horizon VERSION - en to pl_PL translation catalogue (1559 entries)

en:  - End
pl_PL:  - Koniec

en:  : Next hop
pl_PL: : następny przeskok

en: "None" indicates that no QoS Spec is currently associated. Conversely, setting the QoS Spec to "None" will remove the current association.
pl_PL: „Brak” oznacza, że nie przypisano żadnej specyfikacji QoS. Podobnie ustawienie specyfikacji QoS na „Brak” spowoduje usunięcie obecnego powiązania.

en: %(field_name)s: Invalid IP address (value=%(ip)s)
pl_PL: %(field_name)s: Nieprawidłowy adres IP (wartość=%(ip)s)

en: %(field_name)s: Invalid IP address (value=%(network)s)
pl_PL: %(field_name)s: Nieprawidłowy adres IP (wartość=%(network)s)

en: %(type)s (%(backend)s backend)
pl_PL: %(type)s (silnik %(backend)s)

en: %(used)s %(key)s used
pl_PL: %(used)s %(key)s użyto

en: %s (Default)
pl_PL: %s (Domyślnie)

[ctx: External network not found]
note: Translators: The usage is "<UUID of ext_net> (Not Found)"
en: %s (Not Found)
pl_PL: %s (nie znaleziono)

en: %s (current)
pl_PL: %s (bieżący)

en: (Quota exceeded)
pl_PL: (Przekroczono limity)

en: , add project groups
pl_PL: , dodać grup projektów

en: , update project groups
pl_PL: , zaktualizować grup projektów

en: A local image to upload.
pl_PL: Lokalny obraz do wysłania.

en: A local metadata definition file to upload.
pl_PL: Lokalny plik metadanych, który ma zostać przesłany

en: A snapshot is an image which preserves the disk state of a running instance.
pl_PL: Migawka jest obrazem, który przechowuje stan dysku pracującej instancji.

en: ALLOW %(ethertype)s %(proto_port)s %(direction)s %(remote)s
pl_PL: POZWÓL %(ethertype)s %(proto_port)s %(direction)s %(remote)s

en: API Access
pl_PL: Dostęp do API

en: API Endpoints
pl_PL: Adres API

en: Accept Transfer
pl_PL: Przyjmij przeniesienie

en: Accept Volume Transfer
pl_PL: Przyjmij przeniesienie wolumenu

en: Action
pl_PL: Akcja

en: Action Log
pl_PL: Log akcji

[ctx: Current status of a Floating IP]
en: Active
pl_PL: Aktywny

[ctx: Current status of a Network]
en: Active
pl_PL: Aktywny

[ctx: Current status of an Image]
en: Active
pl_PL: Aktywny

[ctx: Current status of an Instance]
en: Active
pl_PL: Aktywny

[ctx: current status of port]
en: Active
pl_PL: Aktywny

[ctx: current status of router]
en: Active
pl_PL: Aktywny

[ctx: status of a network port]
en: Active
pl_PL: Aktywny

en: Active Instances:
pl_PL: Aktywne instancje:

en: Actual device name may differ due to hypervisor settings. If not specified, then hypervisor will select a device name.
pl_PL: Rzeczywista nazwa urządzenia może być inna, ze względu na ustawienia hipernadzorcy. Jeśli nie podano nazwy, zostanie ona wybrana przez hipernadzorcę.

en: Add
pl_PL: Dodaj

en: Add DHCP Agent
pl_PL: Dodaj agenta DHCP

en: Add Group Assignment
pl_PL: Dodanie powiązania grupy

en: Add Interface
pl_PL: Dodaj interfejs

en: Add Router Route
pl_PL: Dodanie trasy routera

en: Add Rule
pl_PL: Dodaj regułę

en: Add Static Route
pl_PL: Dodaj statyczną trasę

en: Add User | Add Users
pl_PL[0]: Dodaj użytkownika
pl_PL[1]: Dodaj użytkowników
pl_PL[2]: Dodaj użytkowników

en: Add User to Group
pl_PL: Dodaj użytkownika do grupy

en: Add Users
pl_PL: Dodaj użytkowników

en: Add and remove security groups to this instance from the list of available security groups.
pl_PL: Pozwala na dodanie i usunięcie grup zabezpieczeń tej instancji z listy dostępnych grup zabezpieczeń.

en: Add hosts to this aggregate or remove hosts from it. Hosts can be in multiple aggregates.
pl_PL: Dodawanie lub usuwanie hostów z tego agregatu. Hosty mogą znajdować się w wielu agregatach.

en: Add hosts to this aggregate. Hosts can be in multiple aggregates.
pl_PL: Dodawanie hostów do agregatu. Jeden host może znajdować się w wielu agregatach.

en: Add static route to the router.
pl_PL: Dodaj statyczną trasę do routera.

en: Add, modify or remove the QoS Spec associated with this volume type.
pl_PL: Pozwala na dodanie, modyfikację lub usunięcie specyfikacji QOS dla tego typu wolumenu.

en: Add/Remove Hosts to Aggregate
pl_PL: Dodaj/usuń hosty z agregatu

en: Added User | Added Users
pl_PL[0]: Dodano użytkownika
pl_PL[1]: Dodano użytkowników
pl_PL[2]: Dodano użytkowników

en: Additional routes announced to the hosts. Each entry is: destination_cidr,nexthop (e.g., 192.168.200.0/24,10.56.1.254) and one entry per line.
pl_PL: Dodatkowe routery rozgłaszane do hostów. Każdy wpis powinien być w osobnej linii w postaci: docelowy_cidr,nexthop (np. 192.168.200.0/24,10.56.1.254).

en: Additionally, some resource types may require a prefix to be used when applying the metadata. In certain cases, the prefix may differ between the resource type (for example, flavor vs image).
pl_PL: Dodatkowo, niektóre typy zasobów mogą wymagać prefiksu przy nakładaniu metadanych. W niektórych przypadkach prefiks może się różnić między typami zasobów (na przykład dla obrazu vs odmiany).

en: Address pool
pl_PL: Pula adresowa

en: Admin
pl_PL: Administracja

en: Admin Password
pl_PL: Hasło administracyjne

en: Admin State
pl_PL: Stan administracyjny

en: Admin:
pl_PL: Administracujne:

en: Administrator Note: Use the following CLI command to import the default definitions into Glance:
pl_PL: Informacja dla administratora: Można skorzystać z poniższej linii poleceń, aby zaimportować domyślne definicje do Glance:

en: Advanced Options
pl_PL: Ustawienia zaawansowane

en: After launching an instance, you login using the private key (the username might be different depending on the image you launched):
pl_PL: Po uruchomieniu instancji, można się zalogować wykorzystując klucz prywatny (nazwa użytkownika może być różna w zależności od uruchomionego obrazu):

en: Agent %s was successfully added.
pl_PL: Agent %s został dodany.

en: All Available Hosts
pl_PL: Wszystkie dostępne hosty

en: All Groups
pl_PL: Wszystkie grupy

en: All Hypervisors
pl_PL: Wszyscy hipernadzorcy

en: All ICMP
pl_PL: Wszystkie ICMP

en: All Projects
pl_PL: Wszystkie projekty

en: All Security Groups
pl_PL: Wszystkie grupy zabezpieczeń

en: All TCP
pl_PL: Wszystkie TCP

en: All UDP
pl_PL: Wszystkie UDP

en: All Users
pl_PL: Wszyscy użytkownicy

en: All available hosts
pl_PL: Wszystkie dostępne hosty

en: Allocate Floating IP
pl_PL: Przydziel pływający adres IP

en: Allocate IP
pl_PL: Przydziel adres IP

en: Allocate IP To Project
pl_PL: Przydziel adres IP do projektu

en: Allocate Network Address from a pool
pl_PL: Przydzielenie adresu sieci z puli

en: Allocate a floating IP from a given floating IP pool.
pl_PL: Pozwala przydzielić pływający adres IP z podanej puli pływających adresów IP.

en: Allocated Floating IP %(ip)s.
pl_PL: Przydzielono pływający adres IP %(ip)s.

en: Allocated floating IP %(ip)s.
pl_PL: Przyznane pływające adresy IP %(ip)s.

en: Allocation Pools
pl_PL: Pule przydziałów

en: An unexpected error has occurred. Try refreshing the page. If that doesn't help, contact your local administrator.
pl_PL: Wystąpił nieznany błąd. Proszę spróbować odświeżyć stronę lub, jeśli to nie pomoże, skontaktować się ze swoim administratorem.

en: Any
pl_PL: Dowolny

en: Any Availability Zone
pl_PL: Dowolna strefa dostępności

en: Architecture
pl_PL: Architektura

en: Associate
pl_PL: Powiąż

en: Associate Floating IP
pl_PL: Dowiąż pływający adres IP

en: Associate QoS Spec
pl_PL: Powiąż specyfikację QoS

en: Associate QoS Spec with Volume Type
pl_PL: Powiąż specyfikację QoS z typem wolumenu

en: Associated QoS Spec
pl_PL: Powiązane specyfikacje QoS.

en: Associated Resource Types
pl_PL: Powiązane typy zasobów

en: Attach Interface
pl_PL: Dołącz interfejs

en: Attach To Instance
pl_PL: Dołącz do instancji

en: Attach Volume
pl_PL: Dołącz wolumen

en: Attach to Instance
pl_PL: Dołącz do instancji

en: Attached
pl_PL: Dołączono

en: Attached Device
pl_PL: Dołączono urządzenie

en: Attached To
pl_PL: Dołączone do

[ctx: Current status of a Volume]
en: Attaching
pl_PL: Przyłączam

en: Attaching interface for instance %s.
pl_PL: Dołączanie interfejsu do instancji %s.

en: Attaching volume %(vol)s to instance %(inst)s on %(dev)s.
pl_PL: Dołączanie wolumenu %(vol)s do instancji %(inst)s pod %(dev)s.

en: Attachments
pl_PL: Dowiązania

en: Authentication URL
pl_PL: Adres URL uwierzytelniania

en: Authorization Key
pl_PL: Klucz autoryzacji

en: Automatic
pl_PL: Automatyczne

en: Automatic: The entire disk is a single partition and automatically resizes. Manual: Results in faster build times but requires manual partitioning.
pl_PL: Automatyczne: Cały dysk jest jedną partycją i zmienia rozmiar automatycznie. Ręczne: Pozwala na krótsze czasy budowania, jednakże wymaga ręcznego partycjonowania.

en: Automatically schedule new host.
pl_PL: Automatycznie przypisz nowy serwer.

en: Availability Zone
pl_PL: Strefa dostępności

en: Availability Zone Name
pl_PL: Nazwa strefy dostępności

en: Availability Zones
pl_PL: Strefy dostępności

en: Availability zone
pl_PL: Strefa dostępności

en: Available
pl_PL: Dostępne

[ctx: Current status of a Volume]
en: Available
pl_PL: Dostępne

[ctx: Current status of a Volume Backup]
en: Available
pl_PL: Dostępne

en: Available Types
pl_PL: Dostępne typy

[ctx: Current status of a Volume]
en: Backing Up
pl_PL: Tworzenie kopii zapasowej

en: Backup Name
pl_PL: Nazwa kopii zapasowej

en: Backup Size (GiB)
pl_PL: Rozmiar kopii zapasowej (GiB)

en: Backups
pl_PL: Kopie zapasowe

en: Binding
pl_PL: Dowiązanie

en: Binding: Host
pl_PL: Dowiązanie: host

en: Binding: VNIC Type
pl_PL: Dowiązanie: Typ VNIC

[ctx: Task status of an Instance]
en: Block Device Mapping
pl_PL: Mapowanie urządzenia blokowego

en: Block Migration
pl_PL: Migracja bloków

en: Block Storage Services
pl_PL: Usługi przechowywania blokowego

[ctx: Power state of an Instance]
en: Blocked
pl_PL: Zablokowane

en: Bootable
pl_PL: Uruchamialny

en: Bootstrap Theme Preview
pl_PL: Podgląd motywu Bootstrap

[ctx: Current status of a Network]
en: Build
pl_PL: Budowanie

[ctx: Current status of an Instance]
en: Build
pl_PL: Budowanie

[ctx: current status of port]
en: Build
pl_PL: Budowanie

[ctx: status of a network port]
en: Build
pl_PL: Budowanie

[ctx: Power state of an Instance]
en: Building
pl_PL: Budowanie

en: CIDR must be specified.
pl_PL: Należy podać CIDR.

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Cancel Transfer
pl_PL: Anuluj przeniesienie

en: Cannot find instance %s.
pl_PL: Nie można odnaleźć instancji %s.

en: Cannot get console for instance %s.
pl_PL: Nie można uzyskać konsoli dla instancji %s.

en: Cannot specify both file and direct input.
pl_PL: Nie można podawać zarówno źródła z pliku jak i wprowadzonego bezpośrednio.

en: Centralized
pl_PL: Scentralizowane

en: Change
pl_PL: Zmień

en: Change Password
pl_PL: Zmiana hasła

en: Change Volume Type
pl_PL: Zmień typ wolumenu

en: Change user's password. We highly recommend you create a strong one.
pl_PL: Zmień hasło użytkownika. Zaleca się wykorzystanie silnego hasła.

en: Change your password. We highly recommend you create a strong one.
pl_PL: Zmień hasło. Zalecamy wykorzystanie silnego hasła.

en: Changing password is not supported.
pl_PL: Zmiana hasła nie jest wspierana.

en: Choose a Host to migrate to.
pl_PL: Wybór hosta, na który należy dokonać migracji.

en: Choose a key pair name you will recognise and paste your SSH public key into the space provided.
pl_PL: Należy wybrać rozpoznawalną nazwę dla pary kluczy oraz wkleić publiczny klucz SSH w podane miejsce.

en: Choose a snapshot
pl_PL: Wybierz migawkę

en: Choose a volume
pl_PL: Wybierz wolumen

en: Choose an DHCP Agent to attach to.
pl_PL: Agent DHCP, do którego należy podpiąć sieć.

en: Choose an image
pl_PL: Wybierz obraz

en: Choose associated QoS Spec.
pl_PL: Wybór powiązanej specyfikacji QoS.

en: Choose consumer for this QoS Spec.
pl_PL: Wybór konsumenta dla tej specyfikacji QoS.

en: Choose the flavor to launch.
pl_PL: Wybierz odmianę do uruchomienia.

en: Cinder host on which the existing volume resides; takes the form: host@backend-name#pool
pl_PL: Serwer Cinder, na którym znajduej sie wolumen; przyjmuje format serwer@nazwa_backendu#pula

en: Cipher
pl_PL: Szyfr

en: Clear Domain Context
pl_PL: Wyczyść kontekst domeny

en: Clear Gateway | Clear Gateways
pl_PL[0]: Wyczyść bramkę
pl_PL[1]: Wyczyść bramki
pl_PL[2]: Wyczyść bramki

en: Cleared Gateway | Cleared Gateways
pl_PL[0]: Wyczyszczono bramkę
pl_PL[1]: Wyczyszczono bramki
pl_PL[2]: Wyczyszczono bramki

en: Click here to show only console
pl_PL: Kliknięcie w tym miejscu spowoduje wyświetlenie samej konsoli

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Code
pl_PL: Kod

en: Cold Migrate
pl_PL: Zimna migracja

en: Comma-separated key=value pairs
pl_PL: Rozdzielone przecinkami pary klucz=wartość

en: Compute
pl_PL: Obliczenia

en: Compute Host
pl_PL: Host obliczeniowy

en: Compute Services
pl_PL: Usługi obliczeniowe

en: Confirm Password
pl_PL: Potwierdź hasło

en: Confirm Rebuild Password
pl_PL: Potwierdź hasło do przebudowania

[ctx: Action log of an instance]
en: Confirm Resize
pl_PL: Potwierdź zmianę rozmiaru

en: Confirm Resize/Migrate
pl_PL: Potwierdź zmianę rozmiaru/migrację

en: Confirm new password
pl_PL: Potwierdź nowe hasło

[ctx: Current status of an Instance]
en: Confirm or Revert Resize/Migrate
pl_PL: Potwierdź lub anuluj zmianę rozmiaru/migrację

[ctx: Task status of an Instance]
en: Confirming Resize or Migrate
pl_PL: Potwierdź zmianę rozmiaru lub migrację

en: Console
pl_PL: Konsola

en: Console type "%s" not supported.
pl_PL: Niewspierany typ konsoli „%s”.

en: Consumer
pl_PL: Konsument

en: Container Format
pl_PL: Format kontenera

en: Container Name
pl_PL: Nazwa kontenera

en: Containers
pl_PL: Kontenery

en: Contents
pl_PL: Zawartość

en: Control Location
pl_PL: Lokalizacja kontrolna

en: Copy Data
pl_PL: Kopiuj dane

en: Could not find default role "%s" in Keystone
pl_PL: Nie można znaleźć domyślnej roli „%s” w Keystone

[ctx: Power state of an Instance]
en: Crashed
pl_PL: Uległa awarii

en: Create
pl_PL: Utwórz

[ctx: Action log of an instance]
en: Create
pl_PL: Utwórz

en: Create An Image
pl_PL: Tworzenie obrazu

en: Create Backup
pl_PL: Utwórz kopię zapasową

en: Create Domain
pl_PL: Utwórz domenę

en: Create Encrypted Volume Type
pl_PL: Utwórz zaszyfrowany wolumen

en: Create Encryption
pl_PL: Utwórz szyfrowanie

en: Create Flavor
pl_PL: Utwórz odmianę

en: Create Group
pl_PL: Utwórz grupę

en: Create Host Aggregate
pl_PL: Utwórz agregat hostów

en: Create Image
pl_PL: Utwórz obraz

en: Create Key Pair
pl_PL: Utwórz parę kluczy

en: Create Network
pl_PL: Utwórz sieć

en: Create Network (Quota exceeded)
pl_PL: Utwórz sieć (przekroczono limit)

en: Create Port
pl_PL: Utwórz port

en: Create Project
pl_PL: Utwórz projekt

en: Create QoS Spec
pl_PL: Utwórz specyfikację QoS

en: Create Role
pl_PL: Utwórz rolę

en: Create Router
pl_PL: Utwórz router

en: Create Router (Quota exceeded)
pl_PL: Utwórz router (przekroczono limit)

en: Create Security Group
pl_PL: Utwórz grupę zabezpieczeń

en: Create Security Group (Quota exceeded)
pl_PL: Utwórz grupę zabezpieczeń (przekroczono limit)

en: Create Snapshot
pl_PL: Utwórz migawkę

en: Create Spec
pl_PL: Utwórz specyfikację

en: Create Subnet
pl_PL: Utwórz podsieć

en: Create Subnet (Quota exceeded)
pl_PL: Utwórz podsieć (przekroczono limit)

en: Create Transfer
pl_PL: Utwórz przeniesienie

en: Create User
pl_PL: Utwórz użytkownika

en: Create Volume
pl_PL: Utwórz wolumen

en: Create Volume Backup
pl_PL: Utwórz kopię zapasową wolumenu

en: Create Volume Snapshot
pl_PL: Utwórz migawkę wolumenu

en: Create Volume Snapshot (Force)
pl_PL: Utwórz migawkę wolumenu (wymuś)

en: Create Volume Transfer
pl_PL: Utwórz przeniesienie wolumenu

en: Create Volume Type
pl_PL: Utwórz typ wolumenu

en: Create Volume Type Encryption
pl_PL: Utwórz szyfrowanie typu wolumenu

en: Create Volume Type Extra Spec
pl_PL: Tworzenie dodatkowej specyfikacji typu wolumenu

en: Create a Metadata Namespace
pl_PL: Utwórz przestrzeń nazw metadanych

en: Create a New Volume
pl_PL: Utwórz nowy wolumen

en: Create a Router
pl_PL: Utwórz router

en: Create a new "extra spec" key-value pair for a volume type.
pl_PL: Tworzenie nowej pary klucz-wartość dodatkowej specyfikacji dla typu wolumenu.

en: Create a new role.
pl_PL: Tworzy nową rolę.

en: Create a new user and set related properties including the Primary Project and Role.
pl_PL: Utworzenie nowego użytkownika i ustawienie powiązanych właściwości, takich jak główny projekt i rola.

en: Create a project to organize users.
pl_PL: Utworzenie projektu pozwala na uporządkowanie użytkowników

en: Create a subnet associated with the network. Advanced configuration is available by clicking on the "Subnet Details" tab.
pl_PL: Tworzenie podsieci powiązanej z siecią. Zaawansowana konfiguracja dostępna jest w zakładce „Szczegóły podsieci”.

en: Create an Encrypted Volume Type
pl_PL: Utwórz zaszyfrowany typ wolumenu

en: Created
pl_PL: Utworzono

en: Created extra spec "%s".
pl_PL: Utworzono dodatkową opcję „%s”.

en: Created network "%s".
pl_PL: Utworzono sieć „%s”.

en: Created new domain "%s".
pl_PL: Utworzono nową domenę „%s”.

en: Created new flavor "%s".
pl_PL: Utworzono odmianę „%s”.

en: Created new host aggregate "%s".
pl_PL: Utworzono nowy agregat hostów „%s”.

en: Created new project "%s".
pl_PL: Utworzono nowy projekt „%s”.

en: Created spec "%s".
pl_PL: Utworzono specyfikację „%s”.

en: Created subnet "%s".
pl_PL: Utworzono podsieć „%s”.

en: Created volume transfer: "%s".
pl_PL: Utworzono przeniesienie wolumenu: „%s”.

en: Creates a router with specified parameters.
pl_PL: Tworzy router o podanych parametrach.

[ctx: Current status of a Volume]
en: Creating
pl_PL: Tworzenie

[ctx: Current status of a Volume Backup]
en: Creating
pl_PL: Tworzenie

en: Creating encryption for a volume type causes all volumes with that volume type to be encrypted.  Encryption information cannot be added to a volume type if volumes are currently in use with that volume type.
pl_PL: Utworzenie szyfrowanie dla typu wolumenu spowoduje zaszyfrowanie wszystkich wolumenów tego typu. Szyfrowanie nie może zostać ustawione dla typu wolumenu, jeśli któryś w wolumenów tego typu jest obecnie używany.

en: Creating volume "%s"
pl_PL: Tworzenie wolumenu „%s

en: Creating volume backup "%s"
pl_PL: Tworzę kopię zapasową "%s"

en: Creating volume snapshot "%s".
pl_PL: Tworzenie migawki wolumenu „%s”.

en: Current Host
pl_PL: Bieżący host

en: Current password
pl_PL: Bieżące hasło

en: Currently only images available via an HTTP/HTTPS URL are supported. The image location must be accessible to the Image Service.
pl_PL: Obecnie wspierane są obrazy dostępne poprzez adresy URL HTTP/HTTPS. Położenie obrazu musi być dostępna dla usługi obrazów.

en: Custom ICMP Rule
pl_PL: Własna reguła ICMP

en: Custom Properties
pl_PL: Dodatkowe właściwości

en: Custom TCP Rule
pl_PL: Własna reguła TCP

en: Custom UDP Rule
pl_PL: Własna reguła UDP

en: DHCP Agents
pl_PL: Agenci DHCP

en: DHCPv6 stateful: Address discovered from OpenStack DHCP
pl_PL: DHCPv6 stateful: Adres jest wykrywany z serwera DHCP OpenStack

en: DHCPv6 stateless: Address discovered from OpenStack Router and additional information from OpenStack DHCP
pl_PL: DHCPv6 stateless: Adres jest wykrywany z routera OpenStack a dodatkowe informacje są pobierane z serwera DHCP OpenStack

en: DNS Name Servers
pl_PL: Serwery DNS

en: Decrypt Password
pl_PL: Odszyfruj hasło

[ctx: Default style theme]
en: Default
pl_PL: Domyślnie

en: Default quotas updated.
pl_PL: Zaktualizowano domyślne limity.

en: Defaults
pl_PL: Wartości domyślne

en: Delete DHCP Agent | Delete DHCP Agents
pl_PL[0]: Usuń agenta DHCP
pl_PL[1]: Usuń agenty DHCP
pl_PL[2]: Usuń agenty DHCP

en: Delete Domain | Delete Domains
pl_PL[0]: Usuń domenę
pl_PL[1]: Usuń domeny
pl_PL[2]: Usuń domeny

en: Delete Encryption | Delete Encryptions
pl_PL[0]: Usuń szyfrowanie
pl_PL[1]: Usuń szyfrowania
pl_PL[2]: Usuń szyfrowania

en: Delete Extra Spec | Delete Extra Specs
pl_PL[0]: Usuń dodatkową specyfikację
pl_PL[1]: Usuń dodatkowe specyfikacje
pl_PL[2]: Usuń dodatkowe specyfikacje

en: Delete Flavor | Delete Flavors
pl_PL[0]: Usuń odmianę
pl_PL[1]: Usuń odmiany
pl_PL[2]: Usuń odmiany

en: Delete Group | Delete Groups
pl_PL[0]: Usuń grupę
pl_PL[1]: Usuń grupy
pl_PL[2]: Usuń grupy

en: Delete Host Aggregate | Delete Host Aggregates
pl_PL[0]: Usuń agregat hostów
pl_PL[1]: Usuń agregaty hostów
pl_PL[2]: Usuń agregaty hostów

en: Delete Image | Delete Images
pl_PL[0]: Usuń obraz
pl_PL[1]: Usuń obrazy
pl_PL[2]: Usuń obrazy

en: Delete Interface | Delete Interfaces
pl_PL[0]: Usuń interfejs
pl_PL[1]: Usuń interfejsy
pl_PL[2]: Usuń interfejsy

en: Delete Key Pair | Delete Key Pairs
pl_PL[0]: Usuń parę kluczy
pl_PL[1]: Usuń pary kluczy
pl_PL[2]: Usuń pary kluczy

en: Delete Namespace | Delete Namespaces
pl_PL[0]: Usuń przestrzeń nazw
pl_PL[1]: Usuń przestrzenie nazw
pl_PL[2]: Usuń przestrzenie nazw

en: Delete Network | Delete Networks
pl_PL[0]: Usuń sieć
pl_PL[1]: Usuń sieci
pl_PL[2]: Usuń sieci

en: Delete Port | Delete Ports
pl_PL[0]: Usuń port
pl_PL[1]: Usuń porty
pl_PL[2]: Usuń porty

en: Delete Project | Delete Projects
pl_PL[0]: Usuń projekt
pl_PL[1]: Usuń projekty
pl_PL[2]: Usuń projekty

en: Delete QoS Spec | Delete QoS Specs
pl_PL[0]: Usuń specyfikację QoS
pl_PL[1]: Usuń specyfikacje QoS
pl_PL[2]: Usuń specyfikacje QoS

en: Delete Role | Delete Roles
pl_PL[0]: Usuń rolę
pl_PL[1]: Usuń role
pl_PL[2]: Usuń role

en: Delete Router | Delete Routers
pl_PL[0]: Usuń router
pl_PL[1]: Usuń routery
pl_PL[2]: Usuń routery

en: Delete Rule | Delete Rules
pl_PL[0]: Usuń regułę
pl_PL[1]: Usuń reguły
pl_PL[2]: Usuń reguły

en: Delete Security Group | Delete Security Groups
pl_PL[0]: Usuń grupę zabezpieczeń
pl_PL[1]: Usuń grupy zabezpieczeń
pl_PL[2]: Usuń grupy zabezpieczeń

en: Delete Static Route | Delete Static Routes
pl_PL[0]: Usuń statyczną trasę
pl_PL[1]: Usuń statyczne trasy
pl_PL[2]: Usuń statyczne trasy

en: Delete Subnet | Delete Subnets
pl_PL[0]: Usuń podsieć
pl_PL[1]: Usuń podsieci
pl_PL[2]: Usuń podsieci

en: Delete User | Delete Users
pl_PL[0]: Usuń użytkownika
pl_PL[1]: Usuń użytkowników
pl_PL[2]: Usuń użytkowników

en: Delete Volume | Delete Volumes
pl_PL[0]: Usuń wolumen
pl_PL[1]: Usuń wolumeny
pl_PL[2]: Usuń wolumeny

en: Delete Volume Snapshot | Delete Volume Snapshots
pl_PL[0]: Usuń migawkę wolumenu
pl_PL[1]: Usuń migawki wolumenu
pl_PL[2]: Usuń migawki woklumenów

en: Delete Volume Type | Delete Volume Types
pl_PL[0]: Usuń typ wolumenu
pl_PL[1]: Usuń typy wolumenów
pl_PL[2]: Usuń typy wolumenów

en: Delete the created network "%s" due to subnet creation failure.
pl_PL: Usuń utworzoną sieć „%s” ze względu na błąd przy tworzeniu podsieci.

en: Deleted
pl_PL: Usunięto

[ctx: Current status of an Image]
en: Deleted
pl_PL: Usunięto

[ctx: Current status of an Instance]
en: Deleted
pl_PL: Usunięto

en: Deleted DHCP Agent | Deleted DHCP Agents
pl_PL[0]: Usunięto agenta DHCP
pl_PL[1]: Usunięto agenty DHCP
pl_PL[2]: Usunięto agenty DHCP

en: Deleted Domain | Deleted Domains
pl_PL[0]: Usunięto domenę
pl_PL[1]: Usunięto domeny
pl_PL[2]: Usunięto domeny

en: Deleted Encryption | Deleted Encryptions
pl_PL[0]: Usunięto szyfrowanie
pl_PL[1]: Usunięto szyfrowania
pl_PL[2]: Usunięto szyfrowania

en: Deleted Extra Spec | Deleted Extra Specs
pl_PL[0]: Usunięto dodatkową specyfikację
pl_PL[1]: Usunięto dodatkowe specyfikacje
pl_PL[2]: Usunięto dodatkowe specyfikacje

en: Deleted Flavor | Deleted Flavors
pl_PL[0]: Usunięto odmianę
pl_PL[1]: Usunięto odmiany
pl_PL[2]: Usunięto odmiany

en: Deleted Group | Deleted Groups
pl_PL[0]: Usunięto grupę
pl_PL[1]: Usunięto grupy
pl_PL[2]: Usunięto grupy

en: Deleted Host Aggregate | Deleted Host Aggregates
pl_PL[0]: Usunięto agregat hostów
pl_PL[1]: Usunięto agregaty hostów
pl_PL[2]: Usunięto agregaty hostów

en: Deleted Image | Deleted Images
pl_PL[0]: Usunięto obraz
pl_PL[1]: Usunięto obrazy
pl_PL[2]: Usunięto obrazy

en: Deleted Interface | Deleted Interfaces
pl_PL[0]: Usunięto interfejs
pl_PL[1]: Usunięto interfejsy
pl_PL[2]: Usunięto interfejsy

en: Deleted Key Pair | Deleted Key Pairs
pl_PL[0]: Usunięto parę kluczy
pl_PL[1]: Usunięto pary kluczy
pl_PL[2]: Usunięto pary kluczy

en: Deleted Namespace | Deleted Namespaces
pl_PL[0]: Usunięto przestrzeń nazw
pl_PL[1]: Usunięto przestrzenie nazw
pl_PL[2]: Usunięto przestrzenie nazw

en: Deleted Network | Deleted Networks
pl_PL[0]: Usunięto sieć
pl_PL[1]: Usunięto sieci
pl_PL[2]: Usunięto sieci

en: Deleted Port | Deleted Ports
pl_PL[0]: Usunięto port
pl_PL[1]: Usunięto porty
pl_PL[2]: Usunięto porty

en: Deleted Project | Deleted Projects
pl_PL[0]: Usunięto projekt
pl_PL[1]: Usunięto projekty
pl_PL[2]: Usunięto projekty

en: Deleted QoS Spec | Deleted QoS Specs
pl_PL[0]: Usunięto specyfikację QoS
pl_PL[1]: Usunięto specyfikacje QoS
pl_PL[2]: Usunięto specyfikacje QoS

en: Deleted Role | Deleted Roles
pl_PL[0]: Usunięto rolę
pl_PL[1]: Usunięto role
pl_PL[2]: Usunięto role

en: Deleted Router | Deleted Routers
pl_PL[0]: Usunięto router
pl_PL[1]: Usunięto routery
pl_PL[2]: Usunięto routery

en: Deleted Rule | Deleted Rules
pl_PL[0]: Usunięto regułę
pl_PL[1]: Usunięto reguły
pl_PL[2]: Usunięto reguły

en: Deleted Security Group | Deleted Security Groups
pl_PL[0]: Usunięto grupę zabezpieczeń
pl_PL[1]: Usunięto grupy zabezpieczeń
pl_PL[2]: Usunięto grupy zabezpieczeń

en: Deleted Static Route | Deleted Static Routes
pl_PL[0]: Usunięto statyczną trasę
pl_PL[1]: Usunięto statyczne trasy
pl_PL[2]: Usunięto statyczne trasy

en: Deleted Subnet | Deleted Subnets
pl_PL[0]: Usunięto podsieć
pl_PL[1]: Usunięto podsieci
pl_PL[2]: Usunięto podsieci

en: Deleted User | Deleted Users
pl_PL[0]: Usunięto użytkownika
pl_PL[1]: Usunięto użytkowników
pl_PL[2]: Usunięto użytkowników

en: Deleted Volume Type | Deleted Volume Types
pl_PL[0]: Usunięto typ wolumenu
pl_PL[1]: Usunięto typy wolumenów
pl_PL[2]: Usunięto typy wolumenów

en: Deleted images are not recoverable.
pl_PL: Usuniętych obrazów nie można przywrócić.

[ctx: Current status of a Volume]
en: Deleting
pl_PL: Usuwanie

[ctx: Current status of a Volume Backup]
en: Deleting
pl_PL: Usuwanie

[ctx: Task status of an Instance]
en: Deleting
pl_PL: Usuwanie

en: Description
pl_PL: Opis

en: Description:
pl_PL: Opis:

en: Destination
pl_PL: Cel

en: Destination CIDR
pl_PL: Docelowy CIDR

en: Destination Host
pl_PL: Host docelowy

en: Detach Interface
pl_PL: Odłącz interfejs

en: Detached
pl_PL: Odłączono

en: Detached interface %(port)s for instance %(instance)s.
pl_PL: Odłączono interfejs %(port)s dla instancji %(instance)s.

[ctx: Current status of a Volume]
en: Detaching
pl_PL: Odłączanie

en: Details
pl_PL: Szczegóły

en: Developer
pl_PL: Deweloper

en: Device
pl_PL: Urządzenie

en: Device ID
pl_PL: ID urządzenia

en: Device ID attached to the port
pl_PL: ID urządzenia dołączonego do portu

en: Device Name
pl_PL: Nazwa urządzenia

en: Device Owner
pl_PL: Właściciel urządzenia

en: Direct
pl_PL: Bezpośredni

en: Direct Input
pl_PL: Bezpośrednio

en: Direction
pl_PL: Kierunek

en: Disable Domain | Disable Domains
pl_PL[0]: Wyłącz domenę
pl_PL[1]: Wyłącz domeny
pl_PL[2]: Wyłącz domeny

en: Disable Domains
pl_PL: Wyłącz domeny

en: Disable Gateway
pl_PL: Wyłącz bramę

en: Disable HA mode
pl_PL: Wyłącz tryb HA

en: Disable Service
pl_PL: Wyłącz usługę

en: Disable User | Disable Users
pl_PL[0]: Wyłącz użytkownika
pl_PL[1]: Wyłącz użytkowników
pl_PL[2]: Wyłącz użytkowników

en: Disable the compute service.
pl_PL: Wyłącz usługę obliczeniową.

en: Disabled
pl_PL: Wyłączone

[ctx: Current status of a Hypervisor]
en: Disabled
pl_PL: Wyłączone

en: Disabled Domain | Disabled Domains
pl_PL[0]: Wyłączono domenę
pl_PL[1]: Wyłączono domeny
pl_PL[2]: Wyłączono domeny

en: Disabled User | Disabled Users
pl_PL[0]: Wyłączono użytkownika
pl_PL[1]: Wyłączono użytkowników
pl_PL[2]: Wyłączono użytkowników

en: Disabled compute service for host: %s.
pl_PL: Wyłączono usługę obliczeniową dla serwera: %s.

en: Disassociate
pl_PL: Odwiąż

en: Disassociate Floating IP
pl_PL: Odwiąż pływający adres IP

en: Disk
pl_PL: Dysk

en: Disk (GB)
pl_PL: Dysk (GB)

en: Disk Format
pl_PL: Format dysku

en: Disk GB Hours
pl_PL: GB godziny dysku

en: Disk Over Commit
pl_PL: Over commit dysków

en: Disk Partition
pl_PL: Partycjonowanie dysku

en: Display Name
pl_PL: Nazwa wyświetlana

en: Distributed
pl_PL: Rozproszony

en: Do not use a colon ':' with OS::Glance::Images. This resource type does not support the use of colons.
pl_PL: Nie należy używać dwukropka „:” dla OS::Glance::Images. Zasób ten nie wspiera używania dwukropków.

en: Domain "%s" must be disabled before it can be deleted.
pl_PL: Domena „%s” musi najpierw zostać wyłączona, zanim będzie można ją usunąć.

en: Domain Context cleared.
pl_PL: Wyczyszczono kontekst domeny.

en: Domain Context updated to Domain %s.
pl_PL: Zaktualizowano kontekst domeny dla domeny %s.

en: Domain Groups
pl_PL: Grupy domenowe

en: Domain ID
pl_PL: ID domeny

en: Domain Information
pl_PL: Informacje o domenie

en: Domain Members
pl_PL: Członkowie domeny

en: Domain Name
pl_PL: Nazwa domeny

en: Domains
pl_PL: Domeny

en: Domains provide separation between users and infrastructure used by different organizations.
pl_PL: Domeny zapewniają separację między użytkownikami oraz infrastrukturą wykorzystywaną przez różne organizacje.

en: Domains provide separation between users and infrastructure used by different organizations. Edit the domain details to add or remove groups in the domain.
pl_PL: Domeny zapewniają separację między użytkownikami oraz infrastrukturą wykorzystywaną przez różne organizacje. Można edytować szczegóły domeny, aby dodać lub usunąć z niej grupy.

en: Domains:
pl_PL: Domeny:

en: Down
pl_PL: Położono

[ctx: Current state of a Hypervisor]
en: Down
pl_PL: Położono

[ctx: Current status of a Floating IP]
en: Down
pl_PL: Położono

[ctx: Current status of a Network]
en: Down
pl_PL: Położono

[ctx: current status of port]
en: Down
pl_PL: Położono

[ctx: status of a network port]
en: Down
pl_PL: Położono

en: Download CSV Summary
pl_PL: Pobierz podsumowanie w formacie CSV

en: EC2 Access Key
pl_PL: Klucz dostępu EC2

en: EC2 Secret Key
pl_PL: Tajny klucz EC2

en: EC2 URL
pl_PL: Adres URL EC2

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit Consumer
pl_PL: Edytuj konsumenta

en: Edit Domain
pl_PL: Edycja domeny

en: Edit Extra Spec Value: %s
pl_PL: Edycja wartości dodatkowej specyfikacji: %s

en: Edit Flavor
pl_PL: Edytuj odmianę

en: Edit Group
pl_PL: Edycja grupy

en: Edit Host Aggregate
pl_PL: Edytuj agregat hostów

en: Edit Image
pl_PL: Edytuj obraz

en: Edit Instance
pl_PL: Edytuj instancję

en: Edit Metadata Namespace
pl_PL: Edycja metadanych przestrzeni nazw

en: Edit Namespace
pl_PL: Edycja przestrzeni nazw

en: Edit Namespace Attributes
pl_PL: Edycja atrybutów przestrzeni nazw

en: Edit Network
pl_PL: Edytuj sieć

en: Edit Policy
pl_PL: Edytuj zasadę

en: Edit Port
pl_PL: Edytuj port

en: Edit Project
pl_PL: Edytuj projekt

en: Edit Public/Protected attributes for the namespace.
pl_PL: Edycja publicznych/chronionych atrybutów przestrzeni nazw.

en: Edit QoS Spec Consumer
pl_PL: Edycja konsumenta specyfikacji QoS

en: Edit Router
pl_PL: Edytuj router

en: Edit Security Group
pl_PL: Edytuj grupę zabezpieczeń

en: Edit Security Groups
pl_PL: Modyfikuj grupy zabezpieczeń

en: Edit Snapshot
pl_PL: Edytuj migawkę

en: Edit Spec
pl_PL: Edytuj specyfikację

en: Edit Subnet
pl_PL: Modyfikuj podsieć

en: Edit Volume
pl_PL: Edytuj wolumen

en: Edit Volume Type
pl_PL: Edycja typu wolumenu

en: Edit Volume Type Extra Spec
pl_PL: Edycja dodatkowej specyfikacji typu wolumenu

en: Edit the image details.
pl_PL: Edycja szczegółów obrazu.

en: Edit the instance details.
pl_PL: Edycja szczegółów instancji.

en: Edit the project details.
pl_PL: Edycja szczegółów projektu.

en: Edit the role's details.
pl_PL: Edycja szczegółów roli

en: Edit the user's details, including the Primary Project.
pl_PL: Edycja szczegółów użytkownika, wraz z głównym projektem.

en: Egress
pl_PL: Wychodzący

en: Enable DHCP
pl_PL: Włącz DHCP

en: Enable Domain | Enable Domains
pl_PL[0]: Włącz domenę
pl_PL[1]: Włącz domeny
pl_PL[2]: Włącz domeny

en: Enable Domains
pl_PL: Włącz domeny

en: Enable HA mode
pl_PL: Włącz tryb HA

en: Enable Service | Enable Services
pl_PL[0]: Włącz usługę
pl_PL[1]: Włącz usługi
pl_PL[2]: Włącz usługi

en: Enable User | Enable Users
pl_PL[0]: Włącz użytkownika
pl_PL[1]: Włącz użytkowników
pl_PL[2]: Włącz użytkowników

en: Enabled
pl_PL: Włączone

[ctx: Current status of a Hypervisor]
en: Enabled
pl_PL: Włączone

en: Enabled Domain | Enabled Domains
pl_PL[0]: Włączono domenę
pl_PL[1]: Włączono domeny
pl_PL[2]: Włączono domeny

en: Enabled Service | Enabled Services
pl_PL[0]: Włączono usługę
pl_PL[1]: Włączono usługi
pl_PL[2]: Włączono usługi

en: Enabled User | Enabled Users
pl_PL[0]: Włączono użytkownika
pl_PL[1]: Włączono użytkowników
pl_PL[2]: Włączono użytkowników

en: Encrypted
pl_PL: Zaszyfrowane

en: Encrypted Password
pl_PL: Zaszyfrowane hasło

en: Encryption
pl_PL: Szyfrowanie

en: Endpoints
pl_PL: Adresy

en: Enter Network Address manually
pl_PL: Należy ręcznie podać adres sieci

en: Enter a value for ICMP code in the range (-1: 255)
pl_PL: Należy podać kod ICMP z zakresu (-1 : 255)

en: Enter a value for ICMP type in the range (-1: 255)
pl_PL: Należy podać typ ICMP z zakresu (-1 :255)

en: Enter an integer value between 1 and 65535.
pl_PL: Należy podać wartość całkowitą z przedziału 1 do 65535.

en: Ephemeral Disk
pl_PL: Ulotny dysk

en: Ephemeral Disk (GB)
pl_PL: Ulotny dysk (GB)

[ctx: Current status of a Floating IP]
en: Error
pl_PL: Błąd

[ctx: Current status of a Network]
en: Error
pl_PL: Błąd

[ctx: Current status of a Volume]
en: Error
pl_PL: Błąd

[ctx: Current status of a Volume Backup]
en: Error
pl_PL: Błąd

[ctx: Current status of an Instance]
en: Error
pl_PL: Błąd

[ctx: current status of port]
en: Error
pl_PL: Błąd

[ctx: current status of router]
en: Error
pl_PL: Błąd

en: Error Downloading RC File: %s
pl_PL: Błąd podczas pobierania pliku RC: %s

[ctx: Current status of a Volume]
en: Error Extending
pl_PL: Błąd podczas rozszerzania

[ctx: Current status of a Volume]
en: Error Restoring
pl_PL: Błąd podczas przywracania

[ctx: Current status of a Volume Backup]
en: Error Restoring
pl_PL: Błąd w trakcie przywracania

en: Error adding Hosts to the aggregate.
pl_PL: Błąd podczas dodawania hostów do agregatu.

[ctx: Current status of a Volume]
en: Error deleting
pl_PL: Błąd podczas usuwania

en: Error editing QoS Spec consumer.
pl_PL: Nie można edytować specyfikacji konsumenta QoS.

en: Error getting metadata definitions.
pl_PL: Błąd podczas pobierania definicji metadanych.

en: Error getting resource type associations.
pl_PL: Nie można pobrać powiązań typów zasobów.

en: Error updating QoS Spec association.
pl_PL: Nie można zaktualizować powiązania specyfikacji QoS.

en: Error updating attributes for namespace.
pl_PL: Nie można zaktualizować atrybutów przestrzeni nazw.

en: Error updating resource types for namespace %s.
pl_PL: Nie można aktualizować typów zasobów dla przestrzeni nazw %s.

en: Error when adding or removing hosts.
pl_PL: Błąd w trakcie dodawania lub usuwania hosta.

en: Error writing zipfile: %(exc)s
pl_PL: Błąd podczas zapisu pliku zip: %(exc)s

en: Ether Type
pl_PL: Typ medium

en: Evacuate Host
pl_PL: Ewakuuj serwer

en: Evacuate the servers from the selected down host to an active target host.
pl_PL: Ewakuuje serwery z wybranego położonego hosta na aktywny host docelowy.

en: Example: The prefix 'hw:' is added to OS::Nova::Flavor for the Virtual CPU Topology namespace so that the properties will be prefixed with 'hw:' when applied to flavors.
pl_PL: Przykładowo, prefix „hw:”jest dodawany do OS::Nova::Flavor dla przestrzeni nazwy Virtual CPU Topology, tak by właściwości były prefiksowane ciągiem „w:” podczas nakładania na odmiany.

en: Extend Volume
pl_PL: Rozszerz wolumen

en: Extend the size of a volume.
pl_PL: Rozszerzanie rozmiaru wolumenu.

[ctx: Current status of a Volume]
en: Extending
pl_PL: Rozszerzanie

en: Extending volume: "%s"
pl_PL: Rozszerzanie wolumenu: "%s"

en: External Fixed IPs
pl_PL: Zewnętrzne stałe adresy IP

en: External Gateway
pl_PL: Zewnętrzna brama

en: External Network
pl_PL: Zewnętrzna sieć

en: External network "%(ext_net_id)s" expected but not found for router "%(router_id)s".
pl_PL: Spodziewano się zewnętrznej sieci „%(ext_net_id)s”, jednakże nie znaleziono jej dla routera „%(router_id)s”.

en: Extra Specs
pl_PL: Dodatkowe opcje

[ctx: Power state of an Instance]
en: Failed
pl_PL: Nieudane

en: Failed to add %(users_to_add)s project members%(group_msg)s and set project quotas.
pl_PL: Nie można dodać %(users_to_add)s członków projektu %(group_msg)s oraz ustawić limitów projektu.

en: Failed to add %s project groups and update project quotas.
pl_PL: Nie można dodać %s grup projektów oraz zaktualizować limitów projektu.

en: Failed to add agent %(agent_name)s for network %(network)s.
pl_PL: Nie można dodać agenta %(agent_name)s dla sieci %(network)s.

en: Failed to create network %s
pl_PL: Błąd przy tworzeniu sieci %s

en: Failed to create router "%s".
pl_PL: Nie można utworzyć routera „%s”.

en: Failed to delete network "%s"
pl_PL: Nie można usunąć sieci „%s

en: Failed to delete port %s
pl_PL: Nie można usunąć portu %s

en: Failed to disable compute service for host: %s.
pl_PL: Nie można wyłączyć usługi obliczeniowej dla hosta: %s/.

en: Failed to evacuate host: %s.
pl_PL: Nie można ewakuować hosta: %s.

en: Failed to evacuate instances: %s
pl_PL: Nie można ewakuować instancji: %s

en: Failed to get network list.
pl_PL: Nie można pobrać listy sieci.

en: Failed to live migrate instance to host "%s".
pl_PL: Nie można wykonać migracji na żywo instancji na hosta „%s”.

en: Failed to migrate host "%s".
pl_PL: Nie można zmigrować serwera „%s”.

en: Failed to migrate instances: %s
pl_PL: Nie można zmigrować instancji: %s

en: Failed to migrate volume.
pl_PL: Nie można zmigrować wolumenu.

en: Failed to modify %(users_to_modify)s project members%(group_msg)s and update project quotas.
pl_PL: Nie można zmodyfikować %(users_to_modify)s członków projektu%(group_msg)s i zaktualizować limitów projektu.

en: Failed to modify %s domain groups.
pl_PL: Nie można zmodyfikować grup domenowych %s.

en: Failed to modify %s project members and update domain groups.
pl_PL: Nie można zmodyfikować członków projektu %s oraz zaktualizować grup domennowych.

en: Failed to modify %s project members, update project groups and update project quotas.
pl_PL: Nie można zmodyfikować %s członków projektu, zaktualizować grup projektów oraz limitów projektu.

en: Failed to perform requested operation on instance "%s", the instance has an error status
pl_PL: Nie można wykonać żądanej czynności dla instancji „%s”, instancja znajduje się w stanie błędu.

en: Failed to update network %s
pl_PL: Błąd przy aktualizacji sieci %s

en: Failed to update router %s
pl_PL: Nie można zaktualizować routera %s

en: False
pl_PL: Fałsz

en: Fault
pl_PL: Defekt

en: Filter
pl_PL: Filtr

en: Fingerprint
pl_PL: Odcisk palca

[ctx: Task status of an Instance]
en: Finishing Resize or Migrate
pl_PL: Kończenie zmiany rozmiaru lub migracji

en: Fixed IP Address
pl_PL: Stały adres IP

en: Fixed IPs
pl_PL: Stałe adresy IP

en: Flat
pl_PL: Płaska

en: Flavor
pl_PL: Odmiana

en: Flavor Access
pl_PL: Dostępność odmian

en: Flavor Choice
pl_PL: Wybór odmiany

en: Flavor Details
pl_PL: Szczegóły odmiany

en: Flavor ID
pl_PL: ID odmiany

en: Flavor ID =
pl_PL: ID odmiany =

en: Flavor Information
pl_PL: Informacje o odmianie

en: Flavor Name
pl_PL: Nazwa odmiany

en: Flavor name cannot be empty.
pl_PL: Nazwa odmiany nie może być pusta.

en: Flavors
pl_PL: Odmiany

en: Flavors define the sizes for RAM, disk, number of cores, and other resources and can be selected when users deploy instances.
pl_PL: Odmiany określają rozmiary pamięci RAM, dysku, ilość rdzeni oraz inne zasobów i mogą być wybrane przez użytkownika podczas wdrażania instancji.

en: Floating IP
pl_PL: Pływające IP

en: Floating IP Address (optional)
pl_PL: Pływający adres IP (opcjonalne)

en: Floating IP Details
pl_PL: Szczegóły pływającego adresu IP

en: Floating IP address
pl_PL: Pływający adres IP

en: Floating IPs
pl_PL: Pływające adresy IP

en: For TCP and UDP rules you may choose to open either a single port or a range of ports. Selecting the "Port Range" option will provide you with space to provide both the starting and ending ports for the range. For ICMP rules you instead specify an ICMP type and code in the spaces provided.
pl_PL: Dla reguł protokołów TCP i UDP można otworzyć pojedynczy port lub zakres portów. Wybranie opcji „Zakres portów” wyświetli pola pozwalające na podanie zarówno początku jak i końca zakresu. Dla reguł protokołu ICMP natomiast, podaje się jego typ i kod.

en: Forbidden
pl_PL: Zabronione

[ctx: Force upload volume in in-use status to image]
en: Force
pl_PL: Wymuś

en: Force Host Copy
pl_PL: Wymuś kopiowanie hosta

en: Forcing to create snapshot "%s" from attached volume.
pl_PL: Wymuszanie utworzenia migawki „%s” z dołączonego wolumenu.

en: Free IPs
pl_PL: Wolne adresy IP

en: From Port
pl_PL: Od portu

en: From here you can add a DHCP agent for the network.
pl_PL: Tutaj możesz dodać agenta DHCP do sieci.

en: From here you can allocate a floating IP to a specific project.
pl_PL: Pozwala na przypisanie pływającego adresu IP dla konkretnego projektu.

en: From here you can create a snapshot of a volume.
pl_PL: Pozwala na utworzenie migawki wolumenu.

en: Gateway IP
pl_PL: IP bramy

en: Gateway IP and IP version are inconsistent.
pl_PL: Adres IP bramy oraz wersja protokołu IP są niespójne.

en: Gateway interface is added
pl_PL: Dodano interfejs bramy

en: Go
pl_PL: Przejdź

en: Group "%s" was successfully created.
pl_PL: Grupa „%s” została utworzona

en: Group ID
pl_PL: ID grupy

en: Group Management
pl_PL: Zarządzanie grupami

en: Group Management: {{ group.name }}
pl_PL: Zarządzanie grupami: {{ group.name }}

en: Group Members
pl_PL: Członkowie grupy

en: Group has been updated successfully.
pl_PL: Zaktualizowano grupę.

en: Groups
pl_PL: Grupy

en: Groups are used to manage access and assign roles to multiple users at once. After creating the group, edit the group to add users.
pl_PL: Grupy są wykorzystywane do zarządzania dostępem oraz przyznawania ról dla wielu użytkowników równocześnie. Po utworzeniu grupy należy ją edytować, aby dodać użytkowników.

note: Translators: High Availability mode of Neutron router
en: HA mode
pl_PL: Tryb wysokiej dostępności (HA)

[ctx: Current status of an Instance]
en: Hard Reboot
pl_PL: Twardy restart

en: Hard Reboot Instance | Hard Reboot Instances
pl_PL[0]: Twardo uruchom ponownie instancję
pl_PL[1]: Twardo uruchom ponownie instancje
pl_PL[2]: Twardo uruchom ponownie instancje

en: Hard Rebooted Instance | Hard Rebooted Instances
pl_PL[0]: Twardo uruchomiono ponownie instancję
pl_PL[1]: Twardo uruchomiono ponownie instancje
pl_PL[2]: Twardo uruchomiono ponownie instancje

en: Help
pl_PL: Pomoc

en: High Availability Mode
pl_PL: Tryb wysokiej dostępności (HA)

en: Home
pl_PL: Start

en: Host Aggregate Information
pl_PL: Informacje agregatów hostów

en: Host Aggregates
pl_PL: Agregaty hostów

en: Host Routes
pl_PL: Trasy hosta

en: Host Routes format error: Destination CIDR and nexthop must be specified (value=%s)
pl_PL: Błędny format tras hostów: Należy podać docelowy CIDR oraz następny przeskok (wartość=%s)

en: Host aggregates divide an availability zone into logical units by grouping together hosts. Create a host aggregate then select the hosts contained in it.
pl_PL: Agregaty hostów poprzez grupowanie ze sobą hostów, dzielą strefy dostępności w logiczne jednostki. Utwórz nowy agregat hostów a następnie wybierz hosty, które ma zawierać.

en: Host aggregates divide an availability zone into logical units by grouping together hosts. Edit the aggregate host to select hosts contained in it.
pl_PL: Agregaty hostów dzielą strefę dostępności w logiczne jednostki poprzez grupowanie hostów ze sobą. Należy edytować agregat hostów, by wybrać zawarte w nim hosty.

en: Hostname
pl_PL: Nazwa hosta

en: Hosts
pl_PL: Hosty

en: Hypervisor
pl_PL: Hipernadzorca

en: Hypervisor Instances
pl_PL: Instancje hipernadzorców

en: Hypervisor Servers
pl_PL: Serwery hipernadzorców

en: Hypervisor Summary
pl_PL: Podsumowanie hipernadzorców

en: Hypervisors
pl_PL: Hipernadzorcy

en: IP Address
pl_PL: Adres IP

en: IP Address (optional)
pl_PL: Adres IP (niewymagany)

en: IP Addresses
pl_PL: Adres IP

en: IP Protocol
pl_PL: Protokół IP

en: IP Version
pl_PL: Wersja IP

en: IP address %s associated.
pl_PL: Powiązano adres IP %s.

en: IP address allocation pools. Each entry is: start_ip_address,end_ip_address (e.g., 192.168.1.100,192.168.1.120) and one entry per line.
pl_PL: Pule alokacji adresów IP. Każdy wpis w osobnej linii w postaci: początkowy_adres_IP,końcowy_adres_IP (np. 192.168.1.100,192.168.1.120)

en: IP address list of DNS name servers for this subnet. One entry per line.
pl_PL: Lista adresów IP serwerów DNS dla tej podsieci. Jeden wpis na linię.

en: IP address of Gateway (e.g. 192.168.0.254) The default value is the first IP of the network address (e.g. 192.168.0.1 for 192.168.0.0/24, 2001:DB8::1 for 2001:DB8::/48). If you use the default, leave blank. If you do not want to use a gateway, check 'Disable Gateway' below.
pl_PL: Adres IP bramki (np. 192.168.0.254). Domyślną wartością jest pierwszy adres IP sieci (np. 192.168.0.1 dla 192.168.0.0/24, 2001:DB8::1 dla 2001:DB8::/48). Należy pozostawić puste, by skorzystać z domyślnej wartości. Jeśli nie ma być używana bramka, należy zaznaczy pole wyboru "Wyłącz bramkę" poniżej.

en: IPv4 Address =
pl_PL: Adres IPv4 =

en: IPv6 Address =
pl_PL: Adres IPv6 =

en: IPv6 Address Configuration Mode
pl_PL: Tryb konfiguracji adresu IPv6

en: Identifier
pl_PL: Identyfikator

en: Identifier Type
pl_PL: Typ identyfikatora

en: Identity
pl_PL: Tożsamość

en: Identity service does not allow editing user data.
pl_PL: Usługa tożsamości nie pozwala na edycję danych użytkownika.

en: Identity service does not allow editing user password.
pl_PL: Usługa tożsamości nie pozwala na edycję hasła użytkownika.

en: If "No volume type" is selected, the volume will be created without a volume type.
pl_PL: Jeśli „Nie wybrano typu wolumenu” jest zaznaczone, wolumen zostanie utworzony bez typu.

en: If console is not responding to keyboard input: click the grey status bar below.
pl_PL: Jeśli konsola nie odpowiada na naciskanie klawiszy, należy kliknąć szary pasek stanu poniżej.

en: Image
pl_PL: Obraz

[ctx: Type of an image]
en: Image
pl_PL: Obraz

[ctx: Task status of an Instance]
en: Image Backup
pl_PL: Kopia zapasowa obrazu

en: Image File
pl_PL: Plik obrazu

en: Image ID =
pl_PL: ID obrazu =

en: Image Location
pl_PL: Położenie obrazu

en: Image Name
pl_PL: Nazwa obrazu

en: Image Name =
pl_PL: Nazwa obrazu =

[ctx: Task status of an Instance]
en: Image Pending Upload
pl_PL: Ładowanie obrazu w toku

[ctx: Task status of an Instance]
en: Image Snapshot Pending
pl_PL: Tworzenie obrazu w toku

en: Image Source
pl_PL: Źródło obrazu

[ctx: Task status of an Instance]
en: Image Uploading
pl_PL: Ładowanie obrazu

en: Image source must be specified
pl_PL: Źródło obrazu musi być podane

en: Image was successfully updated.
pl_PL: Zaktualizowano obraz.

en: Images
pl_PL: Obrazy

en: Import Key Pair
pl_PL: Importuj parę kluczy

en: Import Namespace
pl_PL: Importuj przestrzeń nazw

[ctx: Current status of a Volume]
en: In-use
pl_PL: W użyciu

en: Information
pl_PL: Informacja

en: Ingress
pl_PL: Przychodzący

en: Injected Files
pl_PL: Wstrzyknięte pliki

en: Instance
pl_PL: Instancja

en: Instance Action List
pl_PL: Lista akcji instancji

en: Instance Admin Password
pl_PL: Hasło administracyjne instancji

en: Instance Console
pl_PL: Konsola instancji

en: Instance Console Log
pl_PL: Log konsoli instancji

en: Instance ID
pl_PL: ID instancji

en: Instance Name
pl_PL: Nazwa instancji

en: Instance Overview
pl_PL: Przegląd instancji

en: Instance Password is not set or is not yet available
pl_PL: Nie ustawiono hasła instancji lub nie jest ono jeszcze dostępne

en: Instance Security Groups
pl_PL: Grupy zabezpieczeń instancji

en: Instances
pl_PL: Instancje

en: Insufficient privilege level to retrieve image list.
pl_PL: Brak uprawnień do pobrania listy obrazów.

en: Insufficient privilege level to view domain information.
pl_PL: Brak uprawnień do przeglądania informacji o domenie.

en: Insufficient privilege level to view group information.
pl_PL: Brak uprawnień do przeglądania informacji o grupie.

en: Insufficient privilege level to view project information.
pl_PL: Brak uprawnień do przeglądania informacji o projekcie.

en: Insufficient privilege level to view role information.
pl_PL: Brak uprawnień do przeglądania informacji o roli.

en: Insufficient privilege level to view user information.
pl_PL: Brak uprawnień do przeglądania informacji o użytkowniku.

en: Interface added
pl_PL: Dodano interfejs

en: Interfaces
pl_PL: Interfejsy

en: Internal Interface
pl_PL: Wewnętrzny interfejs

en: Internal:
pl_PL: Wewnętrzne"

en: Invalid date format: Using today as default.
pl_PL: Błędny format daty: ustawiono dzień dzisiejszy jako domyślny.

en: Invalid time period. The end date should be more recent than the start date.
pl_PL: Nieprawidłowy przedział czasowy. Data końcowa powinna być nowsza od daty początkowej.

en: Invalid time period. You are requesting data from the future which may not exist.
pl_PL: Nieprawidłowy przedział czasowy. Próba pobrania danych z przyszłości, które mogą nie istnieć.

en: Items Per Page
pl_PL: Pozycji na stronę

en: Kernel
pl_PL: Jądro

en: Kernel ID
pl_PL: ID jądra

en: Key
pl_PL: Klucz

en: Key Name
pl_PL: Nazwa klucza

en: Key Pair
pl_PL: Para kluczy

en: Key Pair Details
pl_PL: Szczegóły pary kluczy

en: Key Pair Name
pl_PL: Nazwa pary kluczy

en: Key Pairs
pl_PL: Pary kluczy

en: Key Pairs are how you login to your instance after it is launched.
pl_PL: Pary kluczy są sposobem na zalogowanie się do instancji po jej uruchomieniu.

en: Key Size (bits)
pl_PL: Rozmiar klucza (w bitach)

en: Key-Value Pairs
pl_PL: Pary klucz - wartość

[ctx: Current status of an Image]
en: Killed
pl_PL: Ubito

en: Language
pl_PL: Język

[ctx: Time since the last update]
en: Last Updated
pl_PL: Ostatnio zaktualizowano

en: Launch
pl_PL: Uruchom

en: Launch Instance
pl_PL: Uruchom instancję

en: Launch Instance (Quota exceeded)
pl_PL: Uruchom instancję (przekroczono limit)

en: Launch as Instance
pl_PL: Uruchom jako Instancję

en: Length of Injected File Path
pl_PL: Długość wstrzykiwanej ścieżki plików

en: Live Migrate
pl_PL: Migruj na żywo

en: Live Migrate Instance
pl_PL: Migruj na żywo instancję

en: Live migrate an instance to a specific host.
pl_PL: Migracja na żywo instancji na podany host.

en: Load Balancer VIP %s
pl_PL: VIP load balancera %s

en: Local
pl_PL: Lokalna

en: Local Disk Usage
pl_PL: Wykorzystanie lokalnych dysków

en: Local Storage (total)
pl_PL: Lokalna pamięć masowa (łącznie)

en: Local Storage (used)
pl_PL: Lokalna pamięć masowa (wykorzystana)

en: Lock Instance | Lock Instances
pl_PL[0]: Zablokuj instancję
pl_PL[1]: Zablokuj instancje
pl_PL[2]: Zablokuj instancje

en: Locked Instance | Locked Instances
pl_PL[0]: Zablokowano instancję
pl_PL[1]: Zablokowano instancje
pl_PL[2]: Zablokowano instancje

en: Log
pl_PL: Logi

en: Log Length
pl_PL: Długość logu

en: Log Lines Per Instance
pl_PL: Ilość linii logów dla instancji

en: Log length must be a nonnegative integer.
pl_PL: Długość pliku logu musi być liczbą całkowitą większą od zera.

en: MAC Address
pl_PL: Adres MAC

en: MAC Learning State
pl_PL: Stan MAC learning

en: Manage
pl_PL: Zarządzaj

en: Manage Attachments
pl_PL: Zarządzanie dowiązaniami

en: Manage Floating IP Associations
pl_PL: Zarządzanie powiązaniami pływających adresów IP

en: Manage Hosts
pl_PL: Zarządzaj hostami

en: Manage Hosts Aggregate
pl_PL: Zarządzaj agregatem hostów

en: Manage Hosts within Aggregate
pl_PL: Zarządzanie hostami wewnątrz agregatu

en: Manage Members
pl_PL: Zarządzaj członkami

en: Manage QoS Spec Association
pl_PL: Zarządzanie powiązaniami specyfikacji QoS

en: Manage Rules
pl_PL: Zarządzaj regułami

en: Manage Security Group Rules: {{ security_group.name }} ({{ security_group.id }})
pl_PL: Zarządzanie regułami grupy zabezpieczeń: {{ security_group.name }} ({{ security_group.id }})

en: Manage Specs
pl_PL: Zarządzanie specyfikacjami

en: Manage Volume
pl_PL: Zarządzaj wolumenem

en: Manage Volume Attachments
pl_PL: Zarządzaj powiązaniami wolumenów

en: Manual
pl_PL: Ręczne

en: Mapped Fixed IP Address
pl_PL: Mapowano stały adres IP

en: Mapped IP Address
pl_PL: Zmapowany adres IP

en: Max. Size (MB) =
pl_PL: Maks. rozmiar (MB) =

en: Memory MB Hours
pl_PL: MB pamięci (w godzinach)

en: Memory Usage
pl_PL: Wykorzystanie pamięci

en: Message
pl_PL: Wiadomość

en: Metadata
pl_PL: Metadane

en: Metadata Definition File
pl_PL: Plik definicji metadanych

en: Metadata Definitions
pl_PL: Definicje metadanych

en: Metadata Items
pl_PL: Pozycje metadanych

en: MidoNet Uplink
pl_PL: Uplink MidoNet

en: Migrate
pl_PL: Migruj

en: Migrate Host
pl_PL: Migruj serwer

en: Migrate Instance | Migrate Instances
pl_PL[0]: Migruj instancję
pl_PL[1]: Migruj instancje
pl_PL[2]: Migruj instancje

en: Migrate Volume
pl_PL: Migruj wolumen

en: Migrate all instances from a host with disabled nova-compute service. Optionally you can choose type of migration. All running instances of the host can be Live Migrated. Cold Migration is trying to use 'nova migrate' on each instance of migrated host.
pl_PL: Migruje wszystkie instancje z serwera z wyłączoną usługą nova-compute. Pozwala na wybranie typu migracji. Wszystkie instancje działające na serwerze mogą by migrowane na żywo. Zimna migracja próbuje wykorzystać 'nova migrate' dla każdej instancji na migrowanym serwerze.

[ctx: Current status of an Instance]
en: Migrating
pl_PL: W trakcie migracji

[ctx: Task status of an Instance]
en: Migrating
pl_PL: W trakcie migracji

en: Migrating instances may cause some unrecoverable results.
pl_PL: Migrowanie instancji może spowodować nieprzywracalne skutki.

en: Migration Policy
pl_PL: Polityka migracji

en: Min Disk
pl_PL: Min. dysku

en: Min RAM
pl_PL: Min. RAM

en: Min. Size (MB) =
pl_PL: Min. rozmiar (MB) =

en: Minimum Disk (GB)
pl_PL: Minimalny dysk (GB)

en: Minimum RAM (MB)
pl_PL: Minimalna ilość RAM (MB)

en: Modified domain "%s".
pl_PL: Zmodyfikowano domenę „%s”.

en: Modified instance "%s".
pl_PL: Zmodyfikowano instancję „%s”.

en: Modified project "%s".
pl_PL: Zmodyfikowano projekt „%s”.

en: Modify Access
pl_PL: Modyfikuj dostęp

en: Modify Consumer
pl_PL: Modyfikacja konsumenta

en: Modify Groups
pl_PL: Modyfikuj grupy

en: Modify Quotas
pl_PL: Modyfikuj limity

en: Modify dashboard settings for your user.
pl_PL: Modyfikacja ustawień tablicy dla użytkownika.

en: Modify name and description of a volume.
pl_PL: Zmiana nazwy i opisu wolumenu.

en: Modify the name and description of a snapshot.
pl_PL: Zmiana nazwy i opisu migawki.

en: N/A
pl_PL: n.d.

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Name =
pl_PL: Nazwa =

en: Name or other identifier for existing volume
pl_PL: Nazwa lub identyfikator istniejącego wolumenu

en: Name: %(name)s ID: %(uuid)s
pl_PL: Nazwa: %(name)s ID: %(uuid)s

en: Namespace
pl_PL: Przestrzeń nazw

en: Namespace %s has been created.
pl_PL: Utworzono przestrzeń nazw %s.

en: Namespace Definition Source
pl_PL: Źródło definicji przestrzeni nazw

en: Namespace JSON
pl_PL: JSON przestrzeni nazw

en: Namespace Overview
pl_PL: Przegląd przestrzeni nazw

en: Namespace Resource Type Associations
pl_PL: Powiązania typów zasobów przestrzeni nazw

en: Namespace successfully updated.
pl_PL: Zaktualizowano przestrzeń nazw.

en: Namespaces
pl_PL: Przestrzenie nazw

en: Namespaces can be associated to different resource types. This makes the properties in the namespace visible in the 'Update Metadata' action for that type of resource.
pl_PL: Przestrzenie nazw mogą być powiązane z różnymi typami zasobów. Pozwala to wyświetlić właściwości w przestrzeni nazw dla akcji „Aktualizuj metadane”dla tego typu zasobu.

en: Network
pl_PL: Sieć

en: Network %s was successfully updated.
pl_PL: Sieć %s została zaktualizowana.

en: Network Address
pl_PL: Adres sieci

en: Network Address Source
pl_PL: Źródłowy adres sieci

en: Network Address and IP version are inconsistent.
pl_PL: Adres sieci i wersja protokołu IP są niespójne.

en: Network Agents
pl_PL: Agenci sieciowi

en: Network Details
pl_PL: Szczegóły sieci

en: Network ID
pl_PL: ID sieci

en: Network Mask
pl_PL: Maska sieciowa

en: Network Name
pl_PL: Nazwa sieci

en: Network Topology
pl_PL: Topologia sieci

en: Network Type:
pl_PL: Typ sieci:

en: Network address in CIDR format (e.g. 192.168.0.0/24)
pl_PL: Adres sieci w formacie CIDR (np. 192.168.0.0/24)

en: Network address in CIDR format (e.g. 192.168.0.0/24, 2001:DB8::/48)
pl_PL: Adres sieciowy w formacie CIDR (np. 192.168.0.0/24, 2001:DB8::/48)

en: Network list can not be retrieved.
pl_PL: Nie można pobrać listy sieci.

[ctx: Task status of an Instance]
en: Networking
pl_PL: Sieć

en: Networks
pl_PL: Sieci

en: Never
pl_PL: Nigdy

en: Never updated
pl_PL: Nigdy nie aktualizowane

en: New DHCP Agent
pl_PL: Nowy agent DHCP

en: New Flavor
pl_PL: Nowa odmiana

en: New Host
pl_PL: Nowy host

en: New name cannot be empty.
pl_PL: Nowa nazwa nie może być pusta

en: New name conflicts with another volume type.
pl_PL: Nowa nazwa konfliktuje z innym typem wolumenu.

en: New password
pl_PL: Nowe hasło

en: New size must be greater than current size.
pl_PL: Nowy rozmiar musi być większy niż bieżący.

en: Next Hop
pl_PL: Następny przeskok

en: Next Hop IP must be a part of one of the subnets to which the router interfaces are connected.
pl_PL: Adres IP następnego przeskoku musi być częścią jednej z podsieci do której są dołączone interfejsy routera.

en: No
pl_PL: Nie

en: No Host selected.
pl_PL: Nie wybrano hosta.

en: No Hosts found.
pl_PL: Nie znaleziono hostów.

en: No Ports available
pl_PL: Brak dostępnych portów

[ctx: Power state of an Instance]
en: No State
pl_PL: Bez stanu

en: No associated fixed IP
pl_PL: Nie przypisano stałego adresu IP

en: No associations defined.
pl_PL: Nie zdefiniowane powiązań.

en: No attached device
pl_PL: Brak przyłączonych urządzeń

en: No availability zones found
pl_PL: Nie znaleziono stref dostępności

en: No available console found.
pl_PL: Nie znaleziono dostępnej konsoli.

en: No available projects
pl_PL: Brak dostępnych projektów

en: No flavors available
pl_PL: Brak dostępnych odmian

en: No floating IP addresses allocated
pl_PL: Nie alokowano pływających adresów IP

en: No floating IP pools available
pl_PL: Brak dostępnych pul pływających adresów IP

en: No floating IP pools with IPv4 subnet available
pl_PL: Brak pól pływających adresów IP dla dostępnych podsieci IPv4

en: No groups found.
pl_PL: Nie znaleziono grup.

en: No groups.
pl_PL: Brak grup.

en: No host selected.
pl_PL: Nie wybrano hosta.

en: No hosts found.
pl_PL: Nie znaleziono hostów.

en: No images available
pl_PL: Brak dostępnych obrazów.

en: No input was provided for the namespace content.
pl_PL: Nie podano żadnego źródła zawartości z przestrzenią nazw.

en: No instances available
pl_PL: Brak dostępnych instancji

en: No key pairs available
pl_PL: Brak dostępnych par kluczy

en: No networks available
pl_PL: Brak dostępnych sieci

en: No new QoS spec available
pl_PL: Brak dostępnych nowych specyfikacji QoS

en: No options specified
pl_PL: Nie podano opcji

en: No other agents available.
pl_PL: Brak dostępnych agentów.

en: No other hosts available
pl_PL: Brak innych dostępnych serwerów

en: No other hosts available.
pl_PL: Nie ma dostępnych hostów.

en: No other volume types available
pl_PL: Brak innych typów wolumenów

en: No ports available
pl_PL: Brak dostępnych portów

en: No project available
pl_PL: Brak dostępnych projektów

en: No projects found.
pl_PL: Nie znaleziono projektów.

en: No projects selected. All projects can use the flavor.
pl_PL: Nie wybrano projektów. Dowolny projekt może korzystać z tej odmiany.

en: No router
pl_PL: Brak routera

en: No rules defined.
pl_PL: Nie zdefiniowano reguł.

en: No security groups available
pl_PL: Brak dostępnych grup zabezpieczeń

en: No security groups enabled.
pl_PL: Nie włączono grup zabezpieczeń.

en: No security groups found.
pl_PL: Nie znaleziono grup zabezpieczeń.

en: No source, empty volume
pl_PL: Brak źródła, pusty wolumen

en: No subnets available
pl_PL: Brak dostępnych podsieci

en: No users found.
pl_PL: Nie znaleziono użytkowników

en: No users.
pl_PL: Brak użytkowników.

en: No volume type
pl_PL: Brak typu wolumenu

en: No volumes attached.
pl_PL: Nie dołączono wolumenów.

en: No volumes available
pl_PL: Brak dostępnych wolumenów

en: Non-Members
pl_PL: Nie są członkami

en: None
pl_PL: Brak

[ctx: Task status of an Instance]
en: None
pl_PL: Brak

en: None (removes spec)
pl_PL: Brak (usuwa specyfikację)

en: Normal
pl_PL: Normalny

en: Not attached
pl_PL: Nie podłączono

en: Not available
pl_PL: Niedostępne

en: Note:
pl_PL: Notatka:

en: Number of Instances
pl_PL: Liczba instancji

en: Number of Snapshots
pl_PL: Ilość migawek

en: Number of VCPUs
pl_PL: Liczba VCPU

en: Number of Volumes
pl_PL: Liczba wolumenów

en: Number of log lines to be shown per instance
pl_PL: Ilość linii logów wyświetlana per instancja

en: OR Copy/Paste your Private Key
pl_PL: lub skopiuj/wklej klucz prywatny

en: Object Store
pl_PL: Magazyn obiektów

en: Old Flavor
pl_PL: Poprzednia odmiana

en: On Demand
pl_PL: Na żądanie

en: Once a floating IP is released, there is no guarantee the same IP can be allocated again.
pl_PL: Po zwolnieniu pływającego adresu IP, nie ma gwarancji że będzie można ponownie przypisać ten sam adres IP.

en: Only definitions in raw JSON format are supported.
pl_PL: Wspierane są tylko definicję w formacie JSON.

en: Open Port
pl_PL: Otwarty port

en: Open Port/Port Range:
pl_PL: Otwarty port/zakres portów:

en: Optionally, you may choose to create a new volume.
pl_PL: Dodatkowo pozwala na utworzenie nowego wolumenu.

en: Other Protocol
pl_PL: Inny protokół

en: Out of range float values are not JSON compliant: %r
pl_PL: Wartości spoza zakresu liczb zmiennoprzecinkowych (float) nie są kompatybilne z formatem JSON: %r

en: Overview
pl_PL: Przegląd

en: Owner
pl_PL: Właściciel

en: Page Not Found
pl_PL: Nie znaleziono strony

en: Password
pl_PL: Hasło

[ctx: Current status of an Instance]
en: Password
pl_PL: Hasło

en: Password changed. Please log in again to continue.
pl_PL: Hasło zmienione. Proszę się zalogować ponownie aby kontynuować.

en: Password changed. Please log in to continue.
pl_PL: Zmieniono hasło. Proszę się zalogować, aby kontynuować.

en: Passwords do not match.
pl_PL: Hasła nie pasują

[ctx: Action log of an instance]
en: Pause
pl_PL: Pauza

en: Pause Instance | Pause Instances
pl_PL[0]: Wstrzymaj instancję
pl_PL[1]: Wstrzymaj instancje
pl_PL[2]: Wstrzymaj instancje

[ctx: Current status of an Instance]
en: Paused
pl_PL: Wstrzymano

[ctx: Power state of an Instance]
en: Paused
pl_PL: Wstrzymano

en: Paused Instance | Paused Instances
pl_PL[0]: Wstrzymano instancję
pl_PL[1]: Wstrzymano instancje
pl_PL[2]: Wstrzymano instancje

[ctx: Task status of an Instance]
en: Pausing
pl_PL: Wstrzymywanie

[ctx: Current status of an Image]
en: Pending Delete
pl_PL: Oczekuje na usunięcie

en: Per Volume Size (GiB)
pl_PL: Rozmiar per wolumen (GiB)

en: Physical Network
pl_PL: Fizyczna sieć

en: Physical Network:
pl_PL: Sieć fizyczna:

en: Please note:
pl_PL: Uwaga:

en: Please try again later [Error: %s].
pl_PL: Proszę spróbować później [błąd: %s].

en: Pool
pl_PL: Pula

en: Port %s was successfully created.
pl_PL: Port %s został utworzony.

en: Port %s was successfully updated.
pl_PL: Port %s został uaktualniony.

en: Port Range
pl_PL: Zakres portu

en: Port list can not be retrieved.
pl_PL: Nie można pobrać listy portów.

en: Port to be associated
pl_PL: Port, który ma zostać powiązany

en: Ports
pl_PL: Porty

en: Power State
pl_PL: Stan zasilania

[ctx: Task status of an Instance]
en: Powering Off
pl_PL: Wyłączanie

[ctx: Task status of an Instance]
en: Powering On
pl_PL: Włączanie

en: Prefix:
pl_PL: Prefiks:

[ctx: Task status of an Instance]
en: Preparing Resize or Migrate
pl_PL: Przygotowywanie zmiany rozmiaru lub migracji

en: Primary Project
pl_PL: Główny projekt

en: Private Key File
pl_PL: Plik klucza prywatnego

en: Profile
pl_PL: Profil

en: Project
pl_PL: Projekt

en: Project =
pl_PL: Projekt=

en: Project Details
pl_PL: Szczegóły projektu

en: Project Groups
pl_PL: Grupy w projekcie

en: Project ID
pl_PL: ID projektu

en: Project ID:
pl_PL: ID projektu:

en: Project Information
pl_PL: Informacje o projekcie

en: Project Limits
pl_PL: Limity projektów

en: Project Members
pl_PL: Członkowie projektu

en: Project Name
pl_PL: Nazwa projektu

en: Project Quotas
pl_PL: Limity projektu

en: Project Usage
pl_PL: Wykorzystanie projektu

en: Project Usage Overview
pl_PL: Przegląd wykorzystania projektu

en: Project name "%s" is already used.
pl_PL: Nazwa projektu „%s” jest już wykorzystana.

en: Projects
pl_PL: Projekty

en: Projects:
pl_PL: Projekty:

en: Properties Target:
pl_PL: Cel właściwości:

en: Protected
pl_PL: Chroniony

en: Protocol
pl_PL: Protokół

en: Provider
pl_PL: Dostawca

en: Provider Network
pl_PL: Sieć dostawcy

en: Provider Network Type
pl_PL: Typ sieci

en: Public
pl_PL: Publiczny

en: Public Key
pl_PL: Klucz publiczny

en: Public:
pl_PL: Publiczne:

en: QoS Spec to be associated
pl_PL: Specyfikacja QoS do powiązania

en: QoS Spec:
pl_PL: Specyfikacja QoS:

en: QoS Spec: {{ qos_spec_name }}
pl_PL: Specyfikacja QoS: {{ qos_spec_name }}

en: QoS Specs
pl_PL: Specyfikacje QoS

[ctx: Current status of an Image]
en: Queued
pl_PL: W kolejce

en: Quota Name
pl_PL: Nazwa limitu

en: Quota exceeded for resource router.
pl_PL: Przekroczono limity dla zasobu router.

en: Quota value(s) cannot be less than the current usage value(s): %s.
pl_PL: Wartości limitów nie mogą być mniejsze niż obecne wartości zużycia: %s.

en: RAM (total)
pl_PL: RAM (łącznie)

en: RAM (used)
pl_PL: RAM (używane)

en: RX/TX Factor
pl_PL: Współczynnik RX/TX

en: RX/TX factor
pl_PL: Współczynnik RX/TX

en: Ramdisk
pl_PL: Ramdysk

en: Ramdisk ID
pl_PL: ID ramdysku

en: Raw
pl_PL: Nieprzetworzone

[ctx: Image format for display in table]
en: Raw
pl_PL: Nieprzetworzone

en: Reason
pl_PL: Powód

en: Reason: %(disabled_reason)s
pl_PL: Powód: %(disabled_reason)s

[ctx: Action log of an instance]
en: Reboot
pl_PL: Restart

[ctx: Current status of an Instance]
en: Reboot
pl_PL: Restart

[ctx: Task status of an Instance]
en: Reboot Pending
pl_PL: Oczekiwanie na ponowne uruchomienie

[ctx: Task status of an Instance]
en: Reboot Started
pl_PL: Trwa ponowne uruchamianie

[ctx: Task status of an Instance]
en: Rebooting
pl_PL: Restart

[ctx: Action log of an instance]
en: Rebuild
pl_PL: Przebuduj

[ctx: Current status of an Instance]
en: Rebuild
pl_PL: Przebuduj

[ctx: Task status of an Instance]
en: Rebuild Block Device Mapping
pl_PL: Przebuduj mapowanie urządzenia blokowego

en: Rebuild Instance
pl_PL: Przebuduj instancję

en: Rebuild Password
pl_PL: Hasło do przebudowania

[ctx: Task status of an Instance]
en: Rebuild Spawning
pl_PL: Przebudowywanie/Uruchamianie

[ctx: Task status of an Instance]
en: Rebuilding
pl_PL: Przebudowanie

en: Rebuilding instance %s.
pl_PL: Przebudowywanie instancji %s.

en: Regions:
pl_PL: Regiony:

en: Release Floating IP | Release Floating IPs
pl_PL[0]: Zwolnij pływający adres IP
pl_PL[1]: Zwolnij pływające adresy IP
pl_PL[2]: Zwolnij pływające adresy IP

en: Released Floating IP | Released Floating IPs
pl_PL[0]: Zwolniono pływający adres IP
pl_PL[1]: Zwolniono pływające adresy IP
pl_PL[2]: Zwolniono pływające adresy IP

en: Remote
pl_PL: Zdalne

en: Remote IP Prefix
pl_PL: Zdalny prefiks IP

en: Remote Security Group
pl_PL: Zdalna grupa zabezpieczeń

en: Remote:
pl_PL: Zdalne:

en: Remove User | Remove Users
pl_PL[0]: Usuń użytkownika
pl_PL[1]: Usuń użytkowników
pl_PL[2]: Usuń użytkowników

en: Removed User | Removed Users
pl_PL[0]: Usunięto użytkownika
pl_PL[1]: Usunięto użytkowników
pl_PL[2]: Usunięto użytkowników

en: Request ID
pl_PL: ID żądania

en: Requested snapshot would exceed the allowed quota.
pl_PL: Żądana migawka przekroczyła by dozwolony limit.

[ctx: Current status of an Instance]
en: Rescue
pl_PL: Ratuj

[ctx: Task status of an Instance]
en: Rescuing
pl_PL: Ratowanie

en: Resize
pl_PL: Zmień rozmiar

[ctx: Action log of an instance]
en: Resize
pl_PL: Zmień rozmiar

en: Resize Instance
pl_PL: Zmień rozmiar instancji

[ctx: Current status of an Instance]
en: Resize/Migrate
pl_PL: Zmień rozmiar/migruj

[ctx: Task status of an Instance]
en: Resized or Migrated
pl_PL: Zmieniono rozmiar lub zmigrowano

[ctx: Task status of an Instance]
en: Resizing or Migrating
pl_PL: Zmiana rozmiaru lub migrowanie

en: Resource Types
pl_PL: Typy zasobów

en: Resource Types =
pl_PL: Typy zasobów =

en: Resource types updated for namespace %s.
pl_PL: Zaktualizowano typy zasobów dla przestrzeni nazw: %s.

en: Resources
pl_PL: Zasoby

en: Restarted instances will lose any data not saved in persistent storage.
pl_PL: Zrestartowane instancje stracę wszystkie dane niezapisane w trwałej pamięci dyskowej.

en: Restore Backup
pl_PL: Przywróć kopię zapasową

en: Restore Backup to Volume
pl_PL: Przywróć wolumen z kopii zapasowej

en: Restore Backup:
pl_PL: Przywróć kopię zapasową:

en: Restore Volume Backup
pl_PL: Przywróć kopię zapasową wolumenu

[ctx: Current status of a Volume Backup]
en: Restoring
pl_PL: Przywracanie

[ctx: Task status of an Instance]
en: Restoring
pl_PL: Przywracanie

[ctx: Current status of a Volume]
en: Restoring Backup
pl_PL: Przywracanie kopii zapasowej

[ctx: Action log of an instance]
en: Resume
pl_PL: Wznów

en: Resume Instance | Resume Instances
pl_PL[0]: Wznów instancję
pl_PL[1]: Wznów instancje
pl_PL[2]: Wznów instancje

en: Resumed Instance | Resumed Instances
pl_PL[0]: Wznowiono instancję
pl_PL[1]: Wznowiono instancje
pl_PL[2]: Wznowiono instancje

[ctx: Task status of an Instance]
en: Resuming
pl_PL: Wznawianie

en: Retrieve Instance Password
pl_PL: Pobierz hasło instancji

en: Retrieve Password
pl_PL: Pobierz hasło

en: Revert Resize/Migrate
pl_PL: Cofnij zmianę rozmiaru/migrację

[ctx: Current status of an Instance]
en: Revert Resize/Migrate
pl_PL: Cofnij zmianę rozmiaru/migrację

[ctx: Task status of an Instance]
en: Reverting Resize or Migrate
pl_PL: Cofanie zmiany rozmiaru lub migracji

en: Role
pl_PL: Rola

en: Role ID
pl_PL: ID roli

en: Role Name
pl_PL: Nazwa roli

en: Role created successfully.
pl_PL: Utworzono rolę.

en: Role updated successfully.
pl_PL: Zaktualizowano rolę.

en: Roles
pl_PL: Role

en: Root Disk
pl_PL: Główny dysk

en: Root Disk (GB)
pl_PL: Główny dysk (GB)

en: Router %s was successfully created.
pl_PL: Utworzono router %s.

en: Router %s was successfully updated.
pl_PL: Zaktualizowano router %s.

en: Router Name
pl_PL: Nazwa routera

en: Router Type
pl_PL: Typ routera

en: Routers
pl_PL: Routery

en: Routers on %(host)s
pl_PL: Routery na %(host)s

en: Rule
pl_PL: Reguła

en: Rule:
pl_PL: Reguła:

en: Rules
pl_PL: Reguły

en: Rules define which traffic is allowed to instances assigned to the security group. A security group rule consists of three main parts:
pl_PL: Reguły określają jaki ruch jest dozwolony dla instancji przypisanych do danej grupy zabezpieczeń. Grupa zabezpieczeń składa się z trzech głównych elementów:

[ctx: Power state of an Instance]
en: Running
pl_PL: Pracuje

en: Running Instance Migration Type
pl_PL: Typ migracji pracującej instancji

en: S3 URL
pl_PL: Adres URL S3

en: SLAAC: Address discovered from OpenStack Router
pl_PL: SLAAC: Adres jest wykrywany z routera OpenStack

en: SSH key pairs can be generated with the ssh-keygen command:
pl_PL: Pary kluczy SSH mogą zostać wygenerowane za pomocą polecenia:

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Save Changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: Saved extra spec "%s".
pl_PL: Zapisano dodatkową opcję „%s”.

en: Saved spec "%s".
pl_PL: Zapisano specyfikację „%s”.

[ctx: Current status of an Image]
en: Saving
pl_PL: Zapisywanie

en: Scheduled deletion of Volume | Scheduled deletion of Volumes
pl_PL[0]: Zaplanowano usunięcie wolumenu
pl_PL[1]: Zaplanowano usunięcie wolumenów
pl_PL[2]: Zaplanowano usunięcie wolumenów

en: Scheduled deletion of Volume Snapshot | Scheduled deletion of Volume Snapshots
pl_PL[0]: Zaplanowano usunięcie migawki wolumenu
pl_PL[1]: Zaplanowano usunięcie migawek wolumenów
pl_PL[2]: Zaplanowano usunięcie migawek wolumenów

en: Scheduled migration (pending confirmation) of Instance | Scheduled migration (pending confirmation) of Instances
pl_PL[0]: Zaplanowano migrację instancji (oczekuje na potwierdzenie)
pl_PL[1]: Zaplanowano migrację instancji (oczekuje na potwierdzenie)
pl_PL[2]: Zaplanowano migrację instancji (oczekuje na potwierdzenie)

[ctx: Task status of an Instance]
en: Scheduling
pl_PL: Kolejkowanie

en: Security Group
pl_PL: Grupa zabezpieczeń

en: Security Group Rules
pl_PL: Reguły grup zabezpieczeń

en: Security Groups
pl_PL: Grupy zabezpieczeń

en: Security group rule already exists.
pl_PL: Reguła grupy zabezpieczeń istnieje.

en: Segmentation ID
pl_PL: ID segmentacji

en: Segmentation ID:
pl_PL: ID segmentacji:

en: Select Flavor
pl_PL: Wybór odmiany

en: Select Image
pl_PL: Wybierz obraz

en: Select Network
pl_PL: Wybierz sieć

en: Select Port
pl_PL: Wybór portu

en: Select Subnet
pl_PL: Wybierz podsieć

en: Select Volume
pl_PL: Wybierz wolumen

en: Select a New Flavor
pl_PL: Wybór nowej odmiany

en: Select a key pair
pl_PL: Wybierz parę kluczy

en: Select a new QoS spec
pl_PL: Wybierz nową specyfikację QoS

en: Select a new agent
pl_PL: Wybierz nowego agenta

en: Select a new host
pl_PL: Wybierz nowego hosta

en: Select a new status
pl_PL: Wybór nowego statusu

en: Select a pool
pl_PL: Wybór puli

en: Select a port
pl_PL: Wybierz port

en: Select a project
pl_PL: Wybierz projekt

en: Select a subnet
pl_PL: Wybór podsieci

en: Select a target host
pl_PL: Wybierz host docelowy

en: Select a volume to restore to.
pl_PL: Wybór wolumenu do przywrócenia.

en: Select an IP address
pl_PL: Wybór adresu IP

en: Select an instance
pl_PL: Wybierz instancję

en: Select an instance to attach to.
pl_PL: Wybierz instancję do której dołączyć.

en: Select format
pl_PL: Wybierz format

en: Select network
pl_PL: Wybierz sieć

en: Select the IP address you wish to associate with the selected instance or port.
pl_PL: Należy podać adres IP, który zostanie powiązany z wybraną instancją lub portem.

en: Select the image to rebuild your instance.
pl_PL: Wybierz obraz by odbudować swoją instancję.

en: Select the network for interface attaching.
pl_PL: Wybór sieci celem dołączenia interfejsu.

en: Select the port to detach.
pl_PL: Wybór portu do odłączenia.

en: Select the projects where the flavors will be used. If no projects are selected, then the flavor will be available in all projects.
pl_PL: Należy wybrać projekty, w których odmiana będzie wykorzystywana. Jeśli nie zostanie wybrany żaden projekt, odmiana będzie dostępna we wszystkich projektach.

en: Selected Hosts
pl_PL: Wybrane hosty

en: Selected Projects
pl_PL: Wybrane projekty

en: Selected hosts
pl_PL: Wybrane hosty

en: Server Group Members
pl_PL: Członkowie grupy serwerów

en: Server Groups
pl_PL: Grupy serwerów

en: Server error
pl_PL: Błąd serwera

en: Servers
pl_PL: Serwery

en: Service
pl_PL: Usługa

en: Service Cinder is disabled.
pl_PL: Usługa Cinder jest wyłączona.

en: Service Endpoint
pl_PL: Adres usługi

en: Service Neutron is disabled or quotas extension not available.
pl_PL: Usługa Neutron jest wyłączona lub brak dostępnego rozszerzenia limitów.

en: Service Neutron is disabled.
pl_PL: Usługa Neutron jest wyłączona.

en: Service Nova is disabled.
pl_PL: Usługa Nova jest wyłączona.

en: Services
pl_PL: Usługi

en: Services Down
pl_PL: Usługi nie działają

en: Services Up
pl_PL: Usługi działają

en: Set Domain Context
pl_PL: Ustaw kontekst domeny

en: Set Gateway
pl_PL: Ustaw bramę

en: Set as Active Project
pl_PL: Ustaw jako aktywny projekt

en: Set maximum quotas for the project.
pl_PL: Ustawienie maksymalnych limitów dla projektu.

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Settings saved.
pl_PL: Zapisano ustawienia.

en: Shared
pl_PL: Współdzielone

en: Shared Storage
pl_PL: Współdzielony storage

en: Shelve Instance | Shelve Instances
pl_PL[0]: Odłóż instancję na półkę
pl_PL[1]: Odłóż instancje na półkę
pl_PL[2]: Odłóż instancje na półkę

[ctx: Current status of an Instance]
en: Shelved
pl_PL: Odłożona na półkę

en: Shelved Instance | Shelved Instances
pl_PL[0]: Odłożono instancję na półkę
pl_PL[1]: Odłożono instancje na półkę
pl_PL[2]: Odłożono instancje na półkę

[ctx: Current status of an Instance]
en: Shelved Offloaded
pl_PL: Odłożona na półkę - Offloaded

[ctx: Task status of an Instance]
en: Shelving
pl_PL: Odkładanie na półkę

[ctx: Task status of an Instance]
en: Shelving Image Pending Upload
pl_PL: Odkładanie na półkę: oczekiwanie na przesłanie obrazu

[ctx: Task status of an Instance]
en: Shelving Image Uploading
pl_PL: Odkładanie na półkę: przesyłanie obrazu

[ctx: Task status of an Instance]
en: Shelving Offloading
pl_PL: Odkładanie na półkę: rozładowanie

[ctx: Power state of an Instance]
en: Shut Down
pl_PL: Wyłączone

[ctx: Power state of an Instance]
en: Shut Off
pl_PL: Wyłącz

[ctx: Action to perform (the instance is currently running)]
en: Shut Off Instance | Shut Off Instances
pl_PL[0]: Wyłącz instancję
pl_PL[1]: Wyłącz instancje
pl_PL[2]: Wyłącz instancje

[ctx: Past action (the instance is currently already Shut Off)]
en: Shut Off Instance | Shut Off Instances
pl_PL[0]: Wyłączono instancję
pl_PL[1]: Wyłączono instancje
pl_PL[2]: Wyłączono instancje

[ctx: Current status of an Instance]
en: Shutoff
pl_PL: Wyłączono

en: Sign Out
pl_PL: Wyloguj

en: Size
pl_PL: Rozmiar

en: Slash is not an allowed character.
pl_PL: Ukośnik nie jest dozwolony.

en: Snapshot
pl_PL: Migawka

[ctx: Type of an image]
en: Snapshot
pl_PL: Migawka

en: Snapshot "%(name)s" created for instance "%(inst)s"
pl_PL: Utworzono migawkę „%(name)s” dla instancji „%(inst)s”

en: Snapshot Limits
pl_PL: Ograniczenia migawek

en: Snapshot Name
pl_PL: Nazwa migawki

en: Snapshot source must be specified
pl_PL: Źródło migawki musi być podane

[ctx: Task status of an Instance]
en: Snapshotting
pl_PL: Tworzenie migawki

[ctx: Current status of an Instance]
en: Soft Deleted
pl_PL: Miękko usunięta

[ctx: Task status of an Instance]
en: Soft Deleting
pl_PL: Miękkie usuwanie

en: Soft Reboot Instance | Soft Reboot Instances
pl_PL[0]: Miękko uruchom ponownie instancję
pl_PL[1]: Miękko uruchom ponownie instancje
pl_PL[2]: Miękko uruchom ponownie instancje

en: Soft Rebooted Instance | Soft Rebooted Instances
pl_PL[0]: Miękko uruchomiono ponownie instancję
pl_PL[1]: Miękko uruchomiono ponownie instancje
pl_PL[2]: Miękko uruchomiono ponownie instancje

en: Something went wrong!
pl_PL: Coś poszło nie tak!

[ctx: Task status of an Instance]
en: Spawning
pl_PL: Uruchamianie

en: Specifies how IPv6 addresses and additional information are configured. We can specify SLAAC/DHCPv6 stateful/DHCPv6 stateless provided by OpenStack, or specify no option. 'No options specified' means addresses are configured manually or configured by a non-OpenStack system.
pl_PL: Określa jak są ustawiane adresy IPv6 oraz dodatkowe informacje. Można wybrać SLAAC/DHCPv6 stateful/DHCPv6 stateless dostarczane przez OpenStack, lub nie podać żadnej opcji. „Nie wybrano opcji” oznacza, że adresy są konfigurowane ręcznie lub przez system spoza środowiska OpenStack.

en: Specifies that the newly created volume should be marked as bootable
pl_PL: Określa, że nowo utworzony wolumen ma zostać oznaczony jako uruchamialny

en: Specifies that the volume can be used to launch an instance
pl_PL: Oznacza, że wolumen może zostać wykorzystany do uruchomienia instancji.

en: Specify IP address or subnet
pl_PL: Należy podać adres IP lub podsieć

en: Specify a metadata definition namespace to import.
pl_PL: Należy podać definicję metadanych przestrzeni nazw do zaimportowania.

en: Specify additional attributes for the subnet.
pl_PL: Dodatkowe atrybuty dla podsieci.

en: Specify an IP address for the interface created (e.g. 192.168.0.254).
pl_PL: Należy podać adres IP dla utworzonego interfejsu (np. 192.168.0.254).

en: Specify an image to upload to the Image Service.
pl_PL: Należy podać obraz do wysłania do usługi obrazów.

en: Specify this option to copy image data to the image service. If unspecified, image data will be used in its current location.
pl_PL: Po wybraniu tej opcji dane obrazu zostaną przekopiowane do usługi obrazów. Jeśli nie podano nic, dane obrazu zostaną wykorzystane z bieżącego położenia.

en: Specs
pl_PL: Specyfikacja

en: Start Instance | Start Instances
pl_PL[0]: Uruchom instancję
pl_PL[1]: Uruchom instancje
pl_PL[2]: Uruchom instancje

en: Start Time
pl_PL: Czas rozpoczęcia

en: Start address is larger than end address (value=%s)
pl_PL: Adres początkowy jest większy niż adres końcowy (wartość=%s)

en: Start and end addresses must be specified (value=%s)
pl_PL: Należy podać adres początkowy i końcowy (wartość=%s)

en: Started Instance | Started Instances
pl_PL[0]: Uruchomiono instancję
pl_PL[1]: Uruchomiono instancje
pl_PL[2]: Uruchomiono instancje

en: Starting to migrate host: %(current)s
pl_PL: Rozpoczynanie migracji serwera: %(current)s

en: State
pl_PL: Stan

en: Static Routes
pl_PL: Statyczne trasy

en: Static route added
pl_PL: Dodano statyczną trasę

en: Status
pl_PL: Stan

en: Status =
pl_PL: Stan =

en: Subnet
pl_PL: Podsieć

en: Subnet Details
pl_PL: Szczegóły podsieci

en: Subnet ID
pl_PL: ID podsieci

en: Subnet Name
pl_PL: Nazwa podsieci

en: Subnet list can not be retrieved.
pl_PL: Nie można pobrać listy podsieci.

en: Subnets
pl_PL: Podsieci

en: Subnets Associated
pl_PL: Powiązane podsieci

en: Successfully accepted volume transfer: "%s"
pl_PL: Przyjęto przeniesienie wolumenu: „%s”.

en: Successfully added rule: %s
pl_PL: Dodano regułę: %s

en: Successfully created QoS Spec: %s
pl_PL: Utworzono specyfikację QoS: %s

en: Successfully created encryption for volume type: %s
pl_PL: Utworzono szyfrowanie dla typu wolumenu: %s

en: Successfully created security group: %s
pl_PL: Utworzono grupę zabezpieczeń: %s

en: Successfully created volume type: %s
pl_PL: Utworzony typ wolumenu: %s

en: Successfully deleted volume transfer
pl_PL: Usunięto przeniesienie wolumenu.

en: Successfully deleted volume transfer "%s"
pl_PL: Usunięto przeniesienie wolumenu „%s”.

en: Successfully disassociated Floating IP: %s
pl_PL: Odwiązano pływający adres IP: %s

en: Successfully imported public key: %s
pl_PL: Poprawnie zaimportowano klucz publiczny: %s

en: Successfully modified QoS Spec consumer.
pl_PL: Zmodyfikowano konsumenta specyfikacji QoS.

en: Successfully sent the request to change the volume type to "%(vtype)s" for volume: "%(name)s"
pl_PL: Przesłano żądanie zmiany typu wolumenu na „%(vtype)s” dla wolumenu: „%(name)s”

en: Successfully sent the request to manage volume: %s
pl_PL: Przesłano żądanie zarządzania wolumenem: %s

en: Successfully sent the request to migrate volume: %s
pl_PL: Przekazano żądanie migracji wolumenu: %s

en: Successfully sent the request to unmanage volume: %s
pl_PL: Przesłano żądanie zaprzestania zarządzaniem wolumenem: %s

en: Successfully sent the request to upload volume to image for volume: "%s"
pl_PL: Przesłano żądanie przekazania wolumenu do obrazu dla wolumenu: „%s”

en: Successfully updated QoS Spec association.
pl_PL: Zaktualizowano powiązanie specyfikacji QoS.

en: Successfully updated aggregate: "%s."
pl_PL: Zaktualizowano agregat: „%s”.

en: Successfully updated security group: %s
pl_PL: Zaktualizowano grupę zabezpieczeń: %s

en: Successfully updated volume snapshot status: "%s".
pl_PL: Zaktualizowano stan migawki wolumenu: „%s”.

en: Successfully updated volume status to "%s".
pl_PL: Zmieniono stan wolumenu na „%s”.

en: Successfully updated volume type.
pl_PL: Zaktualizowano typ wolumenu.

[ctx: Action log of an instance]
en: Suspend
pl_PL: Wstrzymaj

en: Suspend Instance | Suspend Instances
pl_PL[0]: Uśpij instancję
pl_PL[1]: Uśpij instancje
pl_PL[2]: Uśpij instancje

[ctx: Current status of an Instance]
en: Suspended
pl_PL: Uspiono

[ctx: Power state of an Instance]
en: Suspended
pl_PL: Uspiono

en: Suspended Instance | Suspended Instances
pl_PL[0]: Uśpiono instancję
pl_PL[1]: Uśpiono instancje
pl_PL[2]: Uśpiono instancje

[ctx: Task status of an Instance]
en: Suspending
pl_PL: Usypianie

en: Swap Disk
pl_PL: Dysk swap

en: Swap Disk (MB)
pl_PL: Dysk swap (MB)

en: System Information
pl_PL: Informacje systemowe

en: Target Host
pl_PL: Docelowy host

en: Task
pl_PL: Sieć

en: The "Bootable" flag specifies that this volume can be used to launch an instance.
pl_PL: Flaga „Uruchamialny” oznacza, że wolumen może zostać wykorzystany do uruchomienia instancji.

en: The "from" port number is invalid.
pl_PL: Numer portu w polu „od portu” jest nieprawidłowy.

en: The "to" port number is invalid.
pl_PL: Numer portu w polu „do portu” jest nieprawidłowy.

en: The "to" port number must be greater than or equal to the "from" port number.
pl_PL: Numer portu w polu „do portu” musi być większy lub równy numerowi w polu „od portu”.

en: The <strong>Cipher</strong> is the encryption algorithm/mode to use (e.g., aes-xts-plain64). If the field is left empty, the provider default will be used.
pl_PL: <strong>Szyfr</strong> oznacza algorytm (tryb) szyfrowania (np. aes-xts-plain64). Jesli to pole jest puste, zostanie wykorzystane domyślne ustawienie dostawcy.

en: The <strong>Control Location</strong> is the notional service where encryption is performed (e.g., front-end=Nova). The default value is 'front-end.'
pl_PL: <strong>Lokalizacja kontrolna</strong> jest faktycznym miejscem, gdzie nastepuje szyfrowanie (np. ront-end=Nova). Domyślną wartością jest 'front-end'.

en: The Aggregate was updated.
pl_PL: Zaktualizowano agregat.

en: The ICMP code not in range (-1, 255)
pl_PL: Kod ICMP nie znajduje się zakresie od -1 do 255

en: The ICMP type not in range (-1, 255)
pl_PL: Typ ICMP nie znajduje się w zakresie od -1 do 255

en: The ID "%s" is already used by another flavor.
pl_PL: ID „%s” jest już wykorzystywane przez inną odmianę.

en: The ID of the host where the port is allocated. In some cases, different implementations can run on different hosts.
pl_PL: ID serwera, do którego port jest przypisany. W niektórych przypadkach, różne implementacje mogą pracować na różnych serwerach.

en: The IP address of the new floating IP (e.g. 202.2.3.4). You need to specify an explicit address which is under the public network CIDR (e.g. 202.2.3.0/24).
pl_PL: Nowy pływający adres IP (np. 202.2.3.4). Należy podać konkretny adres, który znajduje się w publicznej adresacji CIRD *np. 202.2.3.0/24).

en: The Image Location field MUST be a valid and direct URL to the image binary. URLs that redirect or serve error pages will result in unusable images.
pl_PL: Pole „położenie obrazu” musi być poprawnym i bezpośrednim adresem URL do obrazu. Adresy URL, które są przekierowaniami lub kierują na strony błędów spowodują stworzenie nieużytecznych obrazów.

en: The JSON formatted contents of a namespace.
pl_PL: Zawartość przestrzeni nazw w formacie JSON.

en: The Key Pair name that was associated with the instance
pl_PL: Nazwa pary kluczy powiązanej z instancją

en: The Transfer ID and the Authorization Key are needed by the recipient in order to accept the transfer. Please capture both the Transfer ID and the Authorization Key and provide them to your transfer recipient.
pl_PL: ID transferu i klucz autoryzacyjny jest wymagany przez odbiorcę, by móc zaakceptować przeniesienie. Należy je zanotować i przekazać odbiorcy.

en: The admin password is incorrect.
pl_PL: Błędne hasło administracyjne.

en: The container cannot be deleted since it is not empty.
pl_PL: Kontener nie może zostać usunięty, ponieważ nie jest pusty.

en: The data will remain in the volume and another instance will be able to access the data if you attach this volume to it.
pl_PL: Dane pozostaną na wolumenie i inna instancja będzie mogła uzyskać do nich dostęp, jeśli wolumen ten zostanie do niej podłączony.

en: The instance is preparing the live migration to a new host.
pl_PL: Instancja przygotowuje się do migracji na nowy serwer.

en: The instance password encrypted with your public key.
pl_PL: Hasło instancji zaszyfrowane kluczem publicznym.

en: The instance(s) will be shut off.
pl_PL: Instancja/e zostanie wyłączona/e.

en: The minimum disk size required to boot the image. If unspecified, this value defaults to 0 (no minimum).
pl_PL: Minimalny rozmiar dysku wymagany do uruchomienia obrazu. Jeśli nie zostanie podany, przyjmie wartość 0 (bez minimum).

en: The minimum memory size required to boot the image. If unspecified, this value defaults to 0 (no minimum).
pl_PL: Minimalny rozmiar pamięci wymagany do uruchomienia obrazu. Domyślnie 0 (bez ograniczenia).

en: The name "%s" is already used by another flavor.
pl_PL: Nazwa „%s” już jest wykorzystywana przez inną odmianę.

en: The name "%s" is already used by another host aggregate.
pl_PL: Nazwa „%s” jest już wykorzystywana przez inny agregat hostów.

en: The name of the physical network over which the virtual network is implemented.
pl_PL: Nazwa fizycznej sieci, na której zaimplementowana jest sieć wirtualna.

en: The physical mechanism by which the virtual network is implemented.
pl_PL: Fizyczny mechanizm, za pomocą którego jest zaimplementowana sieć wirtualna.

en: The private key will be only used in your browser and will not be sent to the server
pl_PL: Klucz prywatny zostanie wykorzystany wyłącznie przez przeglądarkę i nie będzie przesłany na serwer

en: The pseudo folder cannot be deleted since it is not empty.
pl_PL: Pseudo katalog nie może zostać usunięty, gdyż nie jest on pusty.

en: The requested instance port is already associated with another floating IP.
pl_PL: Żądany port instancji już jest powiązany z innym pływającym adresem IP.

en: The specified port is invalid.
pl_PL: Podany port jest nieprawidłowy.

en: The subnet in the Network Address is too small (/%s).
pl_PL: Podsieć w adresie sieci jest zbyt mała (/%s).

en: The volume size cannot be less than the image size (%s)
pl_PL: Rozmiar wolumenu nie może być mniejszy niż rozmiar obrazu (%s)

en: Theme Preview
pl_PL: Podgląd motywu

en: There are no networks, routers, or connected instances to display.
pl_PL: Nie znaleziono żadnych sieci, routerów lub podłączonych instancji do wyświetlenia.

en: There is not enough capacity for this flavor in the selected availability zone. Try again later or select a different availability zone.
pl_PL: Nie ma wystarczającej pojemności dla tej odmiany w wybranej strefie dostępności. Należy spróbować ponownie później lub wybrać inną strefę dostępności.

en: There was a problem loading the namespace: %s.
pl_PL: Wystąpił problem podczas wczytywania przestrzeni nazwy: %s.

en: This action cannot be undone.
pl_PL: Tej czynności nie można cofnąć.

en: This application requires JavaScript to be enabled in your web browser.
pl_PL: Aplikacja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript w przeglądarce.

en: This generates a pair of keys: a key you keep private (cloud.key) and a public key (cloud.key.pub). Paste the contents of the public key file here.
pl_PL: Tworzy parę kluczy: klucz prywatny (cloud.key) i publiczny (cloud.key.pub). Należy wkleić zawartość klucza publicznego w to miejsce.

en: This volume is currently attached to an instance. In some cases, creating a snapshot from an attached volume can result in a corrupted snapshot.
pl_PL: Wolumen jest obecnie dołączony do instancji. W niektórych przypadkach utworzenie migawki dołączonego wolumenu może spowodować powstanie nieprawidłowej migawki.

en: This volume type is used by one or more volumes.
pl_PL: Ten typ wolumenu jest wykorzystywany przez jeden, lub więcej, wolumenów.

en: Time since update
pl_PL: Czas od ostatniej aktualizacji

en: Timezone
pl_PL: Strefa czasowa

en: To Port
pl_PL: Do portu

en: To decrypt your password you will need the private key of your key pair for this instance. Select the private key file, or copy and paste the content of your private key file into the text area below, then click Decrypt Password.
pl_PL: W celu odszyfrowania hasła potrzebny będzie klucz prywatny z pary kluczy dla tej instancji. Należy wybrać plik klucza prywatnego, lub skopiować i wkleić jego zawartość do pola tekstowego poniżej, a następnie kliknąć „Odszyfruj hasło”.

en: To exit the fullscreen mode, click the browser's back button.
pl_PL: Aby wyjść z trybu pełnoekranowego, należy skorzystać z przycisku wstecz przeglądarki.

en: To specify a subnet or a fixed IP, select any options.
pl_PL: W celu podania stałego adresu IP lub podsieci, należy wybrać dowolną z opcji.

en: To specify an allowed IP range, select &quot;CIDR&quot;. To allow access from all members of another security group select &quot;Security Group&quot;.
pl_PL: W celu podania zakresu IP, należy wybrać &quot;CIDR&quot;. Aby zezwolić na dostęp dla wszystkich członków innej grupy zabezpieczeń, należy wybrać &quot;Grupa zabezpieczeń&quot;.

en: Toggle Network Collapse
pl_PL: Przełącz zwijanie sieci

en: Toggle navigation
pl_PL: Przełącz nawigację

en: Topology
pl_PL: Topologia

en: Total Active RAM (MB):
pl_PL: Łączna aktywna pamięć RAM (MB):

en: Total Disk
pl_PL: Łącznie dysków

en: Total Disk Size (GB):
pl_PL: Łączny rozmiar dysków (GB):

en: Total Disk Usage (Hours):
pl_PL: Łączne wykorzystanie dysków (godziny):

en: Total Memory Usage (Hours):
pl_PL: Łączne wykorzystanie pamięci (godziny):

en: Total RAM
pl_PL: Łącznie RAM

en: Total Size of Volumes and Snapshots (GB)
pl_PL: Całkowity rozmiar wolumenów i migawek (GB)

en: Total Size of Volumes and Snapshots (GiB)
pl_PL: Całkowity rozmiar wolumenów i migawek (GiB)

en: Total Size of Volumes and Snapshots (GiB) of Type %(type)s
pl_PL: Całkowity rozmiar wolumenów i migawek (GiB) typu %(type)s

en: Total VCPU Usage (Hours):
pl_PL: Łączne wykorzystanie VCPU (godziny):

en: Total VCPU usage (Number of VCPU in instance * Hours Used) for the project
pl_PL: Łączne wykorzystanie VCPU (Ilość VCPU jako instancje * godziny wykorzystania) dla projektu

en: Total disk usage (GB * Hours Used) for the project
pl_PL: Łączne wykorzystanie dysku (GB * godziny wykorzystania) dla projektu

en: Total memory usage (MB * Hours Used) for the project
pl_PL: Łączne wykorzystanie pamięci (MB * godziny wykorzystania) dla projektu

en: Transfer ID
pl_PL: ID przeniesienia

en: Transfer Name
pl_PL: Nazwa przeniesienia

en: Type
pl_PL: Typ

en: Type of backend device identifier provided
pl_PL: Typ identyfikatora urządzenia podanego backendu

en: Unable to accept volume transfer.
pl_PL: Nie można przyjąć przeniesienia wolumenu.

en: Unable to add rule to security group.
pl_PL: Nie można dodać reguły do grupy zabezpieczeń

en: Unable to add user to primary project.
pl_PL: Nie można dodać użytkownika do głównego projektu.

en: Unable to allocate Floating IP.
pl_PL: Nie można przydzielić pływającego adresu IP.

en: Unable to allocate floating IP.
pl_PL: Nie można przydzielić pływającego adresu IP.

en: Unable to associate IP address %s.
pl_PL: Nie można powiązać adresu IP %s.

en: Unable to attach interface.
pl_PL: Nie można dołączyć interfejsu.

en: Unable to attach volume.
pl_PL: Nie można dołączyć wolumenu.

en: Unable to change password.
pl_PL: Nie można zmienić hasła.

en: Unable to change the volume type for volume: "%s"
pl_PL: Nie można zmienić typu wolumenu dla wolumenu: „%s”

en: Unable to connect to Neutron.
pl_PL: Nie można połączyć z Neutron.

en: Unable to create QoS Spec.
pl_PL: Nie można utworzyć specyfikacji QoS.

en: Unable to create domain "%s".
pl_PL: Nie można utworzyć domeny „%s”.

en: Unable to create encrypted volume type.
pl_PL: Nie można utworzyć szyfrowanego typu wolumenu.

en: Unable to create flavor "%s".
pl_PL: Nie można utworzyć odmiany „%s”.

en: Unable to create flavor.
pl_PL: Nie można utworzyć odmiany.

en: Unable to create group.
pl_PL: Nie można utworzyć grupy.

en: Unable to create host aggregate "%s".
pl_PL: Nie można utworzyć agregatu hostów „%s”.

en: Unable to create host aggregate.
pl_PL: Nie można utworzyć agregatu hostów.

en: Unable to create network "%s".
pl_PL: Nie można utworzyć sieci „%s”.

en: Unable to create new image
pl_PL: Nie można utworzyć nowego obrazu.

en: Unable to create new image: Image name too long.
pl_PL: Nie można utworzyć nowego obrazu: nazwa obrazu zbyt długa.

en: Unable to create new image: Invalid disk format %s for image.
pl_PL: Nie można utworzyć nowego obrazu: nieprawidłowy format dysku %s dla obrazu.

en: Unable to create new image: URL scheme not supported.
pl_PL: Nie można utworzyć nowego obrazu: schemat URL jest niewspierany.

en: Unable to create new namespace. %s
pl_PL: Nie można utworzyć nowej przestrzeni nazw. %s

en: Unable to create project "%s".
pl_PL: Nie można utworzyć projektu „%s”.

en: Unable to create role.
pl_PL: Nie można utworzyć roli.

en: Unable to create security group: %s
pl_PL: Nie można utworzyć grupy zabezpieczeń: %s

en: Unable to create snapshot.
pl_PL: Nie można utworzyć migawki.

en: Unable to create spec.
pl_PL: Nie można utworzyć specyfikacji.

en: Unable to create subnet "%s".
pl_PL: Nie można utworzyć podsieci „%s”.

en: Unable to create user.
pl_PL: Nie można utworzyć użytkownika.

en: Unable to create volume backup.
pl_PL: Utworzenie kopii zapasowej nie było możliwe.

en: Unable to create volume snapshot.
pl_PL: Nie można utworzyć migawki wolumenu.

en: Unable to create volume transfer.
pl_PL: Nie można utworzyć przeniesienia wolumenu.

en: Unable to create volume type extra spec.
pl_PL: Nie można utworzyć dodatkowej specyfikacji wolumenu.

en: Unable to create volume type.
pl_PL: Nie można utworzyć typu wolumenu

en: Unable to create volume.
pl_PL: Nie można utworzyć wolumenu.

en: Unable to delete volume transfer.
pl_PL: Nie można usunąć przeniesienia wolumenu.

en: Unable to detach interface.
pl_PL: Nie można odłączyć interfejsu,

en: Unable to determine if availability zones extension is supported.
pl_PL: Nie można stwierdzić czy rozszerzenie stref dostępności jest wspierane.

en: Unable to determine if volume type encryption is supported.
pl_PL: Nie można określić czy szyfrowanie typów wolumenów jest wspierane.

en: Unable to disassociate floating IP.
pl_PL: Nie można odwiązać pływającego adresu IP.

en: Unable to edit spec.
pl_PL: Nie można edytować specyfikacji.

en: Unable to edit volume type extra spec.
pl_PL: Nie można edytować dodatkowej specyfikacji wolumenu.

en: Unable to extend volume.
pl_PL: Nie można rozszerzyć wolumenu.

en: Unable to fetch EC2 credentials.
pl_PL: Nie można pobrać danych uwierzytelniających EC2.

en: Unable to find default role.
pl_PL: Nie znaleziono domyślnej roli.

en: Unable to get EC2 credentials
pl_PL: Nie można pobrać poświadczeń EC2

en: Unable to get RDP console for instance "%s".
pl_PL: Nie można pobrać konsoli RDP dla instancji „%s”.

en: Unable to get SPICE console for instance "%s".
pl_PL: Nie można uzyskać konsoli SPICE dla instancji „%s”.

en: Unable to get VNC console for instance "%s".
pl_PL: Nie można połączyć z konsolą VNC dla instancji „%s”.

en: Unable to get cinder services list.
pl_PL: Nie można pobrać listy usług cinder.

en: Unable to get flavor list
pl_PL: Nie można pobrać listy odmian

en: Unable to get host aggregate list
pl_PL: Nie można pobrać listy agregatu hostów

en: Unable to get log for instance "%s".
pl_PL: Nie można pobrać logu dla instancji „%s”.

en: Unable to get network agents info.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o agentach sieciowych.

en: Unable to get network agents list.
pl_PL: Nie można pobrać listy agentów sieciowych.

en: Unable to get nova services list.
pl_PL: Nie można pobrać listy usług nova.

en: Unable to get openrc credentials
pl_PL: Nie można pobrać poświadczeń openrc

en: Unable to get subnet "%s"
pl_PL: Nie można pobrać podsieci „%s

en: Unable to get the available hosts
pl_PL: Nie można pobrać dostępnych hostów

en: Unable to import key pair.
pl_PL: Nie można zaimportować pary kluczy.

en: Unable to initialize subnetpools
pl_PL: Nie można zainicjalizować puli podsieci

en: Unable to list dhcp agents hosting network.
pl_PL: Nie można pobrać listy agentów DHCP dla sieci.

en: Unable to load the specified image. %s
pl_PL: Nie można wczytać podanego obrazu. %s

en: Unable to load the specified snapshot.
pl_PL: Nie można wczytać podanej migawki.

en: Unable to load the specified volume. %s
pl_PL: Nie można wczytać podanego wolumenu. %s

en: Unable to lookup volume or backup information.
pl_PL: Nie można odszukać informacji o wolumenach lub ich kopiach.

en: Unable to manage volume.
pl_PL: Nie można zarządzać wolumenem.

en: Unable to modify domain "%s".
pl_PL: Nie można zmodyfikować domeny „%s”.

en: Unable to modify instance "%s".
pl_PL: Nie można zmodyfikować instancji „%s”.

en: Unable to modify project "%s".
pl_PL: Nie można zmodyfikować projektu „%s”.

en: Unable to parse IP address %s.
pl_PL: Nie można przetworzyć adresu IP %s.

en: Unable to rebuild instance.
pl_PL: Nie można przebudować instancji.

en: Unable to resize instance "%s".
pl_PL: Nie można zmienić rozmiaru instancji „%s”.

en: Unable to restore backup.
pl_PL: Nie można przywrócić kopii zapasowej.

en: Unable to retrieve IP addresses from Neutron for instance "%(name)s" (%(id)s).
pl_PL: Nie można pobrać adresów IP z Neutron dla instancji „%(name)s” (%(id)s).

en: Unable to retrieve IP addresses from Neutron.
pl_PL: Nie można pobrać adresu IP z Neutron.

en: Unable to retrieve IP availability.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o dostępności adresów IP.

en: Unable to retrieve QoS Spec association.
pl_PL: Nie można pobrać powiązań specyfikacji QoS.

en: Unable to retrieve QoS Spec details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów specyfikacji QoS

en: Unable to retrieve QoS Specs.
pl_PL: Nie można pobrać specyfikacji QoS.

en: Unable to retrieve QoS spec details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów specyfikacji QoS.

en: Unable to retrieve QoS spec list.
pl_PL: Nie można pobrać listy specyfikacji QoS.

en: Unable to retrieve QoS specs
pl_PL: Nie można pobrać specyfikacji QOS

en: Unable to retrieve agent list.
pl_PL: Nie udało się pobrać listy agentów

en: Unable to retrieve an external network "%s".
pl_PL: Nie można pobrać zewnętrznej sieci „%s”.

en: Unable to retrieve attachment information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o dowiązaniach.

en: Unable to retrieve availability zone list.
pl_PL: Nie można pobrać listy stref dostępności.

en: Unable to retrieve availability zones.
pl_PL: Nie można pobrać stref dostępności.

en: Unable to retrieve backup details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów kopii zapasowej.

en: Unable to retrieve compute host information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o hoście obliczeniowym.

en: Unable to retrieve compute limit information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o limitach usługi obliczeniowej.

en: Unable to retrieve details for %(resource)s "%(resource_id)s".
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów dla %(resource)s „%(resource_id)s”.

en: Unable to retrieve details for instance "%s".
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów dla instancji „%s”.

en: Unable to retrieve details for keypair "%s".
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów dla pary kluczy „%s”.

en: Unable to retrieve details for network "%s".
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów dla sieci „%s”.

en: Unable to retrieve details for router "%s".
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów dla routera „%s”.

en: Unable to retrieve domain details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów domeny.

en: Unable to retrieve domain information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o domenie.

en: Unable to retrieve domain list.
pl_PL: Nie można pobrać listy domen.

en: Unable to retrieve extra spec list.
pl_PL: Nie można pobrać listy dodatkowych opcji.

en: Unable to retrieve flavor access list. Please try again later.
pl_PL: Nie można pobrać listy dostępności odmian. Proszę spróbować później.

en: Unable to retrieve flavor details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów odmiany.

en: Unable to retrieve flavor information for instance "%(name)s" (%(id)s).
pl_PL: Nie można pobrać informacji o odmianie dla instancji „%(name)s” (%(id)s).

en: Unable to retrieve flavor information for instance "%s".
pl_PL: Nie można pobrać informacji o odmianie dla instancji „%s”.

en: Unable to retrieve flavor list.
pl_PL: Nie można pobrać listy odmian.

en: Unable to retrieve flavors.
pl_PL: Nie można pobrać odmian.

en: Unable to retrieve floating IP addresses.
pl_PL: Nie można pobrać pływających adresów IP.

en: Unable to retrieve floating IP list.
pl_PL: Nie można pobrać listy pływających adresów IP.

en: Unable to retrieve floating IP pools.
pl_PL: Nie można pobrać pul pływających adresów IP.

en: Unable to retrieve group list.
pl_PL: Nie można pobrać listy grup.

en: Unable to retrieve group list. Please try again later.
pl_PL: Nie można pobrać listy grup. Proszę spróbować później.

en: Unable to retrieve group users.
pl_PL: Nie można pobrać użytkowników w grupie.

en: Unable to retrieve host aggregates list.
pl_PL: Nie można pobrać listy agregatów hostów.

en: Unable to retrieve host information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o hoście.

en: Unable to retrieve hypervisor information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o hipernadzorcy.

en: Unable to retrieve hypervisor instances list.
pl_PL: Nie można pobrać listy instancji hipernadzorców.

en: Unable to retrieve hypervisor statistics.
pl_PL: Nie można pobrać statystyk hipernadzorcy.

en: Unable to retrieve image details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów obrazu.

en: Unable to retrieve image list.
pl_PL: Nie można pobrać listy obrazów.

en: Unable to retrieve image.
pl_PL: Nie można pobrać obrazu.

en: Unable to retrieve images for the current project.
pl_PL: Nie można pobrać obrazów dla bieżącego projektu.

en: Unable to retrieve images.
pl_PL: Nie można pobrać obrazów

en: Unable to retrieve information about the networks' projects.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o sieciach projektu.

en: Unable to retrieve instance action list.
pl_PL: Nie można pobrać listy akcji instancji.

en: Unable to retrieve instance details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów instancji.

en: Unable to retrieve instance flavors.
pl_PL: Nie można pobrać odmian instancji.

en: Unable to retrieve instance list.
pl_PL: Nie można pobrać listy instancji.

en: Unable to retrieve instance password.
pl_PL: Nie można pobrać hasła instancji.

en: Unable to retrieve instance project information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o projekcie instancji.

en: Unable to retrieve instance size information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o rozmiarze instancji.

en: Unable to retrieve instances.
pl_PL: Nie można pobrać instancji.

en: Unable to retrieve key pair list.
pl_PL: Nie można pobrać listy par kluczy.

en: Unable to retrieve key pairs.
pl_PL: Nie można pobrać pary kluczy.

en: Unable to retrieve list of volumes.
pl_PL: Nie można pobrać listy wolumenów.

en: Unable to retrieve namespace contents.
pl_PL: Nie można pobrać zawartości przestrzeni nazw.

en: Unable to retrieve namespace details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów przestrzeni nazw.

en: Unable to retrieve network details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów sieci.

en: Unable to retrieve network.
pl_PL: Nie można pobrać sieci.

en: Unable to retrieve pools information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o pulach.

en: Unable to retrieve port details
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów portu

en: Unable to retrieve port details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów portu.

en: Unable to retrieve ports information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o portach.

en: Unable to retrieve project details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów projektu.

en: Unable to retrieve project domain.
pl_PL: Nie można pobrać domeny projektu.

en: Unable to retrieve project information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o projekcie.

en: Unable to retrieve project list.
pl_PL: Nie można pobrać listy projektów.

en: Unable to retrieve public images.
pl_PL: Nie można pobrać publicznych obrazów.

en: Unable to retrieve quota information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o limitach.

en: Unable to retrieve role list.
pl_PL: Nie można pobrać listy ról.

en: Unable to retrieve roles list.
pl_PL: Nie można pobrać listy ról.

en: Unable to retrieve router details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów routera.

en: Unable to retrieve router list.
pl_PL: Nie można pobrać listy routerów.

en: Unable to retrieve router.
pl_PL: Nie można pobrać routera.

en: Unable to retrieve security group list. Please try again later.
pl_PL: Nie można pobrać listy grup zabezpieczeń. Proszę spróbować później.

en: Unable to retrieve security group.
pl_PL: Nie można pobrać grupy zabezpieczeń.

en: Unable to retrieve security groups for instance "%(name)s" (%(id)s).
pl_PL: Nie można pobrać grup zabezpieczeń dla instancji „%(name)s” (%(id)s).

en: Unable to retrieve security groups.
pl_PL: Nie można pobrać grup zabezpieczeń.

en: Unable to retrieve snapshot data.
pl_PL: Nie można pobrać danych migawek.

en: Unable to retrieve snapshot details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów migawki.

en: Unable to retrieve snapshot list.
pl_PL: Nie można pobrać listy migawek.

en: Unable to retrieve subnet details
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów podsieci

en: Unable to retrieve subnet details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów podsieci.

en: Unable to retrieve tenant limits.
pl_PL: Nie można pobrać limitów projektu.

en: Unable to retrieve the aggregate to be updated
pl_PL: Nie można pobrać agregatu do aktualizacji

en: Unable to retrieve the project information of the image.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o projekcie z obrazu.

en: Unable to retrieve the volume type list.
pl_PL: Nie można pobrać listy typów wolumenów.

en: Unable to retrieve usage information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o wykorzystaniu.

en: Unable to retrieve user details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów użytkownika.

en: Unable to retrieve user domain role assignments.
pl_PL: Nie można pobrać przypisań do ról użytkowników domeny.

en: Unable to retrieve user information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o użytkowniku.

en: Unable to retrieve user list.
pl_PL: Nie można pobrać listy użytkowników.

en: Unable to retrieve user list. Please try again later.
pl_PL: Nie można pobrać listy użytkowników. Proszę spróbować później.

en: Unable to retrieve user roles.
pl_PL: Nie można pobrać ról użytkowników.

en: Unable to retrieve users.
pl_PL: Nie można pobrać użytkowników.

en: Unable to retrieve version information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o wersji.

en: Unable to retrieve volume backups.
pl_PL: Nie można pobrać kopii zapasowych wolumenów.

en: Unable to retrieve volume details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów wolumenu.

en: Unable to retrieve volume encryption details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów szyfrowania wolumenu.

en: Unable to retrieve volume information for volume: "%s"
pl_PL: Nie można pobrać informacji o wolumenie dla wolumenu: „%s”

en: Unable to retrieve volume information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o wolumenie.

en: Unable to retrieve volume limit information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o limitach wolumenów.

en: Unable to retrieve volume list for instance "%(name)s" (%(id)s).
pl_PL: Nie można pobrać listy wolumenów dla instancji „%(name)s” (%(id)s).

en: Unable to retrieve volume list.
pl_PL: Nie można pobrać listy wolumenów.

en: Unable to retrieve volume project information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o wolumenach w projekcie.

en: Unable to retrieve volume snapshot.
pl_PL: Nie można pobrać migawki wolumenu.

en: Unable to retrieve volume snapshots.
pl_PL: Nie można pobrać migawek wolumenów.

en: Unable to retrieve volume transfer.
pl_PL: Nie można pobrać przeniesienia wolumenu.

en: Unable to retrieve volume type details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów typu wolumenu.

en: Unable to retrieve volume type encryption details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów szyfrowania typu wolumenu.

en: Unable to retrieve volume type encryption information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o typie szyfrowania wolumenu.

en: Unable to retrieve volume type extra spec details.
pl_PL: Nie można pobrać dodatkowych specyfikacji typu wolumenu.

en: Unable to retrieve volume type for: "%s"
pl_PL: Nie można pobrać typu wolumenu dla: „%s”

en: Unable to retrieve volume type list.
pl_PL: Nie można pobrać listy typów wolumenów.

en: Unable to retrieve volume type name.
pl_PL: Nie można pobrać nazwy typu wolumenu.

en: Unable to retrieve volume type qos.
pl_PL: Nie można pobrać QoS typu wolumenu.

en: Unable to retrieve volume types
pl_PL: Nie można pobrać typów wolumenów.

en: Unable to retrieve volume.
pl_PL: Nie można pobrać wolumenu.

en: Unable to retrieve volume/instance attachment information
pl_PL: Nie można pobrać informacji o powiązaniu wolumenu z instancją

en: Unable to set Domain Context.
pl_PL: Nie można ustawić kontekstu domeny.

en: Unable to set bootable flag on volume.
pl_PL: Nie można ustawić flagi startowej na wolumenie.

en: Unable to set flavor access for project %s.
pl_PL: Nie można ustawić dostępności odmiany dla projektu %s.

en: Unable to set gateway.
pl_PL: Nie można ustawić bramki.

en: Unable to sort instance flavors.
pl_PL: Nie można posortować odmian instancji.

en: Unable to unmanage volume.
pl_PL: Nie można przestać zarządzać wolumenem.

en: Unable to update default quotas.
pl_PL: Nie można zaktualizować domyślnych limitów.

en: Unable to update group.
pl_PL: Nie można zaktualizować grupy.

en: Unable to update image "%s".
pl_PL: Nie można zaktualizować obrazu „%s”.

en: Unable to update role.
pl_PL: Nie można zaktualizować roli.

en: Unable to update security group: %s
pl_PL: Nie można zaktualizować grupy zabezpieczeń: %s

en: Unable to update subnet "%s".
pl_PL: Nie można zaktualizować podsieci „%s”.

en: Unable to update subnets with availability.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o dostępności podsieci.

en: Unable to update the aggregate.
pl_PL: Nie można zaktualizować agregatu.

en: Unable to update the group.
pl_PL: Nie można zaktualizować grupy.

en: Unable to update the user password.
pl_PL: Nie można zaktualizować hasła użytkownika.

en: Unable to update the user.
pl_PL: Nie można zaktualizować użytkownika.

en: Unable to update volume snapshot status.
pl_PL: Nie można zaktualizować stanu migawki wolumenu.

en: Unable to update volume snapshot.
pl_PL: Nie można zaktualizować migawki wolumenu.

en: Unable to update volume status to "%s".
pl_PL: Nie można zmienić stanu wolumenu na „%s”.

en: Unable to update volume type.
pl_PL: Nie można zaktualizować typu wolumenu.

en: Unable to update volume.
pl_PL: Nie można zaktualizować wolumenu.

en: Unable to upload volume to image for volume: "%s"
pl_PL: Nie można przesłać obrazu wolumenu dla wolumenu: „%s”.

en: Unknown
pl_PL: Nieznane

en: Unknown instance
pl_PL: Nieznana instancja

en: Unknown instance (None)
pl_PL: Nieznana instancja (None)

en: Unknown resource type for detail API.
pl_PL: Nieznany typ zasobu dla API szczegółów.

en: Unlock Instance | Unlock Instances
pl_PL[0]: Odblokuj instancję
pl_PL[1]: Odblokuj instancje
pl_PL[2]: Odblokuj instancje

en: Unlocked Instance | Unlocked Instances
pl_PL[0]: Odblokowano instancję
pl_PL[1]: Odblokowano instancje
pl_PL[2]: Odblokowano instancje

en: Unmanage
pl_PL: Przestań zarządzać

en: Unmanage Volume
pl_PL: Przestań zarządzać wolumenem

[ctx: Action log of an instance]
en: Unpause
pl_PL: Wznowiono

[ctx: Task status of an Instance]
en: Unrescuing
pl_PL: Kończenie ratowania

en: Unshelve Instance | Unshelve Instances
pl_PL[0]: Zdejmij instancję z półki
pl_PL[1]: Zdejmij instancje z półki
pl_PL[2]: Zdejmij instancje z półki

en: Unshelved Instance | Unshelved Instances
pl_PL[0]: Zdjęto instancję z półki
pl_PL[1]: Zdjęto instancje z półki
pl_PL[2]: Zdjęto instancje z półki

[ctx: Task status of an Instance]
en: Unshelving
pl_PL: Przywracanie z półki

en: Unspecified
pl_PL: Nie podano

en: Up
pl_PL: Podniesiono

[ctx: Current state of a Hypervisor]
en: Up
pl_PL: Podniesiono

en: Update
pl_PL: Aktualizuj

en: Update Associations
pl_PL: Aktualizacja powiązań

en: Update Default Quotas
pl_PL: Aktualizacja domyślnych limitów

en: Update Defaults
pl_PL: Zaktualizuj wartości domyślne

en: Update Group
pl_PL: Aktualizuj grupę

en: Update Metadata
pl_PL: Aktualizuj metadane

en: Update Network
pl_PL: Aktualizacja sieci

en: Update Role
pl_PL: Aktualizacja roli

en: Update Router
pl_PL: Aktualizuj router

en: Update Status
pl_PL: Aktualizuj stan

en: Update User
pl_PL: Aktualizuj użytkownika

en: Update Volume Snapshot Status
pl_PL: Aktualizuj stan migawki wolumenu

en: Update Volume Status
pl_PL: Aktualizuj stan wolumenu

en: Update a Metadata Namespace
pl_PL: Aktualizacja przestrzeni nazw metadanych

en: Update a subnet associated with the network. Advanced configuration are available at "Subnet Details" tab.
pl_PL: Aktualizacja podsieci powiązanej z siecią. Zaawansowane opcje dostępne są w zakładce „Szczegóły podsieci”.

en: Update the "extra spec" value for "%(key)s"
pl_PL: Aktualizuj wartość dodatkowej specyfikacji dla „%(key)s”

en: Update the spec value for "%(key)s"
pl_PL: Aktualizuj wartość specyfikacji dla „%(key)s”

en: Updated
pl_PL: Zaktualizowany

en: Updated At
pl_PL: Zaktualizowano

en: Updated subnet "%s".
pl_PL: Zmodyfikoowano podsieć „%s”.

[ctx: Task status of an Instance]
en: Updating Password
pl_PL: Aktualizowanie hasła

en: Updating volume "%s"
pl_PL: Aktualizowanie wolumenu „%s

en: Updating volume snapshot "%s"
pl_PL: Aktualizacja migawki wolumenu „%s”

en: Upload
pl_PL: Wyślij

en: Upload Volume to Image
pl_PL: Prześlij wolumen do obrazu

en: Upload to Image
pl_PL: Prześlij do obrazu

en: Usage
pl_PL: Wykorzystanie

en: Usage (Hours)
pl_PL: Wykorzystanie (w godzinach)

en: Usage Overview
pl_PL: Przegląd wykorzystania

en: Usage Report For Period:
pl_PL: Raport wykorzystania za okres:

en: Use Server Default
pl_PL: Użyj domyślnej wartości serwera

en: Use a volume as source
pl_PL: Użył wolumenu jako źródła

en: Use image as a source
pl_PL: Użyj obrazu jako źródła

en: Use snapshot as a source
pl_PL: Wykorzystaj migawkę jako źródło

en: Used <span> %(used)s </span> of <span> %(available)s </span>
pl_PL: Wykorzystano <span> %(used)s </span> z <span> %(available)s </span>

en: Used IPs
pl_PL: Wykorzystane adresy IP

en: User "%s" was successfully created.
pl_PL: Użytkownik "%s" został utworzony.

en: User Credentials Details
pl_PL: Szczegóły poświadczeń użytkownika

en: User Details
pl_PL: Szczegóły użytkownika

en: User ID
pl_PL: ID użytkownika

en: User Name
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: User Settings
pl_PL: Ustawienia użytkowników

en: User name "%s" is already used.
pl_PL: Nazwa użytkownika „%s” jest już wykorzystywana.

en: User password has been updated successfully.
pl_PL: Zaktualizowano hasło użytkownika.

en: Users
pl_PL: Użytkownicy

en: VCPU Hours
pl_PL: Godziny VCPU

en: VCPU Usage
pl_PL: Wykorzystanie VCPU

en: VCPUs
pl_PL: VCPU

en: VIF Details
pl_PL: Szczegóły VIF

en: VIF Type
pl_PL: Typ VIF

en: VNIC Type
pl_PL: Typ VNIC

en: Value
pl_PL: Wartość

en: Version: %(version_info)s
pl_PL: Wersja: %(version_info)s

en: View Credentials
pl_PL: Wyświetl poświadczenia

en: View Extra Specs
pl_PL: Wyświetl dodatkowe opcje

en: View Full Log
pl_PL: Wyświetl pełny log

en: View Log
pl_PL: Zobacz logi

en: View Routers
pl_PL: Wyświetl routery

en: View Usage
pl_PL: Wyświetl wykorzystanie

en: Virtual Size
pl_PL: Rozmiar wirtualny

en: Volume
pl_PL: Wolumen

en: Volume %(volume_name)s on instance %(instance_name)s
pl_PL: Wolumen %(volume_name)s w instancji %(instance_name)s

en: Volume Backup:
pl_PL: Kopia zapasowa wolumenu:

en: Volume Backups
pl_PL: Kopie zapasowe wolumenów

en: Volume Encryption Details
pl_PL: Szczegóły szyfrowania wolumenu

en: Volume Encryption Details: %(volume_name)s
pl_PL: Szczegóły szyfrowania wolumenu: %(volume_name)s

en: Volume Encryption Details: {{ volume.name }}
pl_PL: Szczegóły szyfrowania wolumenu: {{ volume.name }}

en: Volume Encryption Overview
pl_PL: Przegląd szyfrowania wolumenu

en: Volume Limits
pl_PL: Limity wolumenów

en: Volume Name
pl_PL: Nazwa wolumenu

en: Volume Snapshots
pl_PL: Migawki wolumenu

en: Volume Snapshots of Type %(type)s
pl_PL: Migawki wolumenów typu %(type)s

en: Volume Source
pl_PL: Źródło wolumenu

en: Volume Storage
pl_PL: Przechowywanie danych

en: Volume Transfer
pl_PL: Przeniesienie wolumenu

en: Volume Transfer Details
pl_PL: Szczegóły przeniesienia wolumenu

en: Volume Type
pl_PL: Typ wolumenu

en: Volume Type Description:
pl_PL: Opis typu wolumenu:

en: Volume Type Encryption Details
pl_PL: Szczegóły szyfrowania typu wolumenu

en: Volume Type Encryption Overview
pl_PL: Przegląd szyfrowania typu wolumenu

en: Volume Type Extra Specs
pl_PL: Dodatkowa specyfikacja typu wolumenu

en: Volume Type Name
pl_PL: Nazwa typu wolumenu

en: Volume Type is Unencrypted.
pl_PL: Typ wolumenu jest niezaszyfrowany

en: Volume Type: %(volume_type_name)s
pl_PL: Typ wolumenu: %(volume_type_name)s

en: Volume Type: %(volume_type_name)s
pl_PL: Typ wolumenu: %(volume_type_name)s

en: Volume Types
pl_PL: Typy wolumenu

en: Volume is Unencrypted
pl_PL: Wolumen nie jest zaszyfrowany

en: Volume name to be assigned
pl_PL: Nazwa wolumenu jaka ma zostać przypisana

en: Volume size must be equal to or greater than the image size (%s)
pl_PL: Rozmiar wolumenu musi być większy lub równy rozmiarowi obrazu (%s)

en: Volume source must be specified
pl_PL: Źródło wolumenu musi być podane

en: Volume type name "%s" already exists.
pl_PL: Typ wolumenu o nazwie „%s” istnieje.

en: Volume type name can not be empty.
pl_PL: Nazwa typu wolumenu nie może być pusta

en: Volumes
pl_PL: Wolumeny

en: Volumes Attached
pl_PL: Dołączone wolumeny

en: Volumes of Type %(type)s
pl_PL: Wolumeny typu %(type)s

en: Yes
pl_PL: Tak

en: You are already using all of your available floating IPs.
pl_PL: Wykorzystano już wszystkie dostępne pływające adresy IP.

en: You are already using all of your available volumes.
pl_PL: Wszystkie dostępne wolumeny są już wykorzystywane.

en: You can connect a specified external network to the router. The external network is regarded as a default route of the router and the router acts as a gateway for external connectivity.
pl_PL: Pozwala połączyć router z wybraną siecią zewnętrzną. Sieć zewnętrzna postrzegana jest jako domyślna trasa dla tego routera i funkcjonuje on jako brama dla zewnętrznych połączeń.

en: You can connect a specified subnet to the router.
pl_PL: Pozwala podłączyć podaną podsieć do routera.

en: You can create a port for the network. If you specify device ID to be attached, the device specified will be attached to the port created.
pl_PL: Można utworzyć port dla sieci. Jeśli jednocześnie zostanie podany identyfikator urządzenia, zostanie ono przypięte do tego portu.

en: You can specify the desired rule template or use custom rules, the options are Custom TCP Rule, Custom UDP Rule, or Custom ICMP Rule.
pl_PL: Można wybrać reguły z szablonu lub wykorzystać własne reguły TCP, UDP lub ICMP.

en: You cannot disable your current project
pl_PL: Nie można wyłączyć bieżącego projektu.

en: You cannot revoke your administrative privileges from the domain you are currently logged into. Please switch to another domain with administrative privileges or remove the administrative role manually via the CLI.
pl_PL: Nie można odwołać uprawnień administracyjnych z domeny, w której jest się zalogowanym. Należy przełączyć się do innej domeny z uprawnieniami administracyjnymi lub usunąć rolę administracyjną ręcznie przy pomocy CLI.

en: You cannot revoke your administrative privileges from the project you are currently logged into. Please switch to another project with administrative privileges or remove the administrative role manually via the CLI.
pl_PL: Nie można odwołać administracyjnych praw dostępu w projekcie, do którego jest się obecnie zalogowanym. Należy przełączyć się na innych projekt z uprawnieniami administracyjnymi lub ręcznie usunąć rolę administracyjną używając linii poleceń.

en: You may have mistyped the address or the page may have moved.
pl_PL: Prawdopodobnie błędnie podano adres lub strona zmieniła lokalizację.

en: You may optionally set a password on the rebuilt instance.
pl_PL: Pozwala ustawić hasło na przebudowanej instancji.

en: You may reset the gateway later by using the set gateway action, but the gateway IP may change.
pl_PL: Można wyczyścić bramkę później przy wykorzystaniu akcji ustawiania bramki, jednakże jej adres IP może ulec zmianie.

en: You may update the editable properties of your network here.
pl_PL: Pozwala zaktualizować dostępne właściwości sieci.

en: You may update the editable properties of your router here.
pl_PL: Pozwala na modyfikacje edytowalnych parametrów routera.

en: You must specify the source of the traffic to be allowed via this rule. You may do so either in the form of an IP address block (CIDR) or via a source group (Security Group). Selecting a security group as the source will allow any other instance in that security group access to any other instance via this rule.
pl_PL: Należy podać źródło ruchu dozwolone przez tą regułę. Można to zrobić albo w formie bloku adresów IP (CIDR) lub grupy źródłowej (grupa zabezpieczeń). Wybranie grupy zabezpieczeń jako źródła zezwoli dowolnej instancji znajdującej się tej grupie na dostęp do dowolnej instancji bieżącej grupy.

en: Your image %s has been queued for creation.
pl_PL: Utworzenie obrazu %s zostało dodane do kolejki.

en: Zone
pl_PL: Strefa

[ctx: Both of front-end and back-end]
en: both
pl_PL: oba

en: down
pl_PL: w dół

en: no
pl_PL: nie

en: undefined
pl_PL: niezdefiniowane

en: unknown IP address
pl_PL: nieznany adres IP

en: up
pl_PL: w górę

en: yes
pl_PL: tak
