horizon VERSION - en to sl_SI translation catalogue (51 entries)

en: %s completed successfully.
sl_SI: %s se je uspešno izvedel/a.

en: %s did not complete.
sl_SI: %s ni bil/a uspešno dokončan/a

en: Actions
sl_SI: Operacije

en: Active Instances:
sl_SI: Aktivne instance:

en: Active RAM:
sl_SI: Uporabljen RAM

en: Add a row
sl_SI: Dodaj vrstico

en: All available
sl_SI: Vsi na voljo

en: Available
sl_SI: Na voljo

en: Back
sl_SI: Nazaj

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Error:
sl_SI: Napaka:

en: Incorrect format for IP address
sl_SI: Neveljaven zapis IP-naslova

en: Info:
sl_SI: Informacije:

en: Invalid subnet mask
sl_SI: Neveljavna maska podomrežja

en: Invalid version for IP address
sl_SI: Neveljavna različica IP-naslova

en: Limit Summary
sl_SI: Povzetek omejitev

en: Login
sl_SI: Prijava

en: Members
sl_SI: Člani

en: More Actions
sl_SI: Več operacij

en: Navigation Item
sl_SI: Navigacijska postavka

en: Never
sl_SI: Nikoli

en: Next
sl_SI: Naprej

en: No items to display.
sl_SI: Ni zadetkov

en: No match returned for the id "%s".
sl_SI: Za iskanje id-ja "%s" ni zadetkov

en: No members.
sl_SI: Ni članov.

en: None available.
sl_SI: Noben na voljo.

en: Not a valid IP protocol number
sl_SI: Številka protokola IP ni veljavna.

en: Not a valid port number
sl_SI: Številka vrat ni veljavna

en: One colon allowed in port range
sl_SI: Ena kolona je dovoljena v razponu vrat

en: Other
sl_SI: Ostalo

en: Password is not accepted
sl_SI: Geslo ni bilo sprejeto

en: Please log in to continue.
sl_SI: Za nadaljevanje se prijavite.

en: Please select a row before taking that action.
sl_SI: Izberite vrstico preden izberte opravilo.

en: Processing...
sl_SI: Obdelava...

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Select a %s to browse.
sl_SI: Izberite %s za iskanje

en: Sign In
sl_SI: Prijava

en: Submit
sl_SI: Potrdi

en: Success:
sl_SI: Uspešno:

en: Summary
sl_SI: Povzetek

en: This Period's RAM-Hours:
sl_SI: RAM-ure za to obdobje

en: This Period's VCPU-Hours:
sl_SI: VCPU-ure za to obdobje

en: This action cannot be undone.
sl_SI: Te operacije ni mogoče preklicati.

en: Unable to %(action)s: %(objs)s
sl_SI: Operacije ni mogoče izvršiti: %(action)s: %(objs)s

en: Unauthorized. Please try logging in again.
sl_SI: Neavtoriziran dostop. Poskusite se prijaviti in poskusite znova.

en: Unauthorized: %s
sl_SI: Niste avtorizirani: %s

en: Usage Summary
sl_SI: Povzetek porabe

en: Warning:
sl_SI: Opozorilo:

en: You are not allowed to %(action)s: %(objs)s
sl_SI: Za to akcijo nimate ustreznih pravic:  %(action)s: %(objs)s

en: You are not authorized to access %s
sl_SI: Nimate pravic za dostop do %s

en: You do not have permission to access the resource:
sl_SI: Nimate pravic za dostop do teh virov:
