ibus-m17n 1.4.17 - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Vertical
sv: Vertikalt

en: Horizontal
sv: Horisontellt

en: Single
sv: Ensam

en: Double
sv: Dubbel

en: Low
sv: Låg

en: None
sv: Ingen

en: Preferences
sv: Inställningar

en: Foreground:
sv: Förgrund:

en: Background:
sv: Bakgrund:

en: Underline:
sv: Understrykning:

en: <b>Pre-edit Appearance</b>
sv: <b>Förredigera utseende</b>

en: Lookup Table Orientation:
sv: Uppslagstabellorientering:

en: Use US keyboard layout
sv: Använd US-amerikansk tangentbordslayout

en: <b>Other</b>
sv: <b>Annat</b>

en: General
sv: Allmänt

en: <b>m17n-lib Configuration</b>
sv: <b>m17n-lib-konfiguration</b>

en: Advanced
sv: Avancerat

en: IBus M17N Setup
sv: Installation av IBus M17N

en: Set up IBus M17N engine
sv: Ställ in IBus M17N-motor

en: M17N input engine for IBus
sv: M17N inmatningsmetod för IBus

en: This multilingualization input method allows entering many languages using the input methods from the m17n library.
sv: Denna inmatningsmetod för flerspråkighet tillåter inmatning av många språk med inmatningsmetoderna från m17n-biblioteket.
