horizon VERSION - en to ka_GE translation catalogue (107 entries)

en: %(size)d B | %(size)d B
ka_GE[0]: %(size)d ბ

en: %(usedphrase)s %(used)s (No Limit)
ka_GE: %(usedphrase)s %(used)s (საზღვრის გარეშე)

en: %(usedphrase)s %(used)s of %(available)s
ka_GE: %(usedphrase)s %(used)s %(available)s-დან

en: %s EB
ka_GE: %s ებ

en: %s GB
ka_GE: %s გბ

en: %s KB
ka_GE: %s კბ

en: %s MB
ka_GE: %s მბ

en: %s PB
ka_GE: %s პბ

en: %s TB
ka_GE: %s ტბ

en: %s YB
ka_GE: %s იბ

en: %s ZB
ka_GE: %s ზბ

en: %s completed successfully.
ka_GE: %s წარმატებით დასრულდა.

en: %s did not complete.
ka_GE: %s არ დასრულდა.

en: &laquo;&laquo;&nbsp;First
ka_GE: &laquo;&laquo;&nbsp;პირველი

en: &laquo;&nbsp;Prev
ka_GE: &laquo;&nbsp;წინა

en: (No Limit)
ka_GE: (უსაზღვრო)

en: 0 B
ka_GE: 0 ბ

en: A %(resource)s with the name "%(name)s" already exists.
ka_GE: %(resource)s სახელით "%(name)s" უკვე არსებობს.

en: Actions
ka_GE: მოქმედებები

en: Active Instances:
ka_GE: აქტიური გაშვებული ასლები:

en: Active RAM:
ka_GE: აქტიური RAM:

en: Add a row
ka_GE: მწკრივის დამატება

en: All available
ka_GE: ყველა ხელმისაწვდომი

en: Available
ka_GE: ხელმისაწვდომი

en: Back
ka_GE: უკან

note: Translators: test code, don't really have to translate
en: Batch Item | Batch Items
ka_GE[0]: ჯგუფური ელემენტი

note: Translators: test code, don't really have to translate
en: Batched Item | Batched Items
ka_GE[0]: დაჯგუფებული ელემენტი

en: Cancel
ka_GE: გაუქმება

en: Change
ka_GE: შეცვლა

en: Change Password
ka_GE: პაროლის შეცვლა

en: Change password
ka_GE: პაროლის შეცვლა

en: Displaying %(content_items)s item | Displaying %(content_items)s items
ka_GE[0]: ნაჩვენებია %(content_items)s ელემენტი

en: Displaying %(counter)s item | Displaying %(counter)s items
ka_GE[0]: ნაჩვენებია %(counter)s ჩანაწერი

en: Displaying %(nav_items)s item | Displaying %(nav_items)s items
ka_GE[0]: ნაჩვენებია %(nav_items)s ელემენტი

note: Translators: test code, don't really have to translate
en: Down Item | Down Items
ka_GE[0]: ელემენტის ჩამოწევა

note: Translators: test code, don't really have to translate
en: Downed Item | Downed Items
ka_GE[0]: ჩამოწეული ელემენტი

en: Error processing message json file '%(path)s': %(exception)s
ka_GE: JSON ფაილის ('%(path)s') დამუშავების შეცდომა: %(exception)s

en: Error:
ka_GE: შეცდომა:

en: Fake
ka_GE: ცრუ

en: Filter
ka_GE: ფილტრი

en: If you are not sure which authentication method to use, contact your administrator.
ka_GE: თუ დარწმუნებული არ ბრძანდებით, რომელი ავთენტიკაციის მეთოდი გამოიყენოთ, თქვეს სისტემურ ადმინისტრატორს დაუკავშირდით.

en: Incorrect format for IP address
ka_GE: IP მისამართის არასწორი ფორმატი

en: Infinity
ka_GE: უსასრულობა

en: Info:
ka_GE: ინფო:

en: Invalid MAC Address format
ka_GE: MAC მისამართის არასწორი ფორმატი

en: Invalid metadata entry. Use comma-separated key=value pairs
ka_GE: არასწორი მეტამონაცემების ჩანაწერი. გამოიყენეთ მძიმით გამოყოფილი წყვილები გასაღები=მნიშვნელობა

en: Invalid service catalog: %s
ka_GE: სერვისის არასწორი კატალოგი: %s

en: Invalid subnet mask
ka_GE: ქვექსელის არასწორი ნიღაბი

en: Invalid version for IP address
ka_GE: IP მისამართის არასწორი ვერსია

en: Keystone Providers:
ka_GE: Keystone-ის მომწოდებლები:

en: Limit Summary
ka_GE: შეჯამების შეზღუდვა

en: Log in
ka_GE: შესვლა

en: Login
ka_GE: შესვლა

en: Login as different user or go back to <a href="%(home_url)s">home page</a>
ka_GE: შედით სხვა მომხმარებლით ან <a href="%(home_url)s">საწყის გვერდზე</a> გადადით

en: Members
ka_GE: წევრები

en: Message json file '%(path)s' is malformed. %(exception)s
ka_GE: შეტყობინების json ფაილი '%(path)s' გაფუჭებულია. %(exception)s

en: More Actions
ka_GE: მეტი ქმედება

en: Navigation Item
ka_GE: ნავიგაციის ელემენტი

en: Never
ka_GE: არასდროს

en: Next
ka_GE: შემდეგი

en: No items to display.
ka_GE: საჩვენებელი ელემენტები არაა.

en: No match returned for the id "%s".
ka_GE: ID "%s"-სთვის მნიშვნელობა არ დაბრუნებულა.

en: No members.
ka_GE: წევრები არ არის.

en: None available.
ka_GE: ხელმისაწვდომი არაფერია.

en: Not a valid ICMP code
ka_GE: არასწორი ICMP კოდი

en: Not a valid ICMP type
ka_GE: არასწორი ICMP ტიპი

en: Not a valid IP protocol number
ka_GE: IP ოქმის არასწორი ნომერი

en: Not a valid port number
ka_GE: პორტის არასწორ ნომერი

en: One colon allowed in port range
ka_GE: პორტის დიაპაზონში მხოლოდ ერთი სვეტია დაშვებული

en: Other
ka_GE: სხვა

en: Password is not accepted
ka_GE: პაროლი მიუღებელია

en: Please confirm your selection.
ka_GE: დაადასტურეთ მონიშნული.

en: Please log in to continue.
ka_GE: სესიის გასაგრძელებლად უნდა შეხვიდეთ სისტემაში.

en: Please select a row before taking that action.
ka_GE: ქმედების გაშვებამდე აირჩიეთ მწკრივი.

en: Please specify a search criteria first.
ka_GE: ჯერ შეიყვანეთ ძებნის პირობა.

en: Processing...
ka_GE: დამუშავება...

en: Save
ka_GE: შენახვა

en: Select a %s to browse.
ka_GE: აირჩიეთ %s სანახავად.

en: Select a period of time to query its usage:
ka_GE: აირჩიეთ დროის პერიოდი მისი გამოყენების გამოსათხოვად:

note: Translators: test code, don't really have to translate
en: Sell Puppy | Sell Puppies
ka_GE[0]: ლეკვის გაყიდვა

en: Sign In
ka_GE: შესვლა

note: Translators: test code, don't really have to translate
en: Sold Puppy | Sold Puppies
ka_GE[0]: გაყიდული ლეკვი

en: Submit
ka_GE: გადაცემა

en: Success:
ka_GE: წარმატება:

en: Summary
ka_GE: ჯამი

en: TOTP authentification
ka_GE: TOTP ავთენტიკაცია

en: The current user has insufficient permission to complete the requested task.
ka_GE: მიმდინარე მომხმარებელს მოთხოვნილი ამოცანის შესასრულებლად საკმარისი წვდომები არ გააჩნია.

en: The date should be in YYYY-MM-DD format.
ka_GE: თარიღი წწწწ-თთ-დდ ფორმატში უნდა იყოს.

en: The string may only contain ASCII printable characters.
ka_GE: სტრიქონი მხოლოდ გამოტანად სიმბოლოებს შეიძლება, შეიცავდეს.

en: The value of %(resource)s is %(name)s inside the template. When launching a stack from this interface, the value must start with "http://" or "https://"
ka_GE: შაბლონის შიგნით %(resource)s-ის მნიშვნელობა  %(name)s-ა. სტეკის ამ ინტერფეისიდან გაშვებისას მნიშვნელობა უნდა იწყებოდეს "http://" ან "https://"-ით.

en: This Period's GB-Hours:
ka_GE: ამ პერიოდის გბ-საათები:

en: This Period's RAM-Hours:
ka_GE: ამ პერიოდის RAM-საათები:

en: This Period's VCPU-Hours:
ka_GE: ამ პერიოდის VCPU-საათები:

en: This action cannot be undone.
ka_GE: ქმედების დაბრუნება შეუძლებელია.

en: Unable to %(action)s: %(objs)s
ka_GE: %(objs)s-ზე %(action)s შეუძლებელია

en: Unauthorized. Please try logging in again.
ka_GE: ავტორიზაციის გარეშე. კიდევ სცადეთ.

en: Unauthorized: %s
ka_GE: ავტორიზაციის გარეშე: %s

note: Translators: test code, don't really have to translate
en: Up Item | Up Items
ka_GE[0]: ელემენტის ატანა

note: Translators: test code, don't really have to translate
en: Upped Item | Upped Items
ka_GE[0]: აწეული ელემენტი

en: Usage Summary
ka_GE: მოხმარების ჯამი

en: Warning:
ka_GE: გაფრთხილება:

en: You are not allowed to %(action)s: %(objs)s
ka_GE: %(objs)s-ზე %(action)s -ის უფლება არ გაქვთ

en: You are not authorized to access %s
ka_GE: არ გაქვთ %s-სთან წვდომის ავტორიზაცია

en: You are not authorized to access this page
ka_GE: ამ გვერდთან წვდომა არ გაგაჩნიათ

en: You do not have permission to access the resource:
ka_GE: რესურსზე წვდომის უფლება არ გაგაჩნიათ:

en: You have selected: [[selection]].
ka_GE: მონიშნულია: [[selection]].

en: to
ka_GE: ვის
