ibus-chewing 1.5.0 - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Keyboard Type
uk: Тип клавіатури

en: Editing
uk: Редагування

en: Selecting
uk: Позначення

en: Cannot connect to IBus!
uk: Не вдалося з’єднатися із IBus!

en: Chewing
uk: Чжуінь
