horizon VERSION - en to pl_PL translation catalogue (82 entries)

en: %s bytes
pl_PL: %s bajtów

en: Active
pl_PL: Aktywny

en: Added
pl_PL: Dodano

en: Allocated
pl_PL: Przydzielono

en: An error occurred while updating.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas aktualizacji.

en: An error occurred. Please try again later.
pl_PL: Wystąpił błąd. Proszę spróbować później.

en: Available
pl_PL: Dostępne

en: Available Metadata
pl_PL: Dostępne metadane

en: Back
pl_PL: Wstecz

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Click here to expand the row and view the errors.
pl_PL: Kliknij tutaj, aby rozszerzyć wiersz i wyświetlić błędy.

en: Click to see more details
pl_PL: Kliknij, aby wyświetlić szczegóły

en: Click to show or hide
pl_PL: Kliknij by pokazać lub ukryć

en: Confirm %s
pl_PL: Potwierdź %s

en: Current Usage
pl_PL: Bieżące wykorzystanie

en: Custom
pl_PL: Własne

en: Danger
pl_PL: Zagrożenie

en: Danger:
pl_PL: Zagrożenie:

en: Decimal required
pl_PL: Wymagana liczba dziesiętna

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Detail Information
pl_PL: Szczegółowe informacje

en: Displaying %(count)s of %(total)s items
pl_PL: Wyświetlanie %(count)s z %(total)s pozycji

en: Displaying %s item | Displaying %s items
pl_PL[0]: Wyświetlanie %s pozycji
pl_PL[1]: Wyświetlanie %s pozycji
pl_PL[2]: Wyświetlanie %s pozycji

en: Duplicate keys are not allowed
pl_PL: Ponowne użycie nazwy klucza jest niedozwolone.

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Error:
pl_PL: Błąd:

en: Example
pl_PL: Przykład

en: Existing Metadata
pl_PL: Istniejące metadane

en: Expand to see allocated items
pl_PL: Rozszerz, aby zobaczyć przydzielone pozycje

en: Expand to see available items
pl_PL: Rozszerz, aby zobaczyć dostepne pozycje

en: Filter
pl_PL: Filtr

en: Finish
pl_PL: Zakończ

en: Flavor
pl_PL: Odmiana

en: Integer required
pl_PL: Wymagana liczba całkowita

en: Invalid type, expected {$schema.type$}
pl_PL: Błędny typ, oczekiwano {$schema.type$}

en: Loading
pl_PL: Wczytywanie

en: Max
pl_PL: Maks.

en: Max length
pl_PL: Maks. długość

en: Min
pl_PL: Min.

en: Min length
pl_PL: Min. długość

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Next
pl_PL: Następny

en: No
pl_PL: Nie

en: No Limit
pl_PL: Bez ograniczeń

en: No available items
pl_PL: Brak dostępnych pozycji

en: No available metadata
pl_PL: Metadane niedostępne

en: No data available.
pl_PL: Brak dostępnych danych.

en: No existing metadata
pl_PL: Brak metadanych

en: No items to display.
pl_PL: Brak pozycji do wyświetlenia.

en: No roles
pl_PL: Brak ról

en: None
pl_PL: Brak

en: Notice:
pl_PL: Powiadomienie:

en: Passwords do not match.
pl_PL: Hasła nie pasują

en: Pattern mismatch
pl_PL: Szablon się nie zgadza

en: Please Wait
pl_PL: Proszę czekać

en: Please confirm your selection.
pl_PL: Należy potwierdzić wybór.

en: Prompt
pl_PL: Zapytanie

en: Re-order items using drag and drop
pl_PL: Zmień kolejność pozycji poprzez przesuwanie i upuszczanie

en: Remaining
pl_PL: Pozostało

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Required
pl_PL: Wymagane

en: Roles
pl_PL: Role

en: Select an item from Available items below
pl_PL: Należy wybrać pozycję z listy dostępnych pozycji poniżej

en: Select one
pl_PL: Wybierz jedno

en: Server Name
pl_PL: Nazwa serwera

en: Shutdown
pl_PL: Wyłącz

en: Status
pl_PL: Stan

en: Submit
pl_PL: Wyślij

en: Success
pl_PL: Sukces

en: Success:
pl_PL: Powodzenie:

en: Text
pl_PL: Tekst

en: The action cannot be performed. The contents of this row have errors or are missing information.
pl_PL: Nie można wykonać czynności. Zawartość tego wiersza zawiera błędy lub brakujące dane.

en: The data in this field is invalid
pl_PL: Dane w tym polu są niepoprawne

en: There was a problem communicating with the server, please try again.
pl_PL: Wystąpił problem w komunikacji z serwerem, proszę spróbować ponownie.

en: There was an error submitting the form. Please try again.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas wysyłania formularza. Proszę spróbować ponownie.

en: Unlimited
pl_PL: Bez ograniczeń

en: Warning
pl_PL: Uwaga

en: Warning:
pl_PL: Ostrzeżenie:

en: Working
pl_PL: Praca

en: Yes
pl_PL: Tak

en: description
pl_PL: opis

en: pool default
pl_PL: domyślna pula
