hunspell 1.5.0 - en to ckb translation catalogue (10 entries)

en: Can't create tmp dir
ckb: ناتوانرێت ڕێڕەوی tmp درووستبکرێت

en: Can't open %s.
ckb: ناتوانێت  %s بکاتەوە.

en: Line %d: %s ->
ckb: دێڕی  %d: %s ->

en: FORBIDDEN!
ckb: ڕێگەپێنەدراوە!

en: Spelling mistake?
ckb: هەڵەی ڕێنووس؟

en: 
    Commands are:
ckb: 
    فرمانەکان بریتین لە:

en: Replace with:
ckb: جێگۆڕکێ بکە لەگەڵ:

en: Cannot update personal dictionary.
ckb: ناوتانرێت فەرهەنگی کەسی نوێبکرێتەوە.

en: New word (stem):
ckb: وشەی نوێ (stem):

en: Are you sure you want to throw away your changes?
ckb: ئایا تۆ دڵنیایت کە دەتەوێت گۆڕانکارییەکان بنێریت؟
