ibus-libpinyin 1.12.91 - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Preferences
el: Προτιμήσεις

en: Please choose a file
el: Παρακαλώ επιλέξτε ένα αρχείο

en: Please save a file
el: Παρακαλώ αποθηκεύστε ένα αρχείο

en: Art
el: Τέχνη

en: Culture
el: Πολιτισμός

en: Economy
el: Οικονομία

en: Geology
el: Γεωλογία

en: History
el: Ιστορία

en: Life
el: Ζωή

en: Nature
el: Φύση

en: People
el: Άνθρωποι

en: Science
el: Επιστήμη

en: Society
el: Κοινωνία

en: Sport
el: Άθληση

en: Technology
el: Τεχνολογία

en: Description
el: Περιγραφή

en: Shortcut:
el: Συντόμευση:

en: Shorcut Editor
el: Επεξεργαστής συντόμευσης

en: _Cancel
el: _Ακύρωση

en: _OK
el: _Εντάξει

note: set default button
en: _Default
el: _Προεπιλογή

note: edit button
en: _Edit
el: _Επεξεργασία
