hunspell 1.5.0 - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: error - iconv_open: %s -> %s
eu: errorea: iconv_open: %s → %s

en: error - iconv: %s -> %s
eu: errorea: iconv: %s → %s

en: error - iconv_open: UTF-8 -> %s
eu: errorea: iconv_open: UTF-8 → %s

en: Can't create tmp dir
eu: "tmp" izeneko karpeta ezin izan da sortu

en: Can't open inputfile
eu: Datuak hartzeko fitxategia ezin izan da ireki

en: Can't open %s.
eu: %s ezin izan da ireki.

en: error - missing HOME variable
eu: errorea - HOME aldagaia ez da aurkitu

en: Line %d: %s ->
eu: %d lerroa: %s ->

en: FORBIDDEN!
eu: DEBEKATUA!

en: Spelling mistake?
eu: Ortografia arkatsa ote?
