ibus-anthy 1.5.10 - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Japanese input method
si: ජපන් ආදාන ක්‍රමය

en: Preferences - Anthy
si: අභිප්‍රේත - ඇන්ති

en: Input mode
si: ආදාන ක්‍රමය

en: Switch input mode
si: ආදාන ක්‍රමය මාරුව

en: Hiragana
si: හිරගානා

en: Katakana
si: කටකානා

en: Latin
si: ලතින්

en: Wide Latin
si: පුළුල් ලතින්

en: Typing method
si: ලියන ක්‍රමය

en: Switch typing method
si: ලියන ක්‍රමය මාරුව

en: Romaji
si: රොමාජි

en: Kana
si: කනා
