horizon 12.0.0.0b2.dev85 - en to sr translation catalogue (43 entries)

en: %s completed successfully.
sr: %s završeno uspešno.

en: %s did not complete.
sr: %s nije završen.

en: Actions
sr: Akcije

en: Add a row
sr: Dodavanje vrste

en: All available
sr: Sve dostupno

en: Available
sr: Dostupno

en: Back
sr: Nazad

en: Cancel
sr: Odustani

en: Error:
sr: Greška:

en: Incorrect format for IP address
sr: Neispravan format za IP adresu

en: Invalid subnet mask
sr: Nevažeća maska podmreže

en: Invalid version for IP address
sr: Neispravna verzija IP adrese

en: Limit Summary
sr: Rezime ograničenja

en: Members
sr: Članovi

en: Navigation Item
sr: Stavka za navigaciju

en: Never
sr: Nikad

en: Next
sr: Sledeći

en: No items to display.
sr: Nema stavki za prikaz.

en: No match returned for the id "%s".
sr: Ne postoji podudaranje za id "%s".

en: No members.
sr: Nema članova.

en: None available.
sr: Ništa nije dostupno.

en: Not a valid IP protocol number
sr: Nevažeći broj IP protokola

en: Not a valid port number
sr: Nevažeći broj porta

en: One colon allowed in port range
sr: Jedna dvotačka je dozvoljena u opsegu portova

en: Other
sr: Drugi

en: Password is not accepted
sr: Lozinka nije prihvaćena

en: Please log in to continue.
sr: Molim, ulogujte se za nastavak.

en: Please select a row before taking that action.
sr: Molim odaberite vrstu pre nego počnete.

en: Processing...
sr: Obrada...

en: Save
sr: Sačuvaj

en: Select a %s to browse.
sr: Odaberite %s za pregledanje.

en: Sign In
sr: Pristup

en: Submit
sr: Predaj

en: Success:
sr: Uspeh:

en: Summary
sr: Rezime

en: Unable to %(action)s: %(objs)s
sr: Nemoguće je %(action)s: %(objs)s

en: Unauthorized. Please try logging in again.
sr: Niste ovlašćeni. Molim, pokušajte da se ulogujete ponovo.

en: Unauthorized: %s
sr: Neovlašćen: %s

en: Usage Summary
sr: Rezime korišćenja

en: Warning:
sr: Upozorenje:

en: You are not allowed to %(action)s: %(objs)s
sr: Nije vam dozvoljeno da %(action)s: %(objs)s

en: You are not authorized to access %s
sr: Niste ovlašćeni za pristup %s

en: You do not have permission to access the resource:
sr: Nemate dozvolu za pristup resursu:
