horizon VERSION - en to cs translation catalogue (1801 entries)

en:  - End
cs: - Konec

en:  : Next hop
cs: : Další skok

en:  A protocol entry contains information that dictates which mapping rules to use for a given incoming request. An Identity Provider may have multiple supported protocols.
cs: Položka protokolu obsahuje informace, které určují jaká pravidla mapování je vhodné použít pro daný požadavek. Poskytovatel identit může mít více podporovaných protokolů.

en: "Manage" an existing volume from a Cinder host. This will make the volume visible within OpenStack. <br> <br> This is equivalent to the <tt>cinder manage</tt> command.
cs: "Spravovat" existující svazek z hostitele Cinder. Svazek bude učiněn viditelný uvnitř OpenStack. <br> <br>Ekvivalentní příkazu <tt>cinder manage</tt>.

en: "None" indicates that no QoS Spec is currently associated. Conversely, setting the QoS Spec to "None" will remove the current association.
cs: "Žádné" znamená, že není přidružena žádná specifikace QoS. Nastavení specifikace na "Žádné" odstraní současné přidružení.

en: %(dev)s on %(instance)s
cs: %(dev)s na %(instance)s

en: %(field_name)s: Invalid IP address (value=%(ip)s)
cs: %(field_name)s: Neplatná IP adresa (hodnota=%(ip)s)

en: %(field_name)s: Invalid IP address (value=%(network)s)
cs: %(field_name)s: Neplatná IP adresa (hodnota=%(network)s)

en: %(type)s (%(backend)s backend)
cs: %(type)s (podpůrná vrstva %(backend)s)

en: %(used)s %(key)s used
cs: %(used)s %(key)s použito

en: %(used)s of %(quota)s GiB Used
cs: použito %(used)s z %(quota)s GiB

en: %s (Default)
cs: %s (výchozí)

[ctx: External network not found]
note: Translators: The usage is "<UUID of ext_net> (Not Found)"
en: %s (Not Found)
cs: %s (Nenalezeno)

en: %s (current)
cs: %s (aktuálně)

en: %sMB
cs: %s MB

en: (Quota exceeded)
cs: (kvóta překročena)

en: , add project groups
cs: , přidat skupiny projektu

en: , update project groups
cs: , aktualizovat skupiny projektu

en: <a href="%(instance_url)s">%(instance_name)s</a> on %(device)s
cs:  <a href="%(instance_url)s">%(instance_name)s</a> na %(device)s

en: <a href="%(volume_url)s">%(volume_label)s</a> on %(volume_device)s
cs:  <a href="%(volume_url)s">%(volume_label)s</a> na %(volume_device)s

en: A local image to upload.
cs: Lokální obraz pro upload.

en: A local metadata definition file to upload.
cs: Lokální soubor s definicemi metadat pro upload.

en: A single IP Address or CIDR
cs: Jedinečná IP adresa nebo CIDR

en: A snapshot is an image which preserves the disk state of a running instance.
cs: Snapshot je obraz zachovávající stav disku běžící instance

en: A valid MAC Address
cs: Platná MAC adresa

en: A volume of %(req)iGiB cannot be created as you only have %(avail)iGiB of your quota available.
cs: Svazek o velikosti %(req)iGiB nemůže být vytvořen, protože máte dostupných pouze %(avail)iGiB z vaší kvóty.

en: AKI - Amazon Kernel Image
cs: AKI - obraz kernelu Amazon

en: ALLOW %(ethertype)s %(proto_port)s %(direction)s %(remote)s
cs: POVOLIT %(ethertype)s %(proto_port)s %(direction)s %(remote)s

en: AMI - Amazon Machine Image
cs: AMI - obraz stroje Amazon

en: API Access
cs: API přístup

en: API Endpoints
cs: API Endpointy

en: ARI - Amazon Ramdisk Image
cs: ARI - obraz ramdisku Amazon

en: Accept Transfer
cs: Přijmout převod

en: Accept Volume Transfer
cs: Přijmout převod svazku

en: Action
cs: Činnost

en: Action Log
cs: Log činností

[ctx: Current status of a Floating IP]
en: Active
cs: Aktivní

[ctx: Current status of a Network]
en: Active
cs: Aktivní

[ctx: Current status of an Image]
en: Active
cs: Aktivní

[ctx: Current status of an Instance]
en: Active
cs: Aktivní

[ctx: current status of port]
en: Active
cs: Aktivní

[ctx: current status of router]
en: Active
cs: Aktivní

[ctx: status of a network port]
en: Active
cs: Aktivní

en: Active Instances:
cs: Aktivní instance:

en: Actual device name may differ due to hypervisor settings. If not specified, then hypervisor will select a device name.
cs: Skutečný název zařízení se může lišit kvůli nastavením hypervizoru. Pokud není zadán název zařízení, pak hypervizor název zařízení vybere.

en: Add
cs: Přidat

en: Add DHCP Agent
cs: Přidat agenta DHCP

en: Add Group Assignment
cs: Přidat přiřazení do skupiny

en: Add Interface
cs: Přidat rozhraní

en: Add Protocol
cs: Přidat protokol

en: Add Router Route
cs: Přidat cestu routeru

en: Add Rule
cs: Přidat pravidlo

en: Add Static Route
cs: Přidat statickou cestu

en: Add User | Add Users
cs[0]: Přidat uživatele
cs[1]: Přidat uživatele
cs[2]: Přidat uživatele

en: Add User to Group
cs: Přidat uživatele do skupiny.

en: Add Users
cs: Přidat uživatele

en: Add and remove security groups to this instance from the list of available security groups.
cs: Přidat a odstranit bezpečnostní skupiny z/do této instance ze seznamu dostupných bezpečnostních skupin.

en: Add hosts to this aggregate or remove hosts from it. Hosts can be in multiple aggregates.
cs: Přidejte hostitele do tohoto agregátu nebo je z něj odstraňte. Hostitele mohou být ve více agregátech.

en: Add hosts to this aggregate. Hosts can be in multiple aggregates.
cs: Přidat hostitele do tohoto agregátu. Hostitelé mohou být ve více agregátech.

en: Add static route to the router.
cs: Přidat statickou cestu k routeru.

en: Add, modify or remove the QoS Spec associated with this volume type.
cs: Přidejte, změňte, nebo odstraňte QoS specifikaci přidruženou k tomuto typu svazku.

en: Add/Remove Hosts to Aggregate
cs: Přidat/odstranit hostitele z agregátu

en: Added User | Added Users
cs[0]: Uživatel přidán
cs[1]: Uživatelé přidáni
cs[2]: Uživatelé přidáni

en: Additional Routes
cs: Další route

en: Additional routes announced to the hosts. Each entry is: destination_cidr,nexthop (e.g., 192.168.200.0/24,10.56.1.254) and one entry per line.
cs: Další cesty oznamované hostitelům. Každý záznam má formát: cílové_cidr,další skok (např. 192.168.200.0/24,10.56.1.254) a jeden záznam na řádek.

en: Additionally, some resource types may require a prefix to be used when applying the metadata. In certain cases, the prefix may differ between the resource type (for example, flavor vs image).
cs: Dále mohou některé typy prostředků vyžadovat prefix, který bude přidán při použití metadat. V některých případech se toto může lišit podle typu prostředku (například, typ a obraz).

en: Address pool
cs: Zásoba adres

en: Admin
cs: Správce

en: Admin Password
cs: Heslo správce

en: Admin State
cs: Stav správce

en: Admin State =
cs: Správcovský stav =

en: Administrator Note: Use the following CLI command to import the default definitions into Glance:
cs: Poznámka správce: Použijte následující příkaz v příkazovém řádku pro import výchozích definic do Glance:

en: Advanced Options
cs: Pokročilé možnosti

en: After launching an instance, you login using the private key (the username might be different depending on the image you launched):
cs: Po spuštění instance se přihlásíte pomocí soukromého klíče (uživatelské jméno se může lišit podle spuštěného obrazu):

en: Agent %s was successfully added.
cs: Agent %s byl úspěšně přidán.

en: All Available Hosts
cs: Všichni dostupní hostitelé

en: All Groups
cs: Všechny skupiny

en: All Hypervisors
cs: Všechny hypervizory

en: All ICMP
cs: Všechny ICMP

en: All Projects
cs: Všechny projekty

en: All Security Groups
cs: Všechny bezpečnostní skupiny

en: All TCP
cs: Všechny TCP

en: All UDP
cs: Všechny UDP

en: All Users
cs: Všichni uživatelé

en: All available hosts
cs: Všichni dostupní hostitelé

en: All available volume types
cs: Všechny dostupné typy svazků

en: All available volumes
cs: Všechny dostupné svazky

en: Allocate Floating IP
cs: Přidělit plovoucí IP

en: Allocate IP
cs: Přidělit IP

en: Allocate IP To Project
cs: Přidělit IP do projektu

en: Allocate Network Address from a pool
cs: Přidělit síťovou adresu ze sítě

en: Allocate a floating IP from a given floating IP pool.
cs: Přidělit plovoucí IP ze zadané zásoby plovoucích IP.

en: Allocated Floating IP %(ip)s.
cs: Přidělené plovoucí IP %(ip)s.

en: Allocated floating IP %(ip)s.
cs: Alokována floating IP %(ip)s.

en: Allocation Pools
cs: Přidělovací zásoby

en: An external (HTTP/HTTPS) URL to load the image from.
cs: Externí (HTTP/HTTPS) URL, z které nahrát obraz.

en: An unexpected error has occurred. Try refreshing the page. If that doesn't help, contact your local administrator.
cs: Byla zjištěna neočekávaná chyba. Zkuste obnovit stránku. Pokud to nepomůže, kontaktujte správce.

en: Another Plugin-based Panel
cs: Další panel využívající zásuvné moduly

en: Any
cs: Vše

en: Any Availability Zone
cs: Všechny zóny dostupnosti

en: Architecture
cs: Architektura

en: Associate
cs: Přidružit

en: Associate Floating IP
cs: Přidružit plovoucí IP

en: Associate QoS Spec
cs: Přidružit specifikaci QoS

en: Associate QoS Spec with Volume Type
cs: Přidružit specifikaci QoS k typu svazku

en: Associated QoS Spec
cs: Specifikace Qos přidružena

en: Associated Resource Types
cs: Přidružené typy prostředků

en: Attach Interface
cs: Připojit rozhraní

en: Attach To Instance
cs: Připojit k instanci

en: Attach Volume
cs: Připojit svazek

en: Attach Volume to Running Instance.
cs: Připojit svazek k běžící instanci.

en: Attach a Volume
cs: Připojit svazek

en: Attach to Instance
cs: Připojit k instanci

en: Attached
cs: Připojeno

en: Attached Device
cs: Připojené zařízení

en: Attached To
cs: Připojeno k

[ctx: Current status of a Volume]
en: Attaching
cs: Připojování

en: Attaching interface for instance %s.
cs: Připojování rozhraní k instanci %s.

en: Attaching volume %(vol)s to instance %(inst)s on %(dev)s.
cs: Připojování svazku %(vol)s k instanci %(inst)s na %(dev)s.

en: Attachments
cs: Připojené svazky

en: Attribute Mappings
cs: Mapování atributů

en: Authentication URL
cs: URL pro autentizaci

en: Authorization Key
cs: Klíč pro autorizaci

en: Automatic
cs: Automaticky

en: Automatic: The entire disk is a single partition and automatically resizes. Manual: Results in faster build times but requires manual partitioning.
cs: Automatické: Celý disk je jeden oddíl automaticky měnící svoji velikost. Ručně: Má za následek rychlejší dobu sestavení ale vyžaduje ruční nastavení oddílů.

en: Automatically schedule new host.
cs: Automaticky naplánovat nového hostitele.

en: Availability Zone
cs: Zóna dostupnosti

en: Availability Zone =
cs: Zóna dostupnosti

en: Availability Zone Name
cs: Název zóny dostupnosti

en: Availability Zones
cs: Zóny dostupnosti

en: Availability zone
cs: Zóna dostupnosti

en: Available
cs: Dostupné

[ctx: Current status of a Volume]
en: Available
cs: Dostupné

[ctx: Current status of a Volume Backup]
en: Available
cs: Dostupné

en: Available Types
cs: Dostupné typy

[ctx: Current status of a Volume]
en: Backing Up
cs: Zálohování

en: Backup Name
cs: Název zálohy

en: Backup Size (GiB)
cs: Velikost zálohy (GiB)

en: Backups
cs: Zálohy

en: Binding
cs: Svázání

en: Binding: Host
cs: Svázání: Hostitel

en: Binding: VNIC Type
cs: Svázání: Typ VNIC

[ctx: Task status of an Instance]
en: Block Device Mapping
cs: Mapování blokového zařízení

en: Block Migration
cs: Bloková migrace

en: Block Storage Services
cs: Služby blokového úložiště

[ctx: Power state of an Instance]
en: Blocked
cs: Blokováno

en: Bootable
cs: Zaveditelné

en: Bootstrap Theme Preview
cs: Náhled vzhledu Bootstrap

[ctx: Current status of a Network]
en: Build
cs: Sestavit

[ctx: Current status of an Instance]
en: Build
cs: Sestavit

[ctx: current status of port]
en: Build
cs: Sestavit

[ctx: status of a network port]
en: Build
cs: Sestavit

[ctx: Current status of an Instance]
en: Building
cs: Sestavování

[ctx: Power state of an Instance]
en: Building
cs: Sestavování

en: By default, volume type is created as public. To create a private volume type, uncheck this field.
cs: Standartně, typ svazku je vytvářen jako věřejný. Pro vytvoření privátního typu svazku odškrtněte toto pole.

en: CIDR must be specified.
cs: Musíte zadat CIDR.

en: CPU architecture of the image.
cs: CPU architektura obrazu.

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cancel Transfer
cs: Zrušit přenos

en: Cannot find instance %s.
cs: Nelze nalézt instanci %s.

en: Cannot get console for instance %s.
cs: Nelze získat konzoli instance %s.

en: Cannot specify both file and direct input.
cs: Nelze zadat soubor i přímý vstup najednou.

en: Centralized
cs: Centralizované

en: Change
cs: Změnit

en: Change Password
cs: Změnit heslo

en: Change Volume Type
cs: Změnit typ svazku

en: Change user's password. We highly recommend you create a strong one.
cs: Změňte heslo uživatele.  Důrazně doporučujeme zvolit silné heslo.

en: Change your password. We highly recommend you create a strong one.
cs: Změňte si své heslo.  Důrazně doporučujeme vytvořit si silné heslo.

en: Changes Since
cs: Změn od

en: Changing password is not supported.
cs: Změna hesla není podporována.

en: Checksum
cs: Kontrolní součet

en: Choose "Disk Format" for the image. The volume images are created with the QEMU disk image utility.
cs: Zvolte "Formát disku" pro obraz. Obrazy svazku jsou vytvářeny pomocí nástroje obrazu disku QEMU.

en: Choose a Host to migrate to.
cs: Zvolte hostitele na který se má migrovat.

en: Choose a key pair name you will recognise and paste your SSH public key into the space provided.
cs: Zvolte název klíče, který si zapamatujete a vložte svůj veřejný klíč SSH do vyhrazeného prostoru.

en: Choose a snapshot
cs: Zvolte snapshot

en: Choose a volume
cs: Zvolte svazek

en: Choose an DHCP Agent to attach to.
cs: Zvolte agenta DHCP pro připojení.

en: Choose an image
cs: Zvolit obraz

en: Choose associated QoS Spec.
cs: Zvolte přidruženou specifikaci QoS.

en: Choose consumer for this QoS Spec.
cs: Zvolte spotřebitele pro tuto specifikaci QoS.

en: Choose the flavor to launch.
cs: Zvolte typ ke spuštění.

en: Cinder host on which the existing volume resides; takes the form: host@backend-name#pool
cs: Hostitel Cinder, na kterém je existující svazek umístěn; má formát: hostitel@název-podpůrné-vrstvy#zásoba

en: Cipher
cs: Šifra

en: Classless Inter-Domain Routing (e.g. 192.168.0.0/24, or 2001:db8::/128)
cs: Classless Inter-Domain Routing (např. 192.168.0.0/24, nebo 2001:db8::/128)

en: Clear Domain Context
cs: Vyčistit kontext domény

en: Clear Gateway | Clear Gateways
cs[0]: Vyčistit bránu
cs[1]: Vyčistit brány
cs[2]: Vyčistit brány

en: Cleared Gateway | Cleared Gateways
cs[0]: Brána vyčištěna
cs[1]: Brány vyčištěny
cs[2]: Brány vyčištěny

en: Click here to show only console
cs: Klikněte zde pro zobrazení pouze konzole

en: Close
cs: Zavřít

en: Code
cs: Kód

en: Cold Migrate
cs: Přesun při nepoužívání

en: Comma-delimited list of valid remote IDs from the identity provider.
cs: Čárkami oddělený seznam platných vzdálených ID od poskytovatele identity.

en: Comma-separated key=value pairs
cs: Čárkou oddělené páry klíč=hodnota

en: Compute Host
cs: Hostitel výpočtu

en: Compute Services
cs: Služby Compute

en: Confirm Password
cs: Potvrdit heslo

en: Confirm Rebuild Password
cs: Potvrdit znovu sestavení hesla

[ctx: Action log of an instance]
en: Confirm Resize
cs: Potvrdit změnu velikosti

en: Confirm Resize/Migrate
cs: Potvrdit Změnu velikosti/Migraci

en: Confirm new password
cs: Potvrdit nové heslo

[ctx: Current status of an Instance]
en: Confirm or Revert Resize/Migrate
cs: Potvrdit nebo Vrátit zpět Změnu velikosti/Přesun

[ctx: Task status of an Instance]
en: Confirming Resize or Migrate
cs: Potvrzování Změny velikosti nebo Migrace

en: Console
cs: Konzole

en: Console is currently unavailable.
cs: Konzole je momentálně nedostupná.

en: Console type "%s" not supported.
cs: Typ konzole "%s" není podporován.

en: Consumer
cs: Spotřebitel

en: Container Format
cs: Formát kontejneru

en: Container Name
cs: Název kontejneru

en: Containers
cs: Kontejnery

en: Contents
cs: Obsah

en: Control Location
cs: Ovládací místo

en: Copy Data
cs: Kopírovat data

en: Could not find default role "%s" in Keystone
cs: Nelze najít výchozí roli "%s" v Keystone

[ctx: Power state of an Instance]
en: Crashed
cs: Spadlo

en: Create
cs: Vytvořit

[ctx: Action log of an instance]
en: Create
cs: Vytvořit

en: Create An Image
cs: Vytvořit obraz

en: Create Backup
cs: Vytvořit zálohu

en: Create Domain
cs: Vytvořit doménu

en: Create Encrypted Volume Type
cs: Vytvořit šifrovaný typ svazku

en: Create Encryption
cs: Vytvořit šifrování

en: Create Flavor
cs: Vytvořit typ

en: Create Group
cs: Vytvořit skupinu

en: Create Host Aggregate
cs: Vytvořit agregát hostitelů

en: Create Image
cs: Vytvořit obraz

en: Create Key Pair
cs: Vytvořit klíč

en: Create Mapping
cs: Vytvořit mapování

en: Create Network
cs: Vytvořit síť

en: Create Network (Quota exceeded)
cs: Vytvořit síť (kvóta překročena)

en: Create Port
cs: Vytvořit port

en: Create Project
cs: Vytvořit projekt

en: Create Protocol
cs: Vytvořit protokol

en: Create QoS Spec
cs: Vytvořit specifikaci QoS

en: Create Role
cs: Vytvořit roli

en: Create Router
cs: Vytvořit router

en: Create Router (Quota exceeded)
cs: Vytvořit router (kvóta překročena)

en: Create Security Group
cs: Vytvořit bezpečnostní skupinu

en: Create Security Group (Quota exceeded)
cs: Vytvořit bezpečnostní skupinu (kvóta překročena)

en: Create Snapshot
cs: Vytvořit snapshot

en: Create Spec
cs: Vytvořit specifikaci

en: Create Subnet
cs: Vytvořit podsíť

en: Create Subnet (Quota exceeded)
cs: Vytvořit podsíť (kvóta překročena)

en: Create Transfer
cs: Vytvořit přenos

en: Create User
cs: Vytvořit uživatele

en: Create Volume
cs: Vytvořit svazek

en: Create Volume Backup
cs: Vytvořit zálohu svazku

en: Create Volume Snapshot
cs: Vytvořit snapshot svazku

en: Create Volume Snapshot (Force)
cs: Vytvořit snapshot svazku (vynutit)

en: Create Volume Transfer
cs: Vytvořit převod svazku

en: Create Volume Type
cs: Vytvořit typ svazku

en: Create Volume Type Encryption
cs: Vytvořit šifrování typu svazku

en: Create Volume Type Extra Spec
cs: Vytvořit dodatečnou specifikaci typu svazku

en: Create a Metadata Namespace
cs: Vytvořit jmenný prostor metadat

en: Create a New Volume
cs: Vytvořit nový svazek

en: Create a Router
cs: Vytvořit router

en: Create a identity provider protocol.
cs: Vytvořit protokol poskytovatele identit.

en: Create a mapping.
cs: Vytvořit mapování.

en: Create a new "extra spec" key-value pair for a volume type.
cs: Vytvořit nový pár klíč-hodnota "dodatečné specifikace" pro typ svazku.

en: Create a new network. In addition, a subnet associated with the network can be created in the following steps of this wizard.
cs: Vytvořte novou síť. Navíc můžete v následném kroku tohoto wizard vytvořit podsíť přidruženou k síti.

en: Create a new role.
cs: Vytvořit novou roli.

en: Create a new user and set related properties including the Primary Project and Role.
cs: Vytvořte nového uživatele a nastavte související vlastnosti, včetně primárního projektu a Role.

en: Create a project to organize users.
cs: Vytvořte projekt pro zorganizování uživatelů.

en: Create a subnet associated with the network. Advanced configuration is available by clicking on the "Subnet Details" tab.
cs: Vytvořte podsíť přidruženou k síti. Kliknutím na kartu "Podrobnosti podsítě" zobrazíte pokročilá nastavení.

en: Create an Encrypted Volume Type
cs: Vytvořit šifrovaný typ svazku.

en: Created
cs: Vytvořeno

[ctx: Created time]
en: Created
cs: Vytvořeno

en: Created extra spec "%s".
cs: Vytvořena dodatečná specifikace "%s".

en: Created network "%s".
cs: Vytvořena síť "%s".

en: Created new domain "%s".
cs: Vytvořena nová doména "%s".

en: Created new flavor "%s".
cs: Vytvořen nový typ "%s".

en: Created new host aggregate "%s".
cs: Vytvořen nový agregát hostitelů "%s".

en: Created new project "%s".
cs: Vytvořen nový projekt "%s".

en: Created spec "%s".
cs: Vytvořena specifikace "%s".

en: Created subnet "%s".
cs: Vytvořena podsíť "%s".

en: Created volume transfer: "%s".
cs: Přenos svazku vytvořen: "%s".

en: Creates a router with specified parameters.
cs: Vytvoří router se zadanými parametry

en: Creates a subnet associated with the network. You need to enter a valid "Network Address" and "Gateway IP". If you did not enter the "Gateway IP", the first value of a network will be assigned by default. If you do not want gateway please check the "Disable Gateway" checkbox. Advanced configuration is available by clicking on the "Subnet Details" tab.
cs: Vytvořte podsíť přidruženou k síti. Je nutné zadat platnou "Síťová adresa" a "IP brána". Pokud nezadáte "IP brána", první hodnota ze sítě bude přiřazena jako výchozí. Pokud nechcete bránu, zaškrtněte "Zakázat bránu". Pokročilá nastavení zobrazíte pomocí tlačítka "Podrobnosti podsítě".

[ctx: Current status of a Volume]
en: Creating
cs: Vytváření

[ctx: Current status of a Volume Backup]
en: Creating
cs: Vytváření

en: Creating encryption for a volume type causes all volumes with that volume type to be encrypted.  Encryption information cannot be added to a volume type if volumes are currently in use with that volume type.
cs: Vytvoření šifrování pro typ svazku způsobí, že všechny svazky s tímto typem budou zašifrovány. Informace o šifrování nemohou být k typu svazku přidány, pokud jsou svazky s tímto typem používány.

en: Creating volume "%s"
cs: Vytváření svazku "%s"

en: Creating volume backup "%s"
cs: Vytváření zálohy svazku "%s"

en: Creating volume snapshot "%s".
cs: Vytváření snapshotu svazku "%s".

en: Current Host
cs: Současný hostitel

en: Current Size (GiB)
cs: Současná velikost (GiB)

en: Current consumer
cs: Současný spotřebitel

en: Current password
cs: Současné heslo

en: Currently only images available via an HTTP/HTTPS URL are supported. The image location must be accessible to the Image Service.
cs: V současnosti jsou podporovány pouze obrazy dostupné přes HTTP/HTTPS URL. Umístění obrazu musí být přístupné pro Službu obrazů.

en: Currently only images uploaded from your local file system are supported.
cs: Aktuálně jsou podporovány pouze obrazy nahrané z vašeho lokálního souborového systému.

en: Custom ICMP Rule
cs: Vlastní pravidlo ICMP

en: Custom Properties
cs: Uživatelské vlastnosti

en: Custom TCP Rule
cs: Vlastní pravidlo TCP

en: Custom UDP Rule
cs: Vlastní pravidlo UDP

en: DHCP Agents
cs: Agenti DHCP

en: DHCP Enabled
cs: DHCP povoleno

en: DHCPv6 stateful: Address discovered from OpenStack DHCP
cs: Stavové DHCPv6: Adresa zjištěna z OpenStack DHCP

en: DHCPv6 stateless: Address discovered from OpenStack Router and additional information from OpenStack DHCP
cs: Bezstavová DHCPv6: Adresa zjištěna z routeru OpenStack a dalši informace z OpenStack DHCP

en: DNS Assignment
cs: DNS

en: DNS Name
cs: Název DNS

en: DNS Name Servers
cs: DNS servery

[ctx: Admin state of a Network]
en: DOWN
cs: ZAVŘEN

[ctx: Admin state of a Port]
en: DOWN
cs: ZAVŘEN

[ctx: Admin state of a Router]
en: DOWN
cs: ZAVŘEN

[ctx: Current status of an Image]
en: Deactivated
cs: Deaktivováno

en: Decrypt Password
cs: Rozšifrovat heslo

[ctx: Default style theme]
en: Default
cs: Výchozí

en: Default quotas updated.
cs: Výchozí kvóty aktualizovány.

en: Defaults
cs: Výchozí

en: Delete | Delete
cs[0]: Smazat
cs[1]: Smazat
cs[2]: Smazat

en: Delete DHCP Agent | Delete DHCP Agents
cs[0]: Smazat agenta DHCP
cs[1]: Smazat agenty DHCP
cs[2]: Smazat agenty DHCP

en: Delete Domain | Delete Domains
cs[0]: Smazat doménu
cs[1]: Smazat domény
cs[2]: Smazat domény

en: Delete Encryption | Delete Encryptions
cs[0]: Smazat šifrování
cs[1]: Smazat šifrování
cs[2]: Smazat šifrování

en: Delete Extra Spec | Delete Extra Specs
cs[0]: Smazat dodatečnou specifikaci
cs[1]: Smazat dodatečné specifikace
cs[2]: Smazat dodatečné specifikace

en: Delete Flavor | Delete Flavors
cs[0]: Smazat typ
cs[1]: Smazat typy
cs[2]: Smazat typů

en: Delete Group | Delete Groups
cs[0]: Smazat skupinu
cs[1]: Smazat skupiny
cs[2]: Smazat skupiny

en: Delete Host Aggregate | Delete Host Aggregates
cs[0]: Smazat agregát hostitelů
cs[1]: Smazat agregáty hostitelů
cs[2]: Smazat agregáty hostitelů

en: Delete Image | Delete Images
cs[0]: Smazat obraz
cs[1]: Smazat obrazy
cs[2]: Smazat obrazy

en: Delete Instance | Delete Instances
cs[0]: Smazat instanci
cs[1]: Smazat instance
cs[2]: Smazat instance

en: Delete Interface | Delete Interfaces
cs[0]: Smazat rozhraní
cs[1]: Smazat rozhraní
cs[2]: Smazat rozhraní

en: Delete Key Pair | Delete Key Pairs
cs[0]: Smazat klíč
cs[1]: Smazat klíče
cs[2]: Smazat klíče

en: Delete Mapping | Delete Mappings
cs[0]: Smazat mapování
cs[1]: Smazat mapování
cs[2]: Smazat mapování

en: Delete Namespace | Delete Namespaces
cs[0]: Smazat jmenný prostor
cs[1]: Smazat jmenné prostory
cs[2]: Smazat jmenné prostory

en: Delete Network | Delete Networks
cs[0]: Smazat síť
cs[1]: Smazat sítě
cs[2]: Smazat sítě

en: Delete Port | Delete Ports
cs[0]: Smazat port
cs[1]: Smazat porty
cs[2]: Smazat porty

en: Delete Project | Delete Projects
cs[0]: Smazat projekt
cs[1]: Smazat projekty
cs[2]: Smazat projekty

en: Delete Protocol | Delete Protocols
cs[0]: Smazat protokol
cs[1]: Smazat protokoly
cs[2]: Smazat protokoly

en: Delete QoS Spec | Delete QoS Specs
cs[0]: Smazat specifikaci QoS
cs[1]: Smazat specifikace QoS
cs[2]: Smazat specifikace QoS

en: Delete Role | Delete Roles
cs[0]: Smazat roli
cs[1]: Smazat role
cs[2]: Smazat role

en: Delete Router | Delete Routers
cs[0]: Smazat router
cs[1]: Smazat routery
cs[2]: Smazat routery

en: Delete Rule | Delete Rules
cs[0]: Smazat pravidlo
cs[1]: Smazat pravidla
cs[2]: Smazat pravidla

en: Delete Security Group | Delete Security Groups
cs[0]: Smazat bezpečnostní skupinu
cs[1]: Smazat bezpečnostní skupiny
cs[2]: Smazat bezpečnostní skupiny

en: Delete Snapshot | Delete Snapshots
cs[0]: Smazat snapshot
cs[1]: Smazat snapshoty
cs[2]: Smazat snapshotů

en: Delete Spec | Delete Specs
cs[0]: Smazat specifikaci
cs[1]: Smazat specifikace
cs[2]: Smazat specifikace

en: Delete Static Route | Delete Static Routes
cs[0]: Smazat statickou cestu
cs[1]: Smazat statické cesty
cs[2]: Smazat statické cesty

en: Delete Subnet | Delete Subnets
cs[0]: Smazat podsíť
cs[1]: Smazat podsítě
cs[2]: Smazat podsítě

en: Delete User | Delete Users
cs[0]: Smazat uživatele
cs[1]: Smazat uživatele
cs[2]: Smazat uživatele

en: Delete Volume | Delete Volumes
cs[0]: Smazat svazek
cs[1]: Smazat svazky
cs[2]: Smazat svazky

en: Delete Volume Backup | Delete Volume Backups
cs[0]: Smazat zálohu svazku
cs[1]: Smazat zálohy svazku
cs[2]: Smazat zálohy svazku

en: Delete Volume Snapshot | Delete Volume Snapshots
cs[0]: Smazat snapshot svazku
cs[1]: Smazat snapshoty svazku
cs[2]: Smazat snapshoty svazku

en: Delete Volume Type | Delete Volume Types
cs[0]: Smazat typ svazku
cs[1]: Smazat typy svazku
cs[2]: Smazat typy svazku

en: Delete Volumes
cs: Smazat svazky

en: Delete the created network "%s" due to subnet creation failure.
cs: Smazat vytvořenou síť "%s" kvůli neúspěšnému vytvoření podsítě.

en: Deleted
cs: Smazáno

[ctx: Current status of an Image]
en: Deleted
cs: Smazáno

[ctx: Current status of an Instance]
en: Deleted
cs: Smazáno

en: Deleted DHCP Agent | Deleted DHCP Agents
cs[0]: Agent DHCP smazán
cs[1]: Agenti DHCP smazáni
cs[2]: Agenti DHCP smazáni

en: Deleted Domain | Deleted Domains
cs[0]: Doména smazána
cs[1]: Domény smazány
cs[2]: Domény smazány

en: Deleted Encryption | Deleted Encryptions
cs[0]: Šifrování smazáno
cs[1]: Šifrování smazána
cs[2]: Šifrování smazána

en: Deleted Extra Spec | Deleted Extra Specs
cs[0]: Dodatečná specifikace smazána
cs[1]: Dodatečné specifikace smazány
cs[2]: Dodatečné specifikace smazány

en: Deleted Flavor | Deleted Flavors
cs[0]: Typ smazán
cs[1]: Typy smazány
cs[2]: Typů smazáno

en: Deleted Group | Deleted Groups
cs[0]: Skupina smazána
cs[1]: Skupiny smazány
cs[2]: Skupiny smazány

en: Deleted Host Aggregate | Deleted Host Aggregates
cs[0]: Agregát hostitelů smazán
cs[1]: Agregáty hostitelů smazány
cs[2]: Agregáty hostitelů smazány

en: Deleted Image | Deleted Images
cs[0]: Obraz smazán
cs[1]: Obrazy smazány
cs[2]: Obrazy smazány

en: Deleted Interface | Deleted Interfaces
cs[0]: Rozhraní smazáno
cs[1]: Rozhraní smazána
cs[2]: Rozhraní smazáno

en: Deleted Key Pair | Deleted Key Pairs
cs[0]: Klíč smazán
cs[1]: Klíče smazány
cs[2]: Klíčů smazáno

en: Deleted Mapping | Deleted Mappings
cs[0]: Mapování smazáno
cs[1]: Mapování smazána
cs[2]: Mapování smazáno

en: Deleted Namespace | Deleted Namespaces
cs[0]: Jmenný prostor smazán
cs[1]: Jmenné prostory smazány
cs[2]: Jmenné prostory smazány

en: Deleted Network | Deleted Networks
cs[0]: Sít smazána
cs[1]: Sítě smazány
cs[2]: Sítě smazány

en: Deleted Port | Deleted Ports
cs[0]: Port smazán
cs[1]: Porty smazány
cs[2]: Porty smazány

en: Deleted Project | Deleted Projects
cs[0]: Projekt smazán
cs[1]: Projekty smazány
cs[2]: Projektů smazáno

en: Deleted Protocol | Deleted Protocols
cs[0]: Protokol smazán
cs[1]: Protokoly smazány
cs[2]: Protokolů smazáno

en: Deleted QoS Spec | Deleted QoS Specs
cs[0]: Specifikace QoS smazána
cs[1]: Specifikace QoS smazány
cs[2]: Specifikace QoS smazány

en: Deleted Role | Deleted Roles
cs[0]: Role smazána
cs[1]: Role smazány
cs[2]: Rolí smazáno

en: Deleted Router | Deleted Routers
cs[0]: Router smazán
cs[1]: Routery smazány
cs[2]: Routery smazány

en: Deleted Rule | Deleted Rules
cs[0]: Pravidlo smazáno
cs[1]: Pravidla smazána
cs[2]: Pravidla smazána

en: Deleted Security Group | Deleted Security Groups
cs[0]: Bezpečnostní skupina smazána
cs[1]: Bezpečnostní skupiny smazány
cs[2]: Bezpečnostní skupiny smazány

en: Deleted Spec | Deleted Specs
cs[0]: Specifikace smazána
cs[1]: Specifikace smazány
cs[2]: Specifikací smazáno

en: Deleted Static Route | Deleted Static Routes
cs[0]: Statická cesta smazána
cs[1]: Statické cesty smazány
cs[2]: Statické cesty smazány

en: Deleted Subnet | Deleted Subnets
cs[0]: Podsíť smazána
cs[1]: Podsítě smazány
cs[2]: Podsítě smazány

en: Deleted User | Deleted Users
cs[0]: Uživatel smazán
cs[1]: Uživatelé smazáni
cs[2]: Uživatelů smazáno

en: Deleted Volume Type | Deleted Volume Types
cs[0]: Typ svazku smazán
cs[1]: Typy svazku smazány
cs[2]: Typy svazku smazány

en: Deleted address pair | Deleted address pairs
cs[0]: Klíč smazán
cs[1]: Klíče smazány
cs[2]: Klíčů smazáno

en: Deleted images are not recoverable.
cs: Smazané obrazy nelze obnovit.

en: Deleted instances are not recoverable.
cs: Smazané instance nelze obnovit.

en: Deleted volume backups are not recoverable.
cs: Smazané zálohy svazku nelze obnovit.

en: Deleted volume snapshots are not recoverable.
cs: Smazané snapshoty svazků nelze obnovit.

en: Deleted volumes are not recoverable. All data stored in the volume will be removed.
cs: Smazané svazky nelze obnovit. Všechna ve svazku uložená data budou odstraněna.

[ctx: Current status of a Volume]
en: Deleting
cs: Mazání

[ctx: Current status of a Volume Backup]
en: Deleting
cs: Mazání

[ctx: Task status of an Instance]
en: Deleting
cs: Mazání

en: Description
cs: Popis

en: Description:
cs: Popis:

en: Destination
cs: Cíl

en: Destination CIDR
cs: Cílové CIDR

en: Destination Host
cs: Cílový hostitel

en: Detach Interface
cs: Odpojit rozhraní

[ctx: Action to perform (the volume is currently attached)]
en: Detach Volume | Detach Volumes
cs[0]: Odpojit svazek
cs[1]: Odpojit svazky
cs[2]: Odpojit svazky

en: Detach Volume from Running Instance.
cs: Odpojit svazek od běžící instance

en: Detach a Volume
cs: Odpojit svazek

en: Detached
cs: Odpojeno

en: Detached interface %(port)s for instance %(instance)s.
cs: Rozhraní %(port)s odpojeno od instance %(instance)s.

[ctx: Current status of a Volume]
en: Detaching
cs: Odpojování

[ctx: Past action (the volume is currently being detached)]
en: Detaching Volume | Detaching Volumes
cs[0]: Odpojování svazku
cs[1]: Odpojování svazků
cs[2]: Odpojování svazků

en: Detaching volume %(vol)s from instance %(inst)s.
cs: Svazek %(vol)s odpojován od instance %(inst)s.

en: Details
cs: Podrobnosti

en: Developer
cs: Vývojář

en: Device
cs: Zařízení

en: Device ID
cs: ID zařízení

en: Device ID attached to the port
cs: ID zařízení připojeného k portu

en: Device Name
cs: Název zařízení

en: Device Owner
cs: Vlastník zařízení

en: Direct
cs: Přímo

en: Direct Input
cs: Přímý vstup

en: Direction
cs: Směr

en: Disable Domain | Disable Domains
cs[0]: Zakázat doménu
cs[1]: Zakázat domény
cs[2]: Zakázat domény

en: Disable Domains
cs: Zakázat domény

en: Disable Gateway
cs: Zakázat bránu

en: Disable HA mode
cs: Zakázat režim HA

en: Disable Service
cs: Zakázat službu

en: Disable User | Disable Users
cs[0]: Zakázat uživatele
cs[1]: Zakázat uživatele
cs[2]: Zakázat uživatele

en: Disable the compute service.
cs: Zakázat službu Compute.

en: Disabled
cs: Zakázáno

[ctx: Current status of a Hypervisor]
en: Disabled
cs: Zakázáno

en: Disabled Domain | Disabled Domains
cs[0]: Doména zakázána
cs[1]: Domény zakázány
cs[2]: Domény zakázány

en: Disabled User | Disabled Users
cs[0]: Uživatel zakázán
cs[1]: Uživatelé zakázáni
cs[2]: Uživatelů zakázáno

en: Disabled compute service for host: %s.
cs: Služba Compute zakázána pro hostitele: %s

en: Disassociate
cs: Odloučit

en: Disassociate Floating IP
cs: Odloučit plovoucí IP

en: Disk Format
cs: Formát disku

en: Disk GB Hours
cs: Disk GB hodiny

en: Disk Over Commit
cs: Disk přes odevzdání

en: Disk Partition
cs: Oddíl disku

en: Display Name
cs: Zobrazovaný název

en: Distributed
cs: Distribuované

en: Do not use a colon ':' with OS::Glance::Images. This resource type does not support the use of colons.
cs: U OS::Glance::Obrazy nepoužívejte dvojtečku ':'. Tento typ prostředku je nepodporuje.

en: Domain "%s" must be disabled before it can be deleted.
cs: Doména "%s" musí být před smazáním zakázána.

en: Domain Context cleared.
cs: Kontext domény vyčištěn.

en: Domain Context updated to Domain %s.
cs: Kontext domény aktualizován na Doména %s.

en: Domain Groups
cs: Doménové skupiny

en: Domain ID
cs: ID domény

en: Domain Information
cs: Informace o doméně

en: Domain Members
cs: Členové domény

en: Domain Name
cs: Název domény

en: Domains
cs: Domény

en: Domains provide separation between users and infrastructure used by different organizations.
cs: Domény umožňují oddělit uživatele a infrastrukturu používanou různými organizacemi.

en: Domains provide separation between users and infrastructure used by different organizations. Edit the domain details to add or remove groups in the domain.
cs: Domény umožňují oddělit uživatele a infrastrukturu používanou různými organizacemi. Upravte podrobnosti domény pro přidání nebo odstranění skupin v doméně.

en: Domains:
cs: Domény:

en: Down
cs: Zavřen

[ctx: Current state of a Hypervisor]
en: Down
cs: Zavřen

[ctx: Current status of a Floating IP]
en: Down
cs: Zavřen

[ctx: Current status of a Network]
en: Down
cs: Zavřen

[ctx: current status of port]
en: Down
cs: Zavřen

[ctx: status of a network port]
en: Down
cs: Zavřen

en: Download CSV Summary
cs: Stáhnout souhrn v CSV

en: Download transfer credentials
cs: Stáhnout transferové přihlašovací údaje

en: EC2 Access Key
cs: Přístupový klíč EC2

en: EC2 Secret Key
cs: Tajný klíč EC2

en: EC2 URL
cs: URL EC2

en: Each QoS Specs entity will have a "Consumer" value which indicates where the administrator would like the QoS policy to be enforced. This value can be "front-end" (Nova Compute), "back-end" (Cinder back-end), or "both".
cs: Každá entita specifikace QoS bude mít hodnotu "spotřebitel", která označuje, kde chce správce politiku QoS použít. Tato hodnota může být "front-end" (Nova Compute), "back-end" (Cinder back-end), nebo obojí.

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit Consumer
cs: Upravit spotřebitele

en: Edit Domain
cs: Upravit doménu

en: Edit Extra Spec Value: %s
cs: Upravit hodnotu dodatečné specifikace: %s

en: Edit Flavor
cs: Upravit typ

en: Edit Group
cs: Upravit skupinu

en: Edit Host Aggregate
cs: Upravit agregát hostitelů

en: Edit Image
cs: Upravit obraz

en: Edit Instance
cs: Upravit instanci

en: Edit Namespace
cs: Editovat namespace

en: Edit Network
cs: Upravit síť

en: Edit Policy
cs: Upravit politiku

en: Edit Port
cs: Upravit port

en: Edit Project
cs: Upravit projekt

en: Edit QoS Spec Consumer
cs: Upravit spotřebitele specifikace QoS

en: Edit Router
cs: Upravit router

en: Edit Security Group
cs: Upravit bezpečnostní skupinu

en: Edit Security Groups
cs: Upravit bezpečnostní skupiny

en: Edit Snapshot
cs: Upravit snapshot

en: Edit Spec
cs: Upravit specifikaci

en: Edit Subnet
cs: Upravit podsíť

en: Edit Volume
cs: Upravit svazek

en: Edit Volume Type
cs: Upravit typ svazku

en: Edit Volume Type Extra Spec
cs: Upravit dodatečnou specifikaci typu svazku

en: Edit the identity provider's details.
cs: Upravit podrobnosti poskytovatele identit.

en: Edit the image details.
cs: Upravit podrobnosti obrazu.

en: Edit the instance details.
cs: Upravit podrobnosti instance.

en: Edit the mapping's details.
cs: Upravit detaily mapování.

en: Edit the project details.
cs: Upravit podrobnosti projektu.

en: Edit the role's details.
cs: Upravit podrobnosti role.

en: Edit the user's details, including the Primary Project.
cs: Upravte údaje uživatele, včetně primárního projektu.

en: Egress
cs: Výstup

en: Email
cs: E-mail

en: Enable DHCP
cs: Povolit DHCP

en: Enable Domain | Enable Domains
cs[0]: Povolit doménu
cs[1]: Povolit domény
cs[2]: Povolit domény

en: Enable Domains
cs: Povolit domény

en: Enable HA mode
cs: Povolit režim HA

en: Enable Service | Enable Services
cs[0]: Povolit službu
cs[1]: Povolit služby
cs[2]: Povolit služby

en: Enable User | Enable Users
cs[0]: Povolit uživatele
cs[1]: Povolit uživatele
cs[2]: Povolit uživatele

en: Enabled
cs: Povoleno

[ctx: Current status of a Hypervisor]
en: Enabled
cs: Povoleno

en: Enabled =
cs: Povoleno =

en: Enabled Domain | Enabled Domains
cs[0]: Doména povolena
cs[1]: Domény povoleny
cs[2]: Domény povoleny

en: Enabled Service | Enabled Services
cs[0]: Služba povolena
cs[1]: Služby povoleny
cs[2]: Služeb povoleno

en: Enabled User | Enabled Users
cs[0]: Uživatel povolen
cs[1]: Uživatelé povoleni
cs[2]: Uživatelů povoleno

en: Encrypted
cs: Zašifrováno

en: Encrypted =
cs: Zašifrováno

en: Encrypted Password
cs: Zašifrované heslo

en: Encryption
cs: Šifrování

en: Encryption information cannot be updated for a volume type if volumes are currently in use with the volume type.
cs: Informace o šifrování nemůže být aktualizovaná pro typ svazku, který je aktuálně použit.

en: Endpoints
cs: API endpointy

en: Enter Network Address manually
cs: Zadejte síťovou adresu ručně

en: Enter a value for ICMP code in the range (-1: 255)
cs: Zadejte hodnotu pro kód ICMP v rozsahu (-1: 255)

en: Enter a value for ICMP type in the range (-1: 255)
cs: Zadejte hodnotu pro typ ICMP v rozsahu (-1: 255)

en: Enter an integer value between 0 and 255.
cs: Zadejte celé číslo v rozsahu od 1 do 255.

en: Enter an integer value between 1 and 65535.
cs: Zadejte celé číslo v rozsahu od 1 do 65535.

en: Ephemeral Disk
cs: Efemérní disk

en: Ephemeral Disk (GB)
cs: Efemérní disk (GB)

[ctx: Current status of a Floating IP]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: Current status of a Network]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: Current status of a Volume]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: Current status of a Volume Backup]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: Current status of an Instance]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: current status of port]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: current status of router]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: status of a network port]
en: Error
cs: Chyba

en: Error Downloading RC File: %s
cs: Chyba při stahování RC souboru: %s

[ctx: Current status of a Volume]
en: Error Extending
cs: Chyba při rozšiřování

[ctx: Current status of a Volume]
en: Error Restoring
cs: Chyba při obnovování

[ctx: Current status of a Volume Backup]
en: Error Restoring
cs: Chyba při obnovování

en: Error adding Hosts to the aggregate.
cs: Chyba při přidávání hostitelů do agregátu.

[ctx: Current status of a Volume]
en: Error deleting
cs: Chyba při mazání

en: Error editing QoS Spec consumer.
cs: Chyba při úpravě spotřebitele QoS.

en: Error getting metadata definitions.
cs: Chyba při získávání definic metadat.

en: Error getting resource type associations.
cs: Chyba při získávání přidružení k typu prostředku

en: Error updating QoS Spec association.
cs: Chyba při aktualizaci přidružení specifikace QoS.

en: Error updating attributes for namespace.
cs: Chyba při aktualizaci atributů namespace.

en: Error updating resource types for namespace %s.
cs: Chyba při aktualizaci typu prostředku jmenného prostoru %s.

en: Error when adding or removing hosts.
cs: Chyba při přidávání nebo odstraňování hostitelů.

en: Error writing zipfile: %(exc)s
cs: Chyba při zapisování zip souboru: %(exc)s

en: Ether Type
cs: Typ ethernetu

en: Evacuate Host
cs: Vyklidit hostitele

en: Evacuate the servers from the selected down host to an active target host.
cs: Přesídlit servery z vybraného hostitele na aktivního cílového hostitele.

en: Example: The prefix 'hw:' is added to OS::Nova::Flavor for the Virtual CPU Topology namespace so that the properties will be prefixed with 'hw:' when applied to flavors.
cs: Příklad: Prefix 'hw:' je přidán do OS::Nova::Typ ve jmenném prostoru topologie virtuálních CPU, takže tyto vlastnosti budou mít při použití v typu prefix 'hw:'.

en: Extend Volume
cs: Rozšířit svazek

en: Extend the size of a volume.
cs: Rozšířit velikost svazku.

[ctx: Current status of a Volume]
en: Extending
cs: Rozšiřování

en: Extending volume: "%s"
cs: Rozšiřování svazku: "%s"

en: External
cs: Externí

en: External =
cs: Externí =

en: External Fixed IPs
cs: Externí pevné adresy IP

en: External Gateway
cs: Externí brána

en: External Network
cs: Externí síť

en: External network "%(ext_net_id)s" expected but not found for router "%(router_id)s".
cs: Pro router "%(router_id)s" nemohla být nalezena očekávaná externí síť "%(ext_net_id)s".

en: Extra Specs
cs: Dodatečné specifikace

[ctx: Power state of an Instance]
en: Failed
cs: Selhalo

en: Failed to add %(users_to_add)s project members%(group_msg)s and set project quotas.
cs: Nelze přidat %(users_to_add)s členů projektů%(group_msg)s a nastavit kvóty projektu.

en: Failed to add %s project groups and update project quotas.
cs: Nelze přidat %s skupin projektu a aktualizovat kvóty projektu.

en: Failed to add agent %(agent_name)s for network %(network)s.
cs: Nelze přidat agenta %(agent_name)s do sítě %(network)s.

en: Failed to check if network-ip-availability extension is supported.
cs: Nelze zkontrolovat, zda je podporováno rozšíření network-ip-availability.

en: Failed to create network %s
cs: Vytváření sítě %s selhalo

en: Failed to create router "%s".
cs: Nelze vytvořit router "%s".

en: Failed to delete network "%s"
cs: Nelze smazat síť "%s"

en: Failed to delete port %s
cs: Nelze smazat port %s

en: Failed to disable compute service for host: %s.
cs: Zakázání služby Compute selhalo pro hostitele: %s.

en: Failed to evacuate host: %s.
cs: Nelze evakuovat hostitele: %s

en: Failed to evacuate instances: %s
cs: Nelze vyklidit instance: %s

en: Failed to get mapping list %s
cs: Nelze získat seznam mapování %s

en: Failed to get network list.
cs: Nelze získat seznam sítí.

en: Failed to live migrate instance to host "%s".
cs: Instanci nelze živě migrovat na hostitele "%s"..

en: Failed to migrate host "%s".
cs: Přesunování hostitele "%s" selhalo.

en: Failed to migrate instances: %s
cs: Nelze migrovat instance: %s

en: Failed to migrate volume.
cs: Nelze migrovat svazek.

en: Failed to modify %(users_to_modify)s project members%(group_msg)s and update project quotas.
cs: Nelze změnit %(users_to_modify)s členů projektu%(group_msg)s a aktualizovat kvóty projektu,

en: Failed to modify %s domain groups.
cs: Nelze změnit doménové skupiny %s

en: Failed to modify %s project members and update domain groups.
cs: Nelze změnit %s členů skupiny a provést aktualizaci skupin domény.

en: Failed to modify %s project members, update project groups and update project quotas.
cs: Nelze změnit %s členů projektu, aktualizovat skupiny projektu a kvóty projektu.

en: Failed to perform requested operation on instance "%s", the instance has an error status
cs: Nelze provést požadovanou operaci na instanci "%s", instance je v chybovém stavu

en: Failed to update network %s
cs: Aktualizace sítě %s selhala

en: Failed to update port "%s".
cs: Aktualizace portu "%s" selhala.

en: Failed to update router %s
cs: Aktualizace routeru %s selhala

en: False
cs: Nepravda

en: Fault
cs: Chyba

en: Federation
cs: Federace

en: Filter
cs: Filtr

en: Fingerprint
cs: Otisk

[ctx: Task status of an Instance]
en: Finishing Resize or Migrate
cs: Dokončování Změny velikosti nebo Migrace

en: Fixed IPs
cs: Statické IP

en: Flat
cs: Plochý

en: Flavor
cs: Typ

en: Flavor Access
cs: Přístup k typu

en: Flavor Choice
cs: Výběr typu

en: Flavor Details
cs: Podrobnosit typu

en: Flavor ID
cs: ID typu

en: Flavor ID =
cs: ID typu =

en: Flavor Information
cs: Informace o typu

en: Flavor Name
cs: Název typu

en: Flavors
cs: Typy

en: Flavors define the sizes for RAM, disk, number of cores, and other resources and can be selected when users deploy instances.
cs: Typy určují velikosti RAM, disku, počet jader a další prostředky které mohou být vybrány při nasazování instancí.

en: Floating IP
cs: Plovoucí IP

en: Floating IP Address (optional)
cs: Floating IP adresa (volitelná)

en: Floating IP Details
cs: Detaily floating IP adresy

en: Floating IP address
cs: Floating IP adresa

en: Floating IPs
cs: Plovoucí IP adresy

en: For %(type)s networks, valid IDs are %(min)s to %(max)s.
cs: Platné ID pro %(type)s sítě jsou %(min)s až %(max)s.

en: For TCP and UDP rules you may choose to open either a single port or a range of ports. Selecting the "Port Range" option will provide you with space to provide both the starting and ending ports for the range. For ICMP rules you instead specify an ICMP type and code in the spaces provided.
cs: Pro pravidla TCP a UDP můžete povolit buď jeden port nebo rozsah portů. Výběrem "Rozsah portů"můžete zadat počáteční a koncový port rozsahu. U pravidla ICMP zadáváte do přidělených polí typ ICMP a kód.

en: For a %(network_type)s network, valid segmentation IDs are %(min)s through %(max)s.
cs: Pro %(network_type)s síť, platné ID segmentací jsou %(min)s skrz %(max)s.

en: Forbidden
cs: Zakázáno

[ctx: Force upload volume in in-use status to image]
en: Force
cs: Vynutit

en: Force Host Copy
cs: Vynutit kopírování hostitele

en: Forcing to create snapshot "%s" from attached volume.
cs: Vynucení vytvoření snapshotu "%s" z připojeného svazku.

en: Format
cs: Formát

en: Format =
cs: Formát =

en: Free IPs
cs: Volné IP adresy

en: From Port
cs: Od portu

en: From here you can add a DHCP agent for the network.
cs: Zde můžete přidat agenta DHCP pro síť.

en: From here you can create a snapshot of a volume.
cs: Zde můžete vytvořit snapshot svazku.

en: Gateway IP
cs: IP gateway

en: Gateway IP and IP version are inconsistent.
cs: IP brány a verze IP jsou v rozporu.

en: Gateway interface is added
cs: Rozhraní brány přidáno

en: Go
cs: Přejít

en: Graph
cs: Graf

en: Group "%s" was successfully created.
cs: Skupina "%s" byla úspěšně vytvořena.

en: Group ID
cs: ID skupiny

en: Group ID =
cs: ID skupiny =

en: Group Management
cs: Správa skupiny

en: Group Management: {{ group.name }}
cs: Správa skupiny: {{ group.name }}

en: Group Members
cs: Členové skupiny

en: Group Name =
cs: Název skupiny =

en: Group has been updated successfully.
cs: Skupina byla úspěšně aktualizována.

en: Groups
cs: Skupiny

en: Groups are used to manage access and assign roles to multiple users at once. After creating the group, edit the group to add users.
cs: Skupiny se používají ke správě přístupu a přidělení rolí mnoha uživatelům najednou. Po vytvoření skupiny ji můžete upravit a přidat uživatele.

en: Groups are used to manage access and assign roles to multiple users at once. Edit the group's name and description.
cs: Skupiny se používají ke správě přístupu a přidělení rolí mnoha uživatelům najednou. Upravte jméno skupiny a její popis.

note: Translators: High Availability mode of Neutron router
en: HA mode
cs: Režim HA

[ctx: Current status of an Instance]
en: Hard Reboot
cs: Studený restart

en: Hard Reboot Instance | Hard Reboot Instances
cs[0]: Studený restart instance
cs[1]: Studený restart instancí
cs[2]: Studený restart instancí

[ctx: Task status of an Instance]
en: Hard Reboot Pending
cs: Čekání na studený restart

[ctx: Task status of an Instance]
en: Hard Reboot Started
cs: Studený restart zahájen

en: Hard Rebooted Instance | Hard Rebooted Instances
cs[0]: Instance studeně restartována
cs[1]: Instance studeně restartovány
cs[2]: Instance studeně restartovány

[ctx: Task status of an Instance]
en: Hard Rebooting
cs: Studený restart

en: Help
cs: Nápověda

en: High Availability Mode
cs: Režim vysoké dostupnosti

en: High Availability Status
cs: Stav vysoké dostupnosti

en: Home
cs: Domů

en: Host
cs: Hostitel

en: Host =
cs: Hostitel =

en: Host Aggregate Information
cs: Informace o agregátu hostitelů

en: Host Aggregates
cs: Agregáty hostitelů

en: Host Name =
cs: Jméno hostitele =

en: Host Routes
cs: Cesty hostitele

en: Host Routes format error: Destination CIDR and nexthop must be specified (value=%s)
cs: Chybný formát cesty hostitele: Musí být zadány cílový CIDR a další_skok (hodnota=%s)

en: Host aggregates divide an availability zone into logical units by grouping together hosts. Create a host aggregate then select the hosts contained in it.
cs: Agregáty hostitelů rozdělují zóny dostupnosti do logických jednotek seskupením hostitelů dohromady. Vytvořte agregáty hostitelů a poté vyberte hostitele, které v něm budou obsaženy.

en: Host aggregates divide an availability zone into logical units by grouping together hosts. Edit the aggregate host to select hosts contained in it.
cs: Agregáty hostitelů rozdělují zóny dostupnosti do logických jednotek seskupením hostitelů dohromady. Upravte agregáty hostitele pro výběr hostitelů v něm obsažené.

en: Hostname
cs: Název hostitele

en: Hosts
cs: Hostitelé

en: Hypervisor
cs: Hypervizor

en: Hypervisor Instances
cs: Instance hypervizoru

en: Hypervisor Servers
cs: Servery hypervizoru

en: Hypervisor Summary
cs: Přehled hypervizorů

en: Hypervisors
cs: Hypervizory

en: ICMP code is provided but ICMP type is missing.
cs: Kód ICMP je zadán, typ ICMP není zadán.

en: IP Address
cs: IP adresa

en: IP Address (optional)
cs: IP adresa (nepovinné)

en: IP Address or CIDR
cs: IP adresa nebo CIDR

en: IP Addresses
cs: IP adresy

en: IP Protocol
cs: IP protokol

en: IP Version
cs: Verze IP

en: IP address %s associated.
cs: IP adresa %s asociována.

en: IP address allocation pools. Each entry is: start_ip_address,end_ip_address (e.g., 192.168.1.100,192.168.1.120) and one entry per line.
cs: Zásoby pro přidělení IP adres. Každý záznam je ve formátu: počáteční_ip_adresa&gt, konečná_ip_adresa (např.: 192.168.1.100,192.168.1.120) a jeden záznam na řádek.

en: IP address list of DNS name servers for this subnet. One entry per line.
cs: Seznam IP adres DNS serverů pro tuto podsíť. Jeden záznam na řádek.

en: IP address of Gateway (e.g. 192.168.0.254) The default value is the first IP of the network address (e.g. 192.168.0.1 for 192.168.0.0/24, 2001:DB8::1 for 2001:DB8::/48). If you use the default, leave blank. If you do not want to use a gateway, check 'Disable Gateway' below.
cs: IP adresa brány (např.: 192.168.0.254). Výchozí hodnota je první IP ze síťových adres (např.: 192.168.0.1 pro 192.168.0.0/24, 2001:DB8::1 pro 2001:DB8::/48). Pokud používáte výchozí hodnotu, nechejte pole prázdné. Pokud bránu nechcete používat, zaškrtněte "Zakázat bránu" níže.

en: IPv4 Address =
cs: Adresa IPv4 =

en: IPv6 Address =
cs: Adresa IPv6 =

en: IPv6 Address Configuration Mode
cs: Režim nastavení adresy IPv6

en: ISO - Optical Disk Image
cs: ISO - obraz optického disku

en: Identifier
cs: Identifikátor

en: Identifier Type
cs: Typ identifikátoru

en: Identity Provider ID
cs: ID poskytovatele identit

en: Identity Providers
cs: Poskytovatelé identit

en: Identity provider protocol created successfully.
cs: Protokol poskytovatele identit úspěšně vytvořen.

en: Identity provider registered successfully.
cs: Poskytovatel identit úspěšně registrován.

en: Identity provider updated successfully.
cs: Poskytovatel identit úspěšně aktualizován.

en: Identity service does not allow editing user data.
cs: Služba identity nepovoluje úpravu dat uživatele.

en: Identity service does not allow editing user password.
cs: Služba identity nepovoluje úpravu hesla uživatele.

en: If "No volume type" is selected, the volume will be created without a volume type.
cs: Pokud je vybráno "Žádný typ svazku", nebude mít vytvořený svazek žádný typ.

en: If console is not responding to keyboard input: click the grey status bar below.
cs: Pokud konzole nereaguje na vstup z klávesnice: klikněte na šedou stavovou lištu níže.

en: If you select an image via an HTTP/HTTPS URL, the Image Location field MUST be a valid and direct URL to the image binary; it must also be accessible to the Image Service. URLs that redirect or serve error pages will result in unusable images.
cs: Pokud vybíráte obraz přes HTTP/HTTPS URL, pole umístění obrazu MUSÍ být platné a URL musí směrovat na spustitelný soubor obrazu; musí být také přístupné pro Službu obrazů. URL, které přesměrovávají nebo vydávají chybové stránky způsobí nepoužitelnost obrazů.

en: Image
cs: Obraz

[ctx: Type of an image]
en: Image
cs: Obraz

[ctx: Task status of an Instance]
en: Image Backup
cs: Záloha obrazu

en: Image File
cs: Soubor obrazu

en: Image ID
cs: ID obrazu

en: Image ID =
cs: ID obrazu =

en: Image Location
cs: Umístění obrazu

en: Image Name
cs: Název obrazu

en: Image Name =
cs: Název obrazu =

[ctx: Task status of an Instance]
en: Image Pending Upload
cs: Obraz čeká na nahrání

[ctx: Task status of an Instance]
en: Image Snapshot Pending
cs: Obraz čeká na snapshot

en: Image Source
cs: Zdroj obrazu

[ctx: Task status of an Instance]
en: Image Uploading
cs: Nahrávání obrazu

en: Image source must be specified
cs: Zdroj obrazu musí být zadán

en: Image was successfully updated.
cs: Obraz byl úspěšně aktualizován.

en: Images
cs: Obrazy

en: Images can be provided via an HTTP/HTTPS URL or be uploaded from your local file system.
cs: Obrazy mohou být zadány pomocí HTTP/HTTPS URL, nebo nahrány z lokálního souborového systému.

en: Import Key Pair
cs: Importovat klíč

en: Import Namespace
cs: Importovat jmenný prostor

[ctx: Current status of a Volume]
en: In-use
cs: Používá se

en: Indicates whether this identity provider should accept federated authentication requests.
cs: Označte, zda by měl tento poskytovatel identit přijmout federované ověřovací požadavky.

en: Info
cs: Informace

en: Information
cs: Informace

en: Ingress
cs: Vstup

en: Injected Files
cs: Vložené soubory

en: Instance Action List
cs: Seznam činností instance

en: Instance Admin Password
cs: Heslo správce instance

en: Instance Console
cs: Konzole instance

en: Instance Console Log
cs: Log konzole instance

en: Instance ID
cs: ID instance

en: Instance ID =
cs: ID Instance =

en: Instance Name
cs: Název instance

en: Instance Name =
cs: Název instance =

en: Instance Overview
cs: Přehled instancí

en: Instance Password is not set or is not yet available
cs: Heslo instance není nastaveno nebo není zatím dostupné

en: Instance Security Groups
cs: Bezpečnostní skupiny instance

en: Instances
cs: Instance

en: Insufficient privilege level to retrieve image list.
cs: Nedostatečná úroveň oprávnění pro získání seznamu obrazů.

en: Insufficient privilege level to view domain information.
cs: Nedostatečná úroveň oprávnění pro zobrazení informací o doméně.

en: Insufficient privilege level to view group information.
cs: Nedostatečná úroveň oprávnění pro zobrazení informací o skupině.

en: Insufficient privilege level to view identity provider information.
cs: Nedostatečná úroveň oprávnění pro zobrazení informací o poskytovateli identit.

en: Insufficient privilege level to view mapping information.
cs: Nedostatečná úroveň oprávnění pro zobrazení informací o mapování.

en: Insufficient privilege level to view project information.
cs: Nedostatečná úroveň oprávnění pro zobrazení informací o projektu.

en: Insufficient privilege level to view role information.
cs: Nedostatečná úroveň oprávnění pro zobrazení informací o roli.

en: Insufficient privilege level to view user information.
cs: Nedostatečná úroveň oprávnění pro zobrazení informací o uživateli.

en: Interface added
cs: Rozhraní přidáno

en: Interfaces
cs: Rozhraní

en: Internal Interface
cs: Interní rozhraní

en: Internal:
cs: Interní:

en: Invalid date format: Using today as default.
cs: Neplatný formát data: Dnešek je použit jako výchozí.

en: Invalid time period. The end date should be more recent than the start date.
cs: Neplatné časové období. Konečné datum by mělo být později než počáteční.

en: Invalid time period. You are requesting data from the future which may not exist.
cs: Neplatné časové období. Žádáte o data z budoucnosti.

en: Items Per Page
cs: Položek na stránku

en: Kernel ID
cs: ID kernelu

en: Key
cs: Klíč

en: Key Name
cs: Název klíče

en: Key Pair
cs: Klíč

en: Key Pair Details
cs: Podrobnosti klíče

en: Key Pair Name
cs: Název klíče

en: Key Pairs
cs: Klíče

en: Key Pairs are how you login to your instance after it is launched.
cs: Klíče jsou způsob jak se přihlásit do instance po jejím spuštění.

en: Key Size (bits)
cs: Velikost klíče (v bitech)

en: Key pair name may only contain letters, numbers, underscores, spaces, and hyphens and may not be white space.
cs: Název klíče může obsahovat pouze písmena, čísla, podtržítka, mezery a pomlčky a nemůže obsahovat prázdné znaky.

en: Key-Value Pairs
cs: Páry klíč-hodnota

[ctx: Current status of an Image]
en: Killed
cs: Ukončeno

en: L3 Agent
cs: Agent L3

en: Language
cs: Jazyk

[ctx: Time since the last update]
en: Last Updated
cs: Naposledy aktualizováno

en: Launch
cs: Spustit

en: Launch Instance
cs: Spustit instanci

en: Launch Instance (Quota exceeded)
cs: Spustit instanci (kvóta překročena)

en: Launch as Instance
cs: Spustit jako instanci

en: Length of Injected File Path
cs: Délka vložené cesty souboru

en: Live Migrate
cs: Migrace za běhu

en: Live Migrate Instance
cs: Přesunout instanci za běhu

en: Live migrate an instance to a specific host.
cs: Živá migrace na konkrétního hostitele.

en: Local
cs: Lokální

en: Local Disk Usage
cs: Využití lokálního disku

en: Local Storage (total)
cs: Lokální úložiště (celkem)

en: Local Storage (used)
cs: Lokální úložiště (použitá)

en: Lock Instance | Lock Instances
cs[0]: Uzamknout instanci
cs[1]: Uzamknout instance
cs[2]: Uzamknout instance

en: Locked Instance | Locked Instances
cs[0]: Instance uzamčena
cs[1]: Instance uzamčeny
cs[2]: Instance uzamčeny

en: Log Length
cs: Délka logu

en: Log Lines Per Instance
cs: Řádků logu instance

en: Log length must be a nonnegative integer.
cs: Délka logu musí být nezáporné celé číslo.

en: MAC Address
cs: MAC adresa

en: MAC Learning State
cs: Stav naučení MAC adres

[ctx: Current status of a Volume]
en: Maintenance
cs: Údržba

en: Make the image visible across projects.
cs: Vytvoří obraz viditelný napříč projekty.

en: Manage
cs: Spravovat

en: Manage Attachments
cs: Správa příloh

en: Manage Floating IP Associations
cs: Správa přidružených plovoucích IP

en: Manage Hosts
cs: Správa hostitelů

en: Manage Hosts Aggregate
cs: Správa agregátů hostitelů

en: Manage Hosts within Aggregate
cs: Správa hostitelů v agregátu

en: Manage Members
cs: Správa členů

en: Manage Protocols
cs: Spravovat protokoly

en: Manage QoS Spec Association
cs: Správa přidružení specifikace QoS

en: Manage Rules
cs: Správa pravidel

en: Manage Security Group Rules: {{ security_group.name }} ({{ security_group.id }})
cs: Správa pravidel bezpečnostní skupiny: {{ security_group.name }} ({{ security_group.id }})

en: Manage Specs
cs: Správa specifikací

en: Manage Volume
cs: Správa svazku

en: Manage Volume Attachments
cs: Správa připojených svazků

en: Manage Volume Types
cs: Spravovat typy svazků

en: Manage Volumes
cs: Spravovat svazky

en: Manual
cs: Ručně

en: Mapped Fixed IP Address
cs: Mapovaná pevní IP adresa

en: Mapping ID
cs: ID mapování

en: Mapping ID "%s" is already used.
cs: ID mapování "%s" se již používá.

en: Mapping created successfully.
cs: Mapování úspěšně vytvořeno.

en: Mapping updated successfully.
cs: Mapování úspěšně aktualizováno.

en: Mappings
cs: Mapování

[ctx: Google's Material Design style theme]
en: Material
cs: Materiál

en: Max. Size (MB) =
cs: Max. velikost (MB) =

en: Memory MB Hours
cs: RAM MB hodiny

en: Memory Usage
cs: Využití paměti

en: Message
cs: Zpráva

en: Metadata Definition File
cs: Soubor definic metadat

en: Metadata Definitions
cs: Definice metadat

en: Metadata Items
cs: Položky metadat

en: Migrate
cs: Migrovat

en: Migrate Instance | Migrate Instances
cs[0]: Přesunout instanci
cs[1]: Přesunout instance
cs[2]: Přesunout instance

en: Migrate Volume
cs: Migrovat svazek

en: Migrate a volume to a specific host. <br> <br> Force Host Copy: Enables or disables generic host-based force-migration, which bypasses driver optimizations.
cs: Přesunout svazek na konkrétního hostitele.<br><br> Vynutit kopírování hostitele: Povoluje či zakazuje obecné vynucené migrace mezi hostiteli, které potlačují optimalizace ovladače.

en: Migrate all instances from a host with disabled nova-compute service. Optionally you can choose type of migration. All running instances of the host can be Live Migrated. Cold Migration is trying to use 'nova migrate' on each instance of migrated host.
cs: Migrovat všechny instance z hostitele se zakázanou službou nova-compute. Můžete také zvolit typ přesunu. Všechny běžící instance mohou být migrovány zaživa. Při cold migraci se používá 'nova migrate' na každou instanci přesunovaného hostitele.

[ctx: Current status of an Instance]
en: Migrating
cs: Migrace

[ctx: Task status of an Instance]
en: Migrating
cs: Migrace

en: Migrating instances may cause some unrecoverable results.
cs: Migrace instancí může mít neopravitelné následky.

en: Migration Policy
cs: Politika migrace

en: Min Disk
cs: Minimální disk

en: Min. Size (MB) =
cs: Min. velikost (MB) =

en: Minimum Disk (GB)
cs: Minimální kapacita (GB)

en: Modified domain "%s".
cs: Doména "%s" změněna.

en: Modified instance "%s".
cs: Instance "%s" změněna.

en: Modified project "%s".
cs: Projekt "%s" změněn.

en: Modify Access
cs: Změnit přístup

en: Modify Consumer
cs: Změnit spotřebitele

en: Modify Groups
cs: Změnit skupiny

en: Modify Quotas
cs: Změnit kvóty

en: Modify dashboard settings for your user.
cs: Změňte nastavení nástěnky pro vašeho uživatele.

en: Modify name and description of a volume.
cs: Změňte název a popis svazku.

en: Modify the name and description of a snapshot.
cs: Změňte název a popis snapshotu.

en: Modify volume type name, description, and public status.
cs: Změnit typ svazku, popis a veřejný status.

en: N/A
cs: Nedostupné

[ctx: current status of port]
en: N/A
cs: Nedostupné

en: Name
cs: Jméno

en: Name =
cs: Název =

en: Name or other identifier for existing volume
cs: Název nebo jiný identifikátor existujícího svazku

en: Name: %(name)s ID: %(uuid)s
cs: Název: %(name)s ID: %(uuid)s

en: Namespace
cs: Jmenný prostor

en: Namespace %s has been created.
cs: Jmenný prostor %s byl vytvořen.

en: Namespace Definition Source
cs: Zdroj vymezení jmenného prostoru

en: Namespace JSON
cs: JSON jmenného prostoru

en: Namespace Overview
cs: Přehled jmenného prostoru

en: Namespace Resource Type Associations
cs: Přidružení typu prostředku jmenného prostoru

en: Namespace successfully updated.
cs: Namespace úspěšně aktualizován.

en: Namespaces
cs: Jmenné prostory

en: Namespaces can be associated to different resource types. This makes the properties in the namespace visible in the 'Update Metadata' action for that type of resource.
cs: Jmenné prostory mohou být přidruženy k různým typům prostředků. Toto zpřístupní vlastnosti ve jmenném prostoru v části 'Aktualizace metadat' pro tento typ prostředku.

en: Network
cs: Síť

en: Network %s was successfully updated.
cs: Síť %s byla úspěšně aktualizována.

en: Network Address
cs: Síťová adresa

en: Network Address Source
cs: Zdroj síťové adresy

en: Network Address and IP version are inconsistent.
cs: Síťová adresa a verze IP jsou v rozporu.

en: Network Agents
cs: Síťoví agenti

en: Network Details
cs: Podrobnosti sítě

en: Network ID
cs: ID sítě

en: Network Mask
cs: Maska sítě

en: Network Name
cs: Název sítě

en: Network Topology
cs: Topologie sítě

en: Network Type:
cs: Typ sítě:

en: Network address in CIDR format (e.g. 192.168.0.0/24)
cs: Síťová adresa ve formátu CIDR (např.: 192.168.0.0/24)

en: Network address in CIDR format (e.g. 192.168.0.0/24, 2001:DB8::/48)
cs: Síťová adresa ve formátu CIDR (např.: 192.168.0.0/24, 2001:DB8::/48)

en: Network list can not be retrieved.
cs: Nelze získat seznam sítí.

[ctx: Task status of an Instance]
en: Networking
cs: Síťování

en: Networks
cs: Sítě

en: Never
cs: Nikdy

en: Never updated
cs: Nikdy neaktualizováno

en: New DHCP Agent
cs: Nový agent DHCP

en: New Flavor
cs: Nový typ

en: New Host
cs: Nový hostitel

en: New QoS Spec Consumer
cs: Nový spotřebitel specifikace QoS

en: New Size (GiB)
cs: Nová velkost (GiB)

en: New name cannot be empty.
cs: Nový název nemůže být prázdný.

en: New name conflicts with another volume type.
cs: Nový název je v konfliktu s jiným typem.

en: New password
cs: Nové heslo

en: New size must be greater than current size.
cs: Nová velikost musí být větší než současná.

en: Next Hop
cs: Další skok

en: Next Hop IP must be a part of one of the subnets to which the router interfaces are connected.
cs: Další IP adresa skoku musí být součástí jedné z podsítí, ke které jsou připojena rozhraní routeru.

en: No
cs: Ne

en: No Host selected.
cs: Nezvolen hostitel.

en: No Hosts found.
cs: Žádní hostitelé nenalezeni.

en: No Ports available
cs: Nejsou dostupné žádné porty

[ctx: Power state of an Instance]
en: No State
cs: Žádný stav

en: No assigned volumes
cs: Žádné přidělené svazky

en: No associations defined.
cs: Není určeno žádné přidružení.

en: No attached device
cs: Žádné připojené zařízení

en: No availability zones found
cs: Žádné zóny dostupnosti nenalezeny

en: No available console found.
cs: Žádné dostupné konzole.

en: No available projects
cs: Žádné dostupné projekty

en: No flavors available
cs: Typy nejsou dostupné

en: No floating IP addresses allocated
cs: Žádné plovoucí IP nepřiděleny

en: No floating IP pools available
cs: Žádná zásoba plovoucích IP není dostupná

en: No groups found.
cs: Žádné skupiny nenalezeny.

en: No groups.
cs: Žádné skupiny.

en: No host selected.
cs: Nezvolen hostitel.

en: No hosts found.
cs: Žádní hostitelé nenalezeni.

en: No images available
cs: Žádné obrazy nejsou dostupné

en: No input was provided for the namespace content.
cs: Nebyl zadán žádná vstup pro obsah jmenného prostoru.

en: No instances available
cs: Žádné dostupné instance

en: No key pairs available
cs: Žádné dostupné klíče

en: No mappings available
cs: Žádné dostupné mapování

en: No networks available
cs: Žádné dostupné sítě

en: No new QoS spec available
cs: Není dostupná žádná nová specifikace QoS

en: No options specified
cs: Nezadány žádné volby

en: No other agents available.
cs: Žádní další agenti nejsou dostupní.

en: No other hosts available
cs: Žádní další hostitelé nejsou dostupní

en: No other hosts available.
cs: Žádní další hostitelé nejsou dostupní.

en: No other volume types available
cs: Žádné další typy svazku nejsou dostupné

en: No ports available
cs: Nejsou dostupné žádné porty

en: No project available
cs: Žádný dostupný projekt

en: No projects found.
cs: Nenalezeny žádné projekty.

en: No projects selected. All projects can use the flavor.
cs: Žádné projekty nejsou vybrány. Typ mohou použít všechny projekty.

en: No router
cs: Žádný router

en: No rules defined.
cs: Žádná pravidla nezadána.

en: No security groups available
cs: Žádné dostupné bezpečnostní skupiny

en: No security groups enabled.
cs: Žádné bezpečnostní skupiny nejsou povoleny.

en: No security groups found.
cs: Nenalezeny žádné bezpečnostní skupiny.

en: No server groups available
cs: Skupiny serveru nejsou dostupné

en: No source, empty volume
cs: Žádný zdroj, prázdný svazek

en: No subnets available
cs: Žádné dostupné podsítě

en: No users found.
cs: Žádní uživatelé nenalezeni.

en: No users.
cs: Žádní uživatelé.

en: No volume type
cs: Žádný typ svazku

en: No volume types found.
cs: Nenalezeny žádné typy svazků.

en: No volume types selected.
cs: Žádné typy svazků nebyly vybrány.

en: No volumes attached
cs: Nepřipojen žádný svazek

en: No volumes attached.
cs: Nepřipojeny žádné svazky.

en: No volumes available
cs: Žádné svazky nejsou dostupné

en: No volumes found.
cs: Žádné svazky nenalezeny.

en: No volumes selected.
cs: Nevybrány žádné svazky.

en: Non admin users are not allowed to make images public.
cs: Povolení zveřejnit obrazy má pouze administrátor.

en: Non-Members
cs: Nečlenové

en: None
cs: Žádný

[ctx: Task status of an Instance]
en: None
cs: Žádný

en: None (removes spec)
cs: Žádná (odstraní specifikaci)

en: Normal
cs: Normální

en: Not attached
cs: Nepřipojeno

en: Not available
cs: Není dostupné

en: Note that a volume can not be deleted if it is &quot;attached&quot; or has any dependent snapshots.
cs: Všimněte si, že svazek nemůže být smazán pokud je &quot;připojen&quot; nebo má nějaké závislé snapshoty.

en: Note:
cs: Poznámka:

en: Number of Instances
cs: Počet instancí

en: Number of Snapshots
cs: Počet snapshotů

en: Number of VCPUs
cs: Počet VCPU

en: Number of Volumes
cs: Počet svazků

en: Number of items to show per page (applies to the pages that have API supported pagination, Max Value: %s)
cs: Počet položek zobrazených na stránce (týká se stránek, které podporují stránkování pomocí API, max. hodnota: %s)

en: Number of log lines to be shown per instance
cs: Počet zobrázených řádků logu

en: OR Copy/Paste your Private Key
cs: NEBO Zkopírujte/Vložte váš privátní klíč

en: OVA - Open Virtual Appliance
cs: OVA - otevřené virtuální zařízení

en: Object Store
cs: Úložiště objektů

en: Old Flavor
cs: Starý typ

en: Old password and new password must be different
cs: Staré a nové heslo musí být rozdílné

en: On Demand
cs: Na žádost

en: Once a floating IP is released, there is no guarantee the same IP can be allocated again.
cs: Jakmile je plovoucí IP adresa uvolněna, neexistuje žádná záruka, že stejná IP bude znovu přidělena.

en: Only definitions in raw JSON format are supported.
cs: Určení jsou podporována pouze ve formátu JSON.

en: Open Port
cs: Otevřít port

en: Open Port/Port Range:
cs: Otevřené porty/Rozsah portů:

en: Optionally, you may choose to create a new volume.
cs: Můžete také zvolit vytvoření nového svazku.

en: Other IPv6 modes: ipv6_ra_mode=%(ra_mode)s, ipv6_address_mode=%(addr_mode)s
cs: Další režimy IPv6: ipv6_ra_mode=%(ra_mode)s, ipv6_address_mode=%(addr_mode)s

en: Other Protocol
cs: Ostatní protokoly

en: Out of range float values are not JSON compliant: %r
cs: Hodnoty s plovoucí čárkou mimo rozsah neodpovídají normám JSON: %r

en: Overview
cs: Přehled

en: Owner
cs: Vlastník

en: Page Not Found
cs: Stránka nenalezena

en: Password
cs: Heslo

[ctx: Current status of an Instance]
en: Password
cs: Heslo

en: Password changed. Please log in again to continue.
cs: Heslo bylo změněno. Pro pokračovaní se prosím znovu přihlaste.

en: Password changed. Please log in to continue.
cs: Heslo bylo změněno. Pro pokračovaní se prosím přihlaste.

en: Passwords do not match.
cs: Hesla se neshodují.

[ctx: Action log of an instance]
en: Pause
cs: Pozastavit

en: Pause Instance | Pause Instances
cs[0]: Pozastavit instanci
cs[1]: Pozastavit instance
cs[2]: Pozastavit instance

[ctx: Current status of an Instance]
en: Paused
cs: Pozastaveno

[ctx: Power state of an Instance]
en: Paused
cs: Pozastaveno

en: Paused Instance | Paused Instances
cs[0]: Instance pozastavena
cs[1]: Instance pozastaveny
cs[2]: Instance pozastaveny

[ctx: Task status of an Instance]
en: Pausing
cs: Pozastavování

[ctx: Current status of an Image]
en: Pending Delete
cs: Čeká na smazání

en: Per Volume Size (GiB)
cs: Podle velikosti svazku (GiB)

en: Physical Network
cs: Fyzická síť

en: Physical Network:
cs: Fyzická síť:

en: Please note:
cs: Vezměte prosím na vědomí:

en: Please try again later [Error: %s].
cs: Zkuste to prosím znovu později [Chyba: %s].

en: Pool
cs: Zásoba

en: Port %s was successfully created.
cs: Port %s byl úspěšně vytvořen.

en: Port %s was successfully updated.
cs: Port %s byl úspěšně aktualizován.

en: Port Range
cs: Rozsah portů

en: Port Security Enabled
cs: Bezpečnostní port povolen

en: Port list can not be retrieved.
cs: Nelze získat seznam portů.

en: Port to be associated
cs: Port který má být přidružen

en: Ports
cs: Porty

en: Power State
cs: Stav napájení

[ctx: Task status of an Instance]
en: Powering Off
cs: Vypínání

[ctx: Task status of an Instance]
en: Powering On
cs: Zapínání

[ctx: Task status of an Instance]
en: Preparing Resize or Migrate
cs: Příprava na Změnu velikosti nebo Migraci

en: Prevent the deletion of the image.
cs: Zamezí odstranění obrazu.

en: Primary Project
cs: Primární projekt

en: Private Key File
cs: Soubor s privátním klíčem

en: Profile
cs: Profil

en: Project
cs: Projekt

en: Project =
cs: Projekt =

en: Project Details
cs: Podrobnosti projektu

en: Project Groups
cs: Skupiny projektu

en: Project ID
cs: ID projektu

en: Project ID =
cs: ID Projektu =

en: Project ID:
cs: ID projektu:

en: Project Information
cs: Informace o projektu

en: Project Limits
cs: Limity projektu

en: Project Members
cs: Členové projektu

en: Project Name
cs: Název projektu

en: Project Name =
cs: Jméno projektu =

en: Project Quotas
cs: Kvóty projektu

en: Project Usage
cs: Využití projektu

en: Project Usage Overview
cs: Přehled využití projektu

en: Project name "%s" is already used.
cs: Název projektu "%s" již je používán.

en: Projects
cs: Projekty

en: Projects:
cs: Projekty:

en: Properties Target:
cs: Vlastnosti cíle:

en: Protected
cs: Chráněno

en: Protocol
cs: Protokol

en: Protocol ID
cs: ID protokolu

en: Protocol ID "%s" is already used.
cs: ID protokolu "%s" se již používá.

en: Protocols
cs: Protokoly

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Provider Network
cs: Síť poskytovatele

en: Provider Network Type
cs: Typ sítě poskytovatele

en: Public
cs: Veřejné

en: Public Key
cs: Veřejný klíč

en: Public:
cs: Veřejná:

en: QCOW2 - QEMU Emulator
cs: QCOW2 - emulátor QEMU

en: QOS Policy ID
cs: ID politky QOS

en: QoS Spec name "%s" already exists.
cs: Specifikace QoS s názvem "%s" již existuje.

en: QoS Spec to be associated
cs: Specifikace QoS, která má být přidružena

en: QoS Spec:
cs: Specifikace QoS:

en: QoS Spec: {{ qos_spec_name }}
cs: Specifikace QoS: {{ qos_spec_name }}

en: QoS Specs
cs: Specifikace QoS

[ctx: Current status of an Image]
en: Queued
cs: Ve frontě

en: Quota Name
cs: Název kvóty

en: Quota exceeded for resource router.
cs: Kvóta je překročená pro prostředek: router.

en: Quota value(s) cannot be less than the current usage value(s): %s.
cs: Hodnoty kvóty nemohou být menší než hodnoty současného využití: %s.

en: RAM (total)
cs: RAM (celkem)

en: RAM (used)
cs: RAM (použitá)

en: RX/TX Factor
cs: RX/TX Faktor

en: RX/TX factor
cs: RX/TX faktor

en: Ramdisk ID
cs: ID ramdisku

[ctx: Image format for display in table]
en: Raw
cs: Prosté

en: Reason
cs: Důvod

en: Reason: %(disabled_reason)s
cs: Důvod: %(disabled_reason)s

[ctx: Action log of an instance]
en: Reboot
cs: Restartovat

[ctx: Current status of an Instance]
en: Reboot
cs: Restartovat

[ctx: Task status of an Instance]
en: Reboot Pending
cs: Čeká na restartování

[ctx: Task status of an Instance]
en: Reboot Started
cs: Restartování zahájeno

[ctx: Task status of an Instance]
en: Rebooting
cs: Restartování

[ctx: Action log of an instance]
en: Rebuild
cs: Znovu sestavit

[ctx: Current status of an Instance]
en: Rebuild
cs: Znovu sestavit

[ctx: Task status of an Instance]
en: Rebuild Block Device Mapping
cs: Znovu sestavit mapování blokového zařízení

en: Rebuild Instance
cs: Znovu sestavit instanci

en: Rebuild Password
cs: Znovu sestavit heslo

[ctx: Task status of an Instance]
en: Rebuild Spawning
cs: Znovu sestavování spuštění

[ctx: Task status of an Instance]
en: Rebuilding
cs: Znovu sestavování

en: Rebuilding instance %s.
cs: Znovu sestavování instance %s.

en: Recreate EC2 Credentials
cs: Znovuvytvořit přihlašovací údaje EC2

en: Regions:
cs: Regiony:

en: Register Identity Provider
cs: Registrovat poskytovatele identit

en: Register a identity provider that is trusted by the Identity API to authenticate identities.
cs: Registrujte poskytovatele identit, který je ověřený Identity API pro ověřování identit.

en: Release Floating IP | Release Floating IPs
cs[0]: Uvolnit plovoucí IP adresu
cs[1]: Uvolnit plovoucí IP adresy
cs[2]: Uvolnit plovoucí IP adresy

en: Released Floating IP | Released Floating IPs
cs[0]: Plovoucí IP adresa uvolněna
cs[1]: Plovoucí IP adresy uvolněny
cs[2]: Plovoucí IP adresy uvolněny

en: Remote
cs: Vzdálený

en: Remote IDs
cs: Vzdálené ID

en: Remote IP Prefix
cs: Prefix vzdálené adresy IP

en: Remote Security Group
cs: Vzdálená bezpečnostní skupina

en: Remote:
cs: Vzdálené:

en: Remove User | Remove Users
cs[0]: Odstranit uživatele
cs[1]: Odstranit uživatele
cs[2]: Odstranit uživatele

en: Removed User | Removed Users
cs[0]: Uživatel odstraněn
cs[1]: Uživatelé odstraněni
cs[2]: Uživatelé odstraněni

en: Removing a key pair can leave OpenStack resources orphaned. You should not remove a key pair unless you are certain it is not being used anywhere.
cs: Odstraněním klíče mohou zdroje OpenStack zůstat osiřelé. Pokud si nejste jistí, zda je klíč používán, neodstraňujte ho.

en: Report Bug
cs: Nahlásit chybu

en: Request ID
cs: ID požadavku

en: Request for resizing of instance "%s" has been submitted.
cs: Požadavek pro změnu velikosti instance "%s" byl odeslán.

en: Request for restoring backup %(backup_name)s to volume with id: %(volume_id)s has been submitted.
cs: Požadavek pro obnovení zálohy  %(backup_name)s do svazku s id: %(volume_id)s byl odeslán.

en: Requested snapshot would exceed the allowed quota.
cs: Požadovaný snapshot by překročil povolenou kvótu.

[ctx: Current status of an Instance]
en: Rescue
cs: Zachránit

[ctx: Current status of an Instance]
en: Rescued
cs: Zachráněno

[ctx: Task status of an Instance]
en: Rescuing
cs: Zachraňování

en: Resize
cs: Změnit velikost

[ctx: Action log of an instance]
en: Resize
cs: Změnit velikost

en: Resize Instance
cs: Změnit velikost instance

en: Resize the canvas by scrolling up/down with your mouse/trackpad on the topology. Pan around the canvas by clicking and dragging the space behind the topology.
cs: Velikost plátna můžete změnit posunutím nahoru/dolů myší po topologii. Kliknutím a následným táhnutím plátna se můžete posunovat doleva/doprava.

[ctx: Current status of an Instance]
en: Resize/Migrate
cs: Změnit velikost/Přesunout

[ctx: Current status of an Instance]
en: Resized
cs: Velikost změněna

[ctx: Task status of an Instance]
en: Resized or Migrated
cs: Velikost změněna nebo Zmigrováno

[ctx: Task status of an Instance]
en: Resizing or Migrating
cs: Změna velikosti nebo Migrace

en: Resource Types
cs: Typy prostředků

en: Resource Types =
cs: Typy prostředků =

en: Resource types updated for namespace %s.
cs: Typy prostředků ve jmenném prostoru %s aktualizovány.

en: Resources
cs: Prostředky

en: Restarted instances will lose any data not saved in persistent storage.
cs: Restartované instance ztratí veškerá data, jenž nejsou uložená v trvalém úložišti.

en: Restore Backup
cs: Obnovit zálohu

en: Restore Backup to Volume
cs: Obnovit zálohu do svazku

en: Restore Backup:
cs: Obnovit zálohu:

en: Restore Volume Backup
cs: Obnovit zálohu svazku

[ctx: Current status of a Volume Backup]
en: Restoring
cs: Obnovování

[ctx: Task status of an Instance]
en: Restoring
cs: Obnovování

[ctx: Current status of a Volume]
en: Restoring Backup
cs: Obnovování zálohy

[ctx: Action log of an instance]
en: Resume
cs: Obnovit

en: Resume Instance | Resume Instances
cs[0]: Obnovit instanci
cs[1]: Obnovit instance
cs[2]: Obnovit instance

en: Resumed Instance | Resumed Instances
cs[0]: Instance obnovena
cs[1]: Instance obnoveny
cs[2]: Instance obnoveny

[ctx: Task status of an Instance]
en: Resuming
cs: Obnovování

en: Retrieve Instance Password
cs: Získat heslo instance

en: Retrieve Password
cs: Získat heslo

en: Revert Resize/Migrate
cs: Vrátit zpět Změnu velikosti/Migraci

[ctx: Current status of an Instance]
en: Revert Resize/Migrate
cs: Vrátit zpět Změnu velikosti/Migraci

[ctx: Task status of an Instance]
en: Reverting Resize or Migrate
cs: Vrácení Změny velikost nebo Migrace

en: Role ID
cs: ID role

en: Role ID =
cs: ID role =

en: Role Name
cs: Název role

en: Role Name =
cs: Název role =

en: Role created successfully.
cs: Role úspěšně vytvořena.

en: Role updated successfully.
cs: Role úspěšně aktualizována.

en: Roles
cs: Role

en: Root Disk
cs: Systémový disk

en: Root Disk (GB)
cs: Systémový disk (GB)

en: Router %s was successfully created.
cs: Router %s byl úspěšně vytvořen.

en: Router %s was successfully updated.
cs: Router %s byl úspěšně aktualizován.

en: Router Name
cs: Název routeru

en: Router Name =
cs: Název routeru =

en: Router Type
cs: Typ routeru

en: Routers
cs: Routery

en: Routers on %(host)s
cs: Routery na %(host)s

en: Rule
cs: Pravidlo

en: Rule:
cs: Pravidlo:

en: Rules
cs: Pravidla

en: Rules define which traffic is allowed to instances assigned to the security group. A security group rule consists of three main parts:
cs: Pravidla určují, které přenosy mají přístup k instanci přiřazené k bezpečnostní skupině. Pravidlo bezpečnostní skupiny se skládá ze tří základních částí:

[ctx: Power state of an Instance]
en: Running
cs: Běží

en: Running Instance Migration Type
cs: Spuštěn typ migrace instance

en: S3 URL
cs: URL S3

en: SLAAC: Address discovered from OpenStack Router
cs: SLAAC: Adresa zjištěna z routeru OpenStack

en: SSH key pairs can be generated with the ssh-keygen command:
cs: Klíče SSH mohou být vytvořeny pomocí příkazu ssh-keygen:

en: Save
cs: Uložit

en: Save Changes
cs: Uložit změny

en: Saved extra spec "%s".
cs: Uloženy extra specifikace "%s".

en: Saved spec "%s".
cs: Specifikace "%s" uložena.

[ctx: Current status of an Image]
en: Saving
cs: Ukládání

en: Scheduled deletion of Instance | Scheduled deletion of Instances
cs[0]: Smazání instance naplánováno
cs[1]: Smazání instancí naplánováno
cs[2]: Smazání instancí naplánováno

en: Scheduled deletion of Snapshot | Scheduled deletion of Snapshots
cs[0]: Smazání snapshotu naplánováno
cs[1]: Smazání snapshotů naplánováno
cs[2]: Smazání snapshotů naplánováno

en: Scheduled deletion of Volume | Scheduled deletion of Volumes
cs[0]: Smazání svazku naplánováno
cs[1]: Smazání svazků naplánováno
cs[2]: Smazání svazků naplánováno

en: Scheduled deletion of Volume Backup | Scheduled deletion of Volume Backups
cs[0]: Smazání zálohy svazku naplánováno
cs[1]: Smazání záloh svazku naplánováno
cs[2]: Smazání záloh svazku naplánováno

en: Scheduled deletion of Volume Snapshot | Scheduled deletion of Volume Snapshots
cs[0]: Smazání snapshotu svazku naplánováno
cs[1]: Smazání snapshotů svazku naplánováno
cs[2]: Smazání snapshotů svazku naplánováno

en: Scheduled migration (pending confirmation) of Instance | Scheduled migration (pending confirmation) of Instances
cs[0]: Naplánována migrace (čeká se na potvrzení) instance
cs[1]: Naplánovány migrace (čeká se na potvrzení) instancí
cs[2]: Naplánováno magrací (čeká se na potvrzení) instancí

[ctx: Task status of an Instance]
en: Scheduling
cs: Plánování

en: Security Group
cs: Bezpečnostní skupina

en: Security Group Rules
cs: Pravidla bezpečnostní skupiny

en: Security Groups
cs: Bezpečnostní skupiny

en: Security group rule already exists.
cs: Pravidlo bezpečnostní skupiny již existuje.

en: Segmentation ID
cs: ID segmentace

en: Segmentation ID:
cs: ID segmentace:

en: Select Flavor
cs: Vyberte konfiguraci

en: Select Image
cs: Vyberte obraz

en: Select Mapping
cs: Vyberte mapování

en: Select Network
cs: Vyberte síť

en: Select Port
cs: Vyberte port

en: Select Server Group
cs: Vyberte skupinu serveru

en: Select Subnet
cs: Vyberte podsíť

en: Select Volume
cs: Vyberte svazek

en: Select a New Flavor
cs: Vyberte nový typ

en: Select a key pair
cs: Vyberte klíč

en: Select a new QoS spec
cs: Vyberte novou specifikaci QoS

en: Select a new agent
cs: Vyberte nového agenta

en: Select a new consumer
cs: Vyberte nového spotřebitele

en: Select a new host
cs: Vyberte nového hostitele

en: Select a new status
cs: Vyberte nový stav

en: Select a pool
cs: Vyberte zásobu

en: Select a port
cs: Vyberte port

en: Select a project
cs: Vyberte projekt

en: Select a subnet
cs: Vyberte podsíť

en: Select a target host
cs: Vyberte cílového hostitele

en: Select a volume
cs: Vyberte svazek

en: Select a volume to attach to this instance.
cs: Vyberte svazek, který má být připojen k této instanci.

en: Select a volume to detach from this instance.
cs: Vyberte svazek pro odpojení od instance.

en: Select a volume to restore to.
cs: Vyberte svazek, do kterého zálohu obnovit.

en: Select an IP address
cs: Vyberte IP adresu

en: Select an instance
cs: Vyberte instanci

en: Select an instance to attach to.
cs: Vyberte instanci, ke které má být připojen.

en: Select format
cs: Vyberte formát

en: Select network
cs: Vyberte síť

en: Select the IP address you wish to associate with the selected instance or port.
cs: Vyberte IP adresu, kterou chcete přidružit k vybrané instanci nebo portu.

en: Select the image to rebuild your instance.
cs: Vyberte obraz pro znovu sestavení vaší instance.

en: Select the network for interface attaching.
cs: Vyberte síť k připojení rozhraní.

en: Select the port to detach.
cs: Vyberte port k odpojení

en: Select the projects where the flavors will be used. If no projects are selected, then the flavor will be available in all projects.
cs: Vyberte projekty v kterých bude typ použit. Pokud nejsou žádné vybrány, pak bude typ dostupný ve všech projektech.

en: Selected Hosts
cs: Vybraní hostitelé

en: Selected Projects
cs: Vybrané projekty

en: Selected hosts
cs: Vybraní hostitelé

en: Selected volume types
cs: Vybrané typy svazků

en: Selected volumes
cs: Vybrané svazky

en: Server Group Members
cs: Členové skupiny serveru

en: Server Groups
cs: Skupiny serveru

en: Server error
cs: Chyba na serveru

en: Servers
cs: Servery

en: Service
cs: Služba

en: Service Cinder is disabled.
cs: Služba Cinder je zakázána.

en: Service Endpoint
cs: Endpoint služby

en: Service Neutron is disabled or quotas extension not available.
cs: Služba Neutron není povolena nebo rozšíření kvóty není dostupné.

en: Service Neutron is disabled.
cs: Služba Neutron je zakázána.

en: Service Nova is disabled.
cs: Služba Nova je zakázána.

en: Services
cs: Služby

en: Services Down
cs: Služby mimo provoz

en: Services Up
cs: Služby v provozu

en: Set Domain Context
cs: Nastavit kontext domény

en: Set Gateway
cs: Nastavit bránu

en: Set as Active Project
cs: Nastavit jako aktivní projekt

en: Set maximum quotas for the project.
cs: Nastavit maximální kvóty pro projekt.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Settings saved.
cs: Nastavení uložena.

en: Shared
cs: Sdíleno

en: Shared =
cs: Sdíleno =

en: Shared Storage
cs: Sdílené úložiště

en: Shared with Project
cs: Sdíleno s projektem

en: Shelve Instance | Shelve Instances
cs[0]: Uskladnit instanci
cs[1]: Uskladnit instance
cs[2]: Uskladnit instance

[ctx: Current status of an Instance]
en: Shelved
cs: Uskladněno

en: Shelved Instance | Shelved Instances
cs[0]: Instance uskladněna
cs[1]: Instance uskladněny
cs[2]: Instance uskladněny

[ctx: Current status of an Instance]
en: Shelved Offloaded
cs: Uskladněno Zátěž převedena

[ctx: Task status of an Instance]
en: Shelving
cs: Uskladňování

[ctx: Task status of an Instance]
en: Shelving Image Pending Upload
cs: Uskladňování obrazu čekajícího na nahrání

[ctx: Task status of an Instance]
en: Shelving Image Uploading
cs: Uskladňování nahrávání obrazu

[ctx: Task status of an Instance]
en: Shelving Offloading
cs: Uskladňování Převádění zátěže

[ctx: Power state of an Instance]
en: Shut Down
cs: Vypnout

[ctx: Power state of an Instance]
en: Shut Off
cs: Vypnuto

[ctx: Action to perform (the instance is currently running)]
en: Shut Off Instance | Shut Off Instances
cs[0]: Vypnout instanci
cs[1]: Vypnout instance
cs[2]: Vypnout instance

[ctx: Past action (the instance is currently already Shut Off)]
en: Shut Off Instance | Shut Off Instances
cs[0]: Instance vypnuta
cs[1]: Instance vypnuty
cs[2]: Instance vypnuty

[ctx: Current status of an Instance]
en: Shutoff
cs: Vypnout

en: Sign Out
cs: Odhlásit se

en: Size
cs: Velikost

en: Size (GiB)
cs: Velikost (GiB)

en: Size(GiB) =
cs: Velikost (GiB)

en: Slash is not an allowed character.
cs: Lomítko není povolený znak.

en: Small
cs: Malý

en: Snapshot "%(name)s" created for instance "%(inst)s"
cs: Snapshot "%(name)s vytvořen z instance "%(inst)s"

en: Snapshot Limits
cs: Limity snapshotů

en: Snapshot Name
cs: Název snapshotu

en: Snapshot Volume Types
cs: Typy svazků snímků

en: Snapshot Volumes
cs: Svazky snímků

en: Snapshot source must be specified
cs: Zdroj snapshotu musí být zadán

[ctx: Current status of an Instance]
en: Soft Deleted
cs: Měkce smazáno

[ctx: Task status of an Instance]
en: Soft Deleting
cs: Měkké smazání

en: Soft Reboot Instance | Soft Reboot Instances
cs[0]: Měkce restartovat instanci
cs[1]: Měkce restartovat instance
cs[2]: Měkce restartovat instance

en: Soft Rebooted Instance | Soft Rebooted Instances
cs[0]: Instance měkce restartována
cs[1]: Instance měkce restartovány
cs[2]: Instance měkce restartovány

en: Something went wrong!
cs: Něco se pokazilo

[ctx: Task status of an Instance]
en: Spawning
cs: Spouštění

en: Specifies how IPv6 addresses and additional information are configured. We can specify SLAAC/DHCPv6 stateful/DHCPv6 stateless provided by OpenStack, or specify no option. 'No options specified' means addresses are configured manually or configured by a non-OpenStack system.
cs: Udává jak jsou adresy IPv6 a další informace nastavovány. Můžeme zadat SLAAC/DHCPv6 se stavem/DHCPv6 bez stavu, které poskytuje OpenStack, nebo nezadat nic. Pokud nezvolíte žádnou volbu, budete muset adresy nastavovat ručně, nebo toto přenechat systému mimo OpenStack.

en: Specifies that the newly created volume should be marked as bootable
cs: Určuje, zda nové vytvořený svazek by měl být označen jako zaveditelný

en: Specifies that the volume can be used to launch an instance
cs: Udává, že svazek může být použit ke spuštění instance

en: Specify "Address pool" or select "Enter Network Address manually" and specify "Network Address".
cs: Zadejte "Adresa zásobníku" nebo zvolte "Vstup do síťové adresy manuálně" a zadejte "Síťovou adresu".

en: Specify "Network Address" or clear "Create Subnet" checkbox in previous step.
cs: Zadejte "Síťová adresa",  nebo v předchozím kroku odškrtněte políčko "Vytvořit podsíť".

en: Specify IP address of gateway or check "Disable Gateway" checkbox.
cs: Zadejte IP adresu brány nebo zaškrtněte "Zakázat bránu".

en: Specify IP address or subnet
cs: Zadejte IP adresu nebo podsíť

en: Specify a metadata definition namespace to import.
cs: Zadejte jmenný prostor určení metadat pro import.

en: Specify additional attributes for the subnet.
cs: Zadejte dodatečné vlastnosti podsítě.

en: Specify an IP address for the interface created (e.g. 192.168.0.254).
cs: Zadejte IP adresu vytvořeného rozhraní (např. 192.168.0.254).

en: Specify an image to upload to the Image Service.
cs: Zadejte obraz pro nahrání do služby obrazů.

en: Specify this option to copy image data to the image service. If unspecified, image data will be used in its current location.
cs: Zadejte tuto volbu, pokud chcete zkopírovat data obrazu do služby obrazů. Nezadáte-li tuto volbu, budou data obrazu použita v jejich současném umístění.

en: Specs
cs: Specifikace

en: Start
cs: Začátek

[ctx: Action log of an instance]
en: Start
cs: Spustit

en: Start Instance | Start Instances
cs[0]: Spustit instanci
cs[1]: Spustit instance
cs[2]: Spustit instance

en: Start Time
cs: Čas spuštění

en: Start address is larger than end address (value=%s)
cs: Počáteční adresa je větší než koncová (value=%s)

en: Start and end addresses must be specified (value=%s)
cs: Musí být zadány počáteční a koncové adresy (hodnota=%s)

en: Started Instance | Started Instances
cs[0]: Instance spuštěna
cs[1]: Instance spuštěny
cs[2]: Instance spuštěny

en: Starting to migrate host: %(current)s
cs: Zahájeno přesunutí hostitele: %(current)s

en: State
cs: Stav

en: Static Routes
cs: Statické cesty

en: Static route added
cs: Statická cesta přidána

en: Status
cs: Stav

en: Status =
cs: Stav =

[ctx: Action log of an instance]
en: Stop
cs: Zastavit

[ctx: Current status of an Instance]
en: Stopped
cs: Zastaveno

en: Submit
cs: Odeslat

en: Subnet
cs: Podsíť

en: Subnet Details
cs: Podrobnosti podsítě

en: Subnet ID
cs: ID podsítě

en: Subnet Name
cs: Název podsítě

en: Subnet list can not be retrieved.
cs: Nelze získat seznam podsítí.

en: Subnets
cs: Podsítě

en: Subnets Associated
cs: Připojené podsítě

en: Successfully accepted volume transfer: "%s"
cs: Svazek úspěšně přijat: "%s"

en: Successfully added rule: %s
cs: Úspěšně přidáno pravidlo: %s

en: Successfully created QoS Spec: %s
cs: Specifikace QoS úspěšně vytvořena: %s

en: Successfully created encryption for volume type: %s
cs: Šifrování úspěšně vytvořeno pro typ svazku: %s

en: Successfully created security group: %s
cs: Úspěšně vytvořena bezpečnostní skupina: %s

en: Successfully created volume type: %s
cs: Úspěšně vytvořen typ svazku: %s

en: Successfully deleted volume transfer
cs: Přenos svazku úspěšně smazán

en: Successfully deleted volume transfer "%s"
cs: Přenos svazku "%s" úspěšně smazán

en: Successfully disassociated Floating IP: %s
cs: Úspěšně odloučeny plovoucí IP: %s

en: Successfully imported public key: %s
cs: Úspěšně importován veřejný klíč: %s

en: Successfully modified QoS Spec consumer.
cs: Spotřebitel specifikace QoS úspěšně změněn.

en: Successfully recreated ec2 credentials.
cs: Přihlašovací údaje ec2 úspěšně obnoveny.

en: Successfully sent the request to change the volume type to "%(vtype)s" for volume: "%(name)s"
cs: Žádost o změnu typu svazku "%(name)s" na "%(vtype)s" byla úspěšně odeslána.

en: Successfully sent the request to manage volume: %s
cs: Žádost o správu svazku byla úspěšně odeslána: %s

en: Successfully sent the request to migrate volume: %s
cs: Žádost o přesunutí svazku byla úspěšně odeslána: %s

en: Successfully sent the request to unmanage volume: %s
cs: Žádost o zrušení správy svazku byla úspěšně odeslána: %s

en: Successfully sent the request to upload volume to image for volume: "%s"
cs: Žádost o nahrání svazku "%s" do obrazu byla úspěšně odeslána.

en: Successfully updated QoS Spec association.
cs: Přidružení specifikace QoS úspěšně aktualizováno.

en: Successfully updated aggregate: "%s."
cs: Agregát úspěšně aktualizován: "%s."

en: Successfully updated encryption for volume type: %s
cs: Úspěšně aktualizováno šifrování pro typ svazku: %s

en: Successfully updated security group: %s
cs: Úspěšně aktualizována bezpečnostní skupina: %s

en: Successfully updated volume snapshot status: "%s".
cs: Aktualizace stavu snapshotu svazku úspěšně dokončena: "%s".

en: Successfully updated volume status to "%s".
cs: Stav svazku úspěšně změněn na "%s".

en: Successfully updated volume type.
cs: Typ svazku úspěšně aktualizován.

[ctx: Action log of an instance]
en: Suspend
cs: Uspat

en: Suspend Instance | Suspend Instances
cs[0]: Uspat instanci
cs[1]: Uspat instance
cs[2]: Uspat instance

[ctx: Current status of an Instance]
en: Suspended
cs: Uspáno

[ctx: Power state of an Instance]
en: Suspended
cs: Uspáno

en: Suspended Instance | Suspended Instances
cs[0]: Instance uspána
cs[1]: Instance uspány
cs[2]: Instance uspány

[ctx: Task status of an Instance]
en: Suspending
cs: Uspávání

en: Swap Disk
cs: Swap disk

en: Swap Disk (MB)
cs: Swap disk (MB)

en: System
cs: Systém

en: System Information
cs: Informace o systému

en: Target Host
cs: Cílový hostitel

en: Task
cs: Úloha

en: The "Bootable" flag specifies that this volume can be used to launch an instance.
cs: Příznak "Zaveditelné" určuje, zda tento svazek může být použit ke spuštění instance.

en: The "Migration Policy" is only used if the volume retype cannot be completed. If the "Migration Policy" is "On Demand", the back end will perform volume migration. Note that migration may take a significant amount of time to complete, in some cases hours.
cs: "Politika migrace" se používá tehdy, když změna typu svazku nemůže být dokončena. Pokud je "Politika migrace" nastavena na "Na žádost", provede migraci back-end. Nezapomeňte, že migrace může trvat velmi dlouho, v některých případech až několik hodin.

en: The "from" port number is invalid.
cs: Číslo portu "Od" je neplatné.

en: The "to" port number is invalid.
cs: Číslo portu "Do" je neplatné.

en: The "to" port number must be greater than or equal to the "from" port number.
cs: Číslo portu "Do" musí být vyšší nebo stejné číslu portu "Od".

en: The <strong>Cipher</strong> is the encryption algorithm/mode to use (e.g., aes-xts-plain64). If the field is left empty, the provider default will be used.
cs: <strong>Šifra</strong> je použitý šifrovací algoritmus/režim (např. aes-xts-plain64). Pokud je pole ponecháno prázdné, bude použita výchozí hodnota poskytovatele.

en: The <strong>Control Location</strong> is the notional service where encryption is performed (e.g., front-end=Nova). The default value is 'front-end.'
cs: <strong>Ovládací místo</strong> je pomyslná služba, kde se provádí šifrování (např., rozhraní=Nova). Výchozí hodnota je 'front-end'.

en: The Aggregate was updated.
cs: Agregát byl aktualizován.

en: The Authorization Key will not be available after closing this page, so you must capture it now or download it, or else you will be unable to use the transfer.
cs: Po zavření této stránky nebudete moci autorizační klíč znovu zobrazit, proto si ho zapište nebo stáhněte nyní, jinak nebudete moci převod dokončit.

en: The ICMP code not in range (-1, 255)
cs: Kód ICMP není v rozsahu (-1, 255)

en: The ICMP type not in range (-1, 255)
cs: Typ ICMP není v rozsahu (-1, 255)

en: The ID "%s" is already used by another flavor.
cs: ID "%s" je už využíváno jiným typem.

en: The ID of the host where the port is allocated. In some cases, different implementations can run on different hosts.
cs: ID hostitele, kde je port přidělen. V některých případech mohou různá zavedení běžet na různých hostitelích.

en: The Image Location field MUST be a valid and direct URL to the image binary. URLs that redirect or serve error pages will result in unusable images.
cs: Pole umístění obrazu MUSÍ být platná a přímá URL binárního souboru obrazu. URL, které přesměrovávají nebo chybové stránky serveru způsobí nepoužitelnost obrazů.

en: The JSON formatted contents of a namespace.
cs: Obsah jmenného prostoru ve formátu JSON.

en: The Key Pair name that was associated with the instance
cs: Název klíče přidruženého k instanci

en: The L3 agent information could not be located.
cs: Informace o L3 agentovi nebyla nalezena.

en: The Transfer ID and the Authorization Key are needed by the recipient in order to accept the transfer. Please capture both the Transfer ID and the Authorization Key and provide them to your transfer recipient.
cs: Pro přijetí převodu je zapotřebí. aby příjemce měl k dispozici ID převodu a klíč pro autorizaci. Prosím uložte oba údaje a poskytněte je příjemci převodu.

en: The admin password is incorrect.
cs: Heslo správce není správné.

en: The container cannot be deleted since it is not empty.
cs: Kontejner nelze smazat, protože není prázdný.

en: The data will remain in the volume and another instance will be able to access the data if you attach this volume to it.
cs: Data zůstanou ve svazku a ostatní instance k nim budou mít přístup, pokud k nim tento svazek připojíte.

en: The instance is preparing the live migration to a new host.
cs: Instance se připravuje na živou migraci na nového hostitele.

en: The instance password encrypted with your public key.
cs: Heslo instance zašifrované pomocí vašeho veřejného klíče.

en: The instance(s) will be shut off.
cs: Instance budou vypnuty.

en: The minimum disk size required to boot the image. If unspecified, this value defaults to 0 (no minimum).
cs: Minimální velikost disku, jenž je vyžadována pro zavedení obrazu. Pokud není zadána, je výchozí hodnota 0 (žádné minimum).

en: The minimum memory size required to boot the image. If unspecified, this value defaults to 0 (no minimum).
cs: Minimální velikost paměti, jež je vyžadována pro zavedení obrazu. Pokud není zadána, je výchozí hodnota 0 (žádné minimum).

en: The name "%s" is already used by another flavor.
cs: Název "%s" je už používán jinou konfigurací.

en: The name "%s" is already used by another host aggregate.
cs: Název "%s" již je používán jiným agregátem hostitelů.

en: The name of the physical network over which the virtual network is implemented.
cs: Název fyzické sítě, přes který je zavedena virtuální síť.

en: The physical mechanism by which the virtual network is implemented.
cs: Fyzický mechanismus podle kterého je virtuální síť zavedena.

en: The private key will be only used in your browser and will not be sent to the server
cs: Soukromý klíč bude použit pouze ve vašem prohlížeči a nebude odesílán na server

en: The pseudo folder cannot be deleted since it is not empty.
cs: Pseudosložku nelze smazat, protože není prázdná.

en: The requested instance port is already associated with another floating IP.
cs: Port požadované instance již je přidružen k jiné plovoucí IP adrese.

en: The specified port is invalid.
cs: Zadaný port je neplatný.

en: The subnet in the Network Address is too small (/%s).
cs: Podsíť v síťové adrese je příliš malá (/%s).

en: The volume size cannot be less than the image minimum disk size (%sGiB)
cs: Velikost svazku nemůže být menší než minimální velikost disku (%sGiB)

en: The volume size cannot be less than the image size (%s)
cs: Velikost svazku nemůže být menší než velikost obrazu (%s)

en: The volume size cannot be less than the snapshot size (%sGiB)
cs: Velikost svazku nemůže být menší než velikost snapshotu (%sGiB)

en: The volume size cannot be less than the source volume size (%sGiB)
cs: Velikost svazku nemůže být menší než velikost zdrojového svazku (%sGiB)

en: Theme Preview
cs: Náhled vzhledu

en: Themes:
cs: Témata:

en: There are no networks, routers, or connected instances to display.
cs: Žádné sítě, routery, nebo připojené instance k zobrazení.

en: There is not enough capacity for this flavor in the selected availability zone. Try again later or select a different availability zone.
cs: Pro tento typ není ve vybrané zóně dostupnosti dostatečné místo. Zkuste znovu později nebo vyberte jinou zónu dostupnosti.

en: There was a problem loading the namespace: %s.
cs: Při načítání jmenného prostoru došlo k chybě: %s.

en: This action cannot be undone.
cs: Toto nelze vrátit.

en: This action cannot be undone. Current EC2 credentials will be deleted and not recoverable.
cs: Toto nelze vrátit. Současné přihlašovací údaje EC2 budou smazány a nebude možné je obnovit.

en: This application requires JavaScript to be enabled in your web browser.
cs: Tato aplikace vyžaduje povolení JavaScriptu ve vašem internetovém prohlížeči.

en: This generates a pair of keys: a key you keep private (cloud.key) and a public key (cloud.key.pub). Paste the contents of the public key file here.
cs: Vytvoří pár klíčů: soukromý klíč (cloud.key) a veřejný klíč (cloud.key.pub). Zde vložte obsah veřejného klíče.

en: This panel needs JavaScript support.
cs: Tento panel vyžaduje podporu JavaScript.

en: This volume is currently attached to an instance. In some cases, creating a snapshot from an attached volume can result in a corrupted snapshot.
cs: Tento svazek je nyní připojen k instanci. V některých případech nemusí být snapshot vytvořený z připojeného svazku konzistentní.

en: This volume type is used by one or more volumes.
cs: Tento typ svazku je používaný jiným svazkem.

en: Time since update
cs: Čas od aktualizace

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: To Port
cs: Do portu

en: To decrypt your password you will need the private key of your key pair for this instance. Select the private key file, or copy and paste the content of your private key file into the text area below, then click Decrypt Password.
cs: Pro rozšifrování vašeho hesla budete potřebovat privátní klíč pro tuto instanci. Vyberte soubor privátního klíče a vložte jeho obsah do textové oblasti níže. Pak klikněte na Rozšifrovat heslo.

en: To exit the fullscreen mode, click the browser's back button.
cs: Pro ukončení režimu celé obrazovky klikněte na tlačítko Zpět ve svém prohlížeči.

en: To make volume type private, uncheck this field.
cs: Pro zprivatizování typu svazku, odznačte toto pole.

en: To specify an allowed IP range, select &quot;CIDR&quot;. To allow access from all members of another security group select &quot;Security Group&quot;.
cs: Pro určení povoleného rozsahu IP vyberte &quot;CIDR&quot;. Pro povolení přístupu pro všechny členy jiné bezpečnostní skupiny vyberte &quot;Bezpečnostní skupinu&quot;.

en: Toggle Labels
cs: Přepnout štítky

en: Toggle Network Collapse
cs: Povolit sbalení sítě

en: Toggle navigation
cs: Přepnout navigaci

en: Topology
cs: Topologie

en: Total Active RAM (MB):
cs: Celkem aktivní RAM (v MB):

en: Total Disk
cs: Celkový disk

en: Total Disk Size (GB):
cs: Celková disková kapacita (v GB)

en: Total Disk Usage (Hours):
cs: Celkové využití disku (v hodinách):

en: Total Gibibytes
cs: Celkem Gibibajtů

en: Total Memory Usage (Hours):
cs: Celkové využití paměti (v hodinách):

en: Total RAM
cs: Celkem RAM

en: Total Size of Volumes and Snapshots (GB)
cs: Celková velikost svazků a snapshotů (GB)

en: Total Size of Volumes and Snapshots (GiB)
cs: Celková velikost svazků a snapshotů (GiB)

en: Total Size of Volumes and Snapshots (GiB) of Type %(type)s
cs: Celková velikost svazků a snapshotů (GiB) typu %(type)s

en: Total VCPU Usage (Hours):
cs: Celkové využití VCPU (v hodinách):

en: Total VCPU usage (Number of VCPU in instance * Hours Used) for the project
cs: Celkové využití VCPU (Počet VCPU v instanci * Počet hodin provozu) pro projekt

en: Total disk usage (GB * Hours Used) for the project
cs: Celkové využití disku (GB * Počet hodin provozu) pro projekt

en: Total memory usage (MB * Hours Used) for the project
cs: Celkové využití paměti (MB * počet hodin provozu) pro projekt

en: Transfer ID
cs: ID přenosu

en: Transfer Name
cs: Název přenosu

en: Type
cs: Typ

en: Type of backend device identifier provided
cs: Typ poskytnutého identifikátoru podpůrného zařízení

[ctx: Admin state of a Network]
en: UP
cs: OTEVŘEN

[ctx: Admin state of a Port]
en: UP
cs: OTEVŘEN

[ctx: Admin state of a Router]
en: UP
cs: OTEVŘEN

en: Unable to accept volume transfer.
cs: Nelze přijmout svazek.

en: Unable to add rule to security group.
cs: Nelze přidat pravidlo do bezpečnostní skupiny.

en: Unable to add user to primary project.
cs: Nelze přidat roli do hlavního projektu.

en: Unable to allocate Floating IP.
cs: Nelze přidělit plovoucí IP.

en: Unable to allocate floating IP.
cs: Nelze alokovat floating IP.

en: Unable to associate IP address %s.
cs: Nelze asociovat IP adresu %s.

en: Unable to attach interface.
cs: Nelze připojit rozhraní.

en: Unable to attach volume.
cs: Nelze připojit svazek.

en: Unable to change password.
cs: Nelze změnit heslo

en: Unable to change the volume type for volume: "%s"
cs: Nelze změnit typ svazku "%s"

en: Unable to connect to Neutron.
cs: Nelze se připojit k Neutronu.

en: Unable to create QoS Spec.
cs: Nelze vytvořit specifikaci QoS.

en: Unable to create domain "%s".
cs: Nelze vytvořit doménu "%s".

en: Unable to create encrypted volume type.
cs: Nelze vytvořit šifrovaný typ svazku.

en: Unable to create flavor "%s".
cs: Nelze vytvořit typ "%s".

en: Unable to create flavor.
cs: Nelze vytvořit typ.

en: Unable to create group.
cs: Nelze vytvořit skupinu.

en: Unable to create host aggregate "%s".
cs: Nelze vytvořit agregát hostitele "%s".

en: Unable to create host aggregate.
cs: Nelze vytvořit agregát hostitelů.

en: Unable to create identity provider protocol.
cs: Nelze vytvořit protokol poskytovatele identit.

en: Unable to create mapping.
cs: Nelze vytvořit mapování.

en: Unable to create mapping. Rules has malformed JSON data.
cs: Nelze vytvořit mapování. Pravidla mají poškozená JSON data.

en: Unable to create network "%s".
cs: Nelze vytvořit síť "%s".

en: Unable to create new image
cs: Nelze vytvořit nový obraz

en: Unable to create new image: Image name too long.
cs: Nelze vytvořit nový obraz: Název obrazu je příliš dlouhý.

en: Unable to create new image: Invalid disk format %s for image.
cs: Nelze vytvořit nový obraz: Neplatný formát disku %s.

en: Unable to create new image: URL scheme not supported.
cs: Nelze vytvořit nový obraz: Schéma URL není podporováno.

en: Unable to create new namespace. %s
cs: Nelze vytvořit nový jmenný prostor. %s

en: Unable to create project "%s".
cs: Nelze vytvořit projekt "%s".

en: Unable to create role.
cs: Nelze vytvořit roli.

en: Unable to create security group: %s
cs: Nelze vytvořit bezpečnostní skupinu: %s

en: Unable to create snapshot.
cs: Nelze vytvořit snapshot.

en: Unable to create snapshots due to exceeding snapshot quota limit.
cs: Nelze vytvořit snapshoty kvůli překročení kvót.

en: Unable to create spec.
cs: Nelze vytvořit specifikaci.

en: Unable to create subnet "%s".
cs: Nelze vytvořit podsíť "%s".

en: Unable to create user.
cs: Nelze vytvořit uživatele.

en: Unable to create volume backup.
cs: Nelze vytvořit zálohu svazku.

en: Unable to create volume snapshot.
cs: Nelze vytvořit snapshot svazku.

en: Unable to create volume transfer.
cs: Nelze vytvořit přenos svazku.

en: Unable to create volume type extra spec.
cs: Nelze vytvořit dodatečnou specifikaci typu svazku.

en: Unable to create volume type.
cs: Nelze vytvořit typ svazku.

en: Unable to create volume.
cs: Nelze vytvořit svazek.

en: Unable to delete volume transfer.
cs: Nelze smazat přenos svazku.

en: Unable to detach interface.
cs: Nelze odpojit rozhraní.

en: Unable to detach volume.
cs: Nelze odpojit svazek.

en: Unable to determine if availability zones extension is supported.
cs: Nelze zjistit podporu rozšíření zón dostupnosti.

en: Unable to determine if volume type encryption is supported.
cs: Nelze zjistit, zda šifrování typu svazku je podporováno.

en: Unable to disassociate floating IP.
cs: Nelze odloučit plovoucí IP.

en: Unable to edit spec.
cs: Nelze upravit specifikaci.

en: Unable to edit volume type extra spec.
cs: Nelze upravit dodatečnou specifikaci typu svazku.

en: Unable to extend volume.
cs: Nelze rozšířit svazek.

en: Unable to fetch EC2 credentials.
cs: Nelze získat přihlašovací údaje EC2.

en: Unable to find default role.
cs: Nelze najít výchozí roli.

en: Unable to get EC2 credentials
cs: Nelze získat přihlašovací údaje pro EC2.

en: Unable to get RDP console for instance "%s".
cs: Nelze získat konzoli RDP pro instanci "%s".

en: Unable to get SPICE console for instance "%s".
cs: Nelze získat konzoli SPICE pro instanci "%s".

en: Unable to get VNC console for instance "%s".
cs: Nelze získat konzoli VNC instance "%s".

en: Unable to get cinder services list.
cs: Nelze získat seznam služeb cinder.

en: Unable to get flavor list
cs: Nelze získat seznam typů

en: Unable to get host aggregate list
cs: Nelze získat seznam agregátů hostitelů

en: Unable to get log for instance "%s".
cs: Nelze získat log instance "%s".

en: Unable to get network agents info.
cs: Nelze získat informace o síťových agentech.

en: Unable to get network agents list.
cs: Nelze získat seznam síťových agentů.

en: Unable to get nova services list.
cs: Nelze získat seznam služeb nova.

en: Unable to get openrc credentials
cs: Nelze získat přihlašovací údaje pro openrc.

en: Unable to get subnet "%s"
cs: Nelze získat podsíť "%s"

en: Unable to get the available hosts
cs: Nelze získat dostupné hostitele

en: Unable to get the available volume types
cs: Nelze získat dostupné typy svazků

en: Unable to get the available volumes
cs: Nelze získat dostupné svazky

en: Unable to import key pair.
cs: Klíč nelze importovat.

en: Unable to initialize subnetpools
cs: Nelze zavést zásoby podsítě

en: Unable to list dhcp agents hosting network.
cs: Nelze získat informace o agentech dhcp hostujících síť.

en: Unable to load console. Please reload page to try again.
cs: Konzole nelze načíst. Zkuste obnovit stránku, prosím.

en: Unable to load the specified image. %s
cs: Nelze načíst zadaný obraz. %s

en: Unable to load the specified snapshot.
cs: Nelze načíst zadaný snapshot.

en: Unable to load the specified volume. %s
cs: Nelze načíst zadaný svazek. %s

en: Unable to lookup volume or backup information.
cs: Nelze vyhledat informace o svazku nebo záloze.

en: Unable to manage volume.
cs: Nelze spravovat svazek.

en: Unable to modify domain "%s".
cs: Nelze změnit doménu "%s".

en: Unable to modify instance "%s".
cs: Nelze změnit instanci "%s".

en: Unable to modify project "%s".
cs: Nelze změnit projekt "%s".

en: Unable to parse IP address %s.
cs: Nelze zpracovat IP adresu %s.

en: Unable to rebuild instance.
cs: Instanci nelze znovu sestavit.

en: Unable to recreate ec2 credentials. Failed to create ec2 credentials.
cs: Nelze obnovit přihlašovací údaje ec2. Nepodařilo se vytvořit přihlašovací údaje ec2.

en: Unable to recreate ec2 credentials. Failed to delete ec2 credentials.
cs: Nelze obnovit přihlašovací údaje ec2. Nepodařilo se smazat přihlašovací údaje ec2.

en: Unable to register identity provider.
cs: Nelze registrovat poskytovatele identit.

en: Unable to register identity provider. Please check that the Identity Provider ID and Remote IDs provided are not already in use.
cs: Nelze registrovat poskytovatele identit. Prosím zkontrolujte, že zadané ID poskytovatele identit a vzdálené ID nejsou již používány.

en: Unable to resize instance "%s".
cs: Nelze změnit velikost instance "%s".

en: Unable to restore backup.
cs: Nelze obnovit zálohu.

en: Unable to retrieve IP addresses from Neutron for instance "%(name)s" (%(id)s).
cs: Nelze získat IP adresy z Neutron pro instanci "%(name)s" (%(id)s).

en: Unable to retrieve IP addresses from Neutron.
cs: Nelze získat IP adresy z Neutronu.

en: Unable to retrieve IP availability.
cs: Nelze získat dostupnost IP.

en: Unable to retrieve MAC learning state
cs: Nelze získat stav naučení MAC adres

en: Unable to retrieve Network information for instance "%s".
cs: Nelze získat síťové informace pro instanci "%s".

en: Unable to retrieve Nova server groups.
cs: Nelze získat bezpečnostní skupiny serverů Nova.

en: Unable to retrieve QoS Spec association.
cs: Nelze získat přidružení specifikace QoS.

en: Unable to retrieve QoS Spec details.
cs: Nelze získat podrobnosti specifikace QoS.

en: Unable to retrieve QoS Specs.
cs: Nelze získat specifikace QoS.

en: Unable to retrieve QoS spec details.
cs: Nelze získat podrobnosti specifikace QoS.

en: Unable to retrieve QoS spec list.
cs: Nelze získat seznam specifikací QoS.

en: Unable to retrieve QoS specs
cs: Nelze získat specifikace QoS

en: Unable to retrieve agent list.
cs: Nelze získat seznam agentů.

en: Unable to retrieve an external network "%s".
cs: Nelze načíst externí síť "%s".

en: Unable to retrieve attachment information.
cs: Nelze získat informace o připojeném svazku.

en: Unable to retrieve availability zone list.
cs: Nelze získat seznam zón dostupnosti.

en: Unable to retrieve availability zones.
cs: Nelze získat zóny dostupnosti.

en: Unable to retrieve backup details.
cs: Nelze získat podrobnosti zálohy.

en: Unable to retrieve compute host information.
cs: Nelze získat informace o hostiteli výpočtu.

en: Unable to retrieve compute limit information.
cs: Nelze získat informace o omezení výpočtů.

en: Unable to retrieve details for instance "%s".
cs: Nelze získat podrobnosti instance "%s".

en: Unable to retrieve details for keypair "%s".
cs: Nelze získat podrobnosti klíče "%s".

en: Unable to retrieve details for network "%s".
cs: Nelze získat podrobnosti pro síť "%s".

en: Unable to retrieve details for router "%s".
cs: Nelze získat podrobnosti routeru "%s".

en: Unable to retrieve domain details.
cs: Nelze získat podrobnosti domény.

en: Unable to retrieve domain information.
cs: Nelze získat informace o doméně.

en: Unable to retrieve domain list.
cs: Nelze získat seznam domén.

en: Unable to retrieve encryption type.
cs: Nelze získat typ šifrování.

en: Unable to retrieve extra spec list.
cs: Nelze získat seznam dodatečných specifikací.

en: Unable to retrieve flavor access list. Please try again later.
cs: Nelze získat seznam přístupu typu. Zkuste to prosím později.

en: Unable to retrieve flavor details.
cs: Nelze získat podrobnosti typu..

en: Unable to retrieve flavor information for instance "%(name)s" (%(id)s).
cs: Nelze získat informace o typu pro instanci "%(name)s" (%(id)s).

en: Unable to retrieve flavor information for instance "%s".
cs: Nelze získat informace o typu pro instanci "%s".

en: Unable to retrieve flavor list.
cs: Nelze získat seznam typů.

en: Unable to retrieve flavors.
cs: Nelze získat typy.

en: Unable to retrieve floating IP addresses.
cs: Nelze získat plovoucí IP adresy.

en: Unable to retrieve floating IP list.
cs: Nelze získat list floating IP adres.

en: Unable to retrieve floating IP pools.
cs: Nelze získat zásoby plovoucích IP.

en: Unable to retrieve group list.
cs: Nelze získat seznam skupin.

en: Unable to retrieve group list. Please try again later.
cs: Nelze získat seznam skupin. Zkuste to prosím později.

en: Unable to retrieve group users.
cs: Nelze získat uživatele ve skupině.

en: Unable to retrieve host aggregates list.
cs: Nelze získat seznam agregátů hostitele.

en: Unable to retrieve host information.
cs: Nelze získat informace o hostiteli.

en: Unable to retrieve hypervisor information.
cs: Nelze získat informace o hypervizoru.

en: Unable to retrieve hypervisor instances list.
cs: Nelze získat seznam instancí hypervizoru.

en: Unable to retrieve hypervisor statistics.
cs: Nelze získat statistiky hypervizoru.

en: Unable to retrieve identity provider information.
cs: Nelze získat informace o poskytovateli identit.

en: Unable to retrieve identity provider list.
cs: Nelze získat seznam poskytovatelů identit

en: Unable to retrieve image details.
cs: Nelze získat podrobnosti obrazu.

en: Unable to retrieve image list.
cs: Nele získat seznam obrazů.

en: Unable to retrieve image.
cs: Nelze získat obraz.

en: Unable to retrieve images for the current project.
cs: Nelze získat obrazy pro aktuální projekt.

en: Unable to retrieve images.
cs: Nelze získat obrazy.

en: Unable to retrieve information about the networks' projects.
cs: Nelze získat informace o projektech sítě.

en: Unable to retrieve instance action list.
cs: Nelze získat seznam činností instance.

en: Unable to retrieve instance details.
cs: Nelze získat podrobnosti instance.

en: Unable to retrieve instance flavors.
cs: Nelze získat typy instance.

en: Unable to retrieve instance list.
cs: Nelze získat seznam instancí.

en: Unable to retrieve instance password.
cs: Nelze získat heslo do instance.

en: Unable to retrieve instance project information.
cs: Nelze získat informace o projektu instance.

en: Unable to retrieve instance size information.
cs: Nelze získat informace o velikosti instance.

en: Unable to retrieve instances.
cs: Nelze získat instance.

en: Unable to retrieve key pair list.
cs: Nelze získat seznam klíčů.

en: Unable to retrieve key pairs.
cs: Nelze získat seznam klíčů.

en: Unable to retrieve list of volumes.
cs: Nelze získat seznam svazků.

en: Unable to retrieve mapping list.
cs: Nelze získat seznam mapování.

en: Unable to retrieve namespace contents.
cs: Nelze získat obsah jmenného prostoru.

en: Unable to retrieve namespace details.
cs: Nelze získat podrobnosti jmenného prostoru.

en: Unable to retrieve network details.
cs: Nelze získat podrobnosti sítě.

en: Unable to retrieve network.
cs: Nelze získat síť.

en: Unable to retrieve pools information.
cs: Nelze získat informaci o zásobě.

en: Unable to retrieve port details
cs: Nelze získat podrobnosti portu

en: Unable to retrieve port details.
cs: Nelze získat podrobnosti portu.

en: Unable to retrieve ports information.
cs: Nelze získat informace o portech.

en: Unable to retrieve project details.
cs: Nelze získat podrobnosti projektu.

en: Unable to retrieve project domain.
cs: Nelze získat doménu projektu.

en: Unable to retrieve project information.
cs: Nelze získat informace o projektu.

en: Unable to retrieve project list.
cs: Nelze získat seznam projektů.

en: Unable to retrieve protocol list.
cs: Nelze získat seznam protokolů.

en: Unable to retrieve public images.
cs: Nelze získat veřejné obrazy.

en: Unable to retrieve quota information.
cs: Nelze získat informace o kvótách.

en: Unable to retrieve role list.
cs: Nelze získat seznam rolí.

en: Unable to retrieve roles list.
cs: Nelze získat seznam rolí.

en: Unable to retrieve router details.
cs: Nelze získat podrobnosti routeru.

en: Unable to retrieve router list.
cs: Nelze získat seznam routerů.

en: Unable to retrieve router.
cs: Nelze získat router.

en: Unable to retrieve security group list. Please try again later.
cs: Nelze získat seznam bezpečnostních skupin. Prosím zkuste to později.

en: Unable to retrieve security group.
cs: Nelze získat bezpečnostní skupinu.

en: Unable to retrieve security groups for instance "%(name)s" (%(id)s).
cs: Nelze získat bezpečnostní skupiny pro instanci "%(name)s" (%(id)s).

en: Unable to retrieve security groups.
cs: Nelze získat bezpečnostní skupiny.

en: Unable to retrieve snapshot data.
cs: Nelze získat data snapshotu.

en: Unable to retrieve snapshot details.
cs: Nelze získat podrobnosti snapshotu.

en: Unable to retrieve snapshot list.
cs: Nelze získat podrobnosti snapshotu.

en: Unable to retrieve subnet details
cs: Nelze získat podrobnosti podsítě

en: Unable to retrieve subnet details.
cs: Nelze získat podrobnosti podsítě.

en: Unable to retrieve tenant limits.
cs: Nelze získat limit pro tenant.

en: Unable to retrieve the aggregate to be updated
cs: Nelze získat seznam agregátů k aktualizaci

en: Unable to retrieve the project information of the image.
cs: Nelze získat informace o projektu obrazu.

en: Unable to retrieve the volume type list.
cs: Nelze získat seznam typů svazku

en: Unable to retrieve usage information.
cs: Nelze získat informace o využití.

en: Unable to retrieve user details.
cs: Nelze získat podrobnosti uživatele.

en: Unable to retrieve user domain role assignments.
cs: Nelze získat přidělení rolí uživatelské domény.

en: Unable to retrieve user information.
cs: Nelze získat informace o uživateli.

en: Unable to retrieve user list.
cs: Nelze získat seznam uživatelů.

en: Unable to retrieve user list. Please try again later.
cs: Nelze získat seznam uživatelů. Zkuste to prosím později.

en: Unable to retrieve user roles.
cs: Nelze získat uživatelské role.

en: Unable to retrieve users.
cs: Nelze získat uživatele.

en: Unable to retrieve version information.
cs: Nelze získat informace o verzi.

en: Unable to retrieve volume backups.
cs: Nelze získat zálohy svazku.

en: Unable to retrieve volume details.
cs: Nelze získat podrobnosti svazku.

en: Unable to retrieve volume encryption details.
cs: Nelze získat podrobnosti o šifrování svazku.

en: Unable to retrieve volume information for volume: "%s"
cs: Nelze získat informace o svazku pro "%s"

en: Unable to retrieve volume information.
cs: Nelze získat informace o svazku.

en: Unable to retrieve volume limit information.
cs: Nelze získat informace o omezení velikosti svazku.

en: Unable to retrieve volume list for instance "%(name)s" (%(id)s).
cs: Nelze získat seznam svazků pro instanci "%(name)s" (%(id)s).

en: Unable to retrieve volume list.
cs: Nelze získat seznam svazků.

en: Unable to retrieve volume project information.
cs: Nelze získat informace o projektu svazku.

en: Unable to retrieve volume snapshot.
cs: Nelze získat snapshot svazku.

en: Unable to retrieve volume snapshots.
cs: Nelze získat snapshoty svazků.

en: Unable to retrieve volume transfer.
cs: Nelze získat přenos svazku.

en: Unable to retrieve volume type details.
cs: Nelze získat podrobnosti typu svazku.

en: Unable to retrieve volume type encryption details.
cs: Nelze získat podrobnosti šifrování typu svazku.

en: Unable to retrieve volume type encryption information.
cs: Nelze získat informace o šifrování typu svazku.

en: Unable to retrieve volume type extra spec details.
cs: Nelze získat podrobnosti dodatečné specifikace typu svazku.

en: Unable to retrieve volume type for: "%s"
cs: Nelze získat typ svazku pro: "%s"

en: Unable to retrieve volume type list.
cs: Nelze získat seznam typů svazku.

en: Unable to retrieve volume type name.
cs: Nelze získat název typu svazku.

en: Unable to retrieve volume type qos.
cs: Nelze získat qos typu svazku.

en: Unable to retrieve volume types
cs: Nelze získat typy svazků

en: Unable to retrieve volume.
cs: Nelze získat svazek.

en: Unable to retrieve volume/instance attachment information
cs: Nelze získat informace o připojení svazku/instance.

en: Unable to set Domain Context.
cs: Nelze nastavit kontext domény.

en: Unable to set bootable flag on volume.
cs: Nelze nastavit příznak pro zavedení ve svazku.

en: Unable to set flavor access for project %s.
cs: Nelze nastavit přístup typu pro projekt %s.

en: Unable to set gateway.
cs: Nelze nastavit bránu.

en: Unable to sort instance flavors.
cs: Nelze seřadit typy instance

en: Unable to unmanage volume.
cs: Nelze zrušit správu svazku.

en: Unable to update default quotas.
cs: Nelze aktualizovat výchozí kvóty.

en: Unable to update encrypted volume type.
cs: Nelze aktualizovat typ šifrovaného svazku.

en: Unable to update group.
cs: Nelze aktualizovat skupinu.

en: Unable to update identity provider.
cs: Nelze aktualizovat poskytovatele identit.

en: Unable to update identity provider. Please check that the Remote IDs provided are not already in use.
cs: Nelze aktualizovat poskytovatele identit. Prosím zkontrolujte, že zadané vzdálené ID není již používáno.

en: Unable to update image "%s".
cs: Nelze aktualizovat obraz "%s".

en: Unable to update mapping.
cs: Nelze aktualizovat mapování.

en: Unable to update mapping. Rules has malformed JSON data.
cs: Nelze aktualizovat mapování. Pravidla mají poškozená JSON data.

en: Unable to update role.
cs: Nelze aktualizovat roli.

en: Unable to update security group: %s
cs: Nelze aktualizovat bezpečnostní skupinu: %s

en: Unable to update subnet "%s".
cs: Nelze aktualizovat podsíť "%s".

en: Unable to update subnets with availability.
cs: Nelze aktualizovat podsíť s dostupností.

en: Unable to update the aggregate.
cs: Nelze aktualizovat agregát.

en: Unable to update the group.
cs: Nelze aktualizovat skupinu.

en: Unable to update the user password.
cs: Nelze aktualizovat heslo uživatele.

en: Unable to update the user.
cs: Nelze aktualizovat uživatele.

en: Unable to update volume snapshot status.
cs: Nelze aktualizovat stav snapshotu svazku.

en: Unable to update volume snapshot.
cs: Nelze aktualizovat snapshot svazku.

en: Unable to update volume status to "%s".
cs: Nelze aktualizovat stav svazku na "%s".

en: Unable to update volume type.
cs: Nelze aktualizovat typ svazku.

en: Unable to update volume.
cs: Nelze aktualizovat svazek.

en: Unable to upload volume to image for volume: "%s"
cs: Nelze nahrát svazek "%s" do obrazu.

en: Unable to verify the VNIC types extension in Neutron
cs: Nelze ověřit VNIC typy rozšíření v Neutron

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Unknown instance
cs: Neznámá instance

en: Unknown instance (None)
cs: Neznámá instance (žádná)

en: Unknown volume (None)
cs: Neznámý svazek (None)

en: Unlock Instance | Unlock Instances
cs[0]: Odemknout instanci
cs[1]: Odemknout instance
cs[2]: Odemknout instance

en: Unlocked Instance | Unlocked Instances
cs[0]: Instance odemčena
cs[1]: Instance odemčeny
cs[2]: Instance odemčeny

en: Unmanage
cs: Zrušit správu

en: Unmanage Volume
cs: Zrušit správu svazku

[ctx: Action log of an instance]
en: Unpause
cs: Zrušit pozastavení

en: Unregister Identity Provider | Unregister Identity Providers
cs[0]: Odregistrovat poskytovatele identit
cs[1]: Odregistrovat poskytovatele identit
cs[2]: Odregistrovat poskytovatele identit

en: Unregistered Identity Provider | Unregistered Identity Providers
cs[0]: Neregistrovaný poskytovatel identit
cs[1]: Neregistrovaní poskytovatelé identit
cs[2]: Neregistrovaných poskytovatelů identit

[ctx: Task status of an Instance]
en: Unrescuing
cs: Ručení záchrany

en: Unshelve Instance | Unshelve Instances
cs[0]: Vyskladnit instanci
cs[1]: Vyskladnit instance
cs[2]: Vyskladnit instance

en: Unshelved Instance | Unshelved Instances
cs[0]: Instance vyskladněna
cs[1]: Instance vyskladněny
cs[2]: Instance vyskladněny

[ctx: Task status of an Instance]
en: Unshelving
cs: Vyskladňování

en: Up
cs: Otevřen

[ctx: Current state of a Hypervisor]
en: Up
cs: Otevřen

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Update Associations
cs: Aktualizovat přidružení

en: Update Default Quotas
cs: Aktualizovat výchozí kvóty

en: Update Defaults
cs: Aktualizovat výchozí

en: Update Encrypted Volume Type
cs: Aktualizovat šifrovaný typ svazku.

en: Update Encryption
cs: Aktualizovat šifrování

en: Update Group
cs: Aktualizovat skupinu

en: Update Identity Provider
cs: Aktualizovat poskytovatele identit

en: Update Mapping
cs: Aktualizovat mapování

en: Update Metadata
cs: Aktualizovat metadata

en: Update Network
cs: Aktualizovat síť

en: Update Role
cs: Aktualizovat roli

en: Update Router
cs: Aktualizovat router

en: Update Status
cs: Aktualizovat stav

en: Update User
cs: Aktualizovat uživatele

en: Update Volume Snapshot Status
cs: Aktualizovat stav snapshotu svazku

en: Update Volume Status
cs: Aktualizovat stav svazku

en: Update Volume Type Encryption
cs: Aktualizovat šifrování typu svazku

en: Update a subnet associated with the network. Advanced configuration are available at "Subnet Details" tab.
cs: Aktualizujte podsíť přidružený k síti. Pokročilá nastavení jsou dostupná v kartě "Podrobnosti podsítě".

en: Update an Encrypted Volume Type
cs: Aktualizovat šifrovaný typ svazku.

en: Update the "extra spec" value for "%(key)s"
cs: Aktualizovat hodnotu "dodatečné specifikace" "%(key)s"

en: Update the spec value for "%(key)s"
cs: Aktualizovat hodnotu specifikace "%(key)s"

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Updated At
cs: Aktualizováno

en: Updated subnet "%s".
cs: Podsíť "%s" aktualizována.

[ctx: Task status of an Instance]
en: Updating Password
cs: Aktualizace hesla

en: Updating encryption is not implemented.  Unable to update  encrypted volume type.
cs: Aktualizace šifrování není implementována. Nelze aktualizovat typ šifrovaného svazku.

en: Updating volume "%s"
cs: Aktualizace svazku "%s"

en: Updating volume snapshot "%s"
cs: Aktualizace snapshotu svazku "%s"

en: Upload
cs: Nahrát

en: Upload Volume to Image
cs: Nahrát svazek do obrazu

en: Upload the volume to the Image Service as an image. This is equivalent to the <tt>cinder upload-to-image</tt> command.
cs: Nahrát svazek jako snímek do Služby snímků. Toto je stejné jako příkaz <tt>cinder upload-to-image</tt>.

en: Upload to Image
cs: Nahrát do obrazu

en: Usage
cs: Využití

en: Usage (Hours)
cs: Využití (hodiny)

en: Usage Overview
cs: Přehled využití

en: Usage Report For Period:
cs: Zpráva o využití za období:

en: Use Server Default
cs: Použít výchozí serveru

en: Use a volume as source
cs: Použít svazek jako zdroj

en: Use image as a source
cs: Použít obraz jako zdroj

en: Use snapshot as a source
cs: Použít snapshot jako zdroj

en: Used <span> %(used)s </span> of <span> %(available)s </span>
cs: Využito  <span> %(used)s </span> z <span> %(available)s </span>

en: Used IPs
cs: Použité IP adresy

en: User "%s" was successfully created.
cs: Uživatel "%s" byl úspěšně vytvořen.

en: User Credentials Details
cs: Přihlašovací údaje uživatele.

en: User Details
cs: Podrobnosti uživatele

en: User ID
cs: ID uživatele

en: User ID =
cs: ID uživatele =

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: User Name =
cs: Uživatelské jméno =

en: User Settings
cs: Uživatelská nastavení

en: User name "%s" is already used.
cs: Uživatelské jméno "%s" se již používá.

en: User password has been updated successfully.
cs: Heslo uživatele bylo úspěšně aktualizováno.

en: User-defined unique id to identify the identity provider.
cs: Uživatelem definované jedinečné id pro identifikování poskytovatele identit.

en: User-defined unique id to identify the mapping.
cs: Uživatelem definované jedinečné id pro identifikování mapování.

en: Users
cs: Uživatelé

en: VCPU Hours
cs: VCPU hodiny

en: VCPU Usage
cs: Využití VCPU

en: VCPUs
cs: VCPU

en: VDI - Virtual Disk Image
cs: VDI - obraz virtuálního disku

en: VHD - Virtual Hard Disk
cs: VHD - virtuální pevný disk

en: VIF Details
cs: Podrobnosti VIF

en: VIF Type
cs: Typ VIF

en: VMDK - Virtual Machine Disk
cs: VMDK - disk virtuálního stroje

en: VNIC Type
cs: Typ VNIC

en: Value
cs: Hodnota

en: Version: %(version_info)s
cs: Verze: %(version_info)s

en: View Credentials
cs: Zobrazit přihlašovací údaje

en: View Extra Specs
cs: Zobrazit dodatečné specifikace

en: View Full Log
cs: Zobrazit celý log

en: View Log
cs: Zobrazit log

en: View Routers
cs: Prohlížet router

en: View Usage
cs: Zobrazit využití

en: Virtual Size
cs: Virtuální velikost

en: Volume
cs: Svazek

en: Volume %(volume_name)s on instance %(instance_name)s
cs: Svazek %(volume_name)s na instanci %(instance_name)s

en: Volume Backup:
cs: Záloha svazku:

en: Volume Backups
cs: Zálohy svazku

en: Volume Encryption Details
cs: Podrobnosti šifrování svazku

en: Volume Encryption Details: %(volume_name)s
cs: Podrobnosti šifrování svazku: %(volume_name)s

en: Volume Encryption Details: {{ volume.name }}
cs: Podrobnosti šifrování svazku: {{ volume.name }}

en: Volume Encryption Overview
cs: Přehled šifrování svazku

en: Volume ID
cs: ID svazku

en: Volume Limits
cs: Omezení svazku

en: Volume Name
cs: Název svazku

en: Volume Name =
cs: Jméno svazku =

en: Volume Snapshots
cs: Snapshoty svazku

en: Volume Snapshots of Type %(type)s
cs: Snapshoty svazků typu %(type)s

en: Volume Source
cs: Zdroj svazku

en: Volume Storage
cs: Úložiště svazků

en: Volume Transfer
cs: Přenos svazku

en: Volume Transfer Details
cs: Podrobnosti převod svazku

en: Volume Type
cs: Typ svazku

en: Volume Type Description:
cs: Popis typu svazku:

en: Volume Type Encryption Details
cs: Podrobnosti šifrováného typu svazku

en: Volume Type Encryption Overview
cs: Přehled šifrování typu svazku

en: Volume Type Extra Specs
cs: Dodatečné specifikace typu svazku

en: Volume Type Name
cs: Název typu svazku

en: Volume Type is Unencrypted.
cs: Svazek není zašifrován

en: Volume Type(s)
cs: Typ(y) svazků

en: Volume Type: %(volume_type_name)s
cs: Typ svazku: %(volume_type_name)s

en: Volume Type: %(volume_type_name)s
cs: Typ svazku: %(volume_type_name)s

en: Volume Types
cs: Typy svazků

en: Volume is Unencrypted
cs: Svazek není zašifrován

en: Volume name to be assigned
cs: Název svazku, který bude přidělen

en: Volume size must be equal to or greater than the image minimum disk size (%sGiB)
cs: Velikost svazku musí být větší nebo rovna minimální velikosti disku (%sGiB)

en: Volume size must be equal to or greater than the image size (%s)
cs: Velikost svazku musí být větší nebo rovna velikosti obrazu (%s)

en: Volume size must be equal to or greater than the origin volume size (%sGiB)
cs: Velikost svazku musí být větší nebo rovna velikosti původního svazku (%sGiB)

en: Volume size must be equal to or greater than the snapshot size (%sGiB)
cs: Velikost svazku musí být stejná nebo větší než velikost snapshotu (%sGiB)

en: Volume source must be specified
cs: Zdroj svazku musí být zadán.

en: Volume transfer name cannot be empty.
cs: Název transferového svazku nemůže být prázdný.

en: Volume type name "%s" already exists.
cs: Typ svazku s názvem "%s" již existuje.

en: Volume type name can not be empty.
cs: Název typu svazku nemůže být prázdný.

en: Volumes
cs: Svazky

en: Volumes Attached
cs: Připojené svazky

en: Volumes are block devices that can be attached to instances.
cs: Svazky jsou bloková zařízení, která mohou být připojena k instancím.

en: Volumes of Type %(type)s
cs: Svazek typu %(type)s

en: Warning:
cs: Varování:

en: When a volume is "unmanaged", the volume will no longer be visible within OpenStack. Note that the volume will not be deleted from the Cinder host. <br> <br> This is equivalent to the <tt>cinder unmanage</tt> command.
cs: Když model "není spravován", není zobrazen v Openstack. Nezapomeňte, že svazek nebude z hostitele Cinder smazán.<br><br> Toto je stejné jako příkaz <tt>cinder unmanage</tt>.

en: When the volume status is "in-use", you can use "Force" to upload the volume to an image.
cs: Když stav snímku je "Používá se", můžete použít "Vynutit" pro nahrání svazku do obrazu.

en: Yes
cs: Ano

en: You are already using all of your available floating IPs.
cs: Již využíváte všechny své dostupné plovoucí IP.

en: You are already using all of your available volumes.
cs: Již využíváte všechny vaše dostupné svazky.

en: You can connect a specified external network to the router. The external network is regarded as a default route of the router and the router acts as a gateway for external connectivity.
cs: Zadanou externí síť můžete připojit k routeru. Externí síť je považována za jeho výchozí trasu a on pak funguje jako brána pro externí router.

en: You can connect a specified subnet to the router.
cs: Zadanou podsíť můžete připojit k routeru.

en: You can create a port for the network. If you specify device ID to be attached, the device specified will be attached to the port created.
cs: Pro síť můžete vytvořit port. Pokud zadáte ID zařízení, které má být připojeno, zařízení se připojí přes vytvořený port.

en: You can specify the desired rule template or use custom rules, the options are Custom TCP Rule, Custom UDP Rule, or Custom ICMP Rule.
cs: Můžete zadat požadovanou šablonu pravidel, nebo použít vlastní pravidla: vlastní pravidlo TCP, vlastní pravidlo UDP a vlastní pravidlo ICMP.

en: You cannot disable your current project
cs: Váš současný projekt nemůžete zakázat

en: You cannot revoke your administrative privileges from the domain you are currently logged into. Please switch to another domain with administrative privileges or remove the administrative role manually via the CLI.
cs: Nemůžete si zrušit svá správcovská oprávnění v doméně, do kterého jste nyní přihlášeni. Prosím přejděte do jiné domény se stejnými oprávněními, nebo odstraňte roli správce ručně pomocí příkazového řádku.

en: You cannot revoke your administrative privileges from the project you are currently logged into. Please switch to another project with administrative privileges or remove the administrative role manually via the CLI.
cs: Nemůžete si zrušit administrační oprávnění v projektu, do kterého jste nyní přihlášeni. Přejděte do jiného projektu s administračnímí oprávněními, nebo odstraňte roli administrátora ručně pomocí příkazového řádku.

en: You do not have the required privileges to access this content. If you believe this message to be in error, please contact your project manager.
cs: Nemáte požadovaná oprávnění pro přístup k tomuto obsahu. Pokud si myslíte, že tato zpráva je mylná, kontaktujte prosím správce vašeho projektu.

en: You have selected:
cs: Vybrali jste:

en: You may have mistyped the address or the page may have moved.
cs: Možná jste napsali špatně adresu nebo stránka byla přesunuta.

en: You may optionally set a password on the rebuilt instance.
cs: V znovu sestavené instanci lze také nastavit heslo.

en: You may reset the gateway later by using the set gateway action, but the gateway IP may change.
cs: Bránu můžete resetovat později pomocí jejího nastavení, ale IP brány se může změnit.

en: You may update the editable properties of your network here.
cs: Zde můžete aktualizovat upravitelné vlastnosti vaší sítě.

en: You may update the editable properties of your router here.
cs: Zde můžete aktualizovat upravitelné vlastnosti vašeho routeru.

en: You must specify the source of the traffic to be allowed via this rule. You may do so either in the form of an IP address block (CIDR) or via a source group (Security Group). Selecting a security group as the source will allow any other instance in that security group access to any other instance via this rule.
cs: Je třeba zadat zdroj přenosu, který má být pravidlem povolen. To můžete provést buď ve formátu adresního bloku IP (CIDR) nebo pomocí zdrojové bezpečnostní skupiny. Výběrem bezpečnostní skupiny jako zdroje umožní všem ostatním instancím v této bezpečnostní skupině přístup na všechny ostatní instance přes toto pravidlo.

en: Your image %s has been queued for creation.
cs: Váš obraz %s byl zařazen do fronty pro vytvoření.

en: Zone
cs: Zóna

en: back-end
cs: jádro

[ctx: Both of front-end and back-end]
en: both
cs: obě

en: e.g. Yes / No
cs: např. Ano/Ne

en: e.g. Yes/No
cs: např. Ano/Ne

en: front-end
cs: rozhraní

en: no
cs: ne

en: undefined
cs: nedefinováno

en: unknown IP address
cs: neznámá IP adresa

en: yes
cs: ano
