horizon 12.0.0.0b2.dev85 - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: %s completed successfully.
hu: %s sikeresen befejeződött.

en: %s did not complete.
hu: %s nem fejeződött be.

en: Actions
hu: Műveletek

en: Add a row
hu: Sor hozzáadása

en: All available
hu: Összes elérhető

en: Available
hu: Elérhető

en: Back
hu: Vissza

en: Cancel
hu: Mégse

en: Error:
hu: Hiba:

en: Filter
hu: Szűrő

en: Incorrect format for IP address
hu: Helytelen IP-cím formátum

en: Info:
hu: Információ:

en: Invalid subnet mask
hu: Érvénytelen alhálózati maszk

en: Invalid version for IP address
hu: Érvénytelen IP-cím változat

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Members
hu: Tagok

en: Navigation Item
hu: Navigációs elem

en: Next
hu: Tovább

en: No items to display.
hu: Nincs megjeleníthető elem.

en: No match returned for the id "%s".
hu: Nincs találat a(z) „%s” azonosítóhoz.

en: No members.
hu: Nincsenek tagok.

en: None available.
hu: Nincs elérhető.

en: Not a valid IP protocol number
hu: Nem érvényes IP protokoll szám

en: Not a valid port number
hu: Nem érvényes port szám

en: Other
hu: Egyéb

en: Password is not accepted
hu: A jelszó nincs elfogadva

en: Please log in to continue.
hu: Lépjen be a folytatáshoz.

en: Please select a row before taking that action.
hu: Válasszon ki egy sort a művelet végrehajtása előtt.

en: Processing...
hu: Feldolgozás…

en: Save
hu: Mentés

en: Select a %s to browse.
hu: A böngészéshez válasszon egy %s elemet

en: Sign In
hu: Bejelentkezés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Success:
hu: Siker:

en: Summary
hu: Összegzés

en: Unable to %(action)s: %(objs)s
hu: Nem hajtható végre: %(action)s: %(objs)s

en: Unauthorized. Please try logging in again.
hu: Jogosulatlan hozzáférés. Próbáljon meg belépni újra.

en: Usage Summary
hu: Használati összegzés

en: Warning:
hu: Figyelmeztetés:

en: You are not authorized to access %s
hu: Nincsen engedélyezve a hozzáférés ehhez: %s

en: You do not have permission to access the resource:
hu: Nincs jogosultsága a forrás eléréséhez:
