horizon VERSION - en to nl_NL translation catalogue (52 entries)

en: %s completed successfully.
nl_NL: %s succesvol afgerond.

en: %s did not complete.
nl_NL: %s was niet voltooid.

en: (No Limit)
nl_NL: (Geen limiet)

en: A %(resource)s with the name "%(name)s" already exists.
nl_NL: Een %(resource)s met de naam "%(name)s" bestaat al.

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Active RAM:
nl_NL: Actieve RAM:

en: Add a row
nl_NL: Rij toevoegen

en: All available
nl_NL: Alle beschikbare

en: Available
nl_NL: Beschikbaar

en: Back
nl_NL: Terug

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Error:
nl_NL: Fout:

en: Incorrect format for IP address
nl_NL: Onjuist formaat voor IP adres

en: Info:
nl_NL: Informatie:

en: Invalid subnet mask
nl_NL: Ongeldig subnet masker

en: Invalid version for IP address
nl_NL: Ongeldige versie voor IP adres

en: Limit Summary
nl_NL: Beperk samenvatting

en: Log in
nl_NL: Aanmelden

en: Login
nl_NL: Aanmelden

en: Members
nl_NL: Leden

en: More Actions
nl_NL: Meer acties

en: Navigation Item
nl_NL: Navigatie Artikel

en: Never
nl_NL: Nooit

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Next&nbsp;&raquo;
nl_NL: Volgende&nbsp;&raquo;

en: No items to display.
nl_NL: Geen artikelen om weer te geven.

en: No match returned for the id "%s".
nl_NL: Geen overeenkomsten gevonden voor de id "%s".

en: No members.
nl_NL: Geen leden.

en: None available.
nl_NL: Geen beschikbaar.

en: Not a valid IP protocol number
nl_NL: Geen geldig IP protocolnummer

en: Not a valid port number
nl_NL: Geen geldig poortnummer

en: One colon allowed in port range
nl_NL: Een dubbele punt is toegestaan in het poortbereik

en: Other
nl_NL: Overig

en: Password is not accepted
nl_NL: Wachtwoord is niet geaccepteerd

en: Please log in to continue.
nl_NL: Meldt u zich aan om door te gaan.

en: Please select a row before taking that action.
nl_NL: Selecteer alstublieft een rij voor het uitvoeren van die actie.

en: Processing...
nl_NL: Bezig met verwerken...

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Select a %s to browse.
nl_NL: Selecteer een %s om te bladeren.

en: Sign In
nl_NL: Aanmelden

en: Submit
nl_NL: Indienen

en: Success:
nl_NL: Gelukt:

en: Summary
nl_NL: Samenvatting

en: This action cannot be undone.
nl_NL: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Unable to %(action)s: %(objs)s
nl_NL: Niet in staat om %(action)s: %(objs)s

en: Unauthorized. Please try logging in again.
nl_NL: Onbevoegd. Meldt u zich opnieuw aan.

en: Unauthorized: %s
nl_NL: Onbevoegd: %s

en: Usage Summary
nl_NL: Samenvatting van verbruik

en: Warning:
nl_NL: Waarschuwing:

en: You are not allowed to %(action)s: %(objs)s
nl_NL: Het is u niet toegestaan om %(action)s: %(objs)s

en: You are not authorized to access %s
nl_NL: U bent niet gemachtigd voor toegang tot %s

en: You do not have permission to access the resource:
nl_NL: U ben niet gemachtigd voor toegang tot de bron:
