iagno master - en to an translation catalogue (34 entries)

en: Dominate the board in a classic version of Reversi
an: Domine o tablero en una versión clasica de Reversi

en: _New Game
an: Chuego _nuevo

en: _Undo
an: _Desfer

en: _Preferences
an: _Preferencias

en: _Help
an: Ad_uya

en: _About
an: _Arredol

en: _Quit
an: _Surtir

en: Sound
an: Son

en: Whether or not to play event sounds.
an: Reproducir sons d'evento.

en: Width of the window in pixels
an: Amplaria d'a finestra en pixels

en: Height of the window in pixels
an: Altura d'a finestra en pixels

en: true if the window is maximized
an: cierto si a finestra ye maximizada

en: true if the window is fullscren
an: cierto si a finestra ye en pantalla completa

en: Dark:
an: Negras:

en: Light:
an: Blancas:

en: Light must pass, Dark's move
an: Blancas pasan redolín, mueven as negras

en: Dark must pass, Light's move
an: Negras pasan redolín, mueven as blancas

en: A disk flipping game derived from Reversi.
    
    Iagno is a part of GNOME Games.
an: Un chuego de voltear fichas derivau de Reversi.
    
    Iagno ye parte d'os Chuegos de GNOME.

en: GNOME Games web site
an: Pachina web d'os chuegos de GNOME

en: Light player wins!
an: Ganan as blancas.

en: Dark player wins!
an: Ganan as negras.

en: The game was a draw.
an: Empate.

en: Invalid move.
an: Movimiento no valido.

en: Iagno Preferences
an: Preferencias de Iagno

en: Dark Player:
an: Negras:

en: Human
an: Humán

en: Level one
an: Ran 1

en: Level two
an: Ran 2

en: Level three
an: Ran 3

en: Light Player:
an: Blancas:

en: E_nable sounds
an: A_ctivar sons

en: S_how grid
an: M_ostrar reixeta

en: _Flip final results
an: Invertir resultau _final

en: _Tile set:
an: Chuego de _fichas:
