horizon VERSION - en to ka_GE translation catalogue (36 entries)

en: An error occurred authenticating. Please try again later.
ka_GE: ავთენტიკაციის შეცდომა. მოგვიანებით სცადეთ.

en: Authenticate using
ka_GE: ავთენტიკაციის მეთოდი

en: Authentication via TOTP is required.
ka_GE: აუცილებელია TOTP-ით ავთენტიკაცია.

en: Confirm password
ka_GE: პაროლის დადასტურება

en: Cookies may be turned off. Make sure cookies are enabled and try again.
ka_GE: შეიძლება, ქუქიები გამორთული გაქვთ. დარწმუნდით, რომ ქუქიები ჩართეთ და სცადეთ თავიან.

en: Could not find service provider ID on keystone.
ka_GE: Keysone-ზე სერვისის მომწოდებლის ID ვერ ვიპოვე.

en: Default Region
ka_GE: ნაგულისხმევი რეგიონი

en: Domain
ka_GE: დომენი

en: Identity provider authentication failed.
ka_GE: იდენტიფიკატორის მომწოდებლის ავთენტიკაცია ჩავარდა.

en: Invalid credentials.
ka_GE: არასწორი ავტორიზაციის დეტალები.

en: K2K Federation not setup for this session
ka_GE: K2K ფედერაცა ამ სესიისთვის მორგებული არაა

en: New password
ka_GE: ახალი პაროლი

en: No authentication backend could be determined to handle the provided credentials.
ka_GE: მითითებული შესვლის დეტალების დასამუშავებელი ავთენტიკაციის უკანაბოლოს დადგენა შეუძლებელია.

en: Old password and new password must be different.
ka_GE: ახალი პაროლი წინასგან უნდა განსხვავდებოდეს.

en: Original password
ka_GE: არსებული პაროლი

en: Passcode
ka_GE: საკვანძო კოდი

en: Password
ka_GE: პაროლი

en: Password changed. Please log in to continue.
ka_GE: პაროლი შეიცვალა. გასაგრძელებლად, საჭიროა, შეხვიდეთ.

en: Password expired.
ka_GE: პაროლი ვადაგასულია.

en: Passwords do not match.
ka_GE: პაროლები არ ემთხვევა.

en: Please consider changing your password, it will expire in %s minutes
ka_GE: გაითვალისწინეთ, რომ პაროლი მალე უნდა შეცვალოთ. მისი ვადა %s წუთში ამოიწურება

en: Project switch failed for user "%(username)s".
ka_GE: პროექტის გადართვა ჩავარდა მომხმარებლისთვის "%(username)s".

en: Region
ka_GE: რაიონი

en: Service provider authentication failed. %s
ka_GE: სერვისის მომწოდებლის ავთენტიკაცია ჩავარდა. %s

en: Switch to Keystone Provider "%(keystone_provider)s" successful.
ka_GE: Keystone-ის მომწოდებელზე "%(keystone_provider)s" გადართვა წარმატებულია.

en: Switch to project "%(project_name)s" successful.
ka_GE: გადართვა პროექტზე "%(project_name)s" წარმატებულია.

en: Switch to system scope successful.
ka_GE: სისტემის დიაპაზონზე გადართვა წარმატებულია.

en: System switch failed for user "%(username)s".
ka_GE: სისტემის გადართვა ჩავარდა მომხმარებლისთვის "%(username)s".

en: The authentication token issued by the Identity service has expired.
ka_GE: იდენტიფიკაციის სერვისის მიერ გაცემულ ავთენტიკაციის კოდს ვადა გაუვიდა.

en: Unable to establish connection to keystone endpoint.
ka_GE: Keystone-ის საბოლოო წერტილთან მიერთება შეუძლებელია.

en: Unable to retrieve authorized domains.
ka_GE: ავტორიზებული დომენების მიღება შეუძლებელია.

en: Unable to retrieve authorized projects.
ka_GE: ავტორიზებული პროექტების მიღება შეუძლებელია.

en: Unable to update the user password.
ka_GE: მომხმარებლის პაროლის განახლება შეუძლებელია.

en: User Name
ka_GE: მომხმარებლის სახელი

en: You are not authorized for any projects or domains.
ka_GE: პროექტებზე და დომენებზე ავტორიზაცია არ გაგაჩნიათ.

en: Your password has expired. Please set a new password.
ka_GE: თქვენს პაროლს ვადა გაუვიდა. დააყენეთ ახალი პაროლი.
