ibus-anthy 1.5.16 - en to pa translation catalogue (15 entries)

en: Japanese input method
pa: ਜਾਪਾਨੀ ਇਨਪੁੱਟ ਢੰਗ

en: input-method
pa: ਇਨਪੁੱਟ-ਢੰਗ

en: Japanese
pa: ਜਾਪਾਨੀ

en: Input mode
pa: ਇਨਪੁੱਟ ਢੰਗ

en: Switch input mode
pa: ਇਨਪੁੱਟ ਢੰਗ ਨੂੰ ਬਦਲੋ

en: Typing method
pa: ਲਿਖਣ ਦਾ ਢੰਗ

en: Switch typing method
pa: ਲਿਖਣ ਦੇ ਢੰਗ ਨੂੰ ਬਦਲੋ

en: _View
pa: ਵੇਖੋ(_V)

en: _Add
pa: ਜੋੜੋ(_A)

en: _Delete
pa: ਹਟਾਓ(_D)

en: _Up
pa: ਉੱਤੇ(_U)

en: Dictionary
pa: ਸ਼ਬਦ-ਕੋਸ਼

en: About
pa: ਇਸ ਬਾਰੇ

en: _Close
pa: ਬੰਦ ਕਰੋ(_C)

en: _Remove
pa: ਹਟਾਓ(_R)
