ibus-m17n 1.4.10 - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: System
ka: სისტემა

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Single
ka: ერთი

en: Double
ka: ორმაგი

en: Low
ka: დაბალი

en: None
ka: არაფერი

en: Preferences
ka: მორგება

en: Foreground:
ka: წინა პლანი:

en: Background:
ka: ფონი:

en: Underline:
ka: ხაზგასმული:

en: <b>Pre-edit Appearance</b>
ka: <b>გარეგნობა ჩასწორებამდე</b>

en: Lookup Table Orientation:
ka: საძებნი ცხრილის ორიენტაცია:

en: Use US keyboard layout
ka: აშშ კლავიატურის განლაგების გამოყენება

en: <b>Other</b>
ka: <b>სხვა</b>

en: General
ka: მთავარი

en: <b>m17n-lib Configuration</b>
ka: <b>m17n-lib -ის მორგება</b>

en: Advanced
ka: დამატებითი

en: IBus M17N Setup
ka: IBus M17N -ის მორგება

en: Set up IBus M17N engine
ka: მოირგეთ IBus M17N ძრავა

en: M17N input engine for IBus
ka: M17N -ის შეყვანის ძრავა IBus -სთვის

en: This multilingualization input method allows entering many languages using the input methods from the m17n library.
ka: მრავალენოვანი შეყვანის მეთოდი m17n ბიბლიოთეკიდან, რომლებიც ბევრი ენით შეყვანის საშუალებას გაძლევთ.
