horizon VERSION - en to cs translation catalogue (610 entries)

en: <b>Image (with Create New Volume checked)</b>: This options uses an image to boot the instance, and creates a new volume to persist instance data. You can specify volume size and whether to delete the volume on deletion of the instance.
cs: <b>Obraz (se zaškrtnutou volbou Vytvořit nový svazek)</b>: Použije obraz k zavedení instance a vytvoří nový svazek pro uchování jejích dat. Můžete zadat velikost svazku a zda svazek smazat při mazání instance.

en: <b>Image</b>: This option uses an image to boot the instance.
cs: <b>Obraz</b>: Tato volba používá obraz k zavedení instance.

en: <b>Instance Snapshot</b>: This option uses an instance snapshot to boot the instance.
cs: <b>Snapshot instance</b>: Použije snapshot instance pro její zavedení.

en: <b>Volume Snapshot</b>: This option uses a volume snapshot to boot the instance, and creates a new volume to persist instance data. You can choose to delete the volume on deletion of the instance.
cs: <b>Snapshot svazku</b>: Použije snapshot svazku k zavedení instance a vytvoří nový svazek pro uchování jejích dat. Můžete zadat, zda svazek smazat při mazání instance.

en: <b>Volume</b>: This option uses a volume that already exists. It does not create a new volume. You can choose to delete the volume on deletion of the instance. <em>Note: when selecting Volume, you can only launch one instance.</em>
cs: <b>Svazek</b>: Použije svazek, který již existuje a nevytváří nový svazek. Můžete zadat, zda svazek smazat při mazání instance. <em>Poznámka: při volbě svazku můžete spustit pouze jednu instanci.</em>

en: <small>This line of text is meant to be treated as fine print.</small>
cs: <small>Tento text má být vypsán drobným písmem.</small>

en: A description of the Volume.
cs: Popis svazku.

en: A description of the image.
cs: Popis obrazu.

en: A floating IP allows instances to be addressable from an external network.
        Floating IPs are not allocated to instances at creation time and may be assigned
        after the instance is created. To attach a floating IP, go to the <b>Instances</b>
        view and click the <b>Actions</b> menu to the right of an instance.
        Then, select the <b>Associate Floating IP</b> option and enter the necessary details.
cs: Plovoucí IP adresa umožňuje instancím být adresovatelné z externí sítě. 
       Plovoucí IP adresy nejsou přiděleny k instancím při vytváření, ale toto lze provést
        po jejich vytvoření. Pro připojení plovoucí IP adresy, přejděte na zobrazení
        <b>Instancí</b> a klikněte na nabídku <b>Činnosti</b> napravo od instance.
        Pak vyberte volbu <b>Přidružit plovoucí IP</b> a zadejte potřebné údaje.

en: A key pair allows you to SSH into your newly created instance.
        You may select an existing key pair, import a key pair, or generate a new key pair.
cs: Klíč Vám umožňuje se připojit pomocí SSH do vaší nově vytvořené instance.
        Zde můžete vybrat existující klíč, importovat ho nebo vytvořit zcela nový.

en: A local file should be selected.
cs: Musíte vybrat lokální soubor.

en: A longer block of help text that breaks onto a new line and may extend beyond one line.
cs: Delší blok textu nápovědy, který je zalomen na nový řádek a může být větší než jeden řádek.

en: A name is required for your instance.
cs: Název instance je vyžadován.

en: A port represents a virtual switch port on a logical network switch.
cs: Port představuje virtuální switch port na logickém síťového switch.

en: AKI - Amazon Kernel Image
cs: AKI - obraz kernelu Amazon

en: AMI - Amazon Machine Image
cs: AMI - obraz stroje Amazon

en: ARI - Amazon Ramdisk Image
cs: ARI - obraz Ramdisku Amazon

en: Action
cs: Činnost

en: Actions
cs: Činnosti

en: Active
cs: Aktivní

en: Admin State
cs: Stav správce

en: Administrators are responsible for creating and managing flavors. A custom flavor can be created for you or for a specific project where it is shared with the users assigned to that project. If you need a custom flavor, contact your administrator.
cs: Správci jsou zodpovědní za vytváření a správu typů. Vlastní typů lze vytvořit přímo pro Vás, nebo pro konkrétní projekt, kde je sdílena s ostatními uživateli přidělenými do tohoto projektu. Pokud potřebujete vlastní typ, kontaktujte svého správce.

en: Administrators set up the pool of floating IPs that are available to attach to instances.
cs: Správci vytvářejí zásobu plovoucích adres IP, které je možno připojit k instancím.

en: Alerts
cs: Výstrahy

en: Amount of RAM in MB that is required to boot the image.
cs: Minimální velikost RAM v MB k zavedení obrazu.

en: Amount of disk space in GB that is required to boot the image.
cs: Minimální velikost diskového prostoru v GB k zavedení obrazu.

en: An <b>External</b> network is set up by an administrator.
        If you want an instance to communicate outside of the data center,
        then attach a router between your <b>Project</b> network and the <b>External</b> network.
        You can use the <b>Network Topology</b> view to connect the router to the two networks.
cs: <b>Externí</b> síť vytváří správce. 
        Pokud chcete, aby instance komunikovala mimo datové centrum,
        pak připojte router mezi sítí vašeho <b>Projektu</b>  a <b>Externí</b> sítí. 
        Pro připojení routeru do těchto dvou sítí můžete využít zobrazení <b>Topologie sítě</b>.

en: An abbreviation of the word attribute is <abbr title="attribute">attr</abbr>.
cs: Zkratka slova vlastnost je <abbr title="attribute">attr</abbr>.

en: An advanced option available when launching an instance is disk partitioning. There are two disk partition options. Selecting <b>Automatic</b> resizes the disk and sets it to a single partition. Selecting <b>Manual</b> allows you to create multiple partitions on the disk.
cs: Pokročilou možností při vytváření instance je rozdělení disku. Existují dvě možnosti rozdělení disku. Výběrem <b>Automaticky</b> změní velikost disku a nastaví ho na jeden oddíl. Výběrem <b>Ručně</b> můžete vytvořit více oddílů na disku.

en: An external (HTTP) URL is required
cs: Je vyžadována externí (HTTP) URL.

en: An external (HTTP) URL to load the image from
cs: Externí (HTTP) URL z které obraz nahrát.

en: An image description less than 256 characters is required.
cs: Popis obrazu je vyžadován kratší než 256 znaků.

en: An image description less than {$ctrl.validationRules.fieldMaxLength + 1$} characters is required.
cs: Popis obrazu musí být menší než {$ctrl.validationRules.fieldMaxLength + 1$}  znaků.

en: An image name less than 256 characters is required.
cs: Název obrazu je vyžadován kratší než 256 znaků.

en: An image name less than {$ctrl.validationRules.fieldMaxLength + 1$} characters is required.
cs: Název obrazu je vyžadován menší než {$ctrl.validationRules.fieldMaxLength + 1$}  znaků.

en: An instance name is required and used to help you uniquely identify your instance in the dashboard.
cs: Název instance je vyžadován a používá se k jedinečné identifikaci vašich instancí na nástěnce.

en: Animated
cs: Animovaný

en: Another action
cs: Další činnost

en: Architecture
cs: Architektura

en: Are you sure you want to delete container %(name)s?
cs: Určitě chcete smazat kontejner  %(name)s?

en: Automatic
cs: Automaticky

en: Availability Zone
cs: Zóna dostupnosti

en: Available
cs: Dostupné

en: Available Scheduler Hints
cs: Dostupný plánovač pokynů

en: Badges
cs: Odznaky

en: Basic
cs: Základní

en: Basic panel
cs: Základní panel

en: Block level button
cs: Tlačítko na úrovni bloku

en: Blockquotes
cs: Bloková citace

en: Bordered Table
cs: Ohraničená tabulka

en: Bottom
cs: Pod

en: Brand
cs: Označit

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Button
cs: Tlačítko

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cannot get service catalog from keystone.
cs: Nelze získat katalog služeb z keystone.

en: Cannot get the extension list.
cs: Nelze získat seznam rozšíření.

en: Charts
cs: Grafy

en: Check the <b>Configuration Drive</b> box if you want to write metadata to a special configuration drive. When the instance boots, it attaches to the <b>Configuration Drive</b> and accesses the metadata.
cs: Zaškrtněte políčko <b>Konfigurační jednotka</b> pokud chcete zapsat popisná data do zvláštní konfigurační jednotky: Při zavádění je instance k této jednotce připojena a tím získá přístup k těmto datům.

en: Checkbox
cs: Zaškrtávací políčko

en: Checking if this name is used...
cs: Kontrola, zda už se název používá...

en: Checksum
cs: Kontrolní součet

en: Choose an image
cs: Zvolit obraz

en: Click to see more details
cs: Klikněte pro podrobnosti

en: Close
cs: Zavřít

en: Collecting information for deletion:
cs: Shromažďování informací pro vymazání:

en: Color
cs: Barva

en: Column content
cs: Obsah sloupce

en: Column heading
cs: Nadpis sloupce

en: Configuration
cs: Konfigurace

en: Configuration Drive
cs: Konfigurační jednotka

en: Confirm Delete
cs: Potvrdit smazání

en: Confirm Delete Image | Confirm Delete Images
cs[0]: Potvrdit smazání obrazu
cs[1]: Potvrdit smazání obrazů
cs[2]: Potvrdit smazání obrazů

en: Container
cs: Kontejner

en: Container %(name)s created.
cs: Kontejner %(name)s byl vytvořen.

en: Container %(name)s deleted.
cs: Kontejner %(name)s byl smazán.

en: Container %(name)s is now %(access)s.
cs: Kontejner %(name)s je nyní %(access)s.

en: Container Access
cs: Přístup ke kontejneru

en: Container Format
cs: Formát kontejneru

en: Container Name
cs: Název kontejneru

en: Container name must not contain "/".
cs: Název kontejneru nesmí obsahovat "/".

en: Containers
cs: Kontejnery

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Contextual alternatives
cs: Kontextové alternativy

en: Copy Data
cs: Kopírovat data

en: Count
cs: Počet

en: Create Container
cs: Vytvořit kontejner

en: Create Folder
cs: Vytvořit složku

en: Create Folder In: {$ ctrl.model.container.name $}
cs: Vytvořit složku v: {$ ctrl.model.container.name $}

en: Create Image
cs: Vytvořit obraz

en: Create Key Pair
cs: Vytvořit klíč

en: Create Keypair
cs: Vytvořit klíč

en: Create New Volume
cs: Vytvořit nový svazek

en: Create Volume
cs: Vytvořit svazek

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Created At
cs: Vytvořeno

en: Created keypair: %s
cs: Vytvořen klíč: %s

en: Creating
cs: Vytváření

en: Custom Properties
cs: Uživatelské vlastnosti

en: Custom scripts are attached to instances to perform specific actions when the instance is launched. For example, if you are unable to install <samp>cloud-init</samp> inside a guest operating system, you can use a custom script to get a public key and add it to the user account.
cs: Vlastní skripty slouží k provedení konkrétních činností při spuštění instance. Například, pokud nemůžete nainstalovat <samp>cloud-Init</samp> v hostovaném operačním systému, můžete využít vlastní skript pro získání veřejného klíče, který pak přidáte do uživatelského účtu.

en: Danger
cs: Nebezpečí

en: Danger Button
cs: Nebezpečné tlačítko

en: Date
cs: Datum

en: Date Created
cs: Datum vytvoření

en: Datetime
cs: Datum a čas

en: Deactivated
cs: Deaktivováno

en: Default
cs: Výchozí

en: Default Button
cs: Výchozí tlačítko

en: Default button
cs: Výchozí tlačítko

en: Default input
cs: Výchozí vstup

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete Container
cs: Smazat kontejner

en: Delete Files in {$ ctrl.model.container.name $}
cs: Smazat soubory v: {$ ctrl.model.container.name $}

en: Delete Image | Delete Images
cs[0]: Smazat obraz
cs[1]: Smazat obrazy
cs[2]: Smazat obrazy

en: Delete Images
cs: Smazat obrazy

en: Delete Volume on Instance Delete
cs: Smazat svazek při mazání instance

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Deleted Image: %s. | Deleted Images: %s.
cs[0]: Smazaný obraz: %s.
cs[1]: Smazané obrazy: %s.
cs[2]: Smazané obrazy: %s.

en: Deleting
cs: Mazání

en: Deleting:
cs: Mazání:

en: Description
cs: Popis

en: Details
cs: Podrobnosti

en: Device Name
cs: Název zařízení

en: Dialogs
cs: Dialogová okna

en: Direct
cs: Přímý

en: Direction
cs: Směr

en: Disabled
cs: Zakázáno

en: Disabled input
cs: Zakázaný vstup

en: Disabled input here...
cs: Zakázaný vstup zde

en: Disk Format
cs: Formát disku

en: Disk Partition
cs: Oddíl disku

en: Domain ID
cs: ID domény

en: Down
cs: Zavřen

en: Download
cs: Stáhnout

en: Dropdown
cs: Rozbalovací seznam

en: Dropdown header
cs: Hlavička rozbalovacího seznamu

en: Dropdown link
cs: Odkaz rozbalovacího seznamu

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit File
cs: Upravit soubor

en: Edit File: {$ ctrl.model.container $} : {$ ctrl.model.path $}
cs: Upravit soubor: {$ ctrl.model.container $} : {$ ctrl.model.path $}

en: Edit Image
cs: Upravit obraz

en: Email
cs: E-mail

en: Emphasis classes
cs: Třídy pro zdůraznění

en: Enabled
cs: Povoleno

en: Encountered {$ ctrl.model.deleted.failures $} failures.
cs: Nastalo {$ ctrl.model.deleted.failures $} chyb.

en: Encrypted
cs: Zašifrováno

en: Enter an Image Description
cs: Zadejte popis obrazu

en: Enter an Image name
cs: Zadejte název obrazu

en: Ephemeral Disk
cs: Efemérní disk

en: Error
cs: Chyba

en: Error Deleting
cs: Chyba při mazání

en: Ether Type
cs: Typ ethernetu

en: Example body text
cs: Vzorový text těla

en: Existing Scheduler Hints
cs: Existující plánovač pokynů

en: Extension is not enabled: %(extension)s.
cs: Rozšíření není povoleno: %(extension)s.

en: External Network
cs: Externí síť

en: File
cs: Soubor

en: File %(name)s uploaded.
cs: Složka %(name)s nahrána.

en: File %(path)s uploaded.
cs: Soubor %(path)s nahrán.

en: File Name
cs: Název souboru

en: Filename
cs: Název souboru

en: Fingerprint
cs: Otisk

en: Flavor Name
cs: Název typu

en: Flavors manage the sizing for the compute, memory and storage capacity of the instance.
cs: Typy určují velikost výpočetních, pamětních a úložných možností instance.

en: Focused input
cs: Zaměřený vstup

en: Folder
cs: Složka

en: Folder %(name)s created.
cs: Složka %(name)s vytvořena.

en: Folder Name
cs: Název složky

en: Format
cs: Formátovat

en: Forms
cs: Formuláře

en: From a Windows system, you can use PuTTYGen to create private/public keys.
      Use the PuTTY Key Generator to create and save the keys, then copy
      the public key in the red highlighted box to your <samp>.ssh/authorized_keys</samp>
      file.
cs: V systému Windows můžete použít program PuTTYGen pro vytvoření klíčů.
     Použijte generátor klíčů PuTTY pro jejich vytvoření a uložení, pak zkopírujte
     veřejný klíč v červeně vyznačeném rámečku do vašeho souboru 
     <samp>.ssh/authorized_keys</samp>.

en: Heading 1
cs: Nadpis 1

en: Heading 2
cs: Nadpis 2

en: Heading 3
cs: Nadpis 3

en: Heading 4
cs: Nadpis 4

en: Heading 5
cs: Nadpis 5

en: Heading 6
cs: Nadpis 6

en: Home
cs: Domů

en: Host ID
cs: ID hostitele

en: ISO - Optical Disk Image
cs: ISO - obraz optického disku

en: If a network is shared, then all users in the project can access the network.
cs: Pokud je síť sdílená, pak všichni uživatelé v projektu mohou do sítě vstoupit.

en: If a security group is not associated with an instance before it is launched, then you will have very limited access to the instance after it is deployed. You will only be able to access the instance from a VNC console.
cs: Pokud bezpečnostní skupina není přidružena k instanci před jejím spuštěním, pak budete mít k ní velmi omezený přístup po jejím spuštění. Takto budete mít k instanci přístup pouze pomocí konzole VNC.

en: If set to 'Yes' then the image cannot be deleted.
cs: Pokud zadáno 'Ano', pak image nemůže být smazán.

en: If you select an availability zone and plan to use the 'boot from volume' option in the Source step, make sure that the availability zone you select for the instance is the same availability zone where your bootable volume resides.
cs: Pokud vyberete zónu dostupnosti a plánujete využit možnosti 'Zavést ze svazku' v kroku zdroj, ujistěte se prosím že vámi vybraná zóna dostupnosti instance je stejná jako zóna, ve které je umístěn zaveditelný svazek.

en: If you want to create an instance that uses ephemeral storage, meaning the instance data is lost when the instance is deleted, then choose one of the following boot sources:
cs: Pokud chcete vytvořit instance využívající efemérní úložiště, což znamená, že data instance jsou při jejím smazání ztracena, pak zvolte jeden z následujících zdrojů pro zavedení:

en: If you want to create an instance that uses persistent storage, meaning the instance data is saved when the instance is deleted, then select one of the following boot options:
cs: Pokud chcete vytvořit instanci, která používá trvalé úložiště, což znamená, že data instance jsou uložena při jejím smazání, pak vyberte jednu z následujících možností zavedení:

en: Image %s was successfully created.
cs: Obraz %s byl úspěšně vytvořen.

en: Image %s was successfully updated.
cs: Obraz %s byl úspěšně aktualizován.

en: Image Description
cs: Popis obrazu

en: Image Detail
cs: Detaily obrazu

en: Image Details
cs: Detaily obrazu

en: Image Name
cs: Název obrazu

en: Image Requirements
cs: Požadavky obrazu

en: Image Sharing
cs: Sdílení obrazů

en: Image Source
cs: Zdroj obrazu

en: Impact on your quota
cs: Dopad na vaši kvótu

en: Import Key Pair
cs: Importovat klíč

en: Indicators
cs: Indikátory

en: Info
cs: Informace

en: Info Button
cs: Informační tlačítko

en: Input Sizes
cs: Vstupní velikosti

en: Input States
cs: Vstupní stavy

en: Input addons
cs: Doplňky vstupu

en: Input error
cs: Chyba ve vstupu

en: Input success
cs: Úspěšný vstup

en: Input warning
cs: Varování ve vstupu

en: Instance Name
cs: Název instance

en: Instance Snapshot
cs: Snapshot instance

en: Instance count is required and must be an integer of at least 1
cs: Počet instanci je vyžadován - musí být celé číslo a alespoň 1.

en: Instance source is the template used to create an instance.
        You can use an image, a snapshot of an instance (image snapshot),
        a volume or a volume snapshot (if enabled).
        You can also choose to use persistent storage by creating a new volume.
cs: Zdroj instance je šablona použitá k vytvoření instance.
        Můžete použít obraz, snapshot, svazek 
        nebo snapshot svazku (pokud je to povoleno).
        Můžete také použít persistentní úložiště vytvořením nového svazku.

en: Is Public
cs: Je veřejný

en: Jumbotron
cs: Přes celou obrazovku

en: Kernel ID
cs: ID kernelu

en: Key Pairs are how you login to your instance after it is launched.
          Choose a key pair name you will recognize and paste your SSH public key into the
          space provided.
cs: Klíč je způsob jak se přihlásit do instance po jejím spuštění. 
        Zvolte název klíče, který si zapamatujete a vložte svůj veřejný klíč SSH 
         do vyhrazeného prostoru.

en: Key Pairs are how you login to your instance after it is launched.
          Choose a key pair name you will recognize.
          Names may only include alphanumeric characters, spaces, or dashes.
cs: Klíč je způsob jak se přihlásit do instance po jejím spuštění. 
         Zvolte název klíče, který si zapamatujete.
         Název může obsahovat pouze alfanumerické znaky, mezery nebo pomlčky.

en: Keypair already exists or name contains bad characters.
cs: Klíč již existuje nebo obsahuje špatné znaky.

en: Large button
cs: Velké tlačítko

en: Large input
cs: Velký vstup

en: Launch
cs: Spustit

en: Launch Instance
cs: Spustit instanci

en: Learn more
cs: Další informace

en: Left
cs: Vlevo

en: Legend
cs: Legenda

en: Library
cs: Knihovna

en: Link
cs: Odkaz

en: List group item heading
cs: Hlavička položky výpisu skupin

en: List groups
cs: Výpis skupin

en: Loading
cs: Načítání

en: Location
cs: Úmístění

en: Look, I'm in a large well!
cs: Podívejte, jsem ve velkém ďolíku!

en: Look, I'm in a small well!
cs: Podívejte, jsem v malém ďolíku!

en: Look, I'm in a well!
cs: Podívejte, jsem v ďolíku!

en: Manual
cs: Ručně

en: Max Port
cs: Nejvyšší port

en: Max. Size (bytes)
cs: Max. velikost (bajtů)

en: Members
cs: Členové

en: Messages
cs: Zprávy

en: Metadata is a collection of key-value pairs associated with an instance.
        The maximum length for each metadata key and value is 255 characters.
cs: Metadata jsou sbírkou klíč-hodnota, která jsou spojená s instancí. 
         Maximální délka a hodnota každého klíče metadat je 255 znaků.

en: Metadata is used to provide additional information about the
        image. Sometimes this information is only used for sorting and viewing.
        In some installations this information may affect how the instance is
        deployed or behaves.
cs: Metadata se používají pro poskytování dalších informací o
         obrazu. Někdy se tato informace používá pouze pro třídění a prohlížení.
         V některých instalacích mohou tyto informace ovlivnit, jak je instance
        nasazena nebo to, jak se chová.

en: Metadata was successfully updated.
cs: Metadata byla úspěšně aktualizována.

en: Middle
cs: Uprostřed

en: Min Disk (GB)
cs: Min Kapacita (GB)

en: Min Port
cs: Nejnižší port

en: Min. Disk
cs: Min. disk

en: Min. Size (bytes)
cs: Min. velikost (bajtů)

en: Mini button
cs: Miniaturní tlačítko

en: Minimum Disk
cs: Minimální kapacita disku

en: Minimum Disk (GB)
cs: Minimální kapacita disku (GB)

en: Modals
cs: Modálová okna

en: Month
cs: Měsíc

en: Name
cs: Název

en: Names:
cs: Názvy:

en: Navbar
cs: Navigační lišta

en: Navs
cs: Navigace

en: Network ID
cs: ID sítě

en: Network Ports
cs: Síťové porty

en: Network characteristics
cs: Prvky sítě

en: Networks
cs: Sítě

en: Newer
cs: Novější

en: Next
cs: Další

en: No
cs: Ne

en: No available items
cs: Žádné dostupné položky

en: No available scheduler hints
cs: Plánovače doporučení nejsou dostupné

en: No existing scheduler hints
cs: Plánovače doporučení neexistují

en: Normal
cs: Normální

en: Not Set
cs: Nenastaveno

en: Note: Delimiters ('{$ ctrl.model.DELIMETER $}') are allowed in the
              file name to place the new file into a folder that will be created
              when the file is uploaded (to any depth of folders).
cs: Poznámka: Oddělovače  ('{$ ctrl.model.DELIMETER $}') jsou povoleny v
             název souboru pro vložení do nového souboru, který bude vložen do vytvořené složky
             jakmile bude soubor nahrán (do libovolné hloubky složek).

en: Note: Delimiters ('{$ ctrl.model.DELIMETER $}') are allowed in the
              folder name to create deep folders.
cs: Poznámka: Oddělovače  ('{$ ctrl.model.DELIMETER $}') jsou povoleny v
         názvu složky pro vytvoření hlubokých složek.

en: Number
cs: Číslo

en: OVA - Open Virtual Appliance
cs: OVA - otevřené virtuální zařízení

en: Object Count
cs: Počet objektů

en: Object Details
cs: Podrobnosti objektu

en: Older
cs: Starší

en: One fine body…
cs: Takové hezké tělo...

en: One more separated link
cs: Ještě jeden oddělený odkaz

en: Option one is this
cs: První volba je toto

en: Option two can be something else
cs: Druhá volba může být něco jiného

en: Ordered
cs: Seřazeno

en: Other Input Types
cs: Ostatní typy vstupů

en: Overview
cs: Přehled

en: Owner
cs: Vlastník

en: Pager
cs: Stránkovač

en: Pagination
cs: Stránkování

en: Panel content
cs: Obsah panelu

en: Panel danger
cs: Panel s nebezpečím

en: Panel footer
cs: Zápatí panelu

en: Panel heading
cs: Hlavička panelu

en: Panel info
cs: Panel s informacemi

en: Panel primary
cs: Základní panel

en: Panel success
cs: Panel při úspěchu

en: Panel warning
cs: Panel s varováním

en: Panels
cs: Panely

en: Password
cs: Heslo

en: Pending Delete
cs: Čeká na smazání

en: Physical Network
cs: Fyzická síť

en: Pills
cs: Zaoblená tlačítka

en: Please provide the initial hostname for the instance, the availability zone where it will be deployed, and the instance count.
        Increase the Count to create multiple instances with the same settings.
cs: Prosím zadejte název počátečního hostitele instance, zónu dostupnosti, kde bude nasazena a počet instancí.
          Počet zvyšte pro vytvoření mnoha instanci se stejným nastavením.

en: Policy
cs: Politika

en: Policy check failed.
cs: Kontrola politiky selhala.

en: Popovers
cs: Vyskakovací překryvy

en: Ports can be created under a network by administrators.
cs: Porty mohou být v rámci sítě vytvořeny administrátory.

en: Ports provide extra communication channels to your instances. You can select ports instead of networks or a mix of both.
cs: Porty poskytují extra komunikační kanály k instancím. Můžete si vybrat porty místo sítí nebo zvolit kombinaci obojího.

en: Previous
cs: Předchozí

en: Primary
cs: Primární

en: Primary Button
cs: Hlavní tlačítko

en: Primary Project ID
cs: ID primárního projektu

en: Private
cs: Privátní

en: Profile
cs: Profil

en: Progress bars
cs: Ukazatele průběhu

en: Project ID
cs: ID projektu

en: Project networks are created by users.
        These networks are fully isolated and are project-specific.
cs: Sítě projektu vytvářejí uživatelé.
        Tyto projekty jsou zcela odděleny a patří ke konkrétním projektům.

en: Properties:
cs: Vlastnosti:

en: Protected
cs: Chráněno

en: Protocol
cs: Protokol

en: Provider Network
cs: Síť poskytovatele

en: Provider networks are created by administrators.
        These networks map to an existing physical network in the data center.
cs: Sítě poskytovatele vytváří správci. 
        Tyto sítě jsou mapovány na existující fyzické sítě v     datovém centru.

en: Public
cs: Veřejné

en: Public Access
cs: Veřejný přístup

en: Public Key
cs: Veřejný klíč

en: QCOW2 - QEMU Emulator
cs: QCOW2 - emulátor QEMU

en: Queued
cs: Ve frontě

en: Radios
cs: Přepínače

en: Ramdisk ID
cs: ID ramdisku

en: Remote
cs: Vzdálené

en: Right
cs: Vpravo

en: Root Disk
cs: Systémový disk

en: Save
cs: Uložit

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Saving
cs: Ukládání

en: Scheduler Hints
cs: Plánovač pokynů

en: Scheduler hints allow you to pass additional placement related information to the compute scheduler.
cs: Plánovače doporučení vám umožní připojit dodatečné umístění související informace do plánovače compute.

en: Search
cs: Hledat

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Security Groups
cs: Bezpečnostní skupiny

en: Security groups are project-specific and cannot be shared across projects.
cs: Bezpečnostní skupiny se vztahují k jednotlivým projektům a nelze je mezi nimi sdílet.

en: Segmentation ID
cs: ID segmentace

en: Select Boot Source
cs: Vyberte zdroj zavedení

en: Select a container to browse.
cs: Vyberte kontejner pro prohlížení.

en: Select a key pair from the available key pairs below.
cs: Vyberte klíč ze seznamu dostupných níže.

en: Select a server group from the available groups below.
cs: Vyberte serverovou skupinu z dostupných skupin níže.

en: Select a source from those listed below.
cs: Vyberte zdroj ze seznamu níže

en: Select an item from Available items below
cs: Vyberte položku ze seznamu níže

en: Select one
cs: Vyberte jeden

en: Select one or more
cs: Vyberte jeden nebo více

en: Select one or more security groups from the available groups below.
cs: Vyberte jednu nebo více bezpečnostních skupin ze seznamu dostupných níže.

en: Select the Ramdisk from the drop down menu.
cs: Vyberte Ramdisk dostupnosti ze seznamu.

en: Select the availability zone from the drop down menu.
cs: Vyberte zónu dostupnosti ze seznamu.

en: Select the kernel to run from the drop down menu.
cs: Vyberte kernel ze seznamu.

en: Select the security groups to launch the instance in.
cs: Vyberte bezpečnostní skupiny pro spuštění instance.

en: Select the server group to launch the instance in.
cs: Vyberte serverovou skupinu, na které má být instance spuštěna.

en: Select the volume type from the drop down menu. In an environment with multiple-storage back ends, the scheduler determines where to send the volume based on the volume type.
cs: Vyberte typ svazku ze seznamu. V prostředí s více backendy pro úložiště plánovač rozhoduje, kde daný svazek vytvořit na základě typu svazku.

en: Selects
cs: Výběry

en: Send invitation
cs: Poslat pozvánku

en: Separated link
cs: Oddělený odkaz

en: Server Groups
cs: Skupiny serverů

en: Server groups are project-specific and cannot be shared across projects.
cs: Serverové skupiny se vztahují k jednotlivým projektům a nemohou být sdíleny mezi projekty.

en: Server groups define collections of VM's so that the entire
        collection can be given specific properties. For example, the policy of a
        server group may specify that VM's in this group should not be placed on
        the same physical hardware due to availability requirements.
cs: Serverové skupiny definují kolekci virtuálních strojů,
        kterým můžou být najednou přirazovány určité vlastnosti. Například, 
        politika serverové skupiny může zajišťovat, že virtuální stroje nebudou 
        umístěny na stejném hardware.

en: Service type is not enabled: %(desiredType)s
cs: Typ služby není povolen: %(desiredType)s

en: Setting is not enabled: %(setting)s
cs: Nastavení není povoleno: %(setting)s

en: Shared
cs: Sdíleno

en: Shared With Project
cs: Sdíleno s projektem

en: Shared with Project
cs: Sdíleno s projektem

en: Size
cs: Velikost

en: Small button
cs: Malé tlačítko

en: Small input
cs: Malý vstup

en: Someone famous in
cs: Někdo známý v

en: Something else here
cs: Zde je něco jiného

en: Source
cs: Zdroj

en: Source Code
cs: Zdrojový kód

en: Source Title
cs: Název zdroje

en: Source Type
cs: Typ zdroje

en: Specify an image to upload to the Image Service.
cs: Zadejte obraz pro nahrání do Služby obrazů.

en: Stacked
cs: Skládaný

en: Standard Table
cs: Standardní tabulka

en: Status
cs: Stav

en: Striped
cs: Pruhovaný

en: Submit
cs: Odeslat

en: Subnets Associated
cs: Podsítě přidruženy

en: Success
cs: Úspěch

en: Successfully imported key pair %(name)s.
cs: Úspěšně importován klíč %(name)s.

en: Swap Disk
cs: Swap disk

en: Table Columns:
cs: Sloupce tabulky:

en: Tables
cs: Tabulky

en: Tabs
cs: Karty

en: Tags
cs: Tagy

en: Textarea
cs: Textová oblast

en: The architecture of the image.
cs: Architektura obrazu.

en: The current Horizon settings indicate no valid
                           image creation methods are available. Providing
                           an image location and/or uploading from the
                           local file system must be allowed to support
                           image creation.
cs: Dle nastavení v Horizonu není
                           dostupná žádná metoda vytváření obrazu. Zadání
                           umístění obrazu nebo nahrání souboru
                           z lokálního souborového systému musí být povoleno,
                           aby bylo možné obraz vytvořit.

en: The flavor you select for an instance determines the amount of compute, storage and memory resources that will be carved out for the instance.
cs: Vybraný typ instance zajišťuje množství výpočetních, úložných a pamětních zdrojů, které budou vyhrazeny pro instanci.

en: The flavor you select must have enough resources allocated to support the type of instance you are trying to create. Flavors that do not provide enough resources for your instance are identified on the <b>Available</b> table with a yellow warning icon.
cs: Vybraný typ musí mít dostatek přidělených zdrojů, aby mohla podporovat typ vámi vytvářené instance. Typy, které vaší instanci neposkytují dostatek zdrojů, jsou v tabulce <b>Dostupné</b> uvedeny se žlutou ikonkou s vykřičníkem.

en: The following snippet of text is <em>rendered as italicized text</em>.
cs: Následující kus textu <em>by měl být vypsán kurzívou</em>.

en: The following snippet of text is <strong>rendered as bold text</strong>.
cs: Následující kus textu <strong>by měl být vypsán tučně</strong>.

en: The instance count must not exceed your quota available of %(maxInstanceCount)s instances
cs: Počet instancí nesmí překročit vaši dostupnou kvótu %(maxInstanceCount)s instancí

en: The logical port also defines the MAC address and the IP address(es) to be assigned to the interfaces plugged into them.
cs: Logický port také definuje MAC adresu a IP adresu(y), které mají být přiřazeny k rozhraní, která jsou do nich zapojena.

en: The maximum number of key-value pairs that can be supplied per instance is determined by the compute provider.
cs: Maximální počet klíč-hodnota, které mohou být dodány na instanci je určeno compute poskytovatelem.

en: The minimum disk size required to boot the image. If unspecified, this value defaults to 0 (no minimum).
cs: Minimální velikost disku pro zavedení obrazu. Pokud není zadána, je výchozí hodnota 0 (žádné minimum).

en: The minimum memory size required to boot the image. If unspecified, this value defaults to 0 (no minimum).
cs: Minimální velikost paměti pro zavedení obrazu. Pokud není zadána, je výchozí hodnota 0 (žádné minimum).

en: The name of the Volume.
cs: Jméno svazku.

en: The name of the image.
cs: Název obrazu.

en: The selected %(sourceType)s source requires a flavor with at least %(minDisk)s GB of root disk. Select a flavor with a larger root disk or use a different %(sourceType)s source.
cs: Vybraný zdroj %(sourceType)s vyžaduje typ mající minimálně %(minDisk)s GB na systémovém disku. Vyberte typ s větším sýstémovým diskem, nebo použijte jiný zdroj %(sourceType)s.

en: The selected %(sourceType)s source requires a flavor with at least %(minRam)s MB of RAM. Select a flavor with more RAM or use a different %(sourceType)s source.
cs: Vybraný zdroj %(sourceType)s vyžaduje typ mající minimálně %(minRam)s MB RAM. Vyberte typ s větší pamětí RAM, nebo použijte jiný zdroj %(sourceType)s.

en: The size of the volume, in gibibytes (GiB).
cs: Velikost svazku v GiB.

en: The status indicates whether the network has an active connection.
cs: Stav udává, zda síť má aktivní připojení.

en: The status indicates whether the port has an active connection.
cs: Stav udává, zda má port aktivní připojení.

en: The subnet identifies a sub-section of a network. A subnet is specified in CIDR format.
        A typical CIDR format looks like <samp>192.xxx.x.x/24</samp>.
cs: Podsíť určuje podsekci sítě. Podsíť je zadávána ve formátu CIDR. 
        Typický příklad formátu CIDR je <samp>192.xxx.x.x/24</samp>.

en: The volume size must be at least %(minVolumeSize)s GB
cs: Velikost svazku musí být alespoň %(minVolumeSize)s GB

en: There are no Availability Zones.
cs: Žádné zóny dostupnosti.

en: There are two ways to generate a key pair. From a Linux system,
      generate the key pair with the <samp>ssh-keygen</samp> command:
cs: Existují dva způsoby jak vytvořit klíč. V systému Linux
    se vytváří pomocí příkazu <samp>ssh-keygen</samp>:

en: This command generates a pair of keys: a private key (cloud.key)
      and a public key (cloud.key.pub).
cs: Tento příkaz vytvoří klíč: privátní (cloud.key)
     a veřejný (cloud.key.pub).

en: This flavor requires more RAM than your quota allows. Please select a smaller flavor or decrease the instance count.
cs: Tento typ vyžaduje více RAM než vaše kvóta umožňuje. Prosím vyberte menší typ, nebo snižte počet instancí.

en: This flavor requires more VCPUs than your quota allows. Please select a smaller flavor or decrease the instance count.
cs: Tento typ vyžaduje více VCPU než vaše kvóta umožňuje. Prosím vyberte menší typ, nebo snižte počet instancí.

en: This is a simple hero unit, a simple jumbotron-style component for calling extra attention to featured content or information.
cs: Toto je jednoduchá komponenta přes celou obrazovku, pokud chcete zvláště upozornit na určitý obsah nebo informace.

en: This is focused...
cs: Toto je zaměřeno

en: This limit is currently not set.
cs: Limit momentálně není nastaven.

en: This limit is currently set to {$ model.novaLimits.maxServerMeta $}.
cs: Limit je momentálně nastaven na  {$ model.novaLimits.maxServerMeta $}.

en: This name already exists.
cs: Tento název už je používán.

en: This step allows you to add Metadata items to your instance.
cs: Tento krok povoluji přidat metadata položky do tvé instance.

en: This step allows you to add scheduler hints to your instance.
cs: Tento krok povoluje přidat plánovače doporučení do vaší instance.

en: Time
cs: Čas

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: To view source code, hover over a section, then click the <a class="btn btn-primary btn-xs"><span class="fa fa-code"></span></a> button in the top right of that section.
cs: Pro zobrazení zdrojového kódu najeďte myší na část, kterou chcete zobrazit, pak klikněte na tlačítko <a class="btn btn-primary btn-xs"><span class="fa fa-code"></span></a>  v pravém horním rohu této části.

en: Tooltips
cs: Popisky

en: Top
cs: Nad

en: Total Disk
cs: Celková kapacita disku

en: Total Instances
cs: Celkem instancí

en: Total RAM
cs: Celkem RAM

en: Total VCPUs
cs: Celkem VCPU

en: Type
cs: Typ

en: Type your script directly into the Customization Script field. If your browser supports the HTML5 File API, you may choose to load your script from a file. The size of your script should not exceed 16 Kb.
cs: Zadejte svůj skript přímo do pole Skriptu přizpůsobení. Pokud váš internetový prohlížeč podporuje HTML5 API pro soubory, můžete ho načíst ze souboru. Velikost vašeho skriptu by neměla překročit 16Kb.

en: Typography
cs: Typografie

en: Unable to allocate new floating IP address.
cs: Nelze přidělit novou plovoucí IP adresu.

en: Unable to associate floating IP address.
cs: Nelze přidružit plovoucí IP adresu.

en: Unable to change the container access.
cs: Nelze změnit přístup ke kontejneru.

en: Unable to copy the object.
cs: Nelze zkopírovat objekt.

en: Unable to create the container.
cs: Nelze vytvořit kontejner.

en: Unable to create the domain.
cs: Nelze vytvořit doménu.

en: Unable to create the flavor.
cs: Nelze vytvořit typ.

en: Unable to create the folder.
cs: Nelze vytvořit složku.

en: Unable to create the image.
cs: Nelze vytvořit obraz.

en: Unable to create the keypair.
cs: Nelze vytvořit klíč.

en: Unable to create the network.
cs: Nelze vytvořit síť.

en: Unable to create the project.
cs: Nelze vytvořit projekt.

en: Unable to create the role.
cs: Nelze vytvořit roli.

en: Unable to create the server snapshot.
cs: Nelze vytvořit snímek serveru.

en: Unable to create the server.
cs: Nelze vytvořit server.

en: Unable to create the subnet.
cs: Nelze vytvořit podsíť.

en: Unable to create the user.
cs: Nelze vytvořit uživatele.

en: Unable to create the volume.
cs: Nelze vytvořit svazek.

en: Unable to delete Image: %s. | Unable to delete Images: %s.
cs[0]: Nelze smazat obraz: %s.
cs[1]: Nelze smazat obrazy: %s.
cs[2]: Nelze smazat obrazy: %s.

en: Unable to delete the container.
cs: Nelze smazat kontejner.

en: Unable to delete the domain.
cs: Nelze smazat doménu.

en: Unable to delete the domains.
cs: Nelze smazat domény.

en: Unable to delete the flavor with id: %(id)s
cs: Nelze smazat typ s id: %(id)s

en: Unable to delete the folder because it is not empty.
cs: Nelze smazat složku, protože není prázdná.

en: Unable to delete the image with id: %(id)s
cs: Nelze smazat obraz s id: %(id)s

en: Unable to delete the object.
cs: Nelze smazat objekt.

en: Unable to delete the project.
cs: Nelze smazat projekt.

en: Unable to delete the projects.
cs: Nelze smazat projekty.

en: Unable to delete the role.
cs: Nelze smazat roli.

en: Unable to delete the roles.
cs: Nelze smazat role.

en: Unable to delete the server with id: %(id)s
cs: Nelze smazat server s id: %(id)s

en: Unable to delete the user.
cs: Nelze smazat uživatele.

en: Unable to delete the users.
cs: Nelze smazat uživatele.

en: Unable to disassociate floating IP address.
cs: Nelze odloučit plovoucí IP adresy.

en: Unable to edit instance metadata.
cs: Nelze upravit metadata instance

en: Unable to edit snapshot metadata.
cs: Nelze editovat metadata snapshotu.

en: Unable to edit the aggregate extra specs.
cs: Nelze upravit dodatečné specifikace agregátu.

en: Unable to edit the domain.
cs: Nelze upravit doménu.

en: Unable to edit the flavor extra specs.
cs: Nelze upravit dodatečné specifikace typu.

en: Unable to edit the image custom properties.
cs: Nelze upravit přizpůsobené vlastnosti obrazu.

en: Unable to edit the project.
cs: Nelze upravit projekt.

en: Unable to edit the role.
cs: Nelze upravit roli.

en: Unable to edit the user.
cs: Nelze upravit uživatele.

en: Unable to edit volume metadata.
cs: Nelze editovat metadata svazku.

en: Unable to edit volume type metadata.
cs: Nelze editovat metadata typu svazku.

en: Unable to fetch the groups.
cs: Nelze získat skupiny.

en: Unable to fetch the service catalog.
cs: Nelze získat katalog služeb.

en: Unable to fetch the services.
cs: Nelze získat služby.

en: Unable to get details of the object.
cs: Nelze získat detaily objektu.

en: Unable to get the Glance service version.
cs: Nelze získat verzi služby Glance.

en: Unable to get the Keystone service version.
cs: Nelze získat verzi služby Keystone.

en: Unable to get the Swift container listing.
cs: Nelze získat seznam Swift kontejnerů.

en: Unable to get the Swift service info.
cs: Nelze získat informaci Swift služby.

en: Unable to get the container details.
cs: Nelze získat detaily kontejneru.

en: Unable to get the objects in container.
cs: Nelze získat objekty v kontejneru.

en: Unable to grant the role.
cs: Nelze udělit roli.

en: Unable to hard-reboot the server with id: %(id)s
cs: Nelze provést hard-reboot serveru id: %(id)s

en: Unable to import the keypair.
cs: Nelze importovat klíč.

en: Unable to load the server actions.
cs: Nelze načíst činnosti pro server.

en: Unable to load the server console info.
cs: Nelze načíst info konzole serveru.

en: Unable to load the server console log.
cs: Nelze načíst log konzole serveru.

en: Unable to load the server security groups.
cs: Nelze načíst bezpečnostní skupiny serveru.

en: Unable to load the server volumes.
cs: Nelze načíst svazky serveru.

en: Unable to pause the server with id: %(id)s
cs: Nelze pauzovat server s id: %(id)s

en: Unable to resume the server with id: %(id)s
cs: Nelze provést operaci 'resume' pro server s id: %(id)s

en: Unable to retrieve floating IP pools.
cs: Nelze získat zásoby plovoucích IP.

en: Unable to retrieve floating IPs.
cs: Nelze získat plovoucí IP.

en: Unable to retrieve instance metadata.
cs: Nelze získat metadata instance

en: Unable to retrieve instances.
cs: Nelze získat instance.

en: Unable to retrieve server groups.
cs: Nelze získat serverové skupiny.

en: Unable to retrieve settings.
cs: Nelze získat nastavení.

en: Unable to retrieve the Absolute Limits.
cs: Nelze získat absolutní limity.

en: Unable to retrieve the QoS Specs.
cs: Nelze získat specifikace QoS.

en: Unable to retrieve the agents.
cs: Nelze získat agenty.

en: Unable to retrieve the aggregate extra specs.
cs: Nelze získat dodatečné specifikace agregátu.

en: Unable to retrieve the availability zones.
cs: Nelze získat zóny dostupnosti.

en: Unable to retrieve the cinder services.
cs: Nelze získat služby cinder.

en: Unable to retrieve the current user session.
cs: Nelze získat současné sezení uživatele.

en: Unable to retrieve the default quotas.
cs: Nezle získat výchozí kvóty.

en: Unable to retrieve the default volume type.
cs: Nelze získat výchozí typ svazku.

en: Unable to retrieve the domain.
cs: Nelze získat doménu.

en: Unable to retrieve the domains.
cs: Nelze získat domény.

en: Unable to retrieve the editable quotas.
cs: Nelze získat aktualizovatelné kvóty.

en: Unable to retrieve the extensions.
cs: Nelze získat rozšíření.

en: Unable to retrieve the flavor extra specs.
cs: Nelze získat dodatečné specifikace typu.

en: Unable to retrieve the flavor.
cs: Nelze získat typ.

en: Unable to retrieve the flavors.
cs: Nelze získat typy.

en: Unable to retrieve the image custom properties.
cs: Nelze získat přizpůsobené vlastnosti obrazu.

en: Unable to retrieve the image.
cs: Nelze získat obraz.

en: Unable to retrieve the images.
cs: Nelze získat obrazy.

en: Unable to retrieve the keypairs.
cs: Nelze získat klíče.

en: Unable to retrieve the limits.
cs: Nelze získat limity.

en: Unable to retrieve the namespaces.
cs: Nelze získat jmenné prostory.

en: Unable to retrieve the networks.
cs: Nelze získat sítě.

en: Unable to retrieve the nova services.
cs: Nelze získat služby nova.

en: Unable to retrieve the ports.
cs: Nelze získat porty.

en: Unable to retrieve the project.
cs: Nelze získat projekt.

en: Unable to retrieve the projects.
cs: Nelze získat projekty.

en: Unable to retrieve the resource types.
cs: Nelze získat typy zdrojů.

en: Unable to retrieve the role.
cs: Nelze získat roli.

en: Unable to retrieve the roles.
cs: Nelze získat role.

en: Unable to retrieve the security groups.
cs: Nelze získat bezpečnostní skupiny.

en: Unable to retrieve the server.
cs: Nelze získat server.

en: Unable to retrieve the snapshot metadata.
cs: Nelze získat metadata snapshotu.

en: Unable to retrieve the subnets.
cs: Nelze získat podsítě.

en: Unable to retrieve the user.
cs: Nelze získat uživatele.

en: Unable to retrieve the users.
cs: Nelze získat uživatele

en: Unable to retrieve the volume metadata.
cs: Nelze získat metadata svazku.

en: Unable to retrieve the volume snapshots.
cs: Nelze získat snapshoty svazků.

en: Unable to retrieve the volume type metadata.
cs: Nelze získat metadata typu svazku.

en: Unable to retrieve the volume type.
cs: Nelze získat typ svazku.

en: Unable to retrieve the volume types.
cs: Nelze získat typy svazků.

en: Unable to retrieve the volume.
cs: Nelze získat svazek.

en: Unable to retrieve the volumes.
cs: Nelze získat svazky.

en: Unable to set the default quotas.
cs: Nelze nastavit výchozí kvóty.

en: Unable to soft-reboot the server with id: %(id)s
cs: Nelze provést soft-reboot serveru id: %(id)s

en: Unable to start the server with id: %(id)s
cs: Nelze spustit server s id: %(id)s

en: Unable to stop the server with id: %(id)s
cs: Nelze zastavit server s id: %(id)s

en: Unable to suspend the server with id: %(id)s
cs: Nelze provést operaci 'suspend' pro server s id: %(id)s

en: Unable to unpause the server with id: %(id)s
cs: Nelze provést operaci 'unpause' pro server s id: %(id)s

en: Unable to update metadata.
cs: Nelze aktualizovat metadata.

en: Unable to update project quota data.
cs: Nelze aktualizovat kvóty projektu.

en: Unable to update the flavor.
cs: Nelze aktualizovat typ.

en: Unable to update the image.
cs: Nelze aktualizovat obraz.

en: Unable to upload the object.
cs: Nelze nahrát objekt.

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Unordered
cs: Neseřazeno

en: Up
cs: Otevřen

en: Update Aggregate Metadata
cs: Aktualizovat metadata agregátu

en: Update Flavor Metadata
cs: Aktualizovat metadata typu

en: Update Image
cs: Aktualizovat obraz

en: Update Image Metadata
cs: Aktualizovat metadata obrazu

en: Update Instance Metadata
cs: Aktualizovat metadata instance

en: Update Metadata
cs: Aktualizovat metadata

en: Update Volume Metadata
cs: Aktualizovat metadata svazku.

en: Update Volume Snapshot Metadata
cs: Aktualizovat metadata snapshotu svazku

en: Update Volume Type Metadata
cs: Aktualizovat metadata typu svazku

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Updated At
cs: Aktualizováno

en: Upload File
cs: Nahrát soubor

en: Upload File To: {$ ctrl.model.container.name $}
cs: Nahrát soubor do:  {$ ctrl.model.container.name $}

en: Uploading
cs: Nahrávání

en: Usage Charts
cs: Grafy využití

en: Use image as a source
cs: Použít obraz jako zdroj

en: User ID
cs: ID uživatele

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: VCPUs
cs: VCPU

en: VDI - Virtual Disk Image
cs: VDI - obraz virtuálního disku

en: VHD - Virtual Hard Disk
cs: VHD - virtuální pevný disk

en: VMDK - Virtual Machine Disk
cs: VMDK - disk virtuálního stroje

en: VNIC type
cs: Typ VNIC

en: View Details
cs: Zobrazit podrobnosti

en: Virtual Size
cs: Virtuální velikost

en: Virtual instances attach their interfaces to ports.
cs: Připojit rozhraní virtuálních instancí do portů.

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Volume Details
cs: Podrobnosti svazku

en: Volume Quota
cs: Kvóta svazků

en: Volume Type Description:
cs: Popis typu svazku:

en: Volume size is required and must be an integer
cs: Velikost svazku je vyžadována a musí být celé číslo

en: Volumes are block devices that can be attached to instances.
cs: Svazky jsou bloková zařízení, která mohou být připojena k instancím.

en: Volumes can only be attached to 1 active instance at a time. Please either set your instance count to 1 or select a different source type.
cs: Svazky lze připojit pouze k 1 aktivní instanci najednou. Buď prosím nastavte počet svých instancí na 1 nebo vyberte jiný typ zdroje.

en: Warning
cs: Varování

en: Warning Button
cs: Výstražné tlačítko

en: Warning!
cs: Varování!

en: Week
cs: Týden

en: Wells
cs: Ďolíky

en: When selecting volume as boot source, please ensure the instance's availability zone is compatible with your volume's availability zone.
cs: Při výběru svazku jako zdroj zavedení se prosím ujistěte, že zóna dostupnosti instance je kompatibilní se zónou svazku.

en: When the <b>Admin State</b> for a network is set to <b>Up</b>,
        then the network is available for use. You can set the <b>Admin State</b> to <b>Down</b>
        if you are not ready for other users to access the network.
cs: Když je <b>Stav správce</b> pro síť nastaven na <b>Otevřen</b>, 
        pak je síť možné použít. Stav můžete nastavit na <b>Zavřen</b>,
        pokud nejste připraveni na využití sítě ostatními uživateli.

en: When the <b>Admin State</b> for a port is set to <b>Up</b> and it has no <b>Device Owner</b>,
        then the port is available for use. You can set the <b>Admin State</b> to <b>Down</b>
        if you are not ready for other users to use the port.
cs: Když je <b> Stav správce </b> pro port nastaven na <b> Otevřen </b> a nemá žádného <b> Vlastníka zařízení </b>
      pak je port možné použít. Můžete nastavit <b> Stav správce </b>  na <b> Zavřen </b>
       pokud nejste připraveni na využití portu ostatními uživateli.

en: Yes
cs: Ano

en: You are not allowed to delete images: %s
cs: Nemáte oprávnění smazat obrazy: %s

en: You can add arbitrary metadata to your image.
cs: K Vašemu obrazu můžete přidat libovolná metadata.

en: You can add arbitrary metadata to your instance so that you can more easily identify it among other running instances. Metadata is a collection of key-value pairs associated with an instance. The maximum length for each metadata key and value is 255 characters.
cs: Můžete přidat libovolné metadata k instanci tak, aby je bylo možné snáze identifikovat mimo jiné spuštěné instance. Metadata jsou sbírkou klíč-hodnota, která jsou spojená s instancí. Maximální délka a hodnota každého klíče metadat je 255 znaků.

en: You can customize your instance after it has launched using the options available here.
        "Customization Script" is analogous to "User Data" in other systems.
cs: Vaší instanci si můžete po jejím spuštění přizpůsobit pomocí možností dostupných zde.
          "Skript přizpůsobení" je podobný jako "Uživatelská data" v ostatních systémech.

en: You can specify scheduler hints by moving items from the left column to the right column. In the left column there are scheduler hint definitions from the Glance Metadata Catalog. Use the "Custom" option to add scheduler hints with the key of your choice.
cs: Plánovače doporučení můžete zadat přesunutím položek z levého sloupce do pravého. V levém sloupci jsou vypsány definice plánovače doporučení z katalogu popisných dat Glance. Použijte volbu "Vlastní" pro přidání klíče vašeho výběru.

en: You have selected "%s". Deleted image is not recoverable. | You have selected "%s". Deleted images are not recoverable.
cs[0]: Vybrali jste "%s". Smazaný obraz nelze obnovit.
cs[1]: Vybrali jste "%s". Smazané obrazy nelze obnovit.
cs[2]: Vybrali jste "%s". Smazané obrazy nelze obnovit.

en: image
cs: obraz

en: resource load failed: %s
cs: Nelze načíst: %s

en: {$ ctrl.model.counted.files $} files in
          {$ ctrl.model.counted.folders $} folders.
cs: {$ ctrl.model.counted.files $} soubory v
          {$ ctrl.model.counted.folders $} složky.
