homebank - en to he translation catalogue (467 entries)

en: Personal finance
he: מימון אישי

en: Free, easy, personal accounting for everyone
he: ראיית חשבונות אישית חופשית, קלה ופשוטה לכולם

en: It is designed to easy to use and be able to analyse your personal finance in detail using powerful filtering tools and beautiful graphs.
he: זו תוכננה לשימוש קל ומסוגלת לנתח מימון אישי לפרטים באמצעות כלי סינון יעילים מאוד ותרשימים מרשימים.

en: If you are looking for a completely free and easy way to manage your personal accounting then HomeBank should be the software of choice.
he: אם אתה מחפש דרך לנהל את החשבונות האישיים שלך בקלות וללא עלות, Homebank היא התכנה בשבילך.

en: %d transactions
he: %d עסקאות

en: _Delete
he: _מחק

en: Are you sure you want to change the status to None?
he: האם אתה בטח כי ברצונך לשנות את הסטטוס אל אין?

en: Some transaction in your selection are already Reconciled.
he: חלק מהעסקאות שנבחרו כבר הושלמו.

en: _Change
he: _שינוי

en: Are you sure you want to toggle the status Reconciled?
he: האם לעדכן את סטטוס העסקא ל-'הושלם'?

en: _Toggle
he: _החלף

en: All transactions
he: כל העסקאות

en: There is %d group of similar transactions
he: נמצאו %d קבוצות של עסקאות דומות

en: No similar transaction were found !
he: לא נמצאו עסקאות תואמות

en: No inconsistency found !
he: לא נמצא חוסר עקביות

en: Every transaction amount will be divided by %.6f.
he: כל סכום עסקה יחולק ב %.6f

en: No transaction changed
he: לא בוצעו שינויים בעסקאות

en: transaction changed: %d
he: עסקה עודכנה: %d

en: Automatic assignment result
he: תוצאה של השמה אוטומטית

en: _Add...
he: הוספה...

en: _Inherit...
he: הור_ש...

en: _Edit...
he: _ערוך...

en: _None
he: _אין

en: _Cleared
he: הו_סדר

en: _Reconciled
he: הו_שלם

en: _Status
he: _סטטוס

en: None
he: אין

en: _Multiple Edit...
he: _עריכה מרובה...

en: Create template...
he: צור תבנית...

en: _Delete...
he: _מחק...

en: Export QIF...
he: יצא QIF...

en: Export CSV...
he: יצא CSV...

note: ...
en: _Edit
he: ע_ריכה

en: Mark duplicate...
he: סמן ככפול

en: Auto. assignments
he: השמות אוטומטיות

en: Convert to Euro...
he: המר ל-Euro

note: ...
en: _Tools
he: _כלים

en: Add a new transaction
he: הוסף עסקה חדשה

en: Add
he: הוסף

en: Inherit from the active transaction
he: הורש מתוך העסקה הפעילה

en: Inherit
he: הורש

en: Edit the active transaction
he: ערוך עסקאות פעילות

note: widget = gtk_button_new_with_mnemonic(_("_Edit"));
en: Edit
he: ערוך

en: Toggle cleared for selected transaction(s)
he: הגדר עסקאות נבחרות כמוסדרות

en: Toggle reconciled for selected transaction(s)
he: הגדר עסקאות נבחרות כמושלמות

en: Edit multiple transaction
he: ערוך מספר עסקאות

en: Delete selected transaction(s)
he: מחק עסקאות נבחרות

en: (closed)
he: (סגור)

note: 3 - info bar for duplicate
en: _Refresh
he: _רענן

note: window title
en: Edit filter
he: ערוך מסנן

en: Refresh results
he: רענן תוצאות

en: Today:
he: היום:

en: Future:
he: עתיד:

en: Revert unsaved changes to file '%s'?
he: החזר שינויים לא שמורים לקובץ '%s'?

en: - Changes made to the file will be permanently lost
    - File will be reloaded from the last save (.xhb~)
he: - שינויים אשר נעשו לקובץ יאובדו לעד
    - קובץ ייטען מחדש מתוך השמירה האחרונה (.xhb~)

en: _Revert
he: _שחזר

en: Unable to open '%s', the file does not exist.
he: לא ניתן לפתוח '%s', הקובץ איננו קיים.

en: I/O error for file '%s'.
he: שגיאת I/O לקובץ '%s'.

en: The file '%s' is not a valid HomeBank file.
he: הקובץ '%s' אינו קובץ HomeBank תקני.

en: The file '%s' was saved with a higher version of HomeBank
    and cannot be loaded by the current version.
he: הקובץ '%s' נשמר בעזרת גרסא מתקדמת יותר של HomeBank
    ולא יכול להיטען על ידי הגרסא הנוכחית.

en: File error
he: שגיאת קובץ

en: Are you sure you want to anonymize the file?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך להפוך את הקובץ לעלום?

en: Proceeding will anonymize any text, 
    like 'account x', 'payee y', 'memo z', ...
he: המשך יהפוך לעלום כל טקסט, 
    כגון 'חשבון x', 'מוטב y', 'מזכר z', ...

en: _Anonymize
he: _עילום

en: Welcome to HomeBank
he: ברוכים הבאים אל HomeBank

en: _Close
he: _סגור

en: Create a _new file
he: ליצור קובץ _חדש

en: _Open an existing file
he: _לפתוח קובץ קיים

en: Open the _example file
he: לפתוח קובץ _דוגמא

en: Read HomeBank _Manual
he: לקרוא מדריך _HomeBank

en: Configure _preferences
he: הגדר _העדפות

en: _File
he: _קובץ

en: _New
he: _חדש

en: _Open...
he: _פתח...

en: _Save
he: _שמור

en: Save _As...
he: שמירה _בשם...

en: Import...
he: ייבוא...

en: Revert
he: שחזר

en: Properties...
he: מאפיינים...

en: _Quit
he: י_ציאה

en: Preferences...
he: העדפות...

en: _View
he: _תצוגה

en: _Toolbar
he: _סרגל כלים

en: Euro minor
he: יורו שולי

en: _Manage
he: _ניהול

en: Acc_ounts...
he: _חשבונות...

en: _Payees...
he: מוט_בים...

en: Categories...
he: סיווגים...

en: Scheduled/Template...
he: תזמון/תבנית...

en: Assignments...
he: משימות...

en: Currencies...
he: מטבעות...

en: Budget...
he: תקציב...

en: _Transactions
he: ע_סקאות

en: Add...
he: הוסף...

en: Show...
he: הצג...

en: Set scheduler...
he: הגדר מתזמן...

en: Post scheduled
he: מתוכננות בדיעבד

en: _Reports
he: _דיווחים

en: _Statistics...
he: _סטטיסטיקה...

en: _Trend Time...
he: _מגמת זמן...

en: B_udget...
he: תק_ציב...

en: _Vehicle cost...
he: _עלויות רכב...

en: Show welcome dialog...
he: הצג דו שיח התחלה...

en: File statistics...
he: סטטיסטיקת קובץ...

en: Anonymize...
he: עילום (אנונימיזציה)...

en: _Help
he: _עזרה

en: _Contents
he: _תכנים

en: Report a Problem...
he: דווח על בעיה...

en: Translate this Application...
he: תרגם יישום זה...

en: _About
he: _אודות

en: Create a new file
he: צור קובץ חדש

en: Open a file
he: פתח קובץ

en: Open a recently used file
he: פתח קובץ שהיה בשימוש לאחרונה

en: Save the current file
he: שמור את הקובץ הנוכחי

note: g_string_append (node, "account" ); 3 -- account 5.2 Account is always created but not visible for BOOK column: Account column : Account label = make_label_group(_("Account filter")); gtk_assistant_set_page_title (GTK_ASSISTANT (data->assistant), page, _("Transaction")); gtk_assistant_set_page_title
en: Account
he: חשבון

note: g_string_append (node, "payee" ); column: Payee column : Payee payee header { REPORT_GRPBY_SUBCATEGORY,	N_("Subcategory") },
en: Payee
he: מוטב

note: g_string_append (node, "category" ); column: Category header column : Category category = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = chart
en: Category
he: סיווג

note: column: Income
en: Budget
he: תקציב

en: Assignment
he: משימה

en: Shows selected account transactions
he: הצג עסקאות חשבון נבחרות

en: Add transactions
he: הוסף עסקאות

en: Open the Statistics report
he: פתח דו״ח סטטיסטיקה

en: Open the Trend Time report
he: פתח דו״ח מגמת זמן

note: g_string_append (node, "balance" ); column: Total/Balance
en: Balance
he: מאז

en: Open the Balance report
he: פתח דו״ח מאזן

en: Open the Budget report
he: פתח דו״ח תקציב

en: Vehicle cost
he: עלויות רכב

en: Open the Vehicle cost report
he: פתח דו״ח עלויות רכב

en: Scheduled
he: מתוזמן

note: Future
en: Future
he: עתיד

en: Remind
he: הזכר

en: (no category)
he: (אין סיווג)

en: invalid CSV format
he: פורמט CSV לא חוקי

note: header
en: Status
he: סטטוס

note: header
en: Tag
he: תגית

note: g_string_append (node, "amount" ); column: Amount amount header 5.7.1
en: Amount
he: סכום

en: Unknown
he: לא מוכר

note: TRANSLATORS: format a liter number with l/L as abbreviation
en: %.2f l
he: %.2f ל

note: TRANSLATORS: kilometer per liter
en: km/l
he: ק״מ/ל

note: TRANSLATORS: miles per liter
en: mi./l
he: מייל/ל

en: (no payee)
he: (אין מוטב)

en: [FILE]
he: [קובץ]

en: Browser error.
he: שגיאת דפדפן.

en: Could not display the URL '%s'
he: לא ניתן להציג את הכתובת: '%s'

en: (no institution)
he: (אין מוסד)

en: Your accounts
he: החשבון שלך

en: Show all
he: הצג הכל

en: Expand all
he: הרחב הכל

en: Collapse all
he: צמצם הכל

en: No transaction to add
he: אין עסקה להוספה

en: transaction added: %d
he: התווספה עסקה: %d

en: Check scheduled transactions result
he: תוצאת בדיקת עסקאות מתוכננות

en: maximum post date
he: מועד מימוש מרבי

note: column: Total
en: Total
he: סה״כ

note: TRANSLATORS: Posting a scheduled transaction is the action to materialize it into its target account. TRANSLATORS: Before that action the automated transaction occurrence is pending and not yet really existing.
en: _Post
he: _ממש

en: Other
he: אחר

note: column: Expense
en: Expense
he: הוצאה

note: column: Income
en: Income
he: הכנסה

en: Grand total
he: סך כולל

en: Accounts
he: חשבונות

note: Reconciled
en: Reconciled
he: הושלם

note: Cleared
en: Cleared
he: הוסדר

note: Today
en: Today
he: היום

en: - split -
he: - פילוג -

note: g_string_append (node, "date" ); label = make_label_group(_("Date filter")); header
en: Date
he: תאריך

note: g_string_append (node, "memo" ); column: Memo memo
en: Memo
he: מזכר

note: g_string_append (node, "tags" ); column : Tags
en: Tags
he: תגיות

note: column: Result
en: Result
he: תוצאה

note: header (nbcols-2 for icon column) TRANSLATORS: title of list column to inform the scheduled transaction is Late
en: Late
he: איחור

en: Next date
he: מועד הבא

note: //TRANSLATORS: count of transaction in overdrawn / count of total transaction under overdrawn amount threshold
en: %d/%d under %s
he: %d/%d תחת %s

en: List
he: רשימה

en: View results as list
he: הצג תוצאות בתור רשימה

en: Line
he: עקומה

en: View results as lines
he: הצג תוצאות בתור עקומות

en: Detail
he: פירוט

en: Toggle detail
he: פרטים

note: button = hbtk_toolbar_add_toolbutton(GTK_TOOLBAR(toolbar), ICONNAME_HB_FILTER, _("Filter"), _("Edit filter")); data->BT_filter = button;
en: Refresh
he: רענן

en: Balance report
he: דו״ח מאזן

en: Display
he: תצוגה

en: _Zoom X:
he: _זום X:

en: _Range:
he: _טווח:

en: _From:
he: _מן:

note: 5.8 test
en: _To:
he: _עד:

en: Select:
he: בחר:

en: All
he: הכל

en: Invert
he: הפוך

note: column: Expense
en: Spent
he: הוצאות

en: Month
he: חודש

en:  over
he:  עודף

en:  left
he:  נותר

en:  under
he:  בחובה

en: View results as stack bars
he: הצג תוצאות בתור שורות מסודרות בערימה

en: No account is defined to be part of the budget.
he: אין חשבון אשר מוגדר כדי להוות חלק מן התקציב.

en: You should include some accounts from the account dialog.
he: עליך להגדיר אילו חשבונות מתוך דו שיח חשבון.

en: Budget report
he: דו״ח תקציב

en: _Type:
he: _טיפוס:

en: Result:
he: תוצאה:

en: Budget:
he: תקציב:

en: Spent:
he: הוצאות:

note: TRANSLATORS: example 'Expense by Category' TRANSLATORS: example 'Category by Month'
en: %s by %s
he: %s לפי %s

en: View results as column
he: הצג תוצאות בתור עמודה

en: View results as donut
he: הצג תוצאות בתור עוגה

en: Toggle legend
he: מקרא

en: Toggle rate
he: שיעור

en: Statistics Report
he: דו״ח סטטיסטי

en: _View by:
he: _הצג לפי:

en: Income:
he: הכנסה:

en: Expense:
he: הוצאה:

en: Average: %s
he: ממוצע: %s

en: Trend Time Report
he: דו״ח מגמת זמן

en: _Cumulate
he: _צבור

note: header
en: Time slice
he: חיתוך לפי זמן

note: LST_CAR_DATE, LST_CAR_MEMO, LST_CAR_METER, LST_CAR_FUEL, LST_CAR_PRICE, LST_CAR_AMOUNT, LST_CAR_DIST, LST_CAR_100KM column: Memo column = gtk_tree_view_column_new(); gtk_tree_view_column_set_title(column, _("Memo")); gtk_tree_view_append_column (GTK_TREE_VIEW(view), column); renderer = gtk_cell_rend
en: Meter
he: מונה

note: column: Fuel load
en: Fuel
he: דלק

note: column: Price by unit
en: Price
he: מחיר

note: column: Distance done
en: Dist.
he: מרחק

en: Export as CSV
he: יצוא כ-CSV

en: Vehicle cost report
he: דו״ח עלויות רכב

note: label = make_label_widget(_("Vehi_cle:")); #2001566 make label consistent with properties dialog
en: _Category:
he: סיוו_ג:

en: Meter:
he: מונה:

en: Consumption:
he: צריכה:

en: Fuel cost:
he: עלות דלק:

en: Other cost:
he: עלות אחרת:

en: Total cost:
he: עלות כוללת:

note: setting wrap causes O(n^2) performance regression because after every insert the drop-down list size is re-computed. gtk_combo_box_set_wrap_width(GTK_COMBO_BOX(data->CY_template), 0); populate template
en: (none)
he: (אין)

en: Visible
he: מוצג

en: Account name
he: שם חשבון

en: Error
he: שגיאה

en: Cannot add an account '%s',
    this name already exists.
he: לא מסוגל להוסיף חשבון '%s',
    שם זה כבר קיים.

en: Cannot delete account '%s'
he: לא יכול למחוק חשבון '%s'

en: Are you sure you want to permanently delete '%s'?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק את '%s' לצמיתות?

en: If you delete an account, it will be permanently lost.
he: כאשר אתה מוחק חשבון, זה יאבד לעד.

en: Cannot rename this Account,
    from '%s' to '%s',
    this name already exists.
he: לא מסוגל לשנות את שם חשבון זה,
    מן '%s' אל '%s',
    שם זה כבר קיים.

en: Manage Accounts
he: ניהול חשבונות

note: level, identifier			 iconname			   label
en: General
he: כללי

en: N_umber:
he: _מספר:

en: Start _balance:
he: איזון ה_תחלה:

en: _Currency:
he: _מטבע:

en: this account was _closed
he: חשבון זה _נסגר

en: Notes:
he: הערות:

en: Report exclusion
he: הוצאה מכלל דיווח

en: exclude from account _summary
he: הוצא מתוך _סיכום חשבון

en: exclude from the _budget
he: הוצא מתוך ה_תקציב

en: exclude from any _reports
he: הוצא מתוך ה_דיווחים

en: Current check number
he: מספר שיק נוכחי

en: Checkbook _1:
he: פנקס שיקים _1:

en: Checkbook _2:
he: פנקס שיקים _2:

en: If you delete a scheduled/template, it will be permanently lost.
he: כאשר אתה מוחק תזמון/תבנית, זו תאבד לעד.

en: Next _date:
he: _מועד הבא:

en: Ever_y:
he: _כל:

en: Week end:
he: סוף שבוע:

en: _Stop after:
he: _הפסק כעבור:

en: posts
he: ממומשות

en: Manage scheduled/template transactions
he: ניהול עסקאות מתוזמנות/תבנית

en: Template
he: תבנית

note: GTK_FILE_CHOOSER_ACTION_OPEN,
en: _Cancel
he: _ביטול

en: _OK
he: _אישור

en: Condition
he: תנאי

en: Case _sensitive
he: תלוי _רישיות

en: _Payee:
he: מוט_ב:

en: Overwrite
he: שכתוב

en: Pay_ment:
he: תש_לום:

en: If you delete an assignment, it will be permanently lost.
he: כאשר אתה מוחק משימה, זו תאבד לעד.

en: Manage Assignments
he: ניהול משימות

en: _Add
he: הוס_ף

en: Not found
he: לא נמצא

en: Preset file:
he: קובץ מוגדר מראש:

en: _Name:
he: _שם:

en: Name
he: שם

en: _Open
he: _פתח

en: Known files
he: קבצים מוכרים

en: QIF files
he: קבצי QIF

en: OFX/QFX files
he: קבצי OFX/QFX

en: CSV files
he: קבצי CSV

en: All files
he: כל הקבצים

en: Date order:
he: סדר תאריך:

note: TRANSLATORS: there is a spinner on the left of this label, and so you have 0....x days of date tolerance TRANSLATORS: there is a spinner on the left of this label, and so you have 0....x days in advance the current date
en: days
he: ימים

en: The match is done in order: by account, amount and date.
    A date tolerance of 0 day means an exact match
he: התיאם נעשה לפי סדר: לפי חשבון, מועד וסכום.
    סבילות תאריך של 0 ימים משמעה תיאום מדויק

en: Welcome
he: ברוכים הבאים

note: gtk_assistant_set_page_type (GTK_ASSISTANT (assistant), page, GTK_ASSISTANT_PAGE_PROGRESS);
en: Import
he: יבוא

en: Confirmation
he: אימות

en: File format error
he: שגיאת פורמט קובץ

en: The CSV file must contains the exact numbers of column,
    separated by a semi-colon, please see the help for more details.
he: קובץ ה-CSV חייב להכיל את כמות העמודות במדוייק,
    מופרדות ע"י נקודה-פסיק, אנא ראה בעזרה לפרטים נוספים.

en: Are you sure you want to clear input?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך לטהר קלט?

en: If you proceed, every amount will be set to 0.
he: אם תמשיך, כל סכום יוגדר אל 0.

en: _Clear
he: _טהר

en: Budget for %s
he: תקציב עבור %s

note: create window
en: Manage Budget
he: ניהול תקציב

en: Balance:
he: מאזן:

en: _Clear input
he: _טהר קלט

en: Options
he: אפשרויות

note: Force monitoring
en: _Force monitoring this category
he: _אכוף מעקב על סיווג זה

en: Jan
he: ינו׳

en: Feb
he: פבר׳

en: Mar
he: מרץ

en: Apr
he: אפר׳

en: May
he: מאי

en: Jun
he: יונ׳

en: Jul
he: יול׳

en: Aug
he: אוג׳

en: Oct
he: אוק׳

en: Nov
he: נוב׳

en: Dec
he: דצמ׳

en: This category is used.
    Any transaction using that category will be set to (no category)
he: סיווג זה הינו מצוי בשימוש.
    כל עסקה אשר משתמשת בסיווג זה תוגדר אל (אין סיווג)

en: _Delete the category '%s'
he: _מחק את הקטגוריה '%s'

en: Merge
he: מזג

en: Delete unused categories
he: מחק סיווגים שאינם בשימוש

en: Are you sure you want to permanently
    delete unused categories?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק לצמיתות
    סיווגים שאינם בשימוש?

en: _Income
he: ה_כנסה

en: Cannot rename this Category,
    from '%s' to '%s',
    this name already exists.
he: לא מסוגל לשנות את שם סיווג זה,
    מן '%s' אל '%s',
    שם זה כבר קיים.

en: Merge category '%s'
he: מיזוג קטגוריה '%s'

en: Transactions assigned to this category,
    will be moved to the category selected below.
he: עסקאות אשר מוקצות לסיווג זה,
    יועברו אל הסיווג אשר נבחר מטה.

en: Manage Categories
he: ניהול קטגוריות

en: new category
he: סיווג חדש

en: new subcategory
he: סיווג משני חדש

en: Base currency
he: מטבע בסיס

en: Symbol
he: סמל

en: Exchange rate
he: שער המרה

en: Edit currency
he: ערוך מטבע

en: Currency
he: מטבע

en: Format
he: תבנית

en: _Customize
he: _התאמה אישית

en: _Symbol:
he: _סימן

en: _Frac digits:
he: ספרות _שבר:

en: _Grouping char:
he: _סימן קיבוץ (של אלפים וכד'):

en: Select base currency
he: בחר מטבע בסיס

en: Select currency
he: בחר מטבע

en: If you delete a currency, it will be permanently lost.
he: אם אתה מוחק מטבע, הוא יאבד לצמיתות.

en: Change the base currency
he: שינוי מטבע הבסיס

en: If you proceed, rates of other currencies
    will be set to 0, don't forget to update it
he: אם אתה ממשיך, שערי מטבע אחרים
    ישתנו ל-0, אל תשכח לעדכן.

en: Currencies
he: מטבעות

en: Update online
he: עדכן אונליין

en: Set as base
he: בחר כבסיס

en: File statistics
he: סטטיסטיקת קובץ

en: Transaction
he: עסקה

en: Upgrade
he: שדרג

en: Select a base currency
he: בחר מטבע בסיס

en: Currency:
he: מטבע:

en: Export as QIF
he: ייצוא כ-QIF

en: Import from CSV
he: יבוא מתוך CSV

en: Open HomeBank file
he: פתח קובץ HomeBank

en: Save HomeBank file as
he: שמור קובץ HomeBank בשם

en: HomeBank files
he: קבצי HomeBank

en: Save changes to the file before closing?
he: לשמור שינויים לקובץ לפני סגירה?

en: If you don't save, changes will be permanently lost.
    Number of changes: %d.
he: אם לא תשמור, שינויים יאבדו לעד.
    מספר שינויים: %d.

en: Close _without saving
he: _סגור מבלי לשמור

en: HomeBank has found some transaction that may be the associated transaction for the internal transfer.
he: ‏HomeBank מצאה איזו עסקה אשר אולי היא העסקה המשוייכת להעברה הפנימית.

en: _Memo:
he: ת_זכיר:

en: _Reset
he: אפ_ס

en: File properties
he: מאפייני קובץ

en: Scheduled transactions
he: עסקאות מתוכננות

en: Delete unused payee
he: מחק מוטב שאינו בשימוש

en: Are you sure you want to
    permanently delete unused payee?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה
    למחוק לצמיתות מוטב שאינו בשימוש

en: Pa_yment:
he: ת_שלום:

en: Cannot rename this Payee,
    from '%s' to '%s',
    this name already exists.
he: לא מסוגל לשנות את שם מוטב זה,
    מן '%s' אל '%s',
    שם זה כבר קיים.

en: Merge payee '%s'
he: מזג מוטב '%s'

en: Transactions assigned to this payee,
    will be moved to the payee selected below.
he: עסקאות אשר מוקצות למוטב זה,
    יועברו אל המוטב אשר נבחר מטה.

en: _Delete the payee '%s'
he: _מחק את המוטב '%s'

en: This payee is used.
    Any transaction using that payee will be set to (no payee)
he: מוטב זה הינו מצוי בשימוש.
    כל עסקה אשר משתמשת במוטב זה תוגדר אל (אין מוטב)

en: Manage Payees
he: ניהול מוטבים

en: new payee
he: מוטב חדש

en: Interface
he: ממשק

en: Transactions
he: עסקאות

en: Transfer
he: העברה

en: Import/Export
he: יבוא/יצוא

en: Report
he: דיווח

en: System Language
he: שפת מערכת

en: Choose a default HomeBank files folder
he: בחירת תיקיית קבצים HomeBank שגרתית

en: Choose a default import folder
he: בחירת תיקיית יבוא שגרתית

en: Choose a default export folder
he: בחירת תיקיית יצוא שגרתית

en: OFX/QFX options
he: אפשרויות OFX/QFX

en: QIF options
he: אפשרויות QIF

en: Main window reports
he: דיווחי חלון ראשי

en: Initial filter
he: מסנן התחלתי

en: Statistics options
he: אפשרויות סטטיסטיקה

en: Show by _amount
he: הצג לפי _סכום

en: Show _rate column
he: הצג טור _אחוזים

en: Show _details
he: הצג _פרטים

en: Budget options
he: אפשרויות תקציב

en: _Enable
he: _אפשר

en: _Preset:
he: _קבועים מראש:

en: _Language:
he: _שפה:

en: _Format:
he: _פורמט:

en: Fiscal year
he: שנת כספים

note: TRANSLATORS: (fiscal year) starts on
en: Starts _on:
he: מתחילה _ביום:

en: Measurement units
he: יחידות מידה

en: Use _miles for meter
he: השתמש ב_מיילים לצורך מונה

en: Use _gallon for fuel
he: השתמש ב_גלונים לצורך דלק

note: widget = gtk_check_button_new_with_mnemonic (_("Enable rows in alternating colors")); data->CM_ruleshint = widget;
en: _Grid line:
he: _קווי רשת:

en: Charts options
he: אפשרויות תרשים

en: _Toolbar:
he: סרגל _כלים:

en: _Import:
he: י_בוא:

en: _Export:
he: י_צוא:

en: Program start
he: התחלת תוכנית

en: Show splash screen
he: הצג מסך פתיחה

en: Load last opened file
he: פתח קובץ אחרון

en: Post pending scheduled transactions
he: עסקאות מתוכננות תלויות ועומדות בדיעבד

en: Preferences
he: הגדרות

en: Info
he: מידע

en: You will have to restart HomeBank
    for the language change to take effect.
he: עליך להתחיל מחדש את HomeBank
    על מנת שהשפה תיכנס לתוקף.

en: Add transaction
he: הוספת עסקה

en: Inherit transaction
he: הורשת עסקה

en: _Date:
he: _תאריך:

en: Transaction splits
he: פילוגי עסקה

en: A_ccount:
he: ח_שבון:

en: _Status:
he: ס_טטוס:

en: M_emo:
he: ת_זכיר:

en: Multiple edit transactions
he: עריכה מרובה של עסקאות

en: Transaction amount:
he: סכום עסקה:

en: Unassigned:
he: לא מוקצה:

en: Sum of splits:
he: חישוב של פילוגים:

en: (no type)
he: (אין טיפוס)

en: Bank
he: בנק

en: Cash
he: מזומן

en: Asset
he: נכס

en: Credit card
he: כרטיס אשראי

en: Liability
he: התחייבות

en: Day
he: יום

en: Possible
he: אפשרי

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Year
he: שנה

en: Week
he: שבוע

en: Quarter
he: רבעון

en: Include
he: הכלל

en: Exclude
he: הוצא

en: This month
he: חודש נוכחי

en: Exp. & Inc.
he: הוצאות וגם הכנסות

en: Any Type
he: כל טיפוס

en: Any Status
he: כל סטטוס

en: Uncleared
he: לא מוסדר

en: Unreconciled
he: לא הושלם

en: Uncategorized
he: לא מסווגת

en: System defaults
he: ברירות מחדל מערכת

en: Icons only
he: סמלים בלבד

en: Text only
he: טקסט בלבד

en: Text under icons
he: טקסט מתחת סמלים

en: Text beside icons
he: טקסט לצד סמלים

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Both
he: גם וגם

en: m-d-y
he: חודש-יום-שנה

en: d-m-y
he: יום-חודש-שנה

en: y-m-d
he: שנה-חודש-יום

en: Ignore
he: התעלם

en: Append to Memo
he: הוסף למזכר

en: Append to Payee
he: צרף למוטב

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

en: June
he: יוני

en: July
he: יולי

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: November
he: נובמבר

en: December
he: דצמבר

en: Sep
he: ספט׳

en: Check
he: שיק

en: Debit card
he: כרטיס חיוב

en: Standing order
he: הוראת קבע

en: Electronic payment
he: תשלום אלקטרוני

en: Deposit
he: הפקדה

note: TRANSLATORS: Financial institution fee
en: FI fee
he: אגרת FI (מוסד פיננסי)

en: Direct Debit
he: הרשאה לחיוב
