hunspell 1.5.0 - en to uk translation catalogue (78 entries)

en: error - iconv_open: %s -> %s
uk: Помилка - iconv_open: %s -> %s

en: error - iconv: %s -> %s
uk: Помилка - iconv: %s -> %s

en: error - iconv_open: UTF-8 -> %s
uk: Помилка - iconv_open: UTF-8 -> %s

en: Can't create tmp dir
uk: Помилка створення тимчасової теки

en: Can't open inputfile
uk: Помилка відкриття файлу

en: Can't open %s.
uk: Помилка відкриття %s.

en: error - missing HOME variable
uk: помилка - відсутня змінна HOME

en: Line %d: %s ->
uk: Рядок %d: %s ->

en: FORBIDDEN!
uk: ЗАБОРОНЕНО!

en: Spelling mistake?
uk: Орфографічна помилка?

en: 	%s		File: %s
uk: 	%s		Файл: %s

note: TRANSLATORS: the capital letters are shortcuts, mark one letter similarly in your translation and translate the standalone letter accordingly later
en: 
    [SPACE] R)epl A)ccept I)nsert U)ncap S)tem Q)uit e(X)it or ? for help
uk: 
    [ПРОБІЛ] З)ам П)рийн В)ставити М)алі О)снова ви(Й)ти за(К)інчити або ? - довідка

en: Whenever a word is found that is not in the dictionary
    it is printed on the first line of the screen.  If the dictionary
    contains any similar words, they are listed with a number
    next to each one.  You have the option of replacing the word
    completely, or choosing one of the suggested words.
uk: Кожного разу, коли програма виявляє слово, якого немає у словнику,
    його буде виведено у першому рядку екрана. Якщо у словнику містяться
    подібні слова, їх буде показано із номерами. Ви можете замінити слово
    повністю або вибрати одне зі слів-пропозицій.

en: 
    Commands are:
uk: 
    Команди:

en: R	Replace the misspelled word completely.
uk: З	замінити слово з помилкою повністю.

en: Space	Accept the word this time only.
uk: Пробіл	Прийняти це слово лише цього разу.

en: A	Accept the word for the rest of this session.
uk: П	Приймати слово протягом решти цього сеансу.

en: I	Accept the word, and put it in your private dictionary.
uk: В	Прийняти слово і записати його до власного словника.

en: U	Accept and add lowercase version to private dictionary.
uk: М	Прийняти і додати слово малими літерами до власного словника.

en: S	Ask a stem and a model word and store them in the private dictionary.
    	The stem will be accepted also with the affixes of the model word.
uk: О	Попросити вказати основу і модель слова і зберегти їх до власного словника.
    	Основа вважатиметься прийнятною, якщо використано афікси моделі слова.

en: 0-n	Replace with one of the suggested words.
uk: 0-n	Замінити одним із запропонованих слів.

en: X	Write the rest of this file, ignoring misspellings, and start next file.
uk: К	Записати решту цього файла, ігнорувати помилки і розпочати наступний файл.

en: Q	Quit immediately. Asks for confirmation. Leaves file unchanged.
uk: Й	Вийти негайно. Попросити підтвердження дії. Файли лишається незмінним.

en: ^Z	Suspend program. Restart with fg command.
uk: ^Z	Призупинити роботу. Перезапустити програму можна за допомогою команди fg.

en: ?	Show this help screen.
uk: ?	Показати це вікно з довідкою.

en: 
    -- Type space to continue --
uk: 
    -- Натисніть пробіл для продовження --

note: TRANSLATORS: translate this letter according to the shortcut letter used previously in the  translation of "R)epl" before
en: r
uk: з

en: Replace with:
uk: Замінити на:

note: TRANSLATORS: translate these letters according to the shortcut letter used previously in the  translation of "U)ncap" and I)nsert before TRANSLATORS: translate this letter according to the shortcut letter
en: u
uk: м

en: i
uk: в

en: Cannot update personal dictionary.
uk: Не вдалося оновити словник користувача.

en: a
uk: п

note: TRANSLATORS: translate this letter according to the shortcut letter used previously in the  translation of "S)tem" before
en: s
uk: о

en: New word (stem):
uk: Нове слово (основа):

en: Model word (a similar dictionary word):
uk: Модель слова (подібне слово зі словника):

en: Model word must be in the dictionary. Press any key!
uk: Модельне слово має бути у словнику. Натисніть будь-яку клавішу!

note: TRANSLATORS: translate this letter according to the shortcut letter used previously in the  translation of "e(X)it" before
en: x
uk: к

note: TRANSLATORS: translate this letter according to the shortcut letter used previously in the  translation of "Q)uit" before
en: q
uk: й

en: Are you sure you want to throw away your changes?
uk: Ви справді хочете відкинути усі внесені вами зміни?

note: TRANSLATORS: translate this letter according to the shortcut * letter y)es
en: y
uk: т

en: Can't create tempfile
uk: Не вдалося створити тимчасовий файл

en: Can't open outputfile
uk: Не вдалося відкрити вихідний файл

en: Usage: hunspell [OPTION]... [FILE]...
uk: Використання: hunspell [ПАРАМЕТР]... [ФАЙЛ]...

en: Check spelling of each FILE. Without FILE, check standard input.
uk: Перевірити правопису у кожному ФАЙЛі. Якщо не вказано ФАЙЛ, перевірити дані із стандартного джерела введення.

en:   -1		check only first field in lines (delimiter = tabulator)
uk:   -1		перевіряти лише перше поле у рядку (роздільник = табуляція)

en:   -a		Ispell's pipe interface
uk:   -a		конвеєрний інтерфейс Ispell

en:   --check-url	check URLs, e-mail addresses and directory paths
uk:   --check-url	перевіряти адреси інтернету, електронної пошти і шляхи до каталогів

en:   --check-apostrophe	check Unicode typographic apostrophe
uk:   --check-apostrophe	перевіряти із використанням типографського апострофа Unicode

en:   -d d[,d2,...]	use d (d2 etc.) dictionaries
uk:   -d d[,d2,...]	використовувати словники d (d2 тощо)

en:   -D		show available dictionaries
uk:   -D		вивести список доступних словників

en:   -G		print only correct words or lines
uk:   -G		вивести лише слова або рядки, які написано без помилок

en:   -h, --help	display this help and exit
uk:   -h, --help	вивести цю довідку і вийти

en:   -H		HTML input file format
uk:   -H		формат HTML для вхідних файлів

en:   -i enc	input encoding
uk:   -i кодування	кодування вхідних даних

en:   -l		print misspelled words
uk:   -l		виводити слова із помилками

en:   -L		print lines with misspelled words
uk:   -L		виводити рядки із помилками у словах

en:   -m 		analyze the words of the input text
uk:   -m 		аналізувати слова вхідного тексту

en:   -n		nroff/troff input file format
uk:   -n		формат nroff/troff для вхідних файлів

en:   -O		OpenDocument (ODF or Flat ODF) input file format
uk:   -O		формат OpenDocument (ODF або Flat ODF) для вхідних файлів

en:   -p dict	set dict custom dictionary
uk:   -p словник	встановити нетиповий словник

en:   -r		warn of the potential mistakes (rare words)
uk:   -r		попереджати про потенційні помилки (рідкісні слова)

en:   -P password	set password for encrypted dictionaries
uk:   -P пароль	встановити пароль для шифрованих словників

en:   -s 		stem the words of the input text
uk:   -s 		використовувати основи слів для вхідного тексту

en:   -S 		suffix words of the input text
uk:   -S 		слова-суфікси вхідного тексту

en:   -t		TeX/LaTeX input file format
uk:   -t		формат TeX/LaTeX для вхідних файлів

en:   -v, --version	print version number
uk:   -v, --version	вивести номер версії

en:   -vv		print Ispell compatible version number
uk:   -vv		вивести номер версії сумісності із Ispell

en:   -w		print misspelled words (= lines) from one word/line input.
uk:   -w		вивести слова (= рядки) із помилками на основі вхідних даних слова/рядка.

en:   -X		XML input file format
uk:   -X		формат XML для вхідних файлів

en: Example: hunspell -d en_US file.txt    # interactive spelling
             hunspell -i utf-8 file.txt    # check UTF-8 encoded file
             hunspell -l *.odt             # print misspelled words of ODF files
    
             # Quick fix of ODF documents by personal dictionary creation
    
             # 1 Make a reduced list from misspelled and unknown words:
    
             hunspell -l *.odt | sort | uniq >words
    
             # 2 Delete misspelled words of the file by a text editor.
             # 3 Use this personal dictionary to fix the deleted words:
    
             hunspell -p words *.odt
uk: Приклади: hunspell -d uk_UA файл.txt   # інтерактивна перевірка правопису
             hunspell -i utf-8 файл.txt    # перевірити файл із кодуванням UTF-8
             hunspell -l *.odt             # вивести слова із помилками з файлів ODF
    
             # Швидке виправлення документів ODF створенням особистого словника
    
             # 1 Створити скорочений список слів із помилками і невідомих слів:
    
             hunspell -l *.odt | sort | uniq >words
    
             # 2 Вилучити слова із помилками з файла за допомогою текстового редактора.
             # 3 Скористатися цим особистим словником для виправлення вилучених слів:
    
             hunspell -p words *.odt

en: Bug reports: http://hunspell.github.io/
uk: Звітування щодо вад: http://hunspell.github.io/

en: This is free software; see the source for copying conditions.  There is NO
    warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE,
    to the extent permitted by law.
uk: Це програмне забезпечення є вільним, умови копіювання викладено у його початкових кодах
    Умовами ліцензування програми НЕ передбачено жодних гарантій, зокрема
    гарантій працездатності або придатності для певної мети, у межах законодавства.

en: SEARCH PATH:
    %s
uk: ШЛЯХ ПОШУКУ:
    %s

en: AVAILABLE DICTIONARIES (path is not mandatory for -d option):
uk: ДОСТУПНІ СЛОВНИКИ (шлях не є обов'язковим із параметром -d):

en: LOADED DICTIONARY:
    %s
    %s
uk: ЗАВАНТАЖЕНИЙ СЛОВНИК:
    %s
    %s

en: error - %s exceeds dictionary limit.
uk: помилка - %s перевищує обмеження словника.

en: Can't open affix or dictionary files for dictionary named "%s".
uk: Не вдалося відкрити афікс або файли словника для словника із назвою «%s».

en: Hunspell has been compiled without Ncurses user interface.
uk: Hunspell було зібрано без інтерфейсу користувача Ncurses.
