ibus-m17n 1.4.20 - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: System
lt: Sistema

en: Vertical
lt: Vertikali

en: Horizontal
lt: Horizontali

en: Single
lt: Viengubas

en: Double
lt: Dvigubas

en: Low
lt: Žemas

en: None
lt: Nėra

en: Preferences
lt: Parametrai

en: Foreground:
lt: Priekinis planas:

en: Background:
lt: Fonas:

en: Underline:
lt: Pabraukimas:

en: <b>Pre-edit Appearance</b>
lt: <b>Parengtinio taisymo išvaizda</b>

en: Lookup Table Orientation:
lt: Paieškos lentelės orientacija:

en: Use US keyboard layout
lt: Naudoti JAV klaviatūros išdėstymą

en: <b>Other</b>
lt: <b>Kita</b>

en: General
lt: Bendri

en: <b>m17n-lib Configuration</b>
lt: <b>m17n-lib konfigūracija</b>

en: Advanced
lt: Išplėstiniai

en: IBus M17N Setup
lt: IBus M17N sąranka

en: Set up IBus M17N engine
lt: Nustatyti IBus M17N modulį

en: M17N input engine for IBus
lt: M17N įvesties modulis, skirtas IBus

en: This multilingualization input method allows entering many languages using the input methods from the m17n library.
lt: Šis daugiakalbystės įvesties metodas leidžia rašyti daugeliu kalbų naudojant įvesties metodus iš m17n bibliotekos.
