...
et: Näita tervitusdialoogi...

en: File statistics...
et: Faili statistika...

en: Anonymize...
et: Muuda anonüümseks...

en: _Help
et: _Abi

en: _Contents
et: _Sisukord

en: Get Help Online...
et: Leia abi võrgust...

en: Check for updates...
et: Kontrolli uuendusi...

en: Release Notes
et: Väljalaske märkmed

en: Report a Problem...
et: Teata probleemist...

en: Translate this Application...
et: Tõlgi see rakendus...

en: _About
et: _Teave

en: New
et: Uus

en: Create a new file
et: Loo uus fail

en: Open
et: Ava

en: Open a file
et: Ava fail

en: Open a recently used file
et: Ava viimati kasutatud fail

en: Save
et: Salvesta

en: Save the current file
et: Salvesta praegune fail

note: g_string_append (node, "account" ); 3 -- account 5.2 Account is always created but not visible for BOOK column: Account column : Account label = make_label_group(_("Account filter")); gtk_assistant_set_page_title (GTK_ASSISTANT (data->assistant), page, _("Transaction")); gtk_assistant_set_page_title
en: Account
et: Konto

en: Manage the accounts
et: Halda kontosid

note: g_string_append (node, "payee" ); column: Payee column : Payee payee header { REPORT_GRPBY_SUBCATEGORY,	N_("Subcategory") },
en: Payee
et: Maksesaaja

en: Manage the payees
et: Halda maksesaajaid

note: g_string_append (node, "category" ); column: Category column : Category category header = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = chart
en: Category
et: Kategooria

en: Manage the categories
et: Halda kategooriaid

en: Scheduled/Template
et: Ajastatud/Mall

en: Manage the scheduled/template transactions
et: Halda ajastatud/malli tehinguid

note: column: Income
en: Budget
et: Eelarve

en: Manage the budget
et: Halda eelarvet

en: Assignment
et: Ülesanne

en: Manage the automatic assignments
et: Halda automaatseid ülesandeid

en: Shows selected account transactions
et: Näita valitud konto tehinguid

en: Add transactions
et: Lisa tehingud

en: Statistics
et: Statistika

en: Open the Statistics report
et: Ava statistiline aruanne

en: Trend time
et: Aja trend

en: Open the Trend Time report
et: Ava aja trendi aruanne

note: g_string_append (node, "balance" ); column: Total/Balance
en: Balance
et: Saldo

en: Open the Balance report
et: Ava saldo aruanne

en: Open the Budget report
et: Ava eelarve aruanne

en: Vehicle cost
et: Sõiduki kulud

en: Open the Vehicle cost report
et: Ava sõiduki kulude aruanne

en: Help
et: Abi

en: Donate
et: Anneta

en: Donate to HomeBank project
et: Anneta HomeBank'i projektile

en: Scheduled
et: Ajastatud

note: Future
en: Future
et: Tulevik

en: Remind
et: Meenuta

en: _Today
et: _Täna

en: (no memo)
et: (märget pole)

en: (copy)
et: (koopia)

en: (no category)
et: (kategooriat pole)

en: invalid CSV format
et: ebasobilik CSV formaat

en: Invalid date range!
et: Ebasobilik ajavahemik!

note: header
en: Type
et: Tüüp

note: header
en: Status
et: Olek

en: none
et: puudub

note: header
en: Tag
et: Silt

note: g_string_append (node, "paymode" ); header TRANSLATORS: this is abbreviation for Payment
en: Payment
et: Makse

note: g_string_append (node, "amount" ); column: Amount amount header 5.7.1
en: Amount
et: Summa

note: header
en: Text
et: Tekst

en: Unknown
et: Teadmata

en: (no payee)
et: (maksesaajat pole)

en: (no group)
et: (gruppi pole)

en: (no tag)
et: (silti pole)

note: TRANSLATORS: printf string for year of week W, ex. 2019-W52 for week 52 of 2019
en: w%02d
et: n%02d

note: todo: will be innacurrate here if fiscal year start not 1/jan TRANSLATORS: printf string for year of quarter Q, ex. 2019-Q4 for quarter 4 of 2019
en: q%d
et: k%d

note: #2007712 TRANSLATORS: printf string for half-year H, ex. 2019-H1 for 1st half-year of 2019
en: h%d
et: pa%d

note: TRANSLATORS: printf string for year of week W, ex. 2019-W52 for week 52 of 2019
en: %d-w%02d
et: %d-n%02d

note: todo: will be innacurrate here if fiscal year start not 1/jan TRANSLATORS: printf string for year of quarter Q, ex. 2019-Q4 for quarter 4 of 2019
en: %d-q%d
et: %d-k%d

note: #2007712 TRANSLATORS: printf string for half-year H, ex. 2019-H1 for 1st half-year of 2019
en: %d-h%d
et: %d-pa%d

en: [FILE]
et: [FAIL]

en: Browser error.
et: Veebilehitseja tõrge.

en: Could not display the URL '%s'
et: URL-i '%s' pole võimalik kuvada

en: (no institution)
et: (institutsiooni pole)

en: Your accounts
et: Sinu kontod

en: Copy to clipboard
et: Kopeeri lõikelauale

en: Group by
et: Grupeeri

en: type
et: tüüp

en: group
et: grupp

en: institution
et: institutsioon

en: Show all
et: Näita kõiki

en: Expand all
et: Ava kõik

en: Collapse all
et: Sule kõik

en: No transaction to add
et: Ei ole tehinguid, mida lisada

en: transaction added: %d
et: lisatud tehinguid: %d

en: Check scheduled transactions result
et: Näita ajastatud tehingute tulemust

en: Post when program start
et: Postita rakenduse avamisel

en: On
et: Sees

en: Off
et: Väljas

en: maximum post date
et: postitamise tähtaeg

note: column: Total
en: Total
et: Kokku

en: _Skip
et: _Jäta vahele

en: Edit & P_ost
et: Muuda & Postita

note: TRANSLATORS: Posting a scheduled transaction is the action to materialize it into its target account. TRANSLATORS: Before that action the automated transaction occurrence is pending and not yet really existing.
en: _Post
et: _Postita

en: Top %d Spending / Category
et: Top %d Kulu / Kategooria

en: Top %d Expense / Category
et: Top %d Väljaminek / Kategooria

en: Top %d Spending / Payee
et: Top %d Kulu / Maksesaaja

en: Top %d Expense / Payee
et: Top %d Väljaminek / Maksesaaja

en: Top %d Spending / Account
et: Top %d Kulu / Konto

en: Top %d Expense / Account
et: Top %d Väljaminek / Konto

en: Account Balance
et: Konto saldo

en: Account Group Balance
et: Konto grupi saldo

en: Other
et: Muu

en: Total chart
et: Kokku diagramm

en: Top by
et: Top

en: Account group
et: Kontode grupp

en: Spending
et: Kulu

note: column: Expense
en: Expense
et: Väljaminek

note: 5.7.5
en: Revenue
et: Tulu

note: column: Income
en: Income
et: Sissetulek

en: Spending & Revenue
et: Kulu & Tulu

en: Expense & Income
et: Väljaminek & Sissetulek

en: Global Balance
et: Kõik saldod

en: Time chart
et: Aja diagramm

en: Global
et: Kõik

en: imported account
et: imporditud konto

en: Grand total
et: Kogusumma

en: last reconciled
et: viimati kontrollitud

en: until overdraft
et: kuni ülekuluni

en: before maximum
et: enne maksimumi

en: Accounts
et: Kontod

note: Reconciled
en: Reconciled
et: Kontrollitud

note: Cleared
en: Cleared
et: Vabastatud

note: Today
en: Today
et: Täna

en: - split -
et: -jagatud-

en: - this needs a category -
et: -see vajab kategooriat-

note: g_string_append (node, "date" ); label = make_label_group(_("Date filter")); header
en: Date
et: Kuupäev

note: g_string_append (node, "memo" ); column: Memo memo
en: Memo
et: Märge

note: g_string_append (node, "tags" ); column : Tags
en: Tags
et: Sildid

en: Pay./Number
et: Makse./Number

en: Flag
et: Märgi lipuga

en: Match
et: Vaste

note: column: Result
en: Result
et: Tulemus

en: Average
et: Keskmine

note: TRANSLATORS: title of list column to inform the scheduled transaction is Late
en: Late
et: Hilinenud

note: TRANSLATORS: title of list column to inform how many occurence remain to post for limited scheduled txn
en: Still
et: Ootel

en: Next date
et: Järgmine kuupäev

note: TRANSLATORS: example 'Balance by Month'
en: Balance by %s
et: Saldo %s

note: //TRANSLATORS: count of transaction in overdrawn / count of total transaction under overdrawn amount threshold
en: %d/%d under %s
et: %d/%d alla %s

en: List
et: Loetelu

en: View results as list
et: Vaata tulemusi loeteluna

en: Line
et: Rida

en: View results as lines
et: Vaata tulemusi joonena

en: Toggle detail
et: Lülita detailid

note: button = hbtk_toolbar_add_toolbutton(GTK_TOOLBAR(toolbar), ICONNAME_HB_FILTER, _("Filter"), _("Edit filter")); data->BT_filter = button;
en: Refresh
et: Värskenda

en: Print
et: Trüki

en: Balance report
et: Saldoaruanne

en: Display
et: Kuva

en: Inter_val:
et: _Vahemik:

en: Show empty line
et: Näida tühje ridu

note: active
en: Active:
et: Aktiivne:

en: _Range:
et: _Vahemik:

en: _From:
et: _Alg:

note: 5.8 test
en: _To:
et: _Siht:

en: Select:
et: Vali:

en: All
et: Kõik

en: Invert
et: Pööra ümber

en: Include _transfer
et: Kaasa _ülekanne

note: column: Expense
en: Spent
et: Kulutatud

en: Fulfilled
et: Täidetud

en: Month
et: Kuu

en: Budget by category
et: Eelarve kategooria kaupa

en: Budget by month
et: Eelarve kuu kaupa

en:  over
et:  üle

en:  left
et:  vasak

en:  under
et:  alla

en: (unbudgeted)
et: (eelarvestamata)

en: Stack
et: Tulp

en: View results as stack bars
et: Vaata tulemusi ridadena

en: _Result to clipboard
et: _Tulemus lõikelauale

en: _Result to CSV
et: _Tulemus CSV'sse

en: _Detail to clipboard
et: _Detail lõikelauale

en: _Detail to CSV
et: _Detail CSV'sse

en: No account is defined to be part of the budget.
et: Eelarve osaks ei ole määratud ühtegi kontot.

en: You should include some accounts from the account dialog.
et: Sa peaksid lisama mõned kontod kontode dialoogist.

en: Budget report
et: Eelarve aruanne

en: Mode:
et: Laad:

en: _Type:
et: _Tüüp:

en: Only out of budget
et: Ainult eelarve väline

en: Result:
et: Tulemus:

en: Budget:
et: Eelarve:

en: Spent:
et: Kulutatud:

note: TRANSLATORS: example 'Expense by Category' TRANSLATORS: example 'Category by Month'
en: %s by %s
et: %s -> %s

en: Too much columns to display
et: Kuvamiseks on liiga palju veerge

en: Please select a wider interval and / or a narrower date range
et: Palun vali laiem intervall ja / või kitsam kuupäeva vahemik

en: Column
et: Veerg

en: View results as column
et: Vaata tulemusi tulpadena

en: Donut
et: Sõõrik

en: View results as donut
et: Vaata tulemusi sõõrikuna

en: View results as stack
et: Vaata tulemusi tulpadena

en: Stack 100%
et: Tulp 100%

en: View results as stack 100%
et: Vaata tulemusi tulpadena 100%

en: Toggle legend
et: Lülita legend

en: Rate
et: Suhtarv

en: Toggle rate
et: Pööra suhtarv

en: Statistics Report
et: Statistiline arunne

en: _View by:
et: _Vaata:

en: _Balance mode
et: _Saldo laad

en: _Forecast
et: _Ennustus

en: Sort by _amount
et: Sorteeri _summa järgi

en: Compare Exp. & Inc.
et: Võrdle Väljam. & Sisset.

en: Total:
et: Kokku:

en: Income:
et: Sissetulek:

en: Expense:
et: Väljaminek:

en: Average: %s
et: Keskmine: %s

en: Trend Time Report
et: Trendi aja aruanne

en: _Cumulate
et: _Kumuleeri

en: Item
et: Kirje

en: Time slice
et: Läbilõige ajas

note: LST_CAR_DATE, LST_CAR_MEMO, LST_CAR_METER, LST_CAR_FUEL, LST_CAR_PRICE, LST_CAR_AMOUNT, LST_CAR_DIST, LST_CAR_100KM column: Memo column = gtk_tree_view_column_new(); gtk_tree_view_column_set_title(column, _("Memo")); gtk_tree_view_append_column (GTK_TREE_VIEW(view), column); renderer = gtk_cell_rend
en: Meter
et: Läbisõit

note: column: Fuel load
en: Fuel
et: Kütus

note: column: Price by unit
en: Price
et: Hind

note: column: Distance done
en: Dist.
et: Läbitud

en: Export
et: Ekspordi

en: Export as CSV
et: Ekspordi CSV'na

en: Vehicle cost report
et: Sõiduki kulu aruanne

note: label = make_label_widget(_("Vehi_cle:")); #2001566 make label consistent with properties dialog
en: _Category:
et: _Kategooria:

en: Meter:
et: Läbitud:

en: Consumption:
et: Kütusekulu:

en: Fuel cost:
et: Kütuse hind:

en: Other cost:
et: Muud kulud:

en: Total cost:
et: Kulud kokku:

note: setting wrap causes O(n^2) performance regression because after every insert the drop-down list size is re-computed. gtk_combo_box_set_wrap_width(GTK_COMBO_BOX(data->CY_template), 0); populate template
en: (none)
et: (puudub)

en: Visible
et: Nähtav

en: Account name
et: Konto nimi

en: Error
et: Tõrge

en: Cannot add an account '%s',
    this name already exists.
et: '%s' kontot ei saa lisada,
    see nimi on juba olemas.

en: Cannot delete account '%s'
et: '%s' kontot ei saa kustutada

en: It has transaction
et: Sellel on tehing

en: It is target of xfer transaction
et: See on xfer tehingu sihtmäärang

en: It has scheduled/template
et: See on ajastatud/mall

en: It is target of xfer scheduled/template
et: See on xfer sihtmäärangu ajastatud/mall

en: Are you sure you want to permanently delete '%s'?
et: Kas oled kindel, et tahad '%s' jäädavalt kustutada?

en: If you delete an account, it will be permanently lost.
et: Kui sa konto kustutad on see jäädavalt kadunud.

en: Cannot rename this Account,
    from '%s' to '%s',
    this name already exists.
et: Seda kontod ei saa ümber nimetada,
    '%s' - '%s',
    see nimi on juba olemas.

en: Manage Accounts
et: Halda kontosid

en: Delete
et: Kustuta

en: Rename
et: Nimeta ümber

en: Move up
et: Liiguta üles

en: Move down
et: Liiguta alla

note: level, identifier			 iconname			   label
en: General
et: Üldine

en: _Group:
et: _Grupp:

en: _Institution:
et: _Institutsioon:

en: N_umber:
et: _Number:

en: Start _balance:
et: _Algsaldo:

en: _Currency:
et: _Valuuta:

en: this account was _closed
et: see konto on _suletud

en: Website:
et: Veebileht:

en: Notes:
et: Märkmed:

en: Behaviour
et: Käitumine

en: Automation
et: Automatiseerimine

en: Default _Template:
et: Vaikimisi _mall

en: Report exclusion
et: Aruandel välistamine

en: exclude from account _summary
et: välista konto _kokkuvõttest

en: outflow into summary
et: väljavool kokkuvõttesse

en: exclude from the _budget
et: välista _eelarvest

en: exclude from any _reports
et: välista igast _aruandest

en: Misc.
et: Muu

en: Current check number
et: Praegune kande number

en: Checkbook _1:
et: Kanderaamat _1:

en: Checkbook _2:
et: Kanderaamat _2:

en: Balance limits
et: Saldo limiidid

en: _Overdraft at:
et: _Ülekulu kui:

en: Max_imum:
et: _Ülempiir:

en: Template delete
et: Kustuta mall

en: This template is used as an account template and cannot be deleted.
et: Seda malli kasutatakse konto mallina ja seda ei saa kustutada.

en: If you delete a scheduled/template, it will be permanently lost.
et: Kui kustutad ajastamise/malli on see jäädavalt kadunud.

en: Next _date:
et: Järgmine _kuupäev

en: Ever_y:
et: _Iga:

en: More options
et: Rohkem valikuid

en: Week end:
et: Nädala lõpp:

en: _Stop after:
et: _Lõpeta pärast:

en: posts
et: postitust

en: Manage scheduled/template transactions
et: Halda ajastatud/mallidega tehinguid

en: Template
et: Mall

en: Duplicate
et: Tee koopia

en: _Schedule
et: _Ajasta

note: column : Search
en: Search
et: Otsi

note: column : Notes
en: Notes
et: Märkmed

note: #2042035
en: Search cannot be empty
et: Otsing ei saa olla tühi

en: This search text already exists at position %d
et: See otsingutekst on juba positsioonil %d olemas

note: GTK_FILE_CHOOSER_ACTION_OPEN,
en: _Cancel
et: _Loobu

en: _OK
et: _Olgu

en: Condition
et: Tingimus

note: label = make_label_widget(_("Con_tains:"));
en: _Search:
et: _Otsi:

en: _In:
et: _Sisse:

en: Case _sensitive
et: _Tõstutundlik

en: Amou_nt:
et: _Summa:

en: _AND
et: _JA

note: label = make_label_group(_("Assign payee"));
en: Assignments
et: Ülesanded

en: _Payee:
et: _Maksesaaja:

en: Overwrite
et: Kirjuta üle

en: Pay_ment:
et: _Makse:

en: _Tags:
et: _Sildid:

en: Cannot duplicate this Assignment,
    '%s' already exists.
et: Seda ülesannet ei saa paljundada,
    '%s' on juba olemas.

en: (rule %d)
et: (reegel %d)

en: If you delete an assignment, it will be permanently lost.
et: Kui kustutad ülesande on see jäädavalt kadunud.

en: Move to...
et: Teisalda...

en: Move rule
et: Teisalda reegel

en: Move
et: Teisalda

en: Manage Assignments
et: Halda ülesandeid

en: This assistant will help you setup a minimum configuration
    for a new HomeBank file.
et: See abimees aitab sul üles seada minimaalse seadistuse
    uuele HomeBank'i failile.

en: All the elements you setup here can be changed later if required.
et: Kõiki siin valitud sätteid on vajadusel võimalik hiljem muuta.

en: No changes will be made until you click "Apply"
    at the end of this assistant.
et: Muudatusi ei salvestata enne kui klõpsad "Rakenda"
    selle abimehe lõpus.

note: 123456789012345678901234567890123456789012345678901234567890
en: HomeBank will display a title for the main window,
    it can be a free label or your name.
et: HomeBank kuvab peamises aknas pealkirja,
    see võib olla vabalt valitud märgistus või sinu nimi.

en: _Title:
et: _Pealkiri:

note: 123456789012345678901234567890123456789012345678901234567890
en: HomeBank support multiple currencies. The base currency is
    the default for new accounts and reports.
et: HomeBank toetab mitut valuutat.
    See on uute kontode ja aruannete vaikesäte.

en: Base:
et: Alus:

en: Setup additional currencies
et: Seadista lisavaluutad

en: _Add
et: _Lisa

en: Not found
et: Ei leitud

note: 123456789012345678901234567890123456789012345678901234567890
en: HomeBank can prefill the categories for your language
    if a CSV file is available and provided by the community.
et: HomeBank saab sinu keelele eeltäita kategooriad
    kui vastav CSV fail on kogukonna poolt loodud ja kättesaadavaks tehtud.

en: Setup categories for my language
et: Seadista kategooriad minu keele jaoks

en: Preset file:
et: Eelseadistuse fail:

note: 123456789012345678901234567890123456789012345678901234567890
en: HomeBank enables to import your accounts from downloaded
    financial institution files, or you can create your account manually.
et: HomeBank võimaldab importida sinu kontod allalaetud
    finantsinstitutsioonide failidest, või saad luua oma kontod käsitsi.

en: Create my first account
et: Loo minu esimene konto

en: _Name:
et: _Nimi:

en: This is a confirmation page,
    
    press 'Apply' to apply changes
et: See on kinnituslehekülg,
    
    vajuta 'Rakenda' muudatuste rakendamiseks

en: Start File Setup
et: Algfaili seadistamine

en: File Options
et: Faili valikud

en: Choose Currencies
et: Vali valuutad

en: Choose Categories
et: Vali kategooriad

en: Create Account
et: Loo konto

en: Finish File Setup
et: Lõpeta faili seadistamine

en: <New account (global)>
et: <Uus konto (üldine)>

en: <New account>
et: <Uus konto>

en: <Skip this account>
et: <Jäta see konto vahele>

en: Valid
et: Kehtiv

en: Name
et: Nimi

en: _Open
et: _Ava

en: Known files
et: Teadaolevad failid

en: QIF files
et: QIF failid

en: OFX/QFX files
et: OFX/QFX failid

en: CSV files
et: CSV failid

en: All files
et: Kõik failid

en: new global account
et: uus üldine konto

en: new account
et: uus konto

en: skipped
et: vahele jäetud

en: , %d of %d transactions
et: , %d -> %d tehingutest

en: %d transaction(s), %d similar, %d existing, %d selected
et: %d tehing(ud), %d sarnased, %d olemasolevad, %d valitud

en: %d transaction(s), %d selected
et: %d tehing(ud), %d valitud

en: Some date cannot be converted. Please try to change the date order to continue.
et: Mõnda kuupäeva ei saa teisendada. Jätkamiseks palun proovi muuta kuupäevade järjekorda.

note: label = g_strdup_printf(_("'%s' - %s"), genacc->name, hb_import_filetype_char_get(genacc));
en: Import <b>%s</b> in_to:
et: Impordi <b>%s</b> :

en: this file
et: see fail

en: this account
et: see konto

en: Name: %s
    Number: %s
    File: %s
    Encoding: %s
et: Nimi: %s
    Number: %s
    Fail: %s
    Kodeering: %s

en: Import transactions from bank or credit card
et: impordi tehingud pangast

en: With this assistant you will be guided through the process of importing one or several
    downloaded statements from your bank or credit card, in the following formats:
et: See abimees juhendab sind ühe või mitme
    allalaetud väljavõtte importimisel, ühes järgnevatest formaatidest:

en: <b>Recommended:</b> .OFX or .QFX
    <i>(Sometimes named Money™ or Quicken™)</i>
    <b>Supported:</b> .QIF
    <i>(Common Quicken™ file)</i>
    <b>Advanced users only:</b> .CSV
    <i>(format is specific to HomeBank, see the documentation)</i>
et: <b>Soovitatud:</b> .OFX or .QFX
    <i>(Kutsutakse ka Money™ või Quicken™)</i>
    <b>Toetatud:</b> .QIF
    <i>(Tavaline Quicken™ fail)</i>
    <b>Ainult edasijõudnud kasutajatele:</b> .CSV
    <i>(see on ainult HomeBank'i formaat, vaata dokumentatsiooni)</i>

en: No changes will be made until you click "Apply" at the end of this assistant.
et: Muudatusi ei tehta enne kui klõpsad "Rakenda" selle abimehe lõpus.

note: SPACING_SMALL
en: Don't show this again
et: Ära seda uuesti näita

en: Drag&Drop one or several files to import.
    You can also use the add/delete buttons of the list.
et: Importimiseks Tiri&Aseta üks või mitu faili.
    Võid kasutata ka loetelu lisa/kustuta nuppu.

en: There is too much account in the files you choose,
    please use the back button to select less files.
et: Sinu valitud failides on liiga palju kontosid,
    palun mine tagasi ja vali vähem faile.

en: Target account identification by name or number failed.
et: Sihtkonto tuvastamine nime või numbri järgi ebaõnnestus.

en: Date order:
et: Kuupäeva järjekord:

en: _Import memos
et: _Impordi märked

en: _Swap memos with payees
et: _Vaheta maksesaajate märked

en: OFX _Name:
et: OFX _Nimi:

en: OFX _Memo:
et: OFX _Märge:

en: Sentence _case memo/payee
et: _Tõstutundlik märge/maksesaaja

en: _Toggle amount
et: _Vaheta summat

en: Similar transaction in target account (possible duplicate)
et: Sihtkontol on sarnased tehingud (võimalikud duplikaadid)

note: TRANSLATORS: there is a spinner on the left of this label, and so you have 0....x days of date tolerance TRANSLATORS: there is a spinner on the left of this label, and so you have 0....x days in advance the current date
en: days
et: päeva

en: The match is done in order: by account, amount and date.
    A date tolerance of 0 day means an exact match
et: See vaste on järjekorras: konto, summa ja kuupäev.
    Kuupäeva tolerants 0 päeva tähendab täpset vastet

en: Run automation
et: Käivita automatiseerimine

en: 1) Enrich with _payee default
et: 1) Rikasta maksesaaja vaikesättega

en: 2) Run automatic _assigment rules
et: 2) Käivita automaatse _ülesande reeglid

en: Click "Apply" to update your accounts.
et: Oma kontode uuendamiseks klõpsa "Rakenda".

en: Welcome
et: Tere tulemast

en: Select file(s)
et: Vali fail(id)

note: gtk_assistant_set_page_type (GTK_ASSISTANT (assistant), page, GTK_ASSISTANT_PAGE_PROGRESS);
en: Import
et: Impordi

en: Confirmation
et: Kinnitus

en: File format error
et: Faili formaadi tõrge

en: The CSV file must contains the exact numbers of column,
    separated by a semi-colon, please see the help for more details.
et: CSV fail peab sisaldama täpseid tulba numbreid,
    mis peavad olema eraldatud semikooloniga, palun vaata abi täpsema teabe saamiseks.

en: Are you sure you want to clear input?
et: Kas oled kindel, et soovid sisendi tühjendada?

en: If you proceed, every amount will be set to 0.
et: Kui jätkad siis määratakse kõik summad 0ks.

en: _Clear
et: _Tühjenda

en: Budget for %s
et: %s eelarve

note: create window
en: Manage Budget
et: Halda eelarvet

en: Balance:
et: Saldo:

en: is the same each month
et: on iga kuu sama

en: _Clear input
et: _Tühjenda sisend

en: is different per month
et: on iga kuu erinev

en: Options
et: Valikud

note: Force monitoring
en: _Force monitoring this category
et: _Sunni selle kategooria jälgimine

en: Jan
et: jaan

en: Feb
et: veebr

en: Mar
et: märts

en: Apr
et: apr

en: May
et: mai

en: Jun
et: juuni

en: Jul
et: juuli

en: Aug
et: aug

en: Sept
et: sept

en: Oct
et: okt

en: Nov
et: nov

en: Dec
et: dets

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Totals
et: Kokku

note: gtk_tree_view_column_set_title(col, _("Annual Total"));
en: Annual
    Total
et: Iga-aastane
    Kokku

note: gtk_tree_view_column_set_title(col, _("Monthly Average"));
en: Monthly
    Average
et: Igakuine
    Keskmine

en: Monthly
et: Igakuine

en: Add a category
et: Lisa kategooria

en: _Apply
et: _Rakenda

en: Parent category
et: Ülemine kategooria

en: Category name
et: Kategooria nimi

en: This category is used.
    Any transaction using that category will be set to (no category)
et: See kategooria on kasutusel.
    Iga tehing, mis kasutab seda kategooriat määratakse (kategooriat pole)

en: Merge categories
et: Ühenda kategooriad

en: Transactions assigned to category '%s', will be moved to the category selected below.
et: '%s' kategooriasse määratud tehingud teisaldatakse allvalitud kategooriasse.

en: Target category
et: Sihtkategooria

en: _Delete the category '%s'
et: _Kustuta kategooria '%s'

en: Are you sure you want to clear inputs for '%s'?
et: Kas oled kindel, et tahad '%s' sisendid kustutada?

note: Add / Remove / Merge
en: Add category
et: Lisa kategooria

en: Remove category
et: Eemalda kategooria

en: Merge
et: Ühenda

note: Clear Input
en: Clear input
et: Tühjenda sisend

note: TRANSLATORS: 'txn' is abbrevation for transaction
en: # txn
et: # teh

note: TRANSLATORS: 'cfg' is abbrevation for configuration TRANSLATORS: 'txn' is abbrevation for configuration
en: # cfg
et: # sead

en: Delete unused categories
et: Kustuta kasutamata kategooriad

en: Are you sure you want to permanently
    delete unused categories?
et: Kas oled kindel, et soovid jäädavalt
    kustutada kasutamata kategooriad?

en: Duplicate category name. Try another name.
et: Kategooria nime duplikaat. Proovi teist nime.

en: Edit Category
et: Muuda kategooriat

en: Change Type
et: Muuda tüüpi

en: _Income
et: _Sissetulek

en: Propagate to _children
et: Paljunda alumistesse

en: Cannot rename this Category,
    from '%s' to '%s',
    this name already exists.
et: Seda kategooriat ei saa ümber nimetada,
    '%s' -> '%s',
    nimi on juba olemas.

en: Merge category '%s'
et: Ühenda kategooria '%s'

en: Transactions assigned to this category,
    will be moved to the category selected below.
et: Sellesse kategooriasse määratud tehingud,
    teisaldatakse allvalitud kategooriasse.

en: Include _subcategories
et: Kaasa _alamkategooriad

en: Manage Categories
et: Halda kategooriaid

note: test headerbar content = gtk_dialog_get_header_bar(GTK_DIALOG (dialog));
en: Show Hidden
et: Näita peidetud

note: test headerbar content = gtk_dialog_get_header_bar(GTK_DIALOG (dialog));
en: Show Usage
et: Näita kasutust

en: Move/Merge
et: Teisalda/Ühenda

en: Show/Hide
et: Näita/Peida

en: new category
et: uus kategooria

en: new subcategory
et: uus alamkategooria

en: Base currency
et: Alusvaluuta

en: Symbol
et: Sümbol

en: Exchange rate
et: Vahetuskurss

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: Edit currency
et: Muuda valuutat

en: Currency
et: Valuuta

en: Format
et: Formaat

en: _Customize
et: _Kohanda

en: _Symbol:
et: _Sümbol:

en: Is pre_fix
et: On _eesliide

en: _Decimal char:
et: _Kümnendkoha tähis:

en: _Frac digits:
et: _Kümnendkohti:

en: _Grouping char:
et: _Grupi tähis:

en: Select base currency
et: Vali alusvaluuta

en: Select currency
et: Vali valuuta

en: ISO Code
et: ISO Kood

en: Add a custom _currency
et: Lisa kohandatud _valuuta

en: Update online error
et: Veebist uuendamise tõrge

en: If you delete a currency, it will be permanently lost.
et: Kui kustutad valuuta on see jäädavalt kadunud.

en: Change the base currency
et: Muuda alusvaluuta

en: If you proceed, rates of other currencies
    will be set to 0, don't forget to update it
et: Kui jätkad määratakse teiste valuutade
    suhtarvud 0ks, pea meeles seda uuendada

en: Currencies
et: Valuutad

en: Update online
et: Uuenda veebist

en: Call log
et: Logi

en: Set as base
et: Määra aluseks

en: File statistics
et: Faili statistika

en: Transaction
et: Tehing

en: Upgrade
et: Uuenda

en: Select a base currency
et: Vali alusvaluuta

en: Starting v5.1, HomeBank can manage several currencies
    if the currency below is not correct, please change it:
et: Alates v5.1, suudab HomeBank hallata mitut valuutat
    kui allolev valuuta pole õige siis palun muuda see:

en: Currency:
et: Valuuta:

en: Export as QIF
et: Ekspordi QIF'ina

en: Import from CSV
et: Impordi CSV'st

en: Open HomeBank file
et: Ava HomeBank'i fail

en: Open HomeBank backup file
et: Ava HomeBank'i varukoopia fail

en: Save HomeBank file as
et: Salvesta HomeBank'i fail kui

en: HomeBank files
et: HomeBank'i failid

en: File backup
et: Faili varukoopia

en: All backups
et: Kõik varukoopiad

en: Save changes to the file before closing?
et: Salvesta muudatused enne sulgemist faili?

en: If you don't save, changes will be permanently lost.
    Number of changes: %d.
et: Kui sa ei salvesta siis muudatused kaovad jäädavalt.
    Muudatusi: %d.

en: Close _without saving
et: Sulge _ilma salvestamata

en: Export as _CSV
et: Ekspordi _CSV'na

en: Folder:
et: Kaust:

en: Pick a Folder
et: Vali kaust

en: Filename:
et: Faili nimi:

en: Add Status column
et: Lisa oleku tulp

en: Detail split lines
et: Detailsed jagatud read

note: 123456789012345678901234567890123456789012345678901234567890
en: The file will not be in HomeBank CSV format, because you export
    from 'All transaction', or you selected an option.
et: Seda faili ei looda HomeBank'i CSV formaadis, kuna ekspordid
    'Kõikidest tehingutest', või valisid valiku.

en: Export as PDF
et: Ekspordi PDF'ina

en: Export as _PDF
et: Ekspordi _PDF'ina

note: 123456789012345678901234567890123456789012345678901234567890
en: With HomeBank, printing is oriented towards an eco-responsible
    attitude towards the most widespread digital format: PDF format.
et: HomeBank'iga, on trükkimine suunatud keskonnasõbralikule
    suhtumisele kõige laiemalt levinud digitaalses formaadis: PDF formaat.

en: Select action for target creation
et: Vali sihi loomiseks tegevus

en: Create _New
et: Koosta _uus

en: Use _Selection
et: Kasuta _valikut

en: Source transfer
et: Allika ülekanne

note: target listview
en: Target association suggested
et: Sihi sidumine soovitatud

en: HomeBank has found some transaction that may be the associated transaction for the internal transfer.
et: HomeBank leidis tehingu, mis võib olla seotud sisemiste ülekannetega.

en: Input From -30 To -15 to filter on expense
et: Sisesta -30 kuni -15 väljamineku filtreerimiseks

en: _Memo:
et: _Märge:

en: _Reset
et: _Lähtesta

en: _Use
et: _Kasuta

en: default
et: vaikimisi

en: Amount/Text
et: Summa/Tekst

en: Always show
et: Näita alati

note: { TXN_STATUS_REMIND, 		ICONNAME_HB_ITEM_REMIND, N_("Remind") },
en: Void
et: Kehtetu

en: Added
et: Lisatud

en: Edited
et: Muudetud

en: (default)
et: (vaikimisi)

en: New filter %d
et: Uus filter %d

en: Filter name
et: Filtri nimi

en: _Save as...
et: _Salvesta kui...

en: _Rename...
et: _Nimeta ümber...

en: Due Date
et: Tähtaeg

en: Next Payout
et: Järgmine väljamakse

en: In Advance
et: Enne

en: File properties
et: Faili seaded

en: Scheduled transactions
et: Ajastatud tehingud

en: of each
et: iga

en: month
et: kuu

en: Delete unused payee
et: Kustuta kasutamata maksesaaja

en: Are you sure you want to
    permanently delete unused payee?
et: Kas oled kindel, et soovid
    kasutamata maksesaaja jäädavalt kustutada?

en: Duplicate payee name. Try another name.
et: Maksesaaja nime duplikaat. Proovi muud nime.

en: Edit Payee
et: Muuda maksesaajat

en: Default Fill
et: Vaiketäide

en: Pa_yment:
et: _Makse

en: Cannot rename this Payee,
    from '%s' to '%s',
    this name already exists.
et: Seda maksesaajat ei saa ümber nimetada,
    '%s' -> '%s',
    see mini on juba olemas.

en: Merge payee '%s'
et: Ühenda maksesaajad '%s'

en: Transactions assigned to this payee,
    will be moved to the payee selected below.
et: Sellele maksesaajale määratud tehingud,
    teisaldatakse allvalitud maksesaajale.

en: _Delete the payee '%s'
et: _Kustuta maksesaaja '%s'

en: This payee is used.
    Any transaction using that payee will be set to (no payee)
et: See maksesaaja on kasutusel.
    Iga seda maksesaajat kasutav tehing määratakse (maksesaajat pole)

en: Manage Payees
et: Halda maksesaajaid

en: new payee
et: uus maksesaaja

en: Interface
et: Kasutajaliides

en: Locale
et: Lokalisatsioon

en: Transactions
et: Tehingud

en: Transfer
et: Ülekanne

en: Import/Export
et: Import/Eksport

en: Report
et: Aruanded

en: Forecast
et: Ennustus

en: Backup
et: Varukoopia

en: Folders
et: Kaustad

en: Advanced
et: Täpsemad

en: System Language
et: Süsteemi keel

en: Choose a default HomeBank files folder
et: Vali HomeBank'i failide vaikekaust

en: Choose a default HomeBank backup files folder
et: Vali HomeBank'i varukoopia failide vaikekaust

en: Choose a default import folder
et: Vali importimise vaikekaust

en: Choose a default export folder
et: Vali eksportimise vaikekaust

en: Currency API
et: Valuuta API:

en: Url:
et: URL:

en: Key:
et: Võti:

en: General options
et: Üldised valikud

en: OFX/QFX options
et: OFX/QFX valikud

en: QIF options
et: QIF valikud

en: CSV options
et: CSV valikud

en: (transaction import only)
et: (ainult tehingute importimisel)

en: Separator:
et: Eraldaja:

en: Main window reports
et: Peamise akna aruanded

note: removed 5.7 label = make_label_left(_("_Range:")); gtk_grid_attach (GTK_GRID (group_grid), label, 1, row, 1, 1); widget = make_daterange(label, DATE_RANGE_CUSTOM_HIDDEN); data->CY_daterange_wal = widget; gtk_grid_attach (GTK_GRID (group_grid), widget, 2, row, 1, 1); row++;
en: Max _items:
et: _Ühikute ülempiir

en: Initial filter
et: Algfilter

en: Statistics options
et: Statistika valikud

en: Show by _amount
et: Kuva _summa järgi

en: Show _rate column
et: Kuva _suhtarvu tulp

en: Show _details
et: Kuva _detailid

en: Budget options
et: Eelarve valikud

en: Enable _forecast
et: Luba _ennustus

en: Month number:
et: Mitu kuud:

en: _Enable
et: _Luba

en: _Preset:
et: _Eelseadistus:

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: _Language:
et: _Keel:

en: _Format:
et: _Formaat:

en: %a locale's abbreviated weekday name.
    %A locale's full weekday name. 
    %b locale's abbreviated month name. 
    %B locale's full month name. 
    %c locale's appropriate date and time representation. 
    %C century number (the year divided by 100 and truncated to an integer) as a decimal number [00-99]. 
    %d day of the month as a decimal number [01,31]. 
    %D same as %m/%d/%y. 
    %e day of the month as a decimal number [1,31]; a single digit is preceded by a space. 
    %j day of the year as a decimal number [001,366]. 
    %m month as a decimal number [01,12]. 
    %p locale's appropriate date representation. 
    %y year without century as a decimal number [00,99]. 
    %Y year with century as a decimal number.
et: %a lokalisatsiooni nädalapäeva lühendatud nimi.
    %A lokalisatsiooni nädalapäeva täisnimi. 
    %b lokalisatsiooni lühendatud kuu nimi. 
    %B lokalisatsiooni kuu täisnimi. 
    %c lokalisatsiooni õige kuupäev ja kellaaeg. 
    %C sajandi number (aasta jagatud 100ga ja ümardatud täisarvuks) kümnendik numbrina [00-99]. 
    %d päev kuus kümnendik numbrina [01,31]. 
    %D sama kui %m/%d/%y. 
    %e päev kuus kümnendik numbrina [1,31]; üksik arv tühikuga selle ees. 
    %j päev aastas kümnendik numbrina [001,366]. 
    %m kuu kümnendik numbrina [01,12]. 
    %p lokalisatsiooni õige kuupäevavorm. 
    %y aasta ilma sajandita kümnendik numbrina [00,99]. 
    %Y aasta sajandiga kümnendik numbrina.

en: Fiscal year
et: Majandusaasta

note: TRANSLATORS: (fiscal year) starts on
en: Starts _on:
et: _Algab:

en: Measurement units
et: Mõõtühikud

en: Use _miles for meter
et: Kasuta meetri asemel _miile

en: Use _gallon for fuel
et: Kasuta kütuse jaoks _galloneid

en: Always show remind
et: Näita alati meenutusi

en: Always show void
et: Näita alati kehtetuid

en: Include remind into balance and report
et: Kaasa meenuta saldosse ja aruandesse

en: Lock reconciled for any changes
et: Lukusta kontrollitud muudatuste tegemisest

en: _Show future:
et: _Näita tulevikku:

note: TRANSLATORS: there is a spinner on the left of this label, and so you have 0....x days in advance the current date
en: days ahead
et: päeva ette

en: Hide reconciled
et: Peida kinnitatud

en: Transaction dialog
et: Tehingu dialoog

en: _Keep the last date when multiple add or inherit
et: _Jäta mitme lisamisel või kaasamisel viimane kuupäev meede

en: Enable _memo autocomplete with
et: Luba _märke eeltäide

en: rolling days
et: jooksvat päeva

en: Show add confirmation text for 5s
et: Näita lisamise kinnitusteksti 5ks sekundiks

en: Gtk settings
et: Gtk seaded

note: widget = gtk_check_button_new_with_mnemonic (_("Enable rows in alternating colors")); data->CM_ruleshint = widget;
en: _Grid line:
et: _Ruudustik

en: Charts options
et: Diagrammide valikud

en: Smaller legend _font
et: Väiksem legendi _suurus

en: _Toolbar:
et: _Tööriistariba:

en: _Enable automatic backups
et: _Luba automaatsed varukoopiad

en: _Number of backups to keep:
et: _Hoitavate varukoopiate arv:

en: Backup frequency is once a day
et: Varukoopiate sagedus on kord päevas

en: _Wallets:
et: _Rahakotid:

en: _Backups:
et: _Varukoopiad:

en: Exchange files
et: Vahetusfailid

en: _Import:
et: _Impordi:

en: _Export:
et: _Ekspordi:

en: Program start
et: Programmi käivitamine

en: Show splash screen
et: Näita käivituslogo

en: Load last opened file
et: Lae viimati avatud fail

en: Post pending scheduled transactions
et: Postita ajastatud tehingud

en: Update currencies online
et: Uuenda valuutad veebist

en: Reset All Preferences
et: Lähtesta kõik eelistused

en: Do you really want to reset
    all preferences to default
    values?
et: Kas tahad tõesti lähtestada
    kõik eelistused muudetakse
    vaikeväärtusteks?

en: Preferences
et: Eelistused

en: Info
et: Teave

en: You will have to restart HomeBank
    for the language change to take effect.
et: Keele-eelistuste rakendamiseks
    pead HomeBank'i taaskäivitama.

en: The backup directory has changed,
    you may need to copy the '.bak' file to this new location.
et: Varukoopia kaust on muudetud,
    võib olla vajalik '.bak' faili sellesse uude asukohta kopeerimine.

en: Delete unused tag
et: Kustuta kasutamata silt

en: Are you sure you want to
    permanently delete unused tag?
et: Kas oled kindel, et tahad
    kasutamata sildi jäädavalt kustutada?

en: Duplicate tag name. Try another name.
et: Sildi nime duplikaat. Proovi teist nime.

en: Edit Tag
et: Muuda silti

en: Cannot rename this Tag,
    from '%s' to '%s',
    this name already exists.
et: Seda silti ei saa ümber nimetada
    '%s' -> '%s',
    see nimi on juba olemas.

en: Merge tag '%s'
et: Ühenda silt '%s'

en: Transactions assigned to this tag,
    will be moved to the tag selected below.
et: Selle sildiga määratud tehingud,
    teisaldatakse allvalitud sildi alla.

en: _Delete the tag '%s'
et: _Kustuta silt '%s'

en: This tag is used.
    That tag will be deleted from any transaction using it.
et: See silt on kasutusel.
    See silt kustutatakse kõikidelt tehingutelt, mis seda kasutavad.

en: Manage Tags
et: Halda silte

en: new tag
et: uus silt

en: Transaction of %s created.
et: %s tehing loodud.

en: Do you want to break the internal transfer?
    
    Proceeding will delete the target transaction.
et: Kas tahad sisemise tehingu lahti murda?
    
    Jätkamine kustutab sihttehingu.

en: _Break
et: _Murra lahti

en: Show _scheduled
et: Näita _ajastatud

en: Show _all accounts
et: Näita _kõiki kontosid

en: Use a template
et: Kasuta malli

en: Add & _Keep
et: Lisa & _Säilita

en: Add transaction
et: Lisa tehing

en: Add template
et: Lisa mall

en: Inherit transaction
et: Kasuta tehingut

en: Inherit template
et: Kasuta malli

en: Edit transaction
et: Muuda tehingut

en: Edit template
et: Muuda malli

en: _Date:
et: _Kuupäev:

note: gtk_widget_set_tooltip_text(widget, _("Date accepted here are:\nday,\nday/month or month/day,\nand complete date into your locale"));
en: - type: d, d/m, m/d a complete date
    - use arrow key + ctrl or shift
    - empty for today
et: - tüüp: p, p/k, k/p täiskuupäev
    - kasuta nooleklahve + ctrl või shift
    - tänaseks jäta tühjaks

en: T_o:
et: _Kellele:

en: Transaction splits
et: Tehingute jagunemine

en: No rate available to auto fill
et: Automaattäiteks pole ühtegi suhtarvu

en: A_ccount:
et: _Konto:

en: Book _2
et: Raamat _2

note: gtk_widget_set_tooltip_text(widget, _("Autocompletion and direct seizure\nis available"));
en: - type some letter for autocompletion
    - type new text to create entry
et: - automaattäiteks alusta tähtede sisestamist
    - kirjuta sissekande loomiseks uus tekst

en: Cate_gory:
et: _Kategooria:

en: _Status:
et: _Olek:

en: M_emo:
et: _Märge:

en: Warning: amount and category sign don't match
et: Hoiatus: summa ja katekooria märk ei sobi kokku

en: Multiple edit transactions
et: Muuda mitut tehingut

en: Type as
    transfer
et: Kirjuta kui

en: Do you want to delete all split lines
et: Kas tahad kustutada kõik jagunemise read

en: Delete all
et: Kustuta kõik

en: Prefix with -/+ to force the sign
et: -/+ sundimiseks kirjuta see numbri ette

en: Apply
et: Rakenda

en: Cancel
et: Loobu

en: Transaction amount:
et: Tehingu summa:

en: Unassigned:
et: Määramata:

en: Sum of splits:
et: Jagunemiste summa:

en: Number of splits limit is reached
et: Jagunemiste ülempiir

en: Warning: sum of splits and transaction type don't match
et: Hoiatus: jagunemiste summa ja tehingute tüübid ei sobi kokku

en: Warning: sum of splits and transaction amount don't match
et: Hoiatus: jagunemiste summa ja tehingute summa ei sobi kokku

en: (no type)
et: (tüüpi pole)

en: Bank
et: Pank

en: Cash
et: Sularaha

en: Asset
et: Vara

en: Credit card
et: Krediitkaart

en: Liability
et: Kohustus

en: Checking
et: Arvelduskonto

en: Savings
et: Säästud

en: Day
et: Päev

en: Possible
et: Võimalik

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Skip
et: Jäta vahele

en: Time
et: Aeg

en: Account Group
et: Konto grupp

en: Year
et: Aasta

en: Week
et: Nädal

en: Fortnight
et: Kaks nädalat

en: Quarter
et: Kvartal

en: Half Year
et: Poolaasta

en: Include
et: Kaasa

en: Exclude
et: Arva välja

en: Yesterday
et: Eile

en: Tomorrow
et: Homme

en: Last Week
et: Eelmine nädal

en: This Week
et: See nädal

en: Next Week
et: Järgmine nädal

en: Last Fortnight
et: Eelmine kaks nädalat

en: This Fortnight
et: See kaks nädalat

en: Next Fortnight
et: Järgmine kaks nädalat

en: Last Month
et: Eelmine kuu

en: This Month
et: See kuu

en: Next Month
et: Järgmine kuu

en: Last Quarter
et: Eelmine kvartal

en: This Quarter
et: See kvartal

en: Next Quarter
et: Järgmine kvartal

en: Last Year
et: Eelmine aasta

en: This Year
et: See aasta

en: Next Year
et: Järgmine aasta

en: Last 90 Days
et: Eelmised 90 päeva

en: Last 60 Days
et: Eelmised 60 päeva

en: Last 30 Days
et: Eelmised 30 päeva

en: Last 12 Months
et: Eelmised 12 kuud

en: 30 Days Around
et: 30 päeva

en: All Date
et: Kõik kuupäevad

note: 5.7 added back
en: Custom
et: Kohandatud

en: This month
et: See kuu

en: Next month
et: Järgmine kuu

en: Next 30 days
et: Järgmised 30 päeva

en: Next 60 days
et: Järgmised 60 päeva

en: Next 90 days
et: Järgmised 90 päeva

en: Maximum Post Date
et: Postitamise tähtaeg

en: Exp. & Inc.
et: Väljam. & Sisset.

en: Any Type
et: Suvaline tüüp

en: Any Status
et: Suvaline olek

en: Uncleared
et: Vabastamata

en: Unreconciled
et: Kontrollimata

en: Uncategorized
et: Kategoriseerimata

en: System defaults
et: Süsteemi vaikesätted

en: Icons only
et: Ainult ikoonid

en: Text only
et: Ainult tekst

en: Text under icons
et: Tekst ikoonide all

en: Text beside icons
et: Tekst ikoonide kõrval

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Both
et: Mõlemad

en: m-d-y
et: k-p-a

en: d-m-y
et: p-k-a

en: y-m-d
et: a-k-p

en: Ignore
et: Eira

en: Append to Number
et: Lisa numbrile

en: Append to Memo
et: Lisa märkesse

en: Append to Payee
et: Lisa maksesaajale

en: Tab
et: Tabel

en: Comma
et: Koma

en: Semicolon
et: Semikoolon

en: Space
et: Tühik

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

en: Sep
et: sept

en: Search...
et: Otsi...

en: Check
et: Tšekk

en: Bank Transfer
et: Pangaülekanne

en: Debit card
et: Deebetkaart

en: Standing order
et: Püsikorraldus

en: Electronic payment
et: Elektrooniline makse

en: Deposit
et: Hoius

note: TRANSLATORS: Financial institution fee
en: FI fee
et: FI tasu

en: Direct Debit
et: Otseülekanne

note: #1817274
en: Mobile Phone
et: Mobiiltelefon
