horizon VERSION - en to eo translation catalogue (99 entries)

en: %(usedphrase)s %(used)s (No Limit)
eo: %(usedphrase)s %(used)s (Neniu limo)

en: %(usedphrase)s %(used)s of %(available)s
eo: %(usedphrase)s %(used)s de %(available)s

en: %s completed successfully.
eo: %s plenumita sukcese.

en: %s did not complete.
eo: %s malsukcesis.

en: &laquo;&laquo;&nbsp;First
eo: &laquo;&laquo;&nbsp;Unua

en: &laquo;&nbsp;Prev
eo: &laquo;&nbsp;antaŭa

en: &laquo;&nbsp;Prev&nbsp;
eo: &laquo;&nbsp;Antaua&nbsp;

en: (No Limit)
eo: (Neniu Limito)

en: A %(resource)s with the name "%(name)s" already exists.
eo: Unu %(resource)s kun la nomo  "%(name)s" jam eksistas.

en: Actions
eo: Agadoj

en: Active Instances:
eo: Aktivaj instancoj:

en: Active RAM:
eo: Aktiva RAM:

en: Add a row
eo: Aldoni vicon

en: All available
eo: Ĉiuj havebla

en: Available
eo: Havebla

en: Back
eo: Reen

note: Translators: test code, don't really have to translate
en: Batch Item | Batch Items
eo[0]: Stapla Elemento
eo[1]: Staplaj Elementoj

note: Translators: test code, don't really have to translate
en: Batched Item | Batched Items
eo[0]: Staplita Elemento
eo[1]: Staplitaj Elementoj

en: Cancel
eo: Nuligi

en: Change
eo: Ŝanĝo

en: Change Password
eo: Ŝanĝu Pasvorton

en: Change password
eo: Ŝanĝu pasvorton

en: Displaying %(content_items)s item | Displaying %(content_items)s items
eo[0]: Vidiganta %(content_items)s elemento
eo[1]: Vidiganta %(content_items)s elementoj

en: Displaying %(counter)s item | Displaying %(counter)s items
eo[0]: Vidiganta %(counter)s elemento
eo[1]: Vidiganta %(counter)s elementoj

en: Displaying %(nav_items)s item | Displaying %(nav_items)s items
eo[0]: Vidiganta %(nav_items)s elemento
eo[1]: Vidiganta %(nav_items)s elementoj

note: Translators: test code, don't really have to translate
en: Down Item | Down Items
eo[0]: Malsupren Elemento
eo[1]: Malsupren Elemento

note: Translators: test code, don't really have to translate
en: Downed Item | Downed Items
eo[0]: Malsuprenigita Elemento
eo[1]: Malsuprenigitaj Elementoj

en: Error processing message json file '%(path)s': %(exception)s
eo: Eraro traktadi mesaĝo json dosiero '%(path)s': %(exception)s

en: Fake
eo: Falsaĵo

en: Filter
eo: filtrilo

en: Horizon
eo: Horizon'

en: If you are not sure which authentication method to use, contact your administrator.
eo: Se vi ne estas certa pri la autentikada metodo, kontaktu vian  administranto

en: Incorrect format for IP address
eo: Maljusta formato por la IP adreso

en: Infinity
eo: Infinito

en: Info:
eo: Informo:

en: Invalid MAC Address format
eo: Maljusta MAC adresa formato

en: Invalid metadata entry. Use comma-separated key=value pairs
eo: Nevalida metadata rikordo. Uzu kommo-disigitaj klavo=valoro paroj

en: Invalid service catalog: %s
eo: Malvalida servo katalogo: %s

en: Invalid subnet mask
eo: Maljusta subreta masko

en: Invalid version for IP address
eo: Maljusta versio por IP adreso

en: Keystone Providers:
eo: Keystone Provizantoj:

en: Last&nbsp;&raquo;&raquo;
eo: Lasta&nbsp;&raquo;&raquo;

en: Limit Summary
eo: Limito rezumo

en: Log in
eo: Ensaluto

en: Login
eo: Ensalutu

en: Login as different user or go back to <a href="%(home_url)s">home page</a>
eo: Ensaluti kiel alia uzanto aŭ reiru al <a href="%(home_url)s">home page</a>

en: Members
eo: Membroj

en: Message json file '%(path)s' is malformed. %(exception)s
eo: Mesaĝo json dosiero '%(path)s' estas malformita. %(exception)s

en: More Actions
eo: Pli da agadoj

en: Navigation Item
eo: Navigada elemento

en: Never
eo: Neniam

en: Next
eo: Sekva

en: Next&nbsp;&raquo;
eo: Sekva&nbsp;&raquo;

en: No items to display.
eo: Neniu elementoj por vidigi.

en: No match returned for the id "%s".
eo: Nenio kongruo trovita por la identigilo  "%s".

en: No members.
eo: Neniuj membroj.

en: None available.
eo: Neniun havebla.

en: Not a valid ICMP code
eo: Nevalida ICMP kodo

en: Not a valid ICMP type
eo: Nevalida ICMP tipo

en: Not a valid IP protocol number
eo: Nevalida IP protokol-numero

en: Not a valid port number
eo: Nevalida pordo numero

en: One colon allowed in port range
eo: Unu  dupunkto permesita en  pordo rango

en: Other
eo: Aliaj

en: Please confirm your selection.
eo: Bonvolu konfirmu vian elekton

en: Please log in to continue.
eo: Bonvolu ensaluti por daŭrigi.

en: Please select a row before taking that action.
eo: Bonvolu elekti tabelvicon antaŭ starti agado

en: Please specify a search criteria first.
eo: Bonvolu entajpu  serĉan kriterion unue.

en: Processing...
eo: Traktadi...

en: Save
eo: Savu

en: Select a %s to browse.
eo: Elektu %s por foliumi

en: Select a period of time to query its usage:
eo: Elektu tempo periodo por demandi ĝian uzadon

note: Translators: test code, don't really have to translate
en: Sell Puppy | Sell Puppies
eo[0]: Vendu hundido
eo[1]: Vendu hundidoj

en: Sign In
eo: Ensalutu

note: Translators: test code, don't really have to translate
en: Sold Puppy | Sold Puppies
eo[0]: Vendita hundido
eo[1]: Venditaj hundidoj

en: Submit
eo: Sendu

en: Success:
eo: Sukceso:

en: Summary
eo: Rezumo

en: TOTP authentification
eo: TOTP autentifikado

en: The current user has insufficient permission to complete the requested task.
eo: La nuna uzanto havas nesufiĉan permeson por plenumi la petitan taskon.

en: The date should be in YYYY-MM-DD format.
eo: La dato devus esti en  YYYY-MM-DD formato.

en: The string may only contain ASCII printable characters.
eo: La bitĉeno devus enhavi nur ASCII printeblaj signoj.

en: The value of %(resource)s is %(name)s inside the template. When launching a stack from this interface, the value must start with "http://" or "https://"
eo: La valoro de %(resource)s estas %(name)s en la ŝablono. Kiam starti  stakon de ci-tiu interfaco, la valoro devas komenci  kun"http://" aŭ "https://"

en: This Period's GB-Hours:
eo: GB-Horoj por tiu periodo:

en: This Period's RAM-Hours:
eo: RAM-Horoj por tiu periodo:

en: This Period's VCPU-Hours:
eo:  VCPU-horoj por tiu periodo:

en: This action cannot be undone.
eo: Ĉi tiu agado ne povas esti malfarita

en: Unable to %(action)s: %(objs)s
eo: Malebla fari %(action)s: %(objs)s

en: Unauthorized. Please try logging in again.
eo: Ne rajtigita. Bonvolu provi ensaluti denove

en: Unauthorized: %s
eo: Ne rajtigita: %s

note: Translators: test code, don't really have to translate
en: Up Item | Up Items
eo[0]: Supren Elemento
eo[1]: Supren Elementoj

note: Translators: test code, don't really have to translate
en: Upped Item | Upped Items
eo[0]: Suprenigita Elemento
eo[1]: Suprenigitaj Elementoj

en: Usage Summary
eo: Uzada rezumo

en: Warning:
eo: Averto:

en: You are not allowed to %(action)s: %(objs)s
eo: Vi ne estas rajtigita fari %(action)s: %(objs)s

en: You are not authorized to access %s
eo: Vi ne estas rajtigita por aliri %s

en: You are not authorized to access this page
eo: Vi ne estas rajtigita por aliri tiun paĝon

en: You do not have permission to access the resource:
eo: Vi ne havas la rajton aliri la risurco:

en: You have selected: [[selection]].
eo: Vi elektis: [[selection]].

en: to
eo: al
