ibus-anthy 1.5.10 - en to ka translation catalogue (54 entries)

en: Japanese input method
ka: შეყვანის იაპონური მეთოდი

en: Input mode
ka: შეყვანის რეჟიმი

en: Switch input mode
ka: შეყვანის რეჟიმის გადართვა

en: Hiragana
ka: ჰირაგანა

en: Katakana
ka: კატაკანა

en: Latin
ka: ლათინური

en: Wide Latin
ka: ფართო ლათინური

en: Typing method
ka: აკრეფის მეთოდი

en: Switch typing method
ka: აკრეფის მეთოდის გადართვა

en: Romaji
ka: რომაჯი

en: Kana
ka: კანა

en: General
ka: ზოგადი

en: Symbol
ka: სიმბოლო

en: Emoji
ka: ემოჯი

en: Command
ka: ბრძანება

en: Shortcut
ka: მალსახმობი

en: Description
ka: აღწერა

en: Input
ka: შეყვანა

en: Single
ka: ერთი

en: Left
ka: მარცხენა

en: Default
ka: ნაგულისხმები

en: Base
ka: საბაზისო

en: _Cancel
ka: _გაუქმება

en: _Open
ka: _გახსნა

en: _OK
ka: _დიახ

en: Please press a key (or a key combination)
ka: დააწექით ღილაკს (ან მათ კომბინაციას)

en: The dialog will be closed when the key is released
ka: ეს ფანჯარა დაიხურება, როცა ღილაკს გაუშვებთ

en: None
ka: არაფერი

en: Do nothing
ka: არაფრის გაკეთება

en: Clear
ka: სუფთა ცა

en: Commit
ka: გადაცემა

en: Hold
ka: შეყოვნება

en: _Typing Method:
ka: _აკრეფის მეთოდი:

en: Candidate _Window Page Size:
ka: კანდიდატის ფანჯრის გვერდის ზომა:

en: <b>Other</b>
ka: <b>სხვა</b>

en: Conversion
ka: გადაყვანა

en: De_fault
ka: _ნაგულისხმები

en: _Edit
ka: _დამუშავება

en: Key Binding
ka: კლავიატურის ბმები

en: Typing Method
ka: აკრეფის მეთოდი

en: _View
ka: _ხედი

en: _Add
ka: _დამატება

en: _Delete
ka: _წაშლა

en: _Up
ka: მაღლა

en: _Down
ka: _დაბლა

en: Dictionary
ka: ლექსიკონი

en: About
ka: შესახებ

en: _Close
ka: და_კეტვა

en: Key Code:
ka: ღილაკის კოდი:

en: Modifier:
ka: მოდიფიკატორები:

en: Co_ntrol
ka: _კონტროლი

en: _Refresh
ka: _განახლება

en: _Remove
ka: მოცილება

en: _Description:
ka: _აღწერა:
