ibus-m17n 1.4.3 - en to si translation catalogue (22 entries)

en: System
si: පද්ධතිය

en: Vertical
si: සිරස්

en: Horizontal
si: තිරස්

en: Single
si: තනි

en: Double
si: ද්විත්‍ව

en: Low
si: අඩු

en: None
si: කිසිවක් නැත

en: Preferences
si: අභිප්‍රේත

en: Foreground:
si: පෙරබිම:

en: Background:
si: පසුබිම:

en: Underline:
si: යටිඉර:

en: <b>Pre-edit Appearance</b>
si: <b>පූර්ව-සංස්කරණ අභිප්‍රේත</b>

en: Lookup Table Orientation:
si: බැලීම් වගුවේ දිශානතිය:

en: Use US keyboard layout
si: එ.ජ. යතුරුපුවරු පිරිසැලසුම භාවිතයට

en: <b>Other</b>
si: <b>වෙනත්</b>

en: General
si: සාමාන්‍ය

en: <b>m17n-lib Configuration</b>
si: <b>m17n-lib වින්‍යාසය</b>

en: Advanced
si: වැඩිදුර

en: IBus M17N Setup
si: IBus M17N පිහිටුවීම

en: Set up IBus M17N engine
si: IBus M17N යන්ත්‍රය පිහිටුවන්න

en: M17N input engine for IBus
si: IBus සඳහා M17N අදාන යන්ත්‍රය

en: This multilingualization input method allows entering many languages using the input methods from the m17n library.
si: මෙම බහුභාෂාකරණ ආදාන ක්‍රමය m17n එකතුවෙන් ආදාන ක්‍රම භාවිතයෙන් බොහෝ භාෂා ඇතුල් කිරීමට ඉඩ සලසයි.
