ibus-anthy 1.5.10 - en to uk translation catalogue (186 entries)

en: Japanese input method
uk: Спосіб введення японської

en: The Anthy input method is designed for entering Japanese text.
uk: Спосіб введення Anthy розроблено для введення текстів японськими ієрогліфами.

en: Input methods are typing systems allowing users to input complex languages. They are necessary because these contain too many characters to simply be laid out on a traditional keyboard.
uk: Способи введення — це системи набирання тексту, за допомогою яких користувачі можуть вводити тексти складними системами писемності. Вони потрібні для мов, де запис здійснюється за допомогою великої кількості символів, які просто не могли б уміститися на клавіатурі.

en: Anthy Input Method
uk: Спосіб введення Anthy

en: Could not enable Anthy.
    The end of the content of the file %s/last-record2_default.utf8 in your home directory is not '\n'. I.e. not correct text format.
    Please fix the file or remove it by manual and restart IBus.
uk: Не вдалося увімкнути Anthy.
    Дані у файлі %s/last-record2_default.utf8 вашого домашнього каталогу не завершуються на «\n». Тобто текст файла є некоректним.
    Будь ласка, виправте файл або вилучіть його вручну і перезапустіть IBus.

en: Preferences - Anthy
uk: Параметри – Anthy

en: Configure Anthy
uk: Налаштувати Anthy

en: Input mode
uk: Режим введення

en: Switch input mode
uk: Перемкнути режим введення

en: Hiragana
uk: Хірагана

en: Katakana
uk: Катакана

en: Halfwidth Katakana
uk: Катакана, символи половинної ширини

en: Latin
uk: Латинська

en: Wide Latin
uk: Широка латинська

en: Typing method
uk: Метод введення

en: Switch typing method
uk: Перемкнути метод введення

en: Romaji
uk: Ромадзі

en: Kana
uk: Кана

en: Thumb shift
uk: Додаткові Shift

en: Segment mode
uk: Режим сегментів

en: Switch conversion mode
uk: Перемкнути режим перетворення

en: Multiple segment
uk: Кратний сегмент

en: Single segment
uk: Одинарний сегмент

en: Immediate conversion (multiple segment)
uk: Негайне перетворення (кратний сегмент)

en: Immediate conversion (single segment)
uk: Негайне перетворення (одинарний сегмент)

en: Dictionary mode
uk: Режим словника

en: Switch dictionary
uk: Перемкнути словник

en: Dictionary - Anthy
uk: Словник – Anthy

note: Translators: "Dic" means 'dictionary', One kanji may be good.
en: Dic
uk: СЛОВ

en: Configure dictionaries
uk: Налаштувати словники

en: Edit dictionaries
uk: Редагувати словники

en: Launch the dictionary tool
uk: Запустити засіб роботи зі словниками

en: Add words
uk: Додати слова

en: Add words to the dictionary
uk: Додавати слова до словника

en: General
uk: Загальне

en: Zip Code Conversion
uk: Перетворення кодів індексів

en: Symbol
uk: Символ

en: Old Character Style
uk: Старий стиль символів

en: Era
uk: Ера

en: Emoji
uk: Емодзі

en: IBus Anthy Setup
uk: Налаштування Anthy IBus

en: Set up IBus Anthy engine
uk: Налаштування рушія Anthy IBus

en: Menu label
uk: Мітка меню

en: Command
uk: Команда

en: Shortcut
uk: Скорочення

en: Description
uk: Опис

note: Translators: "Embd" is an abbreviation of "embedded".
en: Embd
uk: Вбуд

note: Translators: "Sgl" is an abbreviation of "single".
en: Sgl
uk: Одн

en: Input Chars
uk: Введених символів

en: Output Chars
uk: Виведених символів

en: Input
uk: Введення

en: Single
uk: Одинарний

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Customize Romaji Key Table
uk: Налаштувати таблицю клавіш ромадзі

en: _Romaji Key Table:
uk: Таблиця клавіш _ромадзі:

en: _Output Chars
uk: Символи в_иведення

en: Default
uk: Типовий

en: Customize Kana Key Table
uk: Налаштувати таблицю клавіш кани

en: _Kana Key Table:
uk: Таблиця клавіш _кани:

en: Japanese Keyboard Layout
uk: Японська розкладка клавіатури

en: U.S. Keyboard Layout
uk: Американська розкладка клавіатури

en: Customize Thumb Shift Key Table
uk: Налаштовування розкладки клавіш із додатковими Shift

en: _Thumb Shift Key Table:
uk: _Розкладка з додатковими Shift:

en: Single _Output Chars
uk: Одинарні символи в_иведення

en: Base
uk: Основа

en: NICOLA-J key extension
uk: Розширення клавіш NICOLA-J

en: NICOLA-A key extension
uk: Розширення клавіш NICOLA-A

en: NICOLA-F key extension
uk: Розширення клавіш NICOLA-F

en: FMV KB231-J key extension
uk: Розширення клавіш FMV KB231-J

en: FMV KB231-A key extension
uk: Розширення клавіш FMV KB231-A

en: FMV KB231-F key extension
uk: Розширення клавіш FMV KB231-F

en: FMV KB611-J key extension
uk: Розширення клавіш FMV KB611-J

en: FMV KB611-A key extension
uk: Розширення клавіш FMV KB611-A

en: FMV KB611-F key extension
uk: Розширення клавіш FMV KB611-F

en: Your choosed file has already been added:
uk: Вибраний вами файл вже додано:

en: The file you have chosen does not exist:
uk: Вибраного вами файла не існує:

en: Your choosed file is a directory:
uk: Вибраний вами файл є каталогом:

en: You cannot add dictionaries in the anthy private directory:
uk: Не можна додавати словник до приватного каталогу anthy:

en: Your file path is not good:
uk: Шлях до файла є помилковим:

en: The engine xml file does not exist:
uk: Файла xml рушія не існує:

en: Anthy keyboard layout is changed. Please restart ibus to reload the layout.
uk: Змінено розкладку клавіатури Anthy. Будь ласка, перезапустіть ibus, щоб перезавантажити розкладку.

en: Please specify Input Chars
uk: Будь ласка, вкажіть символи введення

en: Please specify Output Chars
uk: Будь ласка, вкажіть символи виведення

en: Please specify Left Thumb Shift Chars
uk: Будь ласка, вкажіть символи лівої додаткової клавіші Shift

en: Please specify Right Thumb Shift Chars
uk: Будь ласка, вкажіть символи правої додаткової клавіші Shift

en: Your custom key is not assigned in any sections. Maybe a bug.
uk: Вашу нетипову клавішу не призначено до жодного розділу. Можливо, це вада у програмі.

en: Your file does not exist:
uk: Вашого файла не існує:

en: Open Dictionary File
uk: Відкрити файл словника

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Open
uk: _Відкрити

en: Edit Dictionary File
uk: Змінити файл словника

en: _OK
uk: _Гаразд

en: Your choosed file is not correct.
uk: Вибраний вами файл є некоректним.

en: You cannot delete the system dictionary.
uk: Не можна вилучати загальносистемний словник.

en: Your file is not good.
uk: У вашому файлі помилки.

en: View Dictionary File
uk: Переглянути файл словника

en: Please press a key (or a key combination)
uk: Будь ласка, натисніть клавішу (або комбінацію клавіш)

en: The dialog will be closed when the key is released
uk: Діалогове вікно буде закрито після відпускання клавіші

en: Invalid keysym
uk: Некоректний символ клавіші

en: This keysym is not valid
uk: Цей символ клавіші є некоректним

en: None
uk: Немає

en: FMV KB231 key extension
uk: Розширення клавіш FMV KB231

en: FMV KB611 key extension
uk: Розширення клавіш FMV KB611

en: Keep numpad codes
uk: Зберігати коди цифрової панелі

en: Convert characters
uk: Перетворити символи

en: Do nothing
uk: Нічого не робити

en: Automatically convert
uk: Автоматично перетворювати

en: Automatically commit
uk: Надсилати автоматично

en: Clear
uk: Спорожнити

en: Commit
uk: Надіслати

en: Hold
uk: Призупинити

en: Setup - IBus-Anthy
uk: Налаштування – IBus-Anthy

en: _Input Mode:
uk: _Режим введення:

en: _Typing Method:
uk: Метод _введення:

en: Conversion _Mode:
uk: _Режим перетворення:

en: <b>Initial Setting</b>
uk: <b>Початкове налаштування</b>

en: <b>Menu Visibility on Status Icon</b>
uk: <b>Видимість меню піктограми стану</b>

en: _Period Style:
uk: Стиль _крапки:

en: Symbo_l Style:
uk: С_тиль символів:

en: Numpad _Key Type:
uk: Тип _клавіш цифрової панелі:

en: _Behavior on Period:
uk: О_бробка крапки:

en: Behavior on _Focus Out:
uk: Поведінка при в_траті фокуса:

en: <b>Behavior</b>
uk: <b>Поведінка</b>

en: Candidate _Window Page Size:
uk: Розмір сторінки вікна в_аріантів:

en: Convert _symbols with the one column width
uk: Перетворювати си_мволи з шириною у один стовпчик

en: Convert _numbers with the one column width
uk: Перетворювати чис_ла з шириною у один стовпчик

en: Con_vert spaces with the one column width
uk: Пере_творювати пробіли з шириною у один стовпчик

en: Swi_tch “Hiragana” and “Latin” with Shift key and Hiragana–Katakana key in preedit
uk: П_еремикатися між хіраганою і латинською за допомогою клавіші Shift, а клавішу хірагани-катакани використовувати у попередньому редагуванні

en: <b>Other</b>
uk: <b>Інше</b>

en: Conversion
uk: Перетворення

en: _Shortcut Type:
uk: Тип с_корочення:

en: De_fault
uk: Ти_повий

en: _Edit
uk: З_міни

en: Key Binding
uk: Прив’язка клавіш

en: <b>Romaji</b>
uk: <b>Ромадзі</b>

en: <b>Kana</b>
uk: <b>Кана</b>

en: Keyboad _layout:
uk: _Розкладка клавіатури:

en: <b>Keyboard layout</b>
uk: <b>Розкладка клавіатури</b>

en: Typing Method
uk: Метод введення

en: _Left Thumb Shift Key:
uk: _Ліва додаткова клавіша Shift:

en: Right _Thumb Shift Key:
uk: Права _додаткова клавіша Shift:

en: Adjust _input method layout to system keyboard layout
uk: Коригувати с_посіб введення за загальносистемною розкладкою клавіатури

en: Adjust IM layout to XKB layout
uk: Коригувати розкладку IM за розкладкою XKB

en: Input _Method Layout:
uk: Ро_зкладка способу введення:

en: Restart IBus when you change the keyboard layout
uk: Перезапуск IBus після зміни розкладки клавіатури

en: Restart IBus when you change XKB
uk: Перезапуск IBus після зміни XKB

en: _Additional Key Arrangement:
uk: _Додаткове упорядковування клавіш:

en: '～', '『', '¢', '£' and so on can be output with Thumb Shift key
uk: «～», «『», «¢», «£» тощо можна виводити за допомогою клавіші додаткового Shift

en: You do not have to reconfigure the system keyboard layout for "Additional Key Arrangement" since this option changes input method layout only in case input method is turned on.
uk: Вам не потрібно змінювати налаштування розкладки клавіатури системи для «Додаткового упорядковування клавіш», оскільки за допомогою цього пункту можна змінити розкладку способу введення, коли увімкнено відповідний спосіб введення.

en: You do not have to reconfigure XKB since this option changes IM layout only with IM on.
uk: Вам не потрібно змінювати налаштування XKB, оскільки за допомогою цього пункту розкладка способу введення змінюється, лише коли увімкнено спосіб введення.

en: _Enable semi-voiced sound mark with Shift key
uk: _Увімкнути додавання позначки напівнаголосу клавішею Shift

en: Seion + Shift can output Handakuon
uk: Сейон + Shift може виводити хандаквон

en: Thumb _Shift Key Table:
uk: Розкладка з _додатковими Shift:

en: <b>Thumb Shift Layout</b>
uk: <b>Розкладка з додатковими Shift</b>

en: Thumb Shift
uk: Додатковий Shift

en: _Edit Dictionary Command:
uk: З_мінити команду словника:

en: _Add Word Command:
uk: _Додати команду слова:

en: <b>Default Dictionary Configuration</b>
uk: <b>Налаштування типового словника</b>

en: _View
uk: П_ерегляд

en: _Add
uk: _Додати

en: _Delete
uk: В_илучити

en: _Up
uk: В_гору

en: You can change the order on language bar
uk: Ви можете змінити порядок на панелі мов

en: _Down
uk: В_низ

en: <b>Extended Dictionaries</b>
uk: <b>Розширені словники</b>

en: Dictionary
uk: Словник

en: About
uk: Інформація

en: _Close
uk: _Закрити

en: Edit Shortcut
uk: Редагувати скорочення

en: Key Code:
uk: Код клавіші:

en: Modifier:
uk: Модифікатор:

en: A_lternate
uk: A_lt

en: Co_ntrol
uk: C_trl

en: _Refresh
uk: _Оновити

en: _Input Characters
uk: Символи _введення

en: _Output Characters
uk: Символи в_иведення

en: _Left Thumb Shift
uk: _Лівий додатковий Shift

en: _Right Thumb Shift
uk: _Правий додатковий Shift

en: _Remove
uk: Ви_лучити

en: _Short Label:
uk: _Коротка мітка:

en: _Description:
uk: _Опис:

en: _Use your dictionary alone with switching dictionaries
uk: В_икористовувати лише ваш словник при перемиканні словників

en: _Embed your dictionary in the system dictionary
uk: В_будувати ваш словник до загальносистемного словника

en: Enable the _reverse conversion
uk: Увімкнути зво_ротне перетворення

en: The Anthy engine for the IBus input platform
uk: Рушій Anthy для платформи введення IBus
