ibus-m17n 1.4.30 - en to el translation catalogue (23 entries)

en: System
el: Σύστημα

en: Vertical
el: Κάθετος

en: Horizontal
el: Οριζόντιος

en: Single
el: Μονή

en: Double
el: Διπλός

en: Low
el: Χαμηλός

en: None
el: Καμία

en: Preferences
el: Προτιμήσεις

en: Foreground:
el: Προσκήνιο:

en: Background:
el: Παρασκήνιο:

en: Underline:
el: Υπογράμμιση:

en: <b>Pre-edit Appearance</b>
el: <b>Εμφάνιση προεπεξεργασίας</b>

en: Lookup Table Orientation:
el: Προσανατολισμός πίνακα αναζήτησης:

en: Use US keyboard layout
el: Χρήση διάταξης πληκτρολογίου US

en: <b>Other</b>
el: <b>Λοιπά</b>

en: General
el: Γενικά

en: <b>m17n-lib Configuration</b>
el: <b>Διαμόρφωση m17n-lib</b>

en: Advanced
el: Σύνθετα

en: Close
el: Κλείσιμο

en: IBus M17N Setup
el: Διευθέτηση IBus M17N

en: Set up IBus M17N engine
el: Διευθέτηση μηχανής IBus M17N

en: M17N input engine for IBus
el: Μηχανή εισαγωγής M17N για το IBus

en: This multilingualization input method allows entering many languages using the input methods from the m17n library.
el: Αυτή η μέθοδος εισαγωγής πολυγλωσσικότητας επιτρέπει την καταχώρηση πολλών γλωσσών χρησιμοποιώντας τις μεθόδους εισαγωγής από τη βιβλιοθήκη m17n.
