horizon VERSION - en to nl_NL translation catalogue (61 entries)

en: Active
nl_NL: Actief

en: Added
nl_NL: Toegevoegd

en: Allocated
nl_NL: Toegewezen

en: An error occurred while updating.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het bijwerken.

en: An error occurred. Please try again later.
nl_NL: Er is een fout opgetreden. Probeert u het later nog eens.

en: Available
nl_NL: Beschikbaar

en: Available Metadata
nl_NL: Beschikbare Metadata

en: Back
nl_NL: Terug

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Click to see more details
nl_NL: Klik om meer details te zien

en: Click to show or hide
nl_NL: Klik om te weergeven of verbergen

en: Confirm %s
nl_NL: Bevestig %s

en: Current Usage
nl_NL: Huidig verbruik

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Danger
nl_NL: Gevaar

en: Danger:
nl_NL: Gevaar:

en: Decimal required
nl_NL: Decimale vereist

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Displaying %s item | Displaying %s items
nl_NL[0]: %s item weergeven
nl_NL[1]: %s items weergeven

en: Duplicate keys are not allowed
nl_NL: Dubbelen sleutels zijn niet toegestaan

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error:
nl_NL: Fout:

en: Example
nl_NL: Voorbeeld

en: Existing Metadata
nl_NL: Bestaande Metadata

en: Flavor
nl_NL: Smaak

en: Info
nl_NL: Informatie

en: Integer required
nl_NL: Nummer vereist

en: Loading
nl_NL: Aan het laden

en: Max length
nl_NL: Max lengte

en: Min length
nl_NL: Min lengte

en: Name
nl_NL: Naam

en: Next
nl_NL: Volgende

en: No
nl_NL: Nee

en: No Limit
nl_NL: Geen limiet

en: No available items
nl_NL: Geen beschikbare items

en: No available metadata
nl_NL: Geen beschikbare Metadata

en: No data available.
nl_NL: Geen gegevens beschikbaar.

en: No existing metadata
nl_NL: Geen bestaande Metadata

en: No items to display.
nl_NL: Geen artikelen om weer te geven.

en: No roles
nl_NL: Geen rollen

en: None
nl_NL: Geen

en: Notice:
nl_NL: Kennisgeving:

en: Passwords do not match.
nl_NL: Wachtwoorden komen niet overeen.

en: Please confirm your selection.
nl_NL: Bevestig uw selectie.

en: Remaining
nl_NL: Overgebleven

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Required
nl_NL: Vereist

en: Roles
nl_NL: Rollen

en: Select an item from Available items below
nl_NL: Selecteer een item van de beschikbare items hier onder

en: Select one
nl_NL: Selecteer er één

en: Submit
nl_NL: Indienen

en: Success
nl_NL: Geslaagd

en: Success:
nl_NL: Gelukt:

en: Text
nl_NL: Tekst

en: There was a problem communicating with the server, please try again.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het communiceren met de server. Probeert u het nog eens.

en: There was an error submitting the form. Please try again.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het indienen van het formulier. Probeer het nog eens.

en: Unlimited
nl_NL: Onbeperkt

en: Warning
nl_NL: Waarschuwing

en: Warning:
nl_NL: Waarschuwing:

en: Working
nl_NL: Bezig

en: Yes
nl_NL: Ja
