hunspell 1.5.0 - en to ky translation catalogue (9 entries)

en: error - iconv_open: %s -> %s
ky: ката - iconv_open: %s -> %s

en: error - iconv: %s -> %s
ky: ката - iconv: %s -> %s

en: error - iconv_open: UTF-8 -> %s
ky: ката - iconv_open: UTF-8 -> %s

en: Can't open inputfile
ky: Файлды ачууда ката чыкты

en: Can't open %s.
ky: Ачуу катасы %s.

en: Line %d: %s ->
ky: Сап %d: %s ->

en: FORBIDDEN!
ky: ТЫЮ САЛЫНГАН!

en: Spelling mistake?
ky: Орфографиялык ката?

en: 	%s		File: %s
ky: 	%s		Файл: %s
