horizon VERSION - en to ca translation catalogue (41 entries)

en: %s completed successfully.
ca: %s completat correctament.

en: %s did not complete.
ca: %s no s'ha completat

en: Actions
ca: Accions

en: All available
ca: Tots els disponibles

en: Available
ca: Disponible

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Filter
ca: Filtre

en: Incorrect format for IP address
ca: Format incorrecte per l'adreça IP

en: Info:
ca: Informació:

en: Invalid subnet mask
ca: Màscara de subxarxa no vàlida

en: Invalid version for IP address
ca: Versió incorrecta de l'adreça IP

en: Limit Summary
ca: Resum Límit

en: Log in
ca: Inicia la sessió

en: Members
ca: Membres

en: Navigation Item
ca: Article de navegació

en: No items to display.
ca: No hi ha articles per mostrar.

en: No match returned for the id "%s".
ca: No hi ha resultats per l'identificador "%s".

en: No members.
ca: No hi ha membres.

en: None available.
ca: Cap disponible.

en: Not a valid IP protocol number
ca: No és un nombre de protocol IP vàlida

en: Not a valid port number
ca: No és un número de port vàlid

en: One colon allowed in port range
ca: Esta permès dos punts en rang de ports

en: Other
ca: Altre

en: Password is not accepted
ca: La contrasenya no ha estat acceptada

en: Please confirm your selection.
ca: Confirmeu la vostra selecciò

en: Please log in to continue.
ca: Identifiqueu-vos per continuar.

en: Please select a row before taking that action.
ca: Heu de seleccionar una fila abans de dur a terme aquesta acció.

en: Processing...
ca: Processant...

en: Save
ca: Desa

en: Select a %s to browse.
ca: Seleccionar un %s per navegar.

en: Sign In
ca: Entrar

en: Submit
ca: Transmet

en: Success:
ca: Èxit:

en: Summary
ca: Resum

en: This action cannot be undone.
ca: Aquesta acció no pot ser desfeta.

en: Unable to %(action)s: %(objs)s
ca: No es pot %(action)s: %(objs)s

en: Unauthorized. Please try logging in again.
ca: Sense autorització. Torneu a intentar-ho.

en: Unauthorized: %s
ca: No autoritzat: %s

en: Usage Summary
ca: Resum de l'ús

en: Warning:
ca: Advertiment:

en: You are not authorized to access %s
ca: No esteu autoritzats per accedir a %s
