ibus-chewing 1.5.0 - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Keyboard Type
fr: Type de clavier

en: Editing
fr: Modifier

en: Default Use Alphanumeric Mode
fr: Utiliser le mode alphanumérique par défaut

en: Automatically switch to alphanumeric mode after startup.
fr: Basculer automatiquement vers le mode alphanumérique au lancement.

en: Selecting
fr: Sélection

en: Cannot connect to IBus!
fr: Connexion à IBus impossible !
