horizon VERSION - en to eo translation catalogue (36 entries)

en: An error occurred authenticating. Please try again later.
eo: Eraro okazis dum aŭtentigado. Bonvolu provu denove poste.

en: Authenticate using
eo: Aŭtentigu uzante

en: Authentication via TOTP is required.
eo: Aŭtentigo per TOTP estas bezonata.

en: Confirm password
eo: Konfirmu Pasvorton

en: Cookies may be turned off. Make sure cookies are enabled and try again.
eo: Kuketoj povas esti malŝaltitaj. Certigu, ke kuketoj estas ebligitaj kaj provu denove.

en: Could not find service provider ID on keystone.
eo: Neeblas trovi  servo provizanto ID  en keystone.

en: Default Region
eo: Defaŭlta Regiono

en: Domain
eo: Domajno

en: Identity provider authentication failed.
eo: Identeco provizanto autentikado malsukcesis.

en: Invalid credentials.
eo: Maljusta legitimaĵo.

en: K2K Federation not setup for this session
eo: K2K Federacio ne establita por tiu seanco

en: New password
eo: Nova Pasvorto

en: No authentication backend could be determined to handle the provided credentials.
eo: Neebla difini aŭtentigan servon por trakti la provizitajn legitimaĵojn.

en: Old password and new password must be different.
eo: Malnova pasvorto kaj nova pasvorto devas esti malsama

en: Original password
eo: Origina Pasvorto

en: Passcode
eo: Paskodo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Password changed. Please log in to continue.
eo: Pasvorto estas ŝanĝita. Bonvolu ensaluti por daŭrigi.

en: Password expired.
eo: Pasvorto senvalidiĝis.

en: Passwords do not match.
eo: Pasvortoj ne kongruas.

en: Please consider changing your password, it will expire in %s minutes
eo: Bonvolu konsideru ŝanĝi vian pasvorton, ĝi malvalidas en %s minutoj

en: Project switch failed for user "%(username)s".
eo: Projekto ŝanĝo malsukcesis por uzanto "%(username)s".

en: Region
eo: Regiono

en: Service provider authentication failed. %s
eo: Servo provizanto aŭtentigado malsukcesis. %s

en: Switch to Keystone Provider "%(keystone_provider)s" successful.
eo: Ŝanĝo al Keystone Provizanto "%(keystone_provider)s"sukcesis.

en: Switch to project "%(project_name)s" successful.
eo: Ŝanĝi al projekto "%(project_name)s" sukcesis.

en: Switch to system scope successful.
eo: Ŝanĝo al sistema amplekso sukcesis.

en: System switch failed for user "%(username)s".
eo: Sistema ŝanĝo malsukcesis por uzanto "%(username)s".

en: The authentication token issued by the Identity service has expired.
eo: La aŭtentiga ĵetono eldonita de la identeco servo estas senvalidiĝita.

en: Unable to establish connection to keystone endpoint.
eo: Neeblas konekti al keystone finpunkto.

en: Unable to retrieve authorized domains.
eo: Neeblas trovi rajtigitaj domajnoj.

en: Unable to retrieve authorized projects.
eo: Neeblas trovi rajtigitaj projektoj.

en: Unable to update the user password.
eo: Neeblas ĝisdatigi uzanto pasvorto.

en: User Name
eo: Uzanto Nomo

en: You are not authorized for any projects or domains.
eo: Vi ne estas rajtigita pri iujn projektojn au domajnojn.

en: Your password has expired. Please set a new password.
eo: Via pasvorto senvalidiĝis. Bonvolu meti novan pasvorton.
