iagno master - en to ky translation catalogue (36 entries)

en: Iagno
ky: Ягно

en: Dominate the board in a classic version of Reversi
ky: Реверсинин классикалык версиясынан тактаны басып алыңыз

en: othello;
ky: отелло;

en: _New Game
ky: _Жаңы оюн

en: _Undo
ky: Ж_окко чыгаруу

en: _Preferences
ky: _Параметрлер

en: _Help
ky: Жа_рдам

en: _About
ky: _Программа жөнүндө

en: _Quit
ky: _Чыгуу

en: Sound
ky: Үн

en: Whether or not to play event sounds.
ky: Үн окуялары ойнотулабы дегенин дайындайт.

en: Width of the window in pixels
ky: Терезенин туурасы (пикс.)

en: Height of the window in pixels
ky: Терезенин бийиктиги (пикс.)

en: true if the window is maximized
ky: чын, эгер терезе максималдуу өлчмөдө болсо

en: true if the window is fullscren
ky: чын, эгер терезе толук экран болсо

en: Dark:
ky: Карасы:

en: Light:
ky: Ачыгы:

en: Light must pass, Dark's move
ky: Ачыгы жол берет, карасы жүрөт

en: Dark must pass, Light's move
ky: Карасы жол берет, ачыгы жүрөт

en: A disk flipping game derived from Reversi.
    
    Iagno is a part of GNOME Games.
ky: Реверсиден пайда болгон фишкаларды ыргытмай оюн.
    
    Ягно GNOME оюндарынын бөлүгү.

en: GNOME Games web site
ky: GNOME Games веб-сайты

en: Light player wins!
ky: Ак оюнчу утту!

en: Dark player wins!
ky: Кара оюнчу утту!

en: The game was a draw.
ky: Оюндан эч ким уткан жок.

en: Invalid move.
ky: Туура эмес жүрүш.

en: Iagno Preferences
ky: Ягнонун параметрлери

en: Dark Player:
ky: Кара оюнчусу:

en: Human
ky: Киши

en: Level one
ky: Биринчи деңгээл

en: Level two
ky: Экинчи деңгээл

en: Level three
ky: Үчүнчү деңгээл

en: Light Player:
ky: Ачык оюнчусу:

en: E_nable sounds
ky: Үндөрдү күй_гүзүү

en: S_how grid
ky: Тор сызыкты _көрсөтүү

en: _Flip final results
ky: Акыркы натыйжаларын _ыргытуу

en: _Tile set:
ky: _Фишка жыйыны:
