ibus-input-pad - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Launch Input Pad
pl: Uruchom tablicę wprowadzania

en: Show Input Pad
pl: Wyświetl tablicę wprowadzania

en: Show Input Pad (Keyboard Only)
pl: tablicę wprowadzania (tylko klawiaturę)

en: Setup Input Pad
pl: Ustaw tablicę wprowadzania

en: Configure Input Pad
pl: Skonfiguruj tablicę wprowadzania

en: Hide Input Pad
pl: Ukryj tablicę wprowadzania

en: Input Pad
pl: Tablica wprowadzania

en: IBus Input Pad Setup
pl: Ustawienia tablicy wprowadzania IBus

en: Set up IBus Input Pad engine
pl: Ustawienie mechanizmu tablicy wprowadzania IBus

en: Default
pl: Domyślne

en: Keyboard _Theme:
pl: _Motyw klawiatury:

en: Which theme you choose in kbdui modules
pl: Jakie motyw wybrać w modułach kbdui

en: Nothing
pl: Nic

en: Custom
pl: Własne

en: All
pl: Wszystko

en: IBus-Input-Pad Setup
pl: Ustawienia tablicy wprowadzania IBus

en: _Character Table Type:
pl: Typ tablicy _znaków:

en: Whether you show the character table or not
pl: Określa, czy wyświetlać tablicę znaków

en: _Keyboard Layout Type:
pl: Typ układu _klawiatury:

en: Whether you show the keyboard layout or not
pl: Określa, czy wyświetlać układ klawiatury

en: <b>Default Appearance</b>
pl: <b>Domyślny wygląd</b>

en: <b>Keyboard Only Appearance</b>
pl: <b>Tylko wygląd klawiatury</b>

en: General
pl: Ogólne

en: About
pl: O programie

en: _Apply
pl: _Zastosuj

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Are you sure to close Setup?
pl: Na pewno zamknąć ustawienia?

en: Are you sure to close Setup without saving configure?
pl: Na pewno zamknąć ustawienia bez zapisania konfiguracji?

en: The input pad engine for IBus platform
pl: Mechanizm tablicy wprowadzania dla platformy IBus
