ibus-chewing - en to ka translation catalogue (33 entries)

en: Chewing Settings
ka: Chewing-ის მორგება

en: Input Method
ka: შეტანის მეთოდი

en: About
ka: შესახებ

en: Standard
ka: სტანდარტული

en: Hanyu Pinyin
ka: ჰანიუ ფინინი

en: THL Pinyin
ka: THL ფინინი

en: MPS2 Pinyin
ka: MPS2 ფინინი

en: Colemak-DH Ortholinear
ka: Colemak-DH ორთოხაზოვანი

en: Keyboard Type
ka: კლავიატურის ტიპი

en: Selection Keys
ka: მონიშვნის ღილაკები

en: Plain Zhuyin
ka: უბრალო ჟუინი

en: Editing
ka: ჩასწორება

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disable Syncing
ka: სინქრონიზაციის გათიშვა

en: No Default
ka: ნაგულისხმევის გარეშე

en: Lower Case
ka: ქვედა რეგისტრი

en: Upper Case
ka: მაღალი რეგისტრი

en: Selecting
ka: არჩევა

en: Candidates Per Page
ka: კანდიდატები თითოეულ გვერდზე

en: Show Page Number
ka: გვერდის ნომრის ჩვენება

en: Choose Phrases Backwards
ka: ფრაზების უკუღმა არჩევა

note: clang-format on
en: _Mailing list
ka: დაგზავ_ნის სია

en: _Chat
ka: _ჩატი

en: Switch to Alphanumeric Mode
ka: ალფარიცხვით რეჟიმზე გადართვა

en: Switch to Chinese Mode
ka: ჩინურ რეჟიმზე გადართვა

en: Fullwidth Form
ka: სრულსიგანიანი ფორმა

en: Halfwidth Form
ka: ნახევარსიგანიანი ფორმა

en: IBus-Chewing Preferences
ka: IBus-Chewing-ის მორგება

en: Chinese Mode
ka: ჩინური რეჟიმი

en: English Mode
ka: ინგლისური რეჟიმი

en: Fullwidth Mode
ka: სრულსიგანიანი რეჟიმი

en: Halfwidth Mode
ka: ნახევარსიგანიანი რეჟიმი

en: Cannot connect to IBus!
ka: IBus-თან მიერთების პრობლემა!
