horizon VERSION - en to pl_PL translation catalogue (81 entries)

en: %s completed successfully.
pl_PL: %s zakończona pomyślnie.

en: %s did not complete.
pl_PL: %s nie została zakończona.

en: &laquo;&nbsp;Prev
pl_PL: &laquo;&nbsp;Poprzednie

en: (No Limit)
pl_PL: (Bez ograniczeń)

en: A %(resource)s with the name "%(name)s" already exists.
pl_PL: %(resource)s o nazwie "%(name)s" już istnieje.

en: Actions
pl_PL: Czynności

en: Active Instances:
pl_PL: Aktywne instancje:

en: Active RAM:
pl_PL: Aktywna pamięć RAM:

en: Add a row
pl_PL: Dodaj wiersz

en: All available
pl_PL: Całość dostępna

en: Available
pl_PL: Dostępne

en: Back
pl_PL: Wstecz

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Displaying %(content_items)s item | Displaying %(content_items)s items
pl_PL[0]: Wyświetlanie %(content_items)s pozycji
pl_PL[1]: Wyświetlanie %(content_items)s pozycji
pl_PL[2]: Wyświetlanie %(content_items)s pozycji

en: Displaying %(counter)s item | Displaying %(counter)s items
pl_PL[0]: Wyświetlanie %(counter)s pozycji
pl_PL[1]: Wyświetlanie %(counter)s pozycji
pl_PL[2]: Wyświetlanie %(counter)s pozycji

en: Displaying %(nav_items)s item | Displaying %(nav_items)s items
pl_PL[0]: Wyświetlanie %(nav_items)s pozycję
pl_PL[1]: Wyświetlanie %(nav_items)s pozycji
pl_PL[2]: Wyświetlanie %(nav_items)s pozycji

en: Error processing message json file '%(path)s': %(exception)s
pl_PL: Błąd podczas przetwarzania pliku message.json „%(path)s”: %(exception)s

en: Error:
pl_PL: Błąd:

en: Fake
pl_PL: Fałszywe

en: Filter
pl_PL: Filtr

en: If you are not sure which authentication method to use, contact your administrator.
pl_PL: Jeśli nie wiadomo, którego sposobu uwierzytelniania użyć, należy skontaktować się z administratorem.

en: Incorrect format for IP address
pl_PL: Błędny format adresu IP

en: Infinity
pl_PL: Nieskończoność

en: Info:
pl_PL: Informacja:

en: Invalid MAC Address format
pl_PL: Niepoprawny format adresu MAC

en: Invalid metadata entry. Use comma-separated key=value pairs
pl_PL: Błędny wpis metadanych. Należy korzystać z rozdzielonej przecinkami pary klucz=wartość .

en: Invalid subnet mask
pl_PL: Błędna maska podsieci

en: Invalid version for IP address
pl_PL: Błędna wersja adresu IP

en: Keystone Providers:
pl_PL: Dostawcy Keystone:

en: Limit Summary
pl_PL: Podsumowanie limitów

en: Log in
pl_PL: Zaloguj

en: Login as different user or go back to <a href="%(home_url)s">home page</a>
pl_PL: Zaloguj się jako inny użytkownik lub wróć do  <a href="%(home_url)s">snej</a>

en: Members
pl_PL: Członkowie

en: Message json file '%(path)s' is malformed. %(exception)s
pl_PL: Scieżka do pliku message.json „%(path)s” jest błędnie zbudowana. %(exception)s

en: More Actions
pl_PL: Pozostałe akcje

en: Navigation Item
pl_PL: Pozycja nawigacyjna

en: Never
pl_PL: Nigdy

en: Next
pl_PL: Następny

en: Next&nbsp;&raquo;
pl_PL: Następne&nbsp;&raquo;

en: No items to display.
pl_PL: Brak pozycji do wyświetlenia.

en: No match returned for the id "%s".
pl_PL: Nie znaleziono wyników dla identyfikatora „%s”.

en: No members.
pl_PL: Brak członków.

en: None available.
pl_PL: Całość wykorzystana

en: Not a valid ICMP code
pl_PL: Błędny kod ICMP

en: Not a valid ICMP type
pl_PL: Błędny typ ICMP

en: Not a valid IP protocol number
pl_PL: Błędny numer protokołu IP

en: Not a valid port number
pl_PL: Błędny numer portu

en: One colon allowed in port range
pl_PL: Tylko jeden dwukropek jest dozwolony w zakresie portów

en: Other
pl_PL: Inne

en: Password is not accepted
pl_PL: Hasło nie zostało zaakceptowane

en: Please confirm your selection.
pl_PL: Należy potwierdzić wybór.

en: Please log in to continue.
pl_PL: Należy się zalogować, aby można było kontynuować.

en: Please select a row before taking that action.
pl_PL: Należy wybrać wiersz przed wykonaniem tej czynności.

en: Please specify a search criteria first.
pl_PL: Należy podać kryteria wyszukiwania.

en: Processing...
pl_PL: Przetwarzanie…

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Select a %s to browse.
pl_PL: Wybierz %s by przeglądać.

en: Select a period of time to query its usage:
pl_PL: Wybierz okres za który nalezy wyświetlić wykorzystanie:

note: Translators: test code, don't really have to translate
en: Sell Puppy | Sell Puppies
pl_PL[0]: Sprzedaj pieska
pl_PL[1]: Sprzedaj pieski
pl_PL[2]: Sprzedaj pieski

en: Sign In
pl_PL: Wpisz się

note: Translators: test code, don't really have to translate
en: Sold Puppy | Sold Puppies
pl_PL[0]: Sprzedano pieska
pl_PL[1]: Sprzedano pieski
pl_PL[2]: Sprzedano pieski

en: Submit
pl_PL: Wyślij

en: Success:
pl_PL: Powodzenie:

en: Summary
pl_PL: Podsumowanie

en: The current user has insufficient permission to complete the requested task.
pl_PL: Bieżący użytkownik nie posiada uprawnień do zakończenia bieżącego zadania.

en: The date should be in YYYY-MM-DD format.
pl_PL: Data powinna zostać podana w formacie YYYY-MM-DD.

en: The string may only contain ASCII printable characters.
pl_PL: Ciąg może zawierać wyłącznie drukowalne znaki ASCII.

en: The value of %(resource)s is %(name)s inside the template. When launching a stack from this interface, the value must start with "http://" or "https://"
pl_PL: Wartość %(resource)s w szablonie wynosi %(name)s . Przy uruchamianiu stosu z tego interfejsu, wartość musi zaczynać się od „http://” lub „https://”

en: This Period's GB-Hours:
pl_PL: GB-godziny w tym okresie:

en: This Period's RAM-Hours:
pl_PL: RAM-godziny w tym okresie:

en: This Period's VCPU-Hours:
pl_PL: VCPU-godziny w tym okresie:

en: This action cannot be undone.
pl_PL: Tej czynności nie można cofnąć.

en: Unable to %(action)s: %(objs)s
pl_PL: Nie można %(action)s: %(objs)s

en: Unauthorized. Please try logging in again.
pl_PL: Brak uprawnień. Proszę spróbować się wylogować i zalogować ponownie.

en: Unauthorized: %s
pl_PL: Nieupoważniono: %s

en: Usage Summary
pl_PL: Podsumowanie wykorzystania

en: Warning:
pl_PL: Ostrzeżenie:

en: You are not allowed to %(action)s: %(objs)s
pl_PL: Brak uprawnień do %(action)s: %(objs)s

en: You are not authorized to access %s
pl_PL: Brak uprawnień dostępu do %s

en: You do not have permission to access the resource:
pl_PL: Brak uprawnień do zasobu:

en: You have selected: [[selection]].
pl_PL: Wybrano: [[selection]].
