hunspell 1.7.1 - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Can't create tmp dir
lt: Negalima sukurti laikino aplankalo

en: Can't open inputfile
lt: Negalima atidaryti įvesties failo

en: Can't open %s.
lt: Negalima atidaryti %s.

en: error - missing HOME variable
lt: klaida - trūksta kintamojo HOME

en: Line %d: %s ->
lt: Eilutė %d: %s ->

en: FORBIDDEN!
lt: DRAUDŽIAMA!

en: Spelling mistake?
lt: Rašybos klaida?

en: Cannot update personal dictionary.
lt: Nepavyko atnaujinti asmeninio žodyno.

en: Are you sure you want to throw away your changes?
lt: Ar tikrai norite atmesti pakeitimus?

en: Can't create tempfile
lt: Nepavyko sukurti šablono failo

en: Can't open outputfile
lt: Nepavyksta atidaryti išvesties failo
