horizon VERSION - en to ne translation catalogue (1102 entries)

en:  - End
ne: - समाप्त

en:  : Next hop
ne: :अर्को होप

en: %(field_name)s: Invalid IP address (value=%(ip)s)
ne: %(field_name)s: अवैध IP ठेकाना  (value=%(ip)s)

en: %(field_name)s: Invalid IP address (value=%(network)s)
ne: %(field_name)s: अवैध IP ठेकाना (value=%(network)s)

en: %(type)s (%(backend)s backend)
ne: %(type)s (%(backend)s ब्याक्एन्ड)

en: %(used)s %(key)s used
ne: %(used)s %(key)s प्रयोग गरिएको

en: %s (Default)
ne: %s(डिफल्ट)

en: %s (current)
ne: %s (वर्तमान)

en: %s GB
ne: %s जिबि

en: %sGB
ne: %s जिबि

en: %sMB
ne: %sएम बि

en: (Quota exceeded)
ne: ( आरक्षण बेसी भयो)

en: , add project groups
ne: , प्रोजेक्ट दलहरू थप्नुहोस्

en: , update project groups
ne: , प्रोजेक्ट दलहरू अपडेट गर्नुहोस्

en: A local image to upload.
ne: अपलोड गर्नका लागि स्थानीय चित्र।

en: AKI - Amazon Kernel Image
ne: AKI - अमेज़न कर्नेल छवि

en: AMI - Amazon Machine Image
ne: AMI - अमाजोन यन्त्र चित्र

en: API Access
ne: API प्रवेश

en: API Endpoints
ne: APIसमाप्तिकेन्द्रहरू

en: ARI - Amazon Ramdisk Image
ne: ARI - अमेज़न रामडिस्क छवि

en: Action
ne: क्रिया

en: Action Log
ne: कार्य लग

[ctx: Current status of a Floating IP]
en: Active
ne: सक्रीय

[ctx: Current status of a Network]
en: Active
ne: सक्रीय

[ctx: Current status of an Image]
en: Active
ne: सक्रीय

[ctx: Current status of an Instance]
en: Active
ne: सक्रीय

[ctx: current status of port]
en: Active
ne: सक्रीय

[ctx: current status of router]
en: Active
ne: सक्रीय

[ctx: status of a network port]
en: Active
ne: सक्रीय

en: Actual device name may differ due to hypervisor settings. If not specified, then hypervisor will select a device name.
ne: हाइपरभाइजर सेटिङका  कारण डिभाइसको वास्तविक नाम भिन्न हुनसक्छन्। यदि तोकिएको छैन भने, हाइपरभाइजरले जिभाइसको नाम चयन गर्नेछ।

en: Add
ne: थप्नुहोस

en: Add DHCP Agent
ne: DHCP एजेन्ट थप्नुहोस्

en: Add Group Assignment
ne: दल एसाइनमेन्ट थप्नुहोस्

en: Add Interface
ne: इन्टरफेस थप्नुहोस्

en: Add Rule
ne: नियम थप्नुहोस्

en: Add User to Group
ne: दलमा उपभोक्ता थप्नुहोस्

en: Add Users
ne: उपभोक्ताहरू थप्नुहोस्

en: Add hosts to this aggregate or remove hosts from it. Hosts can be in multiple aggregates.
ne: यो मोठमा होस्टहरू थप्नुहोस् वा यसबाट हटाउनुहोस्। होस्ट बहु मोठ हुनसक्छन्।

en: Add hosts to this aggregate. Hosts can be in multiple aggregates.
ne: यो मोठमा होस्ट थप्नुहोस्। होस्ट बहुमोठ हुनसक्छ

en: Add/Remove Hosts to Aggregate
ne: मोठमा होस्टहरू थप्‍नुहोस्/हटाउनुहोस्

en: Additional routes announced to the hosts. Each entry is: destination_cidr,nexthop (e.g., 192.168.200.0/24,10.56.1.254) and one entry per line.
ne: होस्टमा एनाउन्स गरिएका थप रूटहरू। प्रत्येक दर्ता : destination_cidr,nexthop (e.g., 192.168.200.0/24,10.56.1.254) अनि प्रत्येकक पङ्क्तिमा एउटा दर्ता।

en: Admin
ne: एड्मीन

en: Admin Password
ne: एडमिन पासवर्ड

en: Admin State
ne: एडमिन स्टेट

en: Advanced Options
ne: विकसित विकल्पहरू

en: After launching an instance, you login using the private key (the username might be different depending on the image you launched):
ne: इन्सटेन्स अरम्भ गरेपछि, निजी चाबी प्रयोग गरेर तपाईँ लगइन गर्नुहोस्( तपाईँले अरम्भ गर्नभएको चित्रका आधारमा उपभोक्तानाम अलग हुनसक्छ)

en: Agent %s was successfully added.
ne: एजेन्ट  %s सफलतापूर्वक थपिइएको थियो।

en: All Available Hosts
ne: सबै उपलब्ध होस्टहरू

en: All Groups
ne: सबै समूहहरू

en: All Hypervisors
ne: सबै हाइपरभाइजरहरू

en: All ICMP
ne: सबै ICMP

en: All Projects
ne: सबै प्रोजोक्टहरू

en: All Security Groups
ne: सबै सुरक्षा दलहरू

en: All TCP
ne: सबै TCP

en: All UDP
ne: सबै UDP

en: All Users
ne: सबै उपभोक्ताहरू

en: All available hosts
ne: सबै उपलब्ध होस्टहरू

en: Allocate Floating IP
ne: फ्लोटिङ IP एलोकेट गर्नुहोस्

en: Allocate IP
ne:  IP एलोकेट गर्नुहोस्

en: Allocate IP To Project
ne: प्रोजेक्टमा IP एलोकेट गर्नुहोस्

en: Allocate a floating IP from a given floating IP pool.
ne: दिइएको एउटा फ्लोटिङ IP पूलबाट फ्लोटिङ IPएलोकेट गर्नुहोस्

en: Allocated Floating IP %(ip)s.
ne: फ्लोटिङ IP %(ip)s. एलोकेट गर्नुहोस्

en: Allocation Pools
ne: एलोकेसन पूलहरू

en: An unexpected error has occurred. Try refreshing the page. If that doesn't help, contact your local administrator.
ne: एउटा  आकस्मिक त्रुटि भयो। पृष्ठ रिफ्रेस गर्ने कोशिस गर्नुहोस्। यदि काम लागेन भने, तपाईँको स्थानीय एडमिनिस्ट्रेटरसित सम्पर्क गर्नुहोस्।

en: Any
ne: कुनै पनि

en: Any Availability Zone
ne: कुनै पनि उपलब्धता जोन

en: Architecture
ne: वास्तुकर्म

en: Associate
ne: सम्बन्धित

en: Associate Floating IP
ne: फ्लोटिङ IPसम्बन्धित गर्नुहोस्

en: Associate QoS Spec
ne: QoS स्पेकलाई एसोसियट गर्नुहोस्

en: Associate QoS Spec with Volume Type
ne: भल्युम प्रकारसित QoS स्पेकलाई सम्बन्धित गराउनुहोस्

en: Associated QoS Spec
ne: सम्बन्धित QoS स्पेक

en: Attach To Instance
ne: इन्सटेन्समा एचेट गर्नुहोस्

en: Attach Volume
ne: भोल्युम एटेच गर्नुहोस्

en: Attach to Instance
ne: इन्सटेन्समा एटेच गर्नुहोस्

en: Attached
ne: एटेच गर्नुहोस्

en: Attached Device
ne: डिटेच गरिएको डिभाइस

en: Attached To
ne: मा एटेच गरिएको

[ctx: Current status of a Volume]
en: Attaching
ne: संलग्न गर्दै

en: Attaching volume %(vol)s to instance %(inst)s on %(dev)s.
ne: इन्सटेन्स %(inst)s on %(dev)sमा भोल्युम %(vol)s एटेच गर्दै

en: Attachments
ne: एटेचमेन्टहरू

en: Authentication URL
ne: प्रामाणीकरण URL

en: Automatic
ne: स्वचालित

en: Automatic: The entire disk is a single partition and automatically resizes. Manual: Results in faster build times but requires manual partitioning.
ne: स्वचालितः सम्पूर्ण डिक्स एकल पार्टिसन हो अनि स्वचालित रूपमा रिसाइज गर्छ। मानवद्वारा चालितः परिणाम शिघ्र निर्माण समय छ तर मानवद्वारा पार्टिसन गर्न आवश्यक पर्छ।

en: Availability Zone
ne: प्राप्यता क्षेत्र

en: Availability Zone Name
ne: प्राप्यता क्षेत्र नाम

en: Availability Zones
ne: प्राप्यता क्षेत्रहरू

en: Available
ne: उपलब्ध

[ctx: Current status of a Volume]
en: Available
ne: उपलब्ध

[ctx: Current status of a Volume Backup]
en: Available
ne: उपलब्ध

en: Backup Name
ne: बेकअप नाम

en: Backups
ne: व्याकअपहरू

en: Block Migration
ne: माइग्रेसन ब्लक गर्नुहोस्

en: Block Storage Services
ne: स्टोरेज सेवाहरू बन्द गर्नुहोस्

en: Bootable
ne: बुट हुनसक्ने

en: CIDR must be specified.
ne: CIDR  आवश्यक रूपमा तोकिएको हुनुपर्छ।

en: Cancel
ne: रद्ध गर्नुहोस्

en: Centralized
ne: केन्द्रिकृय

en: Change
ne: परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change Password
ne: पासवर्ड परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change Volume Type
ne: भोल्युम प्रकार परिवर्न गर्नुहोस्

en: Change your password. We highly recommend you create a strong one.
ne: तपाईँको पासवर्ड परिवर्तन गर्नुहोस्। हामी तपाईँलाई सल्लाह दिन्छौं कि यो सशक्त होस्।

en: Changing password is not supported.
ne: पासवर्ड परिवर्तन गर्ने सपोर्ट गरेन

en: Checksum
ne: चेकसम

en: Choose a Host to migrate to.
ne: माइग्रेट गर्न पर्ने होस्ट चयन गहर्नुहोस्

en: Choose a key pair name you will recognise and paste your SSH public key into the space provided.
ne: तपाईँले चिन्नुहुने एउटा चाबीजोडाको नाम चयन गर्नुहोस् अनि प्रदान गरिएको ठाउँमा तपाईँको SSH पब्लिक चाबी टाँस्नुहोस्।

en: Choose a snapshot
ne: एउटा स्नेपसुट चयन गर्नुहोस्

en: Choose a volume
ne: एउटा भोल्युम चयन गर्नुहोस्

en: Choose an DHCP Agent to attach to.
ne: एटेच गर्नका लागि एउटा  DHCP एजेन्ट चयन गर्नुहोस्

en: Choose an image
ne: एउटा चित्र चयन गर्नुहोस्

en: Choose associated QoS Spec.
ne: सम्बन्धित QoS स्पेक चयन गर्नुहोस्

en: Choose consumer for this QoS Spec.
ne: यो QoS स्पेकको लागि उपभोक्ता चयन गर्नुहोस्

en: Choose the flavor to launch.
ne: आरम्भ गर्नका लागि फ्लेभर चयन गर्नुहोस्

en: Cipher
ne: साइफर

en: Clear Domain Context
ne: डोमेन प्रसङ्ग खाली गर्नुहोस

en: Click here to show only console
ne: कन्सोल मात्र देखाउन यहाँ क्लिक गर्नुहोस्

en: Close
ne: बन्द

en: Code
ne: कोड

en: Compute
ne: गणना गर्नुहोस्

en: Compute Host
ne: होस्ट गणना गर्नुहोस्

en: Compute Services
ne: सेवाहरू गणना गर्नुहोस्

en: Confirm Password
ne: पासवर्ट निश्चित गर्नुहोस्

en: Confirm Rebuild Password
ne: पासवर्ड पुनःनिर्माण निश्चित गर्नुहोस्

en: Confirm Resize/Migrate
ne: रिसाइज/ मर्ज निश्चित गर्नुहोस्

en: Confirm new password
ne: नयाँ पासवर्ड निश्चित गर्नुहोस्

en: Console
ne: सान्त्वना दिनुहोस्

en: Console type "%s" not supported.
ne: कन्सोल प्रकार "%s" सपोर्ट गर्दैन।

en: Consumer
ne: उपभोक्ता

en: Container Format
ne: कन्टेनर ढाँचा

en: Container Name
ne: कन्टेनर नाम

en: Containers
ne: कन्टेनरहरू

en: Control Location
ne: नियन्त्रण क्षेत्र

en: Could not find default role "%s" in Keystone
ne: किस्टोनेमा पूर्वनिर्धारित भूमिका "%s" पाउन सकेन

en: Create
ne: बनाउ

[ctx: Action log of an instance]
en: Create
ne: बनाउ

en: Create An Image
ne: एउटा चित्र बनाउनुहोस्

en: Create Backup
ne: व्याकअप बनाउनुहोस्

en: Create Domain
ne: डोमेन बनाउनुहोस्

en: Create Encrypted Volume Type
ne: इनक्रिप्टेट भोल्युम प्रकार बनाउनुहोस्

en: Create Encryption
ne: इन्क्रिप्सन बनाउनुहोस्

en: Create Flavor
ne: फ्लेभर बनाउनुहोस्

en: Create Group
ne: समुह बनाउ

en: Create Host Aggregate
ne: होस्ट मेठ बनाउनुहोस्

en: Create Image
ne: चित्र बनाउनुहोस्

en: Create Key Pair
ne:  चाबी जोडा  बनाउनुहोस्

en: Create Network
ne: नेटवर्क बनाउनुहोस्

en: Create Network (Quota exceeded)
ne: नेटवर्क बनाउनुहोस्( कोटा बडाइएको छ)

en: Create Port
ne: पोर्ट बनाउनुहोस्

en: Create Project
ne: परियोजना बनाउनुहोस

en: Create QoS Spec
ne: QoS स्पेक बनाउनुहोस्

en: Create Role
ne: भुमिका बनाउनुहोस्

en: Create Router
ne: रूटर बनाउनुहोस्

en: Create Router (Quota exceeded)
ne: रूटर बनाउनुहोस् ( कोटा बडाइएको छ)

en: Create Security Group
ne:  सुरक्षा दल बनाउनुहोस्

en: Create Security Group (Quota exceeded)
ne:  सुरक्षा दल बनाउनुहोस्( आरक्षणभन्दा बढी भयो)

en: Create Snapshot
ne: स्नेपसट बनाउनुहोस्

en: Create Spec
ne: स्पेक बनाउनुहोस्

en: Create Subnet
ne: सब्नेट बनाउनुहोस

en: Create Subnet (Quota exceeded)
ne: सबनेट बनाउनुहोस्( कोटा बेसी भयो)

en: Create User
ne: उपभोक्ता बनाउनुहोस्

en: Create Volume
ne: भोल्युम बनाउनुहोस्

en: Create Volume Backup
ne: भोल्युम बेकअप बनाउनुहोस्

en: Create Volume Snapshot
ne: भोल्युम स्नेपसुट बनाउनुहोस्

en: Create Volume Snapshot (Force)
ne: भोल्युम स्नेपसुट बनाउनुहोस्(फोर्स)

en: Create Volume Type
ne: भोल्युम प्रकार सिर्जना गर्नुहोस

en: Create Volume Type Encryption
ne: भोल्युम प्रकार इन्क्रिप्सन बनाउनुहोस्

en: Create Volume Type Extra Spec
ne: अतिरिक्त स्पेक भोल्युम प्रकार बनाउनुहोस्

en: Create a New Volume
ne: एउटा नयाँ भोल्युम बनाउँनुहोस्

en: Create a Router
ne: रूटर बनाउनुहोस्

en: Create a new "extra spec" key-value pair for a volume type.
ne: एउटा भोल्युम प्रकारको लागि एउटा नयाँ "extra spec"कि-मूल्य पेयर बनाउनुहोस्

en: Create a new role.
ne: एउटा नयाँ भुमिका बनाउनुहोस्

en: Create a new user and set related properties including the Primary Project and Role.
ne: एउटा नयाँ उपभोक्ता बनाउनुहोस् अनि बुनियादी प्रोजेक्ट अनि भुमिकासहित सम्बन्धित विशेषताहरू सेट गर्नुहोस्।

en: Create a project to organize users.
ne: उपभोक्ताहरू आयोदन गर्नका लागि एउटा प्रोजेक्ट बनाउनुहोस्।

en: Create a subnet associated with the network. Advanced configuration is available by clicking on the "Subnet Details" tab.
ne: नेटवर्कसिट सम्बन्धित एउटा सबनेट बनाउनुहोस्। "Subnet Details" टेबमा क्लिक गरेर अधिर कन्फिगरेसन प्राप्त गर्न सकिन्छ।

en: Create an Encrypted Volume Type
ne: एउटा इनक्रिप्टेट भोल्युम प्रकार बनाउनुहोस्

en: Created
ne: सृष्टि भयो

en: Created extra spec "%s".
ne: अतिरिक्त मूल्य "%s" बनाउनुहोस्

en: Created network "%s".
ne: बनाइएको नेटवर्क "%s"

en: Created new domain "%s".
ne: नयाँ डोमेन "%s" बन्यो ।

en: Created new flavor "%s".
ne: नयाँ फ्लेभर "%s" बनाइयो

en: Created new host aggregate "%s".
ne: नयाँ होस्ट मोठ "%s". बनाइयो

en: Created new project "%s".
ne: नयाँ प्रोजेक्ट "%s" बनाउनुहोस्

en: Created spec "%s".
ne: बनाइएको स्पेक "%s".

en: Created subnet "%s".
ne: बनाइएको सबनेट "%s".

[ctx: Current status of a Volume]
en: Creating
ne: सिर्जना गर्दै

[ctx: Current status of a Volume Backup]
en: Creating
ne: सिर्जना गर्दै

en: Creating encryption for a volume type causes all volumes with that volume type to be encrypted.  Encryption information cannot be added to a volume type if volumes are currently in use with that volume type.
ne: भोल्युम प्रकारको लागि इन्क्रिप्सन बनाउनाले सबै भोल्युम प्रकारहरू इन्क्रिप्टेड बनाउन पर्ने हुन्छ। इन्क्रिप्सन जानकारी भोल्युम प्रकारमा थप्न सकिन्न यदि भोल्युमहरू त्यो भोल्युम प्रकारसित प्रयोग गरिएको हुन्छ भने।

en: Creating volume "%s"
ne: भोल्युम "%s" बनाउँदैन

en: Creating volume backup "%s"
ne: भोल्युम बेकअप "%s" बनाउँदैछ।

en: Creating volume snapshot "%s".
ne: भोल्युम स्नेपसुट "%s" बनाउँदै

en: Current Host
ne: वर्तमान होस्ट

en: Current password
ne: वर्तमान पासवर्ड

en: Custom ICMP Rule
ne: कस्टम ICMP  नियम

en: Custom Properties
ne: कस्टम बिशेषताहरू

en: Custom TCP Rule
ne: कस्टम TCP  नियम

en: Custom UDP Rule
ne: कस्टम UDP  नियम

en: DHCP Agents
ne: DHCP एडेन्टहरू

en: DNS Name Servers
ne: DNS

en: Decrypt Password
ne: डिक्रिप्ट पासवर्ड

en: Default quotas updated.
ne: डिफल्ट आरक्षणहरू अपडेट भए।

en: Defaults
ne: डिफल्टहरू

en: Delete the created network "%s" due to subnet creation failure.
ne: बनाएको नेटवर्क "%s"सबनेट बनाउन असफल भएको कारण मेटाउनुहोस्

en: Deleted
ne: मेटाइयो

[ctx: Current status of an Image]
en: Deleted
ne: मेटाइयो

[ctx: Current status of an Instance]
en: Deleted
ne: मेटाइयो

[ctx: Current status of a Volume]
en: Deleting
ne: मेटाइँदै

[ctx: Current status of a Volume Backup]
en: Deleting
ne: मेटाइँदै

[ctx: Task status of an Instance]
en: Deleting
ne: मेटाइँदै

en: Description
ne: विबरण

en: Description:
ne: विवरण

en: Destination
ne: लक्ष्य

en: Destination CIDR
ne: लक्ष्य CIDR

en: Detached
ne: डिटेच गर्नुहोस्

[ctx: Current status of a Volume]
en: Detaching
ne: छुट्टयाउँदै

en: Details
ne: विवरणहरू

en: Device
ne: डिभाइस

en: Device ID
ne: यन्त्रID

en: Device ID attached to the port
ne: पोस्टमा टाँसिएको  यन्त्र ID

en: Device Name
ne: डिभाइज नाम

en: Device Owner
ne: यन्त्रको मालिक

en: Direct Input
ne: सिधा इनपुट

en: Direction
ne: दिशा

en: Disable Gateway
ne: गेटवे निस्क्रीय गर्नहोस्

en: Disable HA mode
ne: HA मोड निस्क्रीय गर्नुहोस्

en: Disable Service
ne: सेवा निस्क्रीय गर्नुहोस्

en: Disable the compute service.
ne: कम्प्युटर सेवा निस्क्रीय गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निस्क्रीय गरियो

[ctx: Current status of a Hypervisor]
en: Disabled
ne: निस्क्रीय गरियो

en: Disabled compute service for host: %s.
ne: होस्ट: %s का लागि गणना गर्ने सेवा निस्क्रीय गरियो।

en: Disassociate
ne: असंलग्न गर्नुहोस्

en: Disassociate Floating IP
ne: फ्लोटिङ IP असम्बन्धित गर्नुहोस्

en: Disk
ne: डिस्क

en: Disk (GB)
ne: डिस्क (जीबी)

en: Disk Format
ne: डिस्क ढाँचा

en: Disk GB Hours
ne: डिस्क GB घन्टाहरू

en: Disk Over Commit
ne: डिस्क ओभर कमिट

en: Disk Partition
ne: डिस्क पार्टिसन

en: Distributed
ne: वितरण गरिएको

en: Domain "%s" must be disabled before it can be deleted.
ne: मेटाउन भन्दा पहिले डोमेन "%s" अक्षम पार्नुहोस

en: Domain Context cleared.
ne: डोमेन प्रसङ्ग खाली भयो

en: Domain Context updated to Domain %s.
ne: डोमेन प्रसङ्ग डोमेन %s मा अपडेट भयो

en: Domain Groups
ne: डोमेन समूहहरू

en: Domain ID
ne: डोमेन आईडी

en: Domain Information
ne: जोमियन जानकारी

en: Domain Members
ne: डोमियन सदस्यहरू

en: Domain Name
ne: डोमियन नाम

en: Domains
ne: डोमेनहरु

en: Domains provide separation between users and infrastructure used by different organizations.
ne:  डोमियनले विभिन्न संस्थाहरूद्वारा प्रयोग गरिएको उपभोक्ता अनि सहुलियत माझको पृथकता प्रदान गर्छ।

en: Domains provide separation between users and infrastructure used by different organizations. Edit the domain details to add or remove groups in the domain.
ne:  डोमियनले विभिन्न संस्थाहरूद्वारा प्रयोग गरिएको उपभोक्ता अनि सहुलियत माझको पृथकता प्रदान गर्छ। डोमियनमा दलहरू थप्न वा हटाउनका लागि डोमियन विवरण सम्पादन गर्नुहोस्।

en: Domains:
ne: डोमियनहरूः

en: Down
ne: तल

[ctx: Current state of a Hypervisor]
en: Down
ne: तल

[ctx: Current status of a Floating IP]
en: Down
ne: तल

[ctx: Current status of a Network]
en: Down
ne: तल

[ctx: current status of port]
en: Down
ne: तल

[ctx: status of a network port]
en: Down
ne: तल

en: Download CSV Summary
ne: CSV सारांश डाउनलोड गर्नुहोस्

en: EC2 Access Key
ne: EC2 प्रवेश चाबी

en: EC2 Secret Key
ne: EC2 सेक्रेट चाबी

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Consumer
ne: उपभोक्ता सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Domain
ne: डोमेन सम्पादन

en: Edit Flavor
ne: फ्लेभर सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Group
ne: समूह सम्पादन गर्नुहोस

en: Edit Host Aggregate
ne: होस्ट मोठ सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Instance
ne: इन्सटेन्स सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Network
ne: नेटवर्क सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Policy
ne: शर्त सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Port
ne: पोर्ट सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Project
ne: परियोजना सम्पादन गर्नुहोस

en: Edit QoS Spec Consumer
ne: QoS स्पेक ग्राहक सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Router
ne: रूटर सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Security Group
ne:  सुरक्षा दल सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Security Groups
ne: सुरक्ष दलहरू सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Snapshot
ne: स्नेपसुट सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Spec
ne: स्पेक सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Subnet
ne: सब्नेट सम्पादन गर्नुहोस

en: Edit Volume
ne: भोल्युम सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Volume Type Extra Spec
ne: भोल्युम प्रकार अतिरिक्त स्पेक सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit the image details.
ne: चित्र विवरणहरू सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit the instance details.
ne: इन्सटेन्स विवरणहरू सम्पादन गर्नुहोस्।

en: Edit the project details.
ne: प्रोजेक्ट विवरण सम्पादन गर्नुहोस्।

en: Edit the role's details.
ne: भुमिकाको विवरण सम्पादन गर्नुहोस्

en: Egress
ne: निष्‍कासन

en: Email
ne: ईमेल

en: Enable DHCP
ne: DHCP सक्रीय गर्नुहोस्

en: Enable HA mode
ne: HA मोड सक्रीय गर्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्रीय गरियो

[ctx: Current status of a Hypervisor]
en: Enabled
ne: सक्रीय गरियो

en: Encrypted
ne: इन्क्रिप्ट गरिएको

en: Encrypted Password
ne: इन्क्रिप्ट गरिएको पासवर्ड

en: Encryption
ne: इन्क्रिप्सन

en: Enter a value for ICMP code in the range (-1: 255)
ne: रेन्ज (-1: 255)मा ICMP प्रकारको लागि एउटा मूल्य दर्ता गर्नुहोस्

en: Enter a value for ICMP type in the range (-1: 255)
ne: रेन्ज (-1: 255)मा ICMP प्रकारको लागि एउटा मूल्य दर्ता गर्नुहोस्

en: Enter an integer value between 1 and 65535.
ne: 1 अनि 65535 माझको एउटा पूर्णाङ्क मुल्य दर्ता गर्नुहोस्

en: Ephemeral Disk
ne: इफेमरल डिस्क

en: Ephemeral Disk (GB)
ne: इफरमल डिस्क(GB)

[ctx: Current status of a Floating IP]
en: Error
ne: त्रुटि

[ctx: Current status of a Network]
en: Error
ne: त्रुटि

[ctx: Current status of a Volume]
en: Error
ne: त्रुटि

[ctx: Current status of a Volume Backup]
en: Error
ne: त्रुटि

[ctx: Current status of an Instance]
en: Error
ne: त्रुटि

[ctx: current status of port]
en: Error
ne: त्रुटि

[ctx: current status of router]
en: Error
ne: त्रुटि

en: Error Downloading RC File: %s
ne: RC फाइल: %s  डाउनलोड गर्दा त्रुटि भयो

en: Error adding Hosts to the aggregate.
ne: मोठमा होस्ट थप्ने क्रममा त्रुटि भयो

en: Error editing QoS Spec consumer.
ne: QoS स्पेक उपभोक्ता सम्पादन गर्ने क्रममा त्रुटि भयो।

en: Error updating QoS Spec association.
ne: QoS स्पेक सम्बन्ध अपडेट गर्ने क्रमका एउटा त्रुटि भयो।

en: Error when adding or removing hosts.
ne: होस्टहरू थप्दा बा हटाउँदा त्रुटि

en: Error writing zipfile: %(exc)s
ne: जिपफाइल: %(exc)s लेख्ने क्रममा त्रुटि

en: Ether Type
ne: इदर प्रकार

en: Evacuate Host
ne: होस्ट खाली गर्नुहोस्

en: Evacuate the servers from the selected down host to an active target host.
ne: चन गरएको डाउनहोस्टबाट एउट सक्रीय टार्गेट होस्टमा सेवाहरू खाली गर्नुहोस्

en: Extend Volume
ne: भोल्युम विस्तार गर्नुहोस्

en: Extend the size of a volume.
ne: भोल्युमको आकार विस्तार गर्नुहोस्

en: Extending volume: "%s"
ne: भोल्युम : "%s" विस्तार गर्दै

en: External Gateway
ne: वाह्य गेटवे

en: External Network
ne: बाह्य नेटवर्क

en: External network "%(ext_net_id)s" expected but not found for router "%(router_id)s".
ne: बाह्य नेटवर्क "%(ext_net_id)s"को आशा गरिन्छ तर रूटर "%(router_id)s" का लागि प्राप्त भएन।

en: Extra Specs
ne: अतिरिक्त स्पेकहरू

en: Failed to add %(users_to_add)s project members%(group_msg)s and set project quotas.
ne: %(users_to_add)s प्रोजेक्ट सदस्यहरू %(group_msg)s अनि प्रोजेक्ट आरक्षणहरू थप्न असफल

en: Failed to add %s project groups and update project quotas.
ne: प्रोजेक्ट दलहरू %s थप्न अनि प्रोजेक्ट आरक्षणहरू अपडेट गर्न असफल।

en: Failed to add agent %(agent_name)s for network %(network)s.
ne: नेटवर्क %(network)s का लागि एजेन्ट %(agent_name)s थप्न असफल

en: Failed to create network %s
ne: नेटवर्क %s बनाउन असफल

en: Failed to create router "%s".
ne: रूटर"%s" बनाउन असफल

en: Failed to delete network "%s"
ne: नेटवर्क "%s" मेटाउन असफल

en: Failed to delete port %s
ne: पोर्ट %s मेटाउन असफल

en: Failed to disable compute service for host: %s.
ne: होस्ट: %s का लागि गणना गर्ने सेवा निस्क्रीय गर्न असफल।

en: Failed to evacuate host: %s.
ne: होस्ट: %s खाली गर्न असफल

en: Failed to evacuate instances: %s
ne: इन्सटेन्सहरू : %s खाली गर्न असफल

en: Failed to live migrate instance to host "%s".
ne: होस्ट"%s" मा लाइभ माइग्रेट असफल

en: Failed to modify %(users_to_modify)s project members%(group_msg)s and update project quotas.
ne: %(users_to_modify)s प्रोजेक्ट सदस्यहरू %(group_msg)s बदलाउन अनि प्रोजेक्ट आरक्षण अपडेट गर्न असफल।

en: Failed to modify %s domain groups.
ne: %s डोमेन समूहहरू परिमार्जन गर्न असफल भयो

en: Failed to modify %s project members and update domain groups.
ne: प्रोजेक्ट सदस्यहरू अनि डोमियन दलहरू बदलाउन %s असफल।

en: Failed to modify %s project members, update project groups and update project quotas.
ne: प्रोजेक्ट सदस्यहरू %s बदलाउन, प्रोजेक्ट दल अपडेट गर्न अनि प्रोजेक्ट आरक्षण अपडेट गर्न असफल।

en: Failed to update network %s
ne: नेटवर्क %s अपडेट असफल भयो

en: Failed to update router %s
ne: रूटर "%s"  अपडेट गर्न असफल

en: False
ne: गलत

en: Fault
ne: भुल

en: Filter
ne: फिल्टर गर्नुहोस्

en: Fingerprint
ne: अंगुठाछाप

en: Fixed IPs
ne: निश्चित IPs

en: Flat
ne: फ्लेट

en: Flavor
ne: फ्लेभर

en: Flavor Access
ne: फ्लेभर प्रवेश

en: Flavor Choice
ne: फ्लेभर विकल्प

en: Flavor Details
ne: फ्लेभर विवरणहरू

en: Flavor ID =
ne: फ्लेभर ID =

en: Flavor Information
ne: फ्लेभर जानकारी

en: Flavor Name
ne: फ्लेभर नाम

en: Flavors
ne: फ्लेभरहरू

en: Flavors define the sizes for RAM, disk, number of cores, and other resources and can be selected when users deploy instances.
ne: फ्लेभरले RAM, डिस्क, कोरहरूको सङ्ख्याका लागि आकार परिभाषित गर्न, अनि  अन्य रिसोर्सहरू अनि उपभोक्ताले इन्सटेन्सहरू हटाउँदा चयन गरिन्छ

en: Floating IP
ne: फ्लोटिङ IP

en: Floating IPs
ne: फ्लोटिङ IPs

en: For TCP and UDP rules you may choose to open either a single port or a range of ports. Selecting the "Port Range" option will provide you with space to provide both the starting and ending ports for the range. For ICMP rules you instead specify an ICMP type and code in the spaces provided.
ne: TCP अनि UDP नियमहरूका लागि तपाईँ एकल पोर्ट वा पोर्टहरूको क्रम खोल्न चयन गर्न सक्नुहुन्छ। " पोर्ट रेन्ज" विकल्प चयन गर्नाले तपाईँलाई रेन्जका लागि सुरू अनि समाप्ति पोर्टका लागि स्थान प्रदान गर्नेछ। ICMP नियमका लागि तपाईँले बदलामा ICMP प्रकार अनि कोड प्रदान गरिएको स्थानमा निश्चित गर्नुपर्छ ।

en: Forbidden
ne: निषेध गरिएको

en: Forcing to create snapshot "%s" from attached volume.
ne: एटेच गरिएको भोल्युमबाट स्नेपसट "%s" बनाउन जोड गर्दै।

en: Format
ne: ढाँचा

en: Format =
ne: ढाँचा =

en: From Port
ne: पोर्टबाट

en: From here you can add a DHCP agent for the network.
ne: यहाँबाट तँपाईँ  नेटवर्कका लागि एउटा DHCP एजेन्ट थप्‍न सक्नुहुन्छ।

en: From here you can create a snapshot of a volume.
ne: तपाईँले यहाँबाट भोल्युमका लगि एउटा स्नेपसुट बनाउनसक्नुहुन्छ।

en: GB
ne: जीबी

en: Gateway IP
ne: गेटवे IP

en: Gateway IP and IP version are inconsistent.
ne: गेटवे   IPअनि  IPसंसस्करणहरू नमिल्दा छन्।

en: Gateway interface is added
ne: गेटवे इन्टरफेस थपिएको छ

en: Go
ne: जानुहोस्

en: Group "%s" was successfully created.
ne: समूह "%s" सफलतापूर्वक सिर्जना गरियो

en: Group ID
ne: समूह आईडी

en: Group Management
ne: दल व्यवस्थापन

en: Group Members
ne: समूह सदस्यहरू

en: Group has been updated successfully.
ne: समूह सफलतापूर्वक अपडेट गरिएको छ

en: Groups
ne: समुहहरु

en: Groups are used to manage access and assign roles to multiple users at once. After creating the group, edit the group to add users.
ne: दलहरू बहु उपभोक्तालाई एकैचोटि प्रवेश व्यवस्थापन गर्नका लागि प्रयोग गरिन्छ। दल बनाइएपछि, उपभोक्ताहरू थप्‍नका लागि दल सम्पादन गर्नुहोस्।

note: Translators: High Availability mode of Neutron router
en: HA mode
ne: HA मोड

en: Help
ne: मद्दत

en: High Availability Mode
ne: उच्च उपलब्धता मोड

en: Home
ne: होम्

en: Host
ne: होस्ट

en: Host =
ne: होस्ट=

en: Host Aggregate Information
ne: होस्ट मोठ जानकारी

en: Host Aggregates
ne: होस्ट मोठ

en: Host Routes
ne: होस्ट रूटहरू

en: Host Routes format error: Destination CIDR and nexthop must be specified (value=%s)
ne: होस्ट रूट ढाँचा त्रुटिः लक्ष्य CIDR अनि अर्कोहोप आवस्यक रूपमा निश्चित गरिनुपर्छ (value=%s)

en: Host aggregates divide an availability zone into logical units by grouping together hosts. Create a host aggregate then select the hosts contained in it.
ne: होस्ट मोठहरूले प्राप्यता क्षेत्रहरूलाई तिनीहरूको एकमुस्ट होस्ट बनाएर युक्तिसंगत एकाइहरूमा विभाजन गर्छ। पहिला एउटा होस् बनाउनुहोस् अनि तीभित्र भएका होस्टहरू चयन गर्नुहोस्

en: Host aggregates divide an availability zone into logical units by grouping together hosts. Edit the aggregate host to select hosts contained in it.
ne: होस्ट मोठहरूले उपलब्धता क्षेत्रलाई युक्तिसंगत एकाइहरूमा होस्टहरूलाई एकमुस्ट झुण्ड बनाइर बिभाजन गर्छ। यसमा भएका होस्टहरू चयन गर्नका लागि मोठ होस्ट सम्पादन गर्नुहोस्

en: Hostname
ne: होस्ट नाम

en: Hosts
ne: होस्टहरू

en: Hypervisor
ne: हाइपरभाइजर

en: Hypervisor Instances
ne: हाइपरभाइजर इन्सटेन्सहरू

en: Hypervisor Servers
ne: हाइपरभाइजर सेवाहरू

en: Hypervisor Summary
ne: हाइपरभाइजर  सारांश

en: Hypervisors
ne: हाइपरभाइसर

en: ID
ne: आई डि

en: IP Address
ne: IP ठेकाना

en: IP Address (optional)
ne: IP ठेकाना (वैकल्पिक)

en: IP Addresses
ne: IP ठेकानाहरू

en: IP Protocol
ne: IP प्रोटोकल

en: IP Version
ne: IP संस्करण

en: IP address %s associated.
ne: IP ठेकाना %s संलग्न गरिएको छ

en: IP address allocation pools. Each entry is: start_ip_address,end_ip_address (e.g., 192.168.1.100,192.168.1.120) and one entry per line.
ne: IP ठेकाना एलोकेसन पूल। प्रत्येक दर्ता : start_ip_address,end_ip_address (e.g., 192.168.1.100,192.168.1.120) हो अनि प्रत्येक पङ्क्तिमा एउटा दर्ता।

en: IP address list of DNS name servers for this subnet. One entry per line.
ne: यो सबनेटका लागि DNSनाम सर्भरको  IP ठेकाना। प्रत्येक पङ्क्तिमा एउटा दर्ता।

en: IP address of Gateway (e.g. 192.168.0.254) The default value is the first IP of the network address (e.g. 192.168.0.1 for 192.168.0.0/24, 2001:DB8::1 for 2001:DB8::/48). If you use the default, leave blank. If you do not want to use a gateway, check 'Disable Gateway' below.
ne: गेटवे(e.g. 192.168.0.254)को IP ठेकाना । डिफल्ट मूल्य नेटवर्क ठेकानाको पहिलो IP (e.g. 192.168.0.1 for 192.168.0.0/24, 2001:DB8::1 for 2001:DB8::/48) हो. यदि तपाईँले डिफल्ट प्रयोग गर्नुभयो भने, खाली छोड्नुहोस्। यदि तपाईँ गेटवे प्रयोग गर्न चाहनुहुन्न भने, तल 'डिसेवल गेटवे'जाँच गर्नुहोस्।

en: IPv4 Address =
ne: IPv4 ठेकाना =

en: IPv6 Address =
ne: IPv6 ठेकाना =

en: IPv6 Address Configuration Mode
ne: IPv6 ठेकाना रूपरेखा मोड

en: ISO - Optical Disk Image
ne: ISO - अप्टिकल डिस्क छवि

en: Identity
ne: पहिचान

en: Identity service does not allow editing user data.
ne: डाटा सम्पादन गर्न नदिने सेवा चिन्नुहोस्

en: If console is not responding to keyboard input: click the grey status bar below.
ne: यदि कन्सोलले किबोर्ड इनपुटलाई ग्रहण गरेको छैन भने; तलका खैरो स्टाटस बारमा क्लिक गर्नुहोस्।

en: Image
ne: चित्र

[ctx: Type of an image]
en: Image
ne: चित्र

en: Image File
ne: चित्र फाइल

en: Image ID =
ne: चित्र ID=

en: Image Location
ne: चित्र स्थान

en: Image Name
ne: चित्र नाम

en: Image Name =
ne: चित्र नाम =

en: Image Source
ne: चित्र स्रोत

en: Image source must be specified
ne: चित्र स्रोत आवश्यक रूपमा तोकिएको हुनुपर्छ

en: Image was successfully updated.
ne: चित्र सफलतापूर्वक अपडेट गरिएको थियो।

en: Images
ne: चित्रहरू

en: Import Key Pair
ne:  चाबी जोडा आयात गर्नुहोस्

en: Info
ne: इन्फो

en: Information
ne: जानकारी

en: Ingress
ne: प्रवेशाधिकार

en: Injected Files
ne: इन्जेक्ट गरिएका फाइलहरू

en: Instance
ne: उदाहरण

en: Instance Action List
ne: इन्सटेन्स कार्य सूची

en: Instance Admin Password
ne: इन्सटेन्स एडमिन पासवर्ड

en: Instance Console
ne: इन्सटेन्स कन्सोल

en: Instance Console Log
ne: इन्सटेन्स कन्सोल लग

en: Instance ID
ne: इन्सटेन्सID

en: Instance Name
ne: इन्सटेन्स नाम

en: Instance Overview
ne: इन्सटेन्स ओभरभ्यु

en: Instance Password is not set or is not yet available
ne: इन्सटेन्स पासवर्ड सेट गरिएको छैन वा अझसम्म उपलब्ध छैन

en: Instance Security Groups
ne: इन्सटेन्स सुरक्षा दलहरू

en: Instances
ne: उदाहरण

en: Insufficient privilege level to view domain information.
ne: डोमेन जानकारी हेर्न अपर्याप्त विशेषाधिकार तह

en: Insufficient privilege level to view group information.
ne:  समूह सूचना हेर्न अपर्याप्त विशेषाधिकार तह

en: Insufficient privilege level to view project information.
ne: परियोजना जानकारी हेर्न अपर्याप्त विशेषाधिकार तह

en: Insufficient privilege level to view role information.
ne: भुमिका जानकारी हेर्नका लागि अपर्याप्त सुबिधा स्तर

en: Insufficient privilege level to view user information.
ne: उपभोक्ता जानकारी हेर्नका लागि अपर्याप्त सुबिधा स्तर

en: Interface added
ne: थपिएको इन्टरफेस

en: Interfaces
ne: इन्टरफेसहरु

en: Internal Interface
ne: आन्तरिक इन्टरफेस

en: Invalid date format: Using today as default.
ne: अवैध तारिक ढाँचाः आज प्रयोग गर्नु डिफल्ट हो।

en: Invalid time period. The end date should be more recent than the start date.
ne: अवैध समय अवधि। समाप्ति तारिक शुरवात तारिक भन्दा अघिक नयाँ हुनुपर्छ।

en: Invalid time period. You are requesting data from the future which may not exist.
ne: अवैध समय अवधि। तपाईँले भविष्यबाट डाटाै खोज्नुहुँदैछ जो मौजुद नहुनसक्छ।

en: Items Per Page
ne: प्रत्येक पृष्ठका आइटमहरू

en: Kernel ID
ne: केन्द्र ID

en: Key
ne: चाबी

en: Key Name
ne: चाबी नाम

en: Key Pair
ne: चाबी जोडा

en: Key Pair Name
ne: चाबी जोडा नाम

en: Key Pairs
ne: चाबी जोडाहरू

en: Key Pairs are how you login to your instance after it is launched.
ne: चाबी जोडाहरू त्यस्ता हुन्छन् जसरी तपाई आफ्नो इन्सटेन्समा लगइन गर्नुहुन्छ।

en: Key Size (bits)
ne: कि आकार(बिटस्)

en: Key-Value Pairs
ne: चाबी-भोल्युम जोडाहरू

en: Language
ne: भाषा

[ctx: Time since the last update]
en: Last Updated
ne: अघिल्लोपल्ट अपडेट गरिएको

en: Launch
ne: शुरू गर्नुहोस्

en: Launch Instance
ne: इन्सटेन्स आरम्भ गर्नुहोस्

en: Launch Instance (Quota exceeded)
ne: इन्सटेन्स आरम्भ गर्नुहोस्( कोटा बडाइएको छ)

en: Launch as Instance
ne: इन्सटेन्सको रूपमा आरम्भ गर्नुहोसे्

en: Length of Injected File Path
ne: इन्जेक्ट गरिएको फाइल पथको लमाइ

en: Limit
ne: सीमा

en: Live Migrate
ne: लाइभ माइग्रेट

en: Live Migrate Instance
ne: लाइभ माइग्रेट इन्सटेन्स

en: Live migrate an instance to a specific host.
ne: निश्तित होस्टमा एउटा इन्सटेन्सको लाइभ माइग्रेट

en: Load Balancer VIP %s
ne: बेलेन्सर  VIP %s लोड गर्नुहोस्

en: Local
ne: लोकल

en: Local Disk Usage
ne: लोकल डिस्कको उपयोग

en: Local Storage (total)
ne: स्थानीय स्टोरेज(मोठ)

en: Local Storage (used)
ne: स्थानीय स्टोरेज(प्रयोग गरिएको)

en: Log
ne: लग

en: Log Length
ne: लगको लमाइ

en: MAC Learning State
ne: MAC  शिक्षण स्टेट

en: Manage Attachments
ne: एटेचमेन्टहरू व्यवस्थाप्न गर्नुहोस्

en: Manage Floating IP Associations
ne: फ्लोटिङ IP संलग्‍नताहरू व्यवस्थापन गर्नुहोस्।

en: Manage Hosts
ne: होस्टहरू व्यवस्थापन गर्नुहोस्

en: Manage Hosts Aggregate
ne: मोठ होस्ट व्यवस्थापन गर्नुहोस्

en: Manage Hosts within Aggregate
ne: मोठभित्र होस्टहरू व्यवस्थापन गर्नुहोस्

en: Manage Members
ne: सदस्यहरू व्यवस्थापन गर्नुहोस्

en: Manage QoS Spec Association
ne: QoS स्पेक एसोसियसन व्यवस्थापन गर्नुहोस्

en: Manage Rules
ne: नियमहरू व्यवस्थापन गर्नुहोस्

en: Manage Specs
ne: स्पेकहरू व्यवस्थापन गर्नुहोस्

en: Manage Volume Attachments
ne: भोल्युम एटेचमेन्टहरू व्यवस्थापन गर्नुहोस

en: Manual
ne: मानवद्वारा चलाइने

en: Mapped Fixed IP Address
ne: म्याप गरिएको अचल IP ठेकाना

en: Memory Usage
ne: प्रयोग गरिएको मेमरी

en: Message
ne: सन्देश

en: Metadata
ne: मेटाडाटा

en: Metadata Items
ne: मोटाडाटा अइटमहरू

[ctx: Current status of an Instance]
en: Migrating
ne: माइग्रेट गर्दै

[ctx: Task status of an Instance]
en: Migrating
ne: माइग्रेट गर्दै

en: Migration Policy
ne: माइग्रेसन सर्त

en: Min Disk
ne: कम डिस्क

en: Min RAM
ne: कम RAM

en: Minimum Disk (GB)
ne: न्युनतम् डिस्क(GB)

en: Minimum RAM (MB)
ne: न्युनतम् RAM (MB)

en: Modified domain "%s".
ne: संशोधित डोमेन "%s"

en: Modified instance "%s".
ne: बदलाइएको इन्सटेन्स "%s".

en: Modified project "%s".
ne: बदलाइएको प्रोजेक्ट "%s".

en: Modify Access
ne: प्रवेश बदलाउनुहोस्

en: Modify Consumer
ne: ग्राहक बदलाउनुहोस्

en: Modify Groups
ne: समूह परिमार्जन गर्नुहोस्

en: Modify Quotas
ne: कोटा परिमार्जन गर्नुहोस्

en: Modify dashboard settings for your user.
ne: तपाईँको उपभोक्ताको लागि डेसबोर्ट बदलाउनुहोस्

en: Modify name and description of a volume.
ne: एउटा भोल्युमको नाम र विवरणहरू परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Modify the name and description of a snapshot.
ne: एउटा स्नेपसूटको नाम र विवरण परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Monitoring:
ne: रेखदेखः

en: N/A
ne: उपल्बध छैन

en: Name
ne: नाम

en: Name: %(name)s ID: %(uuid)s
ne: नाम: %(name)s ID: %(uuid)s

en: Network
ne: नेटवर्क

en: Network %s was successfully updated.
ne: नेटवर्क %s  सफलतापूर्वक अपडेट गरियो.

en: Network Address
ne: नेटवर्क ठेकाना

en: Network Address and IP version are inconsistent.
ne: नेटवर्क ठेकाना अनि IP संस्करणहरू अमिल्दा छन्

en: Network Agents
ne: नेटवर्क एजेन्टहरू

en: Network Details
ne: नेटवर्क विवरणहरू

en: Network ID
ne: नेटवर्क ID

en: Network Name
ne: नेटवर्क नाम

en: Network Topology
ne:  नेटवर्क टोपोलोजी

en: Network Type:
ne: नेटवर्क प्रकारः

en: Network address in CIDR format (e.g. 192.168.0.0/24)
ne: CIDR ढाँचामा नेटवर्क ठेकाना (e.g. 192.168.0.0/24)

en: Network address in CIDR format (e.g. 192.168.0.0/24, 2001:DB8::/48)
ne:  CIDR ढाँचामा नेटवर्क ठेकाना (e.g. 192.168.0.0/24, 2001:DB8::/48)

en: Network list can not be retrieved.
ne: नेटवर्क सूची प्राप्त गर्न सकिएन

[ctx: Task status of an Instance]
en: Networking
ne: नेटवर्किङ

en: Networks
ne: नेटवर्कहरू

en: Never
ne: कहिले पनि होइन

en: Never updated
ne: कहिले पनि अपडेट नगरिएको

en: New DHCP Agent
ne: नयाँ  DHCP एजेन्ट

en: New Flavor
ne: नयाँ फ्लेभर

en: New Host
ne: नयाँ होस्ट

en: New password
ne: नयाँ पासवर्ड

en: New size must be greater than current size.
ne: नयाँ आकार वर्तमान आकारभन्दा आवश्यक रूपमा ठुलो हुनुपर्छ।

en: No
ne: होइन

en: No Host selected.
ne: कुनै पनि होस्ट चयन गरिएको छैन

en: No Hosts found.
ne: कुनै पनि होस्ट प्राप्त भएन

en: No attached device
ne: कुनै पनि डिभाइस जोडिएको छैन

en: No availability zones found
ne: कुनै पनि उपलब्धता जोन प्राप्त भएन

en: No available console found.
ne: कुनै पनि उपलब्ध कन्सोल पाइएन

en: No available projects
ne: कुनै पनि उपलब्ध प्रोजेक्टहरू छैनन्

en: No flavors available
ne: कुनै पनि फ्लेभर उपलब्ध छैन

en: No floating IP addresses allocated
ne: एलोकेट गरिएको फ्लोटिङ IP ठेकानाहरू

en: No floating IP pools available
ne: कुनै पनि IP पूलहरू उपलब्ध छैनन्

en: No groups found.
ne: कुनै समूहहरू फेला परेन

en: No groups.
ne: कुनै समूहहरू भेटिएन

en: No host selected.
ne: कुनै पनि होस्ट चयन गरिएको छैन

en: No hosts found.
ne: कुनै पनि होस्ट प्राप्त भएन

en: No images available
ne: कुनै पनि चित्र उपलब्ध छैनन्

en: No instances available
ne: कुनै पनि इन्सटेन्स उपलब्ध छैन

en: No key pairs available
ne: कुनै पनि चाबीजोडा उपलब्ध छैन

en: No networks available
ne: कुनै पनि नेटवर्कहरू उपलब्ध छैनन्

en: No options specified
ne: कुनै पनि विकल्पहरू तोकिएको छैन

en: No other agents available.
ne: कुनै पनि अन्य एडेन्टहरू उपलब्ध छैनन्

en: No other hosts available.
ne: अन्य कुनै पनि होस्ट उपलब्ध छैन

en: No ports available
ne: कुनै पनि पोर्ट उपलब्ध छैन

en: No projects found.
ne: कुनै पनि प्रोजेक्ट प्राप्त भएन

en: No projects selected. All projects can use the flavor.
ne: कुनै पनि प्रोजेक्ट चयन गरिएको छैन। सबै प्रोजेक्टहरूको फ्लेभर प्रयोग गर् सक्छन्।

en: No rules defined.
ne: कुनै पनि नियमहरू परिभाषित गरिएको छैन

en: No security groups available
ne: कुनै पनि सुरक्षा दल उपलब्ध छैन

en: No security groups enabled.
ne: कुनै पनि सुरक्षा दलहरू सक्रीय गरिएका छैनन्

en: No security groups found.
ne: कुनै पनि सुरक्षा दलहरू प्राप्त भएनन्।

en: No source, empty volume
ne: कुनै पनि स्रोत छैन, भोल्युम खाली छ

en: No subnets available
ne: कुनै पनि सबनेट उपलब्ध छैन

en: No users found.
ne: कुनै पनि उपभोक्ता पाइएन

en: No users.
ne: कुनै पनि उपभोक्ताहरू छैनन

en: No volume type
ne: कुनै पनि भोल्युम प्रकार छैन

en: No volumes attached.
ne: कुनै पनि भोल्युम एटेच गरिएको छैन

en: No volumes available
ne: कुनै पनि भोल्युम उपलब्ध छैन

en: Non-Members
ne: गैर-सदस्यहरू

en: None
ne: केहि पनि होइन

[ctx: Task status of an Instance]
en: None
ne: केहि पनि होइन

en: Normal
ne: साधारण

en: Not attached
ne: एटेच नगरिएको

en: Not available
ne: उपल्बध छैन

en: Note:
ne: नोट

en: Number of Instances
ne: इन्सटेन्सहरूको सङ्ख्या

en: Number of Snapshots
ne: स्नेपसुटका सङ्ख्याहरू

en: Number of VCPUs
ne: VCPUs को संख्या

en: Number of Volumes
ne: भोल्युमहरूको सङ्ख्या

en: OR Copy/Paste your Private Key
ne: तपाईँको निजी चाबी कपी/पेस्ट गर्नुहोस्

en: Object Store
ne: अब्जेक्ट स्टोर

en: Old Flavor
ne: पुरानो फ्लेभर

en: On Demand
ne: माग अनुसार

en: Open Port
ne: पोर्ट खोल्नुहोस्

en: Open Port/Port Range:
ne: पोर्ट/पोर्ट रेन्ज खोल्नुहोस्ः

en: Optionally, you may choose to create a new volume.
ne: वैकल्पिक रूपमा, तपाई एउटा नयाँ भोल्युम बनाउनका लागि चयन गर्नसक्नुहुन्छ

en: Other Protocol
ne: अन्य प्रोटोकल

en: Overview
ne: ओभरभ्यु

en: Owner
ne: मालिक

en: Page Not Found
ne: पृष्ट प्राप्त भएन

en: Password
ne: पासवर्ड

[ctx: Current status of an Instance]
en: Password
ne: पासवर्ड

en: Password changed. Please log in again to continue.
ne: पासवर्ड परिवर्तन गरिएको छ। निरन्तर राख्नका लागि पुनः लगइन गर्नुहोस्

en: Passwords do not match.
ne: पासवोड मिलेन ।

[ctx: Current status of an Instance]
en: Paused
ne: रोकिएको

[ctx: Power state of an Instance]
en: Paused
ne: रोकिएको

en: Physical Network
ne: भौतिक नेटवर्क

en: Physical Network:
ne: भौतिक नेटवर्कः

en: Please note:
ne: कृपया याद गर्नुहोस्ः

en: Please try again later [Error: %s].
ne: कृपया पुनः प्रयास गर्नुहोस् [Error: %s].

en: Pool
ne: पूल

en: Port
ne: पोर्ट

en: Port %s was successfully created.
ne: पोर्ट %s सफलतापूर्वक बनाइएको थियो

en: Port %s was successfully updated.
ne: पोर्ट %s सफलतापूर्वक अपडेट गरिएको थियो।

en: Port Range
ne: पोर्ट रेन्ज

en: Port list can not be retrieved.
ne: पोर्ट सूची प्राप्त गर्न सकिन्न।

en: Port to be associated
ne: संलग्न गर्नुपर्ने पोर्ट

en: Ports
ne: पोर्टहरू

en: Power State
ne: शक्ति स्टेट

en: Primary Project
ne: बुनियादी प्रोजेक्ट

en: Private Key File
ne: निजी चाबी  फाइल

en: Project
ne: परियोजना

en: Project Groups
ne: प्रोजेक्ट दलहरू

en: Project ID
ne: परियोजना आईडी

en: Project Information
ne: प्रोजेक्ट जानकारी

en: Project Limits
ne: प्रोजेक्ट सिमाहरू

en: Project Members
ne: प्रोजेक्ट सदस्यहरू

en: Project Name
ne: प्रोजेक्ट नाम

en: Project Quotas
ne: प्रोजेक्ट आरक्षणहरू

en: Project Usage
ne: प्रोजेक्ट उपयोग

en: Project Usage Overview
ne: प्रोजेक्ट उपयोग ओभरभ्यु

en: Projects
ne: परियोजनाहरु

en: Projects:
ne: प्रोडेक्टहरबः

en: Protected
ne: संरक्षित

en: Protocol
ne: सन्धिपत्र

en: Provider
ne: प्रदाता

en: Provider Network
ne: प्रोभाइडर नेटवर्क

en: Provider Network Type
ne: प्रदाता नेटवर्क प्रकार

en: Public
ne: जनसाधारण

en: Public Key
ne: जनता चाबी

en: QCOW2 - QEMU Emulator
ne: Qcow2 - QEMU यन्त्र

en: QoS Spec to be associated
ne: सम्बन्धित राख्‍नुपर्ने QoS स्पेक

en: QoS Spec:
ne: QoS स्पेक

en: QoS Specs
ne:  QoS स्पेक

en: Quota Name
ne: आरक्षण नाम

en: Quota exceeded for resource router.
ne: रिसोर्स रूटरका लागि कोटा बोसी भएको छ।

en: Quota value(s) cannot be less than the current usage value(s): %s.
ne: आरक्षण मूल्य(हरू) वर्तमान उपयोग मूल्य(हरू):%s  भन्दा कम्ती हुनुहुन्न

en: RAM
ne: राम

en: RAM (total)
ne: RAM (मोठ)

en: RAM (used)
ne: RAM (प्रयोग गरिएको)

en: Ramdisk ID
ne: रेमडिस्क ID

en: Raw
ne: काँचो

[ctx: Image format for display in table]
en: Raw
ne: काँचो

en: Reason
ne: कारण

en: Reason: %(disabled_reason)s
ne: कारण: %(disabled_reason)s

en: Rebuild Instance
ne: इन्सटेन्सहरू पुनः निर्माण गर्नुहोस्

en: Rebuild Password
ne: पासवर्ड पुनःनिर्माण गर्नुहोस्

en: Rebuilding instance %s.
ne: इन्सटेन्स  %s पुनःनिर्माण गर्दै

en: Regions:
ne: क्षोत्रहरू

en: Remote
ne: रिमोट

en: Remote:
ne: रिमोटः

en: Request ID
ne: ID अनुरोध गर्नुहोस्

en: Resize
ne: रिसाइज गर्नुहोस्

[ctx: Action log of an instance]
en: Resize
ne: रिसाइज गर्नुहोस्

en: Resize Instance
ne: इन्सटेन्सको रिसाइज गर्नुहोस्

en: Resources
ne: रिसोर्सहरू

en: Restore Backup
ne: व्याकअप पुनःस्टोर गर्नुहोस्

en: Restore Backup to Volume
ne: भोल्युममा बेकअप रिस्टोर गर्नुहोस्

en: Restore Backup:
ne: बेकअप रिस्टोर गर्नुहोस्

en: Restore Volume Backup
ne: भोल्युम बेकअप रिस्टोर गर्नुहोस्

en: Retrieve Instance Password
ne: इन्सटेन्स प्सवर्ड प्राप्त गर्नुहोस्

en: Retrieve Password
ne: पासवर्ड पुनःप्राप्त गर्नुहोस्

en: Revert Resize/Migrate
ne: रिलाइज/ माइग्रेट रिभर्ट गर्नुहोस्

[ctx: Current status of an Instance]
en: Revert Resize/Migrate
ne: रिलाइज/ माइग्रेट रिभर्ट गर्नुहोस्

en: Role
ne: भुमिका

en: Role ID
ne: भुमिका ID

en: Role Name
ne: भुमिका नाम

en: Role created successfully.
ne: भुमिका सफलतापूर्वक बनाइयो।

en: Role updated successfully.
ne: भुमिका सफलतापूर्वक अपडेट गरियो।

en: Roles
ne: भुमिकाहरू

en: Root Disk
ne: रूट डिस्क

en: Root Disk (GB)
ne: रूट डिस्क(GB)

en: Router
ne: रूटर

en: Router %s was successfully created.
ne: रूटर %s सफलतापूर्वक बनाइएको थियो।

en: Router %s was successfully updated.
ne: रूटर"%s"  सफलतापूर्वक अपडेट गरिएको थियो।

en: Router Name
ne: रूटर नाम

en: Router Type
ne: रूटर प्रकार

en: Routers
ne: राउटर हरु

en: Rule
ne: नियम

en: Rule:
ne: नियमः

en: Rules
ne: नियमहरू

en: Rules define which traffic is allowed to instances assigned to the security group. A security group rule consists of three main parts:
ne: नियमले परिभाषित गर्छ कि कुन ट्राफिकलो इन्सचेन्स सुरक्षा दलमा निरूपण गर्न सक्छ। एउटा सुरक्षा दल नियममा तीनवटा मूख्य भागहरू हुन्छन्ः

en: SSH key pairs can be generated with the ssh-keygen command:
ne: SSH चाबी जोडाहरू एसएस-केइजेन कमान्डको सहायताले बनाउन सकिन्छः

en: Save
ne: सुरक्षित गर्नु

en: Save Changes
ne: परिवर्तनहरू सुरक्षित गर्नुहोस

en: Saved extra spec "%s".
ne: सेभ गरिएको अतिरिक्त स्पेक "%s"

en: Saved spec "%s".
ne: सेभ गरिएको स्पेक "%s".

en: Security Group
ne: सुरक्षा दल

en: Security Group Rules
ne: सुरक्षा झुण्ड नियमहरू

en: Security Groups
ne: सुरक्षा समुहहरु

en: Segmentation ID
ne: सेगमेन्टेसन ID

en: Segmentation ID:
ne: सेन्गमेन्टेसन ID

en: Select Image
ne: चित्र चयन गर्नुहोस्

en: Select Subnet
ne: सबनेट चयन गर्नुहोस्

en: Select Volume
ne: भोल्युम चयन गर्नुहोस्

en: Select a New Flavor
ne: एउटा नयाँ फ्लेभर चयन गर्नुहोस्

en: Select a key pair
ne: एउटा चाबी जोडा चयन गर्नुहोस्

en: Select a new agent
ne: एउटा नयाँ एजेन्ट चयन गर्नुहोस्

en: Select a new host
ne: एउटा नयाँ होस्ट चयन गर्नुहोस्

en: Select a port
ne: एउटा पोर्ट चयन गर्नुहोस्

en: Select a project
ne: एउटा प्रोजेक्ट तयन गर्नुहोस्

en: Select a target host
ne: तोकिएको होस्ट चयन गर्नुहोस्

en: Select a volume to restore to.
ne: एउटा भोल्युम रिस्टोर गर्न चयन गर्नुहोस्

en: Select an IP address
ne: IP ठेकाना चयन गर्नुहोस्

en: Select an instance
ne: एउटा इन्सटेन्स चयन गर्नुहोस्

en: Select an instance to attach to.
ne: एटेच गर्नका लागि एउटा इन्सटेन्स ।

en: Select format
ne: ढाँचा चयन गर्नुहोस

en: Select network
ne: नेटवर्क चयन गर्नुहोस्

en: Select the image to rebuild your instance.
ne: तपाईणतो इन्सटेन्स पुननिर्माण गर्नका लागि चित्र चयन गर्नुहोस्।

en: Select the projects where the flavors will be used. If no projects are selected, then the flavor will be available in all projects.
ne: फ्लेभर प्रयोग गरिने प्रोजोक्टहरूको चयन गर्नुहोस्। यदि कुनै पनि प्रयोजेक्ट चयन गरिएन भने, जब सबै प्रोजेक्टहरूमा फ्लेभर उपवब्ध हुनेछ।

en: Selected Hosts
ne: चयनित होस्टहरू

en: Selected Projects
ne: चयन गरिएका प्रोजेक्टहरू

en: Selected hosts
ne: चयनित होस्टहरू

en: Server error
ne: सर्वर त्रुटि

en: Service
ne: सेवा

en: Service Endpoint
ne: सेवा समाप्तिकेन्द्र

en: Services
ne: सेवाहरू

en: Services Down
ne: सेवा बन्द

en: Services Up
ne: सेवा सुचारु

en: Set Domain Context
ne: डोमेन प्रसङ्ग सेट गर्नुहोस्

en: Set Gateway
ne: गेटवे सेट गर्नुहोस्

en: Set as Active Project
ne: सक्रीय प्रोजेक्ट सेट गर्नुहोस्

en: Set maximum quotas for the project.
ne: प्रोजेक्टका लागि अधिकतम् आरक्षणहरू सेट गर्नुहोस्।

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Settings saved.
ne: सेटिङहरू सेभ गरियो

en: Shared
ne: शेयर गरिएको

en: Shared Storage
ne: शेयर गरिएको स्टोरेज

en: Sign Out
ne: साइन आउट

en: Size
ne: आकार

en: Slash is not an allowed character.
ne: स्ल्यास मञ्जुर गरिएको अक्षर होइन।

en: Snapshot
ne: स्नेपसट

[ctx: Type of an image]
en: Snapshot
ne: स्नेपसट

en: Snapshot "%(name)s" created for instance "%(inst)s"
ne: स्नेपसट"%(name)s"  इन्सटेन्स "%(inst)s"का लागि बनाइएको

en: Snapshot Limits
ne: स्नेपसूट सिमाहरू

en: Snapshot Name
ne: स्नेपसट नाम

en: Snapshot source must be specified
ne: स्नेपसुट स्रोत आवश्यक रूपमा तोकिएको हुनुपर्छ

en: Something went wrong!
ne: केही भुल भएको थियो!

en: Specifies how IPv6 addresses and additional information are configured. We can specify SLAAC/DHCPv6 stateful/DHCPv6 stateless provided by OpenStack, or specify no option. 'No options specified' means addresses are configured manually or configured by a non-OpenStack system.
ne: IPv6  ठेकानाहरू अनि थप जानकारीहरूको कसरी रूपरेखा तयार गर्नु भन्ने तोक्दछ। हामी ओपनस्टेकद्वारा प्रदान गरिएको SLAAC/DHCPv6 स्टेटफूल/DHCPv6 स्टेसलेस प्रयोग गर्न सक्छौं, वा कुनै पनि विकल्प निश्चित नगर्नुहोस्। 'कुनै पनि विकल्प निश्चित गरिएन' को अर्थ हो कि ठेकानाहरू मानवद्वारा नै कन्फिगर गरिन्छ वा एउटा नन-ओपनस्टेक सिस्टमद्वारा।

en: Specify additional attributes for the subnet.
ne: सबनेटका लागि अतिरिक्त एट्रिव्युटहरू निश्चित गर्नुहोस्

en: Specify an IP address for the interface created (e.g. 192.168.0.254).
ne: बनाइएको इन्टरफेसको लागि IP ठेकाना निश्चित गर्नुहोस्(e.g. 192.168.0.254).

en: Specify an image to upload to the Image Service.
ne: चित्र सेवामा अपलोड गरिने चित्र तोक्नुहोस्

en: Specs
ne: विशेषताहरु

en: Start
ne: शुरू गर्नुहोस्

[ctx: Action log of an instance]
en: Start
ne: शुरू गर्नुहोस्

en: Start Time
ne: समय शुरू गर्नुहोस्

en: Start address is larger than end address (value=%s)
ne: शुरू ठेकाना अन्त ठेकानाभन्दा ठुलो छ  (value=%s)

en: Start and end addresses must be specified (value=%s)
ne: शुरू अनि अन्तका ठेकानाहरू आवश्यक रूपमा निश्चित गरिनुपर्छ(value=%s)

en: State
ne: राज्य

en: Status
ne: स्टाटस

en: Status =
ne: स्टाटस =

en: Subnet
ne: सब्नेट

en: Subnet Details
ne: सबनेट विवरणहरू

en: Subnet ID
ne: सबनेट ID

en: Subnet Name
ne: सबनेट नाम

en: Subnet list can not be retrieved.
ne: सबनेट सूची प्राप्त गर्न सकिन्न

en: Subnets
ne: सब्नेटहरु

en: Subnets Associated
ne:  संगलग्‍न भएका सबनेटहरू

en: Successfully added rule: %s
ne: सफलतापूर्वक थपिएको नियम: %s

en: Successfully created QoS Spec: %s
ne: QoS स्पेक: %s सफलतापूर्वक बनाइयो

en: Successfully created encryption for volume type: %s
ne: भोल्युम प्रकार: %s का लागि सफलतापूर्वक इन्क्रिप्सन बनाइयो

en: Successfully created security group: %s
ne: सुरक्षा दल: %s सफलतापूर्वक बनाइयो

en: Successfully created volume type: %s
ne: भोल्युम प्रकार सफलतापूर्वक सिर्जना भयो: %s

en: Successfully disassociated Floating IP: %s
ne: फ्लोटिङ IP: %s सफलतापूर्वक असंलग्‍न गरियो

en: Successfully imported public key: %s
ne: Public Key : %s सफलतापूर्वक आयात गरियो

en: Successfully modified QoS Spec consumer.
ne: QoS स्पेक उपभोक्ता सफलतापूर्वक बदलाइयो।

en: Successfully sent the request to change the volume type to "%(vtype)s" for volume: "%(name)s"
ne: भोल्युमका : "%(name)s"लागि भोल्युम प्रकार "%(vtype)s" परिवर्तन गर्नका लागि सफलतापूर्वक अनुरोध पठाइयो।

en: Successfully sent the request to upload volume to image for volume: "%s"
ne: भोल्युम : "%s" का लागि चित्रमा भोल्युम अपलोड गर्नका लागि सफलतापूर्वक अनुरोध पठाइयो

en: Successfully updated QoS Spec association.
ne: QoS स्पेक सम्बन्ध सफलतापूर्वक अपडेट गरियो

en: Successfully updated aggregate: "%s."
ne: सफलतापूर्वक अपडेट गरिएको मोठ: "%s."

en: Successfully updated security group: %s
ne: सुरक्षा दल: %s सफलतापूर्वक अपडेट गरियो

en: Successfully updated volume snapshot status: "%s".
ne: सफलतापूर्वक भोल्युम स्न्यापसट अवस्था अपडेट भयो: "%s"

en: Successfully updated volume status to "%s".
ne: सफलतापूर्वक भोल्युम वस्तुस्थिति "%s" अपडेट भयो

[ctx: Current status of an Instance]
en: Suspended
ne: थाँती राखिएको

[ctx: Power state of an Instance]
en: Suspended
ne: थाँती राखिएको

en: Swap Disk
ne: सिस्ट साटासाट गर्नुहोस्

en: Swap Disk (MB)
ne: डिस्क साटासाट गर्नुहोस् (MB)

en: System
ne: प्रणाली

en: System Information
ne: सिस्टम जानकारी

en: Target Host
ne: तोकिएको होस्ट

en: Task
ne: कार्य

en: The "from" port number is invalid.
ne: "from" पोर्ट सङ्ख्या अवैध छ

en: The "to" port number is invalid.
ne: "to" पोर्ट सङ्ख्या अवैध छ

en: The "to" port number must be greater than or equal to the "from" port number.
ne: "to" पोर्ट सङ्ख्या  "from" पोर्ट सङ्ख्याभन्दा बेसी वा बराबर हुन आवश्यक छ।

en: The <strong>Cipher</strong> is the encryption algorithm/mode to use (e.g., aes-xts-plain64). If the field is left empty, the provider default will be used.
ne: <strong>Cipher</strong> प्रयोग गर्नपर्ने(उदा., aes-xts-plain64) इन्क्रिप्सन एलगोरिदम/मोड हो। यदि यो क्षेत्र खाली छोडियो भने, प्रोभाइडर डिफल्ट प्रयोग गरिनेछ।

en: The <strong>Control Location</strong> is the notional service where encryption is performed (e.g., front-end=Nova). The default value is 'front-end.'
ne: <strong>Control Location</strong> दृष्टिगोचर हुने सेवा हो जहाँ इन्क्रिप्सन गरिन्छ(उदा. फ्रन्टएन्ड=नोभा) डिफल्य मूल्य हो 'front-end.'

en: The Aggregate was updated.
ne: मोठ अपडेट गरियो

en: The ICMP code not in range (-1, 255)
ne: ICMP प्रकार रेनजमा छैन(-1, 255)

en: The ICMP type not in range (-1, 255)
ne: ICMP प्रकार रेनजमा छैन(-1, 255)

en: The ID "%s" is already used by another flavor.
ne: ID  "%s" अर्को फ्लेभरले पहिलाबाट नै प्रयोग गरिसकेको छ।

en: The Image Location field MUST be a valid and direct URL to the image binary. URLs that redirect or serve error pages will result in unusable images.
ne: चित्रको स्थान क्षेत्र आवश्यक रूपमा वैध हुनुपर्छ अनि चित्र बाइनेरीमा सिधै URL हुनपर्छ। रिडाइरेक्ट हुने URL वा सर्बरका त्रुटिले परिणामस्वरूप चित्र प्रयोग गर्न नसकिने किसिमको हुन्छ।

en: The Key Pair name that was associated with the instance
ne: चाबी जोडानाम डो इन्सटेन्ससित सम्बन्धित थियो

en: The container cannot be deleted since it is not empty.
ne: भाँडो मेटाउन सकिएन कारण यो खाली छैन

en: The instance password encrypted with your public key.
ne: तपाईँको पब्लिक चाबीद्वारा इन्क्रिप्ट गरिएको इन्सटेन्स पासवर्ड

en: The minimum disk size required to boot the image. If unspecified, this value defaults to 0 (no minimum).
ne:  चित्र बुट गर्नका लागि न्युनतम् डिस्क आकार। यदि निश्चित गरिएको छैन भने, यो मूल्यको डिफल्ट ० हुन्छ( कुनै न्युनतम् होइन)

en: The minimum memory size required to boot the image. If unspecified, this value defaults to 0 (no minimum).
ne: चित्र बुट गर्नका लागि आवश्यक न्युनतम् मेमरी आकार। यदि निश्चित गरिएको छैन भने, यो मूल्यको डिफल्ट ० हुन्छ( कुनै न्युनतम् होइन)

en: The name "%s" is already used by another flavor.
ne: नाम "%s" अर्को फ्लेभरले पहिलाबाट नै प्रयोग गरिसकेको छ।

en: The name "%s" is already used by another host aggregate.
ne: नाम "%s"  पहिलेबाट नै अर्को होस्ट मोठमा प्रयोग गरिसकिएको छ।

en: The name of the physical network over which the virtual network is implemented.
ne: भौतिक नेटवर्कको नाम जसमाथि भर्चुअल नेटवर्क कार्यान्यण गरिन्छ

en: The physical mechanism by which the virtual network is implemented.
ne: वस्तुगत मेकानिजम जसद्वारा भर्चुअल नेटवर्क कार्यान्वय गरिन्छ।

en: The private key will be only used in your browser and will not be sent to the server
ne: निजी चाबी तपाईँको ब्राउजरमा मात्र प्रयोग गर्न सकिन्छ अनि तिनलाई सर्बरमा पठाइने छैन

en: The pseudo folder cannot be deleted since it is not empty.
ne: सुडो फोल्डर मेटाउन सकिेन कारण यो खाली छैन

en: The requested instance port is already associated with another floating IP.
ne: अनुरोध गरिएको इन्सटेन्स पोर्ट पहिलेबाट नै अर्को फ्लोटिङ IPमा संलग्न रहेको छ।

en: The specified port is invalid.
ne: तोकिएको पोर्ट अवैध छ।

en: The subnet in the Network Address is too small (/%s).
ne: नेटवर्कमा भएको सबनेट अति नै सानो छ (/%s)

en: The volume size cannot be less than the image size (%s)
ne: चित्र  आकार (%s) भन्दा भोल्युम आकार सानो हुनुहुन्न

en: There are no networks, routers, or connected instances to display.
ne: देखाउनका लागि कुनै नेटवर्क, रूटर अनि कनेक्ट गरिएका इन्सटेन्सहरू छैनन्।

en: There is not enough capacity for this flavor in the selected availability zone. Try again later or select a different availability zone.
ne: चयनित उपलब्धता जोनमा यो फ्लेभरका लागि उपयुक्त स्थान छैन। पछि पुनः प्रयास गर्नुहोस् वा कुनै अर्को उपलब्धता जोन चयन गर्नुहोस्।

en: This generates a pair of keys: a key you keep private (cloud.key) and a public key (cloud.key.pub). Paste the contents of the public key file here.
ne: यसले चाबीको जोडा बनाउँछःएउटा चाबी तपाईँले निजी राख्नुपर्छ( क्लाउड.चाबी) अनि पब्लीक चाबी(क्लाउड.चाबी.पब) पब्लीक चाबी फाइल का सामग्रीहरू यहाँ पेस्ट गर्नुहोस्।

en: This volume is currently attached to an instance. In some cases, creating a snapshot from an attached volume can result in a corrupted snapshot.
ne: भोल्युम वर्तमानमा एउटा इन्सटेन्समा एटेच गरिएको छ। केही सन्दर्भमा, एउटा एटेच गरिएको भोल्यमिमा स्नेपसट बनाउनाले स्नेपसूट परिणामस्वरूप बिग्रन सक्छ।

en: Timezone
ne: टाइमजोन

en: To Port
ne: पोर्ट तर्फ

en: To decrypt your password you will need the private key of your key pair for this instance. Select the private key file, or copy and paste the content of your private key file into the text area below, then click Decrypt Password.
ne: तपाईँको पासवर्ड डक्रिप्ट गर्नका लागि यो इन्सटेन्समा तपाईँको चाबी जोडाको निजी चाबीको आवश्यकता हुन्। निजी चाबी फाइल चयन गर्नुहोस्, वा तल दिइएको क्षेत्रमा तपाईँको निजी चाबी फाइलको सामग्री कपी अनि पेस्ट गर्नुहोस्, अनि डिक्रिप्ट पासवर्डमा क्लिक गर्नुहोस्।

en: To exit the fullscreen mode, click the browser's back button.
ne: फुलस्क्रिन मोडबाट बाहिर निस्कनका  लागि, ब्राउजरको ब्याक बटनमा क्लिक गर्नुहोस्

en: To specify an allowed IP range, select &quot;CIDR&quot;. To allow access from all members of another security group select &quot;Security Group&quot;.
ne: अनुमति प्राप्त IP रेन्ज,select &quot;CIDR&quot तोक्नुहोस्;। अर्को सुरक्षा दलका सदस्यहरूलाई प्रवेश प्रदान गर्नका लागि &quot;Security Group&quot; चयन गर्नुहोस्

en: Topology
ne: टोपोलोजी

en: Total Disk
ne: जम्मा डिस्क

en: Total RAM
ne: जम्मा  RAM

en: Total Size of Volumes and Snapshots (GB)
ne: आकार र स्नेपसर्ट(GB)हरूको मोट आकृति

en: Total disk usage (GB * Hours Used) for the project
ne: प्रोजेक्टका लागि सम्पूर्ण डिस्क प्रयोग  (GB * घन्टा प्रयोग गरिएको)

en: Type
ne: विवरण

en: Unable to add rule to security group.
ne: सुरक्षा दलमा नियम थप्न असमर्थ।

en: Unable to add user to primary project.
ne: बुनियादी प्रोजेक्टमा उपभोक्ता थप्न असमर्थ

en: Unable to allocate Floating IP.
ne: फ्लोटिङ IP एलोकेट गर्न असमर्थ।

en: Unable to associate IP address %s.
ne: IP ठेकाना %s संलग्न गर्न असमर्थ

en: Unable to attach volume.
ne: भोल्युम एटेच गर्न असमर्थ।

en: Unable to change password.
ne: पासवर्ड परिवर्तन गर्न सकिएन

en: Unable to change the volume type for volume: "%s"
ne: भल्युमा: "%s" को लागि भोल्युम प्रकार परिवर्तन गर्न असमर्थ

en: Unable to connect to Neutron.
ne: निउटनसित सम्पर्क स्थापित गर्न असमर्थ

en: Unable to create QoS Spec.
ne:  QoS स्पेक बनाउन असमर्थ

en: Unable to create domain "%s".
ne: डोमेन "%s" बनेन।

en: Unable to create encrypted volume type.
ne: इन्क्रिप्टेड भोल्युम प्रकार बनाउन असमर्थ।

en: Unable to create flavor "%s".
ne: फ्लेभर  "%s" बनाउन असमर्थ

en: Unable to create flavor.
ne: फ्लेभर बनाउन असमर्थ

en: Unable to create group.
ne: समूह सिर्जना गर्न असक्षम भयो

en: Unable to create host aggregate "%s".
ne: होस्ट मोठ "%s". बनाउन असमर्थ

en: Unable to create host aggregate.
ne: होस्ट मोठ बनाउन असमर्थ

en: Unable to create network "%s".
ne: नेटवर्क "%s" बनाउन असमर्थ

en: Unable to create project "%s".
ne: प्रोजेक्ट "%s" बनाउन असमर्थ

en: Unable to create role.
ne: भुमिका बनाउ असमर्थ।

en: Unable to create snapshot.
ne: स्नेपसट बनाउन असमर्थ।

en: Unable to create spec.
ne: स्पेक बनाउन असमर्थ।

en: Unable to create subnet "%s".
ne: सबनेट "%s". बनाउन असमर्थ

en: Unable to create user.
ne: उपभोक्ता बनाउन असमर्थ।

en: Unable to create volume backup.
ne: भोल्युम बेकअप बनाउन असमर्थ।

en: Unable to create volume snapshot.
ne: भोल्युम स्नेपसट बनाउन असमर्थ।

en: Unable to create volume type extra spec.
ne: भोल्युम प्रकार अतिरिक्त स्पेक बनाउन असमर्थ

en: Unable to create volume type.
ne: भोल्युम प्रकार सिर्जना गर्न असमर्थ भयो

en: Unable to create volume.
ne: भोल्युम बनाउँन असमर्थ।

en: Unable to determine if availability zones extension is supported.
ne: उपलब्धतजोन विस्तार यदि सपोर्ट गर्ने छ भने  डेटरमाइन गरर्न असमर्थ

en: Unable to determine if volume type encryption is supported.
ne: भोल्युम प्रकार सपोर्ट गर्छ कि गर्दैन भनेर निश्चित गर्न सकिएन।

en: Unable to disassociate floating IP.
ne: फ्लोटिङ IP असंलग्‍न गर्न असमर्थ

en: Unable to edit spec.
ne: स्पेक सम्पादन गर्न असमर्थ

en: Unable to edit volume type extra spec.
ne: भोल्युम प्रकार अतिरिक्त स्पेक सम्पादन गर्न असमर्थ।

en: Unable to extend volume.
ne: भोल्युम विस्तार गर्न असमर्थ

en: Unable to fetch EC2 credentials.
ne: EC2 प्रमाणपत्र प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to find default role.
ne: डिफल्ट भुमिका प्राप्त गर्नु असमर्थ

en: Unable to get EC2 credentials
ne: EC2 प्रमाणपत्र प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get RDP console for instance "%s".
ne: इनेसटेन्स"%s" का लागि RDP कन्सोल प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get SPICE console for instance "%s".
ne: इनेसटेन्स"%s" का लागि SPICE कन्सोल प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get VNC console for instance "%s".
ne: इनेसटेन्स"%s" का लागि भिएनसि कन्सोल प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get cinder services list.
ne: सिन्डर सेवा सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get flavor list
ne: फ्लेभर सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get host aggregate list
ne: होस्ट मोठ सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get log for instance "%s".
ne: इन्सटेन्स "%s"का लागि लग प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get network agents info.
ne: नेटवर्क एजेन्ट जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get network agents list.
ne: नेटवर्क एजेन्ट सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get nova services list.
ne: नोभा सेवा सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get openrc credentials
ne: ओपनार्क प्रमाणपत्र प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get subnet "%s"
ne: सबनेट "%s" प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get the available hosts
ne: उपलब्ध होस्टहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to import key pair.
ne: चाबी जोडा आयात गर्न असमर्थ।

en: Unable to list dhcp agents hosting network.
ne: डिएचपिसिपि  एजेन्टस होस्टिङ नेटवर्क सूचीबद्ध गर्न असमर्थ

en: Unable to load the specified image. %s
ne: तोकिएको चित्र लोड गर्न  असमर्थ %s

en: Unable to load the specified snapshot.
ne: तोकिएको स्नेपसूट लोड गर्न असमर्थ।

en: Unable to load the specified volume. %s
ne: तोकिएको भोल्युम लोड गर्न  असमर्थ %s

en: Unable to lookup volume or backup information.
ne: भोल्युम बेकअप वा बेकअप जानकारी हेर्न असमर्थ

en: Unable to modify domain "%s".
ne: डोमेन "%s" परिमार्जन गर्न असक्षम भयो

en: Unable to modify instance "%s".
ne: इन्सटेन्स "%s" बदलाउन असमर्थ

en: Unable to modify project "%s".
ne: प्रोजेक्ट "%s". बदलाउन असमर्थ

en: Unable to parse IP address %s.
ne: IP ठेकाना %s पार्स गर्न असमर्थ

en: Unable to rebuild instance.
ne: इन्सटेन्स  पुनःनिर्माण गर्न असमर्थ

en: Unable to resize instance "%s".
ne: इन्सटेन्स "%s" को  रिसाइज गर्न असमर्थ

en: Unable to restore backup.
ne: बेकअप रिस्टोर गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve IP addresses from Neutron for instance "%(name)s" (%(id)s).
ne: इन्सटेन्स "%(name)s" (%(id)s) का लागि निउट्रनबाट IP ठेकाना प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve IP addresses from Neutron.
ne: निउट्रनबाट IP ठेकाना प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve QoS Spec association.
ne: QoS स्पेक सम्बन्ध प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve QoS Spec details.
ne: QoS स्पेक विवरण प्राप्त गर्नु असमर्थ

en: Unable to retrieve QoS Specs.
ne: QoS स्पेक प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve QoS spec details.
ne: QoS स्पेक विवरण प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve QoS spec list.
ne: QoS स्पेक सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve QoS specs
ne: QoS स्थानहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve agent list.
ne: एजेन्ट सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve an external network "%s".
ne: बाह्य नेटवर्क "%s" प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve attachment information.
ne: एटेचमेन्ट जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve availability zone list.
ne: प्राप्यता क्षेत्र सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve availability zones.
ne: उपलब्ता जोन प्राप्तलगर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve backup details.
ne: बेकअप विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve compute host information.
ne: होस्ट गणना जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve compute limit information.
ne: गणन् सिमा जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve details for instance "%s".
ne: इनेसटेन्स"%s" का लागि विवरण प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve details for network "%s".
ne: नेटवर्कका "%s" लागि जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve details for router "%s".
ne: रूटर "%s" का लागि विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve domain details.
ne: डोमेन विवरण प्राप्त गर्न असक्षम भयो

en: Unable to retrieve domain information.
ne: डोमेन जानकारी प्राप्त गर्न असक्षम भयो

en: Unable to retrieve domain list.
ne: डोमेन सूची पुन: प्राप्त गर्न असक्षम भयो

en: Unable to retrieve extra spec list.
ne:  अतिरिक्त स्पेक सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve flavor access list. Please try again later.
ne: फ्लेभर प्रवेश सूची प्राप्त गर्न असमर्थ। कृपया पुन प्रयास गर्नुहोस्

en: Unable to retrieve flavor details.
ne: फ्लेभरका जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve flavor information for instance "%(name)s" (%(id)s).
ne: इन्सटेन्स "%(name)s" (%(id)s) का लागि फ्लेभर जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve flavor information for instance "%s".
ne: इमेलटेन्स"%s"का लागि फ्लेभर प्राप्क गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve flavor list.
ne: फ्लेभर सूची प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve flavors.
ne: फ्लेभरहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve floating IP addresses.
ne: फ्लोटिङ IP  ठेकाना प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve floating IP pools.
ne: फ्लोटिङ IP पूलहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve group list.
ne: समूह सूची प्राप्त गर्न सकिएन

en: Unable to retrieve group list. Please try again later.
ne: समूह सूची प्राप्त गर्न सकिएन, पछि फेरि प्रयास गर्नुहोस्

en: Unable to retrieve group users.
ne: समूह प्रयोगकर्ता प्राप्त गर्न सकिएन

en: Unable to retrieve host aggregates list.
ne: मोठ होस्ट सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve host information.
ne: होस्ट जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve hypervisor information.
ne: हाइपरभाइजर जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve hypervisor instances list.
ne: हाइपरभाइजर इन्सटेन्स सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve hypervisor statistics.
ne: हाइपरभाइजर सङ्ख्याहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve image details.
ne: चित्र विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve image list.
ne: चित्र सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve image.
ne: चित्र प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve images for the current project.
ne: वर्तमान प्रोजेक्टका लागि चित्रहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve images.
ne: चित्रहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve instance action list.
ne: इन्सटेन्स कार्य सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve instance details.
ne: इन्सटेन्स जानकारी  प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve instance flavors.
ne: इन्सटेन्स फ्लेभरहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve instance list.
ne: इन्सटेन्स सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve instance password.
ne: इन्सटेन्स पासवर्ड प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve instance project information.
ne: इन्सटेन्स प्रोजेक्ट जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve instance size information.
ne: इन्सटेन्स अकार जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve instances.
ne: इन्सटेन्सहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve key pair list.
ne: चैबी जोडा सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve key pairs.
ne: चाबी जोडा प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve list of volumes.
ne: भोल्युमहरूको सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve network details.
ne: नेटवर्क विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve network.
ne: नेटवर्क प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve port details
ne: पोर्ट विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve port details.
ne: पोर्ट विवरण प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve project details.
ne: प्रोजेक्ट विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve project domain.
ne: प्रोजेक्ट डोमियन प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve project information.
ne: परियोजना जानकारी प्राप्त गर्न सकिएन

en: Unable to retrieve project list.
ne: परियोजना सूची प्राप्त गर्न सकिएन

en: Unable to retrieve public images.
ne: पब्लिक चित्रहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve quota information.
ne: कोटा जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve role list.
ne: भूमिका सूची प्राप्त गर्न सकिएन

en: Unable to retrieve roles list.
ne: भुमिकाहरूको सूची प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve router details.
ne: रूटर विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve router list.
ne: राउटर हरुको सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve router.
ne: रूटर प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve security group list. Please try again later.
ne: सुरक्षा दल सूची प्रप्त गर्न असमर्थ। कृपया पुनः प्रयास गर्नुहोस्।

en: Unable to retrieve security group.
ne: सुरक्षा दल प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve security groups for instance "%(name)s" (%(id)s).
ne: इन्सटेन्स "%(name)s" (%(id)s) का लागि सुरक्षा दल प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve security groups.
ne: सुरक्षा दल प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve snapshot details.
ne: स्नेपसुट विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve snapshot list.
ne: स्नेपसूट सूची प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve subnet details
ne: सबनेट विवरण प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve subnet details.
ne: सबनेट विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve tenant limits.
ne: टिनेन्ट सिमा प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve the aggregate to be updated
ne: अपलोड गर्न पर्ने  मोठ प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve the volume type list.
ne: भोल्युम प्रकार सूची प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve usage information.
ne: उपयोग जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve user domain role assignments.
ne: उपभोक्ता भुमिका एसाइनमेन्टहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve user information.
ne: उपभोक्ता जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve user list.
ne: उपभोक्ता सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve user list. Please try again later.
ne: उपभोक्ता सूची प्राप्त गर्न असमर्थ। कृपया पुनः प्रयास गर्नुहोला।

en: Unable to retrieve user roles.
ne: उपभोक्ता भुमिकाहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve users.
ne: प्रयोगकर्ता प्राप्त गर्न सकिएन

en: Unable to retrieve version information.
ne: संस्करण जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve volume backups.
ne: भोल्युम बेकअप प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve volume details.
ne: भोल्युम विवरण प्राप्त गर्न सकिएन

en: Unable to retrieve volume information for volume: "%s"
ne: भोल्युम: "%s" का लागि भोल्युम जानकारी प्राप्त गर्न  असमर्थ

en: Unable to retrieve volume information.
ne: भोल्युम जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve volume limit information.
ne: भोल्युम सिमा जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve volume list for instance "%(name)s" (%(id)s).
ne: इन्सटेन्स "%(name)s" (%(id)s) का लागि भोल्युम प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve volume list.
ne: भोल्युम सूची प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve volume project information.
ne: भोल्युम परियोजना जानकारी प्राप्त गर्न सकिएन

en: Unable to retrieve volume snapshot.
ne: भोल्युम स्न्यापसट प्राप्त गर्न सकिएन

en: Unable to retrieve volume snapshots.
ne: भोल्युम फोटोहरु प्राप्त गर्न सकिएन

en: Unable to retrieve volume type details.
ne: भोल्युम प्रकार विवरण प्राप्त गर्न सकिएन

en: Unable to retrieve volume type encryption details.
ne: भोल्युम प्रकार इन्क्रिप्सन विवरण प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve volume type encryption information.
ne: आकार प्रकार इन्क्रिप्सन जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve volume type extra spec details.
ne: भोल्युम प्रकार अतिरिक्त स्पेक विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve volume type name.
ne: भोल्युम प्रकार नाम  प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve volume types
ne: भोल्युम प्रकार प्राप्त गर्न असक्षम भयो

en: Unable to retrieve volume.
ne: भोल्यमुम प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve volume/instance attachment information
ne: भोल्युम/इन्सटेन्स एटेचमेन्ट जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to set Domain Context.
ne: डोमेन प्रसङ्ग सेट गर्न अक्षम भयो

en: Unable to set flavor access for project %s.
ne: प्रोजेक्ट %s को लागि फ्लेभर एसेस सेट गर्न असमर्थ

en: Unable to set gateway.
ne: गेटवे सेट गर्न असमर्थ

en: Unable to sort instance flavors.
ne: इन्सटेन्स छान्न असमर्थ।

en: Unable to update default quotas.
ne: डिफल्ट आरक्षणहरू अपडेट गर्न असमर्थ।

en: Unable to update group.
ne: समूह अपडेट गर्न असमर्थ

en: Unable to update image "%s".
ne: चित्र "%s" अपडेट गर्न असमर्थ

en: Unable to update role.
ne: भुमिका अपडेट गर्न असमर्थ।

en: Unable to update subnet "%s".
ne: सबनेट "%s" अपडेट गर्न असमर्थ

en: Unable to update the aggregate.
ne: मोठ इपग्रेट गर्न असमर्थ।

en: Unable to update the group.
ne: समूह अपडेट गर्न असमर्थ

en: Unable to update the user.
ne: उपभोक्ता अपडेट गर्न असमर्थ।

en: Unable to update volume snapshot status.
ne: भोल्युम स्न्यापसट स्थिति अपडेट गर्न असमर्थ भयो

en: Unable to update volume snapshot.
ne: भोल्युम स्नेपसुट अपडेट गर्न असमर्थ।

en: Unable to update volume status to "%s".
ne: भोल्युम स्थिति "%s" अपडेट गर्न असमर्थ भयो

en: Unable to update volume.
ne: भोल्यमुम अपडेट गर्न असमर्थ।

en: Unable to upload volume to image for volume: "%s"
ne: भोल्युम : "%s" का लागि चित्रमा भोल्युम अपलोड गर्न असमर्थ

en: Unknown
ne: अन्जान

en: Unknown instance
ne: अज्ञात उदाहरण

en: Unknown instance (None)
ne: अन्जान इन्सटेन्स(कुनै पनि होइन्)

en: Up
ne: माथि

[ctx: Current state of a Hypervisor]
en: Up
ne: माथि

en: Update
ne: अपडेट गर्नुहोस्

en: Update Default Quotas
ne: डिफल्ट आरक्षण अपडेट गर्नुहोस्।

en: Update Defaults
ne: डिफल्ट अपडेट गर्नुहोस्

en: Update Group
ne: समूह अपडेट गर्नुहोस

en: Update Metadata
ne: मेटाडाटा अपडेट गर्नुहोस्

en: Update Network
ne: नेटवर्क अपडेट गर्नुहोस

en: Update Role
ne: भुमिका अपडेट गर्नुहोस्

en: Update Router
ne: रूटर अपडेट गर्नुहोस्

en: Update Status
ne: वस्तुस्थिति अपडेट गर्नुहोस

en: Update User
ne: उपभोक्ता अपडेट गर्नुहोस्

en: Update Volume Snapshot Status
ne: वल्यूम स्नैपशट स्थिति अपडेट गर्नुहोस

en: Update Volume Status
ne: भोल्युम स्थिति अपडेट गर्नुहोस

en: Update a subnet associated with the network. Advanced configuration are available at "Subnet Details" tab.
ne: नेटवर्कसित सम्बन्धति एउटा सबनेटलाई अपडेट गर्नुहोस्। विकसित रूपरेखाहरू"Subnet Details" ट्याबमा उपलब्ध छ

en: Update the "extra spec" value for "%(key)s"
ne: "%(key)s" का लागि  "extra spec" मूल्य अपडेट गर्नुहोस्

en: Update the spec value for "%(key)s"
ne: "%(key)s" का लागि स्पेक मूल्य अपडेट गर्नुहोस्

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Updated At
ne: मा अपडेट गरिएको

en: Updated subnet "%s".
ne: अपडेट गरिएको सबनेट "%s"

en: Updating volume "%s"
ne: भोल्युम अपडेट गर्दै "%s"

en: Updating volume snapshot "%s"
ne: भोल्युम स्नेपसुट "%s" अपडेट गर्दै

en: Upload
ne: अपलोड गर्नुहोस्

en: Upload Volume to Image
ne: चित्रमा भोल्युम एपलोड गर्नुहोस्

en: Upload to Image
ne: चित्र अपलोड गर्नुहोस्

en: Usage
ne: प्रयोग

en: Usage (Hours)
ne: उपयोग (घण्टाहरु)

en: Usage Overview
ne: उपयोग ओभरभ्यु

en: Use Server Default
ne: सर्भर डिफल्ट प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use a volume as source
ne: एउटा भोल्युम स्रोत प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use image as a source
ne: चित्रलाई एउटा स्रोतको रूपमा प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use snapshot as a source
ne: स्नेपसटलाई एउटा स्रोतको रूपमा प्रयोग गर्नुहोस्

en: Used <span> %(used)s </span> of <span> %(available)s </span>
ne: प्रयोग गरिएको <span> %(used)s </span> को <span> %(available)s </span>

en: User "%s" was successfully created.
ne: उपभोक्ता  "%s" सफलतापूर्वक बनाइएको छ।

en: User Credentials Details
ne: उपभोक्ता प्रमाणपत्र विवरण

en: User ID
ne: प्रयोगकर्ता आईडी

en: User Name
ne: प्रयोगकर्ताको नाम

en: User Settings
ne: उपभोक्ता सेटिङहरू

en: User name "%s" is already used.
ne: उपभोक्ता नाम "%s"पहिलेबाट नै प्रयोग गरिएको छ।

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरु

en: VCPU Hours
ne: VCPU  घन्टा

en: VCPU Usage
ne: VCPU उपयोग

en: Value
ne: मूल्य

en: View Credentials
ne: प्रमाणपत्रहरू हेर्नुहोस्

en: View Extra Specs
ne: अतिरिक्त स्पेकस हेर्नुहोस्

en: View Full Log
ne: पूर्ण लग हेर्नुहोस्

en: View Log
ne: लग हेर्नुहोस्

en: View Usage
ne: उपयोग हेर्नुहोस

en: Volume
ne: भोल्युम

en: Volume %(volume_name)s on instance %(instance_name)s
ne: इन्सटेन्स %(instance_name)sमा भोल्युम  %(volume_name)s

en: Volume Backup:
ne: भोल्युम बेकअपः

en: Volume Backups
ne: भोल्युम बेकअपरू

en: Volume Limits
ne: भोल्युम  सिमाहरू

en: Volume Name
ne: भोल्युमको नाम

en: Volume Snapshots
ne: आकार स्‍नेपसर्टहरू

en: Volume Source
ne: भोल्युम स्रोत

en: Volume Type
ne: भोल्युम प्रकार

en: Volume Type Encryption Details
ne: भोल्युम प्रकार इन्क्रिप्सन विवरणहरू

en: Volume Type Encryption Overview
ne: भोल्युम प्रकार इन्क्रिपसन ओभरभ्यु

en: Volume Type Extra Specs
ne: भोल्युम प्रकार अतिरिक्त स्पेकहरू

en: Volume Type is Unencrypted.
ne: भोल्युम प्रकार अनइन्क्रिप्टेट गरियो।

en: Volume Type: %(volume_type_name)s
ne: भोल्युम प्रकार: %(volume_type_name)s

en: Volume Type: %(volume_type_name)s
ne: भोल्युम प्रकार : %(volume_type_name)s

en: Volume Types
ne: भोल्युम प्रकारहरू

en: Volume size must be equal to or greater than the image size (%s)
ne: भोल्युमको आकार चित्र आकार (%s) को बराबर वा योभन्दा ठुलो हुनुपर्छ

en: Volume source must be specified
ne: भोल्युम स्रोत आवश्यक रूपमा तोकिएको हुनुपर्छ

en: Volumes
ne: आकारहरू

en: Volumes Attached
ne: एटेच गरिएका भोल्युमहरू

en: Yes
ne: हो

en: You are already using all of your available floating IPs.
ne: तपाईँले आफ्नो उपलब्ध सबै फ्लोटिङ IP हरू प्रयोग गरिरहमनुभएको छ

en: You are already using all of your available volumes.
ne: तपाईँले पहिलेबाट नै आफ्ना उपलब्ध भोल्युमहरू प्रयोग गरिरहनुभएको छ।

en: You can connect a specified external network to the router. The external network is regarded as a default route of the router and the router acts as a gateway for external connectivity.
ne: तपाईँ रूटरमा एउटा निश्चित बाह्य नेटवर्कमा कनेक्ट हुनसक्नुहुन्छ। बाह्य नेटवर्कलाई एउटा डिफल्ट रूटरको रूपमा लिइन्छ अनि रूटरले बाह्टा सम्पर्कका लागि गेटवेको रूपमा काम गर्छ।

en: You can connect a specified subnet to the router.
ne: तपाईँ रूचरमा एउटा विशेष सबनेटमा कनेक्ट हुन सक्नुहुन्छ।

en: You can create a port for the network. If you specify device ID to be attached, the device specified will be attached to the port created.
ne: तपाईँ नेटवर्कका लागि एउटा पोर्ट बनाउन सक्नुहुन्छ। यदि तपाई यन्त्र ID एटेच गर्न चाहनुहुन्छ भने , तोकिएको यन्त्र बनाइएको पोर्टमा एटेच हुनेछ।

en: You can specify the desired rule template or use custom rules, the options are Custom TCP Rule, Custom UDP Rule, or Custom ICMP Rule.
ne: तपाईँले आवस्यक नियम टेम्प्लेट तोक्न सक्नुहुन्छ वा कस्टम प्रयोग गर्नुहोस्, विकल्पहरू हुन् टिसिपि नियम, कस्टम युडिपि नियम, वा कस्टम आइसिएमपि निय

en: You cannot revoke your administrative privileges from the domain you are currently logged into. Please switch to another domain with administrative privileges or remove the administrative role manually via the CLI.
ne: तपाईँ वर्तमान लगइन हुनुभएको डोमियनबाट तपाईँले आफ्नो एडमिनिस्ट्रेटर सुविधालाई  खारिज गर्न सक्नुहुन्न। कृपया अर्को जोमियनमा एडमिनिस्ट्रेटर सुविधासहित जानुहोस् अथवा CLI मार्फत  एडमिनिस्ट्रेटिभ भुमिकालाई हटाउनुहोस्।

en: You cannot revoke your administrative privileges from the project you are currently logged into. Please switch to another project with administrative privileges or remove the administrative role manually via the CLI.
ne: तपाईँ वर्तमान लगइन हुनुभएको डोमियनबाट तपाईँले आफ्नो एडमिनिस्ट्रेटर सुविधालाई  खारिज गर्न सक्नुहुन्न। कृपया अर्को डोमियनमा एडमिनिस्ट्रेटर सुविधासहित जानुहोस् अथवा CLI मार्फत  एडमिनिस्ट्रेटिभ भुमिकालाई हटाउनुहोस्।

en: You may have mistyped the address or the page may have moved.
ne: तपाईँले ठेकाना गलत टाइप गर्नुभयो वा पृष्ठ हटाइएको छ।

en: You may optionally set a password on the rebuilt instance.
ne: पुननिर्माण इन्सटेन्समा तपाई वैकल्पिक रूपमा एउटा पासवर्ड सेट गर्न सक्नुहुन्छ।

en: You may update the editable properties of your network here.
ne: तपाईँले यहाँ आफ्नो नेटवर्कको सम्पादन गर्न सकिने विशेषताहरू समपादन गर्न सक्नुहुन्छ।

en: You may update the editable properties of your router here.
ne: तपाईँले यहाँ आफ्नो रूटरका लागि सम्पादन गर्न सकिने विशेषता सम्पादन गर्न सक्नुहुन्छ।

en: You must specify the source of the traffic to be allowed via this rule. You may do so either in the form of an IP address block (CIDR) or via a source group (Security Group). Selecting a security group as the source will allow any other instance in that security group access to any other instance via this rule.
ne: तपाईँले आवस्यक रूपमा यो नियमद्वारा अनुमति प्राप्त गरिएको ट्राफिकको स्रोत निश्चित गर्नुपर्छ। तपाईँले यो कि त IP ठेकाना ब्लकको रूपमा(CIDR) वा  स्रोत दल (सुरक्षादल) मार्फत गर्न सक्नुहुन्छ। स्रोच दलका रूपमा सुरक्षा दललाई चयन गर्नाले अन्य कुनै इन्सटेन्सलाई त्यो सुरक्षा दलमा कुनै अर्को इन्सटेन्स यस नियममार्फत हेर्ने अनुमति प्राप्त हुन्छ

en: Your image %s has been queued for creation.
ne: तपाईँको चित्र %s बनाउनका लागि पंक्तिमा राखिएको छ।

en: Zone
ne: क्षेत्र

en: back-end
ne: बेक-इन्ड

[ctx: Both of front-end and back-end]
en: both
ne: दुवै

en: front-end
ne: फ्रन्ट-एन्ड

en: undefined
ne: अपरिभाषित

en: unknown IP address
ne: अन्जान IP ठेकाना
