ibus-chewing 1.5.0 - en to pl translation catalogue (52 entries)

en: Chewing Settings
pl: Ustawienia „Chewing”

en: Configure the input method
pl: Konfiguracja metody wprowadzania

en: Input Method
pl: Metoda wprowadzania

en: Standard
pl: Standardowa

en: Keyboard Type
pl: Typ klawiatury

en: Selection Keys
pl: Klawisze wyboru

en: Keys used to select candidate
pl: Klawisze używane do wybierania kandydatów

en: Intelligent Phrasing
pl: Inteligentne układanie zdań

en: Enable or disable automatic candidate selection
pl: Włączenie lub wyłączenie automatycznego wyboru kandydatów

en: Editing
pl: Edycja

en: Configure the input method behavior
pl: Konfiguracja zachowania metody wprowadzania

en: Auto Move Cursor
pl: Automatyczne przenoszenie kursora

en: Automatically move the cursor to the next character after selection
pl: Automatyczne przenoszenie kursora do następnego znaku po wyborze

en: Add Phrase Before Cursor
pl: Dodawanie zdań przed kursorem

en: Use Ctrl + Numbers (2-9) to save new phrase before or after the cursor
pl: Klawisze Ctrl + cyfry (2-9) zapisują nowe zdanie przed lub po kursorze

en: Clear Pre-Edit Buffer When Focus Out
pl: Czyszczenie buforu sprzed edycji po opuszczeniu okna

en: Easy Symbol Input
pl: Łatwe wprowadzanie symboli

en: Press Shift + keys to input Chinese punctuation symbols
pl: Naciśnięcie Shift + klawisza wprowadza chińskie symbole interpunkcyjne

en: Esc Clean All Buffer
pl: Escape czyści cały bufor

en: Escape key discards all uncommitted texts
pl: Klawisz Escape odrzuca cały niezatwierdzony tekst

en: Maximum Chinese Characters
pl: Maksymalna liczba chińskich znaków

en: Until how many characters should trigger auto-commit
pl: Do ilu znaków wywoływać automatyczne zatwierdzenie

en: Chinese/Alphanumeric Mode Toggle Key
pl: Klawisz przełączania trybu języka chińskiego/alfanumerycznego

en: Shift_L
pl: Lewy Shift

en: Shift_R
pl: Prawy Shift

en: Disable Syncing
pl: Wyłączenie synchronizowania

en: Sync with Keyboard State
pl: Synchronizowanie ze stanem klawiatury

en: Sync Caps Lock and IM
pl: Synchronizowanie między klawiszem Caps Lock a metodą wprowadzania

en: No Default
pl: Brak domyślnej

en: Lower Case
pl: Małe znaki

en: Upper Case
pl: Wielkie znaki

en: Default English Letter Case
pl: Domyślna wielkość znaków angielskiego

en: The letter case without pressing the Shift key
pl: Wielkość znaków bez wciśniętego klawisza Shift

en: Selecting
pl: Wybieranie

en: Configure the candidate selection behavior
pl: Konfiguracja zachowania wyboru kandydata

en: Candidates Per Page
pl: Liczba kandydatów na stronę

en: Show Page Number
pl: Wyświetlanie numeru strony

en: Choose Phrases Backwards
pl: Wybieranie zdań od tyłu

en: Open candidate list from the last character of a phrase
pl: Otwieranie listy kandydatów od ostatniego znaku zdania

en: Use Space Key as Selection Key
pl: Spacja wybiera

en: Use Vertical Candidate Panel
pl: Pionowy panel kandydatów

en: Choose from vertical or horizontal panel
pl: Pionowy lub poziomy panel

en: Switch to Alphanumeric Mode
pl: Przełącz na tryb alfanumeryczny

en: Switch to Chinese Mode
pl: Przełącz na tryb języka chińskiego

en: Click to toggle Chinese/Alphanumeric Mode
pl: Przełącza tryb języka chińskiego/alfanumeryczny

en: Fullwidth Form
pl: Forma o pełnej szerokości znaków

en: Halfwidth Form
pl: Forma o zmniejszonej szerokości znaków

en: Click to toggle Halfwidth/Fullwidth Form
pl: Przełącza między pełną a zmniejszoną szerokością znaków

en: IBus-Chewing Preferences
pl: Preferencje IBus-Chewing

en: Click to configure IBus-Chewing
pl: Konfiguruje IBus-Chewing

en: Cannot connect to IBus!
pl: Nie można połączyć się z usługą IBus.

en: Chinese chewing input method
pl: Metoda wprowadzania języka chińskiego „Chewing”
